Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Mantle Üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 10.02.2014 17:38:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
on keegi näinud indepth juttu mantle eelistest dx ees, mis ei keskenduks draw callidele? või eelistest opengl ees?
niikaua kuni kisa on ainult draw callide ümber - oskab keegi seletada, miks praktiliselt sama kiiret lahendust ei saa realiseerida dx/ogl all?

üsna mitmel põhjusel ma arvan, et mantle jääb üsna lühikeseks episoodiks graafikakaartide ajaloos:
- gcn-only, ehk siis vaid 7xxx ja rx-2xx kaardid. huvitav küsimus on, mis arhitektuurilised osad täpselt on vajalikud mantle jaoks - kas järgmistele põlvkondadele on toe jaoks vaja mingeid arhitektuurilisi erisusi? 5xxx/6xxx peal ilmselgelt asi olema ei hakka.
- "open standard" jutt on bs. esiteks on see disainitud gcn tarbeks. teiseks on amd öelnud, et võib-olla kunagi tulevikus (probably maybe) teeme selle avatuks.
- kumbki konsool seda ei toeta. close enough ei ole argument kui api enda suur sales pitch on, et see on close enough dx/ogl.


mitu korda sa küsid seda sama küsimust juba?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2014 17:41:28 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., mitu. jäängi küsima niikaua kuni leian mingi kirjelduse või kellegi, kes puust ette ja punaseks teeks. okei, ilmselt mitte samas teemas mitu korda.
(või kuni ise aru saan, mis teema spetsiifika tõttu ei ole lühikeses plaanis tõenäoline.)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.02.2014 18:24:13 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Draco kirjutas:
Targemad on tuleviku juba ära ennustanud:D Oleks ilmajaamades samasugused thumbs_up.gif
et siis siin teemas võib ainult kiitmine olla?
carmack, sweeney ja andersson (ehk siis ex-id, epic ja dice) on päris korralik esindus targematest antud alal.

spetsialiseeritud apisid oleme enne näinud. glide mäletad? powervr-il ja nii mõnelgi olid samuti oma api-d.
opengl oma avatuma lähenemisega on samuti just tänu sellele probleeme näinud - eelkõige tootjaspetsiifiliste extensionite osas.


Igasugu arutelu on teretulnud. Samas kui ise AMD tooteid ei oma ega seedi siis mis mõttega tulla siia sappi pritsima, eriti veel kui asi on nii toores. Esimene beta on väljas, lubatud 40% on antud.

Carmack oma OGL ja paari mänguga on ikka eriline tegija, eriti viimasel ajal?
D3, Q4 ja RAGE ? No see viimane oli küll ikka megapas*k eriti graafika osas.

Ootaks ikka aasta lõpuni ja vaataks mis asi endast kujutab.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 10.02.2014 19:21:48 vasta tsitaadiga

londiste, vastan siis mitu korda:


Link


siin on päris tehniline seletus olemas, miks DX ei ole oma aegunud 90ndate arhidektuuriga multicore keskkonnas enam mõistlik variant, kisa ei ole ainult draw callide ümber, kui sa videot vaataksid, siis näeksid.
sinu väide, et asi ei ole open standard - kui mantle esimest kord avalikustati, siis oli juttu et tuleb avatud - isegi nviitja võib asja ümber portida oma riistvarale, või kohandada riistvara ühilduvaks.
konsoolid ei peagi toetama mantlet: GCN arhitektuur teeb pool tööd juba ise ära - kuna vundament on väga sarnane, saab mängude arendajatel portimine olema väga lihtne.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2014 19:46:15 vasta tsitaadiga

Draco, miks mu hetkel arvutis olev kaart asjasse puutub? kui ma usuks mantlesse rohkem kui välja paistab, siis vast oleks mul amd kaart ka, kasvõi proovimise mõttes. täna 1 mängu, ühe techdemo ja paari nädala pärast tuleva teise mängu jaoks ma soetama ühte veel ei hakka.

