Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 20:28:18 vasta tsitaadiga

Windows 8's laeb BF4 kordades kiiremini kui 7's.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 20:30:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kas ikka ssd peal vahe on. Mina oma w7-ga jõuan pea alati mapi vahetusel esimesena masinat valima. Sõber oma 4000 euri maksva alienware ja w8 jääb alati mingi sekund kaks maha.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 20:39:29 vasta tsitaadiga

Panin ka mängu üle paari kuu jälle käima. Progress on märgatav - mängu laeb sisse 5-6 sekundiga spinnerilt ning FPS on kogu aeg laes. Vanu buge ka nagu ei paista, seega äkki isegi teeb iga päev oma Battlepacki ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2014 20:42:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Panin ka mängu üle paari kuu jälle käima. Progress on märgatav - mängu laeb sisse 5-6 sekundiga spinnerilt ning FPS on kogu aeg laes. Vanu buge ka nagu ei paista, seega äkki isegi teeb iga päev oma Battlepacki ära.


Oot kust sul 5-6 sekundiga mängu laeb? Mis see spinner on? icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 20:50:59 vasta tsitaadiga

lauri23, on täpselt kaks vöimalust : 1. paned segast, 2. söber käib sul vahepeal suitsu pausil või ölle järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:02:14 vasta tsitaadiga

BF4 laeb SSD pealt ka kümme korda kiiremini, kui HDD pealt icon_lol.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 02.02.2014 21:15:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
4000 euri maksva alienware


tsitaat:
4000 euri
tsitaat:
alienware



Ha, ha ha icon_biggrin.gif

Igastahes jamh, HDD ei saa olla SSD-st mitte mingil juhul kiirem. Järelikult on midagi valesti.

Windows 8 on 7-mest jõudluse poolest palju parem ja muid erilisi plusse sellel polegi. Türgivad ikka rohkem tableti ja puutetundlikuse poole, desktop pc-le armastust ei näita.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:16:15 vasta tsitaadiga

Palju see 8 siis fps-i tõstab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 21:31:35 vasta tsitaadiga

äss, vähemalt + 20 yhtlaselt ja köige tähtsam et vähendab selle köikkumist.
Dave20 vahetas vist ka hiljuti Win 7 -> Win 8, vöibolla kommenteerib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:36:27 vasta tsitaadiga

Kui mängite W7 peal, siis pange mängu properties'ist Originis valikuks "x64" ja saate selle 20fps tagasi. Ei usu, et keegi analoogse masinaga saab W8-ga 20+fps rohkem, kui mina W7-ga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 21:41:41 vasta tsitaadiga

Degwees, oled sa nüüd ikka päris kindel mida soovitad/väidad ? Sellel asjal ei ole usuga midagi tegemist. Mina ja Dave20 vöime seda sulle oma isikliku kogemusega öelda! Umbes + 20 fps töuseb vörreldes Win 7 ja Win 8 eduks. Möelmaid Windowse sai PUHTALT peale aetuna proovitud!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2014 21:42:49 vasta tsitaadiga

Win8 ja lisa 20fps on garanteeritud! Mul oli koguaeg win7 peal madal fps ja jubedad fps kukkumised, nüüd kui win8 pole enam probleemi, mäng jookseb väga puhtalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:44:01 vasta tsitaadiga

Alati on võimalus järgi proovida. Kui kellelgi on enam-vähem sama võimas arvuti nagu mul ja W8, siis võime vabalt võrrelda FPSi samas serveris.
Paar nädalat peale release'i mängu ostes ja käivitades aitas x64 peale panek perfi tõsta W7-ga. Default säte oli x86 ja sellega jooksis tol ajal halvemini.

http://www.hardocp.com/article/2013/11/24/battlefield_4_windows_7_vs_81_performance_review/2

