Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 04.02.2014 15:24:32 vasta tsitaadiga

Krt, campereid nii palju, 64-man servus on minu tiimist 45% camperid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 04.02.2014 15:42:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
E: Netis vaidlemine on nagu peaga vastu seina tagumine. Kui inimesed ei taha aru saada, siis nad ei saagi.


Pigem see, et kõigil on oma arvamus, millele nad tahavad kindlaks jääda.

Mind ei huvita skill, SPM, KPM jne statsid. Ainuke stats, mida vaatan teiste puhul on accuracy, kui vend suudab mind 1v1 faceoff koguaeg maha nottida (olenemata relvast) ja accuracy on üle 20%, siis respect thumbs_up.gif. Ise seda ei suuda, oma MTAR-iga jääb 18% peale ja vahetevahel lasen ikka täitsa mööda. Snaiprist pole mõtet rääkidagi, selles mängus snaiper absoluutselt ei huvita, see on igav ja pihta ma sellega ei saa.

Seoses "Gunner switch crashiga", serverile tuli uus patch ehk parandas paaris mapis, selle crashi ära. Shangais igastahes veel crashib, peab ootama paremat patchi. Ajuvaba. kuidas saab sellise veaga patchi välja lasta.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke


viimati muutis proz213 04.02.2014 15:57:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 15:47:31 vasta tsitaadiga

proz213, ma teen 100% acc.... UTS-15'ga icon_smile.gif

Suur osa ajast LMG, seega mul ju madal acc. Olen siis ka sitt mängija, kes ainult mõttetut skilli vahib icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 16:09:30 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Locker map üldse on idiootne, milleks seal nade spam/tunnel campis üldse mängida.

No explosives servereid otsi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.02.2014 16:29:10 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Battlefield 4 mängides vöid ju ajud lauasahtlisse jätta või kasvöi kahe promilli joobes mängida. Vahet ju pole icon_biggrin.gif


skill loeb igas mängus, ajusid on ka vaja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 17:53:25 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Locker map üldse on idiootne, milleks seal nade spam/tunnel campis üldse mängida.

No explosives servereid otsi icon_exclaim.gif


siis asendub nadespam dmr-spammiga.. kämbivad 90% ajast C trepil ja muude lippude ümber toimuv ei koti.

EDIT: sitta seda masinale spawnimist parandatud.. kontrollisin. 3x järjest lendasin tanki gunneriks spawnides kohe serverist. Mingi moment üks kord õnnestus ka ilma crashita. Nii esialgu 75% crash, 25% võib jopata

EDIT2: madala "skilli" "saladus".
-Joinid serverisse. Tiimid stackitud. Sinu tiim saab SAJAGA lutti. Kohe mõnuga. Lähed minema. miinuspunktid kukuvad kolksti.
-Teine server. Sama, automaatselt pannakse kaotajale poolele, teisel pool on muidugi mingi terve klann. Nahhui. Miinuspunktid.
-kolmas server. Hea mäng.. kuni üks moment "bf4 has stopped responding..". Ja tagasi serverisse enam enne raundi lõppu ei saa.
-neljas server. Klanniga stäkkimist ei ole. Jooksed ennast lolliks rebides lippe, aga enamus tiimist snaiprid kuskil katustel. roundi lõpuks kdr 1.5, midagi pea 40 killi, spm 888 ja hunni lipuvõtmis ribboneid aga "skillinumber" battlereportis hinnatakse tulemusele "-7".. WTF?
- ei viitsi rohkem. Tõenäoliselt hakkab stsenaarium korduma. Kümne raundi peale saad ühe-kaks roundi mida naudid. Ülejäänu on nagu läbi urruaugu hammaste puurimine.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:53:17 vasta tsitaadiga

siin lugedes, on hea meel, et antud mängu tasuta sain. raha vist ei tahakski kunagi sellise toote eest maksta. thumbs_up.gif
paras mantle benchmark, mängida vist ei kõlbagi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 20:16:02 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2014 21:28:46 vasta tsitaadiga

Kas lootust pole, et china rising mapid tuleks ka HV serverisse?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 22:08:40 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas lootust pole, et china rising mapid tuleks ka HV serverisse?


