Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 555, 556, 557 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.01.2014 02:47:24 vasta tsitaadiga

T6hh kirjutas:
Maleva kirjutas:
Kuidas oleks kõige targem toimida, kui soovin osta Brothers a Tale of Two Sons mängu? UK konto, läbi punktide ostmise?

Kõige tagemat viisi vast ei olegi. Maksta saad nii nagu mugavam on: maksekaardiga või laadides raha punktide/kinekaartidega.
Kui tuleb teade,et this is not available in your country siis aitab VPN

Maksekaardiga jamama ei hakka pigem, punktidega lihtsam, aga ka seal toimus muudatud. Mille järgi peaks punktid -> rahaks arvutama või kuidas see nüüd toimub? Kust on kõige odavam punkte osta?

e: Juba hammustasin lahti, punktid ongi kinkekaardina nüüd. Ootaks siiski soovitusi, kust kõige odavam osta.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 08:48:00 vasta tsitaadiga

Ma ei ole väga erinevaid regioone võrrelnud aga ise kasutan US regiooni. Millest ma ilma võin jääda UK võrreldes?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T6hh
HV vaatleja
T6hh

liitunud: 18.01.2007




sõnum 29.01.2014 11:39:01 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma ei ole väga erinevaid regioone võrrelnud aga ise kasutan US regiooni. Millest ma ilma võin jääda UK võrreldes?

US regioonis on mängud suts soodsamad ja mõni üksik võib olla mõeldud NTSC konsoolidele, mida siis meie oma PAL konsooliga osta/tõmmata ei saa.
Minuarust on ka USD kinkekaardid kallimad.
Kõik muu peaks sama olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsj33sus
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2012




sõnum 30.01.2014 14:09:17 XBOX 360 juhtmevaba pult vasta tsitaadiga

Tervist!

Küsimus laiale ringile siis selline, et kas juhtmevaba XBOX 360 controllerit saabki ainult selle play & charge kitiga esialgu ühendada või on ka ilma selleta mingisugune moodus?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 14:56:16 vasta tsitaadiga

metsj33sus, vajutad sync nuppu xboxil ja puldil.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 14:55:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kas see Xbox 360 Media Remote http://www.xbox.com/en-US/xbox360/accessories/controllers/Xbox360MediaRemote vähemalt heli muutmine toimib ka igas Xboxi rakenduses (s.h mängudes)? Või töötabki ainul filmide vaatamisel ja mõningates Live rakendustes, mis seal välja toodud? Just eelkõige heli muutmise koha pealt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 15:27:33 vasta tsitaadiga

No lingil kõige ülemise pildi peal paistab seal TV ja XBOX nupud, st kui telekaga seod, siis vähemalt teleka volume saad kindlasti muuta ja ma arvan, et kui telekaga ongi seotud, siis muudabki ainult teleka volüümi.


Tegelikult ma ei saa üldse aru, et miks see nii tähtis on. Kas teleka pult ei aja siis asja ära?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 15:36:35 vasta tsitaadiga

Mul ei ole telekaga ühendatud. Tavaline monitor on ja üsna tüütu on käia ronida monitori juurde (monitor veidike kitsas kohas riiuli peal, takistusi ees veel), et heli sättida. Ja egas monitori ees ei saa ka just kõige paremat aimu, kui hästi heli sätitud on, et diivanil olles oleks seda hästi ja mõnusalt kuulda.
Ei tea, kas siis seesuguse tavalise monitoriga ka saab siduda? Ilmselt vist monitoriga otse ühendada ei saa, kuna monitoril pole ju millegagi seda signaali vastu võtta, kuid läbi Xboxi siis? Kas saab muuta kõikides kohtades vähemalt seda heli tolle puldiga, kui Xboxiga ühendatud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 16:15:16 vasta tsitaadiga

Siim159, enamus mängudes saab ju seadete alt heli nivood määrata/muuta icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 16:20:09 vasta tsitaadiga

Ei, see pole see...

Oskab siis keegi öelda, kas saaks selle puldiga muuta heli ka mängudes (kui puld on Xboxiga vaid ühendatud, mitte TV-ga)?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 31.01.2014 20:08:53 vasta tsitaadiga

Jaanuari gold mängud.

