|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.02.2014 11:04:09
|
|
|
Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlareid või kõrvaklappe ei ole.
Teiseks win8 laseb heli vait panna per application. Vajuta heli ikoonile ja vali mixer, sealt peaksid nägema, kas netiraadio heli on ikka lubatud.
Kolmandaks võib olla, et windowsi arvates(ja võibolla ka reaalselt) ongi mitu seadet, mille kaudu heli mängida. Selleks vajuta heli ikoonil hiire paremat klahvi ja vali playback devices, sealt peaksid nägema mille kaudu mängida üritatakse.
NB! soovitused eeldavad, et oled desktopil ja kasutad windows 8-t inglise keeles. Kas ja kuidas seda metros teha saab, ei oska kahjuks öelda ja ausaltöeldes eriti ei huvita ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
19.02.2014 11:22:55
jama |
|
|
| napoleon kirjutas: |
Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlareid või kõrvaklappe ei ole.
Teiseks win8 laseb heli vait panna per application. Vajuta heli ikoonile ja vali mixer, sealt peaksid nägema, kas netiraadio heli on ikka lubatud.
Kolmandaks võib olla, et windowsi arvates(ja võibolla ka reaalselt) ongi mitu seadet, mille kaudu heli mängida. Selleks vajuta heli ikoonil hiire paremat klahvi ja vali playback devices, sealt peaksid nägema mille kaudu mängida üritatakse.
NB! soovitused eeldavad, et oled desktopil ja kasutad windows 8-t inglise keeles. Kas ja kuidas seda metros teha saab, ei oska kahjuks öelda ja ausaltöeldes eriti ei huvita ka  |
Kõik on paigas ja peaks töötama. Ei näita, et line in on ühendatud ainult. Heli ei tule kuidagi, ükskõik mida kasutada või kuulata. Viimati tuli eelmine aasta mingit pooletoobist heli raginatega ja seda ka ainult vahepeal kuni kadus.
Tegemist on lauaarvutiga.
Pilt : http://www.upload.ee/image/3896958/Untitled.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.02.2014 11:23:36
|
|
|
Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
19.02.2014 11:27:46
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist. |
Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
19.02.2014 11:38:50
|
|
|
| Xstr kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist. |
Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant. |
On võimalus, et emaplaadi väljund on lihtsalt katki. Kui oleks käepärast teist ketast või mõni live-cd, siis võib ju proovida, kas teise opsüsteemi peal heli töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.02.2014 12:37:28
|
|
|
| Xstr kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Xstr, Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaardi draiverid kõik olemas, siis võib proovida flashi riistavarakiirenduse välja lülitamist. |
Ei ole Realtek, mingi VIA käkk hoopis. Ei tule heli eest ega ka tagant. |
No siis otsi selle VIA käki kontrollpaneeli või draiveri seadetest, võimalik et pead tootja kodulehelt ka mingi utiliidi sikutama kui sul seda veel pole. d3t soovitus väljundit kuskilt näppida pädeb ikka, hetkel üritab kaart heli optika kaudu mängida ja kui sa just optikat ei kasuta, siis on see vale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
19.02.2014 12:49:47
|
|
|
| Tänan kõigi abi eest, sain jälle targemaks. Üritan siin teha soovitatud asju ja loodan parimat. Kui see ei aita, siis viin garantiisse kuna ostetud esindusest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.02.2014 14:01:45
|
|
|
| Lasin mõni tund tagasi selle win 8.1 peale. Eriline ajunuss on ikka sellega peab ära ikka mainima. Tahab luua Microsoft kontot, aga siis tahab mingit verify maili saada, mis mul alles praegu tuli. Ehk siis 3 tundi hiljem. Pealegi milleks mulle password login vaja on koduarvutile ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
19.02.2014 14:07:03
|
|
|
| microsofti konto ja parooliga kasutaja ei ole kohustuslik, võid ka tavalise ilma paroolita kasutajana tarbida seda win8.1-te
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.02.2014 14:07:51
|
|
|
Password login-i on vaja siis, kui arvutil on mitu kasutajat ja nad tahavad erinevat profiili kasutada(kõige lihtsam näide - ei pea naisega kaklema missugune arvuti taustapilt peaks olema ) või kui sul käib tihti külalisi ja sa ei soovi, et keegi arvutit näpiks. Microsofti kontol on mõte vaid siis, kui soovid et saaksid oma profiili või andmeid suvalisest arvutist kasutada, mina kasutan teadlikult lokaalset kasutajat, kuna tahangi et erinevad masinad oleks erinevate seadetega.
