Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 11:04:09 vasta tsitaadiga

Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlareid või kõrvaklappe ei ole.
Teiseks win8 laseb heli vait panna per application. Vajuta heli ikoonile ja vali mixer, sealt peaksid nägema, kas netiraadio heli on ikka lubatud.
Kolmandaks võib olla, et windowsi arvates(ja võibolla ka reaalselt) ongi mitu seadet, mille kaudu heli mängida. Selleks vajuta heli ikoonil hiire paremat klahvi ja vali playback devices, sealt peaksid nägema mille kaudu mängida üritatakse.
NB! soovitused eeldavad, et oled desktopil ja kasutad windows 8-t inglise keeles. Kas ja kuidas seda metros teha saab, ei oska kahjuks öelda ja ausaltöeldes eriti ei huvita ka icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013




sõnum 19.02.2014 11:22:55 jama vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlareid või kõrvaklappe ei ole.
Teiseks win8 laseb heli vait panna per application. Vajuta heli ikoonile ja vali mixer, sealt peaksid nägema, kas netiraadio heli on ikka lubatud.
Kolmandaks võib olla, et windowsi arvates(ja võibolla ka reaalselt) ongi mitu seadet, mille kaudu heli mängida. Selleks vajuta heli ikoonil hiire paremat klahvi ja vali playback devices, sealt peaksid nägema mille kaudu mängida üritatakse.
NB! soovitused eeldavad, et oled desktopil ja kasutad windows 8-t inglise keeles. Kas ja kuidas seda metros teha saab, ei oska kahjuks öelda ja ausaltöeldes eriti ei huvita ka icon_wink.gif


Kõik on paigas ja peaks töötama. Ei näita, et line in on ühendatud ainult. Heli ei tule kuidagi, ükskõik mida kasutada või kuulata. Viimati tuli eelmine aasta mingit pooletoobist heli raginatega ja seda ka ainult vahepeal kuni kadus.
Tegemist on lauaarvutiga.
Pilt : http://www.upload.ee/image/3896958/Untitled.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.02.2014 11:23:36 vasta tsitaadiga

Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013




sõnum 19.02.2014 11:27:46 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.


Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.02.2014 11:38:50 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
d3t kirjutas:
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.


Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.

On võimalus, et emaplaadi väljund on lihtsalt katki. Kui oleks käepärast teist ketast või mõni live-cd, siis võib ju proovida, kas teise opsüsteemi peal heli töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 12:37:28 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
d3t kirjutas:
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.


Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.


No siis otsi selle VIA käki kontrollpaneeli või draiveri seadetest, võimalik et pead tootja kodulehelt ka mingi utiliidi sikutama kui sul seda veel pole. d3t soovitus väljundit kuskilt näppida pädeb ikka, hetkel üritab kaart heli optika kaudu mängida ja kui sa just optikat ei kasuta, siis on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013




sõnum 19.02.2014 12:49:47 vasta tsitaadiga

Tänan kõigi abi eest, sain jälle targemaks. Üritan siin teha soovitatud asju ja loodan parimat. Kui see ei aita, siis viin garantiisse kuna ostetud esindusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.02.2014 14:01:45 vasta tsitaadiga

Lasin mõni tund tagasi selle win 8.1 peale. Eriline ajunuss on ikka sellega peab ära ikka mainima. Tahab luua Microsoft kontot, aga siis tahab mingit verify maili saada, mis mul alles praegu tuli. Ehk siis 3 tundi hiljem. Pealegi milleks mulle password login vaja on koduarvutile ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 19.02.2014 14:07:03 vasta tsitaadiga

microsofti konto ja parooliga kasutaja ei ole kohustuslik, võid ka tavalise ilma paroolita kasutajana tarbida seda win8.1-te
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 14:07:51 vasta tsitaadiga

Password login-i on vaja siis, kui arvutil on mitu kasutajat ja nad tahavad erinevat profiili kasutada(kõige lihtsam näide - ei pea naisega kaklema missugune arvuti taustapilt peaks olema icon_biggrin.gif ) või kui sul käib tihti külalisi ja sa ei soovi, et keegi arvutit näpiks. Microsofti kontol on mõte vaid siis, kui soovid et saaksid oma profiili või andmeid suvalisest arvutist kasutada, mina kasutan teadlikult lokaalset kasutajat, kuna tahangi et erinevad masinad oleks erinevate seadetega.

Kui parooli sisestada ei taha, vajuta winklahv+r, kirjuta avanenud aknasse control userpasswords2 ja võta linnuke "users must enter user and password...." maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.02.2014 14:08:30 vasta tsitaadiga

lopes39, offline konto ja ilma paroolita on mul ka alati win 8 ja 8.1 peal olnud. MS kontoga sidusin ainult marketi, et asju alla tirida sealt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.02.2014 14:15:26 vasta tsitaadiga

Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 14:30:54 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.

