|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.02.2014 18:11:31
|
|
|
"The application's device failed due to badly formed commands sent by the application"
draiverite süü indeed
/s
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.02.2014 19:20:11
|
|
|
Homme peaks siis Titan Black release olema. Sama mis 780 Ti, ainult et 3 GB lisa VRAM + double precision arvutus.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
17.02.2014 19:22:29
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| ei tahaks douche olla, aga AMD ja nVidia vahetavad vist kohad driverite osas |
Endal pole nvidia draiveritega ühtegi probleemi esinenud seni kui olen nvidiat kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
17.02.2014 21:35:17
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| ei tahaks douche olla, aga AMD ja nVidia vahetavad vist kohad driverite osas |
Endal pole nvidia draiveritega ühtegi probleemi esinenud seni kui olen nvidiat kasutanud |
mul on mõlemiga jamasid olnud, lihtsalt AMD-ga veidi rohkem aga seda ATi-ajastu kaartidega. HD6870 liikus väga silky smoothilt olgugi, et ainult 1GB mälu oli
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.02.2014 22:30:04
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Lehys kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| ei tahaks douche olla, aga AMD ja nVidia vahetavad vist kohad driverite osas |
Endal pole nvidia draiveritega ühtegi probleemi esinenud seni kui olen nvidiat kasutanud |
mul on mõlemiga jamasid olnud, lihtsalt AMD-ga veidi rohkem aga seda ATi-ajastu kaartidega. HD6870 liikus väga silky smoothilt olgugi, et ainult 1GB mälu oli  |
ATI ajastul oli neid küll, alates 4xxx seeriast pole amd'ega minul ühtegi jama olnud, samas 560 pani koguaeg näkku nii süda paha.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.02.2014 22:35:52
|
|
|
| tihendi viga ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.02.2014 22:46:13
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| tihendi viga ? |
Ju vist, kõik töötavad peale ühe. Kindlasti tihendi viga.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.02.2014 22:53:49
|
|
|
omal oli nii 560/570/580 kaarte ja ei ühegagi ühtegi probleemi
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkutt
HV kasutaja
liitunud: 29.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
18.02.2014 18:59:31
|
|
|
Silky smooth with 4-way SLI
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
18.02.2014 22:09:55
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Silky smooth with 4-way SLI  |
not smooth enough
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.02.2014 09:41:11
|
|
|
| 750 ja 750Ti on kõige ehtsamad tormihoiatused Nvidia poolt.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.02.2014 09:42:50
|
|
|
hinnapoliitika on 750/ti-l suhteliselt pettumustvalmistav hetkel :/
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.02.2014 09:47:24
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| hinnapoliitika on 750/ti-l suhteliselt pettumustvalmistav hetkel :/ |
Anna paar päeva ja sa ei näe neid kaarte enam üldse. Tegu on esimese laiatarbelevi- Nvidia kaardiga, mis on täiesti võimeline AMDiga sammu pidama scryptis.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.02.2014 10:45:53
|
|
|
Klokkides teeb sinna 300 hashi kanti kui netti uskuda. Pole just väga ostmakutsuv see 750Ti.
Ainult voolutarve on hea, hind ja perf on suht koledad, ei usu et kohe kuivaks ostetakse.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
19.02.2014 11:09:16
|
|
|
| h/W on see mis loeb.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.02.2014 11:47:00
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| h/W on see mis loeb. |
Oleneb kellele, mulle ei loe see kaevandamise juures absull, pigem siiski hinna/perf suhe.
Aga loogiline, et see 20nm kivi on palju parema perf/watt suhtega kui vanad 28nm isendid.
Oleks perf sinna 400 khashi kanti siis maybe viitsiks selle mudruga jamada aga muidu väga mitte.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.02.2014 12:02:28
|
|
|
Ah piix jah, lugesin valesti TPU-st, 20nm pole jah ikka valmis ja seetõttu 28nm.
Piltidelt tunduski 20nm kohta väga kolakas.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
19.02.2014 13:24:10
|
|
|
| Link kirjutas: |
Krt.Mul sama jama. Crysis 3 ja BF4. Vahest hangub terve arvuti,vajab restarti. Vahest loobib sama errorit. Mõnikord on soundloop. Tempid korras. Mõnikord mängid mitu tundi pole mingit probleemi ja vahel ei jõua 5 minutitki mängida. Kas siis hangub või pildub erroreid |
Sõna!
