Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 542, 543, 544 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 22:47:26 vasta tsitaadiga

Otsige alternatiiv, kui Elion ei meeldi. Telepilt levib ka läbi õhu ning 3G/4G on ka igas eesti nurgas, et torrenteid käivitada.
Nagu ma viimastest postitustest aru saan, siis aeglane nett ja ruudutav pilt pärsib mõtlemisvõimet. See on halb.
Soovitan endale elu otsida ning raamatuid ka vahel lugeda, sest siis sõnavara täieneb ja on lootust, et eneseväljendus püsib normaalsuse piirides.

Viimased 1000 postitust on juba selgitanud, et Elion ei kõlba kuhugi.
tekib küsimus, et kuhu me nii jõuame, kui me ka järgmised 1000 postitust samas vaimus täis kirjutame?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.02.2014 23:04:11 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Otsige alternatiiv, kui Elion ei meeldi. Telepilt levib ka läbi õhu ning 3G/4G on ka igas eesti nurgas, et torrenteid käivitada.
Nagu ma viimastest postitustest aru saan, siis aeglane nett ja ruudutav pilt pärsib mõtlemisvõimet. See on halb.
Soovitan endale elu otsida ning raamatuid ka vahel lugeda, sest siis sõnavara täieneb ja on lootust, et eneseväljendus püsib normaalsuse piirides.

Viimased 1000 postitust on juba selgitanud, et Elion ei kõlba kuhugi.
tekib küsimus, et kuhu me nii jõuame, kui me ka järgmised 1000 postitust samas vaimus täis kirjutame?


Et sinu ideaalis oleks edasised 1000 postitust - kui Elion ei meeldi, otsige omale midagi muud !
Tüüdata pole mõtet nutta nagunii midagi ei muudeta !
Ja seda Elioni eKodu TV teemas ?
Sain ma õigesti aru !
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 23:08:44 vasta tsitaadiga

Aga paneme selle foorumi üldse kinni. Nagunii pool foorumit hädalisi täis. Mis neist hädadest siia ikka kirjutada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 23:14:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga paneme selle foorumi üldse kinni. Nagunii pool foorumit hädalisi täis. Mis neist hädadest siia ikka kirjutada.


Kui on probleem, siis kirjutagi probleemist.
Stiilis "Tegin seda, seda, seda ja siis tuli SEE viga. Palun parandage ära".

Mis mõte on lugeda pooleldi ropendavaid ja Elioni maapõhja kiruvaid postitusi, millest mitte midagi kasu ei ole.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 15.02.2014 00:12:17 vasta tsitaadiga

Vahetevahel inimesed pole selle mõtteviisiga veel harjunud, et telekas tuleb ka läbi interneti.
Torrenti puhul aga tavajuhul peaks ruuteri QoS teenus teleri käima panemisel automaatselt ressursse jagama telekale rohkem kui arvutitele. Paraku aga kui anda liiga palju vatti Thomsoni TG*** seeria ruuteritele, ei pruugi nad sellega hakkama saada.
ot:

Enda kogemuse järgi olen elanud üle nii 716>780 (tehti elioni poolt vahetust)>784>789vn ja iga järgnev on küll parem olnud aga paraku isegi 789vn ei suutnud hakkama saada kui ühendusi rohkem tekkis. Ega muidugi siis lisaks telekale ka enam teised arvutid ka netti ei saanud, kuigi oli kõik päris piiratud juba.
Lisaks sellele, õhuliikuvus ja jahutus pidi hea olema kuna nad hingelt päris soojad ja kui piisavalt soojaks lähevad siis isegi ei ilma torrentita on kerged kokku jooksma.
Peale kliendi sulgumist ~15 minutit läks aega taastumiseks. Aga ega sellised need SOHO all-in-one ruuterid ongi. Sobivad ilusti inimesele kes vaatavad ainult telekat ja internetist ei võta viimast.
Nüüd aga Intenoga (mille ma soetasin esimesel võimalikul päeval) on endal küll kõik sellised probleemid lahenenud ja vahepeal olen prooviks ka pikemalt suuremat koormust andnud, ehk antud juhul isiklikult küll näen selles ruuteris lahendust ka keskmiselt aktiivsematele kasutajatele ja seda enamvähem mõistliku hinna eest.

