|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.02.2014 17:56:50
|
|
|
| ot: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Internetikiiruste jaoks on eraldi teema täiesti olemas |
Aa, seda pidasid silmas.
OK |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sokimeez
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2002
|
08.02.2014 18:19:17
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| renekas kirjutas: |
Klge ma sattusin ka selle teema otsa. Panen arvuti kinni, telekal kaob pilt ära.
Samamoodi Inteno ruuter. Kas eelmine tegelane leidis lahenduse? |
Tõenäoliselt
Pista ühendused arvutist porti 3 ja 4, digiboks 1 või 2 |
Ei leidnud täielikku lahendust. Pmst tüütused lihtsalt piisavalt leevenenud, et ei viitsinud vinguda.
Nüüd ütleme iga kümnes või viieteistkümnes käivitus vast juhtub see, et võrku ei teki koheselt (varasemalt oli see suht pidev).
ja ütleme iga teine sulgemine lõppeb sellega, et telekas jookseb mõneks sekundiks pilt kokku.. ennem oli iga sulgemine. |
Selle kuu lõpus tuleb uuem tarkvara Intenole 2.2 versiooninumbriga , mis peaks ikalduse kõrvaldama. Workaround on olemas, aga vajab testimist. |
Vähemalt ma polegi ainuke kellel telekas kinni jookseb. nii integreeritud võrgukaardiga kui eraldi (RTL8139) kaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
09.02.2014 00:38:40
|
|
|
| Miski jama on...Tirib 4.3MB alla Torrentis ja järsku lendab neti mega aeglaseks... 50/50 neti.... Kas Inteno kuumeneb üle või mis jama on ...?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.02.2014 01:05:22
|
|
|
piira yhendusi prooviks, kuigi ma aru saanud, et see kannatab kõike.
kas aainult torr või kõik lehed, äkki mingi lokaalne viga.....
1 kord on juhus, 2 korda on ka veel juhus, 3 kord enam mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
09.02.2014 01:17:19
|
|
|
No torr jamab kõige rohkem. Mujal ei ole sellist läägi ja ruuter.ee viskab ka normaalsed kiirused. Võibolla ikka mingi seederite jama, et hea seeder lahkub ja mina ei saa enam ...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.02.2014 01:19:25
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
No torr jamab kõige rohkem. Mujal ei ole sellist läägi ja ruuter.ee viskab ka normaalsed kiirused. Võibolla ikka mingi seederite jama, et hea seeder lahkub ja mina ei saa enam ...  |
täiesti reaalne, ma sel teemal sõna ei hakka võtma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
09.02.2014 08:34:56
|
|
|
Mis failisüsteem kettal, kuhu oma 4,3 giga tõmbad?
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.02.2014 10:02:50
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
No torr jamab kõige rohkem. Mujal ei ole sellist läägi ja ruuter.ee viskab ka normaalsed kiirused. Võibolla ikka mingi seederite jama, et hea seeder lahkub ja mina ei saa enam ...  |
No kui sul miski public torrent on siis ma üldse ei imesta, kui kiirused on utter fail, normaalsete ( nonpublic ) torrentitega on elioni 100/100 alati piirajas @ 11.3
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
09.02.2014 16:32:35
|
|
|
| Ma olen vist rumal, aga kuidas port forwardida? TCP ja UDP on vaja ära märkida, kuid no ei toimi kuidagi .... UPNP alt lähen...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2014 17:03:51
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
| Ma olen vist rumal, aga kuidas port forwardida? TCP ja UDP on vaja ära märkida, kuid no ei toimi kuidagi .... UPNP alt lähen... |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
09.02.2014 21:33:35
|
|
|
| BTK0 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| BTK0 kirjutas: |
Mingi partii Inteno'sid pidid vigased olema. Kahjuks üks sellest partiist juhtus ostes ka minule. Tehnik käis ning vahetas välja.  |
