E: Netis vaidlemine on nagu peaga vastu seina tagumine. Kui inimesed ei taha aru saada, siis nad ei saagi.
Pigem see, et kõigil on oma arvamus, millele nad tahavad kindlaks jääda.
Mind ei huvita skill, SPM, KPM jne statsid. Ainuke stats, mida vaatan teiste puhul on accuracy, kui vend suudab mind 1v1 faceoff koguaeg maha nottida (olenemata relvast) ja accuracy on üle 20%, siis respect . Ise seda ei suuda, oma MTAR-iga jääb 18% peale ja vahetevahel lasen ikka täitsa mööda. Snaiprist pole mõtet rääkidagi, selles mängus snaiper absoluutselt ei huvita, see on igav ja pihta ma sellega ei saa.
Seoses "Gunner switch crashiga", serverile tuli uus patch ehk parandas paaris mapis, selle crashi ära. Shangais igastahes veel crashib, peab ootama paremat patchi. Ajuvaba. kuidas saab sellise veaga patchi välja lasta. _________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
viimati muutis proz213 04.02.2014 15:57:18, muudetud 1 kord
Locker map üldse on idiootne, milleks seal nade spam/tunnel campis üldse mängida.
No explosives servereid otsi
siis asendub nadespam dmr-spammiga.. kämbivad 90% ajast C trepil ja muude lippude ümber toimuv ei koti.
EDIT: sitta seda masinale spawnimist parandatud.. kontrollisin. 3x järjest lendasin tanki gunneriks spawnides kohe serverist. Mingi moment üks kord õnnestus ka ilma crashita. Nii esialgu 75% crash, 25% võib jopata
EDIT2: madala "skilli" "saladus".
-Joinid serverisse. Tiimid stackitud. Sinu tiim saab SAJAGA lutti. Kohe mõnuga. Lähed minema. miinuspunktid kukuvad kolksti.
-Teine server. Sama, automaatselt pannakse kaotajale poolele, teisel pool on muidugi mingi terve klann. Nahhui. Miinuspunktid.
-kolmas server. Hea mäng.. kuni üks moment "bf4 has stopped responding..". Ja tagasi serverisse enam enne raundi lõppu ei saa.
-neljas server. Klanniga stäkkimist ei ole. Jooksed ennast lolliks rebides lippe, aga enamus tiimist snaiprid kuskil katustel. roundi lõpuks kdr 1.5, midagi pea 40 killi, spm 888 ja hunni lipuvõtmis ribboneid aga "skillinumber" battlereportis hinnatakse tulemusele "-7".. WTF?
- ei viitsi rohkem. Tõenäoliselt hakkab stsenaarium korduma. Kümne raundi peale saad ühe-kaks roundi mida naudid. Ülejäänu on nagu läbi urruaugu hammaste puurimine.
siin lugedes, on hea meel, et antud mängu tasuta sain. raha vist ei tahakski kunagi sellise toote eest maksta.
paras mantle benchmark, mängida vist ei kõlbagi.
Kas lootust pole, et china rising mapid tuleks ka HV serverisse?
Kui soovijaid on enamus, siis ikka on võimalik. Need olid vahepeal aga siis sai ära võtta kuna enamustel polnud premiumit ja server oli suhtkoht tühi. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Me lisasime need, siis kui premium access 2 nädalat enne reliisi aga siis oli vähe neid kellel olemas ja sai maha võtta. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.
[ot]Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.
kokku tuli siis selline loom
Spoiler
DDR3 Crucial Ballistix Sport 8GB 1600MHz CL9 1.5V
Intel Core™ i5-4670K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz)
Corsair Vengeance 1500 Dolby 7.1 USB mänguri peakomplekt
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
kui sa sellise arvuti ostad, siis vaevalt sa kunagi ühegi konsooliga rahul oleksid.
puhtalt FPSi taga ajades saaks poole hinnaga samaväärse masina.
