Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:33:16 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
deebet pluss / tudengikaart @ swed
pildikaart @ seb

egas kodukatelt ise ju inffi ei ole võimalik leida

beastbeats kirjutas:

Võid ka seda teenust kasutada:
https://www.paypal-topup.ee/

Tänud. Tellisin pildikaarti ära. Seni ehk proovin kasutada paypal-topup.ee siis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:33:19 vasta tsitaadiga

The_Boss, Elektrooniliselt on ainult tellimus vormistatud, vastuvõtmist pole ju veel toimunud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 19:20:01 vasta tsitaadiga

Platinet kirjutas:
Olen aru saanud, et eriti pole vist soovitatav mitmeid kordi SEB Virtuaalkaarti registreerida PayPali?

Miks pole soovitatav?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 19:28:06 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
The_Boss, Elektrooniliselt on ainult tellimus vormistatud, vastuvõtmist pole ju veel toimunud icon_rolleyes.gif


Omph, jama värk siis. Lootsin lubatud ajaks ikka kätte saada. Aga varemgi 4 päevaga USA-st pakke tulnud.

tcumen, rohkem jama kui kasu mõnel juhul. SEB pildikaart on oluliselt mugavam ja võib vähem probleeme tekkida. Hind pole ka teabmis kallis, eriti arvestades, et virtuaalkaarte peab selle aja jooksul ju mitmeid tegema.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 20:01:39 vasta tsitaadiga

Nojah, miskit jama ma pole küll täheldanud, st. et PayPal poleks mu virtuaalkaartidega rahule jäänud. Neid sealt vist oma paarkümmend läbi käinud.
Aga peab vist pildikaardi vormistama küll, kasutus on sagenenud ja andmete pidev muutmine läheb omal tüütuks juba.
Samas, virtuaalkaardile oma roll siiski vist jääb. On kohti, kuhu ei tihka pika kehtivusega kaardi andmeid anda. Samas liigutatavad summad on väikesed - kuni 10EUR-i.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2014 20:38:45 vasta tsitaadiga

Mõnel on konto kinni pandud, kui liiga tihti uus kaart lisatud.
Ega nemad seal tea, mis elukas see virtuaalkaart on, vähemalt vanasti ei teadnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 20:40:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mõnel on konto kinni pandud, kui liiga tihti uus kaart lisatud.
Ega nemad seal tea, mis elukas see virtuaalkaart on, vähemalt vanasti ei teadnud

Kui tihti on tihti?
Mina teen iga aegumine uue kaardi ja nii juba neli aastat järjest. Ca viis-kuus-seitse-kaheksa-üheksa kaarti aastas.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 20:59:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Ega nemad seal tea, mis elukas see virtuaalkaart on, vähemalt vanasti ei teadnud

Ma ei oleks selles nii kindel, et nad sedasorti kaardi olemusega kursis pole. Kui oleks kaardid kahtlased, neid ei aksepteeritaks. Maailm ei ole nii suur koht, et sellekohane info vajalikke radu pidi ei liiguks.
PayPal`i laadse firma kaubamärk on ju pm. usaldusväärsuse müük. See on PayPal`i nišš. Võibolla on probleemide allikaks olnud kasutajapoolne (makse)käitumine? Hoiavad oma marki lihtsalt.


viimati muutis avrn 21.02.2014 21:00:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2014 21:00:24 vasta tsitaadiga

nüüd pole kuulnud et kaartide hulgaga oleks probleeme, aga vanasti oli küll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:42:56 vasta tsitaadiga

