Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.02.2014 17:19:19 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:

Mu Taanist pärit sõber ütles hästi: "Mäng on täpselt nii hea, kui need inimesed kellega sa seda koos mängid.


Ehk siis mäng iseseisvalt mänguna lihtsalt ei tööta, ei ole mängimist ega sellele kuluvat aega väärt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 17:22:51 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Mängijatest rääkides oli nt. Betas Ebonheart Pact hoopis meeldivam kui Aldmeri dominion.

Viitsid lähemalt rääkida selllest?

Siin päris palju häid mõtteid postitatud. Isiklikult mul mängurina on natuke kahju näha, et inimesed selle mängu ostavad ning lubavad tootjal endale koti pähe tõmmata ning seeläbi loovad olukorra, kus tulevikus tootjad kergekäelisemalt sarnast jura teevad.

Näiteks nüüd mängudes nii tavaliseks muutunud tasulised DLC'd.

Kuid samas mõistan ka inimesi, kes sellle mngu ostavad, sest mängus leidub palju head (eriti TES maailma huvilistele).
Scart kirjutas:
Rasvane kirjutas:

Mu Taanist pärit sõber ütles hästi: "Mäng on täpselt nii hea, kui need inimesed kellega sa seda koos mängid.


Ehk siis mäng iseseisvalt mänguna lihtsalt ei tööta, ei ole mängimist ega sellele kuluvat aega väärt.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif Kusjuures mulle tundus (nii palju kui seal esimesel saarel ringi möllata jõudsin), et tegemist on rohkem selllise mängitava... singleplayer mänguga icon_razz.gif Sai ka sõbraga veidi koos ringi kolatud, aga tol hetkel questide jagamine ei toiminud ja vastased olid nii lihtsad, et... ei näinud nagu eriti mõtet. + Segas sisseelamist icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.02.2014 17:32:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Rasvane kirjutas:

Mu Taanist pärit sõber ütles hästi: "Mäng on täpselt nii hea, kui need inimesed kellega sa seda koos mängid.


Ehk siis mäng iseseisvalt mänguna lihtsalt ei tööta, ei ole mängimist ega sellele kuluvat aega väärt.


Kui mäng on lihtsalt sitt, siis muidugi. (Need head emotsioonid hetkel võivad kiiresti muutuda)

Aga näiteks minul vahepeal hakkab küll nendes MMO'des üksinda igav.. Olgu see nii hea mäng, kui olla saab. Nii kui ma mängin kellegagi koos + skype, on asi kohe palju nauditavam.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.02.2014 18:15:55 vasta tsitaadiga

Ma siin mõtlen, et mis staadiumis see praegu olev mäng ikka on.. vees ujudes hüppad nagu maapeal icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 10.02.2014 18:17:33 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem oskan ma Esot kõrvutada Riftiga, et see oleks siis first person Rift - version. Viimati mängisin sõpradega Rifti veel siis, kui see f2p versioon oli lvl 20 capiga. Pean tõdema, et ei ole eriline rifti, ega skyrimi pooldaja: Need mõlemad on head ajaviited, aga fakki, Kindom of Amaluri voice actingu ning lore'i vastu nad ikka ei saa icon_biggrin.gif (minu jaoks,minu kiiks). Ma mõtlesin ka arutleda monthly subscriptioni üle pikemalt, aga olen Esot mänginud nii 4-5 tundi ja hetkel end-game contentist mul ülevaade puudub, siis ei näe mõtet niisama lahmida stiilis "on/ei ole väärt". Siin sõpradega panustame though, mitmendal kuul peale launchi see f2p'ks läheb icon_lol.gif . Gaafika on sobilik, kuid nagu korduvalt mainitud, iganenud. Selle võib isegi andestada, sest mmo eesmärk on ikkagi võimalikult paljude arvutite peal olla mängitav. Ja mängitav ta on, kuid ikka jääb paar peamist viga sisse. Minu jaoks on häiriv see, et nt. suurel, avatud maastikul on loomade populatsioon väga hõre (algussaarel vähemalt). Sooviks näha rohkem non-combat loomi, kasvõi crittereid. Ja nagu ikka, kui on kaks moby üksteisest paari meetri kaugusel ja sa pullid/kited ühe nendest enda juurde, siis teine vennike lihtsalt seisab seal nagu braindead icon_rolleyes.gif .Varasemalt keegi ütles ka, et eelise wowi ees on fakt, et (quest-) npc'd on kõik voiced, mis mind jätab aga külmaks. Esimese characteriga mängides ma jah kuulasin neid, aga kohati räägivad nad niivõrd aeglaselt, et mõõduka lugemisoskusega jääb pool jutust ikka kuulamatta. Skippima paneb asjaolu, et kui npc'd räägivad, siis füüsiliselt on nad peaaegu liikumatud, mis tüütab ruttu ära.Lore on see-eest kaasahaarav ja keerukas, mis lisab mängitavust. First person view on minu puhul eeliseks, võrreldes teiste mmorpg'dega (isegi võrreldes wowiga - olin hardcore reider). Kui kevadel tuleb pikem open-beta, siis proovin kindlsti, aga hetkel ei plaani osta. Ja mängin ka sel juhul ainult, kui mõni sõber seda juba mängima peaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
varjutus
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 18:57:01 vasta tsitaadiga