Kui soovijaid on enamus, siis ikka on võimalik. Need olid vahepeal aga siis sai ära võtta kuna enamustel polnud premiumit ja server oli suhtkoht tühi.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2014 22:28:49 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kas lootust pole, et china rising mapid tuleks ka HV serverisse?


Kui soovijaid on enamus, siis ikka on võimalik. Need olid vahepeal aga siis sai ära võtta kuna enamustel polnud premiumit ja server oli suhtkoht tühi.


Mul ei ole ka Premium, aga CR juurde ostetud, usun ,et nüüd vist enamusel see olemas, vähemalt loodan icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.02.2014 22:35:33 vasta tsitaadiga

BF4 saab ju pea tasuta, CR oli ka soodne. Premium suht mõttetu, kui just väga soodsalt ei saa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2014 23:28:24 vasta tsitaadiga

Kas on peale minu veel keegi poolt, et võiks CR mapid lisada HV serverisse?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 23:30:47 vasta tsitaadiga

Me lisasime need, siis kui premium access 2 nädalat enne reliisi aga siis oli vähe neid kellel olemas ja sai maha võtta.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ESTCrip
HV vaatleja
ESTCrip

liitunud: 13.06.2012




sõnum 04.02.2014 23:42:53 vasta tsitaadiga

Paluks DLC kaarte HV serveri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 01:46:06 vasta tsitaadiga

ot:
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.02.2014 02:34:08 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ot:
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.


PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 02:56:08 vasta tsitaadiga

ot:
lopes39 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
[ot]Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.


PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.


kokku tuli siis selline loom

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 03:41:43 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ot:
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.


kui sa sellise arvuti ostad, siis vaevalt sa kunagi ühegi konsooliga rahul oleksid.
puhtalt FPSi taga ajades saaks poole hinnaga samaväärse masina.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 03:45:53 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ot:
lopes39 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
[ot]Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.


PS4-ga pead kannatama järgmised 7 aastat ühel raual mänge jooksutada. Pealegi kas üldse ps4 peab 7 aastat vastu pidevat mängimist.
Mis su arvuti conf siis lõpuks kokku tuli. Kui ma eelmine aasta endale augusti kuus enamvähem arvuti ostsin siis kokku läks miski 1060 eurot. Pmst pisut alla 900 aga kui vana arvuti vahetasin 250GB ssd ketta vastu siis kokku hinnaks oleks olnud miski 1060. Praegu olen dilemma juures kas osta steelseries h5 v2 või Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma kõrvaklapid. Creative puluss on see, et tal on kaasas usb helikaart, aga miinuseks on mikrofon, mis on eemaldatav. Samas jälle steelseries on küll 5.1 aga pole usb-ga. Siis pmst pean jagama väljuvat heli kõlaritega ja klappidega või ostma juurde creative sound blaster helikaardi usb miski 14 euri umbes või usb versiooni steelseries h5 v2 usb mis on 61 eurot. Sound on mulle väga oluline. Eriti fps mängudes, kus loeb heli põhjal ikka päris palju.


kokku tuli siis selline loom

Spoiler Spoiler Spoiler



Palju selline asi maksma läks icon_rolleyes.gif ? Kas asi oli komp või lasid ise kokku panna juppidest ?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 04:44:58 vasta tsitaadiga

El-Fuego, what, 1500 eest said sellise arvuti ainult?

pm. on puudu ssd, rami oleks 16 gb võinud panna selle 1500 eest juba... jms.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2014 08:13:23 vasta tsitaadiga

SSD puudub icon_biggrin.gif
Monitor oleks võinud ka juba 1440p olla... igasugu mänguri tilu-lilu oleks hiljem ostnud.
//
Eile jooksis BF4 ikka eriti toredalt kokku - sain vaid püstolit kasutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 05.02.2014 08:17:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.