Vahetusi tehti enamasti kahel põhjusel, vana tehase tarkvara mis oli osades seadmetes ja automaatne uuendamine ei toiminud, teine oli vale partii Intenosid (pisike erinevus riistvaras)
Surnud Inteno tunneb ära selle järgi, et Status tuli on Sinine. |
Kas ta just surnud oli, aga aegajalt langes "kooma" küll ning ellu ärkas ainult siis, kui südametegevuse korraks seiskasid. |
Saaga jätkub. Väljavahetatud Inteno'l täna 3 port surnud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.02.2014 22:03:18
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mul vana upload juba 3 päeva, aga see ka nii piisav, et olümpsi ja tänase sünna puhul pole isegi helistada viitsinud, vihastamisest rääkimata
Mulle tegelikult Elion meeldib...omamoodi asutus...annab vähemalt stabiilselt midagi kätte
Sõbrad muudes võrkudes on kas netis olemas või pole mitte midagi, mida tarbida  |
Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
09.02.2014 22:36:17
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks. |
Mina soovitaks: Helista uuesti tehnilisse, las teevad ise su ruuterile reseti. Peale seda nad ei saa öelda, et saadavad tehniku "ruuteri sätteid" kontrollima. Siis juba peavad saatma ruuteri tehnilist seisukorda kontrollima mis peaks ju tasuta olema senikaua kuni seadme garantii ikka kehtib ja lõpuks tuleb välja, et asi ikka ruuteris ning mitte sinu poolt põhjustatud (kui just pole midagi muutunud tehniku väljasõidu tingimustes)
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.02.2014 00:06:59
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks. |
Mina soovitaks: Helista uuesti tehnilisse, las teevad ise su ruuterile reseti. Peale seda nad ei saa öelda, et saadavad tehniku "ruuteri sätteid" kontrollima. Siis juba peavad saatma ruuteri tehnilist seisukorda kontrollima mis peaks ju tasuta olema senikaua kuni seadme garantii ikka kehtib ja lõpuks tuleb välja, et asi ikka ruuteris ning mitte sinu poolt põhjustatud (kui just pole midagi muutunud tehniku väljasõidu tingimustes) |
Kehv soovitus. Mina ootaks ära kohapealse tehniku probleemi tuvastamise. Keegi automaatselt arvet ei kirjuta. Klient peab arve allkirjastama. Ühtlasi , kui selgub, et asi tegelikult ei ole ruuteris vaatamata vahetusele istud ikkagi lõhkise küna ees. Tehnik saab ühtlasi seadme garantiikorras vajadusel vahetada.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
10.02.2014 11:59:55
|
|
|
imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.02.2014 14:14:02
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Kõne elioni ja kuna oprikakonverteri taga otse on 100/100, siis viga neis pole ja tasulise teenusena pakuti tehniku abi, et vaatab üle ruuteri sätted . Hetkel tegin reseti ka, aga seis sama. Esindusse tagasi, sest tegelikult on garantii ju? Eraldi Elioni poolse vigase seadme uurimise eest maksta küll ei tahaks. |
Mina soovitaks: Helista uuesti tehnilisse, las teevad ise su ruuterile reseti. Peale seda nad ei saa öelda, et saadavad tehniku "ruuteri sätteid" kontrollima. Siis juba peavad saatma ruuteri tehnilist seisukorda kontrollima mis peaks ju tasuta olema senikaua kuni seadme garantii ikka kehtib ja lõpuks tuleb välja, et asi ikka ruuteris ning mitte sinu poolt põhjustatud (kui just pole midagi muutunud tehniku väljasõidu tingimustes) |
Kehv soovitus. Mina ootaks ära kohapealse tehniku probleemi tuvastamise. Keegi automaatselt arvet ei kirjuta. Klient peab arve allkirjastama. Ühtlasi , kui selgub, et asi tegelikult ei ole ruuteris vaatamata vahetusele istud ikkagi lõhkise küna ees. Tehnik saab ühtlasi seadme garantiikorras vajadusel vahetada. |
Ma siiski arvan, et hea soovitus. Tehnikut koha peale ei ole neil plaan saata. Ainuke lahendus edasiseks oleks see, et tehnik vaatab üle võrgu ruuteri sätteid ja seda siis raha eest. Asutuse it-toega täna rääkides (Elion pakub it-tuge ja teenust) pakkus tema, et võtta uus kõne ja nähtavasti satub mõni teine teenindaja toru otsa ning lahendused on teised siis. Kuna tegu rendiruuteriga, siis ükskõik mis asendist asja lahendada, peab see toimuma tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
