Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 30.01.2014 14:50:05 vasta tsitaadiga

Ma tirin tervet mängu ja lihtne 28 mega sekkis lendab alla
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 14:52:19 vasta tsitaadiga

Hetke uuendus on see, et 1% saundidest toimib - Charlie Chaplin Adventures in BF4.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 30.01.2014 14:56:09 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Hetke uuendus on see, et 1% saundidest toimib - Charlie Chaplin Adventures in BF4.

DICED
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2014 14:59:16 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:

Ja kes vaidles ütles, et Mantle ei tule see nädal? icon_biggrin.gif


Pole veel tulnud ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 15:00:24 vasta tsitaadiga

"game disconnected: server ended game session" vms ja "Could not join server: it's not there anymore". ja nii mitu korda järjest
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 15:01:41 vasta tsitaadiga

ERROR
Could not join this server: it's not there anymore.

Rohkem kahju kui kasu sellest updatest, mängidagi ei saa.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.01.2014 15:31:23 vasta tsitaadiga

WE WILL BE ROLLING OUT A NEW GAME UPDATE STARTING JAN 30, 9AM UTC / 1AM PDT. YOU MAY EXPERIENCE SOME DOWNTIME.


loodetavasti läheb üle icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 15:37:33 vasta tsitaadiga

sai patch ära tõmmatud ja battlelogi avades

"WE ARE HAVING ISSUES WITH OUR BACKEND, WE ARE WORKING HARD TO RESOLVE THE PROBLEMS."

ega ma tegelikult ei oodanuki midagi paremat DICE/EA-lt icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 30.01.2014 15:51:49 vasta tsitaadiga

Mantle support tuli ju, ja beta driverid on mõnel GPU-l olemas.
_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2014 15:59:42 vasta tsitaadiga

Kuskohas on 14.1 draiverid?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 30.01.2014 16:34:20 vasta tsitaadiga

See nädal tuleb.

Ma olen ainuke, kes saab sellist errorti, kui serveriga ühinen?

Origin could not start up (-5ef7ffff): The LSX server didn't respond within the set timeout.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 30.01.2014 17:05:41 vasta tsitaadiga

Kas AS-VALi saab juba unlockida? icon_eek.gif igastahaes ingame on see juba PDW hulgas, ja ütleb et tuleb ära teha Assignement Co-Pilot?
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 17:08:50 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Kas AS-VALi saab juba unlockida? icon_eek.gif igastahaes ingame on see juba PDW hulgas, ja ütleb et tuleb ära teha Assignement Co-Pilot?


Co-Pilot
Reach Rank 10
Spend 10 minutes in helicopters
Do 10 Squad Repairs

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 17:33:51 vasta tsitaadiga

Op. Lockeris see glitch ikka. Spawnisin squad leaderi juurde, kõndisin ringi ja kukkusin läbi mapi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 18:14:47 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
Kas AS-VALi saab juba unlockida? icon_eek.gif igastahaes ingame on see juba PDW hulgas, ja ütleb et tuleb ära teha Assignement Co-Pilot?


Co-Pilot
Reach Rank 10
Spend 10 minutes in helicopters
Do 10 Squad Repairs

Spoiler Spoiler Spoiler
Võiks siis juba niisama anda relva...nii titekas unlock.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.01.2014 18:20:09 vasta tsitaadiga

Kas on midagi märgatavalt muutunud viimase patchiga? + ja - ? icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 18:35:09 vasta tsitaadiga

Mäng freezib ikka peale mõnda aega mängimist. Foorumist lugesin et EA poolne viga. Kellelgi veel?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.01.2014 18:40:56 vasta tsitaadiga

Mängule oli mingi väga väike Update ka saadaval ja sai valida, et kas teha Update või ei.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.01.2014 19:28:14 vasta tsitaadiga

field of view-le on nüüd lisa asetus. Muud midagi erilist, peale lyhikest proovi, mina ei märganud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.01.2014 19:35:41 vasta tsitaadiga

