|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti teha HV serveris wipe? |
| Iga 1 nädala tagant |
|
19% |
[ 26 ] |
| Iga 2 nädala tagant |
|
12% |
[ 17 ] |
| Iga 3 nädala tagant |
|
7% |
[ 10 ] |
| Iga kuu tagant |
|
31% |
[ 43 ] |
| Mitte kunagi |
|
28% |
[ 39 ] |
|
| hääli kokku : 135 |
|
| autor |
|
Attachment
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2013
|
01.02.2014 12:51:06
|
|
|
| Kas HV serverit ei saa mängida piraatversiooniga?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.02.2014 12:53:48
|
|
|
| Attachment kirjutas: |
| Kas HV serverit ei saa mängida piraatversiooniga? |
Ei.
Soovitan osta mängu, see on oma hinda väärt.
Hinnavaatlus ei poolda piraatlust, seega on Mängufoorumis keelatud igasugune arutlus, mis kasvõi kaudselt piraatlust propageerib.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrStriky
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2014
|
01.02.2014 22:35:36
|
|
|
Nagu Timberg soovitas siis lõin väikse konkurent serveri.
-50 slotti (kui asi menukaks muutub siis ostame juurde)
-Oxide
-Crafttime
Päeval 75%(Näiteks foundationit teeb 20 sekki vähem)
Öösel 60%
-Kill messages
-Doorshare
-Sleepers
-PvP (Pmst hardcore PvP, seega lasta võib kõike mis liigub)
-Oxmin (Oxide admin plugin)
Kui uus Rusti update tuleb siis teen wipe ja tulemas on ka Starter kitid ja arvatavasti keelan ka raskerelvade nagu M4de ja Boltide researchimise ära. See selleks, et hoida kindlat balancet kuna hetkel kõigil relvadest poogen. Relvad nagu Shotgun ja P250 jäävad.
Samuti ei andnud ma "Giveitems" ja "Godmode" flagi endale ja ei anna ka teistele.
ADMINISTRATIIVTIIM
Omanikud: Striker, Mr. Luik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
01.02.2014 23:01:30
|
|
|
MrStriky, päris hea, jätka samas vaimus.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.02.2014 03:39:11
|
|
|
MrStriky, miks sa seda konkurentsina võtad? Eesmärgid ju meil samad - pakkuda eestlastele mängulõbu.
Lisasin su serveri ka 'Eestlastele suunatud mänguserverid' teemasse, ehk aitab veidi populaarsust koguda
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
02.02.2014 10:59:51
|
|
|
Ma ei tea kuidas teile tundub, aga minu arvates võiks öö tiba pikem olla.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.02.2014 13:45:10
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Ma ei tea kuidas teile tundub, aga minu arvates võiks öö tiba pikem olla.  |
Minu arust võiks lühem olla
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
02.02.2014 17:31:10
|
|
|
| Seda pimedat aega on nagu tõsiselt vähe. korraks on kott ja siis jälle läheb valgeks. 60 % päeva, 40 % ööd näiteks
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.02.2014 19:01:46
|
|
|
Kui kellelgi on jõudlusega probleeme, siis
D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\rust\cfg
asuvad mõned failid, mille muutmisel saab mängu kiirendada
*read only maha, notepadiga lahti, muudatused, kinni, read only peale tagasi
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
02.02.2014 20:18:15
|
|
|
Eelmisest resetist alates on Hinnavaaluse serveris käinud väga palju erinevaid inimesi ning seetõttu on tekkinud palju ehitisi. Kõik need detailid, mis maailma loodud on, tekitavad serverile lag'i.
Seoses sellega teostame server wipe homme (03.02.2014) öösel ning lisame uusi pluginaid. Täpsem info kõigi muudatuste kohta tuleb hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
02.02.2014 21:17:09
|
|
|
| Kunagi ilma wipeta ka tehakse/parandatakse serveri jõudlust?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.02.2014 02:58:56
|
|
|
Jah, see on arendajatel avalikust to-do listist korduvalt läbi käinud ning nad on ka rääkinud sellest probleemist, et liiga paljude detailidega hakkab lagima.
