|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
30.01.2014 14:50:05
|
|
|
| Ma tirin tervet mängu ja lihtne 28 mega sekkis lendab alla
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
30.01.2014 14:52:19
|
|
|
Hetke uuendus on see, et 1% saundidest toimib - Charlie Chaplin Adventures in BF4.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
30.01.2014 14:56:09
|
|
|
| kankka kirjutas: |
| Hetke uuendus on see, et 1% saundidest toimib - Charlie Chaplin Adventures in BF4. |
DICED
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.01.2014 14:59:16
|
|
|
| proz213 kirjutas: |
Ja kes vaidles ütles, et Mantle ei tule see nädal?  |
Pole veel tulnud ju
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
30.01.2014 15:00:24
|
|
|
"game disconnected: server ended game session" vms ja "Could not join server: it's not there anymore". ja nii mitu korda järjest
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.01.2014 15:01:41
|
|
|
ERROR
Could not join this server: it's not there anymore.
Rohkem kahju kui kasu sellest updatest, mängidagi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
30.01.2014 15:31:23
|
|
|
WE WILL BE ROLLING OUT A NEW GAME UPDATE STARTING JAN 30, 9AM UTC / 1AM PDT. YOU MAY EXPERIENCE SOME DOWNTIME.
loodetavasti läheb üle
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
30.01.2014 15:37:33
|
|
|
sai patch ära tõmmatud ja battlelogi avades
"WE ARE HAVING ISSUES WITH OUR BACKEND, WE ARE WORKING HARD TO RESOLVE THE PROBLEMS."
ega ma tegelikult ei oodanuki midagi paremat DICE/EA-lt
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
30.01.2014 15:51:49
|
|
|
Mantle support tuli ju, ja beta driverid on mõnel GPU-l olemas.
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.01.2014 15:59:42
|
|
|
| Kuskohas on 14.1 draiverid?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
30.01.2014 16:34:20
|
|
|
See nädal tuleb.
Ma olen ainuke, kes saab sellist errorti, kui serveriga ühinen?
Origin could not start up (-5ef7ffff): The LSX server didn't respond within the set timeout.
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
30.01.2014 17:05:41
|
|
|
Kas AS-VALi saab juba unlockida? igastahaes ingame on see juba PDW hulgas, ja ütleb et tuleb ära teha Assignement Co-Pilot?
_________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2014 17:33:51
|
|
|
Op. Lockeris see glitch ikka. Spawnisin squad leaderi juurde, kõndisin ringi ja kukkusin läbi mapi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
30.01.2014 18:14:47
|
|
|
Võiks siis juba niisama anda relva...nii titekas unlock.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.01.2014 18:20:09
|
|
|
Kas on midagi märgatavalt muutunud viimase patchiga? + ja - ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.01.2014 18:35:09
|
|
|
| Mäng freezib ikka peale mõnda aega mängimist. Foorumist lugesin et EA poolne viga. Kellelgi veel?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
30.01.2014 18:40:56
|
|
|
| Mängule oli mingi väga väike Update ka saadaval ja sai valida, et kas teha Update või ei.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.01.2014 19:28:14
|
|
|
| field of view-le on nüüd lisa asetus. Muud midagi erilist, peale lyhikest proovi, mina ei märganud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
30.01.2014 19:35:41
|
|
|
Siiani kannatasin ära ja vaatasin kuidas teised kõik mängu kallal vinguvad, aga tõsiselt ei kutsu enam mängima tänu sellele, et tulistan vastast pähe ja pe..se ja ei tea kuhu veel, aga maha ta ei kuku ja laseb mind ikka maha. See ei ole reaalne Elud on ka tal pärast ikka mingi 80%.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
30.01.2014 20:01:56
|
|
|
krt kus ucav võimsust tõmmati alla D: hea kui 2 tk saab maha tõmmatud. Keegi non-premium proovinud as vali lahti teha ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.01.2014 20:19:08
|
|
|
Kõige tüütum minujaoks selles mängus on see, et kui oled kuskil pikali maas ja üritad kedagi lasta läbi mingite pragude, siis kõik kuulid on seinas kinni. Aga vastane saab sind maha lastud mitte mingi erilise vaevata. Püsti tõusmine ja jooksu panemini võtab niikaua aega, et oledki surnud ennem kui varju saad.
