Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MarvinM
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2014




sõnum 16.02.2014 14:40:32 vasta tsitaadiga

Raunci kirjutas:
MarvinM kirjutas:
270x on ju täiesti mõttetu kaart, või mille poolest ta 270st parem on? Mul võtavad 5x270 msi omad seinast voolu umbes 115-120w kaardi kohta(undervolted muidugi) ja hashivad 483-484. Nagu ma aru olen saanud siis 270x ei hashi rohkem ja võtavab rohkem voolu.


Mis seadetel MSId jooksevad?


1120/1500 I 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2014 14:44:45 vasta tsitaadiga

Seda kiirust iga kaart siiski ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 15:13:40 vasta tsitaadiga

MarvinM kirjutas:
Raunci kirjutas:
MarvinM kirjutas:
270x on ju täiesti mõttetu kaart, või mille poolest ta 270st parem on? Mul võtavad 5x270 msi omad seinast voolu umbes 115-120w kaardi kohta(undervolted muidugi) ja hashivad 483-484. Nagu ma aru olen saanud siis 270x ei hashi rohkem ja võtavab rohkem voolu.


Mis seadetel MSId jooksevad?


No mul võtab saphire 270x 130w, suht olematu vahe. 480+ vist väga vabalt iga 270 ei tee. Aga tegelt poes juhtus just olema x variant, otseselt selle järgi ei valinud.

1120/1500 I 19

_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 16.02.2014 15:55:07 vasta tsitaadiga

Oskab keebi öelda?
https://www.cryptsy.com/
Kui panen müüki ja sealt 10 ühiut ära ostetakse, ning pärast seda hind kukub ja keegi enam minu müügihinnaga ei taha, kas see jääbki siis maa ja taeva vahele, kuniks kurss jälle ehk ükskord tõuseb ja minu pakkumine ära ostetakse?
Praegu kirjutab tühistamise peale vasakusse nurka punaselt This order is currently processing.

2400 ühikust osteti 10 ära ja 2390 ongi nüüd kinni ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 16:10:05 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Oskab keebi öelda?
https://www.cryptsy.com/
Kui panen müüki ja sealt 10 ühiut ära ostetakse, ning pärast seda hind kukub ja keegi enam minu müügihinnaga ei taha, kas see jääbki siis maa ja taeva vahele, kuniks kurss jälle ehk ükskord tõuseb ja minu pakkumine ära ostetakse?
Praegu kirjutab tühistamise peale vasakusse nurka punaselt This order is currently processing.

2400 ühikust osteti 10 ära ja 2390 ongi nüüd kinni ?


Ei tohiks jääda kinni. Kindlasti peaks saama tühistada ka icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 16.02.2014 16:10:15 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi teisel pole doge walletiga probleeme?

Mul tekkis selline probleem, et walletit käivitades, laeb ning poole laadimise pealt viskab "Data corrutped" ning viskab walleti kinni, mis ma tegema peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 16:12:26 vasta tsitaadiga

KillZ kirjutas:
Kas kellelgi teisel pole doge walletiga probleeme?

Mul tekkis selline probleem, et walletit käivitades, laeb ning poole laadimise pealt viskab "Data corrutped" ning viskab walleti kinni, mis ma tegema peaks?


Tee wallet.dat-ist backup, lase wallet TÄIELIKULT maha ja siis lase uuesti peale ja pane enda wallet.dat paika, vsjoo icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 16.02.2014 16:16:16 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:

Ei tohiks jääda kinni. Kindlasti peaks saama tühistada ka icon_wink.gif


No minul ei õnnestu ja kinni on 0.35 BTC

Probleem leidis lahenduse sellega, et keegi ostis lõpuks kõik ära icon_wink.gif
Kindlasti on aga kavalam kõrgema hinna puhul väiksemate kogustega müüki panna.


viimati muutis Tupsu 16.02.2014 23:52:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 19:53:02 vasta tsitaadiga

Kas need jubinad tasuvad ennast ära "Bitmain Antminer U1 USB" kas on neid keegi kasutanud usb pesas? Kust oleks neid odavam osta, mõtlen just e-poodi?

Tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:06:37 vasta tsitaadiga

KillZ kirjutas:
Kas kellelgi teisel pole doge walletiga probleeme?

Mul tekkis selline probleem, et walletit käivitades, laeb ning poole laadimise pealt viskab "Data corrutped" ning viskab walleti kinni, mis ma tegema peaks?


Minul on selline probleem, et mitu päeva tagasi kantud DOGEd pole jõunud ei teise rahakotti kui ka vahetuspunkti. Dogechain ka miskit ei näita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:15:31 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
Kas need jubinad tasuvad ennast ära "Bitmain Antminer U1 USB" kas on neid keegi kasutanud usb pesas? Kust oleks neid odavam osta, mõtlen just e-poodi?

Tänan!


Ilmselt ei tasu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:19:40 vasta tsitaadiga

Videokaart kaevandab praegu 300 mhz/sekundis ja kui ostad 10 pulka 1,6 GHz/s hea videokaardi asemel siis ikka tasub ju? 10 x 1,6=16 GHz/sekundis ICARUS nende nimed.

video
https://www.youtube.com/watch?v=hGYwCDXLrdQ


viimati muutis pinku 16.02.2014 20:22:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 16.02.2014 20:21:05 vasta tsitaadiga

Kui kriitiline on peale windows 7 installi ka mobo drivereid uuendada. näiteks LANi driveri pean peale panema, muidu netti ei saa. Kas windowza mobo chipseti driver võib olla mingi limbakas ja probleeme põhjustada. Hetkel nagu kahe kaardiga asi toimib.
_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:22:25 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
Videokaart kaevandab praegu 300 mhz/sekundis ja kui ostad 10 pulka 1,6 GHz/s hea videokaardi asemel siis ikka tasub ju?


Tee ennem selgeks põhitõed - SHA-256 vs Scrypt

Nende pulkatega saad ainult SHA-256 kaevata.

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency


viimati muutis martin366 16.02.2014 20:22:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:22:30 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
Kas need jubinad tasuvad ennast ära "Bitmain Antminer U1 USB" kas on neid keegi kasutanud usb pesas? Kust oleks neid odavam osta, mõtlen just e-poodi?

Tänan!
Heal juhul aastaga teenid raha tagasi, aga miskit enamat.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2014 20:23:25 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
Videokaart kaevandab praegu 300 mhz/sekundis ja kui ostad 10 pulka 1,6 GHz/s hea videokaardi asemel siis ikka tasub ju?


Lahe, Sul on kõik omavahel läbisegi , taktsagedused megahertsid, kaevandusjõudlus megahashid , pulgad ja kaardid.
Selle teadmistepagasi juures nagu Sul on, soovitaks tõesti need pulgad osta. Saad videokaardimeestele kõrgelt ja soodsalt pähe lasta tootlikkuse ja kasumi osas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:37:46 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
pinku kirjutas:
Videokaart kaevandab praegu 300 mhz/sekundis ja kui ostad 10 pulka 1,6 GHz/s hea videokaardi asemel siis ikka tasub ju?


Lahe, Sul on kõik omavahel läbisegi , taktsagedused megahertsid, kaevandusjõudlus megahashid , pulgad ja kaardid.
Selle teadmistepagasi juures nagu Sul on, soovitaks tõesti need pulgad osta. Saad videokaardimeestele kõrgelt ja soodsalt pähe lasta tootlikkuse ja kasumi osas icon_smile.gif


Seleta siis pikemalt lahti kuidas asjad käivad. Lihtlabast kommentaari oskan mina ka kirjutada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 16.02.2014 20:45:05 vasta tsitaadiga

Need pulgad on SHA-256 põhjal olevate rahade kaevandamiseks. 1,6 Ghashiga teenid 20 senti päevas.

Ma ei tea, miks ma yldse vaevan end vastamisega. Inglise keelt oskad? Loe wikipediast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 20:52:43 vasta tsitaadiga

https://bitminter.com/ on hea leht ja kas keegi kasutab seda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2014 21:00:45 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
yerba kirjutas:
pinku kirjutas:
Videokaart kaevandab praegu 300 mhz/sekundis ja kui ostad 10 pulka 1,6 GHz/s hea videokaardi asemel siis ikka tasub ju?