Siiani kannatasin ära ja vaatasin kuidas teised kõik mängu kallal vinguvad, aga tõsiselt ei kutsu enam mängima tänu sellele, et tulistan vastast pähe ja pe..se ja ei tea kuhu veel, aga maha ta ei kuku ja laseb mind ikka maha. See ei ole reaalne thumbs_down.gif Elud on ka tal pärast ikka mingi 80%.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 20:01:56 vasta tsitaadiga

krt kus ucav võimsust tõmmati alla D: hea kui 2 tk saab maha tõmmatud. Keegi non-premium proovinud as vali lahti teha ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.01.2014 20:19:08 vasta tsitaadiga

Kõige tüütum minujaoks selles mängus on see, et kui oled kuskil pikali maas ja üritad kedagi lasta läbi mingite pragude, siis kõik kuulid on seinas kinni. Aga vastane saab sind maha lastud mitte mingi erilise vaevata. Püsti tõusmine ja jooksu panemini võtab niikaua aega, et oledki surnud ennem kui varju saad.
Selles tammi kaardis olin kuskil D lippu juures maja all treppide juures, kus sein oli katki lastud ja ma üritasin ventilatsiooni toru alt kedagi teises majas maha lasta. Pmst nägi isegi katust ja midagi ette ei jäänd kuid laskmisel kõik kuulid olid nagu magnetiga kas seinas või selles vendilatsiooni torus kinni.
Ja siis aegajalt miskid nähtamatud seinad kuhu taha kinni jääb. Liigud ringi ja järsku edasi ei liigu. Vaatad maha mis võiks ees olla, aga seal pole midagi, mis võiks mingil moel takistada. Ma pidevalt surma saand sellepärast, et siledal maal on mingi nätamatu asi ees.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.01.2014 21:37:37 vasta tsitaadiga

Dave20, mängi HC! Seal on neid probleeme vähem. või mängi vaheldusesks mingit realistlikumat fps mängu. Just see, millest eelnevalt rääkisid on köige nömedam normi puhul ( ja ka terve BF sarja puhul). Tean, et siin leidub palju "snaipereid" kes hypates ja joostes pähe lasevad 10/10 ja soovitavad laskmist harjutada. Eks neil ole ka teatud möttes öigus, aga see ei ole minu jaoks enam söjamäng vaid tuletab meelde kooli koridorides kulli mängivaid poisikesi. Kes aga ka sellest audivad täie rinnaga. Köige halvemal juhul saavad paar muhku pähe ja sellega asi laheneb. icon_wink.gif

viimati muutis Avot 30.01.2014 21:56:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.01.2014 21:49:09 vasta tsitaadiga

Kas ipv6 tehti korda?
lopes39, asi võib olla ipv6 , keela see ja proovi siis... kuskil oli õpetus ka
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 22:06:04 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Kas ipv6 tehti korda?
lopes39, asi võib olla ipv6 , keela see ja proovi siis... kuskil oli õpetus ka


Mul aitas see ipv6 disablemine ikka kõvasti kaasa ,et õigel ajal vaenlast näha. Mõnedest serveritest visati isegi poole pealt välja kui tankiga ringi lasin ning skoor oli juba 20-0.
Muidugi kui keegi teise arvutiga online meediat või YouTube vaatab samal ajal siis igasugune nö. prode arvates snaipriskill kaob ära.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.01.2014 22:09:04 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei viitsi väga uurida ka. Samas mul on pordid kinni ja homme või järgmine nädal vahetan netti ka välja. Ehk siis homsest on mul võimalik 100/100 net sisse panna.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.01.2014 22:56:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ei tea, ei viitsi väga uurida ka. Samas mul on pordid kinni ja homme või järgmine nädal vahetan netti ka välja. Ehk siis homsest on mul võimalik 100/100 net sisse panna.


http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html

näed siin n2ed kuidas seda teha w8 ja w8.1 all

Ilmselgelt oled totu kui ei viitsi selle õpetuse järgi proovida ja pärast restartida, LÕPETA SEE HALA ja võta midagi ette! icon_smile.gif

Misfits, JEP JEP

Ja vaadake, mida HinnaVaatluse serveris tehakse. ses suhtes kui adminnid sees ei käi siis läheb asi kahtlaseks häkkimiseks....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:17:30 vasta tsitaadiga

Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta... thumbs_down.gif icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.01.2014 23:20:45 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta... thumbs_down.gif icon_lol.gif

Täpselt sama seis, ideid on? proovin repairinstalli
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.01.2014 23:20:50 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Dave20, mängi HC! Seal on neid probleeme vähem. või mängi vaheldusesks mingit realistlikumat fps mängu. Just see, millest eelnevalt rääkisid on köige nömedam normi puhul ( ja ka terve BF sarja puhul). Tean, et siin leidub palju "snaipereid" kes hypates ja joostes pähe lasevad 10/10 ja soovitavad laskmist harjutada. Eks neil ole ka teatud möttes öigus, aga see ei ole minu jaoks enam söjamäng vaid tuletab meelde kooli koridorides kulli mängivaid poisikesi. Kes aga ka sellest audivad täie rinnaga. Köige halvemal juhul saavad paar muhku pähe ja sellega asi laheneb. icon_wink.gif


Kui õigesti mäletan ja bf seeriast rääkida, siis battlefield2s sellist jama ei olnud, sai ikka seda kunagi väga palju mängitud. Ei mõtle bad company2 vaid see vanem ikka. Sul jah õigus, peab vist mõne teise mängu peale kolima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:24:57 vasta tsitaadiga

Oot, misasja? Kunasest BF4-s hüpates lasta saab? Mul kogu aeg jama, et kui kasvõi kogemata hüppan, siis lasta ei saa ja kui vastane koba pole, siis surnud ka...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:39:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta... thumbs_down.gif icon_lol.gif

Mul ei tööta ei hiir ega ka klaviatuur, serverisse joinimise järel ei saa mitte miskit teha rohkem, kui vaadata seda limbo menüüd kust peaks nagu saama spawn pointi valida... ainsad asjad, mis töötavad on alt+f4 või win key...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:45:35 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Etz kirjutas:
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta... thumbs_down.gif icon_lol.gif

Mul ei tööta ei hiir ega ka klaviatuur, serverisse joinimise järel ei saa mitte miskit teha rohkem, kui vaadata seda limbo menüüd kust peaks nagu saama spawn pointi valida... ainsad asjad, mis töötavad on alt+f4 või win key...


No idea... icon_neutral.gif
Mul hakkas hiir lambist tööle, peale uninstalli ja uut installi... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.01.2014 23:49:49 vasta tsitaadiga

Etz ja EvilMick007 Amd:n 13.12 ajurid aitavad selle probleemiga ! Inf. soome foorumist.

Minul see IPv6 kinni panemine tegi asja hullemaks? Kui see on peal/aktiivne asi palju parem.

edit: Etz, tore kui tööle said.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 30.01.2014 23:54:03 vasta tsitaadiga

Peale viimast patchi on fps selline 15...50 icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

IP v6 kinni keeramine ei aidanud.
Test ranges ja tühjas sereveris on fps ilusti 120hz piirajas, serverid kus vähegi midagi toimub, on mingi jama.
OS: Win7


viimati muutis Butcher 30.01.2014 23:56:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:54:21 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Etz ja EvilMick007 Amd:n 13.12 ajurid aitavad selle probleemiga ! Inf. soome foorumist.


Ma ei saa 13.12 Ajureid pealegi...installib ilusti ära aga ikka väidab end 13.11 olema... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.01.2014 23:59:32 vasta tsitaadiga

Kas vanad viskad ikka enne korralikult välja?
Aga eks ta vahest nöögib ka, massssina värk kurram, vahest paneb lausa jooma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 00:00:51 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Kas vanad viskad ikka enne korralikult välja?


Vanad lasin Uninstalliga maha.
Anyway peaks masinale uue installi vist tegema, seda praegust on juba üksjagu abusetud, ilmselt sellest ka see driverikamm.