10.02.2014 19:34:53
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud. |
2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejäänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.02.2014 19:36:03
|
|
|
| BTK0 kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud. |
2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejääänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga. |
No seda juttu lugedes tekib mul arvamus, et nendel Intenodel ongi LAN portidega probleemid. Minu Intenol suri ka üks LAN port ära. 2 nädalat töötas ja siis kustus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.02.2014 20:30:13
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| BTK0 kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud. |
2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejääänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga. |
No seda juttu lugedes tekib mul arvamus, et nendel Intenodel ongi LAN portidega probleemid. Minu Intenol suri ka üks LAN port ära. 2 nädalat töötas ja siis kustus. |
Surm on kindel alles siis kui tehnik tuleb ja oma läpaka sinna järgi ühendab ning võrgutuli ei sütti. Kui nii ka on, siis massiliselt pole sellist probleemi välja tulnud, neid on turul juba hulganisti töös.
Teadaolevad vead on siis too inteli ja realtek võrgukaartide probleem mida ennist siin mainiti, sarnane mure pidi kummitama üsna paljude tootjate Gbit ruuterite porte, küll aga Inteno puhul osaliselt järgmise softiga lahendatav.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
10.02.2014 21:40:07
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| BTK0 kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| imelik 2 intenot koolesid sama inimese juures. Ei tea miks minu inteno ei jama. Lõhnab kuidagi see asi kehva võrgukaardi asjast mis küpsetab intenod läbi. Natuke voolu lekkimist võrgukaadist võib seda jama teha küll. Ma olen 7 aastat kasutanud marvell võrgukaarte ja ükski ruuter või lan port pole maha kärssanud. |
2 Motorola VIP1003 digiboxi taga ning ülejääänud arvutipark on wifiga. Ega see viimane Inteno veel surnud ole. Üks pesa lihtsalt saba andnud.
Kuigi jah, TG789vn toimis ilma ühegi probleemita. Inteno sai ostetud sellepärast, et üks oleks tagavaraks, kui miski jama juhtub ruuteriga. |
No seda juttu lugedes tekib mul arvamus, et nendel Intenodel ongi LAN portidega probleemid. Minu Intenol suri ka üks LAN port ära. 2 nädalat töötas ja siis kustus. |
Surm on kindel alles siis kui tehnik tuleb ja oma läpaka sinna järgi ühendab ning võrgutuli ei sütti. Kui nii ka on, siis massiliselt pole sellist probleemi välja tulnud, neid on turul juba hulganisti töös.
Teadaolevad vead on siis too inteli ja realtek võrgukaartide probleem mida ennist siin mainiti, sarnane mure pidi kummitama üsna paljude tootjate Gbit ruuterite porte, küll aga Inteno puhul osaliselt järgmise softiga lahendatav. |
Vale puha! Surm võib ka enne tehniku tulekut kindel olla(kui just eile pole sündinud). Tehnik lihtsalt konstateerib fakti.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
10.02.2014 21:45:14
|
|
|
| millal elion järgmised seadmed turule toob?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.02.2014 22:03:23
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| millal elion järgmised seadmed turule toob? |
mingi 2018 ehk , eelmine tuli mingi 4-5 aastat tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.02.2014 10:15:50
|
|
|
Need lan portide probleemid on alati kummitanud kõike tootjaid speedodega oli ju sama juhus. Proovin kõik prdid läbi testida äkki kooleb ka 1 nendest.