Räägivad, et W8.1 vs W7 jookseb esimese peal 3%/6% amd/nvidia paremini. Kui W7 peal on FPS AMD kaardiga 60, W8-ga 62. Nvidiaga 60/64


viimati muutis Degwees 02.02.2014 21:49:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2014 21:47:20 vasta tsitaadiga

Siin pole midagi vaielda, win8 peal jookseb see mäng paremini ja see on fakt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:52:49 vasta tsitaadiga

Jällegi on võimalus võrrelda, aga ma sügavalt kahtlen, et puhtalt Windows 7 tõttu jääb kellelgi 20fps saamata.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 22:00:57 vasta tsitaadiga

No kurram, mis siin nüüd jahuda. Räägime ju et sama arvutiga on + 20. Teen puust ette ja ikka jätkad jahumist mingist vördlusest? Ma ju töin sulle eesti keeles vördluse !

BF4 puhul on Win 7 ja Win 8 vahe sama suur kui ööl ja päeval. Mitte ainult fps vaid kogu värk töötab Win 8 TUNDUVALT paremini !
+ 20 on veel pehmelt öeldud .


viimati muutis Avot 02.02.2014 22:02:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2014 22:01:02 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
Jällegi on võimalus võrrelda, aga ma sügavalt kahtlen, et puhtalt Windows 7 tõttu jääb kellelgi 20fps saamata.


Usu mind, jääb ja on veel teisi probleeme mis win8 peal ära kaovad. Ma ise ka ei uskund kohe seda win8 teemat ja mökutasin selle peale panekuga. Näiteks paar mappi, kus rohkem lagedad väljad, seal ei tulnud mitte 20 fps-i juurde vaid rohkem kui 40 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 22:07:28 vasta tsitaadiga

Win 8 või siis 8.1 peal?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 22:11:28 vasta tsitaadiga

Win 8 peal oli vaid hetke aga ka see oli parem, täpsemalt ei testinud, praegu muidugi Win 8.1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 22:17:47 vasta tsitaadiga

Avot, ja ma tõin lingi, kus on reaalselt mõõdetud vahe W7 ja W8.1 vahel. Vahe oli 3% ja 6%, ehk sama hästi võib öelda, et minimaalne fps tõuseb 60 pealt 62 või 64 peale, vastavalt millise kiibitootja kaarti kasutada. See, kas kuskil lagendikul on nüüd 20fps TÕESTI rohkem, ei oma eriti tähtsust kui actioni ajal samale tasemele kukub.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 22:22:34 vasta tsitaadiga

Mind vist mõisteti valesti. Meil mõlemal on ssd, lihtsalt mul w7 tal w8. Ning jah, pea 4k maksis tal see läppar icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 22:28:25 vasta tsitaadiga

See test ei pea paika. Julgen nii väitta, kuna on ISIKLIK KOGEMUS. Mingit 2-4 fps töusu poleks ma isegi mitte märganud. Märkasin selge fps töusu + mäng muutus sujuvaks ja jookseb mitu korda paremini.

Kordan viimast korda: sama aruvitiga Win7 ja Win 8 vahe on + 20 fps (vähemalt). Mölemaid Winne proovitud puhtalt peale lastuna, samade draiveritega ja sama pacthiga BF4 puhul.
Kui nüüd veel midagi ebaselgeks jäi siis anna olla! Mina ei oska sind rohkem aidata. Usk/köhklus on pime asi.......
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.02.2014 22:30:14 vasta tsitaadiga

Avot sa läksid w8 samal ajal, kui tuli suurem patch ja asi läks paremaks paljudele icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 02.02.2014 22:42:43 vasta tsitaadiga

Jajah muidugi need testid ei pea paika jne. Mingi suva jörri väide on kindlasti õige.
Vaata, igalühel ei tule seda fps boosti, minul isiklikult tuli, sõbral aga mitte ning tal oli w7-ga asjad korras.
Ja küllap on aeg ka juba seal maal kus w7 ei tohiks enam mingeid probleeme olla.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 22:47:41 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, jep. Ja kuna asi huvitas ja Win 8.1 kohe kuidagi ei meeldinud, siis ajasin vahepeal Win 7 tagasi. RO2 töötas nagu Win 7 ga paremini siis. Sellega aga BF4 enam mängida ei saanud, kuna olin harjunud Win 8.1 ga.
Praegu jälle Win 8.1 Nii et vördlus moment on olnud täiesti selge ja vaieldamatu.

