Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 17:54:33 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Lähiajal peaks olema ka siinmail võimalik tellida sellist asja:

Spoiler Spoiler Spoiler


Raudselt mingi haige hind asjal.
Pealegi, mis selle eelis on 1x lintkaabli või USB kaabli ees icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.02.2014 18:02:10 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
SurfData kirjutas:
Lähiajal peaks olema ka siinmail võimalik tellida sellist asja:

Spoiler Spoiler Spoiler


Raudselt mingi haige hind asjal.
Pealegi, mis selle eelis on 1x lintkaabli või USB kaabli ees icon_rolleyes.gif


defineeri haige hind? icon_razz1.gif eeldatavalt sinna 20€ kanti jääb, ennem ei oska öelda kuni neid reaalselt saadaval on. Hetkel pole veel artiklitki, aga anti eelinfo, et on tulemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 18:10:30 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
martin366 kirjutas:
SurfData kirjutas:
Lähiajal peaks olema ka siinmail võimalik tellida sellist asja:

Spoiler Spoiler Spoiler


Raudselt mingi haige hind asjal.
Pealegi, mis selle eelis on 1x lintkaabli või USB kaabli ees icon_rolleyes.gif


defineeri haige hind? icon_razz1.gif eeldatavalt sinna 20€ kanti jääb, ennem ei oska öelda kuni neid reaalselt saadaval on. Hetkel pole veel artiklitki, aga anti eelinfo, et on tulemas.


Noo, üle 20€ on juba pointless. Selle raha eest saab USB3 risereid. Rääkimata tavalistest, mida võib lausa 4tk saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 05.02.2014 18:18:56 vasta tsitaadiga

Mul on käsil vesijahutuseblokki disainimine, vot siis tõmban hinna nii alla, et rigid ehitatakse vanade meierite ja vesiveskite kohtadele. icon_biggrin.gif

Riserite tyybid on siis loetud päevadega laostunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 18:25:37 vasta tsitaadiga

liifer, saaksid 5 kaardi vesijahutuse 100€ maksvaks teha? Sest selle raha eest saab 5 USB3.0 riserit + postikulu ja jääb pisut raha ülegi. Lisaks on riserid hooldusvabamad ja võimalik kiiremini toota.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 18:34:09 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
SurfData kirjutas:
Lähiajal peaks olema ka siinmail võimalik tellida sellist asja:

Spoiler Spoiler Spoiler


Raudselt mingi haige hind asjal.
Pealegi, mis selle eelis on 1x lintkaabli või USB kaabli ees icon_rolleyes.gif


Täiesti mõttetu asi ja kaevamisel ei anna mitte mingit eelist.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 18:41:06 vasta tsitaadiga

tavalisest riserist parem, USB riserist halvem.. Ja noh, tundub, et USB riserist kallim isegi.

Paremus tuleb siis selle järgi, et mille abil saab kõige paremini rig-i teha.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.02.2014 18:56:14 vasta tsitaadiga

Kas ma saan eelnevate postide põhjal õigesti aru, et USB riser on etem kui nö tavaline riser? icon_rolleyes.gif
Näiteks selline: http://www.ebay.co.uk/itm/1X-to-16X-Powered-PCI-E-PCI-Express-Riser-Card-Extension-USB-3-0-SATA-Cable-/251427578025?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item3a8a4060a9

Töökindlus ja kõik sama või parem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:00:35 vasta tsitaadiga

Janis, ainuke erinevus peaks olema see, et USB oma on palju parem kasutada. Tellisingi omale just sel eesmärgil, et saaks tavapärasest erinevat rig-i disaini kasutada, et oleks võimalik näiteks 5 kaardiga masina kõrval kasvõi magada. No muidugi praegune mind ei sega, aga ega ma üksi ei ela.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:03:52 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
SurfData kirjutas:
Lähiajal peaks olema ka siinmail võimalik tellida sellist asja:

Spoiler Spoiler Spoiler


Raudselt mingi haige hind asjal.
Pealegi, mis selle eelis on 1x lintkaabli või USB kaabli ees icon_rolleyes.gif
No aga kui ostjaid leiduks nagunii, siis miks mitte seda raha endale võtta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:11:34 vasta tsitaadiga

Kui hind normaal piiridesse jääks, siis isegi ostaks, aga nigunii küsivad 35+
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:13:05 vasta tsitaadiga