Alles hiljuti keegi ütles, et pandi konto kinni seetõttu. Aga ega seda tihti ei kuule tõesti.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 22:00:35 vasta tsitaadiga

ilmselt PP on viimasel ajal end Eestiga ka rohkem kurssi viinud. kasvõi need top-up-id ja Eesti panka raha kandmine. ilmselt siis ka selgitustööd tehtud miks meil nii palju inimesi on kes iga natukese aja tagant kaarte vahetavad.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2014 23:18:22 vasta tsitaadiga

tailased pole hiinalsed thumbs_up.gif
16 õhtul tellisin
February 17, 2014 10:11:19 NGAM WONG WAN Accept
February 17, 2014 18:16:49 NGAM WONG WAN Items Into Container
February 17, 2014 18:16:56 NGAM WONG WAN Dispatch
February 18, 2014 22:56:15 LAK SI MAIL CENTER Container Received
February 19, 2014 08:44:22 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Container Received
February 19, 2014 15:12:34 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Departure From Outward OE
võiks edasi ka nii liikuda ...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 19:50:47 vasta tsitaadiga

Minu saadetis Hiinast on juba mingi peaaegu kuu lennuki peal icon_rolleyes.gif Ehk siis trackingus viimane rida on "Sent to airline" icon_biggrin.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 23:59:19 vasta tsitaadiga

Miks paypal ja ebay teema koos peavad olema? See on mingist hallist ajast kui paypali muuks ei osatud kasutada? Võiks eraldi teemadeks lyya igatahes...naljakas paypali probleemidest ebay teemas lugeda koguaeg.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 12:47:47 vasta tsitaadiga

Swedist üldse ülekanded toimuvad selle Top-upiga?
http://rahafoorum.ee/paypal-eesti-top-up-teenus/

Üritasin 5 euri prooviks kanda aga ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
Proovisin ilma viitenumbrita, sest viitenumber ja selgitus on antud samasugused. Maha läks aga midagi PayPalile ei ole siin paari päevaga laekunud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 13:05:20 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Swedist üldse ülekanded toimuvad selle Top-upiga?
http://rahafoorum.ee/paypal-eesti-top-up-teenus/

Üritasin 5 euri prooviks kanda aga ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
Proovisin ilma viitenumbrita, sest viitenumber ja selgitus on antud samasugused. Maha läks aga midagi PayPalile ei ole siin paari päevaga laekunud.

Töötab küll, olen paar korda teinud ülekande.
Nädalavahetusel ja riigipühadel rahad ju ei liigu, teisipäevaks saad kätte.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.02.2014 13:41:35 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Miks paypal ja ebay teema koos peavad olema? See on mingist hallist ajast kui paypali muuks ei osatud kasutada? Võiks eraldi teemadeks lyya igatahes...naljakas paypali probleemidest ebay teemas lugeda koguaeg.


Ehk seepärast, et need on ühe omanikfirma kaks erinevat toodet, mis omavahel väga tihedalt läbi põimunud on.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 24.02.2014 19:49:06 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
http://arileht.delfi.ee/news/tarbija/paypali-kontolt-saab-nuud-raha-oma-kodupanka-kanda.d?id=67800665
On keegi proovinud ka? icon_wink.gif


Toimib küll.
Minu Swedi kontole tuli sealt saadetud raha kohale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 22:31:15 vasta tsitaadiga

Ebayst ei tulnud kaup kohale jaanuari lõpuks ja sain too kord raha tagasi.
Nüüd kuu aega hiljem müüja kirjutab, et ma talle negatiivse pannud ja pakub raha tagasi taaskord icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 00:04:12 vasta tsitaadiga

