Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti teha HV serveris wipe?
Iga 1 nädala tagant
19%
 19%  [ 26 ]
Iga 2 nädala tagant
12%
 12%  [ 17 ]
Iga 3 nädala tagant
7%
 7%  [ 10 ]
Iga kuu tagant
31%
 31%  [ 43 ]
Mitte kunagi
28%
 28%  [ 39 ]
hääli kokku : 135

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Attachment
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2013




sõnum 01.02.2014 12:51:06 vasta tsitaadiga

Kas HV serverit ei saa mängida piraatversiooniga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 12:53:48 vasta tsitaadiga

Attachment kirjutas:
Kas HV serverit ei saa mängida piraatversiooniga?

Ei.
Soovitan osta mängu, see on oma hinda väärt.
Hinnavaatlus ei poolda piraatlust, seega on Mängufoorumis keelatud igasugune arutlus, mis kasvõi kaudselt piraatlust propageerib.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 13:03:23 vasta tsitaadiga

http://www.kinguin.net/ soovitan siit osta
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrStriky
HV vaatleja
MrStriky

liitunud: 28.01.2014




sõnum 01.02.2014 22:35:36 vasta tsitaadiga

Nagu Timberg soovitas siis lõin väikse konkurent serveri.


-50 slotti (kui asi menukaks muutub siis ostame juurde)

-Oxide
-Crafttime
Päeval 75%(Näiteks foundationit teeb 20 sekki vähem)
Öösel 60%
-Kill messages
-Doorshare
-Sleepers
-PvP (Pmst hardcore PvP, seega lasta võib kõike mis liigub)
-Oxmin (Oxide admin plugin)
Kui uus Rusti update tuleb siis teen wipe ja tulemas on ka Starter kitid ja arvatavasti keelan ka raskerelvade nagu M4de ja Boltide researchimise ära. See selleks, et hoida kindlat balancet kuna hetkel kõigil relvadest poogen. Relvad nagu Shotgun ja P250 jäävad.
Samuti ei andnud ma "Giveitems" ja "Godmode" flagi endale ja ei anna ka teistele.

ADMINISTRATIIVTIIM

Omanikud: Striker, Mr. Luik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 23:01:30 vasta tsitaadiga

MrStriky, päris hea, jätka samas vaimus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 03:39:11 vasta tsitaadiga

MrStriky, miks sa seda konkurentsina võtad? icon_smile.gif Eesmärgid ju meil samad - pakkuda eestlastele mängulõbu.
Lisasin su serveri ka 'Eestlastele suunatud mänguserverid' teemasse, ehk aitab veidi populaarsust koguda icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 10:59:51 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas teile tundub, aga minu arvates võiks öö tiba pikem olla. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 13:45:10 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ma ei tea kuidas teile tundub, aga minu arvates võiks öö tiba pikem olla. thumbs_up.gif

Minu arust võiks lühem olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 17:31:10 vasta tsitaadiga

Seda pimedat aega on nagu tõsiselt vähe. korraks on kott ja siis jälle läheb valgeks. 60 % päeva, 40 % ööd näiteks
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 19:01:46 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on jõudlusega probleeme, siis
D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\rust\cfg
asuvad mõned failid, mille muutmisel saab mängu kiirendada

*read only maha, notepadiga lahti, muudatused, kinni, read only peale tagasi
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 20:18:15 vasta tsitaadiga

Eelmisest resetist alates on Hinnavaaluse serveris käinud väga palju erinevaid inimesi ning seetõttu on tekkinud palju ehitisi. Kõik need detailid, mis maailma loodud on, tekitavad serverile lag'i.
Seoses sellega teostame server wipe homme (03.02.2014) öösel ning lisame uusi pluginaid. Täpsem info kõigi muudatuste kohta tuleb hiljem.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:17:09 vasta tsitaadiga

Kunagi ilma wipeta ka tehakse/parandatakse serveri jõudlust?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 02:58:56 vasta tsitaadiga

Jah, see on arendajatel avalikust to-do listist korduvalt läbi käinud ning nad on ka rääkinud sellest probleemist, et liiga paljude detailidega hakkab lagima.