Emaplaat on küll päris hea hinnaga, vast nad riseritega nüüd lolliks ei lähe. Tõenäoliselt saavad nad materjalid palju soodsamalt kätte ka kui teised tootjad ja seetõttu võib hindki odavam olla. Eks siis näeb, kui asi reaalselt müügil on.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.02.2014 19:22:25 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kui hind normaal piiridesse jääks, siis isegi ostaks, aga nigunii küsivad 35+


eks tuleb silm lähinädalatel peal hoida, siis on näha mis saab. Eeldatav hind on 20€ ümber praeguse info põhjal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 05.02.2014 19:44:35 vasta tsitaadiga

Kuskil jutus (mingil X lehel) ASRock H*1 Pro BTC emaplaatide kohta oli märgitud karbi sisu ning seal leidus ka punkt riser kaablite kohta. Küll aga oli arv mainimata. Kuna pesasid 6, siis eeldaks, et ka kaableid 6. Oskab keegi kinnitada või ümber lõkata, kes on mõne selle emaplaadi karbi oma kätega avanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 01:18:53 vasta tsitaadiga

Kutid, rääkige, kust saab molex poweriga USB risereid ? icon_razz.gif icon_razz.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 06.02.2014 02:00:06 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
liifer, saaksid 5 kaardi vesijahutuse 100€ maksvaks teha? Sest selle raha eest saab 5 USB3.0 riserit + postikulu ja jääb pisut raha ülegi. Lisaks on riserid hooldusvabamad ja võimalik kiiremini toota.


Ma ei tea, kas prose temp 45 C on ka midagi väärt, võimali, et saab kasvõi 5% juurde klokkida. Pole suvel kaevanud, aga 25 C võib üsnagi tylikaks muutuda õhkjahutusega. Kompaktsus ja vaiksus, enamusel aparaat voodi kõrval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.02.2014 13:09:44 vasta tsitaadiga

päris kiiresti tuli info icon_biggrin.gif

https://surfdata.ee/item/91521df210c07f971102414d5b93bafe

hetkel näitab 24€, kui ise järele tulla saan paar eurot alet ka teha icon_biggrin.gif Kuu lõpus peaks partii tulema, kuid eeldab ettetellimist. Hetkel pidi ainult 50tk vaba olema saabuvast partiist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 06.02.2014 14:47:53 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks kõik GPUdega hullu moodi minevad, kui ASICutega on asi palju kiirem ja efektiivsem??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 14:56:42 vasta tsitaadiga

KillZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks kõik GPUdega hullu moodi minevad, kui ASICutega on asi palju kiirem ja efektiivsem??

Sa ei saa aru, sest su arusaam on väär. Ehk keegi seletab veel korra asjad üle. Siis ei pea mitmeid minuteid guugeldama.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 06.02.2014 14:59:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 14:56:56 vasta tsitaadiga

KillZ, hari ennast icon_razz.gif

Väiksed vihjed googeldamiseks: Scrypt vs sha256

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.02.2014 15:06:39 vasta tsitaadiga

KillZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks kõik GPUdega hullu moodi minevad, kui ASICutega on asi palju kiirem ja efektiivsem??


lihtsalt öeldes. Asicutega tehakse bitcoini jms SHA-256 peal olevaid münte. Videokaartidega tehakse scrypt münte. scrypt asicuid väga veel ei liigu ja need mis on on väga kallid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 15:38:21 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
KillZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks kõik GPUdega hullu moodi minevad, kui ASICutega on asi palju kiirem ja efektiivsem??

Sa ei saa aru, sest su arusaam on väär. Ehk keegi seletab veel korra asjad üle. Siis ei pea mitmeid minuteid guugeldama.


See on täiesti omamoodi huumor juba. Iga nädal, lausa perioodilise järjekindlusega potsatab siia foorumisse üks eriline tark, paneb oma tõeterakesed ASIC protsessorite kohta siia maha ning siis huvi korral alles süveneb teemasse. Huvitav, palju selliseid kloune veel Eesti peale jagub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 06.02.2014 22:57:05 vasta tsitaadiga

Plaanin siin osta siis mõned 270x kaardid, mudel selline:XFX RADEON R9 270X 2GB GDDR5

Keegi oskab mitu hashi 1 kaardi kohta loota oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 06.02.2014 23:25:27 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
KillZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks kõik GPUdega hullu moodi minevad, kui ASICutega on asi palju kiirem ja efektiivsem??

