|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.02.2014 22:05:31
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Jah. Kui inimene oskab pangakaarti masinasse toppida ja pin sisestada, siis õpib ta ka nutitelefoni rakendust avama ja seal kahte nuppu vajutama. |
Ning vanem generatsioon kasutagu sularaha edasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2014 22:07:52
|
|
|
väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.02.2014 22:09:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima |
Kindlasti nii mõnigi proovib kodus mängu arvutiga kaevata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.02.2014 22:11:21
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| väga, väga pealiskaudne oli see saade, mina, kes asjaga ei tegele, ytleks, et väikest mõõtu eksitamine käis. nüüd osad ullikesed jooksevad raha teenima |
Kindlasti nii mõnigi proovib kodus mängu arvutiga kaevata. |
Ning siis tullakse nutuga, et miks arvuti enam tööle ei lähe jne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.02.2014 22:17:44
|
|
|
Pealtnäha ongi nii lihtne kaevurit kokku panna, aga kui ikka asja ei jaga, siis suudetakse ikka midagi valesti teha või jääb julgust puudu, et ise katsetada ja tullakse siis siia näiteks uurima, et kuidas kruvi kinni keerata või juhet ühendada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
19.02.2014 22:24:16
|
|
|
| Nõrk saade oli jah. Nagu vaataks USA bitcoini saateid aastal 2012. Ühte eesti Andreas Antonopoulost oleks vaja kes räägib inimkeeles lahti milles seisneb on uba võrreldes varasemate digitaalsete valuutadega. Ega bitcoin siis esimene digivaluuta pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
19.02.2014 22:34:54
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| Kui sa arvestad, et kogu kaardimakse käibelt läheb 1-2% pankadele, siis see on täielik hullumeelsus. Aegade alguses pidanuks Eesti Pank võtma raha infra enda kätte - ei peaks praegu õpetajad ja päästeamet raha nuruma. |
Asi käib mahupõhiselt. Kui tahad juuksurisalongi kaardimakseterminali siis maksad nii, et ninast veri väljas. Olgugi, et sul on järjekord ukse taga ja 5-6 inimest palgal. Kaardimakse on supermarketite jaoks odavam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
19.02.2014 22:35:44
|
|
|
Pettusin saates sügavalt, kuna nad panid saadet tegema kõige nõrgema saatejuhi. Ilmselgelt ei suutnud ega osanud ta asja piisavalt süübida. Ajati segi bitcoini kaevandamine ja altcoinid - nüüd paljud mõtlevadki, et graafikakaardiga võib tasuvalt bitcoini kaevandada.
Raha asendajaks on see väga positiivne. Mind räigelt häirib pankade ülbamine. Isegi enda raha ei saa kasutada. Lõin ettevõtet ja siis tuleb imetrikke teha, et arveldamise limiite tõsta. Asi ongi selles, et liialt suur voli on mingitel kolmandatel osapooltel sinu vara kontrolliks.
Siit jällegi näen, et bitcoini tulevik on küllalt suurte mining centerite keskne ja sellisel juhul on juba üpris lihtne ülekandeid kontrollida - vaja vaid need oma regulatsioonidele allutada. Sealt edasi saab "ebasobivatelt" aadressidelt tulevaid kandeid mitte menetleda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
20.02.2014 00:26:19
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab. |
Et enam ei tohi politsei hoiatuskirja kah saata? Mis nad tegema oleks pidanud... jätma teate, et kui Otto aega leiab, siis oleks kena kui ta ühendust võtaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
20.02.2014 00:47:21
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| degreal kirjutas: |
| Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab. |
Et enam ei tohi politsei hoiatuskirja kah saata? Mis nad tegema oleks pidanud... jätma teate, et kui Otto aega leiab, siis oleks kena kui ta ühendust võtaks? |
normaalne oleks ennem uurida teemat lähemalt ning see endale selgeks teha ja siis vajadusel sekkuda, aga mitte ähvardada ja kinni panna ning siis pead sina olema see kes enda süütust hakkab tõestama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
20.02.2014 00:52:56
|
|
|
8000€.... njaaaaa
Warranty: 6 months after shipment.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
20.02.2014 00:53:48
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
8000€.... njaaaaa  |
Mul on 3 nelja videokaardiga arvutit. Hind pea sama, aga üle 9000 ei tee kuidagi LTC kaevates.
