Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 16:27:56 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Ma arvan et kasutaja on sellest teadlik ,et menüüst saab booste valida.
Igatahes. kellelgi veel sellist jama esineb ,et tanki gunnerina ei saa lasta. Sihik puudub ja vsjo. Esineb sellist jama vist ainult Zavod mapis icon_confused.gif


Peale viimast DICE-i patchi ei tasu tanki gunneriks Siege of Shanghais ronida, mäng paneb kotti icon_biggrin.gif Sama teema vist ka LAV-idega ja muudel mappidel jms.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.02.2014 16:43:29 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
caarel123 kirjutas:
Ma arvan et kasutaja on sellest teadlik ,et menüüst saab booste valida.
Igatahes. kellelgi veel sellist jama esineb ,et tanki gunnerina ei saa lasta. Sihik puudub ja vsjo. Esineb sellist jama vist ainult Zavod mapis icon_confused.gif


Peale viimast DICE-i patchi ei tasu tanki gunneriks Siege of Shanghais ronida, mäng paneb kotti icon_biggrin.gif Sama teema vist ka LAV-idega ja muudel mappidel jms.


parm, Siis tuleb mäng kotist välja võtta.
Aga tegelikult on nii ka, et kui oled autos kaassõitja siis viskab mängust välja.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 16:43:44 vasta tsitaadiga

Ei ainult mängult

icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.02.2014 16:45:23 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
caarel123 kirjutas:
Ma arvan et kasutaja on sellest teadlik ,et menüüst saab booste valida.
Igatahes. kellelgi veel sellist jama esineb ,et tanki gunnerina ei saa lasta. Sihik puudub ja vsjo. Esineb sellist jama vist ainult Zavod mapis icon_confused.gif


Peale viimast DICE-i patchi ei tasu tanki gunneriks Siege of Shanghais ronida, mäng paneb kotti icon_biggrin.gif Sama teema vist ka LAV-idega ja muudel mappidel jms.

Kõik korras. Teie arvuti süü icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 17:01:32 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
parm kirjutas:
caarel123 kirjutas:
Ma arvan et kasutaja on sellest teadlik ,et menüüst saab booste valida.
Igatahes. kellelgi veel sellist jama esineb ,et tanki gunnerina ei saa lasta. Sihik puudub ja vsjo. Esineb sellist jama vist ainult Zavod mapis icon_confused.gif


Peale viimast DICE-i patchi ei tasu tanki gunneriks Siege of Shanghais ronida, mäng paneb kotti icon_biggrin.gif Sama teema vist ka LAV-idega ja muudel mappidel jms.

Kõik korras. Teie arvuti süü icon_lol.gif


Jep, ainult minu ja teiste sadade mängijate, kellel redditis sama probleem on icon_biggrin.gif Ja ka XBOXi ning PS3 peal.

http://battlelog.medalofhonor.com/bf4/forum/threadview/2979150493820428781/

http://battlelog.medalofhonor.com/bf4/forum/threadview/2979150493821586915/

http://www.gamefaqs.com/boards/677383-battlefield-4/68477084

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 18:16:04 vasta tsitaadiga

See spawni raadius on ikka mega suureks aetud. Vahepeal spawnid 115m lipust ja otse vastasele ette ja just sinna poole kust vastane ründab.
Sama ka lippu võttes. Mõnikord ei leiaga venda üles, et kus ta nüüd kükitab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 20:14:09 vasta tsitaadiga

Just viskas kah esimest korda välja kastiga Battelfield .exe stop working kui kogemata läksin Shangais auto kõrvalistmele. Nüüd pean jälle 7ses queues istuma thumbs_down.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.02.2014 20:22:06 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Just viskas kah esimest korda välja kastiga Battelfield .exe stop working kui kogemata läksin Shangais auto kõrvalistmele. Nüüd pean jälle 7ses queues istuma thumbs_down.gif icon_cry.gif


Täielik jura, et niimoodi viskab mängust välja, nüüd ei julge enam sõidukites kaasa reisida, eile üks mu parimaid tulemusi läks kaotsi nii. siiani olen kobatsenud ainult icon_biggrin.gif
Loodan, et see bug fixitakse ikka ära...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.02.2014 21:07:39 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et teen assaulti kuna on double xp nädalavahetus HV serveris, aga see tühi pühapäeva õhtul kell 20:00. (weird)
Kuna ma praktiliselt seda assaulti väga ei mängi, siis topelt punkdidega saab kiiremini tülikast asjast lahti. viskan 25 protsendiseid juurde ka, mida suht jubedalt koguneb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 09.02.2014 21:35:35 vasta tsitaadiga

snaipri mudel lennuk andis mulle musta ekraani kust enam välja ei saa icon_biggrin.gif markerid kõik olemas map ka aga no ju öö pressis peale dice öövaatlus seadmeid mängu ei pand ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.02.2014 21:48:56 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
dice öövaatlus seadmeid mängu ei pand ju icon_biggrin.gif


sellised optikad täitsa olemas beer_yum.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.02.2014 22:15:01 vasta tsitaadiga