BTW
| ot: |
Elion tahab amino boxidest aastaks 2015 lahti saada miks mina veel seda teinud pole sest ootan midagi paremat. Hetkel on kampaania viid amino tagasi saad uue 63 euro eest. NB digibox võib ka mitte töötada. Elion ei taha et need boxid läheksid aftermarket. Samuti ei taha sellele amino boxile tuge pakkuda tulevikus.
Kuid mina ei rutta seda tegema sest see uus pult on peavalu. Inimesed kodus ei saa hakkama sellega. Ma usun varsti tuleb midagi sobivamat äkki uus digibox. |
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.02.2014 10:47:53
|
|
|
| Margus kirjutas: |
Need lan portide probleemid on alati kummitanud kõike tootjaid speedodega oli ju sama juhus. Proovin kõik prdid läbi testida äkki kooleb ka 1 nendest.
BTW
| ot: |
Elion tahab amino boxidest aastaks 2015 lahti saada miks mina veel seda teinud pole sest ootan midagi paremat. Hetkel on kampaania viid amino tagasi saad uue 63 euro eest. NB digibox võib ka mitte töötada. Elion ei taha et need boxid läheksid aftermarket. Samuti ei taha sellele amino boxile tuge pakkuda tulevikus.
Kuid mina ei rutta seda tegema sest see uus pult on peavalu. Inimesed kodus ei saa hakkama sellega. Ma usun varsti tuleb midagi sobivamat äkki uus digibox. |
|
Kui sa Elioni lehel teenuste seadmete müügi osas veidi allapoole kerid, siis näed, et S2 pult on ka veel kenasti müügis.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
13.02.2014 15:52:39
|
|
|
| Naised saunas kirjutas: |
| Kuna ruuter, mida hetkel kasutate, on tehnoloogiliselt aegumas, siis soovitame see välja vahetada. Peale 10.04.2014 selle ruuteriga Teie internetiühendus enam ei tööta. Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks. |
Lugu siis 784 ruuteri kohta. Kommentaarid?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.02.2014 15:53:50
|
|
|
| Kas hetkel kasutad TG784'ja?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.02.2014 15:59:06
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Naised saunas kirjutas: |
| Kuna ruuter, mida hetkel kasutate, on tehnoloogiliselt aegumas, siis soovitame see välja vahetada. Peale 10.04.2014 selle ruuteriga Teie internetiühendus enam ei tööta. Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks. |
Lugu siis 784 ruuteri kohta. Kommentaarid? |
misasja?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blue72
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2004
|
13.02.2014 16:03:51
|
|
|
Spoiler 
Aitäh, et olete meid oma internetiteenuse pakkujaks valinud. Mul on Teile üks oluline teade seoses meie poolt pakutava teenusega. Enamasti toimub tehnoloogia areng kahel viisi – kas seade jääb lihtsalt vanaks või uuenevad tarkvara seadistused.
Kuna ruuter, mida hetkel kasutate, on tehnoloogiliselt aegumas, siis soovitame see välja vahetada. Peale 10.04.2014 selle ruuteriga Teie internetiühendus enam ei tööta. Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks.
Selleks, et Teie kodune internetiühendus ka edaspidi laitmatult töötaks, vajate uue põlvkonna ruuterit, mis toob kiire ja kvaliteetse ühenduse kõikidesse Teie internetiseadmetesse.
Soovitame uut ruuterit üürida. See tagab seadmele 3-aastase garantii, suurema wifi kiiruse ja stabiilsema ühenduse. Üüri saab vormistada Teile lähimas Elioni poes ning üüritasu on 3,50 €/kuus. Poodi tulles võtke kaasa oma vana ruuter.