| martin366 kirjutas: |
Mind häiris kõige rohkem see, et räägiti sellest nii nagu oleks see kõik elukerge, osta emaplaat, paar kaarti ja raha tuleb
Varsti 60+ mammid ja papid Arvutitargas, tahavad kaevureid  |
Olles 50+ sain oma pargi küll kaevama. Mis need 60+ siis teistmoodi on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
20.02.2014 01:13:07
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| degreal kirjutas: |
| Ausalt öeldes üsna haruldane juhtum bitcoini maailmas, kuidas politsei niiviisi kaela hüppab. |
Et enam ei tohi politsei hoiatuskirja kah saata? Mis nad tegema oleks pidanud... jätma teate, et kui Otto aega leiab, siis oleks kena kui ta ühendust võtaks? |
Eks ta rehmatas selle 32k eur nõude võimaluse peale ära.
| Kristoferr kirjutas: |
| Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast. |
Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
20.02.2014 01:13:27
|
|
|
Need coming soon asjad on juba nende kaubamärk lausa. Rõhk sõnadele coming soon.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
20.02.2014 01:27:32
|
|
|
Next week.
Ütleme nii, et kui isegi saavad konkurentsivõimelise hinnaga asja valmis siis kaevavad kliendi seadmetega pool aastat diffid nii lakke kui saab ja siis saadavad kliendile mõttetu karbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
20.02.2014 01:46:55
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| normaalne oleks ennem uurida teemat lähemalt ning see endale selgeks teha ja siis vajadusel sekkuda |
Uuriti, et mees ei ole ennast kuskil registreerinud ja pakub sellist teenust - saadeti teade, et kui ta oma tegemistest aru ei anna, siis ootab teda trahv või lausa vangistus nagu seadustes kirjas... Ma ei saa aru mida nad teistmoodi tegema oleks pidanud?
edit: igasuguse kaubanduse ja muu juraga tegelemisel peaks veebilehel olema ju firma rekvisiidid ja tegutsemisloa numbrid jne. Pole midagi imestada, et politsei peale sajab kui sul on veebileht, et mina Otto tegelen raha liigutamisega hobikorras...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
20.02.2014 03:36:35
|
|
|
| liifer kirjutas: |
See leedukate asi toimib superhästi. Kell 15 tegin korralduse ja 16ks oli raha SEBi kontol. Spectrocoin. Tuli id-kaardist pilt saata ja 15 minutiga oli vastus käes.
Safellosse saatsin ka paberid ära lõunapaiku - ei ole veel kuulnud. ID-kaardi koopia mõlemast poolest ja mingi elukohaga seotud arve. Elekter, kommud, internet. Tõlgivad seda Eesti Energia arvet nii kui nii oma rootsi ajudega.
Krakeni support täiesti null, teist päeva juba vaikus. Ei ei ole vist mõtet kirjadega pommitada ka. |
Kas neis kohtades tuleb ostmiseks ka ID kaardi koopia saata või saab osta lihtsamalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.02.2014 13:19:11
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| Suht normaalne lõik, homme on it poed kaartidest tyhjad. |
mismõttes homme. Kogu aeg on tühjad. Kõik saabuvad partiid on põmst ette ära müüdud ja kui vahest tuleb näpuotsaga rohkem siis on ka need kohe mõne tunniga enamasti läinud 280x seeriast siis jutt Ma küll väikefirma, kuid viimase kuu ajaga üle 120 kaardi läinud juba ning jääb puudu kogu aeg Ma ei kujuta ette mida suuremad firmad veel teevad
| Chidori kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
tarkvara liigitatakse teenuse alla EU sisesel impordil/expordil  |
Karbitoode kah? Maksud peaksid ikkagi suht samad olema või vähemalt %-selt sarnane kaupadega. |
EU sisesel impordil tuleb tarkvara (win, office jms) deklareerida kui teenus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
20.02.2014 13:38:53
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast. |
Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt. |
Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust."
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.02.2014 13:55:25
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast. |
Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt. |
Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust." |
hahaha wow
sa jahusid siin kogu aeg et bitcoin on teh best, sel aastal uus hinna high, inimesed hakkavad tahtma bitcoinides palka saada jne xD
nüüd räägid et keegi ei tea mis juhtub mõni kuu jooksul ja seda nimetad targaks investeeringuks?
lugesin postimehe artikli kommentaare - hea meel ikka et inimestel üldiselt mõistus peas ja kutsuvad seda hullust nii nagu asi on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.02.2014 14:22:08
|
|
|
Tahtsin üldsuse arvamust saada, mis kommentaaride lugemisel viga? Ma ütlesin et mul on hea meel, et inimesed sellega kaasa ei lähe, kuna arvan et coinimisel ei ole mingit tulevikku. Mismoodi see teistele halva soovimine on?