FLIR sihik on haige asi, teeb sind mõneks sekundiks pimedaks, kui silma sihikult eemaldad icon_lol.gif Miks mängus seda ei ole, oleks funnim. icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 09.02.2014 23:05:02 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Lehys kirjutas:
dice öövaatlus seadmeid mängu ei pand ju icon_biggrin.gif


sellised optikad täitsa olemas beer_yum.gif


No on jah,vähe tolku kui kuskile jooksma hakkad siis ikka black out,jooksed veel vastu puud ning KIA icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 07:35:23 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
FLIR sihik on haige asi, teeb sind mõneks sekundiks pimedaks, kui silma sihikult eemaldad icon_lol.gif Miks mängus seda ei ole, oleks funnim. icon_lol.gif

on ju, relvade unlocki näol. Nii öönägemis (valgusvõimendus) kui termosihik..
öönägemisseadmega ei ole erilist kaugustaju ka..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 10.02.2014 08:55:53 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
FLIR sihik on haige asi, teeb sind mõneks sekundiks pimedaks, kui silma sihikult eemaldad icon_lol.gif Miks mängus seda ei ole, oleks funnim. icon_lol.gif

on ju, relvade unlocki näol. Nii öönägemis (valgusvõimendus) kui termosihik..
öönägemisseadmega ei ole erilist kaugustaju ka..


loe nüüd uuesti Kaivo kirjutatu läbi... püüa 1% kaasa mõelda.


aga asjast, mul see FLIR kammib ära koguaeg.. mängu algusest saati ei ole ära fixitud bugi kus sihik tuleb ette aga pilt on värviline, mitte FLIR. Korraks tuleb relv vahetada seconday peale, et korda läheks.
Üldiselt see FLIR on päris OP asi, eriti lockeris õues ja metsa mappides kuna keegi tactical flashlighti selle counterimiseks eriti ei kasuta, kõigil on ju lazor.

Samas on jälle ka see, et peale map reloadi FLIR töötab ja pilt läheb must/hall/valgeks aga vastaseid või noh "sooja eraldavaid" esemeid/inimesi enam valgeks ei tee... sulavad tausta nagu pasteet ja tuleb sihik ära vahetada või mõni muu relv võtta.

GG WP dice.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 10:41:28 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:

aga asjast, mul see FLIR kammib ära koguaeg.. mängu algusest saati ei ole ära fixitud bugi kus sihik tuleb ette aga pilt on värviline, mitte FLIR. Korraks tuleb relv vahetada seconday peale, et korda läheks.
Üldiselt see FLIR on päris OP asi, eriti lockeris õues ja metsa mappides kuna keegi tactical flashlighti selle counterimiseks eriti ei kasuta, kõigil on ju lazor.

Samas on jälle ka see, et peale map reloadi FLIR töötab ja pilt läheb must/hall/valgeks aga vastaseid või noh "sooja eraldavaid" esemeid/inimesi enam valgeks ei tee... sulavad tausta nagu pasteet ja tuleb sihik ära vahetada või mõni muu relv võtta.

GG WP dice.

korraks sihik ette, scroll emba-kumba suunas ja sihik uuesti eest ära. Järgmine sihtimine on enamasti korras.. sama bug endal ka pidevalt.. zoomi suurus häirib
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 10:55:59 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:35:05 vasta tsitaadiga

Miks hea sound tähtis on?

According to a 1986 U.S. Navy study, the average F-14 fighter pilot reacted to a simple visual stimulus in an average of 223 ms. And it might not seem correct, but human beings actually react faster to sound than visual inputs. Reactions to auditory stimuli tend to be in the ~150 ms range.

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-myths,3694-4.html

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:55:21 vasta tsitaadiga

lihtsalt mõtiskluseks, miks see nii on - selle ~80ms, mis visuaalse ja heli reaktsiooni vahel on liigub valgus kuskil 24km kanti?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 10.02.2014 14:18:32 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Miks hea sound tähtis on?

