Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 160, 161, 162  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 11:04:09 vasta tsitaadiga

Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlareid või kõrvaklappe ei ole.
Teiseks win8 laseb heli vait panna per application. Vajuta heli ikoonile ja vali mixer, sealt peaksid nägema, kas netiraadio heli on ikka lubatud.
Kolmandaks võib olla, et windowsi arvates(ja võibolla ka reaalselt) ongi mitu seadet, mille kaudu heli mängida. Selleks vajuta heli ikoonil hiire paremat klahvi ja vali playback devices, sealt peaksid nägema mille kaudu mängida üritatakse.
NB! soovitused eeldavad, et oled desktopil ja kasutad windows 8-t inglise keeles. Kas ja kuidas seda metros teha saab, ei oska kahjuks öelda ja ausaltöeldes eriti ei huvita ka icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 11:22:55 jama vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlareid või kõrvaklappe ei ole.
Teiseks win8 laseb heli vait panna per application. Vajuta heli ikoonile ja vali mixer, sealt peaksid nägema, kas netiraadio heli on ikka lubatud.
Kolmandaks võib olla, et windowsi arvates(ja võibolla ka reaalselt) ongi mitu seadet, mille kaudu heli mängida. Selleks vajuta heli ikoonil hiire paremat klahvi ja vali playback devices, sealt peaksid nägema mille kaudu mängida üritatakse.
NB! soovitused eeldavad, et oled desktopil ja kasutad windows 8-t inglise keeles. Kas ja kuidas seda metros teha saab, ei oska kahjuks öelda ja ausaltöeldes eriti ei huvita ka icon_wink.gif


Kõik on paigas ja peaks töötama. Ei näita, et line in on ühendatud ainult. Heli ei tule kuidagi, ükskõik mida kasutada või kuulata. Viimati tuli eelmine aasta mingit pooletoobist heli raginatega ja seda ka ainult vahepeal kuni kadus.
Tegemist on lauaarvutiga.
Pilt : http://www.upload.ee/image/3896958/Untitled.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 11:23:36 vasta tsitaadiga

Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 11:27:46 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.


Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 11:38:50 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
d3t kirjutas:
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.


Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.

On võimalus, et emaplaadi väljund on lihtsalt katki. Kui oleks käepärast teist ketast või mõni live-cd, siis võib ju proovida, kas teise opsüsteemi peal heli töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 12:37:28 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
d3t kirjutas:
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.


Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.


No siis otsi selle VIA käki kontrollpaneeli või draiveri seadetest, võimalik et pead tootja kodulehelt ka mingi utiliidi sikutama kui sul seda veel pole. d3t soovitus väljundit kuskilt näppida pädeb ikka, hetkel üritab kaart heli optika kaudu mängida ja kui sa just optikat ei kasuta, siis on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 12:49:47 vasta tsitaadiga

Tänan kõigi abi eest, sain jälle targemaks. Üritan siin teha soovitatud asju ja loodan parimat. Kui see ei aita, siis viin garantiisse kuna ostetud esindusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.02.2014 14:01:45 vasta tsitaadiga

Lasin mõni tund tagasi selle win 8.1 peale. Eriline ajunuss on ikka sellega peab ära ikka mainima. Tahab luua Microsoft kontot, aga siis tahab mingit verify maili saada, mis mul alles praegu tuli. Ehk siis 3 tundi hiljem. Pealegi milleks mulle password login vaja on koduarvutile ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 19.02.2014 14:07:03 vasta tsitaadiga

microsofti konto ja parooliga kasutaja ei ole kohustuslik, võid ka tavalise ilma paroolita kasutajana tarbida seda win8.1-te
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 14:07:51 vasta tsitaadiga

Password login-i on vaja siis, kui arvutil on mitu kasutajat ja nad tahavad erinevat profiili kasutada(kõige lihtsam näide - ei pea naisega kaklema missugune arvuti taustapilt peaks olema icon_biggrin.gif ) või kui sul käib tihti külalisi ja sa ei soovi, et keegi arvutit näpiks. Microsofti kontol on mõte vaid siis, kui soovid et saaksid oma profiili või andmeid suvalisest arvutist kasutada, mina kasutan teadlikult lokaalset kasutajat, kuna tahangi et erinevad masinad oleks erinevate seadetega.