[ot]Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.
kokku tuli siis selline loom
Spoiler
DDR3 Crucial Ballistix Sport 8GB 1600MHz CL9 1.5V
Intel Core™ i5-4670K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz)
Corsair Vengeance 1500 Dolby 7.1 USB mänguri peakomplekt
SSD puudub
Monitor oleks võinud ka juba 1440p olla... igasugu mänguri tilu-lilu oleks hiljem ostnud.
//
Eile jooksis BF4 ikka eriti toredalt kokku - sain vaid püstolit kasutada
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
Miks võrrelda arvutile pandud raha, konsooliga? Mingi console peasant oled w? Endal on kuradi 144Hz ekraan ja räägib konsoolist, ajuvaba.
Pigem võrrelda, kui odavalt saab USA-s arvuti kokku panna. 1500 euri eest saaks 2 korda ettema arvuti, kui jupid osta neweggist. Seal saab juba 50 euri CPU ja motherboard combost alla, rääkimata kui odavad komponendid seal on. _________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Selle 50.- ehitad sa PS4 laadset süsteemi...ei tasu nüüd väga heietada ka
Mis sa sellega ütelda tahad? Ei sa aru päris
Võibolla said valesti aru, aga CPU ja emaplaati koos ostes, saad nende hinnast 50 eurot alla, mitte need ei maksa 50 euri. _________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Siis küll jah.. lugesin valesti.
Saksast ostes saab kuskil 25.- soodsamalt ei pea tuttava "kingitusele" lootma.
Üle 500.- ostes olen haruldasemad asjad sealt tellinud.
aga offtopicu jätkuks - sinna 1500€ sisse läks nimekirja järgi ka 250€ kuvar, 100€ klapid. 100€ hiir ka.
lisaks - see masin mängib sul battlefieldi seadetel, millele kumbki konsool lähedalegi ei jõua.
võrdleme võrreldamatut
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
sõnumpostitatud: 05.02.2014 02:45 postituse pealkiri: lisa ignoreeritav kasutaja vasta tsitaadiga
El-Fuego kirjutas:
ot:
lopes39 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
[ot]Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
Spoiler
PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.
kokku tuli siis selline loom
Palju selline asi maksma läks icon_rolleyes.gif ? Kas asi oli komp või lasid ise kokku panna juppidest ?
Lasin kokku panna juppidest Arvutitark.ee lehel
rmc
sõnumpostitatud: 05.02.2014 03:44 postituse pealkiri: lisa ignoreeritav kasutaja vasta tsitaadiga
El-Fuego, what, 1500 eest said sellise arvuti ainult?
pm. on puudu ssd, rami oleks 16 gb võinud panna selle 1500 eest juba... jms.
ssd viskasin välja pakkumisest ja paigutasin raha graafika alla. Oligi pandud ka 16 GB rammi.
proz213
Miks võrrelda arvutile pandud raha, konsooliga? Mingi console peasant oled w? icon_biggrin.gif Endal on kuradi 144Hz ekraan ja räägib konsoolist, ajuvaba.
Pigem võrrelda, kui odavalt saab USA-s arvuti kokku panna. 1500 euri eest saaks 2 korda ettema arvuti, kui jupid osta neweggist. Seal saab juba 50 euri CPU ja motherboard combost alla, rääkimata kui odavad komponendid seal on.
Lihtsalt tõin võrdluse mitu ps-i ma oleks selle raha eest saanud. Hea küll toon teise võrdluse. Kui läheks asi järelmaksu peale siis maksaksin ma kahe aasta eest peale 600 euri ja kolme aasta eest 984 eurot.
El-Fuego kirjutas:
ot:
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
proz213
kui sa sellise arvuti ostad, siis vaevalt sa kunagi ühegi konsooliga rahul oleksid.
puhtalt FPSi taga ajades saaks poole hinnaga samaväärse masina.
Ottf, freimi bufferdamine ei ole sama mis vsync.
Lisaks, ta võib ju isegi 144 peale lockida, ta peab bufferdama et tal tearingut ei tuleks kui ta madalamal fps-l mängib.
