Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.02.2014 23:09:22 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
mtx125 kirjutas:
Dave20 kirjutas:

Kui pikad need mängu lisad on, kas jätkub sama kaua mängimist nagu põhimängus?

Üpris pikad on, stoori kattub ka kohati. Soovitan küll läbi mängida, TBOGT tundus isegi huvitavam kui tavaline GTA4. Pluss saab öösel klubis möllamas käia icon_biggrin.gif


TBOGT?
Ps. Kas ennem peab gta iv läbi tegema, kui saab neid lisasid mängida?
täiesti iseseisvad thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 23:09:36 vasta tsitaadiga

The Ballad of Gay Tony (TBOGT). Ei pea enne tavalise GTA IV läbi tegema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2014 18:57:06 vasta tsitaadiga

Aga põhim. selle The Ballad of Gay Tony saab täitsa eraldi läbi teha, mõtlen, et seda motikate teemat lost and... mis ta oligi, et seda ei pea läbi tegema?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 10.02.2014 19:10:06 vasta tsitaadiga

Mõlemad on eraldi paketid. Emba kumba saab eraldi või ainult ka mängida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2014 21:39:56 vasta tsitaadiga

Selline error tuleb, kui tahan käivitada mängu: http://www.upload.ee/image/3880565/Untitled.png
Keegi äkki teab mida teha?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 21:41:52 vasta tsitaadiga

endal pole ammu mäng tööle läinud... freezib lihtsalt launchimisel "loading"u juures... gta complete pack steamis
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 21:41:58 vasta tsitaadiga

Dave20, lased äkki games for windows live uuesti peale?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2014 23:31:33 vasta tsitaadiga

Evil14, sain tööle beer_yum.gif

Ps. Kunagi põhimäng Xboxil läbi tehtud, aga arvutil näeb asi ikka väga hea välja, fps muidugi vahepeal langeb 30 ka, kui kõik max, va. need kaugused ja värgid 50% peal, huvitav mis siis saaks kui kõik need ka põhja paneks, aga see selleks. Gta v ka Xboxil läbi tehtud, juba Xboxil oli päris kena, huvitav mis siis arvutil veel tuleb.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 01:30:39 vasta tsitaadiga

no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.

kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.

Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.02.2014 01:42:37 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse neid detail distance ja stuffi peale keerata, kus need % on, need mul timmitud 30%. Kui kõik 100% keeran, siis fps langeb 18. Mäng on Hdd kettal, aga sellest vist fps ei mõju.
trip, ma ei näe videos, kus see fps sul on? Ma vist jälle pime.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 02:32:09 vasta tsitaadiga

fps - parem alumine nurk, kollased frapsi numbrid.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.02.2014 16:18:50 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
fps - parem alumine nurk, kollased frapsi numbrid.


Uskumatu, et ma eile seda ei näinud, või tegid video uuesti? icon_biggrin.gif Kas sul frapsis pandud, et numbrid uuenevad iga sekundi tagant? Mul need numbrid nagu jooksevad ja vahelduvad väga kiirelt, aga sul vaatan, et sujuvalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 16:56:27 vasta tsitaadiga

ei, video sama icon_smile.gif, frapsis overlay uuendus kord 1sek valitud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.02.2014 17:17:06 vasta tsitaadiga

Ega fps-i vist ei mõjuta kui mäng aeglasemal kõvakettal?

Ps. Tundub, et mul aeg uued prillid osta thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:25:08 vasta tsitaadiga

ei usu et kõvaketta taga probleem, ainult juhul kui arvutis ainult 1 hdd.
huvi pärast proovisin hdd-lt (3tb seagate sata3 7200rpm), numbrid küll samad.

proovi endal event log välja lülitada https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7512808#7512808
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:42:10 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.

kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.

Link


krt sul näeb mäng palju parem välja kui mul.
Mul 7850 2gb versioon laseb mängus 38-42 fps . Armetult vähe.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:53:00 vasta tsitaadiga

crashromeo, tal kindlasti mingi mod peal icon_biggrin.gif Niisama ikka mäng selline välja ei näe icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:55:35 vasta tsitaadiga

Jap, see on mingi mod. Muidu on mäng mingi hall udune käkerdis. icon_biggrin.gif

viimati muutis Siim159 11.02.2014 21:18:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.02.2014 20:48:25 vasta tsitaadiga

[quote="crashromeo"]
trip kirjutas:
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.

kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.


krt sul näeb mäng palju parem välja kui mul.
Mul 7850 2gb versioon laseb mängus 38-42 fps . Armetult vähe.