Mind häirib see, et praktiliselt vist iga mob kannab endaga kaasas täpselt 1 kulda icon_biggrin.gif Kuigi asja tasakaalustab see, et osades chestides on tõepoolest natuke rohkem kulda ja mõned paremad asjad saada ja see tekitab tõesti tunde, et chest on see, mis ta olema peab- varalaegas, kuhu midagi väärtuslikku on peidule/hoiule pandud. Samas jah, igav nats, et iga mob ainult ühe kullaga ringi ajab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 20:06:12 vasta tsitaadiga

varjutus kirjutas:
Mind häirib see, et praktiliselt vist iga mob kannab endaga kaasas täpselt 1 kulda icon_biggrin.gif Kuigi asja tasakaalustab see, et osades chestides on tõepoolest natuke rohkem kulda ja mõned paremad asjad saada ja see tekitab tõesti tunde, et chest on see, mis ta olema peab- varalaegas, kuhu midagi väärtuslikku on peidule/hoiule pandud. Samas jah, igav nats, et iga mob ainult ühe kullaga ringi ajab.

See on päris palju, arvstades faktiga, et 17k maksab ratsu. Päris hull oleks, kui high-level mobid dropiks näiteks 100g...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 10.02.2014 20:10:13 vasta tsitaadiga

Arvata võib et majandus reorganiseeritakse mingil hetkel

viimati muutis Levelxer 19.02.2014 19:58:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.02.2014 20:48:27 vasta tsitaadiga

Abondened Cellsi(smtn like that?) nimeline insta dropib iga mob mingi 3-4 valget equipmenti juppi.. Iga asja saab müüa maha 25gp each vms.. Ei ütleks, et raha vähe tuleb icon_biggrin.gif
+ Sealt instast sain ühe Oransi värvi ruuni millega saab Epic qualityst asja Legendaryks muuta : )

Ok, kott saab imekähku täis, aga kui potioneid ja asju kaasa ei võta siis saab päris suure summaga tagasi linna minna.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 20:56:35 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Abondened Cellsi(smtn like that?) nimeline insta dropib iga mob mingi 3-4 valget equipmenti juppi.. Iga asja saab müüa maha 25gp each vms.. Ei ütleks, et raha vähe tuleb icon_biggrin.gif
+ Sealt instast sain ühe Oransi värvi ruuni millega saab Epic qualityst asja Legendaryks muuta : )

Ok, kott saab imekähku täis, aga kui potioneid ja asju kaasa ei võta siis saab päris suure summaga tagasi linna minna.

Ma vist 6h umbes ühe tegelasega mänginud ja korjanud kõik, mis leidnud üles ja quest reawardid, siiani täis pole saanud icon_razz.gif

Ps. Spetsid rääkige, mida mängus reaalselt rass ja alliance muudavad? St. kas rassil peale racialite ja välimuse veel mingi roll? Mida allianced määravad?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.02.2014 21:53:54 vasta tsitaadiga

Allianceid on 3. Warzones on igal kolmel Alliances omad eraldi ülesanded. Nö kolmnurkne map.
Rassidest niipalju, et nt Orci passiv annab Heavy armorile kaasa ja rohkem staminat jne.
Dark Elfil arenevad Dual Wield skillid kiiremini etc.

http://skillcalc.massyx.de/ - Uuri siit Racial boonuseid.