Sa ei saa aru, sest su arusaam on väär. Ehk keegi seletab veel korra asjad üle. Siis ei pea mitmeid minuteid guugeldama.


See on täiesti omamoodi huumor juba. Iga nädal, lausa perioodilise järjekindlusega potsatab siia foorumisse üks eriline tark, paneb oma tõeterakesed ASIC protsessorite kohta siia maha ning siis huvi korral alles süveneb teemasse. Huvitav, palju selliseid kloune veel Eesti peale jagub.


Ehk peaks selgituse esimesse postitusse panema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 23:41:31 vasta tsitaadiga

Randombit kirjutas:
yerba kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
KillZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks kõik GPUdega hullu moodi minevad, kui ASICutega on asi palju kiirem ja efektiivsem??

Sa ei saa aru, sest su arusaam on väär. Ehk keegi seletab veel korra asjad üle. Siis ei pea mitmeid minuteid guugeldama.


See on täiesti omamoodi huumor juba. Iga nädal, lausa perioodilise järjekindlusega potsatab siia foorumisse üks eriline tark, paneb oma tõeterakesed ASIC protsessorite kohta siia maha ning siis huvi korral alles süveneb teemasse. Huvitav, palju selliseid kloune veel Eesti peale jagub.


Ehk peaks selgituse esimesse postitusse panema?


No mis sellest kasu on, keegi ei vaevu seda lugema.

Piltlikult väljendudes lööb kord nädalas uljas ja kõige targem kauboi jalaga salooni ukse lahti ja kukub valimatult kõmmutama. Kui paugutamine lõppeb, püssirohusuits hajub, siis sheriff ja klaverimängija ning baarman on veristena põrandal. Selle peale keerutab kauboi vilunud liigutusega revolvreid ümber sõrmede ning suskab nad eksimatult puusadel asuvatesse kabuuridesse. Vaatab siis korra veel salooni nime - asoo, see on saloon nimega "Scrypt". Kerge laks oma käega otsaette ning kergitab kauboi kaabut ja läinud ta ongi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 00:01:30 vasta tsitaadiga

Peaks see olema et paar esimest postituste lehte on läbi loetud teemas ja siis alles saaab kommenteerida. Nagu osadel lehtedel ja programmidel see litsentsitingimuste nõustumine. Ennem ei lase linnukest panna, kui pole lehte läbi kerinud....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFLlNE
HV vaatleja
OFFLlNE

liitunud: 08.02.2014




sõnum 09.02.2014 13:01:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi oska öelda, kust võiks saada PCI-E pikendusi 3tk?
Vaatasin siin poodides väga ei leinud kuskil.
Äkki kellelgi kodus vedeleb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 09.02.2014 13:13:18 vasta tsitaadiga

nüüd tuli kiri:

Your order has been updated to the following status:
New status: shipped

See on siis selle USB kaabliga Riseri kohta, mis sai 24 Jaanuar tellitud.

_________________
kindel on see et miski pole kindel


viimati muutis AgentDeus 09.02.2014 13:15:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 13:14:39 vasta tsitaadiga

AgentDeus, sama siin. Tõesti läks neil nii kaua aega posti panemiseks?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 09.02.2014 13:16:10 vasta tsitaadiga

Tundub nii, sa said kiiremini kui mina arvestades, et tellisid minust hiljem icon_biggrin.gif
_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 13:16:48 vasta tsitaadiga

AgentDeus, eks nad saatsid korraga lihtsalt ära kui sobiva hulga tellimusi said vms..
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 09.02.2014 13:55:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nüüd tuli kiri:

Your order has been updated to the following status:
New status: shipped

See on siis selle USB kaabliga Riseri kohta, mis sai 24 Jaanuar tellitud.

Kui see nodi hiinast... siis võiksite ju teada, et seal olid SUURED pühad vahepeal

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 14:37:37 vasta tsitaadiga

woosh, tellimise ajaks (minu puhul 30 jaanuar) olevat need suured pühad juba läbi olnud, vähemalt üks hiinlane mingi aeg ütles nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 09.02.2014 15:17:34 vasta tsitaadiga

Kuni 8 jaanuar olid Hiinas pühad. Sellest ka äsja saabunud teated postkastidesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 15:29:48 vasta tsitaadiga

Krt mul üks pakk risereid ei jõudnuski kohale, sain raha tagasi. Krt teab kus ekslevad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 15:43:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Krt mul üks pakk risereid ei jõudnuski kohale, sain raha tagasi. Krt teab kus ekslevad.