Tean mitmeid kellel hetkel 784 ja nad ei oskagi paremat tahta kuna pmst eriti üldse ei tiri jms.
Ka enda vana 784 elab oma elu edasi teises peres kus ei ole keegi ühtegi halba sõna selle kohta öelnud, endale aga tundus see juba lootusetult kasutuskõlbmatu.
Sellistele sihtgruppidele need thomsonid ongi.
Ega Elion ei peagi garanteerima odavruuteritega intensiivsel kasutusel ehk siis torrentit tirides (või nagu siin foorumis öeldakse sitasikutamist) stabiilsust.
See on enamvähem sama loogika et ostan EMTist mingi odava Atomi või enamvähem samasse klassi käiva prosega arvuti koos mobiilse internetiga ja ei saa aru miks mingi veidike rohkem ressursse nõudev netimäng või Oracle SQL Server Standalone jms seal korralikult ei tööta.
Tänage õnne et Eestis nii ei ole, aga mõnel pool välismaal sellise tirimise eest võib varsti keegi huviline ukse taga olla kes soovib ka tutvuda sellega mis teinud olete.
Ei tea kuidas enam on... aga tean paari inimese kogemusest et kui STV võrgus rohkem tirisid, siis tehti Sulle hoiatus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 00:15:13 vasta tsitaadiga

proovige siis switchi, väljaminek pole ju suur.
igatahes mul peale selle paigaldamist pole probleeme olnud, numbrid on laes ja telekad töötavad normaalselt thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 15.02.2014 00:22:10 vasta tsitaadiga

DSL'i puhul vast väga kasu pole, kuna ikkagi kõik voolab läbi ühe seadme mis ei kannata koormust. Vähemalt enda kogemuste puhul küll ei ole olnud.
Arenenud piirkonnas (ehk siis kus on GPON või tuleb lihtsalt võrgukaabel tuppa) võib sellest küll kasu olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 00:32:19 vasta tsitaadiga

krt, mul läheb see DSL kogu aeg meelest thumbs_down.gif
samas ise istun hetkel sama otsas maal, aga noh, siis nagu tõmbamisest pole juttugi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 00:42:48 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, mis jama on. Igakord kui teleka ja digiboxi käima panen on see nr. 18 kanal ees Karusell vms, pole elusees seda kanalit vaadanudki. ( vana nutitv). Proovisin ka tehaseseaded lähestada ja panin tolle kanali isegi lukku aga ikka see ees. närvi ajab mingi vene pask.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 00:53:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
proovige siis switchi, väljaminek pole ju suur.


Sõltub switchist... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 01:20:40 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
proovige siis switchi, väljaminek pole ju suur.


Sõltub switchist... icon_lol.gif

Endal 8 pordine, siis seda saada polnud icon_rolleyes.gif
Töötab väga hästi
https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/V%C3%B5rguseadmed/126499/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 15.02.2014 03:16:54 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Teler Samsung F8000, uus firmware 1115.0.
SmatHubist äpi peale tagasi tulles (nt vajutades uuesti SmartHubi nuppu) jääb ette must pilt, heli on alles. Sama olukord, kui minna mingi teise Source peale ja sealt tagasi tulla.
Normaalse olukorra taastamiseks vaja vahetada kanalit üles/alla.
Tundub, et uute firmwaredega tekivad ka uued bugid icon_sad.gif


Mul ka F8000 ja see viga oli ka eelmise 1114.1 firmwarega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 08:15:53 vasta tsitaadiga

Nojah, ma läksin üle 1113 pealt, millel see viga puudus.
Teadsin, et 1114 on vigane, aga lolli peaga lootsin, et 1115 on korralik.
Sellest moraal - pole vaja torkida asja, mis töötab.