Nagu näha oleks sullegi ära kulunud head nõu enne kui sellega tegelema hakkasid, nüüd oled punases ja käid siin nutmas ainult
viimati muutis bitCON 20.02.2014 14:22:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.02.2014 14:23:21
|
|
|
Nitrub, sest kui inimesed sellega kaasa ei lähe, siis sellel ei saagi olla mingit tulevikku. See on ju halva soovimine, kui sa soovid, et sellel ei oleks mingit tulevikku.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
20.02.2014 14:27:11
|
|
|
Spoiler 
| Nitrub kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast. |
Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt. |
Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust." |
hahaha wow
sa jahusid siin kogu aeg et bitcoin on teh best, sel aastal uus hinna high, inimesed hakkavad tahtma bitcoinides palka saada jne xD
nüüd räägid et keegi ei tea mis juhtub mõni kuu jooksul ja seda nimetad targaks investeeringuks?
lugesin postimehe artikli kommentaare - hea meel ikka et inimestel üldiselt mõistus peas ja kutsuvad seda hullust nii nagu asi on |
Järgmine "spetsialist" tsiteerib aeda ja räägib aiaaugust.
Võiksid endale krüptorahade A ja O selgeks teha. BTC võib väga tõenäoliselt see aasta veel uue high teha, aga see ei välista krüptorahade kaevamise kasumlikkuse vähenemist.
Ülejäänud teksti ei hakka isegi kommenteerima...
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
20.02.2014 14:28:42
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
Tahtsin üldsuse arvamust saada, mis kommentaaride lugemisel viga? Ma ütlesin et mul on hea meel, et inimesed sellega kaasa ei lähe, kuna arvan et coinimisel ei ole mingit tulevikku. Mismoodi see teistele halva soovimine on?
Nagu näha oleks sullegi ära kulunud head nõu enne kui sellega tegelema hakkasid, nüüd oled punases ja käid siin nutmas ainult |
Mina ei nuta, samas ma ei taha mingeid parastajaid siia. Võid vabalt sinna postimehe kommteraaiumisse jäädagi. See on täiesti mõttetu aja raiskamine ja peegeldab vaid 1-2% kõige küünilisemat Eesti ühiskonda. Ehk siis koorekiht vingujaid. Võta postimehe arvamus leht lahti, kus on logimise teema, siis on kõik sinusugused si**akottid suu vett täis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.02.2014 14:32:34
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Nitrub, sest kui inimesed sellega kaasa ei lähe, siis sellel ei saagi olla mingit tulevikku. See on ju halva soovimine, kui sa soovid, et sellel ei oleks mingit tulevikku. |
See on halb ainult bitcoini omanikele, sest uusi narre ei tule juurde. Ma mõtlen üldsuse huvides, mitte kiiresti rikastuvate soovijate omades. Bitcoini omanikest on mul suva minupoolest peaksidki nad oma raha ära kaotama, siis saaksid õppetunni vähemalt tulevikuks.
Mõelda vaid kui iga inimene maailmas hakkaks coine "kaevandama" - majadus oleks vist sellises buumis nagu ei kunagi varem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.02.2014 14:32:36
|
|
|
Nitrub, ja sinu soov on siis pankasid toita? Mõtled sa ikka üldsuse huvides?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
20.02.2014 14:48:25
|
|
|
Mtcock leidis õige aja kolimiseks.
https://support.mtgox.com/home
Ajuvaba kuidas üks elutu jäse tirib kogu süsteemi alla.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
20.02.2014 15:17:45
|
|
|
| Paistab, et Kraken lisas DOGE (DGE neil) to USD/EUR jms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
20.02.2014 15:18:49
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| liifer kirjutas: |
See leedukate asi toimib superhästi. Kell 15 tegin korralduse ja 16ks oli raha SEBi kontol. Spectrocoin. Tuli id-kaardist pilt saata ja 15 minutiga oli vastus käes.
Safellosse saatsin ka paberid ära lõunapaiku - ei ole veel kuulnud. ID-kaardi koopia mõlemast poolest ja mingi elukohaga seotud arve. Elekter, kommud, internet. Tõlgivad seda Eesti Energia arvet nii kui nii oma rootsi ajudega.
