|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
21.02.2014 17:33:16
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
deebet pluss / tudengikaart @ swed
pildikaart @ seb
egas kodukatelt ise ju inffi ei ole võimalik leida |
Tänud. Tellisin pildikaarti ära. Seni ehk proovin kasutada paypal-topup.ee siis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.02.2014 17:33:19
|
|
|
The_Boss, Elektrooniliselt on ainult tellimus vormistatud, vastuvõtmist pole ju veel toimunud
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
21.02.2014 19:20:01
|
|
|
| Platinet kirjutas: |
Olen aru saanud, et eriti pole vist soovitatav mitmeid kordi SEB Virtuaalkaarti registreerida PayPali?
|
Miks pole soovitatav?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.02.2014 19:28:06
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
The_Boss, Elektrooniliselt on ainult tellimus vormistatud, vastuvõtmist pole ju veel toimunud  |
Omph, jama värk siis. Lootsin lubatud ajaks ikka kätte saada. Aga varemgi 4 päevaga USA-st pakke tulnud.
tcumen, rohkem jama kui kasu mõnel juhul. SEB pildikaart on oluliselt mugavam ja võib vähem probleeme tekkida. Hind pole ka teabmis kallis, eriti arvestades, et virtuaalkaarte peab selle aja jooksul ju mitmeid tegema.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
21.02.2014 20:01:39
|
|
|
Nojah, miskit jama ma pole küll täheldanud, st. et PayPal poleks mu virtuaalkaartidega rahule jäänud. Neid sealt vist oma paarkümmend läbi käinud.
Aga peab vist pildikaardi vormistama küll, kasutus on sagenenud ja andmete pidev muutmine läheb omal tüütuks juba.
Samas, virtuaalkaardile oma roll siiski vist jääb. On kohti, kuhu ei tihka pika kehtivusega kaardi andmeid anda. Samas liigutatavad summad on väikesed - kuni 10EUR-i.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.02.2014 20:38:45
|
|
|
Mõnel on konto kinni pandud, kui liiga tihti uus kaart lisatud.
Ega nemad seal tea, mis elukas see virtuaalkaart on, vähemalt vanasti ei teadnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.02.2014 20:40:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mõnel on konto kinni pandud, kui liiga tihti uus kaart lisatud.
Ega nemad seal tea, mis elukas see virtuaalkaart on, vähemalt vanasti ei teadnud |
Kui tihti on tihti?
Mina teen iga aegumine uue kaardi ja nii juba neli aastat järjest. Ca viis-kuus-seitse-kaheksa-üheksa kaarti aastas.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
21.02.2014 20:59:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ega nemad seal tea, mis elukas see virtuaalkaart on, vähemalt vanasti ei teadnud |
Ma ei oleks selles nii kindel, et nad sedasorti kaardi olemusega kursis pole. Kui oleks kaardid kahtlased, neid ei aksepteeritaks. Maailm ei ole nii suur koht, et sellekohane info vajalikke radu pidi ei liiguks.
PayPal`i laadse firma kaubamärk on ju pm. usaldusväärsuse müük. See on PayPal`i nišš. Võibolla on probleemide allikaks olnud kasutajapoolne (makse)käitumine? Hoiavad oma marki lihtsalt.
viimati muutis avrn 21.02.2014 21:00:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.02.2014 21:00:24
|
|
|
nüüd pole kuulnud et kaartide hulgaga oleks probleeme, aga vanasti oli küll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.02.2014 21:42:56
|
|
|
Alles hiljuti keegi ütles, et pandi konto kinni seetõttu. Aga ega seda tihti ei kuule tõesti.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.02.2014 22:00:35
|
|
|
ilmselt PP on viimasel ajal end Eestiga ka rohkem kurssi viinud. kasvõi need top-up-id ja Eesti panka raha kandmine. ilmselt siis ka selgitustööd tehtud miks meil nii palju inimesi on kes iga natukese aja tagant kaarte vahetavad.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.02.2014 23:18:22
|
|
|
tailased pole hiinalsed
16 õhtul tellisin
February 17, 2014 10:11:19 NGAM WONG WAN Accept
February 17, 2014 18:16:49 NGAM WONG WAN Items Into Container
February 17, 2014 18:16:56 NGAM WONG WAN Dispatch
February 18, 2014 22:56:15 LAK SI MAIL CENTER Container Received
February 19, 2014 08:44:22 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Container Received
February 19, 2014 15:12:34 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Departure From Outward OE
võiks edasi ka nii liikuda ...