Kui parooli sisestada ei taha, vajuta winklahv+r, kirjuta avanenud aknasse control userpasswords2 ja võta linnuke "users must enter user and password...." maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 14:08:30 vasta tsitaadiga

lopes39, offline konto ja ilma paroolita on mul ka alati win 8 ja 8.1 peal olnud. MS kontoga sidusin ainult marketi, et asju alla tirida sealt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.02.2014 14:15:26 vasta tsitaadiga

Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 14:30:54 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.

Ma olen läbi telefoni lasknud kinnitada, paari minutiga on kood olemas. Parooli asemel on üldiselt sõrmejälg kasutusel. MS kontoga sidumine on mugavamb, saan kasutada sünkroniseeritud outlooki kalendrit ja kontakte.
Miskine pildiparooli variant on ka võimalik kasutusele võtta kui trükkimine närvidele käib. Või autologin enableda. (kuigi neid võimalusi ise pole kasutanud)

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 14:52:07 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.

Ma olen läbi telefoni lasknud kinnitada, paari minutiga on kood olemas. Parooli asemel on üldiselt sõrmejälg kasutusel. MS kontoga sidumine on mugavamb, saan kasutada sünkroniseeritud outlooki kalendrit ja kontakte.
Miskine pildiparooli variant on ka võimalik kasutusele võtta kui trükkimine närvidele käib. Või autologin enableda. (kuigi neid võimalusi ise pole kasutanud)


Kindlasti on mugav, kui sul kõik M$ asjad niimoodi seotud ja olemas. Muidu aga suht kasutu.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 21:13:35 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mulle äkki sheeringust rääkida:

Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.

Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.

Ja ikka annab access denied errorit. Suvalise publiq folderiga toimib.

Win7 all seda porri polnud

Mis mul tegemata jääb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 21:40:37 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, work või home network?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 21:51:48 vasta tsitaadiga

Private network nagu Win 8 on......seal ju enam ei lase valida, minu teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2014 00:48:26 vasta tsitaadiga

paroolita kasutajad?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 01:48:00 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, paroolita kasutajatele ei ole võimalik kuidagi ligi pääseda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 04:28:43 vasta tsitaadiga

Pole kindel, kas see aitab, aga RunAs ja RDP puhul pidavat aitama:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]
"LimitBlankPasswordUse"=dword:00000000

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 12:13:38 vasta tsitaadiga

Vähemalt XP puhul sarnane häkk aitas, viisakamalt sai seda ka kuskilt gpedit-s teha. AGA mina mõtleks enne hoolega järgi, kas see ikka on hea mõte. Isegi kui tegemist on lauaarvutiga mis on ainult koduvõrgus, võib juhtuda et sõber tuleb külla, ühendab oma ussitanud masina sinu koduwifisse ja ongi sinu masin ussitanud ja võibolla ka hulk andmeid lekkinud.
Selles mõttes on turvalisem lahendus, kui lülitada sisselogimisel parooli küsimine välja ja jagatud kaustade/RDP ühendustega panna lihtsalt linnuke remember password, siis ei pääse vähemalt võõrad nii lihtsalt sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 13:52:57 vasta tsitaadiga

Võõraid ei karda icon_biggrin.gif

Proovin seda registri nippi õhtu poole icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2014 14:08:33 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Võõraid ei ka
Proovin seda registri nippi õhtu poole icon_cool.gif


....või siis kasuta selleks loodud rakendusi, näiteks... http://www.winshare.nl/eng/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 14:18:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vähemalt XP puhul sarnane häkk aitas, viisakamalt sai seda ka kuskilt gpedit-s teha. AGA mina mõtleks enne hoolega järgi, kas see ikka on hea mõte. Isegi kui tegemist on lauaarvutiga mis on ainult koduvõrgus, võib juhtuda et sõber tuleb külla, ühendab oma ussitanud masina sinu koduwifisse ja ongi sinu masin ussitanud ja võibolla ka hulk andmeid lekkinud.
Selles mõttes on turvalisem lahendus, kui lülitada sisselogimisel parooli küsimine välja ja jagatud kaustade/RDP ühendustega panna lihtsalt linnuke remember password, siis ei pääse vähemalt võõrad nii lihtsalt sisse.

