Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 10:31:28 vasta tsitaadiga

see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 10:39:21 vasta tsitaadiga

kas rdpga või sshga saab bamtile ligi, kui pole kordagi monitori külge pannud ja fresh bamti usb pulga peal?

et mis on default ip ja kas automaatselt saab asjale ligi üldse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 10.02.2014 11:19:42 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
kas rdpga või sshga saab bamtile ligi, kui pole kordagi monitori külge pannud ja fresh bamti usb pulga peal?

et mis on default ip ja kas automaatselt saab asjale ligi üldse?


Ehh... Google... icon_smile.gif

Jah, vaikimisi saab ligi RDP-ga ja vist ka SSH-ga. IP saab BAMTi masin DHCP serverilt (kodus tõenäoliselt ruuterilt), seega õige IP leiad ruuteri klientide tabelist, IP-skänneriga koduvõrgust või monitori abiga BAMT desktopilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2014 11:49:53 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D

Mul 0,15 ja tuli 0,46. Rejecte olematult...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 11:54:35 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D


Kuskohas kaevasid?
Mul on bitcrush peamine ja failoks on poolz verti jaoks. Väga hästi tiksuvad - nii nagu kalkulaator lubab nii ka nad tulevad. Juba neljas ööpäev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenKali
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2014




sõnum 10.02.2014 12:03:29 vasta tsitaadiga

Mis on parim viis BTC müügiks? Miks ei võiks olla bitcoin ja muude krüptorahade foorumi all teemat kus kirjutakse müügist ja ostmisest ning kes ostavad ja müüvad?

viimati muutis StenKali 10.02.2014 12:07:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 12:07:19 vasta tsitaadiga

StenKali kirjutas:
Mis on parim viis BTC müügiks? Miks ei võiks olla bitcoin ja muude krüptorahade foorumi all teemat kus kirjutakse müügist ja ostmisest?


kraken.com , bitstamp.net

Mida siin ikka kirjutada sellest? Ostad kui raha on ja müüd kui bitcoine on. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenKali
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2014




sõnum 10.02.2014 12:09:02 vasta tsitaadiga

Pigem just mõtlen seda, et kes ostavad ja müüvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 12:11:12 vasta tsitaadiga

StenKali, teiste järgi ma küll ei tegutseks. Uuri turgu ja uudiseid ikka ise ja müü/osta vastavalt kõhutundele ja uudistele
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 12:22:46 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
djkiller kirjutas:
see vertcoin mõttetu ööga tuli kiirusega 2k ainult 3 münti:D


Kuskohas kaevasid?
Mul on bitcrush peamine ja failoks on poolz verti jaoks. Väga hästi tiksuvad - nii nagu kalkulaator lubab nii ka nad tulevad. Juba neljas ööpäev.


http://vtc.dedicatedpool.com/index.php

kogu kiirus scrypt järgi oleks 3100
ehk 3x 270 ja 5 270
mineri kiiruseks sain 180 270x ja 5 kaardiga pull lugu 3 x 143 ga ja kaks panid 195 ga_D mälu 4gb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ollumees
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2005




sõnum 10.02.2014 12:28:05 vasta tsitaadiga

Endiselt huvi riserite järele. Võib pakkuda 16x to 16x kui ka muid lahendusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 10.02.2014 12:29:34 vasta tsitaadiga

Panin Verti kaevandades tähele, et kui toppisin ise -I (näiteks -I 13 280X kaardile), siis tuli meeletult rejecte. Koristasin selle -I ära ja rejecte 0. Vertminer sättis I ise 5 või 6 peale alati. Peale seda hakkas umbes 1/5 rohkem münti tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 12:49:30 vasta tsitaadiga

StenKali kirjutas:
Mis on parim viis BTC müügiks? Miks ei võiks olla bitcoin ja muude krüptorahade foorumi all teemat kus kirjutakse müügist ja ostmisest ning kes ostavad ja müüvad?

