|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
23.01.2014 22:43:36
|
|
|
Kaasa laadija, kaabel ja klapid koos klambri ja lisa kummidega.
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viirusboy
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2009
|
24.01.2014 01:47:32
|
|
|
| Kas keegi z1 originaal klappe ei soovi müüa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
24.01.2014 10:47:13
|
|
|
Märkasin, et mobla korpuse kõrvaklappide pesa on ilma mingi katteta. Kas see peabki nii olema või on see kaupluses jalutama läinud?
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.01.2014 10:59:20
|
|
|
kaur23, ongi ilma katteta. Veekindlus on sisemiselt tagatud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
24.01.2014 11:47:36
|
|
|
| softis kirjutas: |
| kaur23, ongi ilma katteta. Veekindlus on sisemiselt tagatud. |
Tänan vastuse eest!
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
24.01.2014 13:10:09
|
|
|
| kaur23 kirjutas: |
| Märkasin, et mobla korpuse kõrvaklappide pesa on ilma mingi katteta. Kas see peabki nii olema või on see kaupluses jalutama läinud? |
See ehmatas alguses mindki kuid järelpärimisel sonyst selgus, et sel pesal on mingi membraan sees ehk ikka veekindel
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tauri789
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2008
|
26.01.2014 23:25:18
|
|
|
| Väike küsimus targematele, telefoni andmeside kasutuse osas. Nimelt üle poole kogu andmeside kasutusest on läinud opsüsteem androidi peale, lausa 6,13gb juba selle kuu jooksul. Acro S'iga ma ei oleks küll sellist asja mäletanud. Huvitav mis üleliigset mul sisse lülitatud või, mis sellise olukorra tekitab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
29.01.2014 18:46:34
|
|
|
Sain nüüd doki, kuid küsimus selline. Kas dokk läbi USB (arvuti) ei töötagi vaid ainult vooluvõrgu kaudu?
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viirusboy
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2009
|
29.01.2014 18:58:41
|
|
|
| Kasutusjuhendis oli kirjas et ei tohigi dokkida arvuti järgi. Ainult seinast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
30.01.2014 16:23:49
|
|
|
| Täna tuli jälle mingi süsteemiuuendus? Keegi teab, mida sealt oodata võib?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
30.01.2014 16:36:38
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Täna tuli jälle mingi süsteemiuuendus? Keegi teab, mida sealt oodata võib? |
Tegin ka ära,aru pole veel midagi saanud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
30.01.2014 17:31:06
|
|
|
| LeBron kirjutas: |
| Dominus kirjutas: |
| Täna tuli jälle mingi süsteemiuuendus? Keegi teab, mida sealt oodata võib? |
Tegin ka ära,aru pole veel midagi saanud. |
Kolm korda on paari tunniga visanud, et googel stop working(või midagi taolist) tegin just factory reseti, ehk tuleb mõistusele(restart ei aidand)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viirusboy
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.01.2014 17:46:23
|
|
|
| aitäh pildi eest
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
31.01.2014 15:49:14
|
|
|
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
04.02.2014 01:32:23
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom. |
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.02.2014 02:05:44
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom. |
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen. |
Hmm....mida ma siis sinu meelest kirjutasin
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
04.02.2014 19:51:39
|
|
|
| wat, kuue sotisel telefonil pole klappe kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
04.02.2014 19:55:20
|
|
|
Viisin oma telefoni täna lõpuks garantiisse ära. Suht lootusetuks läks see ekraani jama juba
Viimasel ajal täheldasin just seda, et mida soojemaks telefon läks, seda hullemaks seis kujunes.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.02.2014 20:15:50
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
Tele2 Z1 Compact laos olemas, Ülemistes oli mõni hetk tagasi veel paar tk alles. Kliendi hind 499, tänavalt tulijatele 535€
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom. |
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen. |
Hmm....mida ma siis sinu meelest kirjutasin
Mõlemad töökaaslased juba ka selle endale soetanud. Võrreldes suure Z1-ga, on tibake paksem, aga muidu mõõtudelt palju väiksem. Must on ekraanil tuntavalt mustem ja ka vaatenurk on Compactil tibake parem. S2 asenduseks ideaalne loom.
