Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.02.2014 17:56:50 vasta tsitaadiga

ot:
Tomorrow kirjutas:
Internetikiiruste jaoks on eraldi teema täiesti olemas

Aa, seda pidasid silmas.
OK
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 18:19:17 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Pailaps kirjutas:
renekas kirjutas:
Klge ma sattusin ka selle teema otsa. Panen arvuti kinni, telekal kaob pilt ära.
Samamoodi Inteno ruuter. Kas eelmine tegelane leidis lahenduse?


Tõenäoliselt

Pista ühendused arvutist porti 3 ja 4, digiboks 1 või 2

Ei leidnud täielikku lahendust. Pmst tüütused lihtsalt piisavalt leevenenud, et ei viitsinud vinguda.

Nüüd ütleme iga kümnes või viieteistkümnes käivitus vast juhtub see, et võrku ei teki koheselt (varasemalt oli see suht pidev).
ja ütleme iga teine sulgemine lõppeb sellega, et telekas jookseb mõneks sekundiks pilt kokku.. ennem oli iga sulgemine.


Selle kuu lõpus tuleb uuem tarkvara Intenole 2.2 versiooninumbriga , mis peaks ikalduse kõrvaldama. Workaround on olemas, aga vajab testimist.


Vähemalt ma polegi ainuke kellel telekas kinni jookseb. nii integreeritud võrgukaardiga kui eraldi (RTL8139) kaardiga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 00:38:40 vasta tsitaadiga

Miski jama on...Tirib 4.3MB alla Torrentis ja järsku lendab neti mega aeglaseks... 50/50 neti.... Kas Inteno kuumeneb üle või mis jama on ...?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.02.2014 01:05:22 vasta tsitaadiga

piira yhendusi prooviks, kuigi ma aru saanud, et see kannatab kõike.
kas aainult torr või kõik lehed, äkki mingi lokaalne viga.....
1 kord on juhus, 2 korda on ka veel juhus, 3 kord enam mitte icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 01:17:19 vasta tsitaadiga

No torr jamab kõige rohkem. Mujal ei ole sellist läägi ja ruuter.ee viskab ka normaalsed kiirused. Võibolla ikka mingi seederite jama, et hea seeder lahkub ja mina ei saa enam ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.02.2014 01:19:25 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
No torr jamab kõige rohkem. Mujal ei ole sellist läägi ja ruuter.ee viskab ka normaalsed kiirused. Võibolla ikka mingi seederite jama, et hea seeder lahkub ja mina ei saa enam ... icon_biggrin.gif

täiesti reaalne, ma sel teemal sõna ei hakka võtma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 09.02.2014 08:34:56 vasta tsitaadiga

Mis failisüsteem kettal, kuhu oma 4,3 giga tõmbad?
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 10:02:50 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
No torr jamab kõige rohkem. Mujal ei ole sellist läägi ja ruuter.ee viskab ka normaalsed kiirused. Võibolla ikka mingi seederite jama, et hea seeder lahkub ja mina ei saa enam ... icon_biggrin.gif


No kui sul miski public torrent on siis ma üldse ei imesta, kui kiirused on utter fail, normaalsete ( nonpublic ) torrentitega on elioni 100/100 alati piirajas @ 11.3
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 16:32:35 vasta tsitaadiga

Ma olen vist rumal, aga kuidas port forwardida? TCP ja UDP on vaja ära märkida, kuid no ei toimi kuidagi .... UPNP alt lähen...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 17:03:51 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Ma olen vist rumal, aga kuidas port forwardida? TCP ja UDP on vaja ära märkida, kuid no ei toimi kuidagi .... UPNP alt lähen...

Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 09.02.2014 21:33:35 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
indrekp kirjutas:
BTK0 kirjutas:
Mingi partii Inteno'sid pidid vigased olema. Kahjuks üks sellest partiist juhtus ostes ka minule. Tehnik käis ning vahetas välja. thumbs_up.gif

Vahetusi tehti enamasti kahel põhjusel, vana tehase tarkvara mis oli osades seadmetes ja automaatne uuendamine ei toiminud, teine oli vale partii Intenosid (pisike erinevus riistvaras)

Surnud Inteno tunneb ära selle järgi, et Status tuli on Sinine.


Kas ta just surnud oli, aga aegajalt langes "kooma" küll ning ellu ärkas ainult siis, kui südametegevuse korraks seiskasid.