Minu allkiri.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:08:29 vasta tsitaadiga

varsti algab bitcoini paanikamüük, mitu nädalat juba ppõdenud see bitcoin juba, seda näen mina
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 10.02.2014 13:10:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:10:27 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
varsti algab bitcoini paanikamüük, mitu nädalat juba ppõdenud see bitcoin juba

Loota ju võib. Saab odavalt jälle osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:10:48 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
varsti algab bitcoini paanikamüük, mitu nädalat juba ppõdenud see bitcoin juba


Tere talv!
Mõtlesingi juba ükspäev, et Sa oled siit pikalt eemal olnud. Kui saladus pole, siis mitu Mhash Sul masinapark juba on ka? icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:11:07 vasta tsitaadiga

Keegi viimasel ajal Mt. Gox-ist ka raha kätte saanud on ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:12:48 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Keegi viimasel ajal Mt. Gox-ist ka raha kätte saanud on ?
mtgox on surnud. http://www.coindesk.com/mt-gox-first-bitcoin-exchange-dead/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2014 13:19:11 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Panin Verti kaevandades tähele, et kui toppisin ise -I (näiteks -I 13 280X kaardile), siis tuli meeletult rejecte. Koristasin selle -I ära ja rejecte 0. Vertminer sättis I ise 5 või 6 peale alati. Peale seda hakkas umbes 1/5 rohkem münti tulema.

270-ga tuli defaultiga 5 icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:28:57 vasta tsitaadiga

kuidas headless masinat shutdownida, võib toitest lihtsalt välja lülitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:37:56 vasta tsitaadiga

Gox hakkas ülekandeid tegema, et BTC jälle kukkumas on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:39:14 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Gox hakkas ülekandeid tegema, et BTC jälle kukkumas on?

See peaks pigem hinda tõstma...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:43:29 vasta tsitaadiga

Ma ootan juba üle kuu aja icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:43:57 vasta tsitaadiga

Uudiseid lugege.


https://www.mail-archive.com/bitcoin-development@lists.sourceforge.net/msg03890.html

"We have a problem: messages encoding actions, such as moving as asset
from one owner to another, can be published on the the blockchain
according to new and old rules simultaneously, double-spending the
asset. Potentially a user with the old v1 software may be tricked into
accepting an asset when the consensus of the v2 software is that the
asset has already been spent, and the v1-visible transaction is invalid."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:50:26 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
kuidas headless masinat shutdownida, võib toitest lihtsalt välja lülitada?

Windows: shutdown -s -f -t 0 (küsimuste tekkimisel shutdown /? (üle võrgu teisest masinast käsu andmiseks lisa parameetritele -m \\mineri.ip.aad.ress)
Linux: sudo poweroff (küsimuste tekkimisel man poweroff)

mõlema puhul annab vaikimisi seadistuses sama tulemuse power nupu vajutamine

Mineri puhul oleks soovitatav enne shutdowni lasta masinal maha jahtuda, st minerid enne shutdowni sulgeda ja veidi oodata.

Toite katkestamine ei ole kunagi soovitatav, v.a mingi hädaolukord.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 10.02.2014 13:54:25, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:50:27 vasta tsitaadiga

netcat, tee nüüd lihtsasse keelde kah, et miks ta nüüd 60eur kukkus, palun.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:00:15 vasta tsitaadiga

Kukkus veel rohkem ja arvatavasti kukub veelgi. Paanikamüük käib. Paanikal teatavasti on komme võimenduda.

Mina ei ole õige inimene siin seletama, mina olen täielik bitcoin newbie, tehnilisse poolde pole süvenenud ja trademisest, ükskõik millega, tean veel vähem. Lihtsalt tore on kuristikku kukkuval graafikul silma peal hoida - kuna endal selle all raha kinni ei ole... miljonäriks õigel ajal ei osanud saada, aga vähemalt võib rahul olla, et pankroti oht kah ei ähvarda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:01:39 vasta tsitaadiga

ossa kurat, bitcoin ju täitsa katki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:18:16 vasta tsitaadiga

cgminer ei taha kaevama hakata.

bamti screen ütleb nii:

1 GPU configured
0 GPUs are OK
1 GPU has problems
Below minimum temp
Below minimum hash rate

conf selline:

{
"pools" : [
        {
                "url" : "stratum+tcp://fast-pool.com:3002",
                "user" : "user",
                "pass" : "pw"
        }
]
,
"intensity" : "19",
"vectors" : "1",
"worksize" : "256",
"kernel" : "scrypt",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "15232",
"shaders" : "0",
"api-port" : "4028",
"expiry" : "120",
"gpu-dyninterval" : "7",
"gpu-platform" : "0",
"gpu-threads" : "1",
"gpu-engine" : "1045",
"gpu-memclock" : "1400",
"gpu-powertune" : "0",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "1",
"scan-time" : "60",
"scrypt" : true,
"shares" : "0",
"kernel-path" : "/usr/local/bin"
}



interfacest panen koguaeg..restart mining sessions, midagi ei tee selle peale eriti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:20:20 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
cgminer ei taha kaevama hakata.

