|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
29.01.2014 02:47:24
|
|
|
| T6hh kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Kuidas oleks kõige targem toimida, kui soovin osta Brothers a Tale of Two Sons mängu? UK konto, läbi punktide ostmise? |
Kõige tagemat viisi vast ei olegi. Maksta saad nii nagu mugavam on: maksekaardiga või laadides raha punktide/kinekaartidega.
Kui tuleb teade,et this is not available in your country siis aitab VPN |
Maksekaardiga jamama ei hakka pigem, punktidega lihtsam, aga ka seal toimus muudatud. Mille järgi peaks punktid -> rahaks arvutama või kuidas see nüüd toimub? Kust on kõige odavam punkte osta?
e: Juba hammustasin lahti, punktid ongi kinkekaardina nüüd. Ootaks siiski soovitusi, kust kõige odavam osta.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.01.2014 08:48:00
|
|
|
| Ma ei ole väga erinevaid regioone võrrelnud aga ise kasutan US regiooni. Millest ma ilma võin jääda UK võrreldes?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6hh
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2007
|
29.01.2014 11:39:01
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Ma ei ole väga erinevaid regioone võrrelnud aga ise kasutan US regiooni. Millest ma ilma võin jääda UK võrreldes? |
US regioonis on mängud suts soodsamad ja mõni üksik võib olla mõeldud NTSC konsoolidele, mida siis meie oma PAL konsooliga osta/tõmmata ei saa.
Minuarust on ka USD kinkekaardid kallimad.
Kõik muu peaks sama olema.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsj33sus
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2012
|
30.01.2014 14:09:17
XBOX 360 juhtmevaba pult |
|
|
Tervist!
Küsimus laiale ringile siis selline, et kas juhtmevaba XBOX 360 controllerit saabki ainult selle play & charge kitiga esialgu ühendada või on ka ilma selleta mingisugune moodus?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.01.2014 14:56:16
|
|
|
| metsj33sus, vajutad sync nuppu xboxil ja puldil.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
31.01.2014 15:27:33
|
|
|
No lingil kõige ülemise pildi peal paistab seal TV ja XBOX nupud, st kui telekaga seod, siis vähemalt teleka volume saad kindlasti muuta ja ma arvan, et kui telekaga ongi seotud, siis muudabki ainult teleka volüümi.
Tegelikult ma ei saa üldse aru, et miks see nii tähtis on. Kas teleka pult ei aja siis asja ära?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
31.01.2014 15:36:35
|
|
|
Mul ei ole telekaga ühendatud. Tavaline monitor on ja üsna tüütu on käia ronida monitori juurde (monitor veidike kitsas kohas riiuli peal, takistusi ees veel), et heli sättida. Ja egas monitori ees ei saa ka just kõige paremat aimu, kui hästi heli sätitud on, et diivanil olles oleks seda hästi ja mõnusalt kuulda.
Ei tea, kas siis seesuguse tavalise monitoriga ka saab siduda? Ilmselt vist monitoriga otse ühendada ei saa, kuna monitoril pole ju millegagi seda signaali vastu võtta, kuid läbi Xboxi siis? Kas saab muuta kõikides kohtades vähemalt seda heli tolle puldiga, kui Xboxiga ühendatud?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.01.2014 16:15:16
|
|
|
Siim159, enamus mängudes saab ju seadete alt heli nivood määrata/muuta
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
31.01.2014 16:20:09
|
|
|
Ei, see pole see...
Oskab siis keegi öelda, kas saaks selle puldiga muuta heli ka mängudes (kui puld on Xboxiga vaid ühendatud, mitte TV-ga)?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
31.01.2014 20:08:53
|
|
|
Jaanuari gold mängud.
Starting Saturday (February 1st) Dead Island (Normally US $19.99) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th .
Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Toy Soldiers: Cold War (Normally US $14.99) for free.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
31.01.2014 20:56:14
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
Jaanuari gold mängud.
Starting Saturday (February 1st) Dead Island (Normally US $19.99) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th .
Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Toy Soldiers: Cold War (Normally US $14.99) for free. |
Veebruari*
Tundub, et saan jälle 2 uut mängu kollektsiooni, pole paha.
Dead Island peaks olema n.ö regioonivaba, nii et see kord ei pea VPN-iga jamama
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.02.2014 13:15:57
|
|
|
keegi võttis taas www.xbox.ee lehe maha
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
01.02.2014 20:04:35
|
|
|
| Kas Xbox One pulti saab ühendada Xbox 360?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
01.02.2014 20:39:31
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| Kas Xbox One pulti saab ühendada Xbox 360? |
Ei.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.02.2014 05:09:41
|
|
|
| firemark kirjutas: |
keegi võttis taas www.xbox.ee lehe maha  |
Ei pruugi häkkerite töö olla, võib lihtsalt mysql serveri kala olla.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.02.2014 11:15:11
|
|
|
| ei alguses oli hacked by mingi nimega tekst ees
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
06.02.2014 00:56:29
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
| Jalutaja kirjutas: |
Jaanuari gold mängud.