freestyler kirjutas:
Six kirjutas:
Teler Samsung F8000, uus firmware 1115.0.
SmatHubist äpi peale tagasi tulles (nt vajutades uuesti SmartHubi nuppu) jääb ette must pilt, heli on alles. Sama olukord, kui minna mingi teise Source peale ja sealt tagasi tulla.
Normaalse olukorra taastamiseks vaja vahetada kanalit üles/alla.
Tundub, et uute firmwaredega tekivad ka uued bugid icon_sad.gif


Mul ka F8000 ja see viga oli ka eelmise 1114.1 firmwarega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.02.2014 10:01:12 vasta tsitaadiga

ot:
Ma ei suuda siiamaani aru saada, millal ükskord tarbitakse ära see kraam,mida 24/7 alla sikutatakse samal ajal ruudutavat telekat vaadates? Olgu allasikutatav ollivuudi kräpp või Linuxi installikad - question remains

Telekavaatamiseks ja "mõistlikuks" interneti tarbimiseks kõlbavad TG*** purgid küll ja küll.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 10:31:34 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Igakord kui teleka ja digiboxi käima panen on see nr. 18 kanal ees Karusell vms.

Mõni Elioni jopski on seal jälle midagi torkinud, nad vahel ikka teevad säherdust "nalja".
Normaalne kanal ette, puldil mulju "refresh" nupukest. Kui ei aita, siis proovi järgmisel päeval uuesti... ja ülejärgmisel... ja...
Varasematel aegadel igatahes on mõne aja pärast asi jälle tagasi normaalseks (kuigi "normaalne" pole vist siiski mitte päris õige sõna) läinud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 10:47:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Igakord kui teleka ja digiboxi käima panen on see nr. 18 kanal ees Karusell vms.

Mõni Elioni jopski on seal jälle midagi torkinud, nad vahel ikka teevad säherdust "nalja".
Normaalne kanal ette, puldil mulju "refresh" nupukest. Kui ei aita, siis proovi järgmisel päeval uuesti... ja ülejärgmisel... ja...
Varasematel aegadel igatahes on mõne aja pärast asi jälle tagasi normaalseks (kuigi "normaalne" pole vist siiski mitte päris õige sõna) läinud.
 


Keegi ei torgi midagi, digiboks ei jäta standby´sse minekul last channel infot mällu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.02.2014 11:02:53 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
A.S. kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Igakord kui teleka ja digiboxi käima panen on see nr. 18 kanal ees Karusell vms.

Mõni Elioni jopski on seal jälle midagi torkinud, nad vahel ikka teevad säherdust "nalja".
Normaalne kanal ette, puldil mulju "refresh" nupukest. Kui ei aita, siis proovi järgmisel päeval uuesti... ja ülejärgmisel... ja...
Varasematel aegadel igatahes on mõne aja pärast asi jälle tagasi normaalseks (kuigi "normaalne" pole vist siiski mitte päris õige sõna) läinud.
 


Keegi ei torgi midagi, digiboks ei jäta standby´sse minekul last channel infot mällu.


Just, karusell lihtsalt elioni arendajate lemmikkanal, seepärast ka "defaultis" käivitamisel ees. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 11:06:12 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Keegi ei torgi midagi, digiboks ei jäta standby´sse minekul last channel infot mällu.

Mitu päeva ei jäta inimese poolt valitud kanalit mällu, vaid mällu jääb digiboksi enda poolt "valitud" kanal, tee mis tsirkust tahad ja siis korraga hakkab jälle jätma? No ju siis nii ongi, ei hakka vaidlema.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.02.2014 11:56:17 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
ot:
Ma ei suuda siiamaani aru saada, millal ükskord tarbitakse ära see kraam,mida 24/7 alla sikutatakse samal ajal ruudutavat telekat vaadates? Olgu allasikutatav ollivuudi kräpp või Linuxi installikad - question remains

Telekavaatamiseks ja "mõistlikuks" interneti tarbimiseks kõlbavad TG*** purgid küll ja küll.
24/7 my ass, võibolla nädalas heal juhul tuleb paar-kolm tundi mingit sikutamist.