Starting Saturday (February 1st) Dead Island (Normally US $19.99) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th .

Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Toy Soldiers: Cold War (Normally US $14.99) for free.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 20:56:14 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Jaanuari gold mängud.

Starting Saturday (February 1st) Dead Island (Normally US $19.99) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th .

Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Toy Soldiers: Cold War (Normally US $14.99) for free.

Veebruari* icon_biggrin.gif
Tundub, et saan jälle 2 uut mängu kollektsiooni, pole paha.
Dead Island peaks olema n.ö regioonivaba, nii et see kord ei pea VPN-iga jamama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 13:15:57 vasta tsitaadiga

keegi võttis taas www.xbox.ee lehe maha icon_sad.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 20:04:35 vasta tsitaadiga

Kas Xbox One pulti saab ühendada Xbox 360?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 20:39:31 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kas Xbox One pulti saab ühendada Xbox 360?

Ei.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 05:09:41 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
keegi võttis taas www.xbox.ee lehe maha icon_sad.gif


Ei pruugi häkkerite töö olla, võib lihtsalt mysql serveri kala olla.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 11:15:11 vasta tsitaadiga

ei alguses oli hacked by mingi nimega tekst ees
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 05.02.2014 23:46:03 vasta tsitaadiga

Tasuta, Free to Play
http://emgn.com/gaming/cryteks-free-to-play-warface-hits-xbox-360-today-xbox-live-gold-required/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 00:56:29 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
Jalutaja kirjutas:
Jaanuari gold mängud.

Starting Saturday (February 1st) Dead Island (Normally US $19.99) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th .

Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Toy Soldiers: Cold War (Normally US $14.99) for free.

Veebruari* icon_biggrin.gif
Tundub, et saan jälle 2 uut mängu kollektsiooni, pole paha.
Dead Island peaks olema n.ö regioonivaba, nii et see kord ei pea VPN-iga jamama thumbs_up.gif


Vaatasin et lõuna-aafrikas pakutakse Dead Islandi asemel Dead Island Riptite-i hoopis.... krt tahaks ka 2-st osa hoopis

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.02.2014 18:51:37 vasta tsitaadiga

Ma olen natuke võhik Xbox Live teemadel, aga järsku oskab keegi mulle vastata.

Ma tahaks xbox live'i proovida, aga mul on kodus Elisa Mint Medium internet - arvutis, mitte mobiilis. Mul on antenn ka signaali tugevduseks üles sätitud ja ühendusega võib päris rahul olla. Ühendus on stabiilselt 3-4 MB kandis. Kas selle ühendusega saab Live's normaalselt mängida. Plaanin just NHL, PES ja GTA-d online's mängida.

Xbox on wifi kaudu ühenduses muidu ja paketi limiit on 50GB.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 12.02.2014 19:36:18 vasta tsitaadiga

hgg kirjutas:
Ma olen natuke võhik Xbox Live teemadel, aga järsku oskab keegi mulle vastata.

Ma tahaks xbox live'i proovida, aga mul on kodus Elisa Mint Medium internet - arvutis, mitte mobiilis. Mul on antenn ka signaali tugevduseks üles sätitud ja ühendusega võib päris rahul olla. Ühendus on stabiilselt 3-4 MB kandis. Kas selle ühendusega saab Live's normaalselt mängida. Plaanin just NHL, PES ja GTA-d online's mängida.

Xbox on wifi kaudu ühenduses muidu ja paketi limiit on 50GB.


stabiilne 2MB ühendus peaks olema ka piisav. Mul ühel tuttaval on ja pole olnud probleeme.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 18:37:22 vasta tsitaadiga

Free GOLD Weekend sel nädalavahetusel USA kasutajatele.