Kui parooli sisestada ei taha, vajuta winklahv+r, kirjuta avanenud aknasse control userpasswords2 ja võta linnuke "users must enter user and password...." maha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.02.2014 14:08:30
|
|
|
lopes39, offline konto ja ilma paroolita on mul ka alati win 8 ja 8.1 peal olnud. MS kontoga sidusin ainult marketi, et asju alla tirida sealt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.02.2014 14:15:26
|
|
|
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
19.02.2014 14:30:54
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat. |
Ma olen läbi telefoni lasknud kinnitada, paari minutiga on kood olemas. Parooli asemel on üldiselt sõrmejälg kasutusel. MS kontoga sidumine on mugavamb, saan kasutada sünkroniseeritud outlooki kalendrit ja kontakte.
Miskine pildiparooli variant on ka võimalik kasutusele võtta kui trükkimine närvidele käib. Või autologin enableda. (kuigi neid võimalusi ise pole kasutanud)
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.02.2014 14:52:07
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Ma sain peale pikemat üritust sellest mööda küll jah. Asi lihtsalt nõme, et võtab 3-4 tundi aega ennem kui pisipehme mulle maili saadab asja kohta.
Pisipehme konto on olemas telefonis. Hiljem muutsin ka arvutis ära selle, et ta ei küsiks mult seda ajuvaba parooli teemat. |
Ma olen läbi telefoni lasknud kinnitada, paari minutiga on kood olemas. Parooli asemel on üldiselt sõrmejälg kasutusel. MS kontoga sidumine on mugavamb, saan kasutada sünkroniseeritud outlooki kalendrit ja kontakte.
Miskine pildiparooli variant on ka võimalik kasutusele võtta kui trükkimine närvidele käib. Või autologin enableda. (kuigi neid võimalusi ise pole kasutanud) |
Kindlasti on mugav, kui sul kõik M$ asjad niimoodi seotud ja olemas. Muidu aga suht kasutu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
19.02.2014 21:13:35
|
|
|
Keegi oskab mulle äkki sheeringust rääkida:
Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.
Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.
Ja ikka annab access denied errorit. Suvalise publiq folderiga toimib.
Win7 all seda porri polnud
Mis mul tegemata jääb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
19.02.2014 21:40:37
|
|
|
| S.I.L.L.U, work või home network?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
19.02.2014 21:51:48
|
|
|
| Private network nagu Win 8 on......seal ju enam ei lase valida, minu teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.02.2014 00:48:26
|
|
|
paroolita kasutajad?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.02.2014 01:48:00
|
|
|
S.I.L.L.U, paroolita kasutajatele ei ole võimalik kuidagi ligi pääseda.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.02.2014 12:13:38
|
|
|
Vähemalt XP puhul sarnane häkk aitas, viisakamalt sai seda ka kuskilt gpedit-s teha. AGA mina mõtleks enne hoolega järgi, kas see ikka on hea mõte. Isegi kui tegemist on lauaarvutiga mis on ainult koduvõrgus, võib juhtuda et sõber tuleb külla, ühendab oma ussitanud masina sinu koduwifisse ja ongi sinu masin ussitanud ja võibolla ka hulk andmeid lekkinud.
Selles mõttes on turvalisem lahendus, kui lülitada sisselogimisel parooli küsimine välja ja jagatud kaustade/RDP ühendustega panna lihtsalt linnuke remember password, siis ei pääse vähemalt võõrad nii lihtsalt sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
20.02.2014 13:52:57
|
|
|
Võõraid ei karda
Proovin seda registri nippi õhtu poole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2014 14:08:33
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Võõraid ei ka
Proovin seda registri nippi õhtu poole  |
....või siis kasuta selleks loodud rakendusi, näiteks... http://www.winshare.nl/eng/
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
20.02.2014 14:18:58
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Vähemalt XP puhul sarnane häkk aitas, viisakamalt sai seda ka kuskilt gpedit-s teha. AGA mina mõtleks enne hoolega järgi, kas see ikka on hea mõte. Isegi kui tegemist on lauaarvutiga mis on ainult koduvõrgus, võib juhtuda et sõber tuleb külla, ühendab oma ussitanud masina sinu koduwifisse ja ongi sinu masin ussitanud ja võibolla ka hulk andmeid lekkinud.