Praegu vaatan neid Racial boonuseid, siis dps wise oleks kõige parem teha Aldmeri Alliance Wood Elfist Bow tegelane, ja Khajitist Melee vend.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 22:04:08 vasta tsitaadiga

Suht normaalne mäng tundus, graafika veidi detaili vaene ja max graafikaga ainult 45fps, mis on nigel. Gameplay OK jne. Jättis normaalse mulje, oleks F2P, siis võiks selle 40-60€ välja käia küll, aga arvestades seda, et päevas max 2h mänguaega ja on olemas nii palju paremaid mänge, mida mängida, siis minul jääb kindlasti ostmata. Just seetõttu, et pole aega sellega tegeleda, liiga igav, samas kehtib iga teise MMORPG kohta ka. Hea seltskond oleks ainuke, mis paneks seda mängima, aga üksinda mängides on single player mängud palju huvitavamad ja sisukamad.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 22:45:28 vasta tsitaadiga

Nii. Pmst kui vanglast välja saad...
Spoiler Spoiler Spoiler


Üritasin koobastest (algus, mis sama kõigile) joosta 80% speedruniga välja, ajaks tuli 11 m 42 s. Kui vähe kiiremini teha, siis usun, et 9-10 min on reaalne.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 10.02.2014 22:54:31 vasta tsitaadiga

nu eks teise chariga läheb kõik kiiemini.
Ise tegin 2 chari ainult, mõlemad lvl 9, rohkem ei viitsinud.
Pakun, et teisel charil oli played time mingi poole väiksem kui esimesel. Ei pea kõiki asju otsima/üle lugema/üritama aru saada, mida kuradit clickida, et armorit teha, jne ;P

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.02.2014 23:13:06 vasta tsitaadiga

Mul viskas kopa ette lõpuks questide bugid... mingi 17 matsi kõik ootasid, et üks mob spawniks... nagu animation töötas aga mob ei spawninud... 30mintsa ootasin koos kuni alla andsin. Soovitati mõnda relogi.. see oli muide quest mida PIDI tegema, et sealt teiselt saarelt ära saada.. õnneks paar relogi ja kõik töötas.. või fixiti just siis sest kõik matsid olid selleks ajaks kadunud sealt. Daggerfallis ka kaks idiootset questi.. üks kus peab kahe laeva peal seal ringi möllama otsima mingit venda ja see ei spawninudki kunagi, inimesed jooksid ringi nagu peata kanad.. siis mõtlesin, et okei savi, teen mages guildi teist questi... jõuan õigesse kohta... JA SAMA JURA. Sepp on nina ees.. pean aitama mingit mobi tal tappa aga vend ei tee mitte midagi. Jälle kari inimesi oli ümber ja ootas ei midagi.

Igatahes tohutult bugine ning 2 kuuga küll ei näe, et see valmis võiks saada. Jube konsoolikas ka, 5 skilli max korraga (lvl15 juures pidi veel 5 saama juurde weapon swapiga).

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 10.02.2014 23:28:12 vasta tsitaadiga

nu beta ju, oodata on et buggine.
gw2 oli ju ka mingi 5 skilli? aga see ei ole konsoolikas ; )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.02.2014 23:56:17 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
nu beta ju, oodata on et buggine.


See mäng launchib kahe kuu pärast muidu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 11.02.2014 00:21:28 vasta tsitaadiga

Tegemist on pigem alpha, mitte betaga, sest:

"Beta is feature and asset complete version of the game, when only bugs are being fixed. This version contains no bugs that prevent the game from being shippable. No changes are made to the game features, assets, or code. Beta occurs two to three months before code release."

See jutt, et tegemist ainult betaga, kõik võib veel muutuda, on täielik jama. What you see is what you get. Parandatakse gamebreaking bugid ära, aga mäng tervikuna jääb samaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 11.02.2014 00:41:52 vasta tsitaadiga

nu see et, mingi elukas ei spawni ja takistab main quest chaini edasi teha on ju game breaking. Parandatakse ära ja asi korras. Ja isegi kui ei parandata siis tough luck. Spammid supporti ja tuleb hea GM ja aitab hädast välja.