Mida arvata? Kas minu WRT54G ongi nüüd "tehnoloogiliselt aegunud" ning KIIRE ja KVALITEETSE ühenduse saamiseks ei jää muud üle, kui "uue põlvkonna" ruuter hankida?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
13.02.2014 16:06:15
|
|
|
Mitte ainult hankima, vaid seda tuleb üürida, sest:
| tsitaat: |
| Soovitame uut ruuterit üürida. See tagab seadmele 3-aastase garantii, suurema wifi kiiruse ja stabiilsema ühenduse. |
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
13.02.2014 16:06:43
|
|
|
Jääb vaid võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blue72
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2004
|
13.02.2014 16:08:10
|
|
|
| Ühesõnaga suur BS kõik? Väga inetu seljuhul Elionist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
13.02.2014 16:12:32
|
|
|
| Kõik 784 omanikud saavad sellise kirja v? No joppenpuhh. Ja kuidas see seadme üürimine saab töökindlusele ja kiirusele kasuks tulla?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.02.2014 16:14:00
|
|
|
| Ma arvan, et tegemist ei ole mingi üldise teavitusega, tegemist on üksikute ruuteritega ja igivanade mudelitega, TG784 pole küll kuidagi ohus :S
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
13.02.2014 16:20:12
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Ma arvan, et tegemist ei ole mingi üldise teavitusega, tegemist on üksikute ruuteritega ja igivanade mudelitega, TG784 pole küll kuidagi ohus :S |
Mul on kodus TG784 - explain that.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.02.2014 16:27:04
|
|
|
Sai selgust, tegemist on PPPoE sulgemisega mida juba viimased 5 aastat tehakse. Asi on lõpusirgel ja esmase tevituse said need kelle seadet ei saa DHCPle üle automaatselt viia, ning koos juhenditega oli ka varasemalt siin mainitud firmware leht kaasas.
Viimased teavitused on mõeldud vanematele ruuteritele kui TG784 ning päris töötamast need päeva pealt ei lakka sest eelmainitud portaalid jäävad ju lahti ning ka juhend kuidas ruuter ringi häälestada. Kirjad saadeti ka klientidele kes kasutavad vana ST510 või 516 modemit ja laua arvutis pppoe'd.
Seega lõppkokkuvõttes kui seade DHCPd ei oska või ei osata seda seadistada siis kõige mugavam lahendus on ruuter välja vahetada sest ega nende vanade ruuterite surmapäev on niikuinii lähedal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
13.02.2014 16:28:21
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Sai selgust, tegemist on PPPoE sulgemisega mida juba viimased 5 aastat tehakse. Asi on lõpusirgel ja esmase tevituse said need kelle seadet ei saa DHCPle üle automaatselt viia, ning koos juhenditega oli ka varasemalt siin mainitud firmware leht kaasas.
Viimased teavitused on mõeldud vanematele ruuteritele kui TG784 ning päris töötamast need päeva pealt ei lakka sest eelmainitud portaalid jäävad ju lahti ning ka juhend kuidas ruuter ringi häälestada. Kirjad saadeti ka klientidele kes kasutavad vana ST510 või 516 modemit ja laua arvutis pppoe'd.
Seega lõppkokkuvõttes kui seade DHCPd ei oska või ei osata seda seadistada siis kõige mugavam lahendus on ruuter välja vahetada sest ega nende vanade ruuterite surmapäev on niikuinii lähedal. |
Siis on kuskil teil ämber ikkagi selles teavituses. Praeguses liitumiskohas on enamvähem täpselt kaks aastat TG784 seinas rippunud vaikeseadistuses nii nagu ta karbist välja tuli... aga kirja sain ikkagi.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.02.2014 16:29:29
|
|
|
| No kui ämber on siis helista 165 ja küsi miks kirja said, võibolla on ruuter by default PPPoE peal ja vajab resetti sest kaughaldus ei pääse ligi, selliseid ruutereid võib töös olla küll.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
13.02.2014 16:30:52
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| No kui ämber on siis helista 165 ja küsi miks kirja said, võibolla on ruuter by default PPPoE peal ja vajab resetti sest kaughaldus ei pääse ligi, selliseid ruutereid võib töös olla küll. |
Koju jõuan, siis vaatan.. peast ütleks küll, et on DHCP peal koguaeg olnud.. aga vaatame. Samas võiks siis kirjas ju ka olla, et kiri puudutab neid ja neid ruuteritüüpe ja vabandame, kui kirja eksituse korral saite.. Ilmselgelt täpselt sihtida te ei suuda ju.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
13.02.2014 20:50:57
|
|
|
Vahi aga vahi, ongi minu TG784 PPPoE ühenduse otsas... Aga selmet kirjutada mulle, et mu ruuter vajab ümber seadistamist, ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. Pealegi, kurat võtaks, on see ruuter ju veel Elioni kolmeaastase siduvuslepingu all .. keegi kuskil ju peaks teadma, et mul on 784 välja antud on ja kasutusel on.