switch on vahel, aga ma ei näe, mis moodi see midagi muutma peaks. kogu nett, mis sisse tuleb, jookseb ikkagi ainult ühest juhtmest ja läbi selle sama õnnetu tompsjunni. peab siis mingi enterprise ruuteri vaatama, muud üle ei jää ilmselt. krt icon_biggrin.gif 12mbps on nii ulme kiirus, et seadmed kukuvad kokku. ma ei kujuta ette, mida siis veel nende 100mbps ühendustega tehakse? vaadatakse, et, ooo, näe, telhfi tuli 1.0000001x kiiremini ette? icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 12:10:56 vasta tsitaadiga

Olete kindlad, et endal mingit kala sees pole? Ma istun ka 12/1 (või tegelikult see 16/1) ühenduse otsas ja "sikutan" ka aeg-ajalt. Mingit ruudutamist pole sellega seoses täheldanud, ei TG784, ega Intenoga icon_rolleyes.gif
Või ongi probleem selles, et omaenese tarkusest on mingid "kavalad konfid" peale aetud?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.02.2014 12:21:54 vasta tsitaadiga

ivokas, kui ruuterit silmas pead, siis kõik kavalad confid on seal elioni poolt. pole isegi mitte ruuteri seadeid vaadand/uurind, veel vähem seal midagi muutnud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 12:34:31 vasta tsitaadiga

Ma istun ka 16/1 otsas kahe vaatajakohaga, ruudutama küll midagi ei hakka, nett küll hakkab venima kui torrent täiega veel sikutab, aga telekatel pilt ees. Ruuteriks üsna vana TG784.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 12:43:06 vasta tsitaadiga

Mul see kõige esimene ilma wifita tg 516 vist...või 546... Ka ei ruuduta kui sikutaga midagi mõnikord.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 12:47:04 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ivokas, kui ruuterit silmas pead, siis kõik kavalad confid on seal elioni poolt. pole isegi mitte ruuteri seadeid vaadand/uurind, veel vähem seal midagi muutnud.

Muide kui su seadmes oleks standardne Elioni konf, poleks sa tõenäoliselt kirja saanud.
Seadmes on mingil põhjusel kaughaldus kinni ja automaat ei saa PPPoE ühendust DHCP peale viia. Võimalik, et see siiski ei ole sinu süü, tea mis softiga seal tegemist. Soovitan soojalt uut iptv nat võimelist tarkvara. Ühenduste arvu on seal tõstetud ja koormustaluvus on normaalne. Ruudutamist peab otsima sisevõrgust. See ei ole normaalne. QoS tagab TV kvaliteedi.
Kui ise viga ei leia siis 10€ tehnikule lokaliseerimiseks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 12:47:25 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Teler Samsung F8000, uus firmware 1115.0.
SmatHubist äpi peale tagasi tulles (nt vajutades uuesti SmartHubi nuppu) jääb ette must pilt, heli on alles. Sama olukord, kui minna mingi teise Source peale ja sealt tagasi tulla.
Normaalse olukorra taastamiseks vaja vahetada kanalit üles/alla.
Tundub, et uute firmwaredega tekivad ka uued bugid icon_sad.gif


Kas sikutasid selle käsitsi Samsungi kodukalt või uuendasid läbi teleka? Mul sama telekas aga 1115'e uuendamiseks ei pakuta.

1114' ga võin samuti seda musta pilti kinnitada. Samuti kaotas see uuendus viipega teleka juhtimise ära, Elioni appis ma mõtlen.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.02.2014 12:51:50 vasta tsitaadiga

ma ka ei tea, et varem oleks sellist asja olnud, et TÕMBAMINE telekat oleks kunagi seganud. niisama ruudutamist ja kakkumist on küll olnud ja seda ilma tõmbamiseta. ma pakun, et see tugi ajas lihtsalt mingit jama, et nende poolset käkerdamist üritada mingi haleda vabandusega kinni mätsida.

indrekp, mis kirja ma sain?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 12:52:21 vasta tsitaadiga

Kodukalt sikutasin.

pulse kirjutas:
Six kirjutas:
Teler Samsung F8000, uus firmware 1115.0.
SmatHubist äpi peale tagasi tulles (nt vajutades uuesti SmartHubi nuppu) jääb ette must pilt, heli on alles. Sama olukord, kui minna mingi teise Source peale ja sealt tagasi tulla.
Normaalse olukorra taastamiseks vaja vahetada kanalit üles/alla.
Tundub, et uute firmwaredega tekivad ka uued bugid icon_sad.gif


Kas sikutasid selle käsitsi Samsungi kodukalt või uuendasid läbi teleka? Mul sama telekas aga 1115'e uuendamiseks ei pakuta.