Ei jaksa kõiki lehekülgi läbi lapata- äkki keegi ebay-guru valgustab, kuidas käib raha tagasi küsimine, kui kaupa pole saanud. Inglismaalt ootan juba "next day dispatch" 3 nädalat telefonile korpust(tõenäoliselt tal müügihetkel seda laos polnud, sest kõigil teistel müüjatel oli alles "preorder"), müüja 98.8% repiga ja negatiivsetes teisigi, kes pole asju saanud. Case algatatud, olen kirjavahetust pidanud ja ei viitsi tõesti enam kauem kannatada. Ei tahaks ka võimalikku uut pakki oodata, mis võibolla jälle 3 nädalat seda agooniat pikendaks. Kas raha peab tagasi küsima otse müüjalt, või on mõttekas lihtsalt see case saata ebay omadele ülevaatamisele ja nemad teevad selle tagasikande? Nagu ma aru saan, siis case ära saates muutub asi lõplikuks ja kui nad arvavad, et pole veel piisavalt oodanud, siis hiljem enam uuesti raha nende kaudu tagasi küsida ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 00:14:20 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Miks paypal ja ebay teema koos peavad olema? See on mingist hallist ajast kui paypali muuks ei osatud kasutada? Võiks eraldi teemadeks lyya igatahes...naljakas paypali probleemidest ebay teemas lugeda koguaeg.


Ehk seepärast, et need on ühe omanikfirma kaks erinevat toodet, mis omavahel väga tihedalt läbi põimunud on.


Okeika. Sorry
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 27.02.2014 00:17:13 vasta tsitaadiga

Raul050 kirjutas:
Ei jaksa kõiki lehekülgi läbi lapata- äkki keegi ebay-guru valgustab, kuidas käib raha tagasi küsimine, kui kaupa pole saanud. Inglismaalt ootan juba "next day dispatch" 3 nädalat telefonile korpust(tõenäoliselt tal müügihetkel seda laos polnud, sest kõigil teistel müüjatel oli alles "preorder"), müüja 98.8% repiga ja negatiivsetes teisigi, kes pole asju saanud. Case algatatud, olen kirjavahetust pidanud ja ei viitsi tõesti enam kauem kannatada. Ei tahaks ka võimalikku uut pakki oodata, mis võibolla jälle 3 nädalat seda agooniat pikendaks. Kas raha peab tagasi küsima otse müüjalt, või on mõttekas lihtsalt see case saata ebay omadele ülevaatamisele ja nemad teevad selle tagasikande? Nagu ma aru saan, siis case ära saates muutub asi lõplikuks ja kui nad arvavad, et pole veel piisavalt oodanud, siis hiljem enam uuesti raha nende kaudu tagasi küsida ei saa?

Escalade case ja ebay vaatab asja üle. Kannavad raha tagasi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 00:29:24 vasta tsitaadiga

Ok, tänud. Kui aga õnnestub raha tagasi saada ja pakk peaks mingil imejuhul hiljem kunagi ikka mingi Austraalia ringiga kohale jõudma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2014 00:36:42 vasta tsitaadiga

Oled aus, siis kannad raha, tunned, et su närvid maksavad ka midagi, ei kanna raha
Ise tead mis teed, suur poiss juba (vist) icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 00:43:52 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka ise mõtlema, et lihtposti puhul ei olegi tegelikult nagu probleemi koht ja träkingu puudumine on müüja probleem icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2014 01:33:05 vasta tsitaadiga

Raul050 kirjutas:
Hakkasin ka ise mõtlema, et lihtposti puhul ei olegi tegelikult nagu probleemi koht ja träkingu puudumine on müüja probleem icon_wink.gif

see, et sulle träkingut ei anta, ei tähenda, et seda olemas ei ole icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deck555
HV kasutaja
deck555

liitunud: 08.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 11:41:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tailased pole hiinalsed thumbs_up.gif
16 õhtul tellisin
February 17, 2014 10:11:19 NGAM WONG WAN Accept
February 17, 2014 18:16:49 NGAM WONG WAN Items Into Container
February 17, 2014 18:16:56 NGAM WONG WAN Dispatch
February 18, 2014 22:56:15 LAK SI MAIL CENTER Container Received
February 19, 2014 08:44:22 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Container Received
February 19, 2014 15:12:34 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Departure From Outward OE
võiks edasi ka nii liikuda ...


