Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.01.2014 22:45:39 vasta tsitaadiga

Mul küll ei olnud näha, et mingi patch oleks olnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 01:08:12 vasta tsitaadiga

Vbl ei olnud ka, nägin lihtsalt juttu muudatustest, eeldasin, et patch juba laivis.
Vaatasin siin miskit live streami tüübist, kes sõidab littlebirdiga.... maru kõva vend on küll - kopteris teised kolm venda on remondi-hoorad... mage värk ausalt.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 10:54:31 vasta tsitaadiga

Remondi hoorasid saab olla 2, ning ju ta oli kõva vend, kui teda alla ei saand lasta. Ei ole see littlebird midagi lendav tank.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:01:54 vasta tsitaadiga

Kas neljas saab ka 1 vana esiistmelt soflamit teha?
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:18:41 vasta tsitaadiga

kankka, ei
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:19:33 vasta tsitaadiga

See on nüüd küll kurb icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:27:25 vasta tsitaadiga

Siis oleks little bird tõsine gunship, juht on support, kõrvalistuja medic, kaks engineeri sraw'ga, lõputult ammot, healt regenib kiiresti, raketid on lockon, kõigele...
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 29.01.2014 13:36:28 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/widgitybear/c/3475668

Ei üldse pole OP?
ja ega ta enda tiimi snaipritel ka rahus cämpida lase icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 13:44:15 vasta tsitaadiga

Keztutis kirjutas:
http://www.twitch.tv/widgitybear/c/3475668

Ei üldse pole OP?
ja ega ta enda tiimi snaipritel ka rahus cämpida lase icon_lol.gif

Eip, lihtsalt hea mängija + lollid vaenlased. Keztutis, sinu tank on hoopis OP icon_razz.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 29.01.2014 14:22:19 vasta tsitaadiga

Haha icon_biggrin.gif
Vaata ta teisi videosi/streami, 2 libuga selgelt liiga op see. Oleks tankil kah mõni parandaja koguaeg, vot siis oleks teine asi (lihtalt "lollid" vaenlased nagu sa ütled icon_lol.gif )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 14:51:09 vasta tsitaadiga

http://blogs.battlefield.com/2014/01/balancing-bf4-weapons/

http://blogs.battlefield.com/2014/01/bf4-player-appreciation-month/

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:04:02 vasta tsitaadiga

Keztutis kirjutas:
Haha icon_biggrin.gif
Vaata ta teisi videosi/streami, 2 libuga selgelt liiga op see. Oleks tankil kah mõni parandaja koguaeg, vot siis oleks teine asi (lihtalt "lollid" vaenlased nagu sa ütled icon_lol.gif )

Tanki parandajad on palju rohkem ohustatud kui kopteris icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 29.01.2014 15:26:50 vasta tsitaadiga

Tanki ei paranda sõidu pealt kah väga.
Aga üldiselt kuna nad ei hakka teist parandamis kohta ilmselgelt kopterist ära võtma siis ainuõige otsus on see teha nii, et pead ikka pihta kah laskma, et jalamehed maha võtta, hetkel paneb lambist sinu poole ja aidaaa.
Muidugi attack kopter kah vähe kasulikum nüüd.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:55:56 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Siis oleks little bird tõsine gunship, juht on support, kõrvalistuja medic, kaks engineeri sraw'ga, lõputult ammot, healt regenib kiiresti, raketid on lockon, kõigele...

Suht harv juhus kui suvaliste mängijatega mängida.

Kui alla ei suuda lasta või varjuda ei oska, siis tuleks arvutitooli ja monitori vahelist tihendit vahetada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 15:57:58 vasta tsitaadiga

Üldiselt võibki täheldada seda, et kehvad mängijad virisevad mängu üle ja need kes mängida oskavad on vait - ja mängivad icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 29.01.2014 16:22:20 vasta tsitaadiga

Kui te juba niisama kirute, et little bird on OP, siis widgitybear pole nõrganärvilistel mõtet vaadata.

Hea mängija on thumbs_up.gif

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:26:58 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka mõned tema videod ära ning täiesti tavaline mängija on. Pole miskit väga head, pole ka halb. Osades videotes tundus ego kordades suurem olevat, kui oskus icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:45:00 vasta tsitaadiga

Ma ütleks et täiesti osavad mehhaanikud on icon_biggrin.gif
Tüüp lihtsalt liiga palju arvestab, et keegi tema helikat kogu aeg parandab.
Võtmemehed ära kukuvad, siis vennal hapu seis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 29.01.2014 16:45:58 vasta tsitaadiga

Just nimelt, mingist pärlist on asi ikka kaugel. Asi ikka selles kes sul seal taga istuvad, ja kui keegi istub siis tuleb ka selline lendamise skill.
Ise nendest lennumasinatest väga ei hooli kuna anti-air lockib ikka krdi kaugelt mis on ka pärast patchi arvatavasti veel op(nt Zavod mapis hästi näha icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:07:28 vasta tsitaadiga

Need, kes enne kasutasid meie battlefield4.typefrag.com teamspeaki, siis teile teadmiseks, et nüüd on uus teamspeak, IP: se-voice2.fragnet.net:10089

viimati muutis pohmakas, 29.01.2014 17:13:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 17:10:34 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Need, kes enne kasutasid meie battlefield.typefrag.com teamspeaki, siis teile teadmiseks, et nüüd on uus teamspeak, IP: se-voice2.fragnet.net:10089


Äkki lihtsam on ts.carshop.ee meeles pidada, hetkel 32 slotti aga kui puudu jääb, teen 512 slotiseks.