Selles tammi kaardis olin kuskil D lippu juures maja all treppide juures, kus sein oli katki lastud ja ma üritasin ventilatsiooni toru alt kedagi teises majas maha lasta. Pmst nägi isegi katust ja midagi ette ei jäänd kuid laskmisel kõik kuulid olid nagu magnetiga kas seinas või selles vendilatsiooni torus kinni.
Ja siis aegajalt miskid nähtamatud seinad kuhu taha kinni jääb. Liigud ringi ja järsku edasi ei liigu. Vaatad maha mis võiks ees olla, aga seal pole midagi, mis võiks mingil moel takistada. Ma pidevalt surma saand sellepärast, et siledal maal on mingi nätamatu asi ees.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.01.2014 21:37:37
|
|
|
Dave20, mängi HC! Seal on neid probleeme vähem. või mängi vaheldusesks mingit realistlikumat fps mängu. Just see, millest eelnevalt rääkisid on köige nömedam normi puhul ( ja ka terve BF sarja puhul). Tean, et siin leidub palju "snaipereid" kes hypates ja joostes pähe lasevad 10/10 ja soovitavad laskmist harjutada. Eks neil ole ka teatud möttes öigus, aga see ei ole minu jaoks enam söjamäng vaid tuletab meelde kooli koridorides kulli mängivaid poisikesi. Kes aga ka sellest audivad täie rinnaga. Köige halvemal juhul saavad paar muhku pähe ja sellega asi laheneb.
viimati muutis Avot 30.01.2014 21:56:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
30.01.2014 21:49:09
|
|
|
Kas ipv6 tehti korda?
lopes39, asi võib olla ipv6 , keela see ja proovi siis... kuskil oli õpetus ka
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
30.01.2014 22:06:04
|
|
|
| busta kirjutas: |
Kas ipv6 tehti korda?
lopes39, asi võib olla ipv6 , keela see ja proovi siis... kuskil oli õpetus ka |
Mul aitas see ipv6 disablemine ikka kõvasti kaasa ,et õigel ajal vaenlast näha. Mõnedest serveritest visati isegi poole pealt välja kui tankiga ringi lasin ning skoor oli juba 20-0.
Muidugi kui keegi teise arvutiga online meediat või YouTube vaatab samal ajal siis igasugune nö. prode arvates snaipriskill kaob ära.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.01.2014 22:09:04
|
|
|
| Ei tea, ei viitsi väga uurida ka. Samas mul on pordid kinni ja homme või järgmine nädal vahetan netti ka välja. Ehk siis homsest on mul võimalik 100/100 net sisse panna.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
30.01.2014 22:56:47
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Ei tea, ei viitsi väga uurida ka. Samas mul on pordid kinni ja homme või järgmine nädal vahetan netti ka välja. Ehk siis homsest on mul võimalik 100/100 net sisse panna. |
http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html
näed siin n2ed kuidas seda teha w8 ja w8.1 all
Ilmselgelt oled totu kui ei viitsi selle õpetuse järgi proovida ja pärast restartida, LÕPETA SEE HALA ja võta midagi ette!
