Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 22:05:31 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Jah. Kui inimene oskab pangakaarti masinasse toppida ja pin sisestada, siis õpib ta ka nutitelefoni rakendust avama ja seal kahte nuppu vajutama.


Ning vanem generatsioon kasutagu sularaha edasi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2014 22:07:52 vasta tsitaadiga

väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2014 22:08:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, võib-olla tehti see ETV poolt sihilikult sellisena, eksitamaks EMTA ametnikke? icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.02.2014 22:09:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima


Kindlasti nii mõnigi proovib kodus mängu arvutiga kaevata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 22:11:21 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima


Kindlasti nii mõnigi proovib kodus mängu arvutiga kaevata.


Ning siis tullakse nutuga, et miks arvuti enam tööle ei lähe jne icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2014 22:13:38 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
SilQ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima


Kindlasti nii mõnigi proovib kodus mängu arvutiga kaevata.


Ning siis tullakse nutuga, et miks arvuti enam tööle ei lähe jne icon_lol.gif

HV foorumisse regavad uued kasutajad jne icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 22:17:44 vasta tsitaadiga

Pealtnäha ongi nii lihtne kaevurit kokku panna, aga kui ikka asja ei jaga, siis suudetakse ikka midagi valesti teha või jääb julgust puudu, et ise katsetada ja tullakse siis siia näiteks uurima, et kuidas kruvi kinni keerata või juhet ühendada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 22:24:16 vasta tsitaadiga

Nõrk saade oli jah. Nagu vaataks USA bitcoini saateid aastal 2012. Ühte eesti Andreas Antonopoulost oleks vaja kes räägib inimkeeles lahti milles seisneb on uba võrreldes varasemate digitaalsete valuutadega. Ega bitcoin siis esimene digivaluuta pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 19.02.2014 22:34:54 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Kui sa arvestad, et kogu kaardimakse käibelt läheb 1-2% pankadele, siis see on täielik hullumeelsus. Aegade alguses pidanuks Eesti Pank võtma raha infra enda kätte - ei peaks praegu õpetajad ja päästeamet raha nuruma.


Asi käib mahupõhiselt. Kui tahad juuksurisalongi kaardimakseterminali siis maksad nii, et ninast veri väljas. Olgugi, et sul on järjekord ukse taga ja 5-6 inimest palgal. Kaardimakse on supermarketite jaoks odavam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 22:35:44 vasta tsitaadiga

Pettusin saates sügavalt, kuna nad panid saadet tegema kõige nõrgema saatejuhi. Ilmselgelt ei suutnud ega osanud ta asja piisavalt süübida. Ajati segi bitcoini kaevandamine ja altcoinid - nüüd paljud mõtlevadki, et graafikakaardiga võib tasuvalt bitcoini kaevandada.
Raha asendajaks on see väga positiivne. Mind räigelt häirib pankade ülbamine. Isegi enda raha ei saa kasutada. Lõin ettevõtet ja siis tuleb imetrikke teha, et arveldamise limiite tõsta. Asi ongi selles, et liialt suur voli on mingitel kolmandatel osapooltel sinu vara kontrolliks.

Siit jällegi näen, et bitcoini tulevik on küllalt suurte mining centerite keskne ja sellisel juhul on juba üpris lihtne ülekandeid kontrollida - vaja vaid need oma regulatsioonidele allutada. Sealt edasi saab "ebasobivatelt" aadressidelt tulevaid kandeid mitte menetleda. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 23:28:37 vasta tsitaadiga

btc.ee juhtum kogub maailmameedias hoogu http://www.coindesk.com/estonian-police-target-bitcoin-trading-site-btc-ee/. Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 00:26:19 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab.
Et enam ei tohi politsei hoiatuskirja kah saata? Mis nad tegema oleks pidanud... jätma teate, et kui Otto aega leiab, siis oleks kena kui ta ühendust võtaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 00:47:21 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
degreal kirjutas:
Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab.
Et enam ei tohi politsei hoiatuskirja kah saata? Mis nad tegema oleks pidanud... jätma teate, et kui Otto aega leiab, siis oleks kena kui ta ühendust võtaks?


normaalne oleks ennem uurida teemat lähemalt ning see endale selgeks teha ja siis vajadusel sekkuda, aga mitte ähvardada ja kinni panna ning siis pead sina olema see kes enda süütust hakkab tõestama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.02.2014 00:48:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Varsti on siin jälle uusi tegelasi oodata. Tulevad avastusega, et mis neist GPUst hangite, kui ASICUtega saab rohkem icon_biggrin.gif