Lahe, Sul on kõik omavahel läbisegi , taktsagedused megahertsid, kaevandusjõudlus megahashid , pulgad ja kaardid.
Selle teadmistepagasi juures nagu Sul on, soovitaks tõesti need pulgad osta. Saad videokaardimeestele kõrgelt ja soodsalt pähe lasta tootlikkuse ja kasumi osas icon_smile.gif


Seleta siis pikemalt lahti kuidas asjad käivad. Lihtlabast kommentaari oskan mina ka kirjutada icon_smile.gif


Iga paari lehe tagant tekib siia üks järjekordne, kes ei ole vaevunud seda teemat eespoolt sirvima. Lihtlabaselt oskad küll kirjutada, aga lugeda ei oska paraku? Seda asja on selgitatud siin juba kordades ja kordades, enam ei jaksa ja ei viitsi keegi otsast peale selgitadagi.
Ja siis tullaksegi "suure avastusega": fa-fa videokaardimehed ma tegin vägeva avastuse, mis te jebite kümnete kaartidega kui üks 100$ maksev pulk teeb palju rohkem ja kiiremaid asju.
Kui eespoolt lugeda ei viitsinud, siis muidugi osta need pulgad ära ja pane kaevama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 16.02.2014 21:13:00 vasta tsitaadiga

Mul ikka vana probleem, ehk oskab keegi aidata, nimelt cgminer ei tuvasta teist kaarti, device manageris ei ole ka teist kaart kuid kaart sees ja ühendatud?

Panin uue win 7 peale, kuid ei aidanud -.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.02.2014 21:17:12 vasta tsitaadiga

Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2014 21:29:03 vasta tsitaadiga

KillZ kirjutas:
Mul ikka vana probleem, ehk oskab keegi aidata, nimelt cgminer ei tuvasta teist kaarti, device manageris ei ole ka teist kaart kuid kaart sees ja ühendatud?

Panin uue win 7 peale, kuid ei aidanud -.-


Proovisid selle läbi samm-sammult mis ma siin soovitasin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 21:37:12 vasta tsitaadiga

Ehk keegi seletab lollile ära, kuidas CGRemote programmis sama arvuti sisse lisada millel cgremote parajasti on ?

Teised minerid sain tööle, mis on samas võrgus. (LAN)

Mulle võrguteema pole kunagi meeldinud, ei saa sittagi aru icon_lol.gif

Edit:
Sain tööle. Viga oli selles, et Cgwatcheris, remote lahtri all polnud linnuke pandud, irw icon_biggrin.gif Ei tasu vist rohkem peale võtta beer_yum.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 16.02.2014 22:00:01 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif


Proovisin eile mingi juhendi järgi, aga ei õnnestunud. Sain ühenduse teisest arvutist, aga tööle ei hakanud. Näppsisin vähe seda pooli ja kaardi confi, aga ei saanud ikkagi midagi targemaks. Kas oskad mingit juhendit soovitada? Tahaks selle süsteemi tööle saada muidu küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 22:13:10 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Janis kirjutas:
Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif


Proovisin eile mingi juhendi järgi, aga ei õnnestunud. Sain ühenduse teisest arvutist, aga tööle ei hakanud. Näppsisin vähe seda pooli ja kaardi confi, aga ei saanud ikkagi midagi targemaks. Kas oskad mingit juhendit soovitada? Tahaks selle süsteemi tööle saada muidu küll.


Proovi SMOS-i, lased USB-le ja läheb kergelt tööle, endal kaks rigi smosi peal (keccak) ja töötab bueenolt.

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.02.2014 22:29:37 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Janis kirjutas:
Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif


Proovisin eile mingi juhendi järgi, aga ei õnnestunud. Sain ühenduse teisest arvutist, aga tööle ei hakanud. Näppsisin vähe seda pooli ja kaardi confi, aga ei saanud ikkagi midagi targemaks. Kas oskad mingit juhendit soovitada? Tahaks selle süsteemi tööle saada muidu küll.