Starting Saturday (February 1st) Dead Island (Normally US $19.99) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th .
Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Toy Soldiers: Cold War (Normally US $14.99) for free. |
Veebruari*
Tundub, et saan jälle 2 uut mängu kollektsiooni, pole paha.
Dead Island peaks olema n.ö regioonivaba, nii et see kord ei pea VPN-iga jamama  |
Vaatasin et lõuna-aafrikas pakutakse Dead Islandi asemel Dead Island Riptite-i hoopis.... krt tahaks ka 2-st osa hoopis
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
12.02.2014 18:51:37
|
|
|
Ma olen natuke võhik Xbox Live teemadel, aga järsku oskab keegi mulle vastata.
Ma tahaks xbox live'i proovida, aga mul on kodus Elisa Mint Medium internet - arvutis, mitte mobiilis. Mul on antenn ka signaali tugevduseks üles sätitud ja ühendusega võib päris rahul olla. Ühendus on stabiilselt 3-4 MB kandis. Kas selle ühendusega saab Live's normaalselt mängida. Plaanin just NHL, PES ja GTA-d online's mängida.
Xbox on wifi kaudu ühenduses muidu ja paketi limiit on 50GB.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
12.02.2014 19:36:18
|
|
|
| hgg kirjutas: |
Ma olen natuke võhik Xbox Live teemadel, aga järsku oskab keegi mulle vastata.
Ma tahaks xbox live'i proovida, aga mul on kodus Elisa Mint Medium internet - arvutis, mitte mobiilis. Mul on antenn ka signaali tugevduseks üles sätitud ja ühendusega võib päris rahul olla. Ühendus on stabiilselt 3-4 MB kandis. Kas selle ühendusega saab Live's normaalselt mängida. Plaanin just NHL, PES ja GTA-d online's mängida.
Xbox on wifi kaudu ühenduses muidu ja paketi limiit on 50GB. |
stabiilne 2MB ühendus peaks olema ka piisav. Mul ühel tuttaval on ja pole olnud probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
16.02.2014 03:30:07
|
|
|
Väga timm, mul juhtumisi oligi US pandud locationiks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.02.2014 20:48:06
|
|
|
Mõni neid mänge üldse nüüd tasuta ka võtta sooviks? Ma isegi tasuta ei sooviks neid mänge. Uskumatu, kuidas ei suudeta tegelikult konkurendi PS+ programmile midagi vastu panna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
28.02.2014 20:54:29
|
|
|
| selle civilizationi vist isegi tõmbaks alla, vb pakub ajutiselt ajaviidet
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.02.2014 21:45:25
|
|
|
| Ma ei ole pikalt seda live goldi kasutanud aga ainuke mängitav mäng on olnud Lara Croft: GoL, Naisega hea paaris õhtul mängida.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.03.2014 00:35:06
|
|
|
| Siim159, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
01.03.2014 20:18:29
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Siim159, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb. |
WTF! Ma uus Goldi kasutaja ja tõmbasin Dead Islandi, mõtlesin et kui kunagi igav hakkab, võib proovida. Kas see tähendab, et see on mängitav ainult siis kui Gold subscription olemas!?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
01.03.2014 21:33:36
|
|
|
| hgg kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| Siim159, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb. |
WTF! Ma uus Goldi kasutaja ja tõmbasin Dead Islandi, mõtlesin et kui kunagi igav hakkab, võib proovida. Kas see tähendab, et see on mängitav ainult siis kui Gold subscription olemas!?
 |
Õnneks on need ka siis mängitavad, kui Gold subscription on otsas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.03.2014 21:44:37
|
|
|
| Nõme on see, et Civilization tahab jälle VPNiga sikutamist... vat see on xboxi juures nõme.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.03.2014 21:46:42
|
|
|
| võid regiooniks eesti ka panna Lives, siis ei tule mingeid VPN jamasid
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.03.2014 00:13:33
|
|
|
no kui eesti panna, siis ei tule ka kulda ja mänge ?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
02.03.2014 01:14:02
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| võid regiooniks eesti ka panna Lives, siis ei tule mingeid VPN jamasid |
VPN-i jamasid ei saagi olla, sest Games On Demandis mänge praktiliselt ei olegi
Games With Gold programm minu teada meie regioonil puudub, nii et VPN ongi ainus variant.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
02.03.2014 14:35:26
|
|
|
Mul selline küss, et kui mul on 250Gb kõvakaga Xbox 360Slim. Ja mul on GTA V plaat. Kas selline asi on võimalik, et ma kuidagi sätin kogu kupatuse hard drivele niivisi, et ma saan ilma plaadita ka mängida?
Selle eesmärk peaks olema see, et xbox peaks olema tsipa vaiksem kui plaat ei vura terve aeg sees?
On võimalik selline asi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.03.2014 14:58:31
|
|
|
| Nitrosnail kirjutas: |
Mul selline küss, et kui mul on 250Gb kõvakaga Xbox 360Slim. Ja mul on GTA V plaat. Kas selline asi on võimalik, et ma kuidagi sätin kogu kupatuse hard drivele niivisi, et ma saan ilma plaadita ka mängida?