Aga selleks ajaks juba saabki
https://alpha-t.net/product/viper-scrypt-miner-25mhs/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 00:52:56 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Varsti on siin jälle uusi tegelasi oodata. Tulevad avastusega, et mis neist GPUst hangite, kui ASICUtega saab rohkem icon_biggrin.gif


Aga selleks ajaks juba saabki
https://alpha-t.net/product/viper-scrypt-miner-25mhs/


8000€.... njaaaaa icon_biggrin.gif

Warranty: 6 months after shipment. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.02.2014 00:53:48 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:

8000€.... njaaaaa icon_biggrin.gif


Mul on 3 nelja videokaardiga arvutit. Hind pea sama, aga üle 9000 ei tee kuidagi LTC kaevates.

martin366 kirjutas:
Mind häiris kõige rohkem see, et räägiti sellest nii nagu oleks see kõik elukerge, osta emaplaat, paar kaarti ja raha tuleb icon_lol.gif
Varsti 60+ mammid ja papid Arvutitargas, tahavad kaevureid icon_lol.gif


Olles 50+ sain oma pargi küll kaevama. Mis need 60+ siis teistmoodi on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 01:13:07 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
degreal kirjutas:
Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab.
Et enam ei tohi politsei hoiatuskirja kah saata? Mis nad tegema oleks pidanud... jätma teate, et kui Otto aega leiab, siis oleks kena kui ta ühendust võtaks?
Eks ta rehmatas selle 32k eur nõude võimaluse peale ära.

Kristoferr kirjutas:
Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast.

Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 01:13:27 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Varsti on siin jälle uusi tegelasi oodata. Tulevad avastusega, et mis neist GPUst hangite, kui ASICUtega saab rohkem icon_biggrin.gif


Aga selleks ajaks juba saabki
https://alpha-t.net/product/viper-scrypt-miner-25mhs/


Need coming soon asjad on juba nende kaubamärk lausa. icon_smile.gif Rõhk sõnadele coming soon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 20.02.2014 01:27:32 vasta tsitaadiga

Next week.

Ütleme nii, et kui isegi saavad konkurentsivõimelise hinnaga asja valmis siis kaevavad kliendi seadmetega pool aastat diffid nii lakke kui saab ja siis saadavad kliendile mõttetu karbi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 01:46:55 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
normaalne oleks ennem uurida teemat lähemalt ning see endale selgeks teha ja siis vajadusel sekkuda
Uuriti, et mees ei ole ennast kuskil registreerinud ja pakub sellist teenust - saadeti teade, et kui ta oma tegemistest aru ei anna, siis ootab teda trahv või lausa vangistus nagu seadustes kirjas... Ma ei saa aru mida nad teistmoodi tegema oleks pidanud?

edit: igasuguse kaubanduse ja muu juraga tegelemisel peaks veebilehel olema ju firma rekvisiidid ja tegutsemisloa numbrid jne. Pole midagi imestada, et politsei peale sajab kui sul on veebileht, et mina Otto tegelen raha liigutamisega hobikorras...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.02.2014 03:36:35 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
See leedukate asi toimib superhästi. Kell 15 tegin korralduse ja 16ks oli raha SEBi kontol. Spectrocoin. Tuli id-kaardist pilt saata ja 15 minutiga oli vastus käes.

Safellosse saatsin ka paberid ära lõunapaiku - ei ole veel kuulnud. ID-kaardi koopia mõlemast poolest ja mingi elukohaga seotud arve. Elekter, kommud, internet. Tõlgivad seda Eesti Energia arvet nii kui nii oma rootsi ajudega.

Krakeni support täiesti null, teist päeva juba vaikus. Ei ei ole vist mõtet kirjadega pommitada ka.


Kas neis kohtades tuleb ostmiseks ka ID kaardi koopia saata või saab osta lihtsamalt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.02.2014 13:19:11 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Suht normaalne lõik, homme on it poed kaartidest tyhjad.


mismõttes homme. Kogu aeg on tühjad. Kõik saabuvad partiid on põmst ette ära müüdud ja kui vahest tuleb näpuotsaga rohkem siis on ka need kohe mõne tunniga enamasti läinud icon_biggrin.gif 280x seeriast siis jutt icon_biggrin.gif Ma küll väikefirma, kuid viimase kuu ajaga üle 120 kaardi läinud juba ning jääb puudu kogu aeg icon_biggrin.gif Ma ei kujuta ette mida suuremad firmad veel teevad icon_biggrin.gif

Chidori kirjutas:
SurfData kirjutas:
tarkvara liigitatakse teenuse alla EU sisesel impordil/expordil icon_exclaim.gif
Karbitoode kah? Maksud peaksid ikkagi suht samad olema või vähemalt %-selt sarnane kaupadega.