According to a 1986 U.S. Navy study, the average F-14 fighter pilot reacted to a simple visual stimulus in an average of 223 ms. And it might not seem correct, but human beings actually react faster to sound than visual inputs. Reactions to auditory stimuli tend to be in the ~150 ms range.

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-myths,3694-4.html


http://www.humanbenchmark.com/tests/reactiontime/

Mis see reageerimise aeg siinsetel mängijatel on siis? Ise sain hoolimata kõrgest vanusest 156 viie kliki keskmise, aga mängus eriti hästi ei lähe. Vastase märkamine on endiselt suur probleem, mitte reageerimise kiirus. Lisaks ei saa aru kuidas kõik sniperid olenamata kaugusest pidevalt headshotte teevad. Ise üritan kedagi lasta, siis see kuramuse kuul venib nagu vibuga laseks. Liikuvat meest peab sihtima mingi 10m ette ja 3m üle pea ja siis palvetama, et äkkil läheb pihta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:25:29 vasta tsitaadiga

250 tuleb mul keskmine
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.02.2014 14:27:52 vasta tsitaadiga

234 .
kellelgi 792.0 icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 10.02.2014 14:42:15 vasta tsitaadiga

Voyage, -Kaivo-, Kaldub teemast kõrvale icon_biggrin.gif
Butcher, Istud monitorile liiga ligidial.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2014 15:58:49 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
234 .
kellelgi 792.0 icon_lol.gif

tööl sain 400 ilmselgelt surnud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.02.2014 16:32:45 vasta tsitaadiga

Mul viiest proovist keskmine 231ms.
Aga jah mis selles reageerimise teemal punaselt roheliseks minemisest kasu on mängimisel. Conquest large kaartidel sellest küll kasu pole. Pibem just TDM kus väiksed kaardid on ja kõik ringi siblivad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 16:34:13 vasta tsitaadiga

330 keskmine tööjuures läpagaga, a see ei tähenda midagi. Tähtis on ikka see, kuidas ringi liigud ja tajud ümbritsevat.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 21:38:25 vasta tsitaadiga

Seniks kuni 270 kaart saabub, kas mul on mõtet BF4 ära tirida ning oma 4850ga proovida? Iseasi kui see low/med settingutel isegi jookseks, siis kannataks natuke proovida küll
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2014 21:54:21 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Seniks kuni 270 kaart saabub, kas mul on mõtet BF4 ära tirida ning oma 4850ga proovida? Iseasi kui see low/med settingutel isegi jookseks, siis kannataks natuke proovida küll


Proovi järgi, siis saad teada icon_biggrin.gif
Ps. Mul sellest mängust üldse koblakas ees, olen mänginud seda battlelogi info järgi miski 40h kuigi ise ei usu, et nii palju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 10.02.2014 22:05:24 vasta tsitaadiga

Kus juures jah see BF4 ei kutsu nii nagu BF3 seda minu puhul tegi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.02.2014 22:36:10 vasta tsitaadiga

Dave20, Arvestades seda, kui palju sa siin teemas juttu oled teinud, tundub see 40h mängida ikka jube vähe. Eriti just sellepärast, et ma olen kokku 86.5h seda mänginud ja ma enamvähem selline pühapäeva mängur.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2014 22:40:09 vasta tsitaadiga

Lopes39, 40h vähe jah, aga mis teha ei kutsu väga mängima enam see mäng. BF2 lasin mitu aastat ikka thumbs_up.gif
Kas skill kukub siis ka kui mängu vahepeal ei mängi?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 23:25:45 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas skill kukub siis ka kui mängu vahepeal ei mängi?


rämedalt
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2014 23:32:41 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kas skill kukub siis ka kui mängu vahepeal ei mängi?


rämedalt


Mõtlesin jah miks nii jube madal skill on nüüd icon_biggrin.gif Peab ikka mängima jälle hakkama. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 23:37:15 vasta tsitaadiga

igas serveris on alati kuskil tipus mingi tüüp, kes on tänu mõnusale netkoodile kohati untouchable. millal ükskord dice, millal ükskord...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 10.02.2014 23:37:30 vasta tsitaadiga

Täna jooksis jälle skill nulli raudselt icon_biggrin.gif tiim ei tõmmanud ka ennast käima, ega isegi hästi mänginud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 04:44:26 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
igas serveris on alati kuskil tipus mingi tüüp, kes on tänu mõnusale netkoodile kohati untouchable. millal ükskord dice, millal ükskord...


