Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 09.02.2014 17:21:29 vasta tsitaadiga

Mängisin lvl 7-ni ära ja ütleks, et midagi oleks nagu ikka puudu. Fighting süsteem on veits nigel, mulle ei istu vähemalt. Questid on suht talutavad pole mingi tapa 3 hiirt ära vms. Ütleme, et mängiks seda mängu ainult siis kui oleks tasuta. Raha eest jääb ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2014 17:31:51 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab proovida veel :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 09.02.2014 17:36:59 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Sai kolmanda saareni mängitud ja rohkem ei taha kah. Seda ei mängiks isegi kui see f2p oleks. Skyrimist on asi ikka väga kaugel. Mõtlen just queste ja maailmad. kõike tuleb osta varastada ei saa pea midagi. Craftimine on kallis, hobused on jumalast üle hinnatud kõige odavam kuskil 17k. Graafika eriti koobastes on väga nigel võrreldes Skyrimiga. Kõik on tuhm, värvid puuduvad ja see tõttu näeb kogu maailm igav välja. Täielik vastand skyrimile.
Kas terve mäng hakkabki nagu saartel toimuma?


mount on igas mängus ju kallis.
craftmine peabki kallis olema, arvestades et crafted stuff on siiski päris hea ja kasutatav.
endale hakkab järjest rohkem meeldima kui aus olla.
täna on loading screen ka päris talutav olnud, seegaon selline tore single player game , )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 09.02.2014 18:19:00 vasta tsitaadiga

Proovisin ka teisi klasse natuke ja ikka kuradi igav mäng. Loodan väga, et mäng liiga suur fail ei tule ja firma pankroti lähe. Muidu jääb Skyrim 2 tegemata, ainult ühe lolli idee pärast.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 09.02.2014 18:36:26 vasta tsitaadiga

"Kas kavatsed mängu osta?" vastasin kindel "ei". Reedel mõned tunnid mängisin, laupäev jäi vahele, aga tänahommikuse sessiooni põhjal võin julgelt väita, et see on üks kehvemaid MMO betasi, mida olen proovinud. Konsoolika hais käib üle pea, melee combat on täielik katastroof, aegunud graafika ja animatsioonid, leveldamist, skille ja statse on tohutult lihtsustatud (Skyrimi magicka, health, mana süsteem), sügavus puudub, menüüde välimus on sama jube, kui Skyrimis (suured fondid ja liiga palju vaba pinda). Kui Elder Scrolli nime ees poleks, siis arvaksid paljud, et tegemist on mingi odava F2P MMO'ga, aga kuna nimi müüb, siis see ongi hetkel nende ainus päästerõngas, millest kinni haarata.

Hetkel ei näe küll ühtegi põhjust, miks peaksin selle eest iga kuu lisaks mänguhinnale (55€) veel 13€ peale maksma, Imperial Editionist rääkimata (digiversioon 80€, jaemüügist koguni 100€!). Isegi GW2 puhul mõtlesin päris kaua ja pikalt, kas osta või mitte. Lõpuks ostsin ikka ära ja ei kahetse, sest toode on vähemalt kvaliteetne ja korralikult läbi mõeldud, aga ESO kohta seda küll öelda ei saa. Isegi F2P puhul peaksin ainult mõned päevad vastu ja seda siis, kui mitte midagi muud teha pole. Kui nad oleks keskendunud ainult PC versioonile ja võtnud GW2 valemi, siis veel, aga ei - rahaahnus on nii suur, et PC turust enam ei piisa ning tulemuseks ongi PS4 ja Xbone'ga ristatud jõledus.

Lõpetuseks veel Forbesi ennustus: Predicting The Biggest Video Game Disaster Of 2014: The Elder Scrolls Online

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2014/01/02/predicting-the-biggest-disaster-of-2014-the-elder-scrolls-online/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 09.02.2014 21:15:43 vasta tsitaadiga

ma päris nii kaugele ka ei läheks, et võrdleks asja odava f2p mänguga. Ilmselt sa pole paljusid mänginud/proovinud.
Ise olen väga rahul, et asi (vähemalt alguses) on p2p. Ei topita, igal sammul, vähemalt cash shop ikooni näo ette.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2014 21:23:37 vasta tsitaadiga

dstar tänud põhjaliku arvamusavalduse eest thumbs_up.gif
Kui aega ja viitsimist, siis sooviks ka teistelt kasutajatelt veidi sisukama põhjendusega kui "see on hea/see on halb" arvamusavaldusi icon_smile.gif Huvitav lugeda.