EU sisesel impordil tuleb tarkvara (win, office jms) deklareerida kui teenus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2014 13:38:53 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast.

Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt.


Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust."

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 13:55:25 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
alliance kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast.

Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt.


Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust."


hahaha wow

sa jahusid siin kogu aeg et bitcoin on teh best, sel aastal uus hinna high, inimesed hakkavad tahtma bitcoinides palka saada jne xD

nüüd räägid et keegi ei tea mis juhtub mõni kuu jooksul ja seda nimetad targaks investeeringuks?

lugesin postimehe artikli kommentaare - hea meel ikka et inimestel üldiselt mõistus peas ja kutsuvad seda hullust nii nagu asi on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:22:08 vasta tsitaadiga

Tahtsin üldsuse arvamust saada, mis kommentaaride lugemisel viga? Ma ütlesin et mul on hea meel, et inimesed sellega kaasa ei lähe, kuna arvan et coinimisel ei ole mingit tulevikku. Mismoodi see teistele halva soovimine on?

Nagu näha oleks sullegi ära kulunud head nõu enne kui sellega tegelema hakkasid, nüüd oled punases ja käid siin nutmas ainult


viimati muutis bitCON 20.02.2014 14:22:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:22:47 vasta tsitaadiga

Bitcoin ongi t3h l337 w00t b3st!!!!!
Saab ka teha ülekandeid tööpäevavälisel ajal.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:23:21 vasta tsitaadiga

Nitrub, sest kui inimesed sellega kaasa ei lähe, siis sellel ei saagi olla mingit tulevikku. See on ju halva soovimine, kui sa soovid, et sellel ei oleks mingit tulevikku.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2014 14:27:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


doh.gif
Järgmine "spetsialist" tsiteerib aeda ja räägib aiaaugust.
Võiksid endale krüptorahade A ja O selgeks teha. BTC võib väga tõenäoliselt see aasta veel uue high teha, aga see ei välista krüptorahade kaevamise kasumlikkuse vähenemist.
Ülejäänud teksti ei hakka isegi kommenteerima...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 20.02.2014 14:28:42 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Tahtsin üldsuse arvamust saada, mis kommentaaride lugemisel viga? Ma ütlesin et mul on hea meel, et inimesed sellega kaasa ei lähe, kuna arvan et coinimisel ei ole mingit tulevikku. Mismoodi see teistele halva soovimine on?

Nagu näha oleks sullegi ära kulunud head nõu enne kui sellega tegelema hakkasid, nüüd oled punases ja käid siin nutmas ainult


Mina ei nuta, samas ma ei taha mingeid parastajaid siia. Võid vabalt sinna postimehe kommteraaiumisse jäädagi. See on täiesti mõttetu aja raiskamine ja peegeldab vaid 1-2% kõige küünilisemat Eesti ühiskonda. Ehk siis koorekiht vingujaid. Võta postimehe arvamus leht lahti, kus on logimise teema, siis on kõik sinusugused si**akottid suu vett täis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:32:34 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Nitrub, sest kui inimesed sellega kaasa ei lähe, siis sellel ei saagi olla mingit tulevikku. See on ju halva soovimine, kui sa soovid, et sellel ei oleks mingit tulevikku.


See on halb ainult bitcoini omanikele, sest uusi narre ei tule juurde. Ma mõtlen üldsuse huvides, mitte kiiresti rikastuvate soovijate omades. Bitcoini omanikest on mul suva minupoolest peaksidki nad oma raha ära kaotama, siis saaksid õppetunni vähemalt tulevikuks.

Mõelda vaid kui iga inimene maailmas hakkaks coine "kaevandama" - majadus oleks vist sellises buumis nagu ei kunagi varem icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:32:36 vasta tsitaadiga

Nitrub, ja sinu soov on siis pankasid toita? Mõtled sa ikka üldsuse huvides?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 20.02.2014 14:48:25 vasta tsitaadiga

Mtcock leidis õige aja kolimiseks.

https://support.mtgox.com/home

Ajuvaba kuidas üks elutu jäse tirib kogu süsteemi alla.