Ma ei hakka praegu neid võrdlusi otsima. Mis compactil tehniliselt kehvem on ? Peale ekraani suuruse ma mõtlen. |
Ekraan väiksem, reso väiksem, aku väiksem. Kõik muu paistab sama. Võimalik, et väiksemal mobiilside kui ka wifi levi kehvem.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stenpoiss
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
04.02.2014 22:08:13
|
|
|
Kurat, ma nägin seni Z1's ainukest miinust, et ta 5" on Compact tundub lausa ideaalne asi nüüd
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
04.02.2014 22:29:47
|
|
|
| kellelgi tolle dockiga ka jamasid olnud? Eile laadis veel kenasti, täna ei taha mitte tööülesandeid täita.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
06.02.2014 00:35:10
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Irw, millejaoks... Aga eks ma kolin sinna  |
Selleks, et ekraani suurus on erinev, muud põhimõttelist vahet neil ju pole ja eriti kasulik on see siis, kui ühte teemasse kirjutatakse vajaliku infot, siis saab ka teisest teemast uurimas käia, mis seal vajaliku Z1 kohta olla võib
Aga asjast ka, enda Z1-l tõmbasin originaal kiled pealt maha(lasin fööniga eelnevalt soojaks). Tulemuseks täiesti tutika vääriline telefon, millelt isegi otsimise peale ei leia ühtegi kriimu. Kasutuses on olnud pea pool aastat. Mingeid kaitsevutlareid või kilesid pole kasutanud. Samas näiteks Samsung S3 nägi peale tunduvalt hellemat kasutamist välja nagu vana pann(Z1 oli 1 kuu reisi nepaali mägedes taskus kaasas), samas S2 pidas mu näppude vahel 1.5a vastu ja välimuselt jäi enam-vähem tutikaks.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricardo25
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2013
|
06.02.2014 16:43:48
|
|
|
| Kas kile tuli maha koos sony logoga ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
07.02.2014 02:29:43
|
|
|
Jep Eest logo läinud, taga alles.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
10.02.2014 21:56:39
|
|
|
Mul selline küsimus, et kas Z1 on siis kohe tehasekile peal? Sest vaatasin, mingi paar triibukest tekkinud. S3 oli kolm aastat kenasti taskus ja ekraan väga ilus. Kui kile kohe peal, siis on asi selge ja ei pea hakkama muretsema mingit uut kilet.
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
10.02.2014 22:35:04
|
|
|
| kaur23 kirjutas: |
| Mul selline küsimus, et kas Z1 on siis kohe tehasekile peal? Sest vaatasin, mingi paar triibukest tekkinud. S3 oli kolm aastat kenasti taskus ja ekraan väga ilus. Kui kile kohe peal, siis on asi selge ja ei pea hakkama muretsema mingit uut kilet. |
Jah, ees ja taga.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-lauri-
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2007
|
12.02.2014 21:30:32
|
|
|
Kas siin Z1 omanikel mikrofoni kostvusega probleeme pole? Minul mingi hetk hakkas - telefonis teine pool ütles, et ei kosta... Kui juba mitu inimest oli maininud, hakkasin uurima. Ongi nii, et põhiline mikrofon (all ääres suu juures) on väga vaikne ja mürane. Googeldades selgub, et väga-väga levinud probleem ja ühtset lahendust ei paista. Häda tuleb ja läheb. Lootust on, et softi-viga. Testida saab hästi tehasemenüü abil, "helistades" *#*#7378423#*#* (ja helistamise nuppu ei vajuta!).
Näiteks tehtek testisin sealt - kostis OK nivooga, aga mürane. Hommikul kostis väga vaikselt. Secondary Microphone (see mis on telefoni teisel küljel ja mõeldud noise cancelingu jaoks!) kostab palju selgemini ja paremini.
Speakerphone režiimis nagu muret pole...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.02.2014 03:30:59
|
|
|
Sennheiseri klappidega on headphone volume kuidagi vaikne. Mürarikkamas kohas ei ole kõlarit ka väga kuulda vahest.