Krakeni support täiesti null, teist päeva juba vaikus. Ei ei ole vist mõtet kirjadega pommitada ka. |
Kas neis kohtades tuleb ostmiseks ka ID kaardi koopia saata või saab osta lihtsamalt? |
Krakenis saab ka ilma ID kaardita mingi summani. Krakeni häda on see, et kui mingi error, siis ootad halliks end enne kui keegi sinuga tegelema hakkab. Safello ja Spectrocoin tahavad ID-kaarti. Lisaks safello tahab elukohaga seotud arvet. Safello verification võttis pool päeva ja Spectrocoin 15 minutit.
Mis moodi sa tupsu 8000 euroga vaid 9 mhashi saad, 15 mhasi peaks ikka ära rebima. Kahe kuuga on sul raha tagasi ja saad teised 15 mhashi juurde. Selleks ajaks pole ASICust veel haisu ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
20.02.2014 15:20:24
|
|
|
Nitrub, ma loodan et sa saad ikka aru, et bitcoini mõte ei seisne selle kaevamises ja kiiresti rikastumises.
Aga jah, enamus inimesi siin on rikastumise peal väljas.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
NAIRI2
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2009
|
20.02.2014 15:36:04
|
|
|
Uurisin selle sõnaühendi "rahaline väärtus" sisu.
Kas mõni XXXcoin on tunnistatud ametlikuks valuutaks?
| tsitaat: |
*** 1) seda väljastatakse rahalise sissemakse eest saadud summa nimiväärtuses;
*** § 7. E-raha asutus
(1) E-raha asutus on aktsiaselts või osaühing, kelle püsiv tegevus on enda nimel e-raha väljastamine. |
Kas ma saan ametlikkus e-raha asutuses vahetada oma ametlikku valuutat xxxcoinide vastu ametliku kursiga?
Tundub, et praegu kehtivas seadusandluses puudub regulatsioon, kuidas määrata tehingu rahalist väärtust juhul, kui kasutatav arveldusvahend ei ole keskpanga poolt aktsepteeritud valuutade nimekirjas. Keskpanga poolt pole ju määratud vahetuskurssi! Pole oluline, millist nime see valuuta kannab.
_________________ Tehnikadoktor. |
|
| tagasi üles |
|
 |
AgentDeus
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
20.02.2014 15:50:38
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Nitrub, sest kui inimesed sellega kaasa ei lähe, siis sellel ei saagi olla mingit tulevikku. See on ju halva soovimine, kui sa soovid, et sellel ei oleks mingit tulevikku. |
See on halb ainult bitcoini omanikele, sest uusi narre ei tule juurde. Ma mõtlen üldsuse huvides, mitte kiiresti rikastuvate soovijate omades. Bitcoini omanikest on mul suva minupoolest peaksidki nad oma raha ära kaotama, siis saaksid õppetunni vähemalt tulevikuks.
Mõelda vaid kui iga inimene maailmas hakkaks coine "kaevandama" - majadus oleks vist sellises buumis nagu ei kunagi varem  |
Paistab, et sa oled enda mõitteis liigselt suletud füüsilises maailmas.
Ava ennast tänapäevale - elektrooniline virtuaalsus on reaalsus ehk mõiste virtuaalsus on kaotamas tähendust.
Bitcoin maksevahendina on oma olemuselt väga hea lahendus, sest puudub tsentraalvõrgustik, kes/mis kontrollib BTC juurdevoolu. Loomulikult võib tekkida defitsiit, aga samas - selle tõttu tõusevad lihtsalt hinnad ja arvutama hakatakse micro-BTC (ehk sentides?) - põhimõte jääb samaks.
Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
20.02.2014 16:40:02
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid. |
Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
20.02.2014 17:22:43
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Üsna mitu scrypt asic varianti juba paistab bitcointalk teemades. Aga hinnad panevad küll imestama. Tasuvusaeg hetkel ikka väga pikk, arvestades sellega, et ilmselt mitte keegi meist ei tea, mis seisus on krüptorahad mõne kuu pärast. |
Päris hea on jälgida neid meeleolu muutusi siin, veel veidi aega tagasi oli kordades optimistlikum jutt. |
Paluks postitust, kus ma väidetavalt olin kordades optimistlikum? Ma olen alati ühtmoodi arvanud ja seda ka päris paljudes postides väljendanud, et krüptoraha kaevamise kasumlikkus kukub lähikuudel drastiliselt. Täpselt samuti nagu ka sinu tsiteeritud postis.