Miks võrrelda arvutile pandud raha, konsooliga? Mingi console peasant oled w? icon_biggrin.gif Endal on kuradi 144Hz ekraan ja räägib konsoolist, ajuvaba.

Pigem võrrelda, kui odavalt saab USA-s arvuti kokku panna. 1500 euri eest saaks 2 korda ettema arvuti, kui jupid osta neweggist. Seal saab juba 50 euri CPU ja motherboard combost alla, rääkimata kui odavad komponendid seal on.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2014 08:24:58 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
Seal saab juba 50 euri CPU ja motherboard combost alla, rääkimata kui odavad komponendid seal on.

Selle 50.- ehitad sa PS4 laadset süsteemi...ei tasu nüüd väga heietada ka icon_razz.gif
//
BF4 jõudlus on läinud küll iga updatega paremaks...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 05.02.2014 08:33:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Selle 50.- ehitad sa PS4 laadset süsteemi...ei tasu nüüd väga heietada ka



Mis sa sellega ütelda tahad? Ei sa aru päris icon_biggrin.gif

Võibolla said valesti aru, aga CPU ja emaplaati koos ostes, saad nende hinnast 50 eurot alla, mitte need ei maksa 50 euri.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2014 08:55:10 vasta tsitaadiga

Siis küll jah.. lugesin valesti.
Saksast ostes saab kuskil 25.- soodsamalt ei pea tuttava "kingitusele" lootma.
Üle 500.- ostes olen haruldasemad asjad sealt tellinud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 09:46:46 vasta tsitaadiga

õige koht selleks jutuks: konsoolid vs. pc iii
ot:
aga offtopicu jätkuks - sinna 1500€ sisse läks nimekirja järgi ka 250€ kuvar, 100€ klapid. 100€ hiir ka.
lisaks - see masin mängib sul battlefieldi seadetel, millele kumbki konsool lähedalegi ei jõua.
võrdleme võrreldamatut

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 10:08:48 vasta tsitaadiga

EI pea kohe konsoolidesse ja piisiisse kolima sellise teemaga imo
jutt BF4-st ju ikkagi. icon_biggrin.gif

aga mis siin heietada, selle € eest on nimekirjas kvaliteet kraami korralikult

ise küll läheks vist 60hz monitori ja ati kaardi teed
144 hz jaoks on vaja liiga korralik masin ikka kokku panna. Või taluda vsynci lagi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 10:52:24 vasta tsitaadiga

Kes sul käseb vsynci kasutada, lihtsalt lockid oma fps ja lased 2 freimi buffrisse renderdada on täiesti smooth.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 11:01:26 vasta tsitaadiga

lockid fps-i mille peale 144? icon_biggrin.gif
2freimi bufferdamine on juba peaaegu vsync... pmst ongi.


et 144hz oleks mõnus mängida siis peab su masin suutma pohli lipata 144+ fps-i ilma igast bufrite syncide ja muu jamata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 11:31:37 vasta tsitaadiga

ot:
sõnumpostitatud: 05.02.2014 02:45 postituse pealkiri: lisa ignoreeritav kasutaja vasta tsitaadiga
El-Fuego kirjutas:
ot:
lopes39 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
[ot]Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.
Spoiler Spoiler Spoiler




Palju selline asi maksma läks icon_rolleyes.gif ? Kas asi oli komp või lasid ise kokku panna juppidest ?
Lasin kokku panna juppidest Arvutitark.ee lehel

rmc

sõnumpostitatud: 05.02.2014 03:44 postituse pealkiri: lisa ignoreeritav kasutaja vasta tsitaadiga
El-Fuego, what, 1500 eest said sellise arvuti ainult?

pm. on puudu ssd, rami oleks 16 gb võinud panna selle 1500 eest juba... jms.

ssd viskasin välja pakkumisest ja paigutasin raha graafika alla. Oligi pandud ka 16 GB rammi.

proz213

Miks võrrelda arvutile pandud raha, konsooliga? Mingi console peasant oled w? icon_biggrin.gif Endal on kuradi 144Hz ekraan ja räägib konsoolist, ajuvaba.