Mis cgmineri screen ütleb?
Terminalis: screen -r
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:28:37 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
Char kirjutas:
cgminer ei taha kaevama hakata.

Mis cgmineri screen ütleb?
Terminalis: screen -r


loaded cgminer.conf
error in config file, partially loaded.
start with -t to see what failed
probing for alive pool
waitin for work from pool

conf siis vist ikka vigane..hmmm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:34:45 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
pmq kirjutas:
Char kirjutas:
cgminer ei taha kaevama hakata.

Mis cgmineri screen ütleb?
Terminalis: screen -r


loaded cgminer.conf
error in config file, partially loaded.
start with -t to see what failed
probing for alive pool
waitin for work from pool

conf siis vist ikka vigane..hmmm

Pigem tundub, et ei leia pooli üles.
Kas sellel aadressil ei peaks port olema hoopis 3333 või 3336?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:36:50 vasta tsitaadiga

ty, sain korda, pooli nimi oli valesti kirjutatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:41:28 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel vaadanud pole, siis smosi crontabist leidsin ühe sellise vidina, mis igal südaööl paneb 15min tööle donationi põhise scripti?


#!/bin/sh
export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=100
export GPU_USE_SYNC_OBJECTS=1
sleep 10s
mine stop
sleep 10s
screen -d -m -S cgminer /opt/miners/cgminer/cgminer -c /home/.donate.conf
sleep 15m
clear
sleep 10s
killall cgminer
sleep 10s
mine start
sleep 10

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 14:43:45 vasta tsitaadiga

Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:44:17 vasta tsitaadiga

jup see juba eelmisest aastast seal olnud ja teada

mul näitab WU 415 keskmiselt, poolis näitab, et ma teen 147 ainult, see tavaline või mis sellega on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:46:28 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba icon_biggrin.gif


Siis ma veel ei tegelenud, ei teadnud .D

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 14:52:55 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba icon_biggrin.gif


Siis ma veel ei tegelenud, ei teadnud .D


Et siis hakkabki nii olema, et kui noob midagi avastab, postitab siia, selleasemel, et teema algusest lõpuni korra läbi lugeda ja asjad selgeks teha? icon_biggrin.gif

Moraal on, et ärge kasutage prekompileeritud binaare, installige süsteemid ise nullist. Sellega saate asja selgeks ning igasuguste backdooride võimalus on minimaalne. Juba suvalisest kohast laetud prekompileeritud cgmineri käimaajamine võib lõppeda päris kurvalt.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:55:27 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Ma rääkisin sellest paar kuud tagasi juba icon_biggrin.gif


Siis ma veel ei tegelenud, ei teadnud .D


Et siis hakkabki nii olema, et kui noob midagi avastab, postitab siia, selleasemel, et teema algusest lõpuni korra läbi lugeda ja asjad selgeks teha? icon_biggrin.gif

Moraal on, et ärge kasutage prekompileeritud binaare, installige süsteemid ise nullist. Sellega saate asja selgeks ning igasuguste backdooride võimalus on minimaalne. Juba suvalisest kohast laetud prekompileeritud cgmineri käimaajamine võib lõppeda päris kurvalt.


Muidugi, sinu heaks, me seda kõike ju teeme icon_smile.gif

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:00:37 vasta tsitaadiga

selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?

Spoiler Spoiler Spoiler


pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:04:21 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?

Spoiler Spoiler Spoiler


pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi?


Oeh... icon_biggrin.gif Sa mõled ikka toitepistikuid 6/8pin? Kui toiteka omad otsas, siis pane molexist üleminekuga. Kui üleminekuid pole, osta või lisa juurde teine toitekas.
Sellistele küsimustele leiab googlest kõige kiiremini vastuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:19:48 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?