Ootab 14.1 Beta ära, kui neid kah peale ei saa, siis format...
Install õnneks koos softiga üle tunni mul automatiseerimise tõttu ei võta, nii et... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 31.01.2014 00:03:41 vasta tsitaadiga

ATI ajuri tahavad saada manual eemaldamist registrist muidu korralikult lahti ei saa !
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 00:04:02 vasta tsitaadiga

Jõudsin enne selle siit lugemist kõik masina draiverid ära uuendada ja hakkas tööle. thumbs_up.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.01.2014 00:31:19 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Ei tea, ei viitsi väga uurida ka. Samas mul on pordid kinni ja homme või järgmine nädal vahetan netti ka välja. Ehk siis homsest on mul võimalik 100/100 net sisse panna.


http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html

näed siin n2ed kuidas seda teha w8 ja w8.1 all

Ilmselgelt oled totu kui ei viitsi selle õpetuse järgi proovida ja pärast restartida, LÕPETA SEE HALA ja võta midagi ette! icon_smile.gif

Misfits, JEP JEP


Ja vaadake, mida HinnaVaatluse serveris tehakse. ses suhtes kui adminnid sees ei käi siis läheb asi kahtlaseks häkkimiseks....


Mida see mul mahakeeramisel täpsemalt parandama peaks ? See et mul mängus mikid nähtamattud seinad tekkivad ja kinni nendesse jään ? See ikka alles ipv6 eemaldamisega.
See rohkem mingi serveri värk või lihtsalt mängu bug, mida pole korda lihvitud. Siiani pole mitte ükski mäng mul mängimist seganud selle ipv6 peal olemise ja kinniste portidega. Ok üks mäng oli ja see oli esimene TDU, kus sõbradega mängida ei saand, sest neid ei leidnud mängus üles või nad laagisid. Samas sain ma väga paljutega mängus ühendust ilma probleemideta. Kui mul vana vase peal jooksis net, siis pordid maas oli net väga ebastabiilne. Pordid kinni oli stabiilsem. Nüüd miski 2 aastat on cat5 peal jooksun väga stabiilselt. Eks paistab palju mul mängimine järgmisest nädalast paremaks läheb kui nettiks on 100/100 praeguse kuni 12/1 asemel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 31.01.2014 00:39:53 vasta tsitaadiga

Kas normaalne kui mängus tegelased kaovad ujudes vees ära? icon_biggrin.gif või saab veeall ka ujuda?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 31.01.2014 00:48:12 vasta tsitaadiga

Muidugi saab. Hoiad all Z icon_biggrin.gif Või CTRL vist toimis ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 31.01.2014 01:03:39 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas normaalne kui mängus tegelased kaovad ujudes vees ära? icon_biggrin.gif või saab veeall ka ujuda?


vee all saab panna paadile c4 ka kui tahad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 01:13:45 vasta tsitaadiga

HV server muutub tõenäoliselt 32 kohalise peale tagasi, toetajate vähesuse tõttu.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.01.2014 02:08:21 vasta tsitaadiga

lopes39, Oled sina ikka järjepidev vastu punnima, paketid lähevad kaduma ipv6 kasutades, ei pruugi aga paljudel just nii on icon_smile.gif Ilmselgelt on lihtsam proovida kui siia romaani toota icon_smile.gif Edu soovides.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 31.01.2014 08:45:48 vasta tsitaadiga

peale viimast patchi on olukord oluliselt parem. Netcode ei saki enam nii kohutavalt, ei saa enam surma koguaeg 1 kuuli läbi 0.1 seciga.. jõuab ikka reageerida. Vastane lasi 3-4 laksu DMR-st ja kõik kuulid olid ka oma pildis "tunda"
eilse u. 5-6 mapi peale 64p conq oli ca. 5 juhtumit kus osad kuulid ei regand aga ülejäänud nagu peab.

snipriga on jälle võimalik kellelegi pihta saada, jooksvale tegelasele headshot täiesti tehtav jne.

üldiselt hakkab lõpuks looma. Võttis aega kaua? 4 kuud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 31.01.2014 10:38:33 vasta tsitaadiga

Minu meelest on trading hullemaks läinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 31.01.2014 10:48:40 vasta tsitaadiga

tradingut ei märganud aga vastase 0hp killcami küll

isegi kui trading tagasi tuleks siis savi see.. pigem nõus tollega kui, et üldse kuulid midagi ei tee
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 31.01.2014 11:53:34 vasta tsitaadiga

trading teeb comebacki ja see ei ole savi!

saab siis assvalvet unlockida v?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.