Saaga jätkub. Väljavahetatud Inteno'l täna 3 port surnud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 22:03:18 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:


Mul vana upload juba 3 päeva, aga see ka nii piisav, et olümpsi ja tänase sünna puhul pole isegi helistada viitsinud, vihastamisest rääkimata icon_biggrin.gif

Mulle tegelikult Elion meeldib...omamoodi asutus...annab vähemalt stabiilselt midagi kätte icon_smile.gif
Sõbrad muudes võrkudes on kas netis olemas või pole mitte midagi, mida tarbida icon_biggrin.gif


Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 22:36:17 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks.


Mina soovitaks: Helista uuesti tehnilisse, las teevad ise su ruuterile reseti. Peale seda nad ei saa öelda, et saadavad tehniku "ruuteri sätteid" kontrollima. Siis juba peavad saatma ruuteri tehnilist seisukorda kontrollima mis peaks ju tasuta olema senikaua kuni seadme garantii ikka kehtib ja lõpuks tuleb välja, et asi ikka ruuteris ning mitte sinu poolt põhjustatud (kui just pole midagi muutunud tehniku väljasõidu tingimustes)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 00:06:59 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks.


Mina soovitaks: Helista uuesti tehnilisse, las teevad ise su ruuterile reseti. Peale seda nad ei saa öelda, et saadavad tehniku "ruuteri sätteid" kontrollima. Siis juba peavad saatma ruuteri tehnilist seisukorda kontrollima mis peaks ju tasuta olema senikaua kuni seadme garantii ikka kehtib ja lõpuks tuleb välja, et asi ikka ruuteris ning mitte sinu poolt põhjustatud (kui just pole midagi muutunud tehniku väljasõidu tingimustes)


Kehv soovitus. Mina ootaks ära kohapealse tehniku probleemi tuvastamise. Keegi automaatselt arvet ei kirjuta. Klient peab arve allkirjastama. Ühtlasi , kui selgub, et asi tegelikult ei ole ruuteris vaatamata vahetusele istud ikkagi lõhkise küna ees. Tehnik saab ühtlasi seadme garantiikorras vajadusel vahetada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 11:59:55 vasta tsitaadiga

imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:14:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Clover kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks.


Mina soovitaks: Helista uuesti tehnilisse, las teevad ise su ruuterile reseti. Peale seda nad ei saa öelda, et saadavad tehniku "ruuteri sätteid" kontrollima. Siis juba peavad saatma ruuteri tehnilist seisukorda kontrollima mis peaks ju tasuta olema senikaua kuni seadme garantii ikka kehtib ja lõpuks tuleb välja, et asi ikka ruuteris ning mitte sinu poolt põhjustatud (kui just pole midagi muutunud tehniku väljasõidu tingimustes)


Kehv soovitus. Mina ootaks ära kohapealse tehniku probleemi tuvastamise. Keegi automaatselt arvet ei kirjuta. Klient peab arve allkirjastama. Ühtlasi , kui selgub, et asi tegelikult ei ole ruuteris vaatamata vahetusele istud ikkagi lõhkise küna ees. Tehnik saab ühtlasi seadme garantiikorras vajadusel vahetada.


Ma siiski arvan, et hea soovitus. Tehnikut koha peale ei ole neil plaan saata. Ainuke lahendus edasiseks oleks see, et tehnik vaatab üle võrgu ruuteri sätteid ja seda siis raha eest. Asutuse it-toega täna rääkides (Elion pakub it-tuge ja teenust) pakkus tema, et võtta uus kõne ja nähtavasti satub mõni teine teenindaja toru otsa ning lahendused on teised siis. Kuna tegu rendiruuteriga, siis ükskõik mis asendist asja lahendada, peab see toimuma tasuta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 10.02.2014 19:34:53 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud.


2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejäänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 19:36:03 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
Margus kirjutas:
imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud.


2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejääänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga.

No seda juttu lugedes tekib mul arvamus, et nendel Intenodel ongi LAN portidega probleemid. Minu Intenol suri ka üks LAN port ära. 2 nädalat töötas ja siis kustus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 20:30:13 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
BTK0 kirjutas:
Margus kirjutas:
imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud.


2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejääänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga.

No seda juttu lugedes tekib mul arvamus, et nendel Intenodel ongi LAN portidega probleemid. Minu Intenol suri ka üks LAN port ära. 2 nädalat töötas ja siis kustus.