Edit: Suure nõudluse tõttu tuleb wipe täna öösel.

Edit2: Server nüüd jälle kõigile avatud. Pluginate lisamine ei läinud päris valatult ning toimima ei hakanud tsoonide tegemise oma, ehk siis ei saanud kindlal alal PVP'd keelata.
Tegime küla ala, mis on ümbritsetud large spike wallidega. Alale on 3 sissepääsu ning alas sees on keelatud kedagi tappa ning maju rüüstada. Ehk siis nüüd on olemas ala, kuhu mängijad saavad omale soovi korral maja ehitada, ilma, et peaks nii väga rüüstamist kartma. Loomulikult võib omale maja ehitada mujale.
Küla asub Coast Valley/Coast Resource aladel ning kõik uued on sinna oodatud.
Antud reeglite rikkujaid karistatakse!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 13:11:28 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle tsooni üle, seal pole loomi keda söögiks jahtida, ehk siis need kes elama tahavad seal hakata ja süüa otsima endale on nutune lugu kui mingi M4 jorss värava taga istub. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 13:27:58 vasta tsitaadiga

Lähete kõik koos salgaga välja jahtima icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 14:24:25 vasta tsitaadiga

LKits, mõni ikka ellu jääb ja süüa toob jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 14:53:25 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Jah, see on arendajatel avalikust to-do listist korduvalt läbi käinud ning nad on ka rääkinud sellest probleemist, et liiga paljude detailidega hakkab lagima.

Edit: Suure nõudluse tõttu tuleb wipe täna öösel.

Edit2: Server nüüd jälle kõigile avatud. Pluginate lisamine ei läinud päris valatult ning toimima ei hakanud tsoonide tegemise oma, ehk siis ei saanud kindlal alal PVP'd keelata.
Tegime küla ala, mis on ümbritsetud large spike wallidega. Alale on 3 sissepääsu ning alas sees on keelatud kedagi tappa ning maju rüüstada. Ehk siis nüüd on olemas ala, kuhu mängijad saavad omale soovi korral maja ehitada, ilma, et peaks nii väga rüüstamist kartma. Loomulikult võib omale maja ehitada mujale.
Küla asub Coast Valley/Coast Resource aladel ning kõik uued on sinna oodatud.
Antud reeglite rikkujaid karistatakse!


Viitsid siis pärast neid spike walle asendada või parandada ka kui ära lagunevad?
Ehk hiljem proovime foundationitega seda ala ära teha, sinna mitu ust panna ja teha nad lihtsalt "unlocked"?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 14:56:17 vasta tsitaadiga

Märgin teema ära, ostan ka endale lähipäevil
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 15:06:13 vasta tsitaadiga

november116, osta jah, liiga vähe mängijaid praegu.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 21:11:12 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
november116, osta jah, liiga vähe mängijaid praegu.

Nagu aru saan, siis on seal HV serveris pvp keelatud mingil alal. Kui suur see ala on? (pool mappi või ikka kõvasti vähem)
Kui suur see mapp üldse on? Või kui kaua sa seda läbi jooksed?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 21:21:39 vasta tsitaadiga

ma usun et küla 1% mapist kui sedagi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 21:36:44 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
ma usun et küla 1% mapist kui sedagi.

Selge, tellisin just mängu ära
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 03.02.2014 21:58:46 vasta tsitaadiga

Suur ahvatlus isegi seda proovida. Kas toitu seal kasvatada ei saa st. farmeriks hakata?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 23:08:41 vasta tsitaadiga

Pead põldude pealt porgandi leidma ja siis selle kuivama panema. Ära kuivab, siis saad seemneid paar tükki, nende jaoks craftid põllumaa ning paned kasvama. Siis käid neid iga tunni tagant kastmas (craftid kastekannu) ja ootad, kuni kasvavad. Siis saab porgandid marketile viia ja näiteks kartulite vms vastu vahetada. Ja lassoga püüad põssad kinni, ehitad aida ja paned nad sinna sisse elama, toidad neid oma porgandite ja kartulite eest, hakkad teistele talumeestele sealiha ja rasva müüma, jne.