Selles mõttes on turvalisem lahendus, kui lülitada sisselogimisel parooli küsimine välja ja jagatud kaustade/RDP ühendustega panna lihtsalt linnuke remember password, siis ei pääse vähemalt võõrad nii lihtsalt sisse. |
gpedit-ga on see asi, et seda tuleb käsitsi teha (nt pärast clean installi) mis võtab veidi kauem aega. Lisaks gpedit muudabki minuteada selle registriväärtuse nulliks. Seega miks minna ringiga, kui saab otse?
Endal õnneks lauaarvuti, seega pole vaja karta, et keegi wifi võrgu kaudu arvuti sisule ligi pääseb. Ma isegi ei pääse, sest wifi on täiesti eraldi jooksmas ja jagamas ainult kaabilist tulevat netti.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.02.2014 00:11:08
|
|
|
| Kust Windows 8.1 jaoks direct x-i saab tõmmata? Ja kas on võimalik vana uninstallida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
23.02.2014 19:47:28
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.
Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.
|
Mul on 8.1 all jagatud välja nii read only kui ka täisõigustega kataloogid. Kõik saavad ligi ilma paroolita - XP masinad, 7 masinad ja 8.1 masin local accountiga - olenemata kas nad ise on parooliga winis sees või ilma.
Minul endal on jagavas masinas parooliga 8.1 local user ja kataloogidele on antud "Everyone" kasutajatele vastavalt read only või kõik õigused. Sama asi security tabi all vastavatele kataloogidele.
Küll aga küsis parooli masin mis oli Win8 pealt 8.1 peale viidud Store kaudu, ning selle kasutaja polnud local vaid parooliga MS pilveaccount.
See viimane variant tõmbas kuuli parajalt kokku küll, kuid sain enda masina kontoga sisse ikka. Ei oska rohkem seoseid tuua kui see MS pilveaccount on selles süüdi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.02.2014 02:50:11
|
|
|
Sai ka siis windows 8.1 peale installitud lõpuks... ja tahtsin öelda et esmamulje on ikka vaimustav ja ütleks et väga meeldib Kõik on esialgu võõras ja huvitav ja pole nii keeruline midagi see metro-s ringi tuhnimine kui oli kunagi, kui sai mingit n.ö beta või prewiev versiooni proovitud ....selles mõttes et hiirega liikumine toimub kenasti ja ei olegi nii hull kui kunagi paistis mõned küsimused ja probleemid on et seda kuupäeva ja kella a näitab imelikult... et n.ö nagu ameerika layout et enne on kuu ja siis kuupäev ja kella taga on need PM ja AM mis mulle ei meeldi pean kuskilt region settingutes seda uurima ? ja notification area iconite juures ei saa ma seda mingi ikoon on et windows explorer ja safely remove hardware and eject media ? panin sealt kõik võimalikud hide only ja show notifications aga millegipärast ei kao ära... aga noh see ei sega ka väga .... kuidas saab seda et kuvataks seal metro appides eesti keelseid uudiseid...kuigi neid saab eemaldada ka vist ? et pole väga olulised ? ma ei tea kui palju see metro win resursse sööb ? üldse jookseb hästi esiaalgu küll... eks näis, nagu windowsitel on tavaks saanud, et mingi ajaga kogub rämpsu külge omale nagu paljud seda väidavad
üks küsimus veel et, kas windows 8-le on oluline viirusetõrje ka paigaldada või ei muuda see midagi,kuna ma vaatasin et siin on mingi viirusetõrje juba sees on see sama turvaline kui mingi nod32 vms ?