Hee, sama siin. 10 tk uitavad kuskil Hiinas alates detsembri keskpaigast. Tellisin UKst selle asemel. Kallimad küll tublisti, aga vähemalt kohale jõudmine on kindel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 12:16:34 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas meil kuskilt saab EPS (emaplaadi 8pin) to PCI-E 8pin üleminekut? Toiteplokil üks selline otsa vaba ja ei tahaks lõikuma hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keir
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014




sõnum 10.02.2014 12:47:37 vasta tsitaadiga

Ilmselt on lihtsam selline üleminek ise teha, näinud küll sellist pole, samas vajaminevad pudinad kõik saada elektroonikapoodides.

aise kirjutas:
Keegi teab kas meil kuskilt saab EPS (emaplaadi 8pin) to PCI-E 8pin üleminekut? Toiteplokil üks selline otsa vaba ja ei tahaks lõikuma hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 10.02.2014 13:03:27 vasta tsitaadiga

Kuidas 1000W PSU-del saadavusega on? Midagi normaalset ka leida on?

Tugev pettumus oli viimane corsair cx750m mille tuuluti teeb toredat närivat häält. Garr saadaks pikalt ja ainukene variant on mingi Noctua sisse joota.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 16:19:35 vasta tsitaadiga

Keir kirjutas:
Ilmselt on lihtsam selline üleminek ise teha, näinud küll sellist pole, samas vajaminevad pudinad kõik saada elektroonikapoodides.

aise kirjutas:
Keegi teab kas meil kuskilt saab EPS (emaplaadi 8pin) to PCI-E 8pin üleminekut? Toiteplokil üks selline otsa vaba ja ei tahaks lõikuma hakata.


Selline kaabel täitsa olemas. Eks peab tellima.
http://www.ebay.co.uk/itm/8inch-CB-E8-P68F-8Pin-EPS-M-to-6-2Pin-PCI-E-F-Sleeved-/280678286177?pt=US_Power_Cables_Connectors&hash=item4159bac361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 10.02.2014 16:23:57 vasta tsitaadiga

Peab vist raha ja aja peale väga vihane olema. Tee ise.

http://cdn.overclock.net/9/9f/9feef0d9_5f803ada_vbattach229966.jpeg

aise kirjutas:
Keir kirjutas:
Ilmselt on lihtsam selline üleminek ise teha, näinud küll sellist pole, samas vajaminevad pudinad kõik saada elektroonikapoodides.

aise kirjutas:
Keegi teab kas meil kuskilt saab EPS (emaplaadi 8pin) to PCI-E 8pin üleminekut? Toiteplokil üks selline otsa vaba ja ei tahaks lõikuma hakata.


Selline kaabel täitsa olemas. Eks peab tellima.
http://www.ebay.co.uk/itm/8inch-CB-E8-P68F-8Pin-EPS-M-to-6-2Pin-PCI-E-F-Sleeved-/280678286177?pt=US_Power_Cables_Connectors&hash=item4159bac361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 16:31:00 vasta tsitaadiga

Peab vist oma aja peale väga vihane olema kui ise siukest asja ehitama hakata. Odavam on see osta icon_smile.gif

liifer kirjutas:
Peab vist raha ja aja peale väga vihane olema. Tee ise.

http://cdn.overclock.net/9/9f/9feef0d9_5f803ada_vbattach229966.jpeg

aise kirjutas:
Keir kirjutas:
Ilmselt on lihtsam selline üleminek ise teha, näinud küll sellist pole, samas vajaminevad pudinad kõik saada elektroonikapoodides.

aise kirjutas:
Keegi teab kas meil kuskilt saab EPS (emaplaadi 8pin) to PCI-E 8pin üleminekut? Toiteplokil üks selline otsa vaba ja ei tahaks lõikuma hakata.