Viimane tellimus hiinast tuli minujaoks rekordilise kiirusega - 19.02 pandi posti ja 24.02 hommik oli postkastis via China Post Air Mail (free shipping) thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Aga üldjuhul ikka sinna 30 päeva kanti ootamist icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 11:55:11 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction!input.action?tRef=qt&tLc=1&tLabels=CF014545688US
https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction.action?tRef=fullpage&tLc=1&tLabels=CF111552360US

Mis toimub? 21-26 vahemikus peaks juba kohal olema. 14 pandi posti, aga tundub nagu poleks sealt juba nädal aega edasi liikunud :S


icon_biggrin.gif esimene pakk teel, teine siiani pre-shipment. Ei saatnud korraga ära?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 14:34:41 vasta tsitaadiga

Kõik puhkused on Hiinas läbi, peaks kõik kiire olema.
Tellisin ka nüüd paarkümmend pakki Hiinast, eks näis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 17:12:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ebayst ei tulnud kaup kohale jaanuari lõpuks ja sain too kord raha tagasi.
Nüüd kuu aega hiljem müüja kirjutab, et ma talle negatiivse pannud ja pakub raha tagasi taaskord icon_lol.gif

Kahju et sarnast "ostjakaitset" Amazonis pole icon_lol.gif . Sai magamiskott tellitud, mille osas kahtlus, et tegemist counterfeit tootega. Puudub firma logo eest (olemas kodulehel kõikidel mudelitel), lisaks veel juurde üks valeinformatsioon. Ebays oleks taoliste asjade eest müüja "mutta tampinud"...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 17:15:31 vasta tsitaadiga

Amazonis saad vähemalt toote juurde hinnangu anda. Ebays kurat aja ühest pikast listist taga, kas keegi on suvatsenud miskit kirjutada või mitte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 17:22:35 vasta tsitaadiga

Amazonis tasub üldiselt vaadata, kas see on amazon või amazon marketplace. Viimase puhul mõtleks ma hoolega, kas ikka tahan sealt osta, kuna amazon ise ei vastuta mitte millegi eest ja see on puhtalt müüja suva, kas ta soovib probleemile mõlema poole jaoks sobiva lahenduse leida või mitte.

Btw, huvitav kas Ott juba seal ka oma ausat ära ajab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.02.2014 20:02:27 vasta tsitaadiga

Avasin mingi 5 case just saamata jäänud asjade kohta. Täitsa paneb mõtlema kas on seda aega väärt, kui asi ise maksab paar euri.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 22:36:38 vasta tsitaadiga

No ilmselt müüja võib ka näha, et on "delivered", aga omades träkingut oleks ilmselt mõistlik see träkingu logi alustuseks ostjale saata, mitte kirjutada, et kannata rahulikult. Küsimus aga pole isegi kõigepealt selles, et kuidas ma hindaks oma aega, närve, võimalikku kahju või saamata tulu, vaid selles, et mida ebay sellise juhtumi puhul ette on kirjutanud? Nagu ma nüüd natuke uurides aru saan, siis ebay refund on lõplik asi ja igasugune hilisem asjatamine on juba ostja tingimustel, kui tal selleks huvi on. Ja kuna ebay lahendab igasugused vaidlused tavaliselt ostja kasuks, siis sellest tulevad ka kõik need pettusejuhtumid ja põhjus, miks paljud Ida-Euroopasse ei saada icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 28.02.2014 11:25:05 vasta tsitaadiga

Küsimus seoses Paypaliga.

Raha oli paypali arvel, naine kandis raha Paypalist firma arvele paypal-withdrawal.ee kaudu. Kirjas oli, et läheb kuni 3 päeva aega. 3dal päeval oli raha tagasi paypali kontol, mitte pangaarvel. Milles probleem võiks olla? Kaardiks on Mastercard Business.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 12:53:56 vasta tsitaadiga

Kui tavaline on eBay UK keskkonnas selline nähtus, et pärast kauba tellimist müüja annab teada, et international post on siiski kallim kui see, mis kuulutuses oli (+7 naela lisaks)? Kui sai vastatud, et sooviks sellisel juhul refundi, siis vastati, et täpne hind on veel täpsustamisel, aga et kui see oleks näiteks +4, kas siis oleks veel nõus.
Peaks kohe supporti pöörduma?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 28.02.2014 12:57:46 vasta tsitaadiga

reimoo kirjutas:
Küsimus seoses Paypaliga.