Kui keegi TS-i adminnida tahab, andke teada, paar aastat tagasi tehtud Mumble server (mumble.carshop.ee) on DayZ jaoks kenasti sissetöödanud.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:14:55 vasta tsitaadiga

Meil oli päris korralik punt, kes seda teamspeaki külastas. Teatud asjaoludel kaob too server homme ära ja tegime uue. Ühtlasi on minu väljatoodud TS ka see, millest üldjuhul leiab meie hallatavate serverite adminid.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 17:25:32 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Meil oli päris korralik punt, kes seda teamspeaki külastas. Teatud asjaoludel kaob too server homme ära ja tegime uue. Ühtlasi on minu väljatoodud TS ka see, millest üldjuhul leiab meie hallatavate serverite adminid.


Aga kolige üle, siis ei pea iga paari kuu tagant nime vahetama ja nimi ka lihtsam meeles pidada. TS-i adminiõigused saab määrata, saate ise korda hoida kenasti.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 29.01.2014 20:15:27 vasta tsitaadiga

Reedel tuleb patch ja Mantle-t ka see nädal oodata.
_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 20:33:32 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal hakanud suht tihti kokku jooksma nii, et aitab ainult arvuti restart. Tea äkki patch aitab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.01.2014 21:15:40 vasta tsitaadiga

http://blogs.battlefield.com/2014/01/balancing-bf4-pistols/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 21:34:37 vasta tsitaadiga

m1911 niigi elukas icon_cool.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.01.2014 21:55:41 vasta tsitaadiga

Langevarju võiks korda teha. Ma enamvähem pean spammima tühikut, et see lahti läheks. Pluss maandumine. Kui suunata maandumisel edasi, siis on enamvähem ok, aga kui vajutada mingi aeg tagasi, et üle mingite äärte ei lendaks siis lööb ekraani punaseid laike täis.
Selle brightness teema võiks ka korda teha. Shanghai kaardis kui on torn maha võetud, siis vaevu vaevu näeb mis teiselpool jõge toimub sniperiga, aga kui kuskilt ühe laksu pihta saad, siis pole enam üldse mõtet üle jõe vaadata, kuna scope on aint valge ja ei näe midagi.

Reaalsuses kui sa pihta saad kuuliga võib jah sul pilt virvendada, aga reaalsuses sa ei hakka uuesti sihtima, vaid otsid varju ja siis juba meediku abi. Mäng võiks ikkagi mänguks jääda ja seda punaseid laike ja udust pilti võik ikka mingi ajajooksul ära kaduda. Jutt käib harcore mode'st ja jah ma tean, et kõik see asi normalis kaob lühikese ajapärast ära.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.01.2014 22:16:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Langevarju võiks korda teha. Ma enamvähem pean spammima tühikut, et see lahti läheks.

Viga ilmselt sinupoolses rauas, tagumine aeg oleks sebida klaver mis toetab rohkem kui 3 nupu vajutamist samaaegselt.
tsitaat:
Selle brightness teema võiks ka korda teha. Shanghai kaardis kui on torn maha võetud, siis vaevu vaevu näeb mis teiselpool jõge toimub sniperiga

See on nagu asja point kui tolm õhus, et ei näe kaugele, või kuidas?

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 30.01.2014 00:04:38 vasta tsitaadiga

Spawn-protect võiks tagasi tulla icon_biggrin.gif saast mängida nii, kui spawnin surnuna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 00:30:57 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
Reedel tuleb patch ja Mantle-t ka see nädal oodata.


Ei tule Mantlet veel.
http://www.extremetech.com/gaming/175429-amds-mantle-api-debut-postponed-again-as-battlefield-4-struggles-to-fix-bugs

tsitaat:
Reduced the delay between pressing the trigger and the bullet firing for the M412 REX

Lõpuks ometi, praegu on revolver nagu poltlukuga rifle BF4's.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.01.2014 01:26:03 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/428624104184021312/872560901/

Tegin ühe terve kaardi aint MAA-d.
Ja ei istunud kuskil baasis, vaid liikusin ringi.

StarLight, ergonomic klavereid ei teha väga palju ja miski tavalise sirge klaveri taha ümber harjuda on ülimalt keeruline.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2014 09:38:39 vasta tsitaadiga

Mulle tuli praegu igastahes mingi tilluke update.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 30.01.2014 10:44:48 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Mulle tuli praegu igastahes mingi tilluke update.



pics or didnt happen

ära aja segi mingi cloud synciga eks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 30.01.2014 10:55:27 vasta tsitaadiga

pigem oli tegu Origini enda uuendusega
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2014 11:56:17 vasta tsitaadiga

Eip, origin uuendus oli eile. Panin bf4 peal check for update , tõmbas midagi väikest ja ütles et "good to go" vms. tavaliselt kui update pole siis ütleb et is up to date.
Mul ei ole mingit cloudsynci seal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.01.2014 12:12:30 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Mulle tuli praegu igastahes mingi tilluke update.