Minu raalis jahutuse viga ei ole, tegin suured ümberehitused ja kast on jahe. Ma mõtlen, et kas võib olla WIN7 viga, või üldse emaplaadi viga?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.02.2014 13:34:55
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Link kirjutas: |
Krt.Mul sama jama. Crysis 3 ja BF4. Vahest hangub terve arvuti,vajab restarti. Vahest loobib sama errorit. Mõnikord on soundloop. Tempid korras. Mõnikord mängid mitu tundi pole mingit probleemi ja vahel ei jõua 5 minutitki mängida. Kas siis hangub või pildub erroreid |
Sõna!
Minu raalis jahutuse viga ei ole, tegin suured ümberehitused ja kast on jahe. Ma mõtlen, et kas võib olla WIN7 viga, või üldse emaplaadi viga? |
Pigem tarkvara poolne probleem, kas siis mängude enda viga või põhjustab mingi teine soft driveritega conflikti. Kindel küll pole.
Vaevalt, et driverite enda viga kui teistel inimestel probleeme pole.
Emaplaadis vaevalt viga on.
Kui probleem jätkub, siis uus windows peale, see välistaks kohe hulgi potentsiaalseid põhjustajaid
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
19.02.2014 13:51:11
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Link kirjutas: |
Krt.Mul sama jama. Crysis 3 ja BF4. Vahest hangub terve arvuti,vajab restarti. Vahest loobib sama errorit. Mõnikord on soundloop. Tempid korras. Mõnikord mängid mitu tundi pole mingit probleemi ja vahel ei jõua 5 minutitki mängida. Kas siis hangub või pildub erroreid |
Sõna!
Minu raalis jahutuse viga ei ole, tegin suured ümberehitused ja kast on jahe. Ma mõtlen, et kas võib olla WIN7 viga, või üldse emaplaadi viga? |
Võid ju prooviks ikkagi gpu ventilaatori pöörded maksimumi peale tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.03.2014 12:27:09
|
|
|
| Titanfall saab 2560x1440 resol põhjas tekstuuride ning graafikasätetega kätte up to 3600MB. Just sayin'.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.03.2014 17:11:02
|
|
|
| So what, ta lihtsalt suudab rohkem tarbida kui teised mängud, st kui on rohem vaba vram hulka ette anda. Pigem leida võrdlusi kus GPU sama ja VRAM hulk erinev.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.03.2014 23:32:05
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Titanfall saab 2560x1440 resol põhjas tekstuuride ning graafikasätetega kätte up to 3600MB. Just sayin'. |
Samas tekib küsimus mille peale see kogus läheb. Ingame, kohati tekstuurid ikka väga koledad:
Tegin mõned klõpsud 3200x1800 resol, viled põhjas. Vrami mul selle jaoks muidugi piisavalt pole ja fps droppis mõnuga:
Suured ja rasked pildid!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruutjuur
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2013

|
23.03.2014 19:39:49
|
|
|
Terv.
Loodan, et kirjutan õiges teemas, aga mure sellise läpakaga: Acer Aspire v3-771g, kus prose: i7 3630QM , video GT 730M 4gb, ram 8gb, ekraan 17''. Nimelt mureks vilets jõudlus videokaardiga. Rääkisin inimesega kellel sama läpakas (vä. proseks i7 3632QM ning ekraan 15,6 tolli) ning temal jõudlus tunduvalt kõrgem. Võrdlesin GPUZ sensoreid ning ilmnes, et minul klokkab memory 450Mhz ning temal 900Mhz, sama programmi jooksutades. 730M andmetele tuginedes peaks kaart klokkama 1800Mhz-ni. Samuti on core clock tema näitajatel kõrgem. Ainus erinevus mille leidsin algandmeid uurides oli erinev biose versioon. Kõik seaded control panelist on keeratud selliselt, et kasutaks 100% nvidia kaarti ning mitte inteli hd4000-t. Oskab keegi öelda miks kaks samasugust kaarti erinevalt käituvad?
http://www.upload.ee/image/3960512/Untitled.jpg
Ruut
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.03.2014 20:21:37
|
|
|
| Ruutjuur kirjutas: |
Terv.