Arvestades tavalisi standarte on mäng valmis.

Hala hakkab suht ära tüütama juba , ) Ei tea küll ühtegi mängu mis oleks launchides 100% valmis ja bug free olnud.
Meelelahutust paariks kuuks peaks piisama. Mis edasi seda ei tea keegi.
Oodata, et selline mäng oleks "free" on ikka ka suht naiivne. Ja võrrelda seda mingite suvaliste hiina "free to play" mängudega on ka suht meelevaldne.
Ei tasu unustada kunagi, et mängutootjad on siiski kasumit taga ajavad ettevõtted. Ja kui leidub lambaid, kes ostavad 100 euri (või mis iganes see summa oli) eest selle imperiali jne, siis edu neile.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 00:58:23 vasta tsitaadiga

Miks on naiivne oodata, et mäng oleks kuumaksuvaba?
Lotro, age of conan, tera, warhammer online, starwars kõik läinud üle selllele mudelile.
Lisaks veel APB, mis üllatas oma eriti ahne launchihinnaga.

Ka starwarsil olid ulmelised summad tootmise alla pandud, ikka feilis ja läks f2p maksemudelile üle.

Miks praegune mäng peaks erand olema? On võetud tuntud nimi ja tehtud keskpärane või natuke halvapoolne mäng - võrreldes konkurentidega (starwarsil palju hendintatud queste, age of conani, tera, warhammeri, wowi võitlus on parem), kõigis nendest mängudest on väiksemad laadmsiajad jne.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 11.02.2014 01:31:31 vasta tsitaadiga

Lotro, age of conan, tera, warhammer online, starwars - kõik on failinud, sellepärast ka free to play mudel.
Kellele sobib kui igal sammul Shop ikooni näkku topitakse, kellele mitte. Mulle ei meeldi igatahes. Eelistan maksta ja võrdsete võimalustega mängida.
Ise tean, et gw2 ja tera peaks olema ainukesed sellised true free to play, et poes on ainult fluff.
Lotro kohta tean, et seal on see free to play ikka väga jutumärkides. Warhammer oli fail suht algusest peale, seega hetke olukorraga pole kursis.

Starwarsi kohta, nagu ise ütled, läks f2p kuna failis. Summadega pole midagi pistmist. Oleks väikema summa eest tehtud, oleks ikka failinud.
Ja võrrelda mänge laadimisaja järgi - see on uus tase ; )
Kellele tütar, kellele ema. Combat on minu arust igati ok. Ei ole igav tab target, ei ole ka imelik age of conan system. On selline vahepealne action based button smashing , ) Suur fail on see konsooli port, et nõmedad 5 skilli on. Tahaks rohekm korraga kasutada...

Kokkuvõtvalt, pole mäng nii hull midagi. Hetkel ükski teine mäng ei paku mitte mingit naudingut (ja ma olen neid kõiki proovinud) seega see on vähemalt uus ja lahutab mu meelt vähemalt paariks kuuks , )
Ma lõpetan fanboy jutu nüüd ära.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2014 01:58:35 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
Ja võrrelda mänge laadimisaja järgi - see on uus tase ; )
Ma lõpetan fanboy jutu nüüd ära.

KTHXBYE icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 11.02.2014 11:04:23 vasta tsitaadiga

Kusjuures kõige muu kõrval on selle mängu kõige suurem probleem "Faction locked territories" mis on MMO puhul ikka ajuvaba. St. ma saan ainult explorida 1/3 regioonidest, mujale lihtsalt ei saa.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 11.02.2014 11:15:48 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kusjuures kõige muu kõrval on selle mängu kõige suurem probleem "Faction locked territories" mis on MMO puhul ikka ajuvaba. St. ma saan ainult explorida 1/3 regioonidest, mujale lihtsalt ei saa.

Tõesti on nii? Siis minu silmis ikka üsna mõttetu mmo. Väga meeldiv on vahest vihatuimasse factionisse algusaladele ennast välja elama minna. icon_razz1.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 11.02.2014 13:26:36 vasta tsitaadiga

Nädalavahetuse beta lõppes hommikul kell 7
Oodata on veel X beta eventi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.