Lähed file managerisse ja sealt bamt kausta. Valid cgminer.conf faili ja sisestad sinna pooli info ja muud settingud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 22:30:24 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
liifer kirjutas:
Janis kirjutas:
Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif


Proovisin eile mingi juhendi järgi, aga ei õnnestunud. Sain ühenduse teisest arvutist, aga tööle ei hakanud. Näppsisin vähe seda pooli ja kaardi confi, aga ei saanud ikkagi midagi targemaks. Kas oskad mingit juhendit soovitada? Tahaks selle süsteemi tööle saada muidu küll.


Proovi SMOS-i, lased USB-le ja läheb kergelt tööle, endal kaks rigi smosi peal (keccak) ja töötab bueenolt.


Ise kasutaksin ka SMOS-i aga teatud kaartide tõttu olen sunnitud windowsis asju ajama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 17.02.2014 00:20:10 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
https://bitminter.com/ on hea leht ja kas keegi kasutab seda?


Hea leht algajale. Näiteks WIN8 all paned mõne USB kaevuri külge ja programm tunneb selle windowsi enda juhitsatega ilusti ära. Pole mingit jamamist zadig programmiga.
Ise pead seal lehel ainult konto tegema ja raha muudkui tuleb thumbs_up.gif
Hetke seisuga peaks kaevandusmasina võimsus seda lehte kasutades olema vähemalt 500 GH/s ja UP, siis veel midagi vaikselt tilgub. Saad veebruaris ehk veel BTC kuus.
Need USB pulgad unusta aga parem ära, täna on paremad USB pulgad topelt kiibiga ja teevad 5GH/s
Et USB pesa maha ei põletaks vajad ka korraliku toitega USB HUB-i. Ning kindlasti ei tasu nendega enam Bitcoini kaevandada. Soetamismaksumuse poolest on odavamaid seadmeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 17.02.2014 00:48:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd hakkab vist kohale jõudma point miks bitcointalkis ei saa rohelised postitada icon_smile.gif
Nii nagu tüütavad rohelised oma küsimustega siis tegelikult tüütavad mind ka vastused a'la "ei jaksa enam seletada".
nii küsijal kui ka vastajal on oma point aga kui on soov kogu foorumil silm peal hoida vähemalt minu jaoks on see läbu.
Kas siin megateemas saaks ka rakendada midagi bitcointalki värskete liikmete keelu sarnast? Samas paljud siinsed küsijad on kauaaegsed HV kasutajad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 01:45:36 vasta tsitaadiga

Üks Asus koolenud, tänase seisuga ka üks MSI.

Alla 2 kuu ja juba 2x 280x kaarti maha kärvanud. icon_confused.gif

Sätetes ja tempides asi pole. Hardcore OC.-d ei harrasta ja jooksnud jahedalt.....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 17.02.2014 02:12:17 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
liifer kirjutas:
Janis kirjutas:
Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif


Proovisin eile mingi juhendi järgi, aga ei õnnestunud. Sain ühenduse teisest arvutist, aga tööle ei hakanud. Näppsisin vähe seda pooli ja kaardi confi, aga ei saanud ikkagi midagi targemaks. Kas oskad mingit juhendit soovitada? Tahaks selle süsteemi tööle saada muidu küll.


Proovi SMOS-i, lased USB-le ja läheb kergelt tööle, endal kaks rigi smosi peal (keccak) ja töötab bueenolt.


Kas SMOS-ist on see eemaldatud, et kaevandab ööpäevast 1 % arendaja jaoks?

