Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 21:09:53 vasta tsitaadiga

HV plätüün ka LINK
Embleem tegemisel thumbs_up.gif

Edit: Märgin ka ära, et liige saab olla kuni kolmes platoonis, seega ärge mind kurjalt süüdistage, kui teie liitumissoovi vastu ei võeta.


viimati muutis pohmakas, 27.02.2014 21:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.02.2014 21:11:18 vasta tsitaadiga

Pole ammu mänginud, on ta vähe paremaks tehtud?
Alguses oli küll kole bugine.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 21:15:34 vasta tsitaadiga

SilQ, kuidas kellelgi. Pead proovima, et teada saada. Mõnedel täitsa katki, mõnedel probleemivaba ja paljudel kuskil vahepeal.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2014 22:16:53 vasta tsitaadiga

Üks küsimus. Märkasin, et bf4-jas ja ka mõnes teises mängus tekib hiirt järsku liigutades pildis lainetus korraks, millest see võib tingitud olla?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.02.2014 22:28:02 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Üks küsimus. Märkasin, et bf4-jas ja ka mõnes teises mängus tekib hiirt järsku liigutades pildis lainetus korraks, millest see võib tingitud olla?


Pakun täiesti huupi aga eeldan, et sul vsync maas. Pane vsync ON ja vaata kuidas tundub.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 23:51:56 vasta tsitaadiga

Vaatad server listi, ohh, 25 pingine server, normalna! Joinid - vajutad tabi - ja mis vastu vaatab: Pingid : 85, 74, 140, 167, 89, 94, mõni üksik 40-50 se pingiga. Nurga tagant jooksed välja, kukud surnuna maha. Näed tüüpi, lased, kukud surnuna maha. Oled üksi maja nurga taga, kukud surnuna maha. Jess!
Server brauser võiks näidata mängijate keskmist pingi. Teaks hoiduda sellisest absoluutsest sitast.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.02.2014 00:15:37 vasta tsitaadiga

painkillah, kas network smooth ei aita sellele? Kas oled proovinud? või teeb hoopis hullemaks? Proovi kui viitsid ja anna teada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 00:29:18 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
HV plätüün ka LINK
Embleem tegemisel thumbs_up.gif

Edit: Märgin ka ära, et liige saab olla kuni kolmes platoonis, seega ärge mind kurjalt süüdistage, kui teie liitumissoovi vastu ei võeta.

Applysin kah ära.
Zlangemon
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 00:38:41 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
painkillah, kas network smooth ei aita sellele? Kas oled proovinud? või teeb hoopis hullemaks? Proovi kui viitsid ja anna teada.

küll näpitud seda slaiderit igatpidi. see ei muuda latentsuseprobleeme olematuks.
Lihtsam on antud serverist alt+f4 teha ja kogu moos. Mõneks ajaks rahule jätta mäng, et siis nädala-kahe pärast jälle end seaks vihastada. Vahest harva veab ka muidugi ja saab raundi-kaks enam vähem läbi mängida.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 28.02.2014 00:42:24 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Vaatad server listi, ohh, 25 pingine server, normalna! Joinid - vajutad tabi - ja mis vastu vaatab: Pingid : 85, 74, 140, 167, 89, 94, mõni üksik 40-50 se pingiga. Nurga tagant jooksed välja, kukud surnuna maha. Näed tüüpi, lased, kukud surnuna maha. Oled üksi maja nurga taga, kukud surnuna maha. Jess!
Server brauser võiks näidata mängijate keskmist pingi. Teaks hoiduda sellisest absoluutsest sitast.


Kõlab nagu starmani internet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 00:44:54 vasta tsitaadiga

Elioni 100/100, korraliku linksysi ruuteri otsas. Reeglina max serveri ping mida aksepteerin on ca 30. Kahjuks aga enamus jörme ei huvita see, ja nii ummistataksegi hea latentsuga serverid igasuguste valgevene ja uganda jörmide poolt ära, kelle latentsus kisub kolmekohalistesse numbritesse.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 00:47:27 vasta tsitaadiga

Butcher, Starmani netil (vähemalt paljudel tolle klientidel) ei leidu seal alla 50-ne pingiga servereid isegi Battlelogis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 28.02.2014 00:54:10 vasta tsitaadiga

Starmaniga on nüüd pekkis jah... varem oli 15 pingiga servereid naaber riikides, nüüd 50-60
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2014 00:57:26 vasta tsitaadiga

Mul oli starmanis isegi mõnes serveris 5 ping...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.02.2014 11:06:38 vasta tsitaadiga

EI müüda enam odavat preemiumit siis ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 11:26:57 vasta tsitaadiga

Metros kipub mäng kinni jooksma ja hakkab saunid ketrama. Sama jama oli ka BF3 omalajal. Samas muu töötab kenast.