Xbox Live Gold goes free on Xbox 360 this weekend
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 03:30:07 vasta tsitaadiga

Väga timm, mul juhtumisi oligi US pandud locationiks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 21:09:58 vasta tsitaadiga

Select Xbox Live users get £5 free to celebrate World of Tanks
Kas mõnel foorumlasel õnnestus ka Microsoftilt tasuta krediiti saada?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 01:26:30 vasta tsitaadiga

haha... liikusin just mingi aeg UK alt IE alla... nii et mul pole lootustki seda £5 saada icon_biggrin.gif

Praegu ostsin Walking Dead Season 2 Ep.1 - 0,99€ ... muid mänge ka odavamalt praegu.
http://www.xbox.com/en-IE/ultimategamesale

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:45:52 vasta tsitaadiga

Xbox Live Gold Members get Civilization Revolution and Dungeon Defenders Free in March
Games with Gold programm on nagu ameerika mäed, mõni kuu tuleb täiesti head kraami, aga mõni kuu valatakse paraja kõntsaga üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:48:06 vasta tsitaadiga

Mõni neid mänge üldse nüüd tasuta ka võtta sooviks? icon_biggrin.gif Ma isegi tasuta ei sooviks neid mänge. Uskumatu, kuidas ei suudeta tegelikult konkurendi PS+ programmile midagi vastu panna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:54:29 vasta tsitaadiga

selle civilizationi vist isegi tõmbaks alla, vb pakub ajutiselt ajaviidet
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 21:45:25 vasta tsitaadiga

Ma ei ole pikalt seda live goldi kasutanud aga ainuke mängitav mäng on olnud Lara Croft: GoL, Naisega hea paaris õhtul mängida.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:35:06 vasta tsitaadiga

Siim159, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 01.03.2014 20:18:29 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Siim159, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb.

WTF! Ma uus Goldi kasutaja ja tõmbasin Dead Islandi, mõtlesin et kui kunagi igav hakkab, võib proovida. Kas see tähendab, et see on mängitav ainult siis kui Gold subscription olemas!?
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 21:33:36 vasta tsitaadiga

hgg kirjutas:
eShelobik kirjutas:
Siim159, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb.

WTF! Ma uus Goldi kasutaja ja tõmbasin Dead Islandi, mõtlesin et kui kunagi igav hakkab, võib proovida. Kas see tähendab, et see on mängitav ainult siis kui Gold subscription olemas!?
thumbs_down.gif

Õnneks on need ka siis mängitavad, kui Gold subscription on otsas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 21:44:37 vasta tsitaadiga

Nõme on see, et Civilization tahab jälle VPNiga sikutamist... vat see on xboxi juures nõme.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 21:46:42 vasta tsitaadiga

võid regiooniks eesti ka panna Lives, siis ei tule mingeid VPN jamasid
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 00:13:33 vasta tsitaadiga

no kui eesti panna, siis ei tule ka kulda ja mänge ?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 01:14:02 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
võid regiooniks eesti ka panna Lives, siis ei tule mingeid VPN jamasid

VPN-i jamasid ei saagi olla, sest Games On Demandis mänge praktiliselt ei olegi icon_lol.gif
Games With Gold programm minu teada meie regioonil puudub, nii et VPN ongi ainus variant.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 02.03.2014 14:35:26 vasta tsitaadiga

Mul selline küss, et kui mul on 250Gb kõvakaga Xbox 360Slim. Ja mul on GTA V plaat. Kas selline asi on võimalik, et ma kuidagi sätin kogu kupatuse hard drivele niivisi, et ma saan ilma plaadita ka mängida?
Selle eesmärk peaks olema see, et xbox peaks olema tsipa vaiksem kui plaat ei vura terve aeg sees?
On võimalik selline asi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 14:58:31 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
Mul selline küss, et kui mul on 250Gb kõvakaga Xbox 360Slim. Ja mul on GTA V plaat. Kas selline asi on võimalik, et ma kuidagi sätin kogu kupatuse hard drivele niivisi, et ma saan ilma plaadita ka mängida?
Selle eesmärk peaks olema see, et xbox peaks olema tsipa vaiksem kui plaat ei vura terve aeg sees?
On võimalik selline asi? icon_biggrin.gif

On ikka. Pane plaat sisse ja vajuta X, seal pakub paigaldamist (juhul kui ise automaatselt käima ei lähe, siis tuleb mängust väljuda ja mängu ikoonile minna) HDD peale.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 15:00:53 vasta tsitaadiga

On, kuid siis peab konsooli seal modima hakkama/CD-lugejaga seal midagi tegema vms, mis aga on siin foorumis vast keelatud arutleda, kuna sellist asja MS ei luba teha.
Aga plaat ei vuragi kogu aeg sees, kui kogu kupatud HDD-le installitud ju. Ainult alguses umbes minut vurab ja loeb mingeid andmeid vms plaadilt.

pois11, Ta mõtles seda, et plaati üldse sisse toppima ei peaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 16:20:00 vasta tsitaadiga

ilma plaadita mängida ei saa. plaati on ka kettale installeeritud mänguga vaja lugejas hoida (ja aeg-ajalt seda ka kedratakse).
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 03.03.2014 18:25:45 vasta tsitaadiga

Oukhei thankyou.