Pigem võrrelda, kui odavalt saab USA-s arvuti kokku panna. 1500 euri eest saaks 2 korda ettema arvuti, kui jupid osta neweggist. Seal saab juba 50 euri CPU ja motherboard combost alla, rääkimata kui odavad komponendid seal on.

Lihtsalt tõin võrdluse mitu ps-i ma oleks selle raha eest saanud. Hea küll toon teise võrdluse. Kui läheks asi järelmaksu peale siis maksaksin ma kahe aasta eest peale 600 euri ja kolme aasta eest 984 eurot.


El-Fuego kirjutas:
ot:
Uue arvuti hinnaks tuli siis 1500 euri. Järelmaksu peale võttes lisanduks sinna teine analoogne arvuti juurde. Uskumatu kuhu kapitalism meid viinud on
Odavam tuleb kordades ps4 osta.

proz213

kui sa sellise arvuti ostad, siis vaevalt sa kunagi ühegi konsooliga rahul oleksid.
puhtalt FPSi taga ajades saaks poole hinnaga samaväärse masina.

Hmm... huvitav miks nad siis seda ei teinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 11:56:50 vasta tsitaadiga

Ottf, freimi bufferdamine ei ole sama mis vsync.
Lisaks, ta võib ju isegi 144 peale lockida, ta peab bufferdama et tal tearingut ei tuleks kui ta madalamal fps-l mängib.
Kuigi nvidia on väga stabiilne ja arvad et poleks vaja bufferdada, lihtsalt lockida mõnele paarisarvulisele fps-le, siis tuletan meelde et jutt käib bf4'st kus freimdropid ei ole ainult rauast tingitud icon_razz.gif
See on natuke väär arusaam et 144hz-st saad kasu ainult 144fps-ga.


viimati muutis renekas 05.02.2014 13:54:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 12:03:31 vasta tsitaadiga

Keegi siin kirjutas, et usast tellida. Jah muidugi tellin. Võidan 25 eurot ning maksan 2x samapalju tollimaksu ning kui asi katki või ei toimi siis saadan tagasi ja jään uut juppi ootama. Ei kindlasti mitte kõik asjad tulevad ikka eestist ja vähemalt on garantii olemas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 13:39:15 vasta tsitaadiga

Naljakas jah, miks paljud arvavad et 144Hz monitoriga peab ilmtingimata olema fps 144? Ka 100 fps on ju tunduvalt parem kui 60 fps ja 60Hz monitoriga ei ole ju vöimalik yldse yle 60 fpsi näha? Kas ei ole mitte nii, et just 60Hz monitoril on vaja rohkem seda Vsynci?? Kuna kui fps on näiteks 100 ja monitor vaid 60 Hz, siis sellest tulenevalt tekib pildi rebimine (eritti odavate ja viletsate monitoridega)? Vöimalik, et olen millestki valesti aru saanud. Rohkem teadjad vöiksid valgustada. icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 05.02.2014 13:51:11 vasta tsitaadiga

Minu 60Hz 1280x1080 Samsungi ekraan rokkib veel sajaga icon_biggrin.gif


Vähemalt sellise resoga saan 7870 kaardiga enamvähem kõiki mänge max graafikaga jooksutada.