Edit: Suure nõudluse tõttu tuleb wipe täna öösel.
Edit2: Server nüüd jälle kõigile avatud. Pluginate lisamine ei läinud päris valatult ning toimima ei hakanud tsoonide tegemise oma, ehk siis ei saanud kindlal alal PVP'd keelata.
Tegime küla ala, mis on ümbritsetud large spike wallidega. Alale on 3 sissepääsu ning alas sees on keelatud kedagi tappa ning maju rüüstada. Ehk siis nüüd on olemas ala, kuhu mängijad saavad omale soovi korral maja ehitada, ilma, et peaks nii väga rüüstamist kartma. Loomulikult võib omale maja ehitada mujale.
Küla asub Coast Valley/Coast Resource aladel ning kõik uued on sinna oodatud.
Antud reeglite rikkujaid karistatakse!
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
03.02.2014 13:11:28
|
|
|
Vaatasin selle tsooni üle, seal pole loomi keda söögiks jahtida, ehk siis need kes elama tahavad seal hakata ja süüa otsima endale on nutune lugu kui mingi M4 jorss värava taga istub.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
03.02.2014 14:24:25
|
|
|
LKits, mõni ikka ellu jääb ja süüa toob jah
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
03.02.2014 14:53:25
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Jah, see on arendajatel avalikust to-do listist korduvalt läbi käinud ning nad on ka rääkinud sellest probleemist, et liiga paljude detailidega hakkab lagima.
Edit: Suure nõudluse tõttu tuleb wipe täna öösel.
Edit2: Server nüüd jälle kõigile avatud. Pluginate lisamine ei läinud päris valatult ning toimima ei hakanud tsoonide tegemise oma, ehk siis ei saanud kindlal alal PVP'd keelata.
Tegime küla ala, mis on ümbritsetud large spike wallidega. Alale on 3 sissepääsu ning alas sees on keelatud kedagi tappa ning maju rüüstada. Ehk siis nüüd on olemas ala, kuhu mängijad saavad omale soovi korral maja ehitada, ilma, et peaks nii väga rüüstamist kartma. Loomulikult võib omale maja ehitada mujale.
Küla asub Coast Valley/Coast Resource aladel ning kõik uued on sinna oodatud.
Antud reeglite rikkujaid karistatakse! |
Viitsid siis pärast neid spike walle asendada või parandada ka kui ära lagunevad?
Ehk hiljem proovime foundationitega seda ala ära teha, sinna mitu ust panna ja teha nad lihtsalt "unlocked"?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
03.02.2014 14:56:17
|
|
|
| Märgin teema ära, ostan ka endale lähipäevil
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
03.02.2014 15:06:13
|
|
|
| november116, osta jah, liiga vähe mängijaid praegu.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
03.02.2014 21:11:12
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| november116, osta jah, liiga vähe mängijaid praegu. |
Nagu aru saan, siis on seal HV serveris pvp keelatud mingil alal. Kui suur see ala on? (pool mappi või ikka kõvasti vähem)
Kui suur see mapp üldse on? Või kui kaua sa seda läbi jooksed?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
03.02.2014 21:21:39
|
|
|
| ma usun et küla 1% mapist kui sedagi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
03.02.2014 21:36:44
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| ma usun et küla 1% mapist kui sedagi. |
Selge, tellisin just mängu ära
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
03.02.2014 21:58:46
|
|
|
| Suur ahvatlus isegi seda proovida. Kas toitu seal kasvatada ei saa st. farmeriks hakata?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.02.2014 23:08:41
|
|
|
Pead põldude pealt porgandi leidma ja siis selle kuivama panema. Ära kuivab, siis saad seemneid paar tükki, nende jaoks craftid põllumaa ning paned kasvama. Siis käid neid iga tunni tagant kastmas (craftid kastekannu) ja ootad, kuni kasvavad. Siis saab porgandid marketile viia ja näiteks kartulite vms vastu vahetada. Ja lassoga püüad põssad kinni, ehitad aida ja paned nad sinna sisse elama, toidad neid oma porgandite ja kartulite eest, hakkad teistele talumeestele sealiha ja rasva müüma, jne.