Mul gtx 770 laseb nii ja muidu kõik max va. need kus % saab keerata, need mul 60%
Kui selle windows event log faili välja lülitan, siis mida see Windowsis veel muudab?
Edit: sellest polnud ka kasu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 21:20:09 vasta tsitaadiga

event log ei ole oluline protsess, sellest midagi ei sõltu, kui arvuti toimib ok siis võib seda välja lülitada.

mod peal ikka, tekstuurid: better city textures + hdtrees, graafika jaoks on BONE final v1, veidi käsitsi muudetud.

nv shadowplay-ga kahjuks parema kvaliteediga videot kätte ei saa, 50mbps bitrate maksimum mida annab valida, frapsiga küll võrrelda ei saa, aga video kirjutamise ajal koormuse vahe ikka shadowplay kasuks, fraps fhd videoga tõmbab pc koomale.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.02.2014 22:48:53 vasta tsitaadiga

Proovisin ära selle BONE final v1 mod-e, mulle ei meeldinud.

PS. Siim159, usa ongi üks hall udune käkerdis ise icon_biggrin.gif
Tegelikult näiteks gtx 770 kaardiga on pilt ikka ulme-ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 21:23:47 vasta tsitaadiga

nojah, need graafikaparandused igaühel enda jaoks tuleb sätestada, puudub selline nn "universaalne" lahendus, nii et kõigile sobiks.

muide, huvitav värk, avastasin et kui video/pilt frapsiga teha siis tuleb välja selline sakiline kräpp thumbs_down.gif


kuid printscreen-iga teha, tuleb just see pilt mida monitor tegelikult näitab.
tulemuseks 8mb suurusega bmp, all on jpg-d icon_razz.gif.


Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.02.2014 22:19:29 vasta tsitaadiga

Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2014 22:26:07 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
keerad varjud maha
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.02.2014 22:27:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
keerad varjud maha


Öö varjud maha keeratud, kust neid veel saab maha keerata?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2014 22:30:42 vasta tsitaadiga

shadow quality off või low peale, ei mäleta täpselt, mis seal oli
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.02.2014 22:49:42 vasta tsitaadiga

Millegi pärast on nii, et kui seaded keeran madalama peale, siis seda halvemaks fps läheb, täitsa müstika icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 22:59:53 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Millegi pärast on nii, et kui seaded keeran madalama peale, siis seda halvemaks fps läheb, täitsa müstika icon_biggrin.gif

Sitt optimisatsioon. Ilmselt visatakse efektid mis olid videokaardi peal kõrgematel sätetel protsessori peale nagu ARMA seerias juhtub.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 01:31:59 vasta tsitaadiga

Sai ostetud Steamist gta4 nüüd aga ei sa sisse logida Social clubi et multiplayerit pelada! Kõik kontod tehtud jne. Teab keegi lahendust ?

EDIT: Asi nüüd korras, oli vist selle ostu hullusega üle koormatud icon_biggrin.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 17.03.2014 16:23:22 vasta tsitaadiga

On keegi Steami variandi mängu cfg faile proovinud muuta? Kuskilt banaani ei jagata steamis sellise asja eest a'la cheat/hack stiilis banaan mängu failide mudimine? Eesmärk, miks tahan mängufaile muuta on lihtne - nimelt on mul jube vilets masin ja vanal kastil lasin käsitsi maha mõned ebavajalikud efektid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 16:25:55 vasta tsitaadiga

See on sinu enda asi palju ja kuidas ja kas sa mängufaile muudad. See pole enam Steami rida ja nemad ei saa midagi teha. Ainuke asi, et kui nende failide muutmine ka multiplayeris avaldub (ehk annab mingi eelise teiste mängijate ees), siis võidakse sind lihtsalt sellest serverist bannida, kuid see pole kuidagimoodi Steamiga seotud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 17.03.2014 21:26:34 vasta tsitaadiga

Toimib kellelgi social club praegu?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 00:49:53 vasta tsitaadiga

Jaan700, Eip , Eile öösel korra toimis ja läks uuesti maha server. Üle koormus selle ostumölluga !