Selle eesmärk peaks olema see, et xbox peaks olema tsipa vaiksem kui plaat ei vura terve aeg sees?
On võimalik selline asi?  |
On ikka. Pane plaat sisse ja vajuta X, seal pakub paigaldamist (juhul kui ise automaatselt käima ei lähe, siis tuleb mängust väljuda ja mängu ikoonile minna) HDD peale.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.03.2014 15:00:53
|
|
|
On, kuid siis peab konsooli seal modima hakkama/CD-lugejaga seal midagi tegema vms, mis aga on siin foorumis vast keelatud arutleda, kuna sellist asja MS ei luba teha.
Aga plaat ei vuragi kogu aeg sees, kui kogu kupatud HDD-le installitud ju. Ainult alguses umbes minut vurab ja loeb mingeid andmeid vms plaadilt.
pois11, Ta mõtles seda, et plaati üldse sisse toppima ei peaks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.03.2014 16:20:00
|
|
|
ilma plaadita mängida ei saa. plaati on ka kettale installeeritud mänguga vaja lugejas hoida (ja aeg-ajalt seda ka kedratakse).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
03.03.2014 18:25:45
|
|
|
Oukhei thankyou.
Üks küss veel, et kui mul on load games 2 savegame. Üks on ütleme 99% savegame, kus on autosave peal.
Teine on just alustatud 1% mäng. Kas mul on võimalik tõsta autosave selle new game peale? Küsib küll , aga siis ta kirjutab sellele teisele savegamele ju peale? Ehk sellel 1% mängul on autosave off praegu.
Hetkel selles uues mängus käin safehouses savemas lihtsalt.
Eitea kas kirjeldasin arusaadavalt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2014 10:58:00
|
|
|
äkki keegi teab milles võib asi olla xboxil kui kõiki mänge mängib ilusti plaadi pealt ja netist ostes kuid GTA5 disc 2 ei hakka lugemagi, olukord täpselt nagu https://www.youtube.com/watch?v=J4qXjKNH2mk
. Vahetasin mängu ümber ka uue vastu aga ikka sama viga? tundub,et nagu konsoolile just gta5 ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
05.03.2014 16:55:32
|
|
|
| firemark kirjutas: |
äkki keegi teab milles võib asi olla xboxil kui kõiki mänge mängib ilusti plaadi pealt ja netist ostes kuid GTA5 disc 2 ei hakka lugemagi, olukord täpselt nagu https://www.youtube.com/watch?v=J4qXjKNH2mk
. Vahetasin mängu ümber ka uue vastu aga ikka sama viga? tundub,et nagu konsoolile just gta5 ei meeldi. |
Tundub, et kõvakettale ei meeldi mõni fail.
Kustuta KÕIK GTA V seotud failid ketta pealt ära, puhasta cache, proovi mäng uuesti installida ning sisesta disc 2.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2014 17:09:29
|
|
|
| eks proovin jah kui uuesti koju lähen,teen konsoolile formati ja taastan algseaded ning alustan nullist installiga.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.03.2014 18:33:37
|
|
|
| Mul oli ka kunagi mingi rallimäng kahe cd plaadiga. Kas mitte ei olnud nii, et teist plaati sai alles siis kasutada kui esimesega on piisavalt mängitud ja konsool ise ütleb, et sisesta nüüd teine plaat. Enne seda ei võtnud kuidagi jutule.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.03.2014 18:34:34
|
|
|
| pois11, Ei, saab kohe installida mõlemad plaadid. Ei pea enne mängima vms.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2014 18:41:02
|
|
|
| jep mu ei hakanud lugemagi disc2te, näitab et mingi plaat on sees, aga isegi GTA 5 logo ei teki sellele. samas disc 1 tuvastab kohe ja installib kenasti
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.03.2014 22:00:21
|
|
|
Otsisin vanad plaadid ülesse ja mul oli Motorsport 4. cd1 ja cd2. Ei saanud aru kuni tänaseni, et cd2 kasutada tuleb mäng käivitada siiski cd1 pealt ja mängu menüüsse tekkis viide cd2 paigaldamiseks. Sinna vajutades saigi cd2 hdd peale paigaldatud ja kõik toimis. http://www.youtube.com/watch?v=CABdfTJZ4n8
Aga kuna oli jama mäng siis tookord ei süvenenud asjasse, pealegi cd1 sai ka kenasti mängida. Sul vist hoopis teine probleem.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
05.03.2014 22:17:53
|
|
|
| Teate, kas mitte MS'i play and charge kittidega saab ka puldi arvutiga ühendada ja mängida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.03.2014 10:36:34
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| Teate, kas mitte MS'i play and charge kittidega saab ka puldi arvutiga ühendada ja mängida? |
töötab küll, aga ei näita laadimistaset puldil ja juhtmega puldina ta ei tööta. Ehk siis ühendus käib ikka üle wirelessi.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|