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
22.02.2014 19:50:47
|
|
|
Minu saadetis Hiinast on juba mingi peaaegu kuu lennuki peal Ehk siis trackingus viimane rida on "Sent to airline"
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.02.2014 23:59:19
|
|
|
Miks paypal ja ebay teema koos peavad olema? See on mingist hallist ajast kui paypali muuks ei osatud kasutada? Võiks eraldi teemadeks lyya igatahes...naljakas paypali probleemidest ebay teemas lugeda koguaeg.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.02.2014 12:47:47
|
|
|
Swedist üldse ülekanded toimuvad selle Top-upiga?
http://rahafoorum.ee/paypal-eesti-top-up-teenus/
Üritasin 5 euri prooviks kanda aga ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
Proovisin ilma viitenumbrita, sest viitenumber ja selgitus on antud samasugused. Maha läks aga midagi PayPalile ei ole siin paari päevaga laekunud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
24.02.2014 13:05:20
|
|
|
| äss kirjutas: |
Swedist üldse ülekanded toimuvad selle Top-upiga?
http://rahafoorum.ee/paypal-eesti-top-up-teenus/
Üritasin 5 euri prooviks kanda aga ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
Proovisin ilma viitenumbrita, sest viitenumber ja selgitus on antud samasugused. Maha läks aga midagi PayPalile ei ole siin paari päevaga laekunud. |
Töötab küll, olen paar korda teinud ülekande.
Nädalavahetusel ja riigipühadel rahad ju ei liigu, teisipäevaks saad kätte.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.02.2014 13:41:35
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Miks paypal ja ebay teema koos peavad olema? See on mingist hallist ajast kui paypali muuks ei osatud kasutada? Võiks eraldi teemadeks lyya igatahes...naljakas paypali probleemidest ebay teemas lugeda koguaeg. |
Ehk seepärast, et need on ühe omanikfirma kaks erinevat toodet, mis omavahel väga tihedalt läbi põimunud on.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
24.02.2014 19:49:06
|
|
|
Toimib küll.
Minu Swedi kontole tuli sealt saadetud raha kohale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.02.2014 22:31:15
|
|
|
Ebayst ei tulnud kaup kohale jaanuari lõpuks ja sain too kord raha tagasi.
Nüüd kuu aega hiljem müüja kirjutab, et ma talle negatiivse pannud ja pakub raha tagasi taaskord
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
27.02.2014 00:04:12
|
|
|
| Ei jaksa kõiki lehekülgi läbi lapata- äkki keegi ebay-guru valgustab, kuidas käib raha tagasi küsimine, kui kaupa pole saanud. Inglismaalt ootan juba "next day dispatch" 3 nädalat telefonile korpust(tõenäoliselt tal müügihetkel seda laos polnud, sest kõigil teistel müüjatel oli alles "preorder"), müüja 98.8% repiga ja negatiivsetes teisigi, kes pole asju saanud. Case algatatud, olen kirjavahetust pidanud ja ei viitsi tõesti enam kauem kannatada. Ei tahaks ka võimalikku uut pakki oodata, mis võibolla jälle 3 nädalat seda agooniat pikendaks. Kas raha peab tagasi küsima otse müüjalt, või on mõttekas lihtsalt see case saata ebay omadele ülevaatamisele ja nemad teevad selle tagasikande? Nagu ma aru saan, siis case ära saates muutub asi lõplikuks ja kui nad arvavad, et pole veel piisavalt oodanud, siis hiljem enam uuesti raha nende kaudu tagasi küsida ei saa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.02.2014 00:14:20
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Miks paypal ja ebay teema koos peavad olema? See on mingist hallist ajast kui paypali muuks ei osatud kasutada? Võiks eraldi teemadeks lyya igatahes...naljakas paypali probleemidest ebay teemas lugeda koguaeg. |
Ehk seepärast, et need on ühe omanikfirma kaks erinevat toodet, mis omavahel väga tihedalt läbi põimunud on. |
Okeika. Sorry
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
27.02.2014 00:17:13
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
| Ei jaksa kõiki lehekülgi läbi lapata- äkki keegi ebay-guru valgustab, kuidas käib raha tagasi küsimine, kui kaupa pole saanud. Inglismaalt ootan juba "next day dispatch" 3 nädalat telefonile korpust(tõenäoliselt tal müügihetkel seda laos polnud, sest kõigil teistel müüjatel oli alles "preorder"), müüja 98.8% repiga ja negatiivsetes teisigi, kes pole asju saanud. Case algatatud, olen kirjavahetust pidanud ja ei viitsi tõesti enam kauem kannatada. Ei tahaks ka võimalikku uut pakki oodata, mis võibolla jälle 3 nädalat seda agooniat pikendaks. Kas raha peab tagasi küsima otse müüjalt, või on mõttekas lihtsalt see case saata ebay omadele ülevaatamisele ja nemad teevad selle tagasikande? Nagu ma aru saan, siis case ära saates muutub asi lõplikuks ja kui nad arvavad, et pole veel piisavalt oodanud, siis hiljem enam uuesti raha nende kaudu tagasi küsida ei saa? |