Tegelikult ei, ei saa toitu kasvatada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 23:28:25 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 23:36:02 vasta tsitaadiga

pohmakas,, icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 00:50:44 vasta tsitaadiga

maja ära griefitud ja sein maha lastud, kurb.. mingi püssirohtu ja relvi läks täitsa normilt
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 02:52:10 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Pead põldude pealt porgandi leidma ja siis selle kuivama panema. Ära kuivab, siis saad seemneid paar tükki, nende jaoks craftid põllumaa ning paned kasvama. Siis käid neid iga tunni tagant kastmas (craftid kastekannu) ja ootad, kuni kasvavad. Siis saab porgandid marketile viia ja näiteks kartulite vms vastu vahetada. Ja lassoga püüad põssad kinni, ehitad aida ja paned nad sinna sisse elama, toidad neid oma porgandite ja kartulite eest, hakkad teistele talumeestele sealiha ja rasva müüma, jne.


Tegelikult ei, ei saa toitu kasvatada.


Kuivatatud porgandist sa nüüd küll seemneid ei saa. icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antichraldo
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 04.02.2014 03:05:19 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
maja ära griefitud ja sein maha lastud, kurb.. mingi püssirohtu ja relvi läks täitsa normilt


Kus su maja asus ja mis su IGN on?


tsitaat:
Kuivatatud porgandist sa nüüd küll seemneid ei saa. icon_wink.gif


Ära alahinda pohmaka porgandit, sealt võib igasugu pauku tulla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 05:27:12 vasta tsitaadiga

Lisasin serverisse ownership remover plugina, millega peaks saama oma ehitatud asju lammutada, kui neid kirkaga, ehk pick axega lüüa (valesse kohta paigutatud pillarid, vundamendid, laed, jne..). Märgin ära ka, et antud pluginal pole 100% töökindlust, st see ei pruugi kõigil toimida.
Lisaks saab nüüd oma asukohta koordinaatide näol teada /location käsklusega, mis nagu teistegagi, tuleb sisaldada chati.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 11:09:16 vasta tsitaadiga

Tambid ühte pillarid tükk aega aga ei lagune. icon_lol.gif

Muidu oma vidinaid võiks saada küll lammutada, sest alati ei pruugi maja projekti järgi välja tulla ja oleks vaja uuesti alustada.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 12:10:55 vasta tsitaadiga

erlendk kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
maja ära griefitud ja sein maha lastud, kurb.. mingi püssirohtu ja relvi läks täitsa normilt


Kus su maja asus ja mis su IGN on?


tsitaat:
Kuivatatud porgandist sa nüüd küll seemneid ei saa. icon_wink.gif


Ära alahinda pohmaka porgandit, sealt võib igasugu pauku tulla.

tankside juures, eesnahapirukas on hetkel nimi
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 12:30:39 vasta tsitaadiga

Aa, sina oledki see sõbralik kuju.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 13:37:59 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Lisasin serverisse ownership remover plugina, millega peaks saama oma ehitatud asju lammutada, kui neid kirkaga, ehk pick axega lüüa (valesse kohta paigutatud pillarid, vundamendid, laed, jne..). Märgin ära ka, et antud pluginal pole 100% töökindlust, st see ei pruugi kõigil toimida.
Lisaks saab nüüd oma asukohta koordinaatide näol teada /location käsklusega, mis nagu teistegagi, tuleb sisaldada chati.