Misfits, JEP JEP
Ja vaadake, mida HinnaVaatluse serveris tehakse. ses suhtes kui adminnid sees ei käi siis läheb asi kahtlaseks häkkimiseks....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.01.2014 23:17:30
|
|
|
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
30.01.2014 23:20:45
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta...  |
Täpselt sama seis, ideid on? proovin repairinstalli
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
30.01.2014 23:20:50
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Dave20, mängi HC! Seal on neid probleeme vähem. või mängi vaheldusesks mingit realistlikumat fps mängu. Just see, millest eelnevalt rääkisid on köige nömedam normi puhul ( ja ka terve BF sarja puhul). Tean, et siin leidub palju "snaipereid" kes hypates ja joostes pähe lasevad 10/10 ja soovitavad laskmist harjutada. Eks neil ole ka teatud möttes öigus, aga see ei ole minu jaoks enam söjamäng vaid tuletab meelde kooli koridorides kulli mängivaid poisikesi. Kes aga ka sellest audivad täie rinnaga. Köige halvemal juhul saavad paar muhku pähe ja sellega asi laheneb.  |
Kui õigesti mäletan ja bf seeriast rääkida, siis battlefield2s sellist jama ei olnud, sai ikka seda kunagi väga palju mängitud. Ei mõtle bad company2 vaid see vanem ikka. Sul jah õigus, peab vist mõne teise mängu peale kolima.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
30.01.2014 23:24:57
|
|
|
Oot, misasja? Kunasest BF4-s hüpates lasta saab? Mul kogu aeg jama, et kui kasvõi kogemata hüppan, siis lasta ei saa ja kui vastane koba pole, siis surnud ka...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
30.01.2014 23:39:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta...  |
Mul ei tööta ei hiir ega ka klaviatuur, serverisse joinimise järel ei saa mitte miskit teha rohkem, kui vaadata seda limbo menüüd kust peaks nagu saama spawn pointi valida... ainsad asjad, mis töötavad on alt+f4 või win key...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.01.2014 23:45:35
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Viimase peal plaaster...mängus enam hiir minul igatahes ei tööta...  |
Mul ei tööta ei hiir ega ka klaviatuur, serverisse joinimise järel ei saa mitte miskit teha rohkem, kui vaadata seda limbo menüüd kust peaks nagu saama spawn pointi valida... ainsad asjad, mis töötavad on alt+f4 või win key... |
No idea...
Mul hakkas hiir lambist tööle, peale uninstalli ja uut installi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.01.2014 23:49:49
|
|
|
Etz ja EvilMick007 Amd:n 13.12 ajurid aitavad selle probleemiga ! Inf. soome foorumist.
Minul see IPv6 kinni panemine tegi asja hullemaks? Kui see on peal/aktiivne asi palju parem.
edit: Etz, tore kui tööle said.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
30.01.2014 23:54:03
|
|
|
Peale viimast patchi on fps selline 15...50
Spoiler 
IP v6 kinni keeramine ei aidanud.
Test ranges ja tühjas sereveris on fps ilusti 120hz piirajas, serverid kus vähegi midagi toimub, on mingi jama.
OS: Win7
viimati muutis Butcher 30.01.2014 23:56:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.01.2014 23:54:21
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| Etz ja EvilMick007 Amd:n 13.12 ajurid aitavad selle probleemiga ! Inf. soome foorumist. |
Ma ei saa 13.12 Ajureid pealegi...installib ilusti ära aga ikka väidab end 13.11 olema...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.01.2014 23:59:32
|
|
|
Kas vanad viskad ikka enne korralikult välja?
Aga eks ta vahest nöögib ka, massssina värk kurram, vahest paneb lausa jooma
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.01.2014 00:00:51
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| Kas vanad viskad ikka enne korralikult välja? |
Vanad lasin Uninstalliga maha.
Anyway peaks masinale uue installi vist tegema, seda praegust on juba üksjagu abusetud, ilmselt sellest ka see driverikamm.
Ootab 14.1 Beta ära, kui neid kah peale ei saa, siis format...
Install õnneks koos softiga üle tunni mul automatiseerimise tõttu ei võta, nii et...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
31.01.2014 00:03:41
|
|
|
ATI ajuri tahavad saada manual eemaldamist registrist muidu korralikult lahti ei saa !