486 asjata muretsed. Firmat see projekt tõenäoliselt kummuli ei aja, ehk kallutab natuke... kui juhtub halvim ja siiski hävivad nii rämedalt, et tuleb uksed kinni panna, müüakse ES õigused mingile teisele firmale edasi ja on lootust, et tuleb vähemalt parem mäng kui see icon_razz.gif

+ skyrim 2 saad vorpida skyrim+pluginnidest icon_biggrin.gif

nardae jutule thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif meenutage classic wowi. Tavaline mount oli vist 100g koos riding skilliga ja epic oli 1000? Täpselt ei mäleta, aga classicus oli seda raha ikka päris raske alguses kokku ajada. TBC'le eelnenud patch tegi selle palju lihtsamaks. Ma ise ei ole TESO raha teenimise võimalustega väga kursis ja ei tea kui suur summa see 17k mängus on, aga suvalisest questimisest level 5 (vist oli level 5?)'ni tuli mul kokku mängus mingi 600g. Mida kallimad need mountid on, seda parem. Mäng ongi huvitavam, kui kogu content ja võimalused ei tule ühe nädalaga kätte.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.02.2014 22:57:31 vasta tsitaadiga

Ütleks, et newerwinter on kordades asisem.
Aga tegu ka algelise betaga, mille eesmärk ju servereid stressida?
Et seega saab näha, kuid esimese hooga ostma ei jookse kindlasti. Pigem ootab suveni, vaatab, kas launch oli feil ja kas populatsioon jäi alles.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 09.02.2014 23:17:32 vasta tsitaadiga

kirjutan siis paar sõna rohkem.

Graafika oli ok. Halb ei olnud vähemalt ja jooksis korralikult.
Animatsioonid jätavad mind suht külmaks. Ilmselt võiks paremad olla, kuid animatsioonide pärast mänge just ei mängita.
Combat oli asi mida ma kartsin, et tehakse samasugune jura nagu skyrim oli. Aga õnneks on tüki maad sujuvam ja ilmelt lihtsam. Blockima peab, teeb iga lahindu kordades kergemaks.
Questid tundusid huvitavad, kui oleks väga viitsinud lore'i süveneda oleks ilmselt veel huvitavam olnud. Selliseid "kill 10 wolves" queste väga ei mäleta.
Suuri bugge ei mäleta. Endal buggis 2 questi. Ühes läksin npc'st liiga kaugele ja quest ei updatinud. Ja teises keeldus 1 elukas spawnimast, mida pidime tapma. Crafting/vendor bug parandatakse ilmselt varsti, hetkel aitas kas tilde nupu kasutamine või siis /reloadui.

Siis asjad, mis jäid segaseks. Palju skill punkte kokku saab? Keeruline on char buildi teha, kui ei tea paljude punktiega arvestada. Kas saab vabalt weapon skill tree ja class skill tree ära maksida ja siis jääb paari craftingu jaoks veel ülegi jne... Releases lubati respeccimine ja kuulujuttude järgi.
Mis ei meeldinud, active skille on 5 tk. lvl 6na oli juba rohkem skille kui ära mahtus, seega pidi juba valikuid tegema...

Craftingu koha pealt veel. See peagki kallis olema, ei ole eriti jätkusuutlik kui lvl 1st alates teenid kasumit.

See, et mäng mingi 40-50 eur on releases, see ju suht tavaline. See, et asi on p2p mitte cash shop, see on eriti tore. Peale GW2 ja Tera ei tule küll ühtegi peli meelde, mis oleks tõsiselt tasuta. Ülejäänutes topitakse ikka Shop ikoon sulle igal võimalusel näkku. Ja eriline lemmik on igas mängus bag space.. lemmik asi millega raha teenida.

Kokkuvõtvalt. Asi on vähemalt hetkel uus , uued asjad on ikka ja alati toredad. Ja kuna turul midagi muud normaalset/head ei ole siis ilmselt paar kuud seda ikka mängin. Kuni näen end game jne ära.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.02.2014 23:29:55 vasta tsitaadiga

Mäng meeldib ja mulle "müüdi maha" selle betaga. Ootasin jubedat konsoolijunni aga üllatusin meeldivalt.
Hetkel asetaksin selle Guild Wars 2'ga ühele pulgale, pigem siiski ülespoole (isiklikud eelistused, GW2 müüsin peale 2 nädalat maha). Päris sellist WoW'i entusiasmi ei tekitanud aga piisavalt köitis, et õhtuti 1-2h seda mängida.

Isiklikult kindlasti ei usu suurt faili, aga eks näis. Praegu sai veel nii vähe mängust alles näha, et raske suurt kommentaari kirjutada.

