|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
10.02.2014 10:31:28
|
|
|
| see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 10:39:21
|
|
|
kas rdpga või sshga saab bamtile ligi, kui pole kordagi monitori külge pannud ja fresh bamti usb pulga peal?
et mis on default ip ja kas automaatselt saab asjale ligi üldse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
10.02.2014 11:19:42
|
|
|
| Char kirjutas: |
kas rdpga või sshga saab bamtile ligi, kui pole kordagi monitori külge pannud ja fresh bamti usb pulga peal?
et mis on default ip ja kas automaatselt saab asjale ligi üldse? |
Ehh... Google...
Jah, vaikimisi saab ligi RDP-ga ja vist ka SSH-ga. IP saab BAMTi masin DHCP serverilt (kodus tõenäoliselt ruuterilt), seega õige IP leiad ruuteri klientide tabelist, IP-skänneriga koduvõrgust või monitori abiga BAMT desktopilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2014 11:49:53
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D |
Mul 0,15 ja tuli 0,46. Rejecte olematult...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.02.2014 11:54:35
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D |
Kuskohas kaevasid?
Mul on bitcrush peamine ja failoks on poolz verti jaoks. Väga hästi tiksuvad - nii nagu kalkulaator lubab nii ka nad tulevad. Juba neljas ööpäev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StenKali
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2014
|
10.02.2014 12:03:29
|
|
|
Mis on parim viis BTC müügiks? Miks ei võiks olla bitcoin ja muude krüptorahade foorumi all teemat kus kirjutakse müügist ja ostmisest ning kes ostavad ja müüvad?
viimati muutis StenKali 10.02.2014 12:07:59, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.02.2014 12:07:19
|
|
|
| StenKali kirjutas: |
| Mis on parim viis BTC müügiks? Miks ei võiks olla bitcoin ja muude krüptorahade foorumi all teemat kus kirjutakse müügist ja ostmisest? |
kraken.com , bitstamp.net
Mida siin ikka kirjutada sellest? Ostad kui raha on ja müüd kui bitcoine on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StenKali
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2014
|
10.02.2014 12:09:02
|
|
|
| Pigem just mõtlen seda, et kes ostavad ja müüvad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
10.02.2014 12:11:12
|
|
|
StenKali, teiste järgi ma küll ei tegutseks. Uuri turgu ja uudiseid ikka ise ja müü/osta vastavalt kõhutundele ja uudistele
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
10.02.2014 12:22:46
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| djkiller kirjutas: |
| see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D |
Kuskohas kaevasid?
Mul on bitcrush peamine ja failoks on poolz verti jaoks. Väga hästi tiksuvad - nii nagu kalkulaator lubab nii ka nad tulevad. Juba neljas ööpäev. |
http://vtc.dedicatedpool.com/index.php
kogu kiirus scrypt järgi oleks 3100
ehk 3x 270 ja 5 270
mineri kiiruseks sain 180 270x ja 5 kaardiga pull lugu 3 x 143 ga ja kaks panid 195 ga_D mälu 4gb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollumees
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2005
|
10.02.2014 12:28:05
|
|
|
| Endiselt huvi riserite järele. Võib pakkuda 16x to 16x kui ka muid lahendusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
10.02.2014 12:29:34
|
|
|
| Panin Verti kaevandades tähele, et kui toppisin ise -I (näiteks -I 13 280X kaardile), siis tuli meeletult rejecte. Koristasin selle -I ära ja rejecte 0. Vertminer sättis I ise 5 või 6 peale alati. Peale seda hakkas umbes 1/5 rohkem münti tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
10.02.2014 13:08:29
|
|
|
varsti algab bitcoini paanikamüük, mitu nädalat juba ppõdenud see bitcoin juba, seda näen mina
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
viimati muutis teretalv 10.02.2014 13:10:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
10.02.2014 13:10:27
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| varsti algab bitcoini paanikamüük, mitu nädalat juba ppõdenud see bitcoin juba |
Loota ju võib. Saab odavalt jälle osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.02.2014 13:10:48
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| varsti algab bitcoini paanikamüük, mitu nädalat juba ppõdenud see bitcoin juba |
Tere talv!