EDIT: Nüüd jälle töötab

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 13:44:19 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.

kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.
Spoiler Spoiler Spoiler


Jaga ENB sätteid. Mina miski valemiga normaalse pildiga 60fps sama konfiga jooksma ei saa.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 22:24:44 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb

Cpu on sul lahja. Videokaart sügab kotte kui mänge mängid. Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees. Nüüd on kõik ok.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 22:43:45 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb

Cpu on sul lahja. Videokaart sügab kotte kui mänge mängid. Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees. Nüüd on kõik ok.

http://www.cpu-world.com/Compare/447/AMD_FX-Series_FX-8320_vs_Intel_Core_2_Duo_E8200.html
mässa seadetega. gta 4 sai ikka täpsemalt seadeid muuta kui ainult low/med/high.

Ise jooksutasin mingite "custom" seadetega (st. ise valisin täpsemalt mängus, mõni asi oli kõrgem, mõni madalam) - lähtusin selllest, kuais mäng jookseb ja seni madistasin kuni sain "ilusa pildi" ja sujuva fpsi.

Prose oli e8200 ja videokaart oli sinu omast nõrgem.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.04.2014 23:47:47 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb

Cpu on sul lahja. Videokaart sügab kotte kui mänge mängid. Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees. Nüüd on kõik ok.


Mis sa teed nalja või, cpu lahja? See, et sul natuke võimsam cpu on ei tee fx8320 cpu-d lahjaks. Videokaart samaväärne mis r9 280x. 770 isegi parem!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 23:48:06 vasta tsitaadiga

Ei, CPUs sul asi kindlasti pole. GTA oli mingi kohapealt väga pirtsakas, tasuks proovida erinevaid sätteid. Endal 660Ti'ga ilusti põhjas jooksnud 1080p.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 16:35:18 vasta tsitaadiga

Kiire otsinguga ei leia - kuidas vahepealseid loading aegasid vähendada? Installitud SSD'le aga ikka üle minuti peab passima missioonile minnes/cutscene oodates.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sireq
HV kasutaja
sireq

liitunud: 20.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 01:04:51 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
No siis peadki ootama mis muud.

Nii aga nüüd on mul küsimus. Mul on gta 4 steamis ja kui soovin, et mäng salvestuks pean kasutama live kontot. Kuid kui ma olen korra seda mängu ühe laiv kontoga mänginud ja meil ning asjad ei meenu ja teen uue konto kas saab ka siis uuesti läbi selle meili kasutada mängu salvestusi või ei? Lihtsamalt ei osanud kirjutada icon_smile.gif


uue live kasutaja tehes ei saa sa enam multiplayerit mängida kuna mäng su vana kasutajaga seotud, savegamed minuteada salvestuvad arvutisse

_________________
Steam
Origin: EP1CNESSS
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 12:24:28 vasta tsitaadiga

Igatahes kui mängu käivitudes küsib kas tahad onlain või offlain valikus mängida ja valid onlain siis mingil x hetkel jookseb mäng kokku edasi enam ei lae. Kui valida offlain valik siis käivitub mäng. Kummaline, et rockstar seda viga pole parandanud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 16:54:24 vasta tsitaadiga

Miks mul arvutis GTA 4 läggab?Siis kui autoga keerad siis hakkab läggama.

Specid:
Intel Core I5 4460
ASUS R9 270x 2GB
Seasonic 450W G series toite.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 17:06:56 vasta tsitaadiga

erik111, Vist oli vaja windows event log service kinni keerata...

Googleda gta 4 mini stutter on key press.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 17:15:54 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
erik111, Vist oli vaja windows event log service kinni keerata...

Googleda gta 4 mini stutter on key press.

Mul plaati peal muidu ka.Ütleb et sobib ainult XP ja Vistale.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 17:18:07 vasta tsitaadiga

Kuna siis ei olnud Win7+ väljas. GTA IV töötab loomulikult ka Win 7 ja 8-ga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 17:23:32 vasta tsitaadiga

Aga mis teha siis?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 17:25:12 vasta tsitaadiga

jnt ütles ju...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 17:31:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
erik111, Vist oli vaja windows event log service kinni keerata...

Googleda gta 4 mini stutter on key press.

Service kus kohast keeran?Mängust?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2014 18:02:34 vasta tsitaadiga

erik111, winkey + r > run dialoogiaknas kirjutad: services.msc > otsid üles "Windows Event Log" > Stop the service (teenus käivitub uuesti automaatselt peale arvuti taaskäivitust).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.07.2014 20:29:55 vasta tsitaadiga

Mul polnud kasu ka selle service kinni keeramisest, loobusin selle mängu mängimisest.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.