1114' ga võin samuti seda musta pilti kinnitada. Samuti kaotas see uuendus viipega teleka juhtimise ära, Elioni appis ma mõtlen.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.02.2014 13:18:08 vasta tsitaadiga

Seda on juba korduvalt küsitud, aga pole mingit vastust nagu tulnud siiani icon_smile.gif Ärge näkku lööge, aga kas on loota mingit uuema boxi tulekut, sest nagu nähe, siis uuendused ei suuda motorola menüüd normaalseks ajada ja see igakordne mõne millisekundi maha võtmine, ei ole ikka väga see.
Eile just tuli meelde, et mingi uuendus oli vahepeal vist olnud ja tegin ruuterile resa lootuses, et on menüüd kiiremaks jälle aetud, aga minu silm ei suutnud tuvastada erinevust, sama jama ka naise silmadega icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 13:32:53 vasta tsitaadiga

eltso, http://www.data.idigilive.com/365-095-20643%20x%201_VIP1113_final.pdf
217Mhz kiirem prose (667Mhz vs 450Mhz). Poole rohkem DRAM ja Flash mälu (512 ja 128 vastavalt vs 256 ja 64).
Olevat testitud mingi aeg, aga see ei tähenda midagi paraku.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 13:42:22 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
eltso, http://www.data.idigilive.com/365-095-20643%20x%201_VIP1113_final.pdf
217Mhz kiirem prose (667Mhz vs 450Mhz). Poole rohkem DRAM ja Flash mälu (512 ja 128 vastavalt vs 256 ja 64).
Olevat testitud mingi aeg, aga see ei tähenda midagi paraku.


Jumal issand kui palju nuppe sel puldil on icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 15.02.2014 13:55:11 vasta tsitaadiga

Kas uus pult on suuteline ka teleri heli muutma? Praegu muudab ta Motorola heli. Kui on siis kas keegi oskaks juhendada kuidas.
Kui sellest juba siin juttu on siis sorry, et uuesti küsin, aga mina seda ei leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 13:59:57 vasta tsitaadiga

Õpeta pult telekat juhtima
https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline#/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline/elioni-uue-nutitv-puldi-uhildamine-teleriga


Tompa kirjutas:
Kas uus pult on suuteline ka teleri heli muutma? Praegu muudab ta Motorola heli. Kui on siis kas keegi oskaks juhendada kuidas.
Kui sellest juba siin juttu on siis sorry, et uuesti küsin, aga mina seda ei leidnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2014 18:31:33 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Seda on juba korduvalt küsitud, aga pole mingit vastust nagu tulnud siiani icon_smile.gif Ärge näkku lööge, aga kas on loota mingit uuema boxi tulekut, sest nagu nähe, siis uuendused ei suuda motorola menüüd normaalseks ajada ja see igakordne mõne millisekundi maha võtmine, ei ole ikka väga see.
Eile just tuli meelde, et mingi uuendus oli vahepeal vist olnud ja tegin ruuterile resa lootuses, et on menüüd kiiremaks jälle aetud, aga minu silm ei suutnud tuvastada erinevust, sama jama ka naise silmadega icon_sad.gif

Selle menüüga praeguseid Motorola boxe ei ole võimalik kiiremaks ajada. See jant peab lõppema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 19:46:38 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
eltso kirjutas:
Seda on juba korduvalt küsitud, aga pole mingit vastust nagu tulnud siiani icon_smile.gif Ärge näkku lööge, aga kas on loota mingit uuema boxi tulekut, sest nagu nähe, siis uuendused ei suuda motorola menüüd normaalseks ajada ja see igakordne mõne millisekundi maha võtmine, ei ole ikka väga see.
Eile just tuli meelde, et mingi uuendus oli vahepeal vist olnud ja tegin ruuterile resa lootuses, et on menüüd kiiremaks jälle aetud, aga minu silm ei suutnud tuvastada erinevust, sama jama ka naise silmadega icon_sad.gif

Selle menüüga praeguseid Motorola boxe ei ole võimalik kiiremaks ajada. See jant peab lõppema.