Mõtlesingi juba ükspäev, et Sa oled siit pikalt eemal olnud. Kui saladus pole, siis mitu Mhash Sul masinapark juba on ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
10.02.2014 13:11:07
|
|
|
Keegi viimasel ajal Mt. Gox-ist ka raha kätte saanud on ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2014 13:19:11
|
|
|
| caarel kirjutas: |
| Panin Verti kaevandades tähele, et kui toppisin ise -I (näiteks -I 13 280X kaardile), siis tuli meeletult rejecte. Koristasin selle -I ära ja rejecte 0. Vertminer sättis I ise 5 või 6 peale alati. Peale seda hakkas umbes 1/5 rohkem münti tulema. |
270-ga tuli defaultiga 5
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 13:28:57
|
|
|
| kuidas headless masinat shutdownida, võib toitest lihtsalt välja lülitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
10.02.2014 13:37:56
|
|
|
| Gox hakkas ülekandeid tegema, et BTC jälle kukkumas on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
10.02.2014 13:39:14
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Gox hakkas ülekandeid tegema, et BTC jälle kukkumas on? |
See peaks pigem hinda tõstma...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
10.02.2014 13:43:29
|
|
|
Ma ootan juba üle kuu aja
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.02.2014 13:43:57
|
|
|
Uudiseid lugege.
https://www.mail-archive.com/bitcoin-development@lists.sourceforge.net/msg03890.html
"We have a problem: messages encoding actions, such as moving as asset
from one owner to another, can be published on the the blockchain
according to new and old rules simultaneously, double-spending the
asset. Potentially a user with the old v1 software may be tricked into
accepting an asset when the consensus of the v2 software is that the
asset has already been spent, and the v1-visible transaction is invalid."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.02.2014 13:50:26
|
|
|
| Char kirjutas: |
| kuidas headless masinat shutdownida, võib toitest lihtsalt välja lülitada? |
Windows: shutdown -s -f -t 0 (küsimuste tekkimisel shutdown /? (üle võrgu teisest masinast käsu andmiseks lisa parameetritele -m \\mineri.ip.aad.ress)
Linux: sudo poweroff (küsimuste tekkimisel man poweroff)
mõlema puhul annab vaikimisi seadistuses sama tulemuse power nupu vajutamine
Mineri puhul oleks soovitatav enne shutdowni lasta masinal maha jahtuda, st minerid enne shutdowni sulgeda ja veidi oodata.
Toite katkestamine ei ole kunagi soovitatav, v.a mingi hädaolukord.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 10.02.2014 13:54:25, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
10.02.2014 13:50:27
|
|
|
| netcat, tee nüüd lihtsasse keelde kah, et miks ta nüüd 60eur kukkus, palun.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.02.2014 14:00:15
|
|
|
Kukkus veel rohkem ja arvatavasti kukub veelgi. Paanikamüük käib. Paanikal teatavasti on komme võimenduda.
Mina ei ole õige inimene siin seletama, mina olen täielik bitcoin newbie, tehnilisse poolde pole süvenenud ja trademisest, ükskõik millega, tean veel vähem. Lihtsalt tore on kuristikku kukkuval graafikul silma peal hoida - kuna endal selle all raha kinni ei ole... miljonäriks õigel ajal ei osanud saada, aga vähemalt võib rahul olla, et pankroti oht kah ei ähvarda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
10.02.2014 14:01:39
|
|
|
| ossa kurat, bitcoin ju täitsa katki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 14:18:16
|
|
|
cgminer ei taha kaevama hakata.