edit: leidke keegi kes on asendanud Win 8.1 ja väidaks vastupidist.
Nimetu112, aeg on jah seal maal, et viimane aeg Win7 uuema vastu vahetada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2014 22:53:35 vasta tsitaadiga

No tra ei viitsi win7 uuesti peale panna, aga peaks ja siis teeks videod kuidas on asi win7 peal ja kuidas win8 peal icon_biggrin.gif
Nimetu112, äkki on aeg seal maal, et tuleks xp peale panna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 02.02.2014 22:59:04 vasta tsitaadiga

Ma ei võta soovitusi meestelt kes on küsinud foorumist millisest ikoonist tuleb mäng tööle panna
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 02.02.2014 23:02:29 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud ka fpsi juurde win 8.1ga, ainuke asi mis juurde tekkis oli dx error icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 23:13:50 vasta tsitaadiga

Nimetu112 - See on jah su oma asi kellelt soovitusi vötad. Isegi nii rumal nagu mina olen arvuti alal, saan aru, et Win7 ja Win8 on BF4-ja puhul väga suur vahe, mis me siis ikka edasi räägime. Sinul töötab Win7 paremini ja tore on icon_biggrin.gif

edit: veebruar on veel kahjuks pime kuu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 23:20:16 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:

edit: veebruar on veel kahjuks pime kuu.

...... tahad nägijaks saada? icon_sad.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 23:23:21 vasta tsitaadiga

Ootan jah pikisilmi kevadet ja sellega kaasnevat valgust. Valgust ja nägemist ka sinna teistele foorumi kaaslastele. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 23:31:19 vasta tsitaadiga

Krt, hakkas tulema jah mingi DirectX error
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.02.2014 23:34:57 vasta tsitaadiga

Amphor, aja DirectX uuesti. Minul aitas. (olenemata sellest kas Win7 või Win8).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.02.2014 23:36:13 vasta tsitaadiga

Amphor, Mul alguses saati see jama. Kolm roundi teen ära ja neljanda aeg viskab kohe alguses ette. Ja ainuke rohi on restart. Ja siis skill kukub kohe kolinal alla . Statsid mis blog kuvab on ikka suht absurdikad. Näitab et pea 40% on quitti kuigi reaalselt ei saagi ma ise kunagi mängust välja minna. Pela teeb seda ise errrori näol icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:57:36 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 01:02:00 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
-Kaivo-, jep. Ja kuna asi huvitas ja Win 8.1 kohe kuidagi ei meeldinud, siis ajasin vahepeal Win 7 tagasi. RO2 töötas nagu Win 7 ga paremini siis. Sellega aga BF4 enam mängida ei saanud, kuna olin harjunud Win 8.1 ga.
Praegu jälle Win 8.1 Nii et vördlus moment on olnud täiesti selge ja vaieldamatu.

edit: leidke keegi kes on asendanud Win 8.1 ja väidaks vastupidist.
Nimetu112, aeg on jah seal maal, et viimane aeg Win7 uuema vastu vahetada. thumbs_up.gif


Nuta või naera, aga vaatamata kõigele jään w7 austajaks. 8.1-ga on liiga palju probleeme olnud mängudega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.02.2014 01:42:45 vasta tsitaadiga

El-Fuego, endale meeldib/meeldis ka Win7 ja on kasutusel elutoa mediakeskuses ja kannetavas. Naise kannetavas on vapse XP ja tema ei näe mingit vahet.
Win 8 + on vaade tänases ja homses. Aeg lahendab need austuse ja kiindumuse probleemid meilt kysimatta. icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 01:53:03 vasta tsitaadiga