Muidu BF4 metro on teine asi, palju uksi, rohkem tunneleid kust sisse ronida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2014 13:51:03 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
EI müüda enam odavat preemiumit siis ?


kas tänapäeva noorus ongi nii abitu nagu keskmine hv.ee foorumi kasutaja?

bookmarkige ära omal siis see link,

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-4-premium-cd-key-compare-prices/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.02.2014 14:26:35 vasta tsitaadiga

Ei tänapäeva noorus pole nii abitu. Pigem piisavalt tark, et iga "oh meil diil" pakkumise peale ei hüppa, see allkeyshop on väga hea näide.
Miks maksta 30 euri kui vahepeal liikusid 15'ga?
Ehk tänapäeva keskealised on nii laisad lihtsalt, et rumalast peast maksavad topelthinda ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2014 14:34:36 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ei tänapäeva noorus pole nii abitu. Pigem piisavalt tark, et iga "oh meil diil" pakkumise peale ei hüppa, see allkeyshop on väga hea näide.
Miks maksta 30 euri kui vahepeal liikusid 15'ga?
Ehk tänapäeva keskealised on nii laisad lihtsalt, et rumalast peast maksavad topelthinda ?


Mida sa osta tahad, Battlefield4 mängu või Battlefield 4le Premium teenust? Viimast pole veel kuskil 15 euroga müüdud, mängu ennast liigub siin juba 10 euroste kupongidena.

Premium service Battlefield 4-le maksab 49,90eur ORIGIN poes ja erinevatest saitidest otsides on praegu parim hind 30-32eur.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.02.2014 14:56:31 vasta tsitaadiga

Sõbral on premiumit vaja. Ise sain mõni aeg tagasi 16 euriga aga vant on kadunud nüüd, ehk müüb keegi veel odavalt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.02.2014 18:52:51 vasta tsitaadiga

renekas, See tegelane kes siin 16 euriga võtmeid müüs, nii mängule kui ka premiumile, ei ole väga usaldusväärne. Kuna ei tea kust ta neid sai ja kas need ka pikkemas perspektiivis töötavad. Mina sain temalt ostetud bf4-ga põleda. Miski nädal sain mängida ja siis oli ka kõik. Õnneks maksis ta mulle raha tagasi ja sain ostetud usaldusväärsemast kohast. Jah paljud kes ostsid talt Premiumi aint, neil töötab mäng veel, aga ikka kole kohtlane sellise summaga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 21:00:10 vasta tsitaadiga

A First Glipse of Battlefield 4 Naval Strike

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 22:20:43 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
renekas kirjutas:
Ei tänapäeva noorus pole nii abitu. Pigem piisavalt tark, et iga "oh meil diil" pakkumise peale ei hüppa, see allkeyshop on väga hea näide.
Miks maksta 30 euri kui vahepeal liikusid 15'ga?
Ehk tänapäeva keskealised on nii laisad lihtsalt, et rumalast peast maksavad topelthinda ?


Mida sa osta tahad, Battlefield4 mängu või Battlefield 4le Premium teenust? Viimast pole veel kuskil 15 euroga müüdud, mängu ennast liigub siin juba 10 euroste kupongidena.

Premium service Battlefield 4-le maksab 49,90eur ORIGIN poes ja erinevatest saitidest otsides on praegu parim hind 30-32eur.

BF 4 premium oli originis 18 euri korra, sõber suutis krabada omale.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.02.2014 22:21:04 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
SilQ, kuidas kellelgi. Pead proovima, et teada saada. Mõnedel täitsa katki, mõnedel probleemivaba ja paljudel kuskil vahepeal.


Proovin ära icon_smile.gif, sõber ütles et nüüd on 10x parem kui varem

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:06:23 vasta tsitaadiga

Busta kannata kannata märtsi teisel nädalal olen mundris ja nuga sul köril hoidmas. Lahinguväljal kohtume rsk!

icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 20:09:05 vasta tsitaadiga

Õhtust kaasmaalased.

Tuletan meelde mõningaid reegleid. Püsige teemas. Antud teema on pühendatud mängule Battlefield 4. Klaarige omavahelised arusaamatused privaatselt.

tsitaat:
Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HinnaVaatluse keskkonnale jäädavalt ära keelata.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register

Mängufoorumit kasutades, ei tohiks ära unustada ka kõike seda, millega HV foorumisse registreerudes nõustusite!