bamti screen ütleb nii:
1 GPU configured
0 GPUs are OK
1 GPU has problems
Below minimum temp
Below minimum hash rate
conf selline:
{
"pools" : [
{
"url" : "stratum+tcp://fast-pool.com:3002",
"user" : "user",
"pass" : "pw"
}
]
,
"intensity" : "19",
"vectors" : "1",
"worksize" : "256",
"kernel" : "scrypt",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "15232",
"shaders" : "0",
"api-port" : "4028",
"expiry" : "120",
"gpu-dyninterval" : "7",
"gpu-platform" : "0",
"gpu-threads" : "1",
"gpu-engine" : "1045",
"gpu-memclock" : "1400",
"gpu-powertune" : "0",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "1",
"scan-time" : "60",
"scrypt" : true,
"shares" : "0",
"kernel-path" : "/usr/local/bin"
} |
interfacest panen koguaeg..restart mining sessions, midagi ei tee selle peale eriti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
10.02.2014 14:20:20
|
|
|
| Char kirjutas: |
| cgminer ei taha kaevama hakata. |
Mis cgmineri screen ütleb?
Terminalis: screen -r
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 14:28:37
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| Char kirjutas: |
| cgminer ei taha kaevama hakata. |
Mis cgmineri screen ütleb?
Terminalis: screen -r |
loaded cgminer.conf
error in config file, partially loaded.
start with -t to see what failed
probing for alive pool
waitin for work from pool
conf siis vist ikka vigane..hmmm
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
10.02.2014 14:34:45
|
|
|
| Char kirjutas: |
| pmq kirjutas: |
| Char kirjutas: |
| cgminer ei taha kaevama hakata. |
Mis cgmineri screen ütleb?
Terminalis: screen -r |
loaded cgminer.conf
error in config file, partially loaded.
start with -t to see what failed
probing for alive pool
waitin for work from pool
conf siis vist ikka vigane..hmmm |
Pigem tundub, et ei leia pooli üles.
Kas sellel aadressil ei peaks port olema hoopis 3333 või 3336?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 14:36:50
|
|
|
| ty, sain korda, pooli nimi oli valesti kirjutatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
10.02.2014 14:41:28
|
|
|
Kui keegi veel vaadanud pole, siis smosi crontabist leidsin ühe sellise vidina, mis igal südaööl paneb 15min tööle donationi põhise scripti?
#!/bin/sh
export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=100
export GPU_USE_SYNC_OBJECTS=1
sleep 10s
mine stop
sleep 10s
screen -d -m -S cgminer /opt/miners/cgminer/cgminer -c /home/.donate.conf
sleep 15m
clear
sleep 10s
killall cgminer
sleep 10s
mine start
sleep 10
|
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 14:44:17
|
|
|
jup see juba eelmisest aastast seal olnud ja teada
mul näitab WU 415 keskmiselt, poolis näitab, et ma teen 147 ainult, see tavaline või mis sellega on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
10.02.2014 14:46:28
|
|
|
| parm kirjutas: |
Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba  |
Siis ma veel ei tegelenud, ei teadnud .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
10.02.2014 14:52:55
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba  |
Siis ma veel ei tegelenud, ei teadnud .D |
Et siis hakkabki nii olema, et kui noob midagi avastab, postitab siia, selleasemel, et teema algusest lõpuni korra läbi lugeda ja asjad selgeks teha?
Moraal on, et ärge kasutage prekompileeritud binaare, installige süsteemid ise nullist. Sellega saate asja selgeks ning igasuguste backdooride võimalus on minimaalne. Juba suvalisest kohast laetud prekompileeritud cgmineri käimaajamine võib lõppeda päris kurvalt.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
10.02.2014 14:55:27
|
|
|
| parm kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba  |
Siis ma veel ei tegelenud, ei teadnud .D |
Et siis hakkabki nii olema, et kui noob midagi avastab, postitab siia, selleasemel, et teema algusest lõpuni korra läbi lugeda ja asjad selgeks teha?
Moraal on, et ärge kasutage prekompileeritud binaare, installige süsteemid ise nullist. Sellega saate asja selgeks ning igasuguste backdooride võimalus on minimaalne. Juba suvalisest kohast laetud prekompileeritud cgmineri käimaajamine võib lõppeda päris kurvalt. |
Muidugi, sinu heaks, me seda kõike ju teeme
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 15:00:37
|
|
|
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?