gpedit-ga on see asi, et seda tuleb käsitsi teha (nt pärast clean installi) mis võtab veidi kauem aega. Lisaks gpedit muudabki minuteada selle registriväärtuse nulliks. Seega miks minna ringiga, kui saab otse?
Endal õnneks lauaarvuti, seega pole vaja karta, et keegi wifi võrgu kaudu arvuti sisule ligi pääseb. Ma isegi ei pääse, sest wifi on täiesti eraldi jooksmas ja jagamas ainult kaabilist tulevat netti. icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.02.2014 00:11:08 vasta tsitaadiga

Kust Windows 8.1 jaoks direct x-i saab tõmmata? Ja kas on võimalik vana uninstallida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 19:32:55 vasta tsitaadiga

Ametlik siis:

tsitaat:
Windows 8.1 Update 1
23 February 2014

Microsoft has officially announced that an update will be released for Windows 8.1 in Spring, which means some time between March and May. The changes in this update have not been officially revealed, but the announcement specifically says that it will "make the UI more familiar and more convenient for users with mouse/keyboard".


http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2014/02/23/scaling-windows-phone-evolving-windows-8.aspx

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 19:47:28 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:

Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.
Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.


Mul on 8.1 all jagatud välja nii read only kui ka täisõigustega kataloogid. Kõik saavad ligi ilma paroolita - XP masinad, 7 masinad ja 8.1 masin local accountiga - olenemata kas nad ise on parooliga winis sees või ilma.
Minul endal on jagavas masinas parooliga 8.1 local user ja kataloogidele on antud "Everyone" kasutajatele vastavalt read only või kõik õigused. Sama asi security tabi all vastavatele kataloogidele.

Küll aga küsis parooli masin mis oli Win8 pealt 8.1 peale viidud Store kaudu, ning selle kasutaja polnud local vaid parooliga MS pilveaccount.
See viimane variant tõmbas kuuli parajalt kokku küll, kuid sain enda masina kontoga sisse ikka. Ei oska rohkem seoseid tuua kui see MS pilveaccount on selles süüdi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.02.2014 02:50:11 vasta tsitaadiga

Sai ka siis windows 8.1 peale installitud lõpuks... ja tahtsin öelda et esmamulje on ikka vaimustav ja ütleks et väga meeldib icon_smile.gif Kõik on esialgu võõras ja huvitav ja pole nii keeruline midagi see metro-s ringi tuhnimine kui oli kunagi, kui sai mingit n.ö beta või prewiev versiooni proovitud ....selles mõttes et hiirega liikumine toimub kenasti ja ei olegi nii hull kui kunagi paistis icon_biggrin.gif mõned küsimused ja probleemid on et seda kuupäeva ja kella a näitab imelikult... et n.ö nagu ameerika layout et enne on kuu ja siis kuupäev ja kella taga on need PM ja AM mis mulle ei meeldi pean kuskilt region settingutes seda uurima ? ja notification area iconite juures ei saa ma seda mingi ikoon on et windows explorer ja safely remove hardware and eject media ? panin sealt kõik võimalikud hide only ja show notifications aga millegipärast ei kao ära... aga noh see ei sega ka väga .... kuidas saab seda et kuvataks seal metro appides eesti keelseid uudiseid...kuigi neid saab eemaldada ka vist ? et pole väga olulised ? ma ei tea kui palju see metro win resursse sööb ? üldse jookseb hästi esiaalgu küll... eks näis, nagu windowsitel on tavaks saanud, et mingi ajaga kogub rämpsu külge omale nagu paljud seda väidavad icon_smile.gif

üks küsimus veel et, kas windows 8-le on oluline viirusetõrje ka paigaldada või ei muuda see midagi,kuna ma vaatasin et siin on mingi viirusetõrje juba sees icon_redface.gif on see sama turvaline kui mingi nod32 vms ?


installisin windowsi selle järgi http://landfield.pri.ee/Windows-8/Uus_allalaadimine.html ta küsis seal kas ma tahan säilitada vanad failid ja panin küll et ära säilita midagi,tahtsin nagu puhast installi siis jäi ikka millegipärast windows old kaust alles,mille pidin käsitsi kustutama disk clean up-i kaudu... siis kas puhast installi saab ainult bootiva meediaga teha ? see tähendab kas siis teen bootiva dvd või usb kaudu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 05:27:45 vasta tsitaadiga