Escalade case ja ebay vaatab asja üle. Kannavad raha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
27.02.2014 00:29:24
|
|
|
| Ok, tänud. Kui aga õnnestub raha tagasi saada ja pakk peaks mingil imejuhul hiljem kunagi ikka mingi Austraalia ringiga kohale jõudma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2014 00:36:42
|
|
|
Oled aus, siis kannad raha, tunned, et su närvid maksavad ka midagi, ei kanna raha
Ise tead mis teed, suur poiss juba (vist)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
27.02.2014 00:43:52
|
|
|
Hakkasin ka ise mõtlema, et lihtposti puhul ei olegi tegelikult nagu probleemi koht ja träkingu puudumine on müüja probleem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2014 01:33:05
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
Hakkasin ka ise mõtlema, et lihtposti puhul ei olegi tegelikult nagu probleemi koht ja träkingu puudumine on müüja probleem  |
see, et sulle träkingut ei anta, ei tähenda, et seda olemas ei ole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
27.02.2014 11:41:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tailased pole hiinalsed
16 õhtul tellisin
February 17, 2014 10:11:19 NGAM WONG WAN Accept
February 17, 2014 18:16:49 NGAM WONG WAN Items Into Container
February 17, 2014 18:16:56 NGAM WONG WAN Dispatch
February 18, 2014 22:56:15 LAK SI MAIL CENTER Container Received
February 19, 2014 08:44:22 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Container Received
February 19, 2014 15:12:34 SUVARNABHUMI MAIL CENTRE Departure From Outward OE
võiks edasi ka nii liikuda ... |
Viimane tellimus hiinast tuli minujaoks rekordilise kiirusega - 19.02 pandi posti ja 24.02 hommik oli postkastis via China Post Air Mail (free shipping) Aga üldjuhul ikka sinna 30 päeva kanti ootamist
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
27.02.2014 11:55:11
|
|
|
esimene pakk teel, teine siiani pre-shipment. Ei saatnud korraga ära?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.02.2014 14:34:41
|
|
|
Kõik puhkused on Hiinas läbi, peaks kõik kiire olema.
Tellisin ka nüüd paarkümmend pakki Hiinast, eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.02.2014 17:12:56
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ebayst ei tulnud kaup kohale jaanuari lõpuks ja sain too kord raha tagasi.
Nüüd kuu aega hiljem müüja kirjutab, et ma talle negatiivse pannud ja pakub raha tagasi taaskord  |
Kahju et sarnast "ostjakaitset" Amazonis pole . Sai magamiskott tellitud, mille osas kahtlus, et tegemist counterfeit tootega. Puudub firma logo eest (olemas kodulehel kõikidel mudelitel), lisaks veel juurde üks valeinformatsioon. Ebays oleks taoliste asjade eest müüja "mutta tampinud"...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.02.2014 17:15:31
|
|
|
Amazonis saad vähemalt toote juurde hinnangu anda. Ebays kurat aja ühest pikast listist taga, kas keegi on suvatsenud miskit kirjutada või mitte.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.02.2014 17:22:35
|
|
|
Amazonis tasub üldiselt vaadata, kas see on amazon või amazon marketplace. Viimase puhul mõtleks ma hoolega, kas ikka tahan sealt osta, kuna amazon ise ei vastuta mitte millegi eest ja see on puhtalt müüja suva, kas ta soovib probleemile mõlema poole jaoks sobiva lahenduse leida või mitte.
Btw, huvitav kas Ott juba seal ka oma ausat ära ajab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
27.02.2014 20:02:27
|
|
|
| Avasin mingi 5 case just saamata jäänud asjade kohta. Täitsa paneb mõtlema kas on seda aega väärt, kui asi ise maksab paar euri.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
27.02.2014 22:36:38
|
|
|
No ilmselt müüja võib ka näha, et on "delivered", aga omades träkingut oleks ilmselt mõistlik see träkingu logi alustuseks ostjale saata, mitte kirjutada, et kannata rahulikult. Küsimus aga pole isegi kõigepealt selles, et kuidas ma hindaks oma aega, närve, võimalikku kahju või saamata tulu, vaid selles, et mida ebay sellise juhtumi puhul ette on kirjutanud? Nagu ma nüüd natuke uurides aru saan, siis ebay refund on lõplik asi ja igasugune hilisem asjatamine on juba ostja tingimustel, kui tal selleks huvi on. Ja kuna ebay lahendab igasugused vaidlused tavaliselt ostja kasuks, siis sellest tulevad ka kõik need pettusejuhtumid ja põhjus, miks paljud Ida-Euroopasse ei saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
28.02.2014 11:25:05
|
|
|
Küsimus seoses Paypaliga.