Nõus, lõpetame selle jutujandi, kui sa just arendustiimi tööle pole läinud, et kindlalt väita tead.
Seda tunneb igaüks, et algsest versioonist on väga vähe alles jäänud, tegemist on täiesti rahuldava menüü kiirusega. Pealegi, probleem pole kunagi protsessoris ja kiiruses olnud vaid mälumahus mille kasutust on tarkvaraliselt korrigeeritud. Uuendusi tuleb üsna pea veelgi ja seekord päris suured, kui versioon väljas siis kommenteerib täpsemalt.

Armjan juba korra selgitas, et lõpetagem sisutute kommentaaride pritsimise, see ei ole mingi uudisteportaal kus lihtsalt hetkemõte välja sülitatakse.
Esitage mingi konkreetne küsimus millele teadja oskab mõistliku vastuse anda, esitage mingi konkreetne bugi või probleem Elioni nutitv teenuses mis häirib. Tegemist tehnilise foorumiga, näiteks jutt kallist hinnast, või puuduvatest HD kanalitest ei jõua kuhugi, need soovid on pigem personaalsed.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2014 20:06:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
eltso kirjutas:
Seda on juba korduvalt küsitud, aga pole mingit vastust nagu tulnud siiani icon_smile.gif Ärge näkku lööge, aga kas on loota mingit uuema boxi tulekut, sest nagu nähe, siis uuendused ei suuda motorola menüüd normaalseks ajada ja see igakordne mõne millisekundi maha võtmine, ei ole ikka väga see.
Eile just tuli meelde, et mingi uuendus oli vahepeal vist olnud ja tegin ruuterile resa lootuses, et on menüüd kiiremaks jälle aetud, aga minu silm ei suutnud tuvastada erinevust, sama jama ka naise silmadega icon_sad.gif

Selle menüüga praeguseid Motorola boxe ei ole võimalik kiiremaks ajada. See jant peab lõppema.

Nõus, lõpetame selle jutujandi, kui sa just arendustiimi tööle pole läinud, et kindlalt väita tead.
Seda tunneb igaüks, et algsest versioonist on väga vähe alles jäänud, tegemist on täiesti rahuldava menüü kiirusega. Pealegi, probleem pole kunagi protsessoris ja kiiruses olnud vaid mälumahus mille kasutust on tarkvaraliselt korrigeeritud. Uuendusi tuleb üsna pea veelgi ja seekord päris suured, kui versioon väljas siis kommenteerib täpsemalt.

Armjan juba korra selgitas, et lõpetagem sisutute kommentaaride pritsimise, see ei ole mingi uudisteportaal kus lihtsalt hetkemõte välja sülitatakse.
Esitage mingi konkreetne küsimus millele teadja oskab mõistliku vastuse anda, esitage mingi konkreetne bugi või probleem Elioni nutitv teenuses mis häirib. Tegemist tehnilise foorumiga, näiteks jutt kallist hinnast, või puuduvatest HD kanalitest ei jõua kuhugi, need soovid on pigem personaalsed.

Ära arva endast liiga palju. Enamus sinu juttu siin ei ole mõttekam kui teiste oma.
Ma ei ole arendustiimis tööl, aga seal palju variante ei ole enam.
On võimalus inimesi harjutada mõttega, et aeglane ongi "tegelikult kiire".
On võimalus välja korjata nuhk ja analytics koodijupid. (Aga vaevalt et aitab).
Ja on võimalus asja kardinaalselt muuta (st loobuda sellest ala Apple menüüst Motorolade peal).
Otsi nüüd siit sisu. See on sinu probleem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 21:00:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
...tegemist on täiesti rahuldava menüü kiirusega...