DeTHiCa., olen vaadanud paar korda. ei ole piisavalt tehniline.
nii pildid kui jutt tekitavad tegelikult küsimusi - kasvõi see draw callide osa. ei paista olevat seal rohkemat kui töö parem threadimine. miks dx seda ei tee on hea küsimus, aga mind pigem huvitaks kas seda ogl või kasvõi draiverid samamoodi laiali laotada ei suuda (või ei ole võimalik panna suutma)?
teised suured punktid on pigem huma ja hsa ümber, mille jaoks ma täna mängudes otsest rakendust ei näe. mujal küll.

http://www.techradar.com/news/computing/pc/amd-on-mantle-we-want-our-gaming-api-to-become-the-industry-standard-1218560 kirjutas:
"Mantle for now is straight up in a closed ecosystem, a closed beta, which you have to do in a complicated project like this to get it off the ground. It's us and a few key game developers," Robert Hallock, technical communications, AMD Graphics & Gaming, told us in a recent interview.
"After that phase is done, we do hope that Mantle becomes an industry standard. We'll be releasing a public SDK later this year, and hope that others adopt it. If they don't adopt it itself, then we hope they adopt APIs similar to it that become an industry standard for PC gaming."

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 10.02.2014 19:59:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
aga mind pigem huvitaks kas seda ogl või kasvõi draiverid samamoodi laiali laotada ei suuda (või ei ole võimalik panna suutma)?

vana driver elab ju DX peal. kui DX ei suuda jagada koormust, mis imemoodi siis draiver seda tegema peaks?
OGL kohta mine küsi Carmackilt, tema Rage on ju hea näide. icon_lol.gif

Mida sa veel mantlelt tahad? parem performance on see mida ta saavutama pidi, esimese beta kohta on päris hea tulemus.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2014 20:25:34 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., su viidatud videole viitan - kui sealseid screenshotte vaatad, siis oodatakse puhtalt draiveri järel. kas see on inherently vajalik d3d tõttu või on draiver optimeerimata?

carmackit mängutegijana võib küll omajagu kritiseerida (kuigi rage on imo väga tegija mäng) aga mängumootorite ja 3d funktsioneerimise alal ma ütleksin, et ta arvamustel on teatav kaal. twitteris on ta avaldanud sellist arvamust:
https://twitter.com/ID_AA_Carmack/status/386899206163554304 kirjutas:
@relativegames 9x draw calls is credible over stock D3D, but Nvidia OpenGL extensions can give similar Improcements.


ma ei tea mida mantlelt oodata - aga trend tootja- ja põlvkonnaspetsiifiliste api-de poole on imo täiesti saatanast.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 10.02.2014 20:34:46 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
su viidatud videole viitan - kui sealseid screenshotte vaatad, siis oodatakse puhtalt draiveri järel. kas see on inherently vajalik d3d tõttu või on draiver optimeerimata?

Nvidial on sarnane seis. Järelikult kõikide osapoolte driverid on optimeerimata? ma ei usu.
pigem on meetodid juba nii aegunud, et kogu süsteem tuleks ümber mõelda. Mantle on sinna poole teel.

londiste kirjutas:

carmackit mängutegijana võib teda küll omajagu kritiseerida (kuigi rage on imo väga tegija mäng) aga mängumootorite ja 3d funktsioneerimise alal ma ütleksin, et ta arvamustel on teatav kaal. twitteris on ta avaldanud sellist arvamust:
https://twitter.com/ID_AA_Carmack/status/386899206163554304 kirjutas:
@relativegames 9x draw calls is credible over stock D3D, but Nvidia OpenGL extensions can give similar Improcements.


Carmack võiks oma nvidia improvementidega reaalselt lagedale tulla, praegu lihtsalt tühipaljas jutt.
Naljakas oli lugeda, kuidas ta nvidia gsynci täiega haipis ja Mantlet maha tegi. Tüüp on openGLi pushinud ma ei tea kui mitu aastat/aastakümnet juba, tulemust pole siiamaani.

DX9 tuli välja ~miljon aastat tagasi, aga DX11 ei ole temast ikka veel oluliselt kiirem, kuigi GPU ja CPU arhidektuurid on tohutult arenenud viimaste aastate jooksul. see juba ütleb midagi selle kohta, kui aegunud DX õigupoolest on.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2014 20:59:35 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., pane nüüd tähele, et mantle on sarnane nii opengl kui d3d-le. ümber mõelda? miks ei võiks ümber mõelda opengl või kasvõi d3d-d? aga see väljub mantle teemast.

lingitud twitteri conversationis on nii mõnedki vajalikud extensionid välja toodud. graham sellers, kes seal küsib, peaks muide amd opengl arendaja olema.
ta on teinud mõned päris huvitavad tweedid ka ise, näiteks see (ning kogu kaasaskäiv conversation):
https://twitter.com/grahamsellers/status/383242587609395201 kirjutas:
@cameni @oscarbg81 @g_truc I'm saying that for a modern #OpenGL application, API won't be the bottleneck. You'll hit HW limits first.


gsync vs mantle? see oleks huvitav vaidlus. eriti arvestades, et võrdleme siga ja kägu.
offtopic: amd on välja käinud alternatiivi gsyncile, mis teoorias teeb sama asja ja on tasuta/olemasoleva toega (mingil määral). erinevustest ja headest-halbadest külgedest on paar päris head lugu leitavad.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 10.02.2014 21:34:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
miks ei võiks ümber mõelda opengl või kasvõi d3d-d?

seda on tarkvaraarendajad küsinud juba aastaid.

londiste kirjutas:

gsync vs mantle? see oleks huvitav vaidlus. eriti arvestades, et võrdleme siga ja kägu.