Üks küss veel, et kui mul on load games 2 savegame. Üks on ütleme 99% savegame, kus on autosave peal.
Teine on just alustatud 1% mäng. Kas mul on võimalik tõsta autosave selle new game peale? Küsib küll , aga siis ta kirjutab sellele teisele savegamele ju peale? Ehk sellel 1% mängul on autosave off praegu.
Hetkel selles uues mängus käin safehouses savemas lihtsalt.

Eitea kas kirjeldasin arusaadavalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 10:58:00 vasta tsitaadiga

äkki keegi teab milles võib asi olla xboxil kui kõiki mänge mängib ilusti plaadi pealt ja netist ostes kuid GTA5 disc 2 ei hakka lugemagi, olukord täpselt nagu https://www.youtube.com/watch?v=J4qXjKNH2mk
. Vahetasin mängu ümber ka uue vastu aga ikka sama viga? tundub,et nagu konsoolile just gta5 ei meeldi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 16:55:32 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
äkki keegi teab milles võib asi olla xboxil kui kõiki mänge mängib ilusti plaadi pealt ja netist ostes kuid GTA5 disc 2 ei hakka lugemagi, olukord täpselt nagu https://www.youtube.com/watch?v=J4qXjKNH2mk
. Vahetasin mängu ümber ka uue vastu aga ikka sama viga? tundub,et nagu konsoolile just gta5 ei meeldi.

Tundub, et kõvakettale ei meeldi mõni fail.
Kustuta KÕIK GTA V seotud failid ketta pealt ära, puhasta cache, proovi mäng uuesti installida ning sisesta disc 2.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 17:09:29 vasta tsitaadiga

eks proovin jah kui uuesti koju lähen,teen konsoolile formati ja taastan algseaded ning alustan nullist installiga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 18:33:37 vasta tsitaadiga

Mul oli ka kunagi mingi rallimäng kahe cd plaadiga. Kas mitte ei olnud nii, et teist plaati sai alles siis kasutada kui esimesega on piisavalt mängitud ja konsool ise ütleb, et sisesta nüüd teine plaat. Enne seda ei võtnud kuidagi jutule.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 18:34:34 vasta tsitaadiga

pois11, Ei, saab kohe installida mõlemad plaadid. Ei pea enne mängima vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 18:41:02 vasta tsitaadiga

jep mu ei hakanud lugemagi disc2te, näitab et mingi plaat on sees, aga isegi GTA 5 logo ei teki sellele. samas disc 1 tuvastab kohe ja installib kenasti
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 22:00:21 vasta tsitaadiga

Otsisin vanad plaadid ülesse ja mul oli Motorsport 4. cd1 ja cd2. Ei saanud aru kuni tänaseni, et cd2 kasutada tuleb mäng käivitada siiski cd1 pealt ja mängu menüüsse tekkis viide cd2 paigaldamiseks. Sinna vajutades saigi cd2 hdd peale paigaldatud ja kõik toimis. http://www.youtube.com/watch?v=CABdfTJZ4n8
Aga kuna oli jama mäng siis tookord ei süvenenud asjasse, pealegi cd1 sai ka kenasti mängida. Sul vist hoopis teine probleem.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 22:17:53 vasta tsitaadiga

Teate, kas mitte MS'i play and charge kittidega saab ka puldi arvutiga ühendada ja mängida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 10:36:34 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Teate, kas mitte MS'i play and charge kittidega saab ka puldi arvutiga ühendada ja mängida?


töötab küll, aga ei näita laadimistaset puldil ja juhtmega puldina ta ei tööta. Ehk siis ühendus käib ikka üle wirelessi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 555, 556, 557 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.