Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 22:43:36 vasta tsitaadiga

Kaasa laadija, kaabel ja klapid koos klambri ja lisa kummidega.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 24.01.2014 01:47:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi z1 originaal klappe ei soovi müüa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 10:47:13 vasta tsitaadiga

Märkasin, et mobla korpuse kõrvaklappide pesa on ilma mingi katteta. Kas see peabki nii olema või on see kaupluses jalutama läinud?
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2014 10:59:20 vasta tsitaadiga

kaur23, ongi ilma katteta. Veekindlus on sisemiselt tagatud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 11:47:36 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
kaur23, ongi ilma katteta. Veekindlus on sisemiselt tagatud.


Tänan vastuse eest! thumbs_up.gif

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 24.01.2014 13:10:09 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Märkasin, et mobla korpuse kõrvaklappide pesa on ilma mingi katteta. Kas see peabki nii olema või on see kaupluses jalutama läinud?


See ehmatas alguses mindki kuid järelpärimisel sonyst selgus, et sel pesal on mingi membraan sees ehk ikka veekindel
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri789
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008




sõnum 26.01.2014 23:25:18 vasta tsitaadiga

Väike küsimus targematele, telefoni andmeside kasutuse osas. Nimelt üle poole kogu andmeside kasutusest on läinud opsüsteem androidi peale, lausa 6,13gb juba selle kuu jooksul. Acro S'iga ma ei oleks küll sellist asja mäletanud. Huvitav mis üleliigset mul sisse lülitatud või, mis sellise olukorra tekitab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:46:34 vasta tsitaadiga

Sain nüüd doki, kuid küsimus selline. Kas dokk läbi USB (arvuti) ei töötagi vaid ainult vooluvõrgu kaudu?
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 29.01.2014 18:58:41 vasta tsitaadiga

Kasutusjuhendis oli kirjas et ei tohigi dokkida arvuti järgi. Ainult seinast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 16:23:49 vasta tsitaadiga

Täna tuli jälle mingi süsteemiuuendus? Keegi teab, mida sealt oodata võib?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 16:36:38 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Täna tuli jälle mingi süsteemiuuendus? Keegi teab, mida sealt oodata võib?


Tegin ka ära,aru pole veel midagi saanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 30.01.2014 17:31:06 vasta tsitaadiga

LeBron kirjutas:
Dominus kirjutas:
Täna tuli jälle mingi süsteemiuuendus? Keegi teab, mida sealt oodata võib?


Tegin ka ära,aru pole veel midagi saanud.


Kolm korda on paari tunniga visanud, et googel stop working(või midagi taolist) tegin just factory reseti, ehk tuleb mõistusele(restart ei aidand)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 30.01.2014 17:45:52 vasta tsitaadiga

Nüüd saab kohandada ekraani valge tasakaalu. Väidetavalt neile, kes kurdavad ekraani kollakat tooni olevat.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis viirusboy 30.01.2014 20:02:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 17:46:23 vasta tsitaadiga

aitäh pildi eest
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 15:49:14 vasta tsitaadiga

Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2014 01:32:23 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.


Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 01:34:48 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5753&idPhone2=5596
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 02:05:44 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
wirx kirjutas:
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.


Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.


Hmm....mida ma siis sinu meelest kirjutasin icon_smile.gif

Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2014 19:51:39 vasta tsitaadiga

wat, kuue sotisel telefonil pole klappe kaasas?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:55:20 vasta tsitaadiga

Viisin oma telefoni täna lõpuks garantiisse ära. Suht lootusetuks läks see ekraani jama juba thumbs_down.gif
Viimasel ajal täheldasin just seda, et mida soojemaks telefon läks, seda hullemaks seis kujunes.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 20:15:50 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
c4v6 kirjutas:
wirx kirjutas:
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.


Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.


Hmm....mida ma siis sinu meelest kirjutasin icon_smile.gif

Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.


Ekraan väiksem, reso väiksem, aku väiksem. Kõik muu paistab sama. Võimalik, et väiksemal mobiilside kui ka wifi levi kehvem.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenpoiss
HV vaatleja
stenpoiss

liitunud: 01.01.2012




sõnum 04.02.2014 20:16:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellist asja on mõelnud proovida või on juba kellelgi kogemusi?
http://dx.com/p/5v-4200mah-li-ion-battery-back-case-holder-for-sony-l39h-xperia-z1-more-white-black-284172#.UvEf7fl_tQY
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2014 22:08:13 vasta tsitaadiga

Kurat, ma nägin seni Z1's ainukest miinust, et ta 5" on icon_biggrin.gif Compact tundub lausa ideaalne asi nüüd
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2014 22:29:47 vasta tsitaadiga

kellelgi tolle dockiga ka jamasid olnud? Eile laadis veel kenasti, täna ei taha mitte tööülesandeid täita.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 00:35:10 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Irw, millejaoks... Aga eks ma kolin sinna icon_biggrin.gif