Raha oli paypali arvel, naine kandis raha Paypalist firma arvele paypal-withdrawal.ee kaudu. Kirjas oli, et läheb kuni 3 päeva aega. 3dal päeval oli raha tagasi paypali kontol, mitte pangaarvel. Milles probleem võiks olla? Kaardiks on Mastercard Business.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
28.02.2014 12:53:56
|
|
|
Kui tavaline on eBay UK keskkonnas selline nähtus, et pärast kauba tellimist müüja annab teada, et international post on siiski kallim kui see, mis kuulutuses oli (+7 naela lisaks)? Kui sai vastatud, et sooviks sellisel juhul refundi, siis vastati, et täpne hind on veel täpsustamisel, aga et kui see oleks näiteks +4, kas siis oleks veel nõus.
Peaks kohe supporti pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
28.02.2014 12:57:46
|
|
|
| reimoo kirjutas: |
Küsimus seoses Paypaliga.
Raha oli paypali arvel, naine kandis raha Paypalist firma arvele paypal-withdrawal.ee kaudu. Kirjas oli, et läheb kuni 3 päeva aega. 3dal päeval oli raha tagasi paypali kontol, mitte pangaarvel. Milles probleem võiks olla? Kaardiks on Mastercard Business. |
Seal ju FAQ-s kirjas
... only you are allowed to transfer funds to bank account held in your name. Personal details on your PayPal account and bank account have to be identical.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.02.2014 13:48:09
|
|
|
Keegi digikeyst on tellinud? Kaua aega võtab kohale jõudmiseks?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.02.2014 13:55:34
|
|
|
| Banggood-ist tulid Tesla S varuakud kuuga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
28.02.2014 20:38:25
|
|
|
Tellisin eile aliexpressist asju. Sai makstud krediitkaardiga. nüüd ~22 tundi hiljem on kõikide toodete juures kiri: Your Payment is Being Verified
Kas peabki nii olema ? Enda arust panin kõik krediitkaardi andmed õigesti ja kaart kehtib ka kuni 10/2014..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.02.2014 21:56:20
|
|
|
seal PP-ga ei saagi maksta või?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.03.2014 00:01:11
|
|
|
ei saa jah, selline algeline koht
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.03.2014 00:42:52
|
|
|
vot sellisele kohale küll oma krediitkaardi andmeid ei annaks kõik "preferred partners" on ainult pildid
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
02.03.2014 00:26:30
|
|
|
| Ausaltöeldes külajuttude põhjal tundub paypal kahtlasem koht kui alibaba grupp. Muigugi ebay+paypal lahendus on väga mugav.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
02.03.2014 00:33:18
|
|
|
| Wat?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.03.2014 00:47:57
|
|
|
| Alibaba on koht, mis midagi pisut ebatavalist otsides välja tuleb, aga ise ei müü nad vist midagi kuna millegi kasulikuni pole ükski nende viide veel viinud. Umbes sama on Eestis shopping24, mis aeg-ajalt otsingutulemustes figureerib, kuid mida pole mõtet isegi klikkida. Ehk mina ütleks selle alibaba kohta soft-scam ja kohe kindlasti ei usaldaks neid rohkem kui paypal'i.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.03.2014 00:51:12
|
|
|
| Alibaba on väga hea koht, kui sa tead täpselt mida tahad ning oskad leida õige tootja ning oma soovi ära kirjeldada. Seal saad sa suhtleda otse tootjaga ning seega peab kogus olema ka midagi, mille pärast liine käima panna.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.03.2014 00:56:22
|
|
|
| Siis pole mina eraisikuna Alibaba sihtgrupp... mina soovin enamasti ühe kuni mitu ühikut kaupa ja seda 1-4 nädalase tarneajaga, kuid kunagi mitte nii palju, et keegi minu pärast liinid käima tõmbaks.....
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.03.2014 01:23:07
|
|
|
| No mina tellisin eraisikuna 60m LED riba. Ise valisin pinge, juhtimisprotokolli, pinouti, mitu LEDi koos on, mis värvi ja mis kattega PCB. Tellimus läks kokku natuke üle 600€.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
02.03.2014 08:41:24
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Siis pole mina eraisikuna Alibaba sihtgrupp... mina soovin enamasti ühe kuni mitu ühikut kaupa ja seda 1-4 nädalase tarneajaga, kuid kunagi mitte nii palju, et keegi minu pärast liinid käima tõmbaks..... |
Sinu jaoks on väiksem vend, Aliexpress.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|