Misasja icon_question.gif icon_biggrin.gif

edit: Üks bug veel. Mõned korrad on juhtunud, et hakates vaatama salvestust, on alguses tükk eelmist saadet. Kerin soovitud saate alguseni ja vajutan OK ning olen jälle sama koha peal, kust kerimist alustasin. Ei, ma ei ole mädakäpp, kes ei taju, millist nuppu vajutab.
Kõiki siin maha vingutud probleeme olen kurtnud ka 165-le.
Muideks, kui on olnud mõni meeldiv kogemus, olen reeglina ka sellest teada andnud. Kas siis kliendiküsitluses, või Elioni feissi lehel.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:10:15 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Armjan juba korra selgitas, et lõpetagem sisutute kommentaaride pritsimise, see ei ole mingi uudisteportaal kus lihtsalt hetkemõte välja sülitatakse.
Esitage mingi konkreetne küsimus millele teadja oskab mõistliku vastuse anda, esitage mingi konkreetne bugi või probleem Elioni nutitv teenuses mis häirib. Tegemist tehnilise foorumiga, näiteks jutt kallist hinnast, või puuduvatest HD kanalitest ei jõua kuhugi, need soovid on pigem personaalsed.


Kui jutt Elionini ei jõua, jõuab vähemalt kaasfoorumlasteni. Minumeelest on see siin foorumis ainuke Elioni DigiTV teema, miks siin ei võiks arutada kõigest asjaga seonduvast, muuhulgas ka personaalsetest soovidest ja muredest? Esimene postitus ka ei maini midagi sellest, et Elioni vennad ainult tehnilisi küsimusi siin lubavad esitada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:26:43 vasta tsitaadiga

Mõistlikku viisi peale 16x kiirusega edasikerimise kindla koha peal salvestuses ka liikuda on?
3h saate puhul on ikka väga nüri sel viisil viimase 10 minuti peale liikuda.

armjan kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Paar korda on juhtunud, et digiboks saadab 576p signaali telekasse kuigi valitud on 1080p. Kui menüüs uuesti 1080p valida muutub reso õigeks.

Seda aeg-ajalt ja harva esineb. On olemas ka rohi. Saab parandatud. Enne paari versiooni seda siiski ei juhtu.
Täna avastasin jälle selle jama. Sel nädalal juba 2 korda vähemalt olnud, kui mitte kolm. Tüütuks hakkab muutuma.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 15.02.2014 23:29:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:29:46 vasta tsitaadiga

bladerunner, kerimisnuppu all hoides saab ka. Sel moel vist on kiirem.

Motorolaga vähemalt.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:30:51 vasta tsitaadiga

ivokas, mis asi on "kerimisnupp"? Mul on see uus nutiTV koos Motorolaga.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:30:56 vasta tsitaadiga

Parempoolne nooleklahv.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:40:54 vasta tsitaadiga

ivokas, tundub, et see annab veel mingi 2x juurde tõesti. Pole päris ideaalne aga ajab asja ära.
Lisaks võiks olla võimalus salvestusele markereid lisada, et nende peale hiljem liikuda.
Sel viisil saaks vaatamise pooleli jätta ja pärast mugavalt samast kohast jätkata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:43:34 vasta tsitaadiga

Pooleli jätta ju saab? Mulle pakub küll võimalust vaadata sama koha pealt edasi, kust eelmine kord väljutud sai.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:46:29 vasta tsitaadiga

ivokas, hmm. Huvitav, ma siis senini kuidagi nii katkestanud, et hakkab alati algusest.
Pole väga sagedane salvestuste vaataja muidugi kah ja enamasti vaatan ka alati lõpuni aga need mõned korrad mis pooleli on jäänud, on algusest pakkunud.
Vaja siis veidi katsetada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 23:49:36 vasta tsitaadiga

Just testisin kindluse mõttes eelviimase Millenniumi osa peal. Välja lähen tavaliselt selle ainulaadse "back" nupuga icon_biggrin.gif
Uuesti sama saadet vaatama hakates on ekraanil "jätka" valik.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 00:36:50 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
bladerunner, kerimisnuppu all hoides saab ka. Sel moel vist on kiirem.