Carmacki arvates on gsync palju olulisem tulevikutehnoloogia, kui Mantle. mina pole neid võrrelnud.

E: lasin ise kah siis lõpuks profiilimasinale 14.1 peale ja starswarmi benchi nii vana kui uue driveriga:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2014 21:49:46 vasta tsitaadiga

millest star swarmi tulemused sõltuvad, puhtalt prose?
mul on vale tootja kaart, nii et mantlet ei saa, aga dx all näidati nii:
== Results ================================================
Test Duration:            360 Seconds
Total Frames:             11394

Average FPS:              31.65
Average Unit Count:       3992
Maximum Unit Count:       5530
Average Batches/MS:       497.21
Maximum Batches/MS:       1400.61
Average Batch Count:      17245
Maximum Batch Count:      124697
===========================================================


edit:
kas amd kaartidega kukub ka fps räigelt just nende suurte laevade peale?

edit2:
tulemused varieeruvad päris palju, avg unit count ja sellest tulenev batch count on tulemuses olulised.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit3:
huvitav, miks nvidia draiverite poolt kasutatakse .dlli, mille kirjeldus ütleb d3d10 driver?
paar muud mängu, mida täna proovinud olen (bf4 sealhulgas) kasutavad mingit faili mille kirjeldus on lihtsalt d3d driver.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 10.02.2014 22:50:12, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 10.02.2014 22:07:12 vasta tsitaadiga

mul kukkus FPS siis, kui pööras lahingu suunas - enamus unititest olid ekraanil. suured laevad ei mänginud eriti rolli.

bf4 küll ei saa praegu mantlega mängida, vahepeal hakib koledasti.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 01:51:40 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oskab keegi seletada, miks praktiliselt sama kiiret lahendust ei saa realiseerida dx/ogl all?

Sest MS vorbib kastikesi mitte ei arenda DX-i?. Oli millalgi ammu, kui DX11 välja tuli juttu DX12-st, aga see on täiesti ära vaibunud. Selline tunne, et DX osakonnas on ainult koristaja ja turvamees kohal ja see asub keldris kuskil icon_lol.gif
londiste kirjutas:
gcn-only, ehk siis vaid 7xxx ja rx-2xx kaardid.

Hetkel küll jah. Tulevased AMD kaardid saavad kindlasti samuti toe.
londiste kirjutas:
huvitav küsimus on, mis arhitektuurilised osad täpselt on vajalikud mantle jaoks

londiste kirjutas:
kas järgmistele põlvkondadele on toe jaoks vaja mingeid arhitektuurilisi erisusi?

See huvitaks mind ennastki.
londiste kirjutas:
5xxx/6xxx peal ilmselgelt asi olema ei hakka.

No see on selge. Nvidia samuti ei portinud Shadowplay-d näiteks 4xx/5xx seeriale.
londiste kirjutas:
"open standard" jutt on bs. esiteks on see disainitud gcn tarbeks. teiseks on amd öelnud, et võib-olla kunagi tulevikus (probably maybe) teeme selle avatuks.

AMD on alati ikka asjad avatuks teinud. Mitte nagu nvidia. Kui populaarseks see API muutub on iseasi. Ainus viis, kuidas see populaarseks ei saa oleks see, kui MS võtaks jalad kõhu alt välja ja viiks suured muudatused sisse DX12 versioonis mis nulliksid Mantle edu.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 11.02.2014 09:07:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
AMD on alati ikka asjad avatuks teinud. Mitte nagu nvidia. Kui populaarseks see API muutub on iseasi. Ainus viis, kuidas see populaarseks ei saa oleks see, kui MS võtaks jalad kõhu alt välja ja viiks suured muudatused sisse DX12 versioonis mis nulliksid Mantle edu.


Inimesed ei saa aru, et isegi sellisel juhul oleks Mantle`ist kasu kui ssee muudaks DX efektiivsemaks. Korraks on vaja kannapeale astuda siis hakkavad teised ka vaeva nägema.