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
31.01.2014 00:04:02
|
|
|
Jõudsin enne selle siit lugemist kõik masina draiverid ära uuendada ja hakkas tööle.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
31.01.2014 00:31:19
|
|
|
| busta kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
| Ei tea, ei viitsi väga uurida ka. Samas mul on pordid kinni ja homme või järgmine nädal vahetan netti ka välja. Ehk siis homsest on mul võimalik 100/100 net sisse panna. |
http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html
näed siin n2ed kuidas seda teha w8 ja w8.1 all
Ilmselgelt oled totu kui ei viitsi selle õpetuse järgi proovida ja pärast restartida, LÕPETA SEE HALA ja võta midagi ette!
Misfits, JEP JEP
Ja vaadake, mida HinnaVaatluse serveris tehakse. ses suhtes kui adminnid sees ei käi siis läheb asi kahtlaseks häkkimiseks.... |
Mida see mul mahakeeramisel täpsemalt parandama peaks ? See et mul mängus mikid nähtamattud seinad tekkivad ja kinni nendesse jään ? See ikka alles ipv6 eemaldamisega.
See rohkem mingi serveri värk või lihtsalt mängu bug, mida pole korda lihvitud. Siiani pole mitte ükski mäng mul mängimist seganud selle ipv6 peal olemise ja kinniste portidega. Ok üks mäng oli ja see oli esimene TDU, kus sõbradega mängida ei saand, sest neid ei leidnud mängus üles või nad laagisid. Samas sain ma väga paljutega mängus ühendust ilma probleemideta. Kui mul vana vase peal jooksis net, siis pordid maas oli net väga ebastabiilne. Pordid kinni oli stabiilsem. Nüüd miski 2 aastat on cat5 peal jooksun väga stabiilselt. Eks paistab palju mul mängimine järgmisest nädalast paremaks läheb kui nettiks on 100/100 praeguse kuni 12/1 asemel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.01.2014 00:39:53
|
|
|
Kas normaalne kui mängus tegelased kaovad ujudes vees ära? või saab veeall ka ujuda?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
31.01.2014 00:48:12
|
|
|
Muidugi saab. Hoiad all Z Või CTRL vist toimis ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
31.01.2014 01:03:39
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Kas normaalne kui mängus tegelased kaovad ujudes vees ära? või saab veeall ka ujuda? |
vee all saab panna paadile c4 ka kui tahad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.01.2014 01:13:45
|
|
|
| HV server muutub tõenäoliselt 32 kohalise peale tagasi, toetajate vähesuse tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
31.01.2014 02:08:21
|
|
|
lopes39, Oled sina ikka järjepidev vastu punnima, paketid lähevad kaduma ipv6 kasutades, ei pruugi aga paljudel just nii on Ilmselgelt on lihtsam proovida kui siia romaani toota Edu soovides.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
31.01.2014 08:45:48
|
|
|
peale viimast patchi on olukord oluliselt parem. Netcode ei saki enam nii kohutavalt, ei saa enam surma koguaeg 1 kuuli läbi 0.1 seciga.. jõuab ikka reageerida. Vastane lasi 3-4 laksu DMR-st ja kõik kuulid olid ka oma pildis "tunda"
eilse u. 5-6 mapi peale 64p conq oli ca. 5 juhtumit kus osad kuulid ei regand aga ülejäänud nagu peab.
snipriga on jälle võimalik kellelegi pihta saada, jooksvale tegelasele headshot täiesti tehtav jne.
üldiselt hakkab lõpuks looma. Võttis aega kaua? 4 kuud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
31.01.2014 10:38:33
|
|
|
| Minu meelest on trading hullemaks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
31.01.2014 10:48:40
|
|
|
tradingut ei märganud aga vastase 0hp killcami küll
isegi kui trading tagasi tuleks siis savi see.. pigem nõus tollega kui, et üldse kuulid midagi ei tee
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
31.01.2014 11:53:34
|
|
|
trading teeb comebacki ja see ei ole savi!
saab siis assvalvet unlockida v?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|