Surm on kindel alles siis kui tehnik tuleb ja oma läpaka sinna järgi ühendab ning võrgutuli ei sütti. Kui nii ka on, siis massiliselt pole sellist probleemi välja tulnud, neid on turul juba hulganisti töös.
Teadaolevad vead on siis too inteli ja realtek võrgukaartide probleem mida ennist siin mainiti, sarnane mure pidi kummitama üsna paljude tootjate Gbit ruuterite porte, küll aga Inteno puhul osaliselt järgmise softiga lahendatav.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 10.02.2014 21:40:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
-parun- kirjutas:
BTK0 kirjutas:
Margus kirjutas:
imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud.


2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejääänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga.

No seda juttu lugedes tekib mul arvamus, et nendel Intenodel ongi LAN portidega probleemid. Minu Intenol suri ka üks LAN port ära. 2 nädalat töötas ja siis kustus.


Surm on kindel alles siis kui tehnik tuleb ja oma läpaka sinna järgi ühendab ning võrgutuli ei sütti. Kui nii ka on, siis massiliselt pole sellist probleemi välja tulnud, neid on turul juba hulganisti töös.
Teadaolevad vead on siis too inteli ja realtek võrgukaartide probleem mida ennist siin mainiti, sarnane mure pidi kummitama üsna paljude tootjate Gbit ruuterite porte, küll aga Inteno puhul osaliselt järgmise softiga lahendatav.


Vale puha! Surm võib ka enne tehniku tulekut kindel olla(kui just eile pole sündinud). Tehnik lihtsalt konstateerib fakti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 10.02.2014 21:45:14 vasta tsitaadiga

millal elion järgmised seadmed turule toob?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 22:03:23 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
millal elion järgmised seadmed turule toob?

mingi 2018 ehk , eelmine tuli mingi 4-5 aastat tagasi icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 02:10:20 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
millal elion järgmised seadmed turule toob?

Ootad uut digiboxi?
Sest uus ruuter alles tuli.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 10:15:50 vasta tsitaadiga

Need lan portide probleemid on alati kummitanud kõike tootjaid speedodega oli ju sama juhus. Proovin kõik prdid läbi testida äkki kooleb ka 1 nendest. icon_idea.gif

BTW
ot:
Elion tahab amino boxidest aastaks 2015 lahti saada miks mina veel seda teinud pole sest ootan midagi paremat. Hetkel on kampaania viid amino tagasi saad uue 63 euro eest. NB digibox võib ka mitte töötada. Elion ei taha et need boxid läheksid aftermarket. Samuti ei taha sellele amino boxile tuge pakkuda tulevikus.
Kuid mina ei rutta seda tegema sest see uus pult on peavalu. Inimesed kodus ei saa hakkama sellega. Ma usun varsti tuleb midagi sobivamat äkki uus digibox.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 10:47:53 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Need lan portide probleemid on alati kummitanud kõike tootjaid speedodega oli ju sama juhus. Proovin kõik prdid läbi testida äkki kooleb ka 1 nendest. icon_idea.gif

BTW
ot:
Elion tahab amino boxidest aastaks 2015 lahti saada miks mina veel seda teinud pole sest ootan midagi paremat. Hetkel on kampaania viid amino tagasi saad uue 63 euro eest. NB digibox võib ka mitte töötada. Elion ei taha et need boxid läheksid aftermarket. Samuti ei taha sellele amino boxile tuge pakkuda tulevikus.
Kuid mina ei rutta seda tegema sest see uus pult on peavalu. Inimesed kodus ei saa hakkama sellega. Ma usun varsti tuleb midagi sobivamat äkki uus digibox.

Kui sa Elioni lehel teenuste seadmete müügi osas veidi allapoole kerid, siis näed, et S2 pult on ka veel kenasti müügis.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 10:56:33 vasta tsitaadiga

Margus, Elioni dTV jaoks on eraldi teema, äkki võiks seal digiboksidest rääkida?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2014 15:52:39 vasta tsitaadiga

Naised saunas kirjutas:
Kuna ruuter, mida hetkel kasutate, on tehnoloogiliselt aegumas, siis soovitame see välja vahetada. Peale 10.04.2014 selle ruuteriga Teie internetiühendus enam ei tööta. Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks.


