|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
27.02.2014 21:09:53
|
|
|
HV plätüün ka LINK
Embleem tegemisel
Edit: Märgin ka ära, et liige saab olla kuni kolmes platoonis, seega ärge mind kurjalt süüdistage, kui teie liitumissoovi vastu ei võeta.
viimati muutis pohmakas, 27.02.2014 21:43:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.02.2014 21:11:18
|
|
|
Pole ammu mänginud, on ta vähe paremaks tehtud?
Alguses oli küll kole bugine.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
27.02.2014 21:15:34
|
|
|
SilQ, kuidas kellelgi. Pead proovima, et teada saada. Mõnedel täitsa katki, mõnedel probleemivaba ja paljudel kuskil vahepeal.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
27.02.2014 22:16:53
|
|
|
| Üks küsimus. Märkasin, et bf4-jas ja ka mõnes teises mängus tekib hiirt järsku liigutades pildis lainetus korraks, millest see võib tingitud olla?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
27.02.2014 22:28:02
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Üks küsimus. Märkasin, et bf4-jas ja ka mõnes teises mängus tekib hiirt järsku liigutades pildis lainetus korraks, millest see võib tingitud olla? |
Pakun täiesti huupi aga eeldan, et sul vsync maas. Pane vsync ON ja vaata kuidas tundub.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.02.2014 23:51:56
|
|
|
Vaatad server listi, ohh, 25 pingine server, normalna! Joinid - vajutad tabi - ja mis vastu vaatab: Pingid : 85, 74, 140, 167, 89, 94, mõni üksik 40-50 se pingiga. Nurga tagant jooksed välja, kukud surnuna maha. Näed tüüpi, lased, kukud surnuna maha. Oled üksi maja nurga taga, kukud surnuna maha. Jess!
Server brauser võiks näidata mängijate keskmist pingi. Teaks hoiduda sellisest absoluutsest sitast.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.02.2014 00:15:37
|
|
|
| painkillah, kas network smooth ei aita sellele? Kas oled proovinud? või teeb hoopis hullemaks? Proovi kui viitsid ja anna teada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
28.02.2014 00:29:18
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
HV plätüün ka LINK
Embleem tegemisel
Edit: Märgin ka ära, et liige saab olla kuni kolmes platoonis, seega ärge mind kurjalt süüdistage, kui teie liitumissoovi vastu ei võeta. |
Applysin kah ära.
Zlangemon
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.02.2014 00:38:41
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| painkillah, kas network smooth ei aita sellele? Kas oled proovinud? või teeb hoopis hullemaks? Proovi kui viitsid ja anna teada. |
küll näpitud seda slaiderit igatpidi. see ei muuda latentsuseprobleeme olematuks.
Lihtsam on antud serverist alt+f4 teha ja kogu moos. Mõneks ajaks rahule jätta mäng, et siis nädala-kahe pärast jälle end seaks vihastada. Vahest harva veab ka muidugi ja saab raundi-kaks enam vähem läbi mängida.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
28.02.2014 00:42:24
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Vaatad server listi, ohh, 25 pingine server, normalna! Joinid - vajutad tabi - ja mis vastu vaatab: Pingid : 85, 74, 140, 167, 89, 94, mõni üksik 40-50 se pingiga. Nurga tagant jooksed välja, kukud surnuna maha. Näed tüüpi, lased, kukud surnuna maha. Oled üksi maja nurga taga, kukud surnuna maha. Jess!
Server brauser võiks näidata mängijate keskmist pingi. Teaks hoiduda sellisest absoluutsest sitast. |
Kõlab nagu starmani internet.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.02.2014 00:44:54
|
|
|
Elioni 100/100, korraliku linksysi ruuteri otsas. Reeglina max serveri ping mida aksepteerin on ca 30. Kahjuks aga enamus jörme ei huvita see, ja nii ummistataksegi hea latentsuga serverid igasuguste valgevene ja uganda jörmide poolt ära, kelle latentsus kisub kolmekohalistesse numbritesse.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.02.2014 00:47:27
|
|
|
| Butcher, Starmani netil (vähemalt paljudel tolle klientidel) ei leidu seal alla 50-ne pingiga servereid isegi Battlelogis.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
28.02.2014 00:54:10
|
|
|
| Starmaniga on nüüd pekkis jah... varem oli 15 pingiga servereid naaber riikides, nüüd 50-60
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.02.2014 00:57:26
|
|
|
| Mul oli starmanis isegi mõnes serveris 5 ping...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.02.2014 11:06:38
|
|
|
| EI müüda enam odavat preemiumit siis ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
28.02.2014 11:26:57
|
|
|
Metros kipub mäng kinni jooksma ja hakkab saunid ketrama. Sama jama oli ka BF3 omalajal. Samas muu töötab kenast.