Selline kaabel täitsa olemas. Eks peab tellima.
http://www.ebay.co.uk/itm/8inch-CB-E8-P68F-8Pin-EPS-M-to-6-2Pin-PCI-E-F-Sleeved-/280678286177?pt=US_Power_Cables_Connectors&hash=item4159bac361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 10.02.2014 16:40:27 vasta tsitaadiga

No sellelt lingilt on hind 8 taala + post. Ootad vähemalt nädala. Ise saab poole tunniga valmis.

yerba kirjutas:
Peab vist oma aja peale väga vihane olema kui ise siukest asja ehitama hakata. Odavam on see osta icon_smile.gif

liifer kirjutas:
Peab vist raha ja aja peale väga vihane olema. Tee ise.

http://cdn.overclock.net/9/9f/9feef0d9_5f803ada_vbattach229966.jpeg

aise kirjutas:
Keir kirjutas:
Ilmselt on lihtsam selline üleminek ise teha, näinud küll sellist pole, samas vajaminevad pudinad kõik saada elektroonikapoodides.

aise kirjutas:
Keegi teab kas meil kuskilt saab EPS (emaplaadi 8pin) to PCI-E 8pin üleminekut? Toiteplokil üks selline otsa vaba ja ei tahaks lõikuma hakata.


Selline kaabel täitsa olemas. Eks peab tellima.
http://www.ebay.co.uk/itm/8inch-CB-E8-P68F-8Pin-EPS-M-to-6-2Pin-PCI-E-F-Sleeved-/280678286177?pt=US_Power_Cables_Connectors&hash=item4159bac361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 17:00:00 vasta tsitaadiga

Kiiret pole. Leidsin natuke parema variandi kus ei ole enam splitterit vaja.
http://www.moddiy.com/products/Bitcoin-Mining-CPU-8pin-TO-2-PCI%252dE-6%252b2pin-Splitter-Cable.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 10.02.2014 18:32:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab jahutamiseks mitte arvutitele mõeldud ventilatsiooni. Ostsin kahe kaardi vahele 5 euroga Arctic F 12 ventika, aga tahaks midagi vingemat. Hinna ja CFM suhe ei rahulda minu vajadusi. icon_biggrin.gif

Avastasin, et kodus on soojapuhur, mis töötab ka lihtsalt ventileerimise režiimis. Tundub, et see 10 eurone rimmakas suudab tunduvalt suurema koguse õhtu liigutada. Oleks plaanis osta lisaks 10 cm painduvat ventilatsioonitoru 3 m ca 4 eurot Decorast. Teibin ühe jupi 1,5 m puhuri õhuvõtu külge ja viskan londi aknast välja. Teise lõigu panen puhumise poole, et siis saab suunata parasjagu sinna kus kõige efektiivsem.

http://www.euronics.ee/t/48873/kliimaseadmed/soojapuhur-vido/wsfh03

Kas keegi kuskil näinud lihtsalt ventilatsiooniks mõeldud odavat seadet?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 10.02.2014 22:24:17 vasta tsitaadiga

tee tuuletunnel ja hea küll lisaõhu pumpamiseks kaardi ventidele. Ise kasutasin 220V rackidele mõeldud ventikaid...

see muidugi jääba igate pidi WAF'st välja

_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 10.02.2014 22:59:19 vasta tsitaadiga

Selle 10 eurose puhuriga sain kaardil kohe 10C alla ja kahel teisel kaardil ka kukkus 1-2 C.

AgentDeus kirjutas:
tee tuuletunnel ja hea küll lisaõhu pumpamiseks kaardi ventidele. Ise kasutasin 220V rackidele mõeldud ventikaid...

see muidugi jääba igate pidi WAF'st välja


Kust sa need 220V vendid said?

WAF on hea, sest pyksid on minu jalas....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 11.02.2014 15:01:34 vasta tsitaadiga

lihtsalt vanast ajast üle jäänud ja/või tuttavate kaudu saadud. Müügiks pole kahjuks midagi.
_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 11.02.2014 15:21:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellist asja on ka kaalunud, et LEDi trafodest teha toide kaartidele. Ma vaatasin, et 200W LEDi trafo maksab mingi 10 eurot. Mis nende efektiivsus võiks olla?

http://koma.ee/ee/products/index/TRAFO/0

_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 16:21:33 vasta tsitaadiga

Keegi siin 30cm powered riserit kah kasutab? Mõtlen seda lintkaablit. Ei ole mingeid probeeme sellega? Usb riseritega see väike jama, et nad tahavad ka seda 5v otsa ja seetõttu ei saa väga hästi kasutada lihtsalt 12v toitekat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.