Loodan, et kirjutan õiges teemas, aga mure sellise läpakaga: Acer Aspire v3-771g, kus prose: i7 3630QM , video GT 730M 4gb, ram 8gb, ekraan 17''. Nimelt mureks vilets jõudlus videokaardiga. Rääkisin inimesega kellel sama läpakas (vä. proseks i7 3632QM ning ekraan 15,6 tolli) ning temal jõudlus tunduvalt kõrgem. Võrdlesin GPUZ sensoreid ning ilmnes, et minul klokkab memory 450Mhz ning temal 900Mhz, sama programmi jooksutades. 730M andmetele tuginedes peaks kaart klokkama 1800Mhz-ni. Samuti on core clock tema näitajatel kõrgem. Ainus erinevus mille leidsin algandmeid uurides oli erinev biose versioon. Kõik seaded control panelist on keeratud selliselt, et kasutaks 100% nvidia kaarti ning mitte inteli hd4000-t. Oskab keegi öelda miks kaks samasugust kaarti erinevalt käituvad?
http://www.upload.ee/image/3960512/Untitled.jpg
Ruut |
GT 730M core clock on 725MHz ja memclock 1800-2000Mhz
See võib muidugi tootjast ja mudelist sõltuda, kuid mitte väga palju.
Ma pigem arvan, et koer on kuskile mujale maetud. Kas siis ülekuumenemine, software/driverid ja mis resol mängimisest üldse jutt käib ? Et üldse võrrelda saaks, peaksid mõlemal arvutil kõik täpselt sama olema.. Mängu sätted, driverid, windows jms..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
25.03.2014 19:03:20
|
|
|
nVidia Keynote ettekanne GPU Tech Conference 2014 live stream: http://www.twitch.tv/nvidia
Ettekanne oleks pidanud algama mingi 3 mintsa tagasi...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
25.03.2014 20:26:58
|
|
|
Streamis oli kirjas ju: 2999$
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
25.03.2014 20:52:46
|
|
|
Betin 2x6GB peale, 3k taala on muidugi epic dual GPU eest
Ja ei mingit Maxwelli, isegi G-sync'ist ei räägitud
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.03.2014 21:14:59
|
|
|
| Mille eest see lisa tuhat doltsi küsitakse vs 2 titan blacki ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
25.03.2014 21:50:49
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Mille eest see lisa tuhat doltsi küsitakse vs 2 titan blacki ? |
selle Z tähe eest
| Rand0m kirjutas: |
Streamis oli kirjas ju: 2999$ |
Ei vaadanud seda, sp ei teadnudki.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.03.2014 22:08:23
|
|
|
Bundlega saad kaasa Day Z sobiks Tian Z nimega..mingil määral.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.03.2014 23:25:24
|
|
|
Double Precision ei ole just consumer feature mida see Titan Z omab. Selle papi eest saab quad 780 Ti SLI setupi ja ikka jääb raha üle. Tegemist on entry level professional computing videokaardiga :/ aga no marketing toimib, rikkad härrad ikka krabavad neid Titan Blacke gaming PC'de jaoks, küll saavad müüdud ka Z kaardid.
12 GB VRAM amounti promomine on jälle üks näide - reaalselt kasutatakse 6GB sellel vahvlil ja võiks siiski mainida 2x6 GB, hoolimata sellest et füüsiliselt indeed on 12GB PCB peal.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2014 11:40:04
|
|
|
Titan Z rambivalguses jäi märkamatuks, et nVidia kuulutas välja ka järgmise põlvkonna arhitektuuri, nimega Pascal.
Viimane toob endaga kaasa hulga uusi featuure:
- NVLink-nimelise meetodi andmete 5-12x kiiremaks vahetamiseks CPU & GPU vahel kui PCIe 3.0 võimaldab.
- 3D stackitud mälud, mis võimaldab tõsta siinilaiuse nt Titani 384bit pealt kuni 1024bit peale. Tagajärjeks olemasolevate mälukiiruste juures mäluläbilase, mis küündib 1TB/s-ni.
- mälukonfiguratsioonist tulenevalt on Pascal võimalik toota imeväiksena, pastapliiatsi pikkusena.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.03.2014 12:49:38
|
|
|
proprietary nvlink ja väike suurus viitavad ilmselt quadro/workstation/server rakendusele (ja vastavale hinnale).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2014 14:07:56
|
|
|
| Väike suurus on tingitud stackitud mäludest. Kuna peamised plussid on suurem bandwidth ja väiksem voolutarve, on põhjust arvata, et see tehnoloogia liigub ka consumer desktoppidesse, kus need karakteristikud on vaat et olulisemadki.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.03.2014 14:12:09
|
|
|
erick, millest väiksem voolutarve?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2014 14:22:34
|
|
|
Stackitud mälud vajavad vähem voolu (ilmselt kuna mälurajad on lühemad). Intel stackitud RAM'ist:
| tsitaat: |
| Intel claims that the technology can deliver bandwidth at 7x the power efficiency of the most efficient DDR3 available today. |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|