installisin windowsi selle järgi http://landfield.pri.ee/Windows-8/Uus_allalaadimine.html ta küsis seal kas ma tahan säilitada vanad failid ja panin küll et ära säilita midagi,tahtsin nagu puhast installi siis jäi ikka millegipärast windows old kaust alles,mille pidin käsitsi kustutama disk clean up-i kaudu... siis kas puhast installi saab ainult bootiva meediaga teha ? see tähendab kas siis teen bootiva dvd või usb kaudu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.02.2014 15:04:22
|
|
|
| Kui tähte närida, siis täit kaitset ei paku ükski antiviirus kuna juhul kui igasugused vandenõuteooriad kõrvale jätta, tuleb enne viirus ja siis rohi selle vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
24.02.2014 16:02:24
|
|
|
Gap, viirusetõrje ja spioonvaratõrje on kaasas. Suhteliselt vähe võtavad ressurssi ka ja suuremad hädad hoiavad ära. HIPSi ja muid fääncisi asju pole aga eleab üle kui tihend vähegi arukas on.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
24.02.2014 17:42:36
|
|
|
Ise mõtlesin siiani kui neid metro appe lahti tegin, et miks krdi pärast need jäävad taustal jooksma, kui need vasakul pool ekraanil close panen, aga nüüd avastasin, et need tuleb ekraani keskel alla tõmmata siis läheb ka taskmanageris kinni. Nii, et üllatusi veel win8.1-s jagub Ma siiani ei saa aru inimestest kes seda Windowsi vihkavad, kõige parem windows siiani üldse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.02.2014 17:57:49
|
|
|
Dave20, minu arust ka et pole viga midagi ma olen küll täitsa rahul praegu, windows 7-t küll taga ei igatse momendil ....kunagi win8 betat proovides mõtlesin küll et ei hakka seda kunagi kasutama,aga võta näpust pole sellel win8.1-l häda midagi + jookseb ka paremini kui win 7
d3t, viirusetõrje koha pealt jah mul oli windows 7-l nod32 peal aga mingeid viiruseid või mingit jama ma enda arvutis pole kunagi ei näinud selle 5 aasta jooksul kui win 7 kasutasin.... kunagi jah kui win98 või xp kasutasin siis ikka vahest mõni juhtus aga mingit hullu jama et viirus mingit jama tekitab pole küll kohanud..
ma sellepärast küsisin kindluse mõttes, olen siit teemast kunagi lugenud paljud ütlesid et windows 8-le pole oluline eraldi viirusetõrjet paigaldada,sellepärast mõtlesingi et kas ikka on väga oluline. nii et jah tihend peab ka arukas olema ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
24.02.2014 18:47:46
|
|
|
Gap, ma ise kasutan avg viirusetõrjet, muidu oleks seda Windowsi oma kasutanud, aga see blokkis mul paljud failid ära mida vaja läheb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.02.2014 21:07:08
|
|
|
Dave20, ja kui veel alla viid...aga kohe lahti ei lase ja ootad hetke...siis keerab ennast teistpidi ja ei jää mällu ka ootele vaid pannakse täitsa kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
24.02.2014 23:54:01
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Dave20, ja kui veel alla viid...aga kohe lahti ei lase ja ootad hetke...siis keerab ennast teistpidi ja ei jää mällu ka ootele vaid pannakse täitsa kinni  |
Tean, tean
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.02.2014 00:39:21
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Ise mõtlesin siiani kui neid metro appe lahti tegin, et miks krdi pärast need jäävad taustal jooksma, kui need vasakul pool ekraanil close panen, aga nüüd avastasin, et need tuleb ekraani keskel alla tõmmata siis läheb ka taskmanageris kinni. Nii, et üllatusi veel win8.1-s jagub Ma siiani ei saa aru inimestest kes seda Windowsi vihkavad, kõige parem windows siiani üldse  |
Ma ei saa siiani aru inimestest, kes ilma puutetundliku ekraanita metro appe kasutavad ega ka inimestest, kes tahvlis windowsit kasutavad. Aga vana hea ALT-F4 toimib ka metros
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
25.02.2014 09:57:37
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Keegi oskab mulle äkki sheeringust rääkida:
Kaks arvutit Win 8.1 - kasutajatel paroole peal pole. Vaja network share teha nende vahel kohtvõrgus. Mõlememate arvutite Desktopid.
Määran ära, et share, sealt Everyone ja read/write õigused. Network advanced seadetest määran ära, et Password sharing oleks Off.