Raha oli paypali arvel, naine kandis raha Paypalist firma arvele paypal-withdrawal.ee kaudu. Kirjas oli, et läheb kuni 3 päeva aega. 3dal päeval oli raha tagasi paypali kontol, mitte pangaarvel. Milles probleem võiks olla? Kaardiks on Mastercard Business.


Seal ju FAQ-s kirjas

... only you are allowed to transfer funds to bank account held in your name. Personal details on your PayPal account and bank account have to be identical.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 13:48:09 vasta tsitaadiga

Keegi digikeyst on tellinud? Kaua aega võtab kohale jõudmiseks?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 13:55:34 vasta tsitaadiga

Banggood-ist tulid Tesla S varuakud kuuga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:38:25 vasta tsitaadiga

Tellisin eile aliexpressist asju. Sai makstud krediitkaardiga. nüüd ~22 tundi hiljem on kõikide toodete juures kiri: Your Payment is Being Verified
Kas peabki nii olema ? Enda arust panin kõik krediitkaardi andmed õigesti ja kaart kehtib ka kuni 10/2014..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 21:56:20 vasta tsitaadiga

seal PP-ga ei saagi maksta või? icon_eek.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:01:11 vasta tsitaadiga

ei saa jah, selline algeline koht icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:42:52 vasta tsitaadiga

vot sellisele kohale küll oma krediitkaardi andmeid ei annaks icon_rolleyes.gif kõik "preferred partners" on ainult pildid icon_confused.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 00:26:30 vasta tsitaadiga

Ausaltöeldes külajuttude põhjal tundub paypal kahtlasem koht kui alibaba grupp. Muigugi ebay+paypal lahendus on väga mugav.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.03.2014 00:33:18 vasta tsitaadiga

Wat?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 00:47:57 vasta tsitaadiga

Alibaba on koht, mis midagi pisut ebatavalist otsides välja tuleb, aga ise ei müü nad vist midagi kuna millegi kasulikuni pole ükski nende viide veel viinud. Umbes sama on Eestis shopping24, mis aeg-ajalt otsingutulemustes figureerib, kuid mida pole mõtet isegi klikkida. Ehk mina ütleks selle alibaba kohta soft-scam ja kohe kindlasti ei usaldaks neid rohkem kui paypal'i.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 00:51:12 vasta tsitaadiga

Alibaba on väga hea koht, kui sa tead täpselt mida tahad ning oskad leida õige tootja ning oma soovi ära kirjeldada. Seal saad sa suhtleda otse tootjaga ning seega peab kogus olema ka midagi, mille pärast liine käima panna.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 00:56:22 vasta tsitaadiga

Siis pole mina eraisikuna Alibaba sihtgrupp... mina soovin enamasti ühe kuni mitu ühikut kaupa ja seda 1-4 nädalase tarneajaga, kuid kunagi mitte nii palju, et keegi minu pärast liinid käima tõmbaks.....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 01:23:07 vasta tsitaadiga

No mina tellisin eraisikuna 60m LED riba. Ise valisin pinge, juhtimisprotokolli, pinouti, mitu LEDi koos on, mis värvi ja mis kattega PCB. Tellimus läks kokku natuke üle 600€.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 08:41:24 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Siis pole mina eraisikuna Alibaba sihtgrupp... mina soovin enamasti ühe kuni mitu ühikut kaupa ja seda 1-4 nädalase tarneajaga, kuid kunagi mitte nii palju, et keegi minu pärast liinid käima tõmbaks.....

Sinu jaoks on väiksem vend, Aliexpress.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.