@Timberg, WoW's oli hobune 70g ja skill 20g kui ma ei eksi, kokku 90g mida oli siga raske koguda. Ise sain hobuse lvl 40 asemel vist lvl 48 vms ja ka säästsin kõvasti icon_smile.gif epic hobune oma 1000g oli kättesaamatu enamuste jaoks, PvP epic hobused olid need mis massidesse jõudsid.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 09.02.2014 23:49:42 vasta tsitaadiga

Kedagi veel info puudus häirib? Numbrid ja combat log jne.
Skyrimis see vajalik ei olnud jah, aga MMO's võiks siiski sees olla.

Addonidega siiski ehk lisanduvad ka need otpionid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 09.02.2014 23:58:45 vasta tsitaadiga

Kas uninstalli tehes peab mängu folderi ise ära kustutama? Control Panelist tegin uninstalli, aga 29 GB kaust ei mõtlegi ära kaduda. Tahtsin veel korraks sisse logida, et vaadata, kas üks quest, kus mingi elukas välja ei ilmunud on ära parandatud, aga nüüd näitab et queue on 1 tund ja 30 minutit... Nii et selle mänguga on õnneks asi selge. Never again.

Rasvane kirjutas:
Kedagi veel info puudus häirib? Numbrid ja combat log jne.
Skyrimis see vajalik ei olnud jah, aga MMO's võiks siiski sees olla.

Addonidega siiski ehk lisanduvad ka need otpionid.


Ma tundsin nendest numbritest isegi Skyrimis puudust, aga MMO's peaks need olema kohustuslikud. Paljudel on aga sellest täiesti suva... Selles mõttes ikka täielik konsoolikas, mida hea puldiga mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.02.2014 00:27:04 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Kedagi veel info puudus häirib? Numbrid ja combat log jne.


Minuarust parim asi selles mängus. Chati võiks ka veel ära kaotada!

dstar kirjutas:


Ma tundsin nendest numbritest isegi Skyrimis puudust


sa tahad numbreid näha skyrimis?! icon_eek.gif hea tont.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 10.02.2014 01:47:38 vasta tsitaadiga

Ise jätan ostmata. Midagi huvitavat sealt ei leidnud, tuli selline, nagu arvasin. Questid üsna igavad, graafika aasta 2014 kohta üsna jube, vähemalt alguse alad ka igavad. Ei tekkind erilist fiilingut, minu silmis jäi tugevalt GW2-ele alla. GW-is sai väga nauditud piltilusa graafikaga mappides exploremist ja üsna liikuvat combatit. Pvp-d proovida ei jõudnud, ju see kõrgema leveli teema. Kui kuumaksu ei oleks, siis isegi prooviks veel, kuid igakuisete maksete eest ei näe mängus piisavalt meelelahutust.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 10.02.2014 02:58:32 vasta tsitaadiga

Minu oma arvamus.
Sa seda MMO d oodatud juba selle välja kuulutamisest saadik.
Kõige rohkem ootasin pvp osa mis tundus gamplay videodes eriti huvitav.See just ,et saag GW2 sarnaselt kaas osalisele jõudu või muid eri effecte juurde anda.
Mäng tunuds alati huvitav, et just tehti ühele legendaarsemaile RPG seeriale Mitmikmäng.
Ei eeldanud kunagi ,et see saab olema TES 6.
Vahepealsed cinematic treilerid olid muidugi vapustavad.Suured sõjad erinevate allaiencite vahel jne.
Kuid nüüdne beta weekend muutis mu arvamust täielikult ja nüüd on ka miks.
Alguses mäng tundus tip top, kõik oli väga äge ja nagu uus asi ikka.Siis aga jõudsin level 5 eni ja võtsin ette rännnaku 2 saarel.Et minna ühest otsast teise.Vahepeal aga olid eventid , need suured pöörimse moodi asjad.
See tundus nii lahe , nägid kaugemal kuidas grupp inimesi nii +10 inimest võitlevad üheskoos et saada jagu vastasest.
Ja ükskõik kes tahtis võis osaleda, see ongi see mis on puud hetkelistest mmodest.Et sa saad grupi inimestega ilma invitimata teha siukseid asju.

Teiseks, on sama asi questiega, sa saad oma sõpradega suurem osa queste läbi teha, See teegbi minujaoks mmo.

Selle nv sai loetud ja uuritud paljude inimeste arvamust.
Küll räägiti combatist, et jama jne.
See jäi selgusetuks, kas tõesti oleks parem kui oleks wow taoline ,et vajutad nuppu ja,et mõõgaga uueti lüüa pead ootama 5 sekundit.
Välimus-Igati sobilik siukse mänug jaosk, ei saa odata mingit starcitiseni graafikat.