_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:17:45 vasta tsitaadiga

Paistab, et Kraken lisas DOGE (DGE neil) to USD/EUR jms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 20.02.2014 15:18:49 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
liifer kirjutas:
See leedukate asi toimib superhästi. Kell 15 tegin korralduse ja 16ks oli raha SEBi kontol. Spectrocoin. Tuli id-kaardist pilt saata ja 15 minutiga oli vastus käes.

Safellosse saatsin ka paberid ära lõunapaiku - ei ole veel kuulnud. ID-kaardi koopia mõlemast poolest ja mingi elukohaga seotud arve. Elekter, kommud, internet. Tõlgivad seda Eesti Energia arvet nii kui nii oma rootsi ajudega.

Krakeni support täiesti null, teist päeva juba vaikus. Ei ei ole vist mõtet kirjadega pommitada ka.


Kas neis kohtades tuleb ostmiseks ka ID kaardi koopia saata või saab osta lihtsamalt?


Krakenis saab ka ilma ID kaardita mingi summani. Krakeni häda on see, et kui mingi error, siis ootad halliks end enne kui keegi sinuga tegelema hakkab. Safello ja Spectrocoin tahavad ID-kaarti. Lisaks safello tahab elukohaga seotud arvet. Safello verification võttis pool päeva ja Spectrocoin 15 minutit.

Mis moodi sa tupsu 8000 euroga vaid 9 mhashi saad, 15 mhasi peaks ikka ära rebima. Kahe kuuga on sul raha tagasi ja saad teised 15 mhashi juurde. Selleks ajaks pole ASICust veel haisu ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:20:24 vasta tsitaadiga

Nitrub, ma loodan et sa saad ikka aru, et bitcoini mõte ei seisne selle kaevamises ja kiiresti rikastumises.
Aga jah, enamus inimesi siin on rikastumise peal väljas.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:36:04 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Makseasutuste ja e-raha asutuste seadus

tsitaat:
§ 6. E-raha ja selle väljastamine
(1) E-raha on elektroonilisel kandjal (edaspidi e-raha seade) säilitatavrahaline väärtus,


Uurisin selle sõnaühendi "rahaline väärtus" sisu.

tsitaat:
http://mt.legaltext.ee/esterm/concept.asp?conceptID=10904&term=tehingu%20rahaline%20v%E4%E4rtus
tsitaat:
Teostatava tehingu kohta registreerivad krediidi- ja finantseerimisasutused järgmised andmed: ... väljamakse tegemisel, mis on seotud aktsiate, võlakirjade, muude väärtpaberitega: väärtpaberite kirjeldus, tehingu rahaline väärtus, valuuta ja konto number.


Kas mõni XXXcoin on tunnistatud ametlikuks valuutaks?

tsitaat:
*** 1) seda väljastatakse rahalise sissemakse eest saadud summa nimiväärtuses;
*** § 7. E-raha asutus
(1) E-raha asutus on aktsiaselts või osaühing, kelle püsiv tegevus on enda nimel e-raha väljastamine.

Kas ma saan ametlikkus e-raha asutuses vahetada oma ametlikku valuutat xxxcoinide vastu ametliku kursiga?

Tundub, et praegu kehtivas seadusandluses puudub regulatsioon, kuidas määrata tehingu rahalist väärtust juhul, kui kasutatav arveldusvahend ei ole keskpanga poolt aktsepteeritud valuutade nimekirjas. Keskpanga poolt pole ju määratud vahetuskurssi! Pole oluline, millist nime see valuuta kannab.

_________________
Tehnikadoktor.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 20.02.2014 15:48:54 vasta tsitaadiga

http://vertcoinmarket.com/campaigns/vertcoinstore-all-your-products-1-place-with-vtc/

Vertcoinerid, lükkake nüüd coinid järgi, sellega saaks verti väärtust boostida icon_biggrin.gif

Rahaline teema on ka elu24's käima tõmmatud:

http://e24.postimees.ee/2703860/advokaadiburoo-bitcoini-umber-toimuv-ei-ole-kohane-e-riigile

_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 15:50:38 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Nitrub, sest kui inimesed sellega kaasa ei lähe, siis sellel ei saagi olla mingit tulevikku. See on ju halva soovimine, kui sa soovid, et sellel ei oleks mingit tulevikku.


See on halb ainult bitcoini omanikele, sest uusi narre ei tule juurde. Ma mõtlen üldsuse huvides, mitte kiiresti rikastuvate soovijate omades. Bitcoini omanikest on mul suva minupoolest peaksidki nad oma raha ära kaotama, siis saaksid õppetunni vähemalt tulevikuks.