Muidu BF4 metro on teine asi, palju uksi, rohkem tunneleid kust sisse ronida.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.02.2014 14:26:35
|
|
|
Ei tänapäeva noorus pole nii abitu. Pigem piisavalt tark, et iga "oh meil diil" pakkumise peale ei hüppa, see allkeyshop on väga hea näide.
Miks maksta 30 euri kui vahepeal liikusid 15'ga?
Ehk tänapäeva keskealised on nii laisad lihtsalt, et rumalast peast maksavad topelthinda ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
28.02.2014 14:34:36
|
|
|
| renekas kirjutas: |
Ei tänapäeva noorus pole nii abitu. Pigem piisavalt tark, et iga "oh meil diil" pakkumise peale ei hüppa, see allkeyshop on väga hea näide.
Miks maksta 30 euri kui vahepeal liikusid 15'ga?
Ehk tänapäeva keskealised on nii laisad lihtsalt, et rumalast peast maksavad topelthinda ? |
Mida sa osta tahad, Battlefield4 mängu või Battlefield 4le Premium teenust? Viimast pole veel kuskil 15 euroga müüdud, mängu ennast liigub siin juba 10 euroste kupongidena.
Premium service Battlefield 4-le maksab 49,90eur ORIGIN poes ja erinevatest saitidest otsides on praegu parim hind 30-32eur.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.02.2014 14:56:31
|
|
|
| Sõbral on premiumit vaja. Ise sain mõni aeg tagasi 16 euriga aga vant on kadunud nüüd, ehk müüb keegi veel odavalt.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.02.2014 18:52:51
|
|
|
| renekas, See tegelane kes siin 16 euriga võtmeid müüs, nii mängule kui ka premiumile, ei ole väga usaldusväärne. Kuna ei tea kust ta neid sai ja kas need ka pikkemas perspektiivis töötavad. Mina sain temalt ostetud bf4-ga põleda. Miski nädal sain mängida ja siis oli ka kõik. Õnneks maksis ta mulle raha tagasi ja sain ostetud usaldusväärsemast kohast. Jah paljud kes ostsid talt Premiumi aint, neil töötab mäng veel, aga ikka kole kohtlane sellise summaga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
28.02.2014 22:20:43
|
|
|
| parm kirjutas: |
| renekas kirjutas: |
Ei tänapäeva noorus pole nii abitu. Pigem piisavalt tark, et iga "oh meil diil" pakkumise peale ei hüppa, see allkeyshop on väga hea näide.
Miks maksta 30 euri kui vahepeal liikusid 15'ga?
Ehk tänapäeva keskealised on nii laisad lihtsalt, et rumalast peast maksavad topelthinda ? |
Mida sa osta tahad, Battlefield4 mängu või Battlefield 4le Premium teenust? Viimast pole veel kuskil 15 euroga müüdud, mängu ennast liigub siin juba 10 euroste kupongidena.
Premium service Battlefield 4-le maksab 49,90eur ORIGIN poes ja erinevatest saitidest otsides on praegu parim hind 30-32eur. |
BF 4 premium oli originis 18 euri korra, sõber suutis krabada omale.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
28.02.2014 22:21:04
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| SilQ, kuidas kellelgi. Pead proovima, et teada saada. Mõnedel täitsa katki, mõnedel probleemivaba ja paljudel kuskil vahepeal. |
Proovin ära , sõber ütles et nüüd on 10x parem kui varem
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
01.03.2014 00:06:23
|
|
|
Busta kannata kannata märtsi teisel nädalal olen mundris ja nuga sul köril hoidmas. Lahinguväljal kohtume rsk!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.03.2014 20:09:05
|
|
|
Õhtust kaasmaalased.
Tuletan meelde mõningaid reegleid. Püsige teemas. Antud teema on pühendatud mängule Battlefield 4. Klaarige omavahelised arusaamatused privaatselt.
| tsitaat: |
Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HinnaVaatluse keskkonnale jäädavalt ära keelata.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register
Mängufoorumit kasutades, ei tohiks ära unustada ka kõike seda, millega HV foorumisse registreerudes nõustusite!
Reeglite vastu eksinud teemad/postitused kustutatakse ette hoiatamata ja kasutaja võib saada karistuseks postitamispiirangu "Aeg maha xx" või eemaldamise HV foorumist, kui tegu seda väärib !
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049 |
Järgmisel korral tuleb AM.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
02.03.2014 03:28:16
|
|
|
| Võibolla lepiks mõne mängu kokku kus kõik HVd koos on. Näiteks 02.03. -> 20.00
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.03.2014 03:33:35
|
|
|
Minule sobib ideaalselt.
Oma poolt siis suhtlemiseks teamspeak, mille IP on allkirjas
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.03.2014 09:21:18
|
|
|
Oleks isegi kohal
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.03.2014 11:26:45
|
|
|
| SA mapides, siis oleks vast ka ise käpp
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
02.03.2014 12:08:00
|
|
|
| Ühineks isegi õhtupoole, ts-i ei tule aga serverisse ikka tuleks.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.03.2014 12:45:02
|
|
|
Tuli siis esimest korda elus banaan ära.