Ja ikka annab access denied errorit. Suvalise publiq folderiga toimib.
Win7 all seda porri polnud
Mis mul tegemata jääb? |
Äkki homegroupi tegemisest ei oleks abi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
25.02.2014 19:40:58
|
|
|
sukelduja, proovin ka seda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.02.2014 20:59:40
|
|
|
| Kas seda punast joont sõnade all saab kuidagi sättetest eemaldada ? Inglise keeles kirjutades see mind ei häiri, aga eesti keeles kirjutades käib pinda. Eriti sõnades kus vigu pole, aga punane joon tuleb alla ikka. Inglise keeles on see muidugi hea, kuna inglise keel on selline vähe keerulisem kirjateel. Juba ainuüksi kirjutada sõna "Inglise" tuleb punane joon alla. Ma ei saa aru kuidas ma inglise pean kirjutama et ta siis Windowsile arusaadavalt eestikeelne sõna oleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2014 21:08:32
|
|
|
| Kõik, mis ekraanile manatakse, pole paraku Windõuz. See on sul vast pigem brauseri või office'i feature. Võta seadetest grammar & spelling linnukesed maha või lisa eesti speller.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
06.03.2014 14:48:55
|
|
|
| Windows 8.1.Samsung Electronics tegi mingit update läpakal. Nüüd siis enam pilti ette ei võta ( must ekraan ja kursor); ilmselt keeras mingid graafikadriverid metsa. Ainuke võimalus ilmselt safe mode või system recovery. Ainuke probleem, kuidas sinna saab? Shift+F8 ja lihtsalt shift ei taha töötada. Rüperaali mudeliks Samsung U730.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.03.2014 14:58:53
|
|
|
| Kas kursor on hiire kursor või textireziimi kursor? Viimasel juhul võib olla, et see update keeras bootloaderi koodi MBR-s peeti ja pead muult meedialt bootima, et asi korda teha. Kui veel kehvemini läks, siis see "mingi update" oli BIOSi update ja katkestasid selle poole pealt ära. Sel juhul pead hakkama tootja ja mudeli järgi googeldama, kas BIOSi taastamiseks on mingi recovery mode olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
06.03.2014 15:20:23
|
|
|
Jah jälle üks koht kus Win8 veidi katki on. Tehniliselt peaks ta ise tuvastama, kui arvuti edukalt ei bootinud ja Safe Mode + muud valikud ette andma. Paraku pooltel juhtudel ei suuda seda tuvastada ja kui tegu on nn fastboot uefi seadmega mis boodib loetud sekunditega, siis õnn kaasa F8 tallamisega. Lükka installimeedia sisse ja lase repair
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
06.03.2014 15:27:25
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kas kursor on hiire kursor või textireziimi kursor? Viimasel juhul võib olla, et see update keeras bootloaderi koodi MBR-s peeti ja pead muult meedialt bootima, et asi korda teha. Kui veel kehvemini läks, siis see "mingi update" oli BIOSi update ja katkestasid selle poole pealt ära. Sel juhul pead hakkama tootja ja mudeli järgi googeldama, kas BIOSi taastamiseks on mingi recovery mode olemas. |
Tegu hiire kursoriga õnneks ikka. BIOS´le saan ilusti ligi.
Eks tuleb hankida USB 8.1'ga, sest DVD drive nagu puudub läpakalt. Proovin veel f8 tallata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.03.2014 15:32:46
|
|
|
| Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
06.03.2014 15:36:37
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat. |
Nope, W8.1 oli preinstalled. Mõtlen, et ehk on lihtsam panna mõnele mälupulgale ubuntu, kui failid käes, siis laseksin vanahea w7 peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
06.03.2014 16:01:05
|
|
|
| K&K kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Kui plaat olemas on, siis laena kellegi käest USB DVD lugejat. |
Nope, W8.1 oli preinstalled. Mõtlen, et ehk on lihtsam panna mõnele mälupulgale ubuntu, kui failid käes, siis laseksin vanahea w7 peale. |
Anna minna .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
06.03.2014 21:48:44
|
|
|
USB pealt jooksev Ubuntu pani mõtlema, miks üldse peaksin Windowsi peale panema... Siiski vajadus paljude programmide järele, tõi mind ikka Bill'i juurde tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|