Keegi mingit head appi teab, et heli natuke valjemaks saada?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Staystrong
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2014
|
18.02.2014 10:40:33
|
|
|
Küsin sellist lihtsat asja nagu et, kas sellel telefonil saab reguleerida andme side ja wifit telefoni ülevalt ribalt kui se alla tõmmata? (sisse või välja lülitada ruttu vastavalt vajadusele) nagu on samsungitel ja LG jms,
Ette tänades....mina
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.02.2014 11:49:51
|
|
|
| Staystrong kirjutas: |
Küsin sellist lihtsat asja nagu et, kas sellel telefonil saab reguleerida andme side ja wifit telefoni ülevalt ribalt kui se alla tõmmata? (sisse või välja lülitada ruttu vastavalt vajadusele) nagu on samsungitel ja LG jms,
Ette tänades....mina |
Jah saab. Neid kiirlülituse nuppe saad ise valida mida sinna allatõmmatava riba peale tahad. Andmeside, wifi, ekraani pööramise keelamine-lubamine, bluetooth, jne.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
18.02.2014 13:19:15
|
|
|
| Staystrong kirjutas: |
Küsin sellist lihtsat asja nagu et, kas sellel telefonil saab reguleerida andme side ja wifit telefoni ülevalt ribalt kui se alla tõmmata? (sisse või välja lülitada ruttu vastavalt vajadusele) nagu on samsungitel ja LG jms,
Ette tänades....mina |
Saab ja kui ei saaks, siis play poest vastava võimalusega louncher/program ja oleks ka see probleem lahendatud(täiesti häkkimise vabalt)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harri182
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2005
|
24.02.2014 19:25:37
|
|
|
Mul selline jabur küsimus, et mismoodi pääseda ligi mälukaardi sisule? Ei leidnud sellist asja nagu file manager, eelmisel android telefonil täitsa oli. Ostsin 16GB kaardi, panin sisse, telefon näitab seadetes "Mälu" all, et kaart ilusti olemas, laseb kaameraga pilte tehes sinna ilusti salvestada ka.
Tahaks ühte apk faili installida mille kaardile panin, aga no ei leia lihtsalt üles seda kuskil, või üldse kohta kus mälukaardi sisu lähemalt vaadata
Tänud ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.02.2014 19:29:58
|
|
|
Play storest tõmbad
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-lauri-
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
07.03.2014 16:54:55
|
|
|
| Kas sellele mingit mõistliku ümbrist/bumperit ka leidub?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
07.03.2014 18:39:10
|
|
|
| Puuriit kirjutas: |
| Kas sellele mingit mõistliku ümbrist/bumperit ka leidub? |
Mis on mõistlik? Ise ostsin taguse kännukast(plastik muidugi)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
07.03.2014 21:56:24
|
|
|
| Kust kohast kõige odavamalt Z1 osta ?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
08.03.2014 12:15:46
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
| Kust kohast kõige odavamalt Z1 osta ? |
Eestis ilmselt kõige soodsam klickis, 479€.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kindral1
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
12.03.2014 01:31:50
|
|
|
| Case-mate tough on sarnane, aga natuke tsiviliseeritum ja kompaktsem. Compactile istus ideaalselt ümber ja teostuselt kvaliteetne. Samuti 2 osaline. Magnetlaadimise ava samuti polnud. Ballisticul tundub ekraani ümber natuke kõrgem serv, aga kui ekraanile kukub ja midagi alla jääb, siis nagunii ämblik külas. Case matel saab ka vähemalt compacti puhul telefonile kaelarihma külge panna, ballisticul vist neid auke pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kindral1
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
12.03.2014 10:45:10
|
|
|
| Ekraani ümber olev serv on kuskil 2mm kõrge. Kaelarihma auku ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
12.03.2014 14:33:26
|
|
|
| Sain juba Klickist sobiva Krusell Frostcover taguse. Eesmärk oli telefoni tagust ja külgi kriimustuste eest kaitsta liigseid mõõtmeid lisamata.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stenpoiss
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
19.03.2014 19:49:36
|
|
|
| Sony lasi täna Z1 tarbeks 4.4 uuenduse välja, iseasi millal see meie regiooni jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
19.03.2014 20:24:28
|
|
|
| Puuriit kirjutas: |
| Sony lasi täna Z1 tarbeks 4.4 uuenduse välja, iseasi millal see meie regiooni jõuab. |
Lugesin ka. Ainus mida ma ootan, et saaks midagi kaameraga paremaks. Lihtsalt haige kui mitme läätse ja suure avaga ei saa selgeid pilte(mürased nagu vanaaegsel telefonil)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
19.03.2014 23:56:48
|
|
|
Compacti omad juba laevad alla
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|