Üle üldine questimine-need olid nagu eel mainitud väga head, ei olnud tõesti tee 10 kükki ja siis tule tagasi.Vaid olid täielikult peale dubleeritud ja väga hästi TES vääriliselt.
Ja see muusika, see oli imeline , ei hakanud ajudele vaid oleks võinudgi jääda kuulama.


Mina kindlasti ostan selel mängu , vähemalt kasvõi paariks kuuks.Aga juba selel pärast ,et hetkeeisuga läbitud kõik ES seeria mängud alaes Morrowindist.
Arvatavasti nii nimetatud level 50 nest läheb asi huvitavamaks ja pvp ja maailm lahti .
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 10.02.2014 09:24:37 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Kedagi veel info puudus häirib? Numbrid ja combat log jne.
Skyrimis see vajalik ei olnud jah, aga MMO's võiks siiski sees olla.

Addonidega siiski ehk lisanduvad ka need otpionid.

Jah, väga

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 10.02.2014 10:55:58 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Proovisin ka teisi klasse natuke ja ikka kuradi igav mäng. Loodan väga, et mäng liiga suur fail ei tule ja firma pankroti lähe. Muidu jääb Skyrim 2 tegemata, ainult ühe lolli idee pärast.


ot:
Skyrim 2? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Tundub, et sinu jaoks on Elder Scrolls võrdeline ainult Skyrimiga ning ka antud MMO'd proovid sellega võrrelda. Lisaks kujutad ette, et tulevane Elder Scrolls SP mäng peaks olema mingi Skyrim 2.0. Jube kahtlane tunne, et sa ei saa üldse ES seeria olemusele väga pihta ning ilmselgelt ei oska võrrelda samas universumis toimuvat MMO-d ja SP mängu ning kokkuvõttes on suht kindel, et ega sulle antud teema ei saagi seega väga sobida.


Aga veidi rohkem teemasse, siis mängu ideel nagu väärtust oleks, aga MMO'd ennast eriti ei tõmba, seega jätan proovimata. Kuumaksu alusel kindlasti ei hakkaks mängima. Väga vastumeelne idee, et minu mänguaeg on maksustatud. Samas ES seeria fännidele on siin kindlasti midagi huvitavat. Tundub, et vähemalt Story suhtes mängivad tõelised fännid selle ühe korra läbi nagu ka Old Republicuga paljud tegid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.02.2014 13:11:45 vasta tsitaadiga

Mis kell beta lõppeb üldse? Täna ju?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.02.2014 14:08:16 vasta tsitaadiga

Meie aja järgi pidanuks kell 7 hommikul lõppema, aga Skypes räägiti, et 12:14 ajal oli veel üleval. Gonna check soon.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antichraldo
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 10.02.2014 14:22:30 vasta tsitaadiga

Lõpuaeg on siis "February 10th at 11:59PM EST", ehk sis meie aja järgi teisipäeva hommikul 6.59.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 16:05:31 vasta tsitaadiga

Hetkel on mul selline mõte mängu kohta. See on keskpärane, aga maailm, lore, muusika on väga lahedad ja mäng ise on mängitav. Ma oleksin tahtnud, et see mäng oleks mitmes mõttes (combat, avatus jms) parem. Praegusel kujul (mis on tõenäoliselt üpris sarnane ka sellele, mis aprillis üles läheb), oleks mäng minu arust väga hea, kui kasutaks guild wars 2'le sarnast maksemudelit (osta 1x, kuumaksu pole, microtransactionid mängus).

Olen veendunud selles, et ostes mängu ~46 euro eest (tavaversioon nuuvemist osta - kas kusagil on odavamalt?), saaksin mängust kaasatuleva tasuta kuu sees kindlsati meelelahutust kogu raha eest. Samas küsimus minu jaoks on selles, kas mäng õigustab oma praegust maksemudelit? Minu puhul on vastus ei. Kuumaks on liiast. Ühe rassiga mängimise pärast lisaraha küsimine on liiast.

... ning lõpetuseks. 46 euro eest saab osta näiteks guild wars 2 ja skyrimi (mõlemad mängud). Teisisõnu, saab kindlasti osta mänge, mis pakuvad parema replay väärtuse sama või vähema raha eest. Kuid antud mängu ostmise puhul on mulle suurimaks takistuseks see, et KUIGI... 46 eurot on minu arust see kuu aega mängu väärt, pean ise arvatavasti põhimõtte pärast mängu sellisel kujul mitte ostma, sest kui ostaksin, hääletaksin oma rahakotiga ning annaksin mängu tootjale ja ka teistele tootjatele sõnumi, et 46 eurot + kuumaks + lisatasu ühe rassi eest on vastuvõetav ning tehke tulevikus sarnaseid mänge.