Lugu siis 784 ruuteri kohta. Kommentaarid?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 15:53:50 vasta tsitaadiga

Kas hetkel kasutad TG784'ja?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2014 15:56:33 vasta tsitaadiga

Mina mitte, mul TG780WL veel. Aga "naisel saunas" on küll TG784
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2014 15:59:06 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Naised saunas kirjutas:
Kuna ruuter, mida hetkel kasutate, on tehnoloogiliselt aegumas, siis soovitame see välja vahetada. Peale 10.04.2014 selle ruuteriga Teie internetiühendus enam ei tööta. Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks.


Lugu siis 784 ruuteri kohta. Kommentaarid?
misasja?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blue72
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2004




sõnum 13.02.2014 16:03:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Mida arvata? Kas minu WRT54G ongi nüüd "tehnoloogiliselt aegunud" ning KIIRE ja KVALITEETSE ühenduse saamiseks ei jää muud üle, kui "uue põlvkonna" ruuter hankida?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:04:15 vasta tsitaadiga

Mina olin siis Dijitali naine saunas. icon_razz.gif

Kogu kiri ise selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2014 16:06:15 vasta tsitaadiga

Mitte ainult hankima, vaid seda tuleb üürida, sest:
tsitaat:
Soovitame uut ruuterit üürida. See tagab seadmele 3-aastase garantii, suurema wifi kiiruse ja stabiilsema ühenduse.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:06:43 vasta tsitaadiga

Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blue72
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2004




sõnum 13.02.2014 16:08:10 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga suur BS kõik? Väga inetu seljuhul Elionist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 13.02.2014 16:12:32 vasta tsitaadiga

Kõik 784 omanikud saavad sellise kirja v? No joppenpuhh. Ja kuidas see seadme üürimine saab töökindlusele ja kiirusele kasuks tulla?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:14:00 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et tegemist ei ole mingi üldise teavitusega, tegemist on üksikute ruuteritega ja igivanade mudelitega, TG784 pole küll kuidagi ohus :S
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:20:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma arvan, et tegemist ei ole mingi üldise teavitusega, tegemist on üksikute ruuteritega ja igivanade mudelitega, TG784 pole küll kuidagi ohus :S
Mul on kodus TG784 - explain that. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:27:04 vasta tsitaadiga

Sai selgust, tegemist on PPPoE sulgemisega mida juba viimased 5 aastat tehakse. Asi on lõpusirgel ja esmase tevituse said need kelle seadet ei saa DHCPle üle automaatselt viia, ning koos juhenditega oli ka varasemalt siin mainitud firmware leht kaasas.
Viimased teavitused on mõeldud vanematele ruuteritele kui TG784 ning päris töötamast need päeva pealt ei lakka sest eelmainitud portaalid jäävad ju lahti ning ka juhend kuidas ruuter ringi häälestada. Kirjad saadeti ka klientidele kes kasutavad vana ST510 või 516 modemit ja laua arvutis pppoe'd.
Seega lõppkokkuvõttes kui seade DHCPd ei oska või ei osata seda seadistada siis kõige mugavam lahendus on ruuter välja vahetada sest ega nende vanade ruuterite surmapäev on niikuinii lähedal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:28:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Sai selgust, tegemist on PPPoE sulgemisega mida juba viimased 5 aastat tehakse. Asi on lõpusirgel ja esmase tevituse said need kelle seadet ei saa DHCPle üle automaatselt viia, ning koos juhenditega oli ka varasemalt siin mainitud firmware leht kaasas.
Viimased teavitused on mõeldud vanematele ruuteritele kui TG784 ning päris töötamast need päeva pealt ei lakka sest eelmainitud portaalid jäävad ju lahti ning ka juhend kuidas ruuter ringi häälestada. Kirjad saadeti ka klientidele kes kasutavad vana ST510 või 516 modemit ja laua arvutis pppoe'd.
Seega lõppkokkuvõttes kui seade DHCPd ei oska või ei osata seda seadistada siis kõige mugavam lahendus on ruuter välja vahetada sest ega nende vanade ruuterite surmapäev on niikuinii lähedal.
Siis on kuskil teil ämber ikkagi selles teavituses. Praeguses liitumiskohas on enamvähem täpselt kaks aastat TG784 seinas rippunud vaikeseadistuses nii nagu ta karbist välja tuli... aga kirja sain ikkagi.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:29:29 vasta tsitaadiga