Mul tuli ka, aga ma ei ütleks, et see nii tilluke on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 30.01.2014 12:20:32 vasta tsitaadiga

1.23 gb update
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 12:20:34 vasta tsitaadiga


Ei ütleks, et 1,23GB just väike update on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 12:21:25 vasta tsitaadiga

Tuli jah update. Väga pisike pole, algul näitas et 260MB aga nüüd näitab et tirib 1259MB icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 30.01.2014 12:27:57 vasta tsitaadiga

patchnotes kurat.. dice ei oska ikka
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 12:35:29 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
patchnotes kurat.. dice ei oska ikka
Patchnotes on nuubidele.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 12:39:55 vasta tsitaadiga

Mantle siis lõpuks väljas.
http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/bf4-mantle-live/last/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 12:58:23 vasta tsitaadiga

Hetkel siis Mantle ei toimi ja vaja oodata 14.1 Beta drivereid?
Jube aeglaselt tuleb see BF4 update.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 13:09:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Note: AMD Catalyst™ 14.1 initially supports the AMD Radeon™ R9 290X, R9 290, R7 260X and “Kaveri” APU


280x ja 270x omanikud peavad suu puhtaks pühkima praegu?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 13:26:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
We’ve started rolling out a new Battlefield 4 game update on PC. You may experience some downtime during this rollout, as we are also updating the game servers. As usual, it will take a few hours before the majority of servers are updated.

This update is mainly designed to prepare the game for the upcoming release of the expansion pack Battlefield 4 Second Assault. We will announce the release date for this expansion pack later.

This update also includes the first release of Mantle support for Battlefield 4 on PC. This update also addresses various other items, detailed in the patch notes below.

If the game update doesn't start automatically for you, you can trigger it by going into the Origin Client, right clicking Battlefield 4 and selecting "Check for updates".

Jan 30 PC Game Update Notes

Mantle Support
The new Mantle renderer has been added in Battlefield 4. Players who meet the system requirements can expect a performance increase by using this new low-level graphics API.

CPU/GPU performance and monitoring
-Tweaked and improved CPU multi-core utilization to try and avoid stuttering and low framerate due to stalls that happened on some CPU and OS configurations.
-Users can now configure and control themselves how many CPU cores should be used in the game with the new “Thread.MaxProcessorCount” settings in User.cfg.
-“Render.DrawScreenInfo 1” now also shows information about which CPU and GPU is in the system, how many GPUs & CPU cores are used and which renderer (DirectX 11 or Mantle) is active
-Added new “PerfOverlay.FrameFileLogEnable” command that records frame times on CPU & GPU and logs out to a .csv file
-AMD Catalyst driver 13.12 (or later) is now recommended instead of 13.9
-Enabled tile-based compute shader lighting optimization on Nvidia for improved GPU performance (already active on AMD GPUs)
-Improved performance with rendering and spotlights for all GPUs, primarily in in-door environments

DMR Balance Tweaks
-Increased the damage of all DMRs across all ranges. Specifically, damage has been increased at long ranges to allow three-hit kills against unarmored opponents. Additionally, reduced the penalty to accuracy for sustained DMR fire, allowing more rapid follow up shots in combat. The amount of the damage increase varies from weapon to weapon, according to its intended range, rate of fire, and damage. We will continue to monitor the effectiveness of DMRs in combat, and determine if additional action is needed to make DMRs a viable mid to long range weapon.

Other Items
-Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing
-Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot
-Fixed an issue in Squad Deathmatch where the “Win/Lose” text was overlapping
-Fixed an issue with players using an exploit for the SOFLAM
-Fixed an issue with players using an exploit for the MAV
-Fixed the gameplay code to properly track the FOV (Field of View) changes in the options menu
-Fixed an issue where chat would break when entering "false" or "true" in the chat window
-Fixed an out-of-helicopter glitch in Air Superiority where players could spawn on the ground and play as infantry
-Fixed the misaligned crosshairs on the T90 MBT
-Added setting to tweak joystick dead zone
-Various minor crash fixes

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150493815503479/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 13:57:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

-Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing
-Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot

Lõpuks
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.01.2014 13:59:30 vasta tsitaadiga

Ei taha Origin update alla tirida, koguaeg failed või siis ülimadal kiirus
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 14:26:56 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Ei taha Origin update alla tirida, koguaeg failed või siis ülimadal kiirus

Mul jooksis Origin updater keset uuendust 50% peal kokku aga mäng läheb ikka käima icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 30.01.2014 14:46:06 vasta tsitaadiga

Patchi ei tõmba jamh

Ja kes vaidles ütles, et Mantle ei tule see nädal? icon_biggrin.gif

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.