Spoiler Spoiler Spoiler


pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi?


Milliseid kolme kaarti see toitekas peab ära vedama? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:23:25 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Char kirjutas:
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?

Spoiler Spoiler Spoiler


pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi?


Milliseid kolme kaarti see toitekas peab ära vedama? icon_smile.gif


r9 270

kui kõrgeks kaartide tempi lasete või mis normaalne? mul on üks kaart 83, ja bamt karjub selle peale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:24:11 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
yerba kirjutas:
Char kirjutas:
selline probleem, et mul on 3 kaarti, aga PSUl on ainult 2 slotti. kuidas seda lahendada?

Spoiler Spoiler Spoiler


pmst need vasakul 2 on pci express slotid, paremal olevatesse 3 slotti saab ka panna kaardi?


Milliseid kolme kaarti see toitekas peab ära vedama? icon_smile.gif


r9 270

kui kõrgeks kaartide tempi lasete või mis normaalne? mul on üks kaart 83, ja bamt karjub selle peale


70 ja alla üritan ise hoida.

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.02.2014 15:29:12 vasta tsitaadiga

Millega te oma bitcoini rige monitoorite?
Lisaks veel, et mida te monitoorite?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 15:31:36 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Millega te oma bitcoini rige monitoorite?
Lisaks veel, et mida te monitoorite?


anubis

https://bitcointalk.org/index.php?topic=57342.0

väiksemate puhul seda ka

https://bitcointalk.org/index.php?topic=222632.0

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:56:21 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Millega te oma bitcoini rige monitoorite?
Lisaks veel, et mida te monitoorite?

Kui Linuxit kasutad, siis võid seda proovida: https://github.com/2ndalpha/newrelic-cgminer
Minu tehtud icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 16:05:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tere talv!
Mõtlesingi juba ükspäev, et Sa oled siit pikalt eemal olnud. Kui saladus pole, siis mitu Mhash Sul masinapark juba on ka? icon_cool.gif

soovmõtlemine on võimas emotsioon kuid reaalsust ei muuda ka minule omistatud lõuapooliku staatus, põhjus miks mul see staatus on on vaid seepärast et kellegi soovmõtlemine sai hävitava realistliku hinnangu.
Täpselt ei tea kes see pilvedes hõljuja oli aga vahet pole, kui ma ütlen et algab hinnalangus siis see algabki sest see põhineb realistlikul vaatlusel ja hinnangul, mul ei ole ühtegi kaevandajat ega ostetud bitcoini, see annab võimaluse soovmõtlemisest puutumatult olukorda hinnata, sest kohe kui ma ostan kalli raha eest bitcoini hakkan ma lootma et see siiski ei langeks ja tõuseks ikka jne jne, psüholoogia on võimas asi ja seda pole võimalik ignoreerida meelevaldsete reaktsioonidega ja vahenditega.
Samamoodi töötab ka kullahinna plahvatusest rääkijate soovmõtlemine kes pakuvad ulmelisi numbreid, reaalsus on siiski reaalsem ja rahulikum ja tõenäolisem kui soovmõtlemine.
Mina julgeks bitcoinile panustada vaid siis kui see oleks kuskil 100 euro ringis, kedagi ei huvita et kaevandamine on kallis ja hind ei saa põhineda kaevandamise hinnal, samamoodi ei põhine praegu kullahind kavandamise hinnal vaid nõudlusel ja pakkumisel ehk teisesõnaga paanika ohu suurusest, kuld on odavam kui seda kaevandada maksma läheb, võiks öelda et kuidas see võimalik, aga on siiski

endiselt see on minu arvamus ja ei soovita kellelgi selle põhjal ostu müüki planeerida vaid igaüks olgu ise analüütiline ja töötagu omi teooriaid välja, õppigu ja saagu targemaks ja tegelegu uurimistööga, vastutus on vaid igalühel endal ise

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 10.02.2014 16:07:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 16:33:22 vasta tsitaadiga

4-5 serveritoitekat thumbs_up.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 17:22:59 vasta tsitaadiga

just muidu silme ees virvendavad valed kiirused

eks kui pidevalt olla jommis siis pole ju vahet mis maailams toimub.
liiter päeva peale ja päev ongi õhtus:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.