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.02.2014 08:01:39 vasta tsitaadiga

-cocain-, kuidas kärvamine välja paistab? Mul ka üks asuse 280x lõpetas minu silmis töötamise ja käis garantiis ka ära ja tuli rõõmsalt tagasi jutuga, et töötab. Lõpuks lahendas siis asja see, et kaart, mis oli mu uefi biosiga üle kuu aja tööd teinud, siis ühel päeval otsustas, et nüüd on tal vaja, et ma bios-s mingi legacy jura valiksin. Täis müstika, mingit muud muutust masinal ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 08:33:15 vasta tsitaadiga

krt ei tahaks küll, et ala toitekas otsad annaks lambist..pool kaevandusest jääks seisma ja toide istuks garantiis paar-kolm nädalat. selle ajaga võib palju muutuda.

asendusjuppe nad garantii raames vist ei anna jah? nagu läpakale antakse asendus, või kaskoga autole asendusauto.. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 09:21:34 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
Nokia kirjutas:
liifer kirjutas:
Janis kirjutas:
Kuna siin on kõigil probleeme kaartide "nägemisega" windowsi all, siis küsiks, et miks ei kasutata BAMTi? Kas Windowsi kasutamise puhul on mingi jõudluse eelis?

IMO tundub BAMT ikka väga lihtne ja probleemivaba icon_rolleyes.gif


Proovisin eile mingi juhendi järgi, aga ei õnnestunud. Sain ühenduse teisest arvutist, aga tööle ei hakanud. Näppsisin vähe seda pooli ja kaardi confi, aga ei saanud ikkagi midagi targemaks. Kas oskad mingit juhendit soovitada? Tahaks selle süsteemi tööle saada muidu küll.


Proovi SMOS-i, lased USB-le ja läheb kergelt tööle, endal kaks rigi smosi peal (keccak) ja töötab bueenolt.


Kas SMOS-ist on see eemaldatud, et kaevandab ööpäevast 1 % arendaja jaoks?



Selle saad ju ise eemaldada, pole eriline raske tegu, kui vaja võin aidata.

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 09:50:46 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
pinku kirjutas:
https://bitminter.com/ on hea leht ja kas keegi kasutab seda?


Hea leht algajale. Näiteks WIN8 all paned mõne USB kaevuri külge ja programm tunneb selle windowsi enda juhitsatega ilusti ära. Pole mingit jamamist zadig programmiga.
Ise pead seal lehel ainult konto tegema ja raha muudkui tuleb thumbs_up.gif
Hetke seisuga peaks kaevandusmasina võimsus seda lehte kasutades olema vähemalt 500 GH/s ja UP, siis veel midagi vaikselt tilgub. Saad veebruaris ehk veel BTC kuus.
Need USB pulgad unusta aga parem ära, täna on paremad USB pulgad topelt kiibiga ja teevad 5GH/s
Et USB pesa maha ei põletaks vajad ka korraliku toitega USB HUB-i. Ning kindlasti ei tasu nendega enam Bitcoini kaevandada. Soetamismaksumuse poolest on odavamaid seadmeid.


Tänan hea vastuse eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 10:32:39 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et münti kukub mingi 25% vähem kui kalkulaator ennustab (arvutuses on kasutatud isegi kõrgemat diffi). Arusaadav, et 1:1'le ei saa olla aga kas selline kogus mööda on tavaline?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 10:35:20 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
On see normaalne, et münti kukub mingi 25% vähem kui kalkulaator ennustab (arvutuses on kasutatud isegi kõrgemat diffi). Arusaadav, et 1:1'le ei saa olla aga kas selline kogus mööda on tavaline?


Eks see Diff vaata lendab nii räigelt, vahepeal on 100, siis on 200 ja jälle 130, sellest vast see vahe tulebki nii räigelt ja eks hind ka käib nii kuidas jumal juhatab .d

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2014 10:39:59 vasta tsitaadiga

aise, paned oma kalkulaatorisse ikka WU numbri? Paljud just sellega eksivad, et arvutavad Hash numbri järgi. Lisaks tuleb veel arvestada diff kõikumistega ja pool maksudega.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 10:44:25 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
aise, paned oma kalkulaatorisse ikka WU numbri? Paljud just sellega eksivad, et arvutavad Hash numbri järgi. Lisaks tuleb veel arvestada diff kõikumistega ja pool maksudega.