Mõelda vaid kui iga inimene maailmas hakkaks coine "kaevandama" - majadus oleks vist sellises buumis nagu ei kunagi varem icon_biggrin.gif
Paistab, et sa oled enda mõitteis liigselt suletud füüsilises maailmas.
Ava ennast tänapäevale - elektrooniline virtuaalsus on reaalsus ehk mõiste virtuaalsus on kaotamas tähendust.

Bitcoin maksevahendina on oma olemuselt väga hea lahendus, sest puudub tsentraalvõrgustik, kes/mis kontrollib BTC juurdevoolu. Loomulikult võib tekkida defitsiit, aga samas - selle tõttu tõusevad lihtsalt hinnad ja arvutama hakatakse micro-BTC (ehk sentides?) - põhimõte jääb samaks.
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 16:40:02 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.

Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 17:22:43 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
alliance kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast.

Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt.


Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust."


hahaha wow

sa jahusid siin kogu aeg et bitcoin on teh best, sel aastal uus hinna high, inimesed hakkavad tahtma bitcoinides palka saada jne xD

nüüd räägid et keegi ei tea mis juhtub mõni kuu jooksul ja seda nimetad targaks investeeringuks?

lugesin postimehe artikli kommentaare - hea meel ikka et inimestel üldiselt mõistus peas ja kutsuvad seda hullust nii nagu asi on

Sinu loogika viga seisneb selles, et kõik bitcoinide kasutajad ei pea kaevandamistöödega tegelema. Samamoodi kui käibel oli kuldraha siis kõik inimesed ei tegelenud kullakaevandamisega. Kaevandamine on ikkagi spetsiifiline valdkond kus on omad riskid ja võidud.
Kaevanduskasum = hind / konkurents. Kui mündi hind tõuseb 4x (all time high) aga kaevandamise konkurents tõuseb 8x siis on kaevurid pankrotis, aga müntides palka saav ning müntides sääste koguv inimene on või sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 17:44:26 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
LKits kirjutas:
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.

Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest.


Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 20.02.2014 17:47:39 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
LKits kirjutas:
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.

Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest.


Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v icon_biggrin.gif


Kui sa kaupa vahetad kauba vastu, siis kust see käive tekib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 17:52:12 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
LKits kirjutas:
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.

Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest.


Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v icon_biggrin.gif


Kui sa kaupa vahetad kauba vastu, siis kust see käive tekib?


krüptoraha = kaup ?

/oook
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 17:59:33 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
[...] Bitcoini omanikest on mul suva minupoolest peaksidki nad oma raha ära kaotama, siis saaksid õppetunni vähemalt tulevikuks.

Mõelda vaid kui iga inimene maailmas hakkaks coine "kaevandama" - majadus oleks vist sellises buumis nagu ei kunagi varem icon_biggrin.gif


Ja mis õppetund see siis oleks, mida bitcoini omanikud saaksid? Et pank on jumal ja kes vastu hakkab on loll?
Sinu teise lause peale - mõelda vaid kui kõik inimesed läheks praegu kulda kaevandama, küll oleks ikka majandusbuum. eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 20.02.2014 19:01:45 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
-huviline- kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
LKits kirjutas:
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.

Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest.


Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v icon_biggrin.gif


Kui sa kaupa vahetad kauba vastu, siis kust see käive tekib?


krüptoraha = kaup ?

/oook


Niikaua kui riigikohtu lahend ei ole öelnud muud, siis minu jaoks on see kaup.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 19:54:28 vasta tsitaadiga

Et siis ettevõte annab kaupa ja vastu ei saa midagi. Millise kviitungi nad väljastavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 20:22:48 vasta tsitaadiga

BTC ei kavatsegi tõusta?icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 20:26:38 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
BTC ei kavatsegi tõusta?icon_biggrin.gif

Pigem langeb. Tea mis uudis nüüd oli.

LTC kh juba 10.x

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 20:28:47 vasta tsitaadiga

see kuu ei tasu siis veel btc rahaks teha
vb eesti ja vene piirilepe ei luba btc-l tõusta?icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.02.2014 21:18:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
djkiller kirjutas:
BTC ei kavatsegi tõusta?icon_biggrin.gif

Pigem langeb. Tea mis uudis nüüd oli.

LTC kh juba 10.x

Likviidsus ju oluliselt kasvanud ja see ei lase hinnal kasvada + bitcoini hinnast sõltub päris paljude lisatulu. Kuni teenitakse, siis ka müüakse.
Mida väiksemaks jääb "hoidjate" arv seda raskem ju hinda hoida.

Mina võtan asja ikka puhtalt lisarahana...mitte mingi osta-hoia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.