Ma olen läbi telefoni lasknud kinnitada, paari minutiga on kood olemas. Parooli asemel on üldiselt sõrmejälg kasutusel. MS kontoga sidumine on mugavamb, saan kasutada sünkroniseeritud outlooki kalendrit ja kontakte.
Miskine pildiparooli variant on ka võimalik kasutusele võtta kui trükkimine närvidele käib. Või autologin enableda. (kuigi neid võimalusi ise pole kasutanud)

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.02.2014 14:52:07 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.

Ma olen läbi telefoni lasknud kinnitada, paari minutiga on kood olemas. Parooli asemel on üldiselt sõrmejälg kasutusel. MS kontoga sidumine on mugavamb, saan kasutada sünkroniseeritud outlooki kalendrit ja kontakte.
Miskine pildiparooli variant on ka võimalik kasutusele võtta kui trükkimine närvidele käib. Või autologin enableda. (kuigi neid võimalusi ise pole kasutanud)


Kindlasti on mugav, kui sul kõik M$ asjad niimoodi seotud ja olemas. Muidu aga suht kasutu.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 19.02.2014 21:13:35 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mulle äkki sheeringust rääkida:

Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.

Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.

Ja ikka annab access denied errorit. Suvalise publiq folderiga toimib.

Win7 all seda porri polnud

Mis mul tegemata jääb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 19.02.2014 21:40:37 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, work või home network?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 19.02.2014 21:51:48 vasta tsitaadiga

Private network nagu Win 8 on......seal ju enam ei lase valida, minu teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 20.02.2014 00:48:26 vasta tsitaadiga

paroolita kasutajad?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.02.2014 01:48:00 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, paroolita kasutajatele ei ole võimalik kuidagi ligi pääseda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2014 04:28:43 vasta tsitaadiga

Pole kindel, kas see aitab, aga RunAs ja RDP puhul pidavat aitama:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]
"LimitBlankPasswordUse"=dword:00000000
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2014 12:13:38 vasta tsitaadiga

Vähemalt XP puhul sarnane häkk aitas, viisakamalt sai seda ka kuskilt gpedit-s teha. AGA mina mõtleks enne hoolega järgi, kas see ikka on hea mõte. Isegi kui tegemist on lauaarvutiga mis on ainult koduvõrgus, võib juhtuda et sõber tuleb külla, ühendab oma ussitanud masina sinu koduwifisse ja ongi sinu masin ussitanud ja võibolla ka hulk andmeid lekkinud.
Selles mõttes on turvalisem lahendus, kui lülitada sisselogimisel parooli küsimine välja ja jagatud kaustade/RDP ühendustega panna lihtsalt linnuke remember password, siis ei pääse vähemalt võõrad nii lihtsalt sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 20.02.2014 13:52:57 vasta tsitaadiga

Võõraid ei karda icon_biggrin.gif

Proovin seda registri nippi õhtu poole icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2014 14:08:33 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Võõraid ei ka
Proovin seda registri nippi õhtu poole icon_cool.gif


....või siis kasuta selleks loodud rakendusi, näiteks... http://www.winshare.nl/eng/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2014 14:18:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vähemalt XP puhul sarnane häkk aitas, viisakamalt sai seda ka kuskilt gpedit-s teha. AGA mina mõtleks enne hoolega järgi, kas see ikka on hea mõte. Isegi kui tegemist on lauaarvutiga mis on ainult koduvõrgus, võib juhtuda et sõber tuleb külla, ühendab oma ussitanud masina sinu koduwifisse ja ongi sinu masin ussitanud ja võibolla ka hulk andmeid lekkinud.
Selles mõttes on turvalisem lahendus, kui lülitada sisselogimisel parooli küsimine välja ja jagatud kaustade/RDP ühendustega panna lihtsalt linnuke remember password, siis ei pääse vähemalt võõrad nii lihtsalt sisse.

gpedit-ga on see asi, et seda tuleb käsitsi teha (nt pärast clean installi) mis võtab veidi kauem aega. Lisaks gpedit muudabki minuteada selle registriväärtuse nulliks. Seega miks minna ringiga, kui saab otse?
Endal õnneks lauaarvuti, seega pole vaja karta, et keegi wifi võrgu kaudu arvuti sisule ligi pääseb. Ma isegi ei pääse, sest wifi on täiesti eraldi jooksmas ja jagamas ainult kaabilist tulevat netti. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.02.2014 00:11:08 vasta tsitaadiga

Kust Windows 8.1 jaoks direct x-i saab tõmmata? Ja kas on võimalik vana uninstallida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.