Selleks, et ekraani suurus on erinev, muud põhimõttelist vahet neil ju pole ja eriti kasulik on see siis, kui ühte teemasse kirjutatakse vajaliku infot, siis saab ka teisest teemast uurimas käia, mis seal vajaliku Z1 kohta olla võib icon_smile.gif
Aga asjast ka, enda Z1-l tõmbasin originaal kiled pealt maha(lasin fööniga eelnevalt soojaks). Tulemuseks täiesti tutika vääriline telefon, millelt isegi otsimise peale ei leia ühtegi kriimu. Kasutuses on olnud pea pool aastat. Mingeid kaitsevutlareid või kilesid pole kasutanud. Samas näiteks Samsung S3 nägi peale tunduvalt hellemat kasutamist välja nagu vana pann(Z1 oli 1 kuu reisi nepaali mägedes taskus kaasas), samas S2 pidas mu näppude vahel 1.5a vastu ja välimuselt jäi enam-vähem tutikaks.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricardo25
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2013




sõnum 06.02.2014 16:43:48 vasta tsitaadiga

Kas kile tuli maha koos sony logoga ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 02:29:43 vasta tsitaadiga

Jep Eest logo läinud, taga alles.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 21:56:39 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, et kas Z1 on siis kohe tehasekile peal? Sest vaatasin, mingi paar triibukest tekkinud. S3 oli kolm aastat kenasti taskus ja ekraan väga ilus. Kui kile kohe peal, siis on asi selge ja ei pea hakkama muretsema mingit uut kilet.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.02.2014 22:35:04 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas Z1 on siis kohe tehasekile peal? Sest vaatasin, mingi paar triibukest tekkinud. S3 oli kolm aastat kenasti taskus ja ekraan väga ilus. Kui kile kohe peal, siis on asi selge ja ei pea hakkama muretsema mingit uut kilet.

Jah, ees ja taga.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 12.02.2014 21:30:32 vasta tsitaadiga

Kas siin Z1 omanikel mikrofoni kostvusega probleeme pole? Minul mingi hetk hakkas - telefonis teine pool ütles, et ei kosta... Kui juba mitu inimest oli maininud, hakkasin uurima. Ongi nii, et põhiline mikrofon (all ääres suu juures) on väga vaikne ja mürane. Googeldades selgub, et väga-väga levinud probleem ja ühtset lahendust ei paista. Häda tuleb ja läheb. Lootust on, et softi-viga. Testida saab hästi tehasemenüü abil, "helistades" *#*#7378423#*#* (ja helistamise nuppu ei vajuta!).

Näiteks tehtek testisin sealt - kostis OK nivooga, aga mürane. Hommikul kostis väga vaikselt. Secondary Microphone (see mis on telefoni teisel küljel ja mõeldud noise cancelingu jaoks!) kostab palju selgemini ja paremini.

Speakerphone režiimis nagu muret pole...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 03:30:59 vasta tsitaadiga

Sennheiseri klappidega on headphone volume kuidagi vaikne. Mürarikkamas kohas ei ole kõlarit ka väga kuulda vahest.
Keegi mingit head appi teab, et heli natuke valjemaks saada?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Staystrong
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2014




sõnum 18.02.2014 10:40:33 vasta tsitaadiga

Küsin sellist lihtsat asja nagu et, kas sellel telefonil saab reguleerida andme side ja wifit telefoni ülevalt ribalt kui se alla tõmmata? icon_biggrin.gif (sisse või välja lülitada ruttu vastavalt vajadusele) nagu on samsungitel ja LG jms,


Ette tänades....mina
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 11:49:51 vasta tsitaadiga

Staystrong kirjutas:
Küsin sellist lihtsat asja nagu et, kas sellel telefonil saab reguleerida andme side ja wifit telefoni ülevalt ribalt kui se alla tõmmata? icon_biggrin.gif (sisse või välja lülitada ruttu vastavalt vajadusele) nagu on samsungitel ja LG jms,


Ette tänades....mina


Jah saab. Neid kiirlülituse nuppe saad ise valida mida sinna allatõmmatava riba peale tahad. Andmeside, wifi, ekraani pööramise keelamine-lubamine, bluetooth, jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 18.02.2014 13:19:15 vasta tsitaadiga

Staystrong kirjutas:
Küsin sellist lihtsat asja nagu et, kas sellel telefonil saab reguleerida andme side ja wifit telefoni ülevalt ribalt kui se alla tõmmata? icon_biggrin.gif (sisse või välja lülitada ruttu vastavalt vajadusele) nagu on samsungitel ja LG jms,