Gap, Eraldi viirusetõrje peaks jah olema. Defender vms sinna sisse on ehitatud ikka täit kaitset ei paku.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 15:04:22 vasta tsitaadiga

Kui tähte närida, siis täit kaitset ei paku ükski antiviirus kuna juhul kui igasugused vandenõuteooriad kõrvale jätta, tuleb enne viirus ja siis rohi selle vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 16:02:24 vasta tsitaadiga

Gap, viirusetõrje ja spioonvaratõrje on kaasas. Suhteliselt vähe võtavad ressurssi ka ja suuremad hädad hoiavad ära. HIPSi ja muid fääncisi asju pole aga eleab üle kui tihend vähegi arukas on.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2014 17:42:36 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin siiani kui neid metro appe lahti tegin, et miks krdi pärast need jäävad taustal jooksma, kui need vasakul pool ekraanil close panen, aga nüüd avastasin, et need tuleb ekraani keskel alla tõmmata siis läheb ka taskmanageris kinni. Nii, et üllatusi veel win8.1-s jagub icon_biggrin.gif Ma siiani ei saa aru inimestest kes seda Windowsi vihkavad, kõige parem windows siiani üldse thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.02.2014 17:57:49 vasta tsitaadiga

Dave20, minu arust ka et pole viga midagi thumbs_up.gif ma olen küll täitsa rahul praegu, windows 7-t küll taga ei igatse momendil ....kunagi win8 betat proovides mõtlesin küll et ei hakka seda kunagi kasutama,aga võta näpust pole sellel win8.1-l häda midagi + jookseb ka paremini kui win 7 icon_smile.gif

d3t, viirusetõrje koha pealt jah mul oli windows 7-l nod32 peal aga mingeid viiruseid või mingit jama ma enda arvutis pole kunagi ei näinud selle 5 aasta jooksul kui win 7 kasutasin.... kunagi jah kui win98 või xp kasutasin siis ikka vahest mõni juhtus aga mingit hullu jama et viirus mingit jama tekitab pole küll kohanud..

ma sellepärast küsisin kindluse mõttes, olen siit teemast kunagi lugenud paljud ütlesid et windows 8-le pole oluline eraldi viirusetõrjet paigaldada,sellepärast mõtlesingi et kas ikka on väga oluline. nii et jah tihend peab ka arukas olema ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2014 18:47:46 vasta tsitaadiga

Gap, ma ise kasutan avg viirusetõrjet, muidu oleks seda Windowsi oma kasutanud, aga see blokkis mul paljud failid ära mida vaja läheb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 21:07:08 vasta tsitaadiga

Dave20, ja kui veel alla viid...aga kohe lahti ei lase ja ootad hetke...siis keerab ennast teistpidi ja ei jää mällu ka ootele vaid pannakse täitsa kinni icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2014 23:54:01 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Dave20, ja kui veel alla viid...aga kohe lahti ei lase ja ootad hetke...siis keerab ennast teistpidi ja ei jää mällu ka ootele vaid pannakse täitsa kinni icon_lol.gif


Tean, tean icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 00:39:21 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ise mõtlesin siiani kui neid metro appe lahti tegin, et miks krdi pärast need jäävad taustal jooksma, kui need vasakul pool ekraanil close panen, aga nüüd avastasin, et need tuleb ekraani keskel alla tõmmata siis läheb ka taskmanageris kinni. Nii, et üllatusi veel win8.1-s jagub icon_biggrin.gif Ma siiani ei saa aru inimestest kes seda Windowsi vihkavad, kõige parem windows siiani üldse thumbs_up.gif


Ma ei saa siiani aru inimestest, kes ilma puutetundliku ekraanita metro appe kasutavad ega ka inimestest, kes tahvlis windowsit kasutavad. Aga vana hea ALT-F4 toimib ka metros thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 09:57:37 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Keegi oskab mulle äkki sheeringust rääkida:

Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.

Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.

Ja ikka annab access denied errorit. Suvalise publiq folderiga toimib.