Aga kohe esimesel päeval on vaja küsida 100 korda kaua asi vastu peab, mis selle mõte on, mitu mängu seda toetama hakkab...

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 17:41:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mantle`ist kasu kui ssee muudaks DX efektiivsemaks

Mis moodi see välja peaks nägema? Mantle on ju low-level API, ehk võimalikult riistvaralähedane. Mingit vahekihti pole mõtet vist DX ja riistvara/draiveri vahele veel juurde vaja...

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ssilverr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 11.02.2014 18:33:31 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et Draco mõtles antud lause juures seda, et see sunniks DX arendajaid rohkem pingutama parema tulemuse poole.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 18:52:04 vasta tsitaadiga

ssilverr kirjutas:
Ma arvan, et Draco mõtles antud lause juures seda, et see sunniks DX arendajaid rohkem pingutama parema tulemuse poole.

DirectX-i "arendab" Microsoft

Mantle tehtigi sellepärast, et mängude arendajad soovisid DirectX piirangutest/puudustest vabaks saada ja rohkem raualähedasemalt programmeerida (nagu see näiteks konsoolidel toimib)

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.02.2014 18:52:31 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
ssilverr kirjutas:
Ma arvan, et Draco mõtles antud lause juures seda, et see sunniks DX arendajaid rohkem pingutama parema tulemuse poole.

DirectX-i "arendab" Microsoft


silmas peeti seda, et Mantle võib panna konkurente oma jama lõpuks edasi arendama.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 19:04:46 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
ssilverr kirjutas:
Ma arvan, et Draco mõtles antud lause juures seda, et see sunniks DX arendajaid rohkem pingutama parema tulemuse poole.

DirectX-i "arendab" Microsoft


silmas peeti seda, et Mantle võib panna konkurente oma jama lõpuks edasi arendama.

Mantle peakonkurent ongi peamiselt DirectX, ja noh siis on ka ju OpenGL olemas icon_razz1.gif ...
See veel puuduks, et nVidia oma API-ga välja tuleks icon_eek.gif (Lihtsalt developeritel läheb töömahukaks või tekivad konsoolilaadsed "eksklusiivid", mis tapaks PC peal mängurluse täiega maha)

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.02.2014 19:18:11 vasta tsitaadiga

Tekkis üks küsimus seda teemat lugedes, et kas mitte AMD hiljuti mingit DX11.1 versiooni ei reklaaminud ? Kas see töötab siis selle uue mantle süsteemiga ja windows 8-ga ainult ? või sry ma täpselt pole aru saanud mis see mantle endast täpsemalt kujutab icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 19:42:56 vasta tsitaadiga

AMD nimetab Mantle't ise pigem DirectX täienduseks- http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/mantle-faq.aspx#185
Tegu on raualähedasema API-ga kui DirectX, seega saab täpsemalt kodeerida ning seekaudu ka GPU-de jõudlust lihtsamini kasutada.
Mantle kasutamiseks on vajalik sobiv riistvara (GCN arhitektuuriga GPU-d, st alates HD7000-seeriast), sobiv tüürel (alates 14.1 Beta http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx) ning loomulikult ka mängu toetus. Hetkel leiad need http://www.amd.com/us/products/technologies/mantle/Pages/mantle.aspx#2

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 20:38:50 vasta tsitaadiga

Gap, Ära oma pead vaeva. Nvidia kasutajatel jookseb juhe kokku. See on kõrgem matemaatika icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 11.02.2014 21:36:55 vasta tsitaadiga

Minu mõte oligi see, et ehk tõi Mantle oma tulemisega lõpuks esile DX puudused mida nüüd ka MS näeb.
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 21:37:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

londiste kirjutas:
huvitav küsimus on, mis arhitektuurilised osad täpselt on vajalikud mantle jaoks

londiste kirjutas:
kas järgmistele põlvkondadele on toe jaoks vaja mingeid arhitektuurilisi erisusi?

See huvitaks mind ennastki.

Tegu on tarkvaraga- muutub riistvara/arhitektuur, areneb/arendatakse/kohandatakse ka tarkvara icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.02.2014 21:46:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Gap, Ära oma pead vaeva. Nvidia kasutajatel jookseb juhe kokku. See on kõrgem matemaatika icon_lol.gif thumbs_up.gif


Naljatledes ütleks, et kuna sa oled AMD kasutaja, siis oled äärmiselt tabava kasutajanime endale pannud beer_yum.gif
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Mantle Üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.