Ütlesin, et noob flyer kuna tüüp ei kasutanud flaire ning ei lasknud mul isegi prandada
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.03.2014 12:50:54
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
Tuli siis esimest korda elus banaan ära.
Ütlesin, et noob flyer kuna tüüp ei kasutanud flaire ning ei lasknud mul isegi prandada  |
Üsnagi tüüpiline. Ise olen selle eest saanud, et liiga hästi lendasin ning loomulikult admini korduv tapmine on klassik
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keztutis
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2009
|
02.03.2014 12:56:16
|
|
|
Gulf Of Oman mapis ärge parem mere poolt tulles vastaste tanke ära võtke ja admine siis maha laske
(pärast saab su sõber loomulikult selle eest kah bani, et sõimama adminit kukub)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
02.03.2014 14:01:21
|
|
|
Ei tea, kas BF4 aktiivus kasvanud ka on tänu Ukraina VS Venemaa
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.03.2014 14:47:13
|
|
|
| Huvitav mis värk on, et peale hiljutist update´i paneb mäng leveli laadimise lõpus pange ja nii iga leveliga? Mängu failide repairi ja nVidia draiverite uuendus tehtud aga polnud tolku.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
02.03.2014 16:33:30
|
|
|
| user.cfg's pidi mingi cvari kustutama, oli ka sama jama. Vt. BLi foorumisse, äkki leiad ise (tööjuurest BL blokitud ei saa ise linki otsida)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
02.03.2014 16:42:07
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Huvitav mis värk on, et peale hiljutist update´i paneb mäng leveli laadimise lõpus pange ja nii iga leveliga? Mängu failide repairi ja nVidia draiverite uuendus tehtud aga polnud tolku. |
Mul aitas selle vastu kui user.cfg failis kustutasin UI.DrawEnable 1.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.03.2014 16:43:01
|
|
|
| Lõppmees kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
| Huvitav mis värk on, et peale hiljutist update´i paneb mäng leveli laadimise lõpus pange ja nii iga leveliga? Mängu failide repairi ja nVidia draiverite uuendus tehtud aga polnud tolku. |
Mul aitas selle vastu kui user.cfg failis kustutasin UI.DrawEnable 1. |
OK, tänud. Eemaldasin terve user.cfg ja sai korda.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
02.03.2014 17:44:50
|
|
|
| Platooni tehtud avaldus: ForgivingSpace6
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
03.03.2014 21:00:01
|
|
|
Homme, 4märts tavakasutajatele siis ka second assault saadaval.
viimati muutis Dave20 03.03.2014 21:43:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addres999
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2012
|
03.03.2014 21:31:57
|
|
|
| Olen ka platoonis nüüd, LoudBATTLEbass
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
04.03.2014 00:17:41
|
|
|
Imelik mängida kui pidevalt mõni vend vaatab sinust eemale aga tema kuulid lendavad sinu poole
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
04.03.2014 01:01:27
|
|
|
| Karl0len kirjutas: |
Imelik mängida kui pidevalt mõni vend vaatab sinust eemale aga tema kuulid lendavad sinu poole  |
Tean seda tunnet
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
04.03.2014 09:31:00
|
|
|
| Oskab keegi veel soovitada lahendust FPS dropile? Proovisin registri määramist (64ja asemel 0), aga see nagu ka ei aita. Protsessoriks 760k + r9 270 OC , seaded high. Peaks nagu hakkama küll saama, muidu jookseb väga kenasti, vahest lihtsalt langeb fps korralikult mõneks sekundiks kui sedagi. samuti märgiks ära, et kasutan Mantle API´d.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.03.2014 09:34:01
|
|
|
AMD
Mul oli kunagi X4 955-ga nii...ei saanudki jälile.
Ostsin Inteli ja kõik toimis...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
04.03.2014 09:50:03
|
|
|
| Peaks nagu olema tehtud eelistatult AMD kraami, tuttaval fx-6300 ja ei tea küll, et sellist probleemi oleks esinenud. Peab vist DX11´ga proovima.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
04.03.2014 10:29:39
|
|
|
Võta Mantle maha siis ei dropi. Mul vähemlt directx-ga ei dropi aga fps jälle madalama.
Inteli prosega dropib samamoodi mul.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
04.03.2014 10:38:02
|
|
|
Mul tuttav sai droppimisest lahti kui pani kettaks SSD ja RAM-i juurde. Ma ei ole kindel kumb variant nüüd aitas (prose oli AMD 8-tuumaline mingi).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
04.03.2014 10:45:37
|
|
|
kankka,SSD on ja 6GB rammu kah
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|