Praktikas on seda kasulikkuse vähenemist juba ka märgata. Hetkel on see suuresti mõjutatud BTC madalast hinnast, aga ka massiivsest kaevurite arvu tõusust. Lihtsustatult öeldes: "pakkumine ületab nõudlust." |
hahaha wow
sa jahusid siin kogu aeg et bitcoin on teh best, sel aastal uus hinna high, inimesed hakkavad tahtma bitcoinides palka saada jne xD
nüüd räägid et keegi ei tea mis juhtub mõni kuu jooksul ja seda nimetad targaks investeeringuks?
lugesin postimehe artikli kommentaare - hea meel ikka et inimestel üldiselt mõistus peas ja kutsuvad seda hullust nii nagu asi on |
Sinu loogika viga seisneb selles, et kõik bitcoinide kasutajad ei pea kaevandamistöödega tegelema. Samamoodi kui käibel oli kuldraha siis kõik inimesed ei tegelenud kullakaevandamisega. Kaevandamine on ikkagi spetsiifiline valdkond kus on omad riskid ja võidud.
Kaevanduskasum = hind / konkurents. Kui mündi hind tõuseb 4x (all time high) aga kaevandamise konkurents tõuseb 8x siis on kaevurid pankrotis, aga müntides palka saav ning müntides sääste koguv inimene on või sees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
20.02.2014 17:44:26
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid. |
Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest. |
Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
20.02.2014 17:47:39
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid. |
Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest. |
Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v  |
Kui sa kaupa vahetad kauba vastu, siis kust see käive tekib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
20.02.2014 17:52:12
|
|
|
| -huviline- kirjutas: |
| VisaHinGG kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid. |
Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest. |
Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v  |
Kui sa kaupa vahetad kauba vastu, siis kust see käive tekib? |
krüptoraha = kaup ?
/oook
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
20.02.2014 17:59:33
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
[...] Bitcoini omanikest on mul suva minupoolest peaksidki nad oma raha ära kaotama, siis saaksid õppetunni vähemalt tulevikuks.
Mõelda vaid kui iga inimene maailmas hakkaks coine "kaevandama" - majadus oleks vist sellises buumis nagu ei kunagi varem  |
Ja mis õppetund see siis oleks, mida bitcoini omanikud saaksid? Et pank on jumal ja kes vastu hakkab on loll?
Sinu teise lause peale - mõelda vaid kui kõik inimesed läheks praegu kulda kaevandama, küll oleks ikka majandusbuum.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
20.02.2014 19:01:45
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
| -huviline- kirjutas: |
| VisaHinGG kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Kahjuks siiski ei kao ära müügi pealt teenustasud ja protsendid, AGA ei ole mingeid idiootlike ülekandetasusid. |
Seni näitab praktika, et iga endast lugupidav asutust pakub BTC eest teenust/toodet odavamalt kui € eest. |
Kui BTC-des käib arve tasumine, kas siis riigile makstakse käibemaks ka BTC-des v  |
Kui sa kaupa vahetad kauba vastu, siis kust see käive tekib? |
krüptoraha = kaup ?
/oook |
Niikaua kui riigikohtu lahend ei ole öelnud muud, siis minu jaoks on see kaup.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.02.2014 19:54:28
|
|
|
| Et siis ettevõte annab kaupa ja vastu ei saa midagi. Millise kviitungi nad väljastavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
20.02.2014 20:22:48
|
|
|
BTC ei kavatsegi tõusta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.02.2014 20:26:38
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
BTC ei kavatsegi tõusta? |
Pigem langeb. Tea mis uudis nüüd oli.
LTC kh juba 10.x
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
20.02.2014 20:28:47
|
|
|
see kuu ei tasu siis veel btc rahaks teha
vb eesti ja vene piirilepe ei luba btc-l tõusta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.02.2014 21:18:14
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| djkiller kirjutas: |
BTC ei kavatsegi tõusta? |
Pigem langeb. Tea mis uudis nüüd oli.
LTC kh juba 10.x |
Likviidsus ju oluliselt kasvanud ja see ei lase hinnal kasvada + bitcoini hinnast sõltub päris paljude lisatulu. Kuni teenitakse, siis ka müüakse.
Mida väiksemaks jääb "hoidjate" arv seda raskem ju hinda hoida.
Mina võtan asja ikka puhtalt lisarahana...mitte mingi osta-hoia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|