No kui ämber on siis helista 165 ja küsi miks kirja said, võibolla on ruuter by default PPPoE peal ja vajab resetti sest kaughaldus ei pääse ligi, selliseid ruutereid võib töös olla küll.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 16:30:52 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
No kui ämber on siis helista 165 ja küsi miks kirja said, võibolla on ruuter by default PPPoE peal ja vajab resetti sest kaughaldus ei pääse ligi, selliseid ruutereid võib töös olla küll.
Koju jõuan, siis vaatan.. peast ütleks küll, et on DHCP peal koguaeg olnud.. aga vaatame. Samas võiks siis kirjas ju ka olla, et kiri puudutab neid ja neid ruuteritüüpe ja vabandame, kui kirja eksituse korral saite.. Ilmselgelt täpselt sihtida te ei suuda ju. icon_razz.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 20:50:57 vasta tsitaadiga

Vahi aga vahi, ongi minu TG784 PPPoE ühenduse otsas... Aga selmet kirjutada mulle, et mu ruuter vajab ümber seadistamist, ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. Pealegi, kurat võtaks, on see ruuter ju veel Elioni kolmeaastase siduvuslepingu all .. keegi kuskil ju peaks teadma, et mul on 784 välja antud on ja kasutusel on.

Mis nüüd siis? Peangi hakkama 165 otsas seletama, et ma ei ole kaamel selleks, et keegi mul asja korda teeks?

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 20:56:08 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
..ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega..


Ei ei, sa ikka said valesti aru. Ega keegi su teenust katkestama ei hakka. Maksad edasi, lihtsalt kasutada ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2014 21:01:05 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Fukiku kirjutas:
..ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega..


Ei ei, sa ikka said valesti aru. Ega keegi su teenust katkestama ei hakka. Maksad edasi, lihtsalt kasutada ei saa icon_biggrin.gif

ära valeta, saab küll kasutada, paar pisikest piirangut on ainult icon_biggrin.gif
tsitaat:
võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 21:03:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Clover kirjutas:
Fukiku kirjutas:
..ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega..


Ei ei, sa ikka said valesti aru. Ega keegi su teenust katkestama ei hakka. Maksad edasi, lihtsalt kasutada ei saa icon_biggrin.gif

ära valeta, saab küll kasutada, paar pisikest piirangut on ainult icon_biggrin.gif
tsitaat:
võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks


Pmst täpselt sama olukord nagu ka siis kui sul teenus piiratakse seoses võlaga. Töötavad ainult Internetipank ja Iseteenindus. Saad uuesti kasutama hakata siis kui ära maksad arve, samas kuutasu jookseb ka nendel päevadel edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 21:32:20 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Vahi aga vahi, ongi minu TG784 PPPoE ühenduse otsas... Aga selmet kirjutada mulle, et mu ruuter vajab ümber seadistamist, ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. Pealegi, kurat võtaks, on see ruuter ju veel Elioni kolmeaastase siduvuslepingu all .. keegi kuskil ju peaks teadma, et mul on 784 välja antud on ja kasutusel on.

Mis nüüd siis? Peangi hakkama 165 otsas seletama, et ma ei ole kaamel selleks, et keegi mul asja korda teeks?


Tee reset ja automaatselt peaks konfitama uuesti dhcp peale tagasi. Easy as pie.

Ülejäänud kommentaatoritele : "Chill out ja hingake limonaadi sisse!"

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 21:32:36 vasta tsitaadiga

Ei maksa tõmmelda, ignoreeri kirja kui kahtlane tundub või võta ühendust 165, sealt saad vastuse mida teha.
Teadmiseks niipalju, et üks errorportaal avaneb antud kuupäeval kliendi arvutis ning siis pakutakse lahendus kuidas PPPoEst lahti saada, väike viide on siit leheltki läbi käinud, mis abi seal portaalis leida võib: http://upgrade.elion.ee/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squeese
HV vaatleja
Squeese

liitunud: 09.02.2008




sõnum 14.02.2014 20:46:59 vasta tsitaadiga

Kui uus või vana 8.2.7.7 soft on? 784 ruuter
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 20:57:43 vasta tsitaadiga

Squeese kirjutas:
Kui uus või vana 8.2.7.7 soft on? 784 ruuter
Oleneb, millest jutt. On kindlasti uuemaid softe aga kas selle järgi on vajadust?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.