Kuigi nvidia on väga stabiilne ja arvad et poleks vaja bufferdada, lihtsalt lockida mõnele paarisarvulisele fps-le, siis tuletan meelde et jutt käib bf4'st kus freimdropid ei ole ainult rauast tingitud
See on natuke väär arusaam et 144hz-st saad kasu ainult 144fps-ga.
viimati muutis renekas 05.02.2014 13:54:54, muudetud 1 kord
Keegi siin kirjutas, et usast tellida. Jah muidugi tellin. Võidan 25 eurot ning maksan 2x samapalju tollimaksu ning kui asi katki või ei toimi siis saadan tagasi ja jään uut juppi ootama. Ei kindlasti mitte kõik asjad tulevad ikka eestist ja vähemalt on garantii olemas.
Naljakas jah, miks paljud arvavad et 144Hz monitoriga peab ilmtingimata olema fps 144? Ka 100 fps on ju tunduvalt parem kui 60 fps ja 60Hz monitoriga ei ole ju vöimalik yldse yle 60 fpsi näha? Kas ei ole mitte nii, et just 60Hz monitoril on vaja rohkem seda Vsynci?? Kuna kui fps on näiteks 100 ja monitor vaid 60 Hz, siis sellest tulenevalt tekib pildi rebimine (eritti odavate ja viletsate monitoridega)? Vöimalik, et olen millestki valesti aru saanud. Rohkem teadjad vöiksid valgustada.
Minu 60Hz 1280x1080 Samsungi ekraan rokkib veel sajaga
Vähemalt sellise resoga saan 7870 kaardiga enamvähem kõiki mänge max graafikaga jooksutada.
Kuigi jamh, uut ekraani oleks küll vaja. IPS ekraan on päris hea, kui need nii kallid poleks ja 1-4 ms vähemalt. _________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Aitab raudvarast rääkige pigem, mis on teie lemmik class ja mis setupiga? Mulle meeldib assault M416 punatäpi, stubby gripi ja heavy barrelliga+ P226 ghost ringi ja heavy barrelliga. Kasutan siis medic kiti ja defibbe selle combat medic perkiga.
Ottf, freimi bufferdamine ei ole sama mis vsync.
Lisaks, ta võib ju isegi 144 peale lockida, ta peab bufferdama et tal tearingut ei tuleks kui ta madalamal fps-l mängib.
Kuigi nvidia on väga stabiilne ja arvad et poleks vaja bufferdada, lihtsalt lockida mõnele paarisarvulisele fps-le, siis tuletan meelde et jutt käib bf4'st kus freimdropid ei ole ainult rauast tingitud
See on natuke väär arusaam et 144hz-st saad kasu ainult 144fps-ga.
ja aga sa vist ei paista aru saavat, et 770-ga sa ei saa perfecto 144+ fps-i et ei tekiks tearingut.
bufferdamine pole sama mis vsync.. mistõttu ma ka kirjutasin, et "peaaegu" aga noh eks selliseid pisiasju ignotakse.
lihtsalt ja otse öeldud - ärge pärast ohkige oma 144hz-ga ning ulguge tearingu üle kui masin seda pakkuda ei jõua
kas mitte alles siin samas teemas mingi kuu aega tagasi keegi ei nutnud?
ja 144hz-ist saad kasu ka madalamatel fps-del aga frame buffer teeb seda ainult niipalju õrnalt paremaks, et ei tunnegi eriti ning ikkagit vsync sakib
kui on valida kas hea pilt 60hz ning framelock mingi 80 vms siis mina valiks selle kui 100-160fps-i kõikuv 144hz-ga teariv sitt
Avot kirjutas:
Naljakas jah, miks paljud arvavad et 144Hz monitoriga peab ilmtingimata olema fps 144? Ka 100 fps on ju tunduvalt parem kui 60 fps ja 60Hz monitoriga ei ole ju vöimalik yldse yle 60 fpsi näha? Kas ei ole mitte nii, et just 60Hz monitoril on vaja rohkem seda Vsynci?? Kuna kui fps on näiteks 100 ja monitor vaid 60 Hz, siis sellest tulenevalt tekib pildi rebimine (eritti odavate ja viletsate monitoridega)? Vöimalik, et olen millestki valesti aru saanud. Rohkem teadjad vöiksid valgustada.