Tegelikult ei, ei saa toitu kasvatada.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
03.02.2014 23:28:25
|
|
|
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
04.02.2014 00:50:44
|
|
|
| maja ära griefitud ja sein maha lastud, kurb.. mingi püssirohtu ja relvi läks täitsa normilt
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
04.02.2014 02:52:10
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Pead põldude pealt porgandi leidma ja siis selle kuivama panema. Ära kuivab, siis saad seemneid paar tükki, nende jaoks craftid põllumaa ning paned kasvama. Siis käid neid iga tunni tagant kastmas (craftid kastekannu) ja ootad, kuni kasvavad. Siis saab porgandid marketile viia ja näiteks kartulite vms vastu vahetada. Ja lassoga püüad põssad kinni, ehitad aida ja paned nad sinna sisse elama, toidad neid oma porgandite ja kartulite eest, hakkad teistele talumeestele sealiha ja rasva müüma, jne.
Tegelikult ei, ei saa toitu kasvatada. |
Kuivatatud porgandist sa nüüd küll seemneid ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antichraldo
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
04.02.2014 03:05:19
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| maja ära griefitud ja sein maha lastud, kurb.. mingi püssirohtu ja relvi läks täitsa normilt |
Kus su maja asus ja mis su IGN on?
| tsitaat: |
| Kuivatatud porgandist sa nüüd küll seemneid ei saa. icon_wink.gif |
Ära alahinda pohmaka porgandit, sealt võib igasugu pauku tulla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
04.02.2014 05:27:12
|
|
|
Lisasin serverisse ownership remover plugina, millega peaks saama oma ehitatud asju lammutada, kui neid kirkaga, ehk pick axega lüüa (valesse kohta paigutatud pillarid, vundamendid, laed, jne..). Märgin ära ka, et antud pluginal pole 100% töökindlust, st see ei pruugi kõigil toimida.
Lisaks saab nüüd oma asukohta koordinaatide näol teada /location käsklusega, mis nagu teistegagi, tuleb sisaldada chati.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
04.02.2014 11:09:16
|
|
|
Tambid ühte pillarid tükk aega aga ei lagune.
Muidu oma vidinaid võiks saada küll lammutada, sest alati ei pruugi maja projekti järgi välja tulla ja oleks vaja uuesti alustada.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
04.02.2014 12:10:55
|
|
|
| erlendk kirjutas: |
| Mihkel^^ kirjutas: |
| maja ära griefitud ja sein maha lastud, kurb.. mingi püssirohtu ja relvi läks täitsa normilt |
Kus su maja asus ja mis su IGN on?
| tsitaat: |
| Kuivatatud porgandist sa nüüd küll seemneid ei saa. icon_wink.gif |
Ära alahinda pohmaka porgandit, sealt võib igasugu pauku tulla. |
tankside juures, eesnahapirukas on hetkel nimi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
04.02.2014 12:30:39
|
|
|
| Aa, sina oledki see sõbralik kuju.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
04.02.2014 13:37:59
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Lisasin serverisse ownership remover plugina, millega peaks saama oma ehitatud asju lammutada, kui neid kirkaga, ehk pick axega lüüa (valesse kohta paigutatud pillarid, vundamendid, laed, jne..). Märgin ära ka, et antud pluginal pole 100% töökindlust, st see ei pruugi kõigil toimida.
Lisaks saab nüüd oma asukohta koordinaatide näol teada /location käsklusega, mis nagu teistegagi, tuleb sisaldada chati. |
Ega sul juhuslikult mainimata ei jäänud, et alguses peab chati kirjutama /remove, et aktiveeruks või on see mõni muu plugin?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
04.02.2014 14:42:36
|
|
|
See ei ole sama plugin.
| Revan kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
Lisasin serverisse ownership remover plugina, millega peaks saama oma ehitatud asju lammutada, kui neid kirkaga, ehk pick axega lüüa (valesse kohta paigutatud pillarid, vundamendid, laed, jne..). Märgin ära ka, et antud pluginal pole 100% töökindlust, st see ei pruugi kõigil toimida.