Kutsuksin üles ka teisi, kes kaaluvad mängu ostu, võimaluse korral mängu launchi ajal mitte ostma ning ootama/vaatama, kas/kuidas meie käitumine mõjutaks mängutöstuse käitumist tulevikus.

Kui aus olla, siis suurt ma ei looda... aga noh, proovida võib. Isiklikult kaotan selle, et ei saa ühe sõbraga koos mängida, kes 90% mängu ostab. Samas võita võib palju... näiteks seda, et tootja võtab ennast kokku ja tulevikus on sarnastest ämbrite tekkimist ehk võimalik ennetada.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.02.2014 16:37:29 vasta tsitaadiga

Ise eelistan kindlasti ennem kindla kuumaksega süsteemi kui seda, et parema mõõga eest või suurema koti eest maksan mängusiseselt mis omakorda põhjustab ebavõrdsust, ehk suurema sissetulekuga inimene on ka mängus edukam. Paljud mängivadki MMO'd sellepärast, et argipäevast ja ebavõrdsusest pääseda ja kindlasti ei õigusta selle lisamist mängu. GW2 päikeseprillide ostmine jne rikkus lihtsalt kogu mängu olemuse, mitte ei tekitanud ebavõrdsust.
Usun, et kuumakse tekitab ka meeldiva mängijatebaasi.

Mängijatest rääkides oli nt. Betas Ebonheart Pact hoopis meeldivam kui Aldmeri dominion.

Ise pole Skyrimit mänginud kuid ei kujuta ette kuidas seda teha teades, et kusagil on täiesti elav ja toimiv Tamriel, ma pakun et Skyrim tekitaks minus koheselt soovi mängida MMO'd nagu seda tegi Diablo 3.

Samas ei imesta kui peale 1-2 kuud lõpetan selle mängimise, sest ebameeldivaid üllatusi võib ette tulla ja kindlasti on sellel mängul veel kõvasti arenemisruumi kasvõi ülalmainitud combatlogi ja dmg numbrite näol.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.02.2014 16:51:54 vasta tsitaadiga

Ei kaitse sind ka see kuumakse ebavõrdsuse eest, kui mingi hullem nolifer endale tonnides kulda ja muud fancy kraami kokku grindis kui sa alles töölt koju jõuad. Liskas veel hiina gsid muudavad igasugusegi mmo BSks.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.02.2014 17:04:54 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Kui aus olla, siis suurt ma ei looda... aga noh, proovida võib. Isiklikult kaotan selle, et ei saa ühe sõbraga koos mängida, kes 90% mängu ostab. Samas võita võib palju... näiteks seda, et tootja võtab ennast kokku ja tulevikus on sarnastest ämbrite tekkimist ehk võimalik ennetada.


Mu Taanist pärit sõber ütles hästi: "Mäng on täpselt nii hea, kui need inimesed kellega sa seda koos mängid." Ehk siis social guild jne ja need inimesed seal sees teevad tegelikult mängu mängitavaks. Oleme nüüd koos level 16ni leveldanud ja mul pole küll midagi halba öelda.(Jätan välja siis beta probleemid hetkel) Tema mängib healerit ja mina olen dmg tüüp. Saab edukalt hakkama ja tegime ka Cyrodiilis esimesed lahingud.. VÄGA suur map on seal.
Jooksime täiesti Southi, krabasime selle Elder Scrolli ja tagasi Northi jooksmine võttis aega umbes 20minutit. Samal ajal proovis teine faction ka oma scrolli sinna toimetada teisel pool mappi.
Jutt käib siis hetkel sinisest Alliance'st.

Hetkel kaldun üha rohkem mängu ostmise poole ja tahaks loota, et lisatakse ka addonid mis näitavad rohkem infot toimuva kohta. Dmg numbrid jne.. Combat log siis üldiselt.
(Add-on filter on ju täitsa olemas)


viimati muutis Rasvane 10.02.2014 17:30:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 10.02.2014 17:13:21 vasta tsitaadiga

[quote="Rasvane"]
Timberg kirjutas:


"Mäng on täpselt nii hea, kui need inimesed kellega sa seda koos mängid.


See on vast kõige kokkuvõtvam lause , üldse selle mängu kohta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.