tearing tekib mõlemal juhul.. kui fps on alla või üle
seda vähendatakse bufferdamise ja vsynciga, näiteks triplebuffering on just see abimees, kes aitab vähendada tearingut.. pole päris sama asi mis vsync ise aga peaaegu. Mõte on sarnasem
selleks ongi, et 144hz monitoriga peaks olema piisavalt võimas masin, et saaks lockida fpsi sinna 144 ümber.. 150 näiteks, väike buffering ja siis on laitmatult mõnus mängida.
kui aga ple pappi investeerida korralikku kaarti + isegi sli äkki siis bf4 taolise mängu puhul see 144hz saab päris valus olema.
pildi sitaks keerad siis muidugi päästab tearingust aga noh.. kuidas kellele
viimati muutis ottf 05.02.2014 15:40:34, muudetud 4 korda
Aitab raudvarast rääkige pigem, mis on teie lemmik class ja mis setupiga? Mulle meeldib assault M416 punatäpi, stubby gripi ja heavy barrelliga+ P226 ghost ringi ja heavy barrelliga. Kasutan siis medic kiti ja defibbe selle combat medic perkiga.
viimasel ajal
Meedik - CZ805 [PKA-S, heavy barrel, Ergo grip, Offensive Field Upgrade,grena M84 Flashbang], triple bursti peal, kestab ammo kauem
Engineer - M4 [Reflex RDS, R2 Suppressor, Vertical Grip, Anti Tank Field Upgrade, grena M34 Incendiary], AT/AA launcher sõltub situatsioonist. Harilikult SRAW
Support 1 - M4 [Reflex RDS, R2 Suppressor, Vertical Grip, Indirect Fire Field Upgrade, grena M34 Incendiary], tavaliselt tassin seljas Mortarit (snaiprite elu kibestamiseks)
Support 2 - Mingi RPK12 või 74, kui on kiire madin ja pole niipalju aega salvi vahetada..
Unusta ära oma "perfecto fps" kui jutt käib bf4st, see dropib sul rauast hoolimata. Sul on mingi väärarusaam et 144hz juures hakkab juba 143fps tearima. See millest sa räägid on ilma topeltpuhvrita vsync.
Hea inime, tee endale selgeks misasi on vsync ja miks leiutati triple buffering.
Lisaks sulle teadmiseks , 144hz isegi 1 taustapuhvriga ei teari veel 80fps juures.
bf4 puhul on mõttekas vast videoka kõrval vaadata ka mälusid..kasutada võimalikult kiireid.
Beta's tehtud benchides andis kiirem mälu märgatava fps tõusu.
Unusta ära oma "perfecto fps" kui jutt käib bf4st, see dropib sul rauast hoolimata. Sul on mingi väärarusaam et 144hz juures hakkab juba 143fps tearima. See millest sa räägid on ilma topeltpuhvrita vsync.
Hea inime, tee endale selgeks misasi on vsync ja miks leiutati triple buffering.
Lisaks sulle teadmiseks , 144hz isegi 1 taustapuhvriga ei teari veel 80fps juures.
kle ära jaura tegelt ka.. mul on kogemus 120hz monitoriga ja mitte kõige parema rauaga, tearing on päris korralik, igast bufferdamine ja vsyncitamine teeb asja hullemaks, ei teari aga lag on konkreetselt - ei taha mängida
ja 80 fps ilma vsynci -ta tearib 120 monitoriga päris hästi
ära mind päris idioodiks ka pea, wiki ja google on siiski kõigile ühtemoodi kättesaadav
ja krt ära tra leiuta juttu juurde 143 fpsi, 144hz ja tearib minuarust? kus ma väitsin seda?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.