Lisaks saab nüüd oma asukohta koordinaatide näol teada /location käsklusega, mis nagu teistegagi, tuleb sisaldada chati. |
Ega sul juhuslikult mainimata ei jäänud, et alguses peab chati kirjutama /remove, et aktiveeruks või on see mõni muu plugin? |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
04.02.2014 17:46:00
|
|
|
keegi abivalmis admin saaks ühe jorsi mu majast välja tõsta, kes oma ukse ette pani ja seal pesitsema hakkas?
Korras juba, kirka lahendas probleemi
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
04.02.2014 17:48:28
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
keegi abivalmis admin saaks ühe jorsi mu majast välja tõsta, kes oma ukse ette pani ja seal pesitsema hakkas?
Korras juba, kirka lahendas probleemi |
Mis selle jorina nimi oli?
Tegemist on tegelikult ühe põhireegli rikkumisega ning selle eest ta võib omale ka suurema karistuse teenida
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
04.02.2014 18:15:20
|
|
|
| "Niisama" oli tema nimi
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miksmitte
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2011
|
04.02.2014 18:46:57
|
|
|
Spoiler 
Pöördumised george poole. Internet=Rust
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
04.02.2014 19:14:41
|
|
|
miksmitte, u made my day
Kas server jooksis hetkel maha?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
04.02.2014 19:28:29
|
|
|
Wut? Mida ma valesti tegin?
| miksmitte kirjutas: |
Spoiler 
Pöördumised george poole. Internet=Rust |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miksmitte
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2011
|
04.02.2014 19:53:57
|
|
|
| pohmakas,, Eiei, kõik on õige. Lihtsalt tüüpiline rust huumor
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
04.02.2014 22:34:59
|
|
|
kellelgi explosivit on shareda ? võin vastutasuks c4 anda uurida
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
05.02.2014 00:51:34
|
|
|
Neid air drope võiks olla rohkem!
8h mänginud HV serveris ja täna just oli esimene air drop
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.02.2014 01:08:44
|
|
|
| november116 kirjutas: |
Neid air drope võiks olla rohkem!
8h mänginud HV serveris ja täna just oli esimene air drop |
kUI PALju võiks olla?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
05.02.2014 01:16:26
|
|
|
| Iga 2-3 päeva tagant?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
05.02.2014 03:57:50
|
|
|
| Põhjus, miks airdrope vähe on, on see, et need rikuvad mängu. Loomulikult mitte sel määral, et neid ei tohiks üldse olla, vaid sel määral, et pärast server wipe'i saadaks väga kiirelt karm varustus kokku ja edasi ongi mäng üks rüüstamine ja tapmine. Anname aega tegelaste arenguks ka ikka.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
05.02.2014 08:50:47
|
|
|
| Airdrope võiks tihedamini olla, aga juhul kui need ei sisalda alati nii väärtuslikku ja hävitavat kraami. Võiks olla näiteks airdrop mis on täis kive ja puitu. Mis seal just parasjagu sees, never knows.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
05.02.2014 15:21:54
|
|
|
kes iganes täna maja reidimas käis meil, võtku järgmine kord rohkem lõhkeaineid kaasa kui 1 naljakas on see, et kes iganes tahtis reidida tegi suicide kuna jäi majja kinni mis tähendab, et hästi ehitatud maja
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
05.02.2014 15:33:05
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Airdrope võiks tihedamini olla, aga juhul kui need ei sisalda alati nii väärtuslikku ja hävitavat kraami. Võiks olla näiteks airdrop mis on täis kive ja puitu. Mis seal just parasjagu sees, never knows. |
+1
Iseenesest on muidugi naljaks, et kriisipiirkonda saadetakse hädaabina munakive
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|