Mis nüüd siis? Peangi hakkama 165 otsas seletama, et ma ei ole kaamel selleks, et keegi mul asja korda teeks?
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
13.02.2014 20:56:08
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| ..ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. |
Ei ei, sa ikka said valesti aru. Ega keegi su teenust katkestama ei hakka. Maksad edasi, lihtsalt kasutada ei saa
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.02.2014 21:01:05
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| ..ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. |
Ei ei, sa ikka said valesti aru. Ega keegi su teenust katkestama ei hakka. Maksad edasi, lihtsalt kasutada ei saa  |
ära valeta, saab küll kasutada, paar pisikest piirangut on ainult
| tsitaat: |
| võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
13.02.2014 21:03:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| ..ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. |
Ei ei, sa ikka said valesti aru. Ega keegi su teenust katkestama ei hakka. Maksad edasi, lihtsalt kasutada ei saa  |
ära valeta, saab küll kasutada, paar pisikest piirangut on ainult
| tsitaat: |
| võimalus kasutada internetti panganetis ja Elioni iseteeninduses käimiseks |
|
Pmst täpselt sama olukord nagu ka siis kui sul teenus piiratakse seoses võlaga. Töötavad ainult Internetipank ja Iseteenindus. Saad uuesti kasutama hakata siis kui ära maksad arve, samas kuutasu jookseb ka nendel päevadel edasi
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.02.2014 21:32:20
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
Vahi aga vahi, ongi minu TG784 PPPoE ühenduse otsas... Aga selmet kirjutada mulle, et mu ruuter vajab ümber seadistamist, ähvardatakse kohe teenuse katkestamise ja märkimisväärse uue investeeringu tegemise kohustusega.. Pealegi, kurat võtaks, on see ruuter ju veel Elioni kolmeaastase siduvuslepingu all .. keegi kuskil ju peaks teadma, et mul on 784 välja antud on ja kasutusel on.
Mis nüüd siis? Peangi hakkama 165 otsas seletama, et ma ei ole kaamel selleks, et keegi mul asja korda teeks? |
Tee reset ja automaatselt peaks konfitama uuesti dhcp peale tagasi. Easy as pie.
Ülejäänud kommentaatoritele : "Chill out ja hingake limonaadi sisse!"
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.02.2014 21:32:36
|
|
|
Ei maksa tõmmelda, ignoreeri kirja kui kahtlane tundub või võta ühendust 165, sealt saad vastuse mida teha.
Teadmiseks niipalju, et üks errorportaal avaneb antud kuupäeval kliendi arvutis ning siis pakutakse lahendus kuidas PPPoEst lahti saada, väike viide on siit leheltki läbi käinud, mis abi seal portaalis leida võib: http://upgrade.elion.ee/
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squeese
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2008
|
14.02.2014 20:46:59
|
|
|
| Kui uus või vana 8.2.7.7 soft on? 784 ruuter
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.02.2014 20:57:43
|
|
|
| Squeese kirjutas: |
| Kui uus või vana 8.2.7.7 soft on? 784 ruuter |
Oleneb, millest jutt. On kindlasti uuemaid softe aga kas selle järgi on vajadust?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|