Ega sul juhuslikult mainimata ei jäänud, et alguses peab chati kirjutama /remove, et aktiveeruks või on see mõni muu plugin?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 14:42:36 vasta tsitaadiga

See ei ole sama plugin.
Revan kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Lisasin serverisse ownership remover plugina, millega peaks saama oma ehitatud asju lammutada, kui neid kirkaga, ehk pick axega lüüa (valesse kohta paigutatud pillarid, vundamendid, laed, jne..). Märgin ära ka, et antud pluginal pole 100% töökindlust, st see ei pruugi kõigil toimida.
Lisaks saab nüüd oma asukohta koordinaatide näol teada /location käsklusega, mis nagu teistegagi, tuleb sisaldada chati.


Ega sul juhuslikult mainimata ei jäänud, et alguses peab chati kirjutama /remove, et aktiveeruks või on see mõni muu plugin?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 17:46:00 vasta tsitaadiga

keegi abivalmis admin saaks ühe jorsi mu majast välja tõsta, kes oma ukse ette pani ja seal pesitsema hakkas?

Korras juba, kirka lahendas probleemi
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 17:48:28 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
keegi abivalmis admin saaks ühe jorsi mu majast välja tõsta, kes oma ukse ette pani ja seal pesitsema hakkas?

Korras juba, kirka lahendas probleemi


Mis selle jorina nimi oli?

Tegemist on tegelikult ühe põhireegli rikkumisega ning selle eest ta võib omale ka suurema karistuse teenida
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 18:15:20 vasta tsitaadiga

"Niisama" oli tema nimi
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miksmitte
HV vaatleja
miksmitte

liitunud: 11.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 18:46:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Pöördumised george poole. Internet=Rust
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:14:41 vasta tsitaadiga

miksmitte, u made my day thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Kas server jooksis hetkel maha?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:28:29 vasta tsitaadiga

Wut? Mida ma valesti tegin?
miksmitte kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pöördumised george poole. Internet=Rust
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miksmitte
HV vaatleja
miksmitte

liitunud: 11.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:53:57 vasta tsitaadiga

pohmakas,, Eiei, kõik on õige. Lihtsalt tüüpiline rust huumor
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 22:34:59 vasta tsitaadiga

kellelgi explosivit on shareda icon_biggrin.gif? võin vastutasuks c4 anda uurida
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 00:51:34 vasta tsitaadiga

Neid air drope võiks olla rohkem!
8h mänginud HV serveris ja täna just oli esimene air drop
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 01:08:44 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Neid air drope võiks olla rohkem!
8h mänginud HV serveris ja täna just oli esimene air drop

kUI PALju võiks olla? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 01:16:26 vasta tsitaadiga

Iga 2-3 päeva tagant?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 03:57:50 vasta tsitaadiga

Põhjus, miks airdrope vähe on, on see, et need rikuvad mängu. Loomulikult mitte sel määral, et neid ei tohiks üldse olla, vaid sel määral, et pärast server wipe'i saadaks väga kiirelt karm varustus kokku ja edasi ongi mäng üks rüüstamine ja tapmine. Anname aega tegelaste arenguks ka ikka.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 08:50:47 vasta tsitaadiga

Airdrope võiks tihedamini olla, aga juhul kui need ei sisalda alati nii väärtuslikku ja hävitavat kraami. Võiks olla näiteks airdrop mis on täis kive ja puitu. Mis seal just parasjagu sees, never knows.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:21:54 vasta tsitaadiga

kes iganes täna maja reidimas käis meil, võtku järgmine kord rohkem lõhkeaineid kaasa kui 1 icon_biggrin.gif naljakas on see, et kes iganes tahtis reidida tegi suicide kuna jäi majja kinni icon_biggrin.gif mis tähendab, et hästi ehitatud maja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 05.02.2014 15:33:05 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Airdrope võiks tihedamini olla, aga juhul kui need ei sisalda alati nii väärtuslikku ja hävitavat kraami. Võiks olla näiteks airdrop mis on täis kive ja puitu. Mis seal just parasjagu sees, never knows.


+1 thumbs_up.gif

Iseenesest on muidugi naljaks, et kriisipiirkonda saadetakse hädaabina munakive icon_lol.gif

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.