Spoiler 
pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
10.02.2014 15:04:21
|
|
|
| Char kirjutas: |
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?
Spoiler 
pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi? |
Oeh... Sa mõled ikka toitepistikuid 6/8pin? Kui toiteka omad otsas, siis pane molexist üleminekuga. Kui üleminekuid pole, osta või lisa juurde teine toitekas.
Sellistele küsimustele leiab googlest kõige kiiremini vastuse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.02.2014 15:19:48
|
|
|
| Char kirjutas: |
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?
Spoiler 
pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi? |
Milliseid kolme kaarti see toitekas peab ära vedama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.02.2014 15:23:25
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Char kirjutas: |
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?
Spoiler 
pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi? |
Milliseid kolme kaarti see toitekas peab ära vedama?  |
r9 270
kui kõrgeks kaartide tempi lasete või mis normaalne? mul on üks kaart 83, ja bamt karjub selle peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
10.02.2014 15:24:11
|
|
|
| Char kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Char kirjutas: |
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?
Spoiler 
pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi? |
Milliseid kolme kaarti see toitekas peab ära vedama?  |
r9 270
kui kõrgeks kaartide tempi lasete või mis normaalne? mul on üks kaart 83, ja bamt karjub selle peale |
70 ja alla üritan ise hoida.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
10.02.2014 15:29:12
|
|
|
Millega te oma bitcoini rige monitoorite?
Lisaks veel, et mida te monitoorite?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
10.02.2014 16:05:37
|
|
|
| tsitaat: |
Tere talv!
Mõtlesingi juba ükspäev, et Sa oled siit pikalt eemal olnud. Kui saladus pole, siis mitu Mhash Sul masinapark juba on ka? icon_cool.gif
|
soovmõtlemine on võimas emotsioon kuid reaalsust ei muuda ka minule omistatud lõuapooliku staatus, põhjus miks mul see staatus on on vaid seepärast et kellegi soovmõtlemine sai hävitava realistliku hinnangu.
Täpselt ei tea kes see pilvedes hõljuja oli aga vahet pole, kui ma ütlen et algab hinnalangus siis see algabki sest see põhineb realistlikul vaatlusel ja hinnangul, mul ei ole ühtegi kaevandajat ega ostetud bitcoini, see annab võimaluse soovmõtlemisest puutumatult olukorda hinnata, sest kohe kui ma ostan kalli raha eest bitcoini hakkan ma lootma et see siiski ei langeks ja tõuseks ikka jne jne, psüholoogia on võimas asi ja seda pole võimalik ignoreerida meelevaldsete reaktsioonidega ja vahenditega.
Samamoodi töötab ka kullahinna plahvatusest rääkijate soovmõtlemine kes pakuvad ulmelisi numbreid, reaalsus on siiski reaalsem ja rahulikum ja tõenäolisem kui soovmõtlemine.
Mina julgeks bitcoinile panustada vaid siis kui see oleks kuskil 100 euro ringis, kedagi ei huvita et kaevandamine on kallis ja hind ei saa põhineda kaevandamise hinnal, samamoodi ei põhine praegu kullahind kavandamise hinnal vaid nõudlusel ja pakkumisel ehk teisesõnaga paanika ohu suurusest, kuld on odavam kui seda kaevandada maksma läheb, võiks öelda et kuidas see võimalik, aga on siiski
endiselt see on minu arvamus ja ei soovita kellelgi selle põhjal ostu müüki planeerida vaid igaüks olgu ise analüütiline ja töötagu omi teooriaid välja, õppigu ja saagu targemaks ja tegelegu uurimistööga, vastutus on vaid igalühel endal ise
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
viimati muutis teretalv 10.02.2014 16:07:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
10.02.2014 16:33:22
|
|
|
4-5 serveritoitekat
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
10.02.2014 17:22:59
|
|
|
just muidu silme ees virvendavad valed kiirused
eks kui pidevalt olla jommis siis pole ju vahet mis maailams toimub.
liiter päeva peale ja päev ongi õhtus:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|