Kui pikad need mängu lisad on, kas jätkub sama kaua mängimist nagu põhimängus?
Üpris pikad on, stoori kattub ka kohati. Soovitan küll läbi mängida, TBOGT tundus isegi huvitavam kui tavaline GTA4. Pluss saab öösel klubis möllamas käia
TBOGT?
Ps. Kas ennem peab gta iv läbi tegema, kui saab neid lisasid mängida?
Aga põhim. selle The Ballad of Gay Tony saab täitsa eraldi läbi teha, mõtlen, et seda motikate teemat lost and... mis ta oligi, et seda ei pea läbi tegema?
Ps. Kunagi põhimäng Xboxil läbi tehtud, aga arvutil näeb asi ikka väga hea välja, fps muidugi vahepeal langeb 30 ka, kui kõik max, va. need kaugused ja värgid 50% peal, huvitav mis siis saaks kui kõik need ka põhja paneks, aga see selleks. Gta v ka Xboxil läbi tehtud, juba Xboxil oli päris kena, huvitav mis siis arvutil veel tuleb.
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.
kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.
Ma ei saa üldse neid detail distance ja stuffi peale keerata, kus need % on, need mul timmitud 30%. Kui kõik 100% keeran, siis fps langeb 18. Mäng on Hdd kettal, aga sellest vist fps ei mõju.
trip, ma ei näe videos, kus see fps sul on? Ma vist jälle pime.
fps - parem alumine nurk, kollased frapsi numbrid.
Uskumatu, et ma eile seda ei näinud, või tegid video uuesti? Kas sul frapsis pandud, et numbrid uuenevad iga sekundi tagant? Mul need numbrid nagu jooksevad ja vahelduvad väga kiirelt, aga sul vaatan, et sujuvalt.
ei usu et kõvaketta taga probleem, ainult juhul kui arvutis ainult 1 hdd.
huvi pärast proovisin hdd-lt (3tb seagate sata3 7200rpm), numbrid küll samad.
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.
kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.
kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.
krt sul näeb mäng palju parem välja kui mul.
Mul 7850 2gb versioon laseb mängus 38-42 fps . Armetult vähe.
Mul gtx 770 laseb nii ja muidu kõik max va. need kus % saab keerata, need mul 60%
Kui selle windows event log faili välja lülitan, siis mida see Windowsis veel muudab?
Edit: sellest polnud ka kasu.
event log ei ole oluline protsess, sellest midagi ei sõltu, kui arvuti toimib ok siis võib seda välja lülitada.
mod peal ikka, tekstuurid: better city textures + hdtrees, graafika jaoks on BONE final v1, veidi käsitsi muudetud.
nv shadowplay-ga kahjuks parema kvaliteediga videot kätte ei saa, 50mbps bitrate maksimum mida annab valida, frapsiga küll võrrelda ei saa, aga video kirjutamise ajal koormuse vahe ikka shadowplay kasuks, fraps fhd videoga tõmbab pc koomale.
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
keerad varjud maha
Öö varjud maha keeratud, kust neid veel saab maha keerata?
On keegi Steami variandi mängu cfg faile proovinud muuta? Kuskilt banaani ei jagata steamis sellise asja eest a'la cheat/hack stiilis banaan mängu failide mudimine? Eesmärk, miks tahan mängufaile muuta on lihtne - nimelt on mul jube vilets masin ja vanal kastil lasin käsitsi maha mõned ebavajalikud efektid.
See on sinu enda asi palju ja kuidas ja kas sa mängufaile muudad. See pole enam Steami rida ja nemad ei saa midagi teha. Ainuke asi, et kui nende failide muutmine ka multiplayeris avaldub (ehk annab mingi eelise teiste mängijate ees), siis võidakse sind lihtsalt sellest serverist bannida, kuid see pole kuidagimoodi Steamiga seotud.
no ei tea, mis probleemid teil mänguga, endal 50-60fps max graafikaga, jookseb sama hästi hd7950/gtx670-ga, i2500k 4,5ghz/8gb 1600mhz, mänd ssd kettal.
kvaliteet küll sitt, esimene kord shadowplayt kasutasin, äkki valesti midagi tegin, no vähemalt fps numbrid olemas.
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
Cpu on sul lahja. Videokaart sügab kotte kui mänge mängid. Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees. Nüüd on kõik ok.
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
Cpu on sul lahja. Videokaart sügab kotte kui mänge mängid. Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees. Nüüd on kõik ok.
Ise jooksutasin mingite "custom" seadetega (st. ise valisin täpsemalt mängus, mõni asi oli kõrgem, mõni madalam) - lähtusin selllest, kuais mäng jookseb ja seni madistasin kuni sain "ilusa pildi" ja sujuva fpsi.
Prose oli e8200 ja videokaart oli sinu omast nõrgem.
Otsisin ja otsisin netist, aga ei leia lahendust kuidas fps-i saaks kõrgemaks. Kui kõik max keeran, siis fps ainult 22 ja täielik lag, kui muudan meedium ja high seadeid siis ei muutu fps-is midagi. Äkki keegi targem teab mida teha?
Cpu on fx 8320
video gtx 770 4gb
Cpu on sul lahja. Videokaart sügab kotte kui mänge mängid. Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees. Nüüd on kõik ok.
Mis sa teed nalja või, cpu lahja? See, et sul natuke võimsam cpu on ei tee fx8320 cpu-d lahjaks. Videokaart samaväärne mis r9 280x. 770 isegi parem!
Ei, CPUs sul asi kindlasti pole. GTA oli mingi kohapealt väga pirtsakas, tasuks proovida erinevaid sätteid. Endal 660Ti'ga ilusti põhjas jooksnud 1080p.
Kiire otsinguga ei leia - kuidas vahepealseid loading aegasid vähendada? Installitud SSD'le aga ikka üle minuti peab passima missioonile minnes/cutscene oodates.
Nii aga nüüd on mul küsimus. Mul on gta 4 steamis ja kui soovin, et mäng salvestuks pean kasutama live kontot. Kuid kui ma olen korra seda mängu ühe laiv kontoga mänginud ja meil ning asjad ei meenu ja teen uue konto kas saab ka siis uuesti läbi selle meili kasutada mängu salvestusi või ei? Lihtsamalt ei osanud kirjutada
uue live kasutaja tehes ei saa sa enam multiplayerit mängida kuna mäng su vana kasutajaga seotud, savegamed minuteada salvestuvad arvutisse _________________ Steam
Origin: EP1CNESSS
Igatahes kui mängu käivitudes küsib kas tahad onlain või offlain valikus mängida ja valid onlain siis mingil x hetkel jookseb mäng kokku edasi enam ei lae. Kui valida offlain valik siis käivitub mäng. Kummaline, et rockstar seda viga pole parandanud.
erik111, Vist oli vaja windows event log service kinni keerata...
Googleda gta 4 mini stutter on key press. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
erik111, winkey + r > run dialoogiaknas kirjutad: services.msc > otsid üles "Windows Event Log" > Stop the service (teenus käivitub uuesti automaatselt peale arvuti taaskäivitust).
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.