Motorolaga vähemalt.


Appiga ja Samsa puutetundliku puldiga on lood keerulisemad. Kui puuteplaadil edasikerimiseks paremale lohistada või lohistades näpp alla jätta (võrdub füüsilise nupu all hoidmisega) siis vahest toimib kerimine, enamus kordadest aga läheb asi lolliks - kas kerib umbes kaadri kaupa edasi, vaheldumisi kinni kiilumise ja "mummude jooksmisega" või jookseb ikka kohe täiega kokku nii et viskab salvestusest välja. Normaalselt toimib kerimine ekraanile kuvatava puldi nuppudega. Küll aga hoidku selle eest kui juhuslikult õigest kohast mööda kerid ja kohe vastaspoolele kerima hakkad - siis jookeb ka suure tõenäosusega kokku. Igaks juhuks peaks vahepeal play vajutama ja siis kerimist jätkama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 00:43:32 vasta tsitaadiga

Samsung + see app on jah eriline õnnetus. Ei julge mõeldagi, palju aega peab kuluma, et asi tarbijale söödavaks saaks.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 10:31:14 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Samsung + see app on jah eriline õnnetus. Ei julge mõeldagi, palju aega peab kuluma, et asi tarbijale söödavaks saaks.


Kusjuures enamus ajast võib isegi rahule jääda. Põhilised probleemid ongi salvestuste ja järelvaatamisteg. Ja noh, siuksed spetsiifilisemad asjad võrreldes Motorolaga nagu näiteks kuvasuhte muutmise ja PIP puudumine. Aga näiteks menüüde kiirus on väga super.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.02.2014 11:12:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Armjan juba korra selgitas, et lõpetagem sisutute kommentaaride pritsimise, see ei ole mingi uudisteportaal kus lihtsalt hetkemõte välja sülitatakse.
Esitage mingi konkreetne küsimus millele teadja oskab mõistliku vastuse anda, esitage mingi konkreetne bugi või probleem Elioni nutitv teenuses mis häirib. Tegemist tehnilise foorumiga, näiteks jutt kallist hinnast, või puuduvatest HD kanalitest ei jõua kuhugi, need soovid on pigem personaalsed.


Vaat kes räägib ! icon_eek.gif
Need stiilinäited on muidugi väga konkreetsed ja tehnilised probleemid ?

indrekp kirjutas:
Dziisõs, oleks siis vähemalt mõistust mitte muliseda kui midagi ei tea, mõned on küll tehnikast üle tõmmanud sest igas teemas ainult tatipritsimine käib, keegi selle AustusegaMeistrilt juba ära saab ükskord?


indrekp kirjutas:
Mitmel mehel jälle tööpäev korda läinud, saime Elioni teemat solkida icon_smile.gif
PS. jah ma tean, et peale minu kommentaari tekib siia ilmselt järgmised 30 postitust sama juttu mis just 30 postitust olid ja sama mis oli enne seda 300 postitust oli.

Don't worry be happy, elu on siiski elamist väärt, see, et ma numbritega kanalit vahetada ei saa, ei pane mind sugugi köit lakke riputama, tarbin ikkagi igapäevaselt neid teenuseid mis mulle meeldivad.
Jätkake omas mullis.


indrekp kirjutas:
DigeBeni, See sõna demagoogia ajab mind vaikselt öökima, pane mu nimi ignoreeritavate hulka kui mu arvamus sulle ei sobi.


ja edasi samas stiilis asjalikku tehnilist juttu ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 11:35:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tegemist tehnilise foorumiga, näiteks jutt kallist hinnast, või puuduvatest HD kanalitest ei jõua kuhugi, need soovid on pigem personaalsed.

... aga palun näita eeskusju ! Jagad küll aeg-ajalt näpuotsaga kasuliku infot, kuid samas teise käega kamaluga provotseerivaid märkusi, mis tõmbavad paratamatult sae käima. Ma ei usu iialgi, et sa ei tee seda teadlikult, oled aastaid juba sarnast maneeri praktiseerinud, viimane aeg oleks peeglisse vaadata ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 542, 543, 544 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.