Kuigi jamh, uut ekraani oleks küll vaja. IPS ekraan on päris hea, kui need nii kallid poleks ja 1-4 ms vähemalt.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 05.02.2014 14:34:04 vasta tsitaadiga

Aitab raudvarast icon_smile.gif rääkige pigem, mis on teie lemmik class ja mis setupiga? Mulle meeldib assault M416 punatäpi, stubby gripi ja heavy barrelliga+ P226 ghost ringi ja heavy barrelliga. Kasutan siis medic kiti ja defibbe selle combat medic perkiga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 14:39:14 vasta tsitaadiga

Hiinlaste punatäpp sihik on best ever close combati jaoks. Usakate red dot sight on nagu lukuauk koos hiiglasliku raamiga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 14:40:04 vasta tsitaadiga

Avot, 100hz monitoril kestab rebitud pilt sutsu vähem, muud vahet ei ole.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 05.02.2014 14:47:04 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Hiinlaste punatäpp sihik on best ever close combati jaoks. Usakate red dot sight on nagu lukuauk koos hiiglasliku raamiga.


Räägid Coyotest? Pean ennast parandama, kasutan HD-33 sihikut. Minu arust parim mängus icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 14:49:56 vasta tsitaadiga

M416 coyote sihiku, silenceri ja angled gripiga. M320 põrkav grana, P226 ja muidugi medpakk. Kui masinaid palju mapil, siis aga engineer.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 14:53:40 vasta tsitaadiga

Ei oska veel öelda, kui iga relvaga on 5 service stari täis siis võin öelda. Lemmik class assault loomulikult icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 05.02.2014 14:56:24 vasta tsitaadiga

Ei kannata mina seda, kui elud taastuvad aeglaselt :)koguaeg lasen meedikut icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:08:08 vasta tsitaadiga

ownagetime kirjutas:
Ei kannata mina seda, kui elud taastuvad aeglaselt :)koguaeg lasen meedikut icon_smile.gif

Siis sa oled küll maun
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 05.02.2014 15:10:09 vasta tsitaadiga

Põhjenda palun.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 05.02.2014 15:27:52 vasta tsitaadiga

Maun = inimene kes käitub alaarenenult

Ta rääkis iseendast.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke


viimati muutis proz213 05.02.2014 15:28:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 15:28:47 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ottf, freimi bufferdamine ei ole sama mis vsync.
Lisaks, ta võib ju isegi 144 peale lockida, ta peab bufferdama et tal tearingut ei tuleks kui ta madalamal fps-l mängib.
Kuigi nvidia on väga stabiilne ja arvad et poleks vaja bufferdada, lihtsalt lockida mõnele paarisarvulisele fps-le, siis tuletan meelde et jutt käib bf4'st kus freimdropid ei ole ainult rauast tingitud icon_razz.gif
See on natuke väär arusaam et 144hz-st saad kasu ainult 144fps-ga.


ja aga sa vist ei paista aru saavat, et 770-ga sa ei saa perfecto 144+ fps-i et ei tekiks tearingut.
bufferdamine pole sama mis vsync.. mistõttu ma ka kirjutasin, et "peaaegu" aga noh eks selliseid pisiasju ignotakse.

lihtsalt ja otse öeldud - ärge pärast ohkige oma 144hz-ga ning ulguge tearingu üle kui masin seda pakkuda ei jõua

kas mitte alles siin samas teemas mingi kuu aega tagasi keegi ei nutnud?
ja 144hz-ist saad kasu ka madalamatel fps-del aga frame buffer teeb seda ainult niipalju õrnalt paremaks, et ei tunnegi eriti ning ikkagit vsync sakib

kui on valida kas hea pilt 60hz ning framelock mingi 80 vms siis mina valiks selle kui 100-160fps-i kõikuv 144hz-ga teariv sitt

Avot kirjutas:
Naljakas jah, miks paljud arvavad et 144Hz monitoriga peab ilmtingimata olema fps 144? Ka 100 fps on ju tunduvalt parem kui 60 fps ja 60Hz monitoriga ei ole ju vöimalik yldse yle 60 fpsi näha? Kas ei ole mitte nii, et just 60Hz monitoril on vaja rohkem seda Vsynci?? Kuna kui fps on näiteks 100 ja monitor vaid 60 Hz, siis sellest tulenevalt tekib pildi rebimine (eritti odavate ja viletsate monitoridega)? Vöimalik, et olen millestki valesti aru saanud. Rohkem teadjad vöiksid valgustada. icon_eek.gif