Reeglite vastu eksinud teemad/postitused kustutatakse ette hoiatamata ja kasutaja võib saada karistuseks postitamispiirangu "Aeg maha xx" või eemaldamise HV foorumist, kui tegu seda väärib !
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049




Järgmisel korral tuleb AM.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 03:28:16 vasta tsitaadiga

Võibolla lepiks mõne mängu kokku kus kõik HVd koos on. Näiteks 02.03. -> 20.00
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 03:33:35 vasta tsitaadiga

Minule sobib ideaalselt.
Oma poolt siis suhtlemiseks teamspeak, mille IP on allkirjas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.03.2014 09:21:18 vasta tsitaadiga

Oleks isegi kohal beer_yum.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 11:26:45 vasta tsitaadiga

SA mapides, siis oleks vast ka ise käpp
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 12:08:00 vasta tsitaadiga

Ühineks isegi õhtupoole, ts-i ei tule aga serverisse ikka tuleks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.03.2014 12:45:02 vasta tsitaadiga



Tuli siis esimest korda elus banaan ära.
Ütlesin, et noob flyer kuna tüüp ei kasutanud flaire ning ei lasknud mul isegi prandada icon_neutral.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 12:50:54 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:


Tuli siis esimest korda elus banaan ära.
Ütlesin, et noob flyer kuna tüüp ei kasutanud flaire ning ei lasknud mul isegi prandada icon_neutral.gif

Üsnagi tüüpiline. Ise olen selle eest saanud, et liiga hästi lendasin ning loomulikult admini korduv tapmine on klassik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 02.03.2014 12:56:16 vasta tsitaadiga

Gulf Of Oman mapis ärge parem mere poolt tulles vastaste tanke ära võtke ja admine siis maha laske icon_lol.gif
(pärast saab su sõber loomulikult selle eest kah bani, et sõimama adminit kukub)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.03.2014 14:01:21 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas BF4 aktiivus kasvanud ka on tänu Ukraina VS Venemaa icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 14:47:13 vasta tsitaadiga

Huvitav mis värk on, et peale hiljutist update´i paneb mäng leveli laadimise lõpus pange ja nii iga leveliga? Mängu failide repairi ja nVidia draiverite uuendus tehtud aga polnud tolku.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 16:33:30 vasta tsitaadiga

user.cfg's pidi mingi cvari kustutama, oli ka sama jama. Vt. BLi foorumisse, äkki leiad ise (tööjuurest BL blokitud ei saa ise linki otsida)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 02.03.2014 16:42:07 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Huvitav mis värk on, et peale hiljutist update´i paneb mäng leveli laadimise lõpus pange ja nii iga leveliga? Mängu failide repairi ja nVidia draiverite uuendus tehtud aga polnud tolku.

Mul aitas selle vastu kui user.cfg failis kustutasin UI.DrawEnable 1.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 16:43:01 vasta tsitaadiga

Lõppmees kirjutas:
siLc kirjutas:
Huvitav mis värk on, et peale hiljutist update´i paneb mäng leveli laadimise lõpus pange ja nii iga leveliga? Mängu failide repairi ja nVidia draiverite uuendus tehtud aga polnud tolku.

Mul aitas selle vastu kui user.cfg failis kustutasin UI.DrawEnable 1.

OK, tänud. Eemaldasin terve user.cfg ja sai korda.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 17:44:50 vasta tsitaadiga

Platooni tehtud avaldus: ForgivingSpace6
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.03.2014 21:00:01 vasta tsitaadiga

Homme, 4märts tavakasutajatele siis ka second assault saadaval.

viimati muutis Dave20 03.03.2014 21:43:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 21:31:57 vasta tsitaadiga

Olen ka platoonis nüüd, LoudBATTLEbass
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 00:17:41 vasta tsitaadiga

Imelik mängida kui pidevalt mõni vend vaatab sinust eemale aga tema kuulid lendavad sinu poole icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.03.2014 01:01:27 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
Imelik mängida kui pidevalt mõni vend vaatab sinust eemale aga tema kuulid lendavad sinu poole icon_lol.gif


Tean seda tunnet icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 09:31:00 vasta tsitaadiga

Oskab keegi veel soovitada lahendust FPS dropile? Proovisin registri määramist (64ja asemel 0), aga see nagu ka ei aita. Protsessoriks 760k + r9 270 OC , seaded high. Peaks nagu hakkama küll saama, muidu jookseb väga kenasti, vahest lihtsalt langeb fps korralikult mõneks sekundiks kui sedagi. samuti märgiks ära, et kasutan Mantle API´d.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2014 09:34:01 vasta tsitaadiga

AMD icon_razz.gif
Mul oli kunagi X4 955-ga nii...ei saanudki jälile.

Ostsin Inteli ja kõik toimis...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 09:50:03 vasta tsitaadiga

Peaks nagu olema tehtud eelistatult AMD kraami, tuttaval fx-6300 ja ei tea küll, et sellist probleemi oleks esinenud. Peab vist DX11´ga proovima.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 10:29:39 vasta tsitaadiga

Võta Mantle maha siis ei dropi. Mul vähemlt directx-ga ei dropi aga fps jälle madalama.
Inteli prosega dropib samamoodi mul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 10:38:02 vasta tsitaadiga

Mul tuttav sai droppimisest lahti kui pani kettaks SSD ja RAM-i juurde. Ma ei ole kindel kumb variant nüüd aitas (prose oli AMD 8-tuumaline mingi).
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 10:45:37 vasta tsitaadiga

kankka,SSD on ja 6GB rammu kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.