täna üks ütles mulle, et suri enne kui nägi mind laskmas.. vahel satub seda nähtust ka "õigele" poole icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 11.02.2014 13:41:56 vasta tsitaadiga

painkillah, tundub jaa sedamoodi, vahest isegi neid vilju maitsta saanud icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 13:50:52 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
painkillah kirjutas:
igas serveris on alati kuskil tipus mingi tüüp, kes on tänu mõnusale netkoodile kohati untouchable. millal ükskord dice, millal ükskord...


täna üks ütles mulle, et suri enne kui nägi mind laskmas.. vahel satub seda nähtust ka "õigele" poole icon_smile.gif

Eks see käib nii jah, et isegi alati "aus poiss" pole. Ajuvaba muidugi, gunplay on võrreldes BF3 ega tunduvalt parem, aga netcode nullib selle tihti ära.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.02.2014 14:20:56 vasta tsitaadiga

Mis selle netcodega nüüd siis nii pahasti on? Minu meelest töötab nii, nagu yks selline jura töötama peab?

Oculus Rifti oodates, alles siis muutub mängu elamus!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 14:25:35 vasta tsitaadiga

oculus rift parandab netcode?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 14:32:28 vasta tsitaadiga

Kusjuures mängu performance tundub olevat otseses seoses hitdetectioni või siis netcode funktsioneerimisega. Peale kasti kokkulappamist juhtus müstiline probleem, et mängu fps kukkus 10-25 paiku ja loopis seal vahemikus korralikult (viga seostus kuidagi helikaardi tüürelitega, mis olid windowsi enda omad. Realteki omadega probleem lahenes! kuigi enne kasit laialilammutamist asi toimis). FPSi testimiseks eri probleeilahendustega käivitasin ma "Test range" kaarti. Seal oli hästi liikuvate märklaudade peal näha, et panid portsu kuule sisse (bullet hiti "decaleid" täis), aga märgid pikali ei kukkunudki.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.02.2014 14:44:10 vasta tsitaadiga

londiste, kes on öelnud et Oculus Rift netcodet parandab? Kysisin mis selle netcodega siis nüüd korrast ära on? Yks sahmimine köik selles BF4-as. icon_biggrin.gif

Oculus Rift toob uusi elamusi mängu maailma, enam ei viitsi monitoriga selliseid mänge mängida. Nagu "öhuakna" kaudu vaataks körvalt mängu tegevust.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 11.02.2014 15:18:12 vasta tsitaadiga

18 veebruar lõpuks tuleb Second Assault icon_razz.gif

http://battlefield.wikia.com/wiki/Battlefield_4:_Second_Assault
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:20:36 vasta tsitaadiga

Järgmine nädal saab siis taas ennast BF4 lainele tõmmata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 11.02.2014 15:43:46 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Mis selle netcodega nüüd siis nii pahasti on? Minu meelest töötab nii, nagu yks selline jura töötama peab?

Oculus Rifti oodates, alles siis muutub mängu elamus!


Ma küll ei mõista kuidas mõnel saab netcode normaalne olla. Endal suht enamus, kui mitte kõik surmad, toimuvad ikka tükk maad peale seda, kui olen varjendi taha jõudnud. Ilma mingi varjumiseta jah väga aru ei saaks.
Aga noh, peamiselt rikubki mängu ära ikkagi kohutav netcode, ühe lasu surmad (ilma headshotita), saades dmg kui vastane vaatab üldse teisele poole jne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 16:05:10 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.02.2014 16:05:56 vasta tsitaadiga

dRifteR, palju on sul network smoothing? Kui see on 0, siis ära imesta kui sinul pooled asjad nägemata jäävad! icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 16:16:49 vasta tsitaadiga

Kas BF4 -s on ka mingi competetive scene olemas ?
Turnad, shoutcasterid twitchis jne ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 11.02.2014 16:51:21 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
Kas BF4 -s on ka mingi competetive scene olemas ?
Turnad, shoutcasterid twitchis jne ?

Ikka, 1 märtsil on EMSONE finaalid.
Muidu on iganädalane go4bf ja loomulikult A-seeria.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 11.02.2014 17:19:19 vasta tsitaadiga

Keztutis kirjutas:
18 veebruar lõpuks tuleb Second Assault icon_razz.gif

http://battlefield.wikia.com/wiki/Battlefield_4:_Second_Assault


Premiumid saavad siis enne isegi? on kuskil infot selle kohta?

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.