tearing tekib mõlemal juhul.. kui fps on alla või üle
seda vähendatakse bufferdamise ja vsynciga, näiteks triplebuffering on just see abimees, kes aitab vähendada tearingut.. pole päris sama asi mis vsync ise aga peaaegu. Mõte on sarnasem

selleks ongi, et 144hz monitoriga peaks olema piisavalt võimas masin, et saaks lockida fpsi sinna 144 ümber.. 150 näiteks, väike buffering ja siis on laitmatult mõnus mängida.

kui aga ple pappi investeerida korralikku kaarti + isegi sli äkki siis bf4 taolise mängu puhul see 144hz saab päris valus olema.

pildi sitaks keerad siis muidugi päästab tearingust aga noh.. kuidas kellele


viimati muutis ottf 05.02.2014 15:40:34, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:36:44 vasta tsitaadiga

ownagetime kirjutas:
Aitab raudvarast icon_smile.gif rääkige pigem, mis on teie lemmik class ja mis setupiga? Mulle meeldib assault M416 punatäpi, stubby gripi ja heavy barrelliga+ P226 ghost ringi ja heavy barrelliga. Kasutan siis medic kiti ja defibbe selle combat medic perkiga.

viimasel ajal
Meedik - CZ805 [PKA-S, heavy barrel, Ergo grip, Offensive Field Upgrade,grena M84 Flashbang], triple bursti peal, kestab ammo kauem
Engineer - M4 [Reflex RDS, R2 Suppressor, Vertical Grip, Anti Tank Field Upgrade, grena M34 Incendiary], AT/AA launcher sõltub situatsioonist. Harilikult SRAW
Support 1 - M4 [Reflex RDS, R2 Suppressor, Vertical Grip, Indirect Fire Field Upgrade, grena M34 Incendiary], tavaliselt tassin seljas Mortarit (snaiprite elu kibestamiseks)
Support 2 - Mingi RPK12 või 74, kui on kiire madin ja pole niipalju aega salvi vahetada..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 15:42:38 vasta tsitaadiga

Unusta ära oma "perfecto fps" kui jutt käib bf4st, see dropib sul rauast hoolimata. Sul on mingi väärarusaam et 144hz juures hakkab juba 143fps tearima. See millest sa räägid on ilma topeltpuhvrita vsync.
Hea inime, tee endale selgeks misasi on vsync ja miks leiutati triple buffering.
Lisaks sulle teadmiseks , 144hz isegi 1 taustapuhvriga ei teari veel 80fps juures.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:52:21 vasta tsitaadiga

bf4 puhul on mõttekas vast videoka kõrval vaadata ka mälusid..kasutada võimalikult kiireid.
Beta's tehtud benchides andis kiirem mälu märgatava fps tõusu.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 16:12:15 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Unusta ära oma "perfecto fps" kui jutt käib bf4st, see dropib sul rauast hoolimata. Sul on mingi väärarusaam et 144hz juures hakkab juba 143fps tearima. See millest sa räägid on ilma topeltpuhvrita vsync.
Hea inime, tee endale selgeks misasi on vsync ja miks leiutati triple buffering.
Lisaks sulle teadmiseks , 144hz isegi 1 taustapuhvriga ei teari veel 80fps juures.


kle ära jaura tegelt ka.. mul on kogemus 120hz monitoriga ja mitte kõige parema rauaga, tearing on päris korralik, igast bufferdamine ja vsyncitamine teeb asja hullemaks, ei teari aga lag on konkreetselt - ei taha mängida
ja 80 fps ilma vsynci -ta tearib 120 monitoriga päris hästi

ära mind päris idioodiks ka pea, wiki ja google on siiski kõigile ühtemoodi kättesaadav

ja krt ära tra leiuta juttu juurde 143 fpsi, 144hz ja tearib minuarust? kus ma väitsin seda?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.