Mantle tõi mlle kuskil 8 fps juurde, olen rahul thumbs_up.gif

Tänaseks aitab mängust, aitäh teile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 08:23:27 vasta tsitaadiga

ot:
Avot kirjutas:
El-Fuego, endale meeldib/meeldis ka Win7 ja on kasutusel elutoa mediakeskuses ja kannetavas. Naise kannetavas on vapse XP ja tema ei näe mingit vahet.
Win 8 + on vaade tänases ja homses. Aeg lahendab need austuse ja kiindumuse probleemid meilt kysimatta. icon_idea.gif


Mul ei ole ka w8 välimuse vastu midagi kuid mängudega on probleeme olnud. W7 oli selles suhtes õnnestunud. Kuid kuna siin lugedes selgub, et w8 annab mängule kõvasti fpsi juurde siis tuleb paratamatult rahakotti kergendada ja tulevasele uuele isendile ka
W8 selga istutada. Samas kas see 2o fpsi on seda väärt, seda ma ei oska öelda kahjuks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 03.02.2014 09:32:07 vasta tsitaadiga

Minul on igastahes Mantlega tihedamini ja suuremad fps dropid.
Aga directx-ga mängides loobib ka erroreid mis enne viimast patchi mul ei olnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 10:04:34 vasta tsitaadiga

FPS droppe on Mantle-iga mulgi, eks driverite uuenemisel asi paraneb.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 10:50:22 vasta tsitaadiga

Mis asi on ' mantle ' ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.02.2014 10:52:32 vasta tsitaadiga

for real?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2014 11:37:07 vasta tsitaadiga

AMD testraua peal tuli ca 30-40fps juurde Mantlega, Club3d 280X Royal Queen ja FX-6350 ning 8GB ram, muidugi SSD peal. OS WIN 8.1.

Enne oli 60-80 juures ja droppis, ning prose load oli 100%. Nüüd on 100-120 kandis FPS ning aegajalt on ainult need fps dropid, mäng igatahes jookseb paremini.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.02.2014 12:16:03 vasta tsitaadiga

Paistab, et mantle annab perfi juurde ainult AMD prosedele hoopis.
Mul tekkisid ka mantlega sutterid ja fps dropid ja asi lõppes "BF4 has stopped working" teatega.

intel i5 ja amd 280x
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 12:22:01 vasta tsitaadiga

Mis sätetega sa keskmiselt 60-80fps said? Mis see miinimum fps oli? Mul oli Ultra 1920x1080 peal W7 ja 280X-ga sama keskmine(60-80). Oleks W8 olnud, oleks 80-100fps ehk saanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.02.2014 12:22:53 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Mis asi on ' mantle ' ?


Hetkel veel pmst katsejärgus DirectX alternatiiv, mille peale pool internetti kiimleb.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 12:53:43 vasta tsitaadiga

Panin ka W7 asemel W8.1

BF4 on tunde järgi suts sujuvam, aeg-ajalt esinenud stutter on kadunud ja suuremalt jaolt ka järsud fps dropid. FPSi osas erilist vahet numbriliselt ei ole.

Kas on mingi konsoolimuutujat millega saaks frostbite'i sundida kasutama rohkem kui nelja threadi? Mängisin nende fps'i ja perfi "graafidega" mängus ja mänguakna ülaserva kirjutati masina riistvara ja ka selline tekst "available threads:8 working threads:4"
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 13:00:07 vasta tsitaadiga

Exact patch changes - Battlefield 4 Patch 30th January 2014 @ symthic


Link


klipp nr2, gaasitoruga wipeout thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


viimati muutis trip 03.02.2014 13:00:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 03.02.2014 13:00:37 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
uus bug ilmnenud. peale patchi enam Game disconnected: could not join server. errorit pole olnud aga osades mängudes on heli totaalselt pekkis.

icon_wink.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Nii kaua mänginud, aga skill väike icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.