Ette tänades....mina


Saab ja kui ei saaks, siis play poest vastava võimalusega louncher/program ja oleks ka see probleem lahendatud(täiesti häkkimise vabalt)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harri182
HV vaatleja
harri182

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 19:25:37 vasta tsitaadiga

Mul selline jabur küsimus, et mismoodi pääseda ligi mälukaardi sisule? Ei leidnud sellist asja nagu file manager, eelmisel android telefonil täitsa oli. Ostsin 16GB kaardi, panin sisse, telefon näitab seadetes "Mälu" all, et kaart ilusti olemas, laseb kaameraga pilte tehes sinna ilusti salvestada ka.
Tahaks ühte apk faili installida mille kaardile panin, aga no ei leia lihtsalt üles seda kuskil, või üldse kohta kus mälukaardi sisu lähemalt vaadata icon_redface.gif
Tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 19:29:58 vasta tsitaadiga

Play storest tõmbad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 26.02.2014 21:42:16 vasta tsitaadiga

Failihalduseks Androidis olen aastaid kasutanud ES File Explorer'it - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop
Saab käivitada, kopeerida, liigutada jms ftp, kohtvõrgu, pilveteenuste ja telefoni vahel. Loomulikult ka telefonis endas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 16:54:55 vasta tsitaadiga

Kas sellele mingit mõistliku ümbrist/bumperit ka leidub?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 07.03.2014 18:39:10 vasta tsitaadiga

Puuriit kirjutas:
Kas sellele mingit mõistliku ümbrist/bumperit ka leidub?


Mis on mõistlik? Ise ostsin taguse kännukast(plastik muidugi)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 21:56:24 vasta tsitaadiga

Kust kohast kõige odavamalt Z1 osta ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 08.03.2014 12:15:46 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Kust kohast kõige odavamalt Z1 osta ?

Eestis ilmselt kõige soodsam klickis, 479€.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 12.03.2014 00:28:08 vasta tsitaadiga

Puuriit kirjutas:
Kas sellele mingit mõistliku ümbrist/bumperit ka leidub?


Mina kasutan sellist.
http://www.mobilefun.co.uk/ballistic-shell-gel-case-for-sony-xperia-z1-black-p40814.htm
Kui otsida viitsid, siis saad selle kätte kõvasti soodsamalt.
Hea ja tugev kest, aga suureks miinuseks on see, et kesta tuleb ise magnetlaadija jaoks auk lõigata, kuigi osadel piltidel on see olemas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 01:31:50 vasta tsitaadiga

Case-mate tough on sarnane, aga natuke tsiviliseeritum ja kompaktsem. Compactile istus ideaalselt ümber ja teostuselt kvaliteetne. Samuti 2 osaline. Magnetlaadimise ava samuti polnud. Ballisticul tundub ekraani ümber natuke kõrgem serv, aga kui ekraanile kukub ja midagi alla jääb, siis nagunii ämblik külas. Case matel saab ka vähemalt compacti puhul telefonile kaelarihma külge panna, ballisticul vist neid auke pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 12.03.2014 10:45:10 vasta tsitaadiga

Ekraani ümber olev serv on kuskil 2mm kõrge. Kaelarihma auku ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 14:33:26 vasta tsitaadiga

Sain juba Klickist sobiva Krusell Frostcover taguse. Eesmärk oli telefoni tagust ja külgi kriimustuste eest kaitsta liigseid mõõtmeid lisamata.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenpoiss
HV vaatleja
stenpoiss

liitunud: 01.01.2012




sõnum 13.03.2014 21:20:27 vasta tsitaadiga

Tellisin omale need kaaned, aga pole veel kätte saanud:
http://www.rockphone.cn/en/Html/Product/58.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 19:49:36 vasta tsitaadiga

Sony lasi täna Z1 tarbeks 4.4 uuenduse välja, iseasi millal see meie regiooni jõuab.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 19.03.2014 20:24:28 vasta tsitaadiga

Puuriit kirjutas:
Sony lasi täna Z1 tarbeks 4.4 uuenduse välja, iseasi millal see meie regiooni jõuab.


Lugesin ka. Ainus mida ma ootan, et saaks midagi kaameraga paremaks. Lihtsalt haige kui mitme läätse ja suure avaga ei saa selgeid pilte(mürased nagu vanaaegsel telefonil)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 20:29:42 vasta tsitaadiga

Aprill-i jooksul, kuna Mai on juba pilgud eelmise GEN-i jaoks (Z;Zl jms.)
http://www.digitaltrends.com/mobile/android-4-4-kitkat-phone-list/#!AySN7
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 23:56:48 vasta tsitaadiga

Compacti omad juba laevad alla
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.