Ei pannud icon_smile.gif . WU järgi arvutades on kuskil 12-13% vähem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 10:44:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
aise, paned oma kalkulaatorisse ikka WU numbri? Paljud just sellega eksivad, et arvutavad Hash numbri järgi. Lisaks tuleb veel arvestada diff kõikumistega ja pool maksudega.


WU numbrit väga vist ei sa kasutada maxcoini arvutamisel? näitab seal 50 kanti, aga hashivad 230 kanti, milline see õige nüüd on?

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2014 11:18:15 vasta tsitaadiga

Nokia, ei oska kommenteerida, sest pole maxcoini kaevandanud. Aga kui numbrid nii erinevad, siis kindlasti on WU näit maxcoin puhul katki.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 11:33:36 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Nokia, ei oska kommenteerida, sest pole maxcoini kaevandanud. Aga kui numbrid nii erinevad, siis kindlasti on WU näit maxcoin puhul katki.


Tundub küll sedasi jah, lahendust ei paista leidvat ka, kui keegi teine just kommenteerida ei oska seda osa.

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 17.02.2014 11:34:45 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab näha, kuidas diff kõigub, siis võib vaadata Dwarfpooli graafikut. Sellelt on selgelt näha, kuidas diff maa ja taeva vahel kõigub. Teistes poolides nähtav number on mingi x hetkest võetud. Sedasi oli eile supernovas korraga 225 ja minuti pärast 125 icon_smile.gif

On keegi maxi puhul viitsinud sweetspoti ka otsida? Huvitab just, et kas kaarti 50% koormates kukub WU ka 50%. Kuna ta selliseid aiateibaid näitab, siis võiks ju proovida. Kahjuks tekkis mõte just nüüd, kui olen masinatest eemal icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2014 11:41:25 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Kui keegi tahab näha, kuidas diff kõigub, siis võib vaadata Dwarfpooli graafikut. Sellelt on selgelt näha, kuidas diff maa ja taeva vahel kõigub. Teistes poolides nähtav number on mingi x hetkest võetud. Sedasi oli eile supernovas korraga 225 ja minuti pärast 125 icon_smile.gif

On keegi maxi puhul viitsinud sweetspoti ka otsida? Huvitab just, et kas kaarti 50% koormates kukub WU ka 50%. Kuna ta selliseid aiateibaid näitab, siis võiks ju proovida. Kahjuks tekkis mõte just nüüd, kui olen masinatest eemal icon_smile.gif


WU on maxi puhul täielik aiateivas. Mälukell maxi puhul ka ei loe pea midagi. 280x kaardil on gpu 1050 ja mälu 1000 ning 315 Mhash stabiilselt. Volt 1,1 peal ning ventikad laisalt 1300 rpm kandis ja temp 65.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 11:48:33 vasta tsitaadiga

Maxi cgminer tundub vigane olevat. Kaartide võimsust ei oska ta eriti hästi ära kasutada, kaart läheb vaevu soojaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 11:55:40 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/litecoinmining/comments/1sxfjy/time_to_give_back_here_is_my_config_for_achieving/

mina sain oma gigabyte 270x kaardid 480kh/s kaevama selle konfiga, hea leid vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 11:56:51 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
http://www.reddit.com/r/litecoinmining/comments/1sxfjy/time_to_give_back_here_is_my_config_for_achieving/

mina sain oma gigabyte 270x kaardid 480kh/s kaevama selle konfiga, hea leid vist.


nojah aga see pole sha3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 12:04:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kokku puutunud pushpool autentimisega?
Et näiteks, miks viskab tavaline HTTP auth 401 errori?
http://username.worker:password@mining.botpool.net:5788

Vaadates header requeste, siis miner teostab ilusasti tavalise HTTP auth, aga sellise URL ülesehituse meetodil viskab server 401 errori :/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2014 12:05:02 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
http://www.reddit.com/r/litecoinmining/comments/1sxfjy/time_to_give_back_here_is_my_config_for_achieving/

mina sain oma gigabyte 270x kaardid 480kh/s kaevama selle konfiga, hea leid vist.


Jah aga nad teevad sul ka teisi asju 480kh/s. icon_smile.gif Mitte maxcoini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.