Win7 all seda porri polnud

Mis mul tegemata jääb?

Äkki homegroupi tegemisest ei oleks abi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 12:50:33 vasta tsitaadiga

http://support.microsoft.com/kb/2919394 <- valikuline update.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 19:40:58 vasta tsitaadiga

sukelduja, proovin ka seda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.02.2014 20:59:40 vasta tsitaadiga

Kas seda punast joont sõnade all saab kuidagi sättetest eemaldada ? Inglise keeles kirjutades see mind ei häiri, aga eesti keeles kirjutades käib pinda. Eriti sõnades kus vigu pole, aga punane joon tuleb alla ikka. Inglise keeles on see muidugi hea, kuna inglise keel on selline vähe keerulisem kirjateel. Juba ainuüksi kirjutada sõna "Inglise" tuleb punane joon alla. Ma ei saa aru kuidas ma inglise pean kirjutama et ta siis Windowsile arusaadavalt eestikeelne sõna oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 21:08:32 vasta tsitaadiga

Kõik, mis ekraanile manatakse, pole paraku Windõuz. See on sul vast pigem brauseri või office'i feature. Võta seadetest grammar & spelling linnukesed maha või lisa eesti speller.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 14:48:55 vasta tsitaadiga

Windows 8.1.Samsung Electronics tegi mingit update läpakal. Nüüd siis enam pilti ette ei võta ( must ekraan ja kursor); ilmselt keeras mingid graafikadriverid metsa. Ainuke võimalus ilmselt safe mode või system recovery. Ainuke probleem, kuidas sinna saab? Shift+F8 ja lihtsalt shift ei taha töötada. Rüperaali mudeliks Samsung U730.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 14:58:53 vasta tsitaadiga

Kas kursor on hiire kursor või textireziimi kursor? Viimasel juhul võib olla, et see update keeras bootloaderi koodi MBR-s peeti ja pead muult meedialt bootima, et asi korda teha. Kui veel kehvemini läks, siis see "mingi update" oli BIOSi update ja katkestasid selle poole pealt ära. Sel juhul pead hakkama tootja ja mudeli järgi googeldama, kas BIOSi taastamiseks on mingi recovery mode olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 15:20:23 vasta tsitaadiga

Jah jälle üks koht kus Win8 veidi katki on. Tehniliselt peaks ta ise tuvastama, kui arvuti edukalt ei bootinud ja Safe Mode + muud valikud ette andma. Paraku pooltel juhtudel ei suuda seda tuvastada ja kui tegu on nn fastboot uefi seadmega mis boodib loetud sekunditega, siis õnn kaasa F8 tallamisega. Lükka installimeedia sisse ja lase repair thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 15:27:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas kursor on hiire kursor või textireziimi kursor? Viimasel juhul võib olla, et see update keeras bootloaderi koodi MBR-s peeti ja pead muult meedialt bootima, et asi korda teha. Kui veel kehvemini läks, siis see "mingi update" oli BIOSi update ja katkestasid selle poole pealt ära. Sel juhul pead hakkama tootja ja mudeli järgi googeldama, kas BIOSi taastamiseks on mingi recovery mode olemas.


Tegu hiire kursoriga õnneks ikka. BIOS´le saan ilusti ligi.
Eks tuleb hankida USB 8.1'ga, sest DVD drive nagu puudub läpakalt. Proovin veel f8 tallata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 15:32:46 vasta tsitaadiga

Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 15:36:37 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.


Nope, W8.1 oli preinstalled. Mõtlen, et ehk on lihtsam panna mõnele mälupulgale ubuntu, kui failid käes, siis laseksin vanahea w7 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 06.03.2014 16:01:05 vasta tsitaadiga

K&K kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.


Nope, W8.1 oli preinstalled. Mõtlen, et ehk on lihtsam panna mõnele mälupulgale ubuntu, kui failid käes, siis laseksin vanahea w7 peale.

Anna minna . beer_yum.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 21:48:44 vasta tsitaadiga

USB pealt jooksev Ubuntu pani mõtlema, miks üldse peaksin Windowsi peale panema... Siiski vajadus paljude programmide järele, tõi mind ikka Bill'i juurde tagasi icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 160, 161, 162  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.