|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.01.2014 22:45:39
|
|
|
| Mul küll ei olnud näha, et mingi patch oleks olnud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.01.2014 01:08:12
|
|
|
Vbl ei olnud ka, nägin lihtsalt juttu muudatustest, eeldasin, et patch juba laivis.
Vaatasin siin miskit live streami tüübist, kes sõidab littlebirdiga.... maru kõva vend on küll - kopteris teised kolm venda on remondi-hoorad... mage värk ausalt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
29.01.2014 11:01:54
|
|
|
Kas neljas saab ka 1 vana esiistmelt soflamit teha?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
29.01.2014 11:18:41
|
|
|
kankka, ei
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
29.01.2014 11:19:33
|
|
|
See on nüüd küll kurb
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
29.01.2014 11:27:25
|
|
|
Siis oleks little bird tõsine gunship, juht on support, kõrvalistuja medic, kaks engineeri sraw'ga, lõputult ammot, healt regenib kiiresti, raketid on lockon, kõigele...
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keztutis
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keztutis
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2009
|
29.01.2014 14:22:19
|
|
|
Haha
Vaata ta teisi videosi/streami, 2 libuga selgelt liiga op see. Oleks tankil kah mõni parandaja koguaeg, vot siis oleks teine asi (lihtalt "lollid" vaenlased nagu sa ütled )
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
29.01.2014 14:51:09
|
|
|
http://blogs.battlefield.com/2014/01/balancing-bf4-weapons/
http://blogs.battlefield.com/2014/01/bf4-player-appreciation-month/
Spoiler 
UPCOMING BF4 WEAPON TWEAKS
DMRs
1) Increased the damage of all DMRs across all ranges. Specifically, damage has been increased at long ranges to allow three-hit kills against unarmored opponents. Additionally, reduced the penalty to accuracy for sustained DMR fire, allowing more rapid follow up shots in combat. The amount of the damage increase varies from weapon to weapon, according to its intended range, rate of fire, and damage. We will continue to monitor the effectiveness of DMRs in combat, and determine if additional action is needed to make DMRs a viable mid to long range weapon.
Pump Action Shotguns
1) Increased the accuracy of pump action shotguns (870 MCS, HAWK 12g, SPAS-12, and UTS 15) while on the move and aiming. The accuracy has been approximately doubled. These weapons did not have any available barrels or grips that would allow a player to enhance their aimed accuracy. This change should make the use of pump action weapons with slugs much more viable at medium and close range by allowing more accurate fire.
Carbines
1) Reduced the long range damage of the MTAR to bring it in line with the rest of the Carbines.
General
1) Adjusted the way inaccuracy is handled when transitioning from Hip fire to Aimed fire. Previously, if a player began firing before aiming, he would keep his hip inaccuracy while aimed, until he stopped firing. This was especially obvious with LMGs on the move. Players will now only be subject to the maximum aimed inaccuracy after the transition. While still terribly inaccurate, this allows for substantially more accurate fire than the old method and should allow players with LMGs to panic fire in close quarters, provided they are aiming.
2) The Heavy Barrel’s Accuracy bonus now also applies on the move, at a reduced bonus. This should give the Heavy Barrel a wider role for players who desire accuracy while aimed in all situations.
3) Synchronized the timing of the aim down the sights animation of sniper rifles with their ability to fire with full accuracy. Players no longer need to wait for additional time after the aiming animation plays to get accurate shots. There is still a delay to achieve full accuracy, so Quick Scoping is still not possible.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
29.01.2014 15:04:02
|
|
|
| Keztutis kirjutas: |
Haha
Vaata ta teisi videosi/streami, 2 libuga selgelt liiga op see. Oleks tankil kah mõni parandaja koguaeg, vot siis oleks teine asi (lihtalt "lollid" vaenlased nagu sa ütled ) |
Tanki parandajad on palju rohkem ohustatud kui kopteris
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keztutis
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2009
|
29.01.2014 15:26:50
|
|
|
Tanki ei paranda sõidu pealt kah väga.
Aga üldiselt kuna nad ei hakka teist parandamis kohta ilmselgelt kopterist ära võtma siis ainuõige otsus on see teha nii, et pead ikka pihta kah laskma, et jalamehed maha võtta, hetkel paneb lambist sinu poole ja aidaaa.
Muidugi attack kopter kah vähe kasulikum nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.01.2014 15:55:56
|
|
|
| XD kirjutas: |
| Siis oleks little bird tõsine gunship, juht on support, kõrvalistuja medic, kaks engineeri sraw'ga, lõputult ammot, healt regenib kiiresti, raketid on lockon, kõigele... |
Suht harv juhus kui suvaliste mängijatega mängida.
Kui alla ei suuda lasta või varjuda ei oska, siis tuleks arvutitooli ja monitori vahelist tihendit vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
29.01.2014 15:57:58
|
|
|
Üldiselt võibki täheldada seda, et kehvad mängijad virisevad mängu üle ja need kes mängida oskavad on vait - ja mängivad
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
29.01.2014 16:22:20
|
|
|
Kui te juba niisama kirute, et little bird on OP, siis widgitybear pole nõrganärvilistel mõtet vaadata.
Hea mängija on
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.01.2014 16:26:58
|
|
|
Vaatasin ka mõned tema videod ära ning täiesti tavaline mängija on. Pole miskit väga head, pole ka halb. Osades videotes tundus ego kordades suurem olevat, kui oskus
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.01.2014 16:45:00
|
|
|
Ma ütleks et täiesti osavad mehhaanikud on
Tüüp lihtsalt liiga palju arvestab, et keegi tema helikat kogu aeg parandab.
Võtmemehed ära kukuvad, siis vennal hapu seis.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keztutis
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2009
|
29.01.2014 16:45:58
|
|
|
Just nimelt, mingist pärlist on asi ikka kaugel. Asi ikka selles kes sul seal taga istuvad, ja kui keegi istub siis tuleb ka selline lendamise skill.
Ise nendest lennumasinatest väga ei hooli kuna anti-air lockib ikka krdi kaugelt mis on ka pärast patchi arvatavasti veel op(nt Zavod mapis hästi näha )
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.01.2014 17:07:28
|
|
|
Need, kes enne kasutasid meie battlefield4.typefrag.com teamspeaki, siis teile teadmiseks, et nüüd on uus teamspeak, IP: se-voice2.fragnet.net:10089
viimati muutis pohmakas, 29.01.2014 17:13:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
29.01.2014 17:10:34
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Need, kes enne kasutasid meie battlefield.typefrag.com teamspeaki, siis teile teadmiseks, et nüüd on uus teamspeak, IP: se-voice2.fragnet.net:10089 |
Äkki lihtsam on ts.carshop.ee meeles pidada, hetkel 32 slotti aga kui puudu jääb, teen 512 slotiseks.
Kui keegi TS-i adminnida tahab, andke teada, paar aastat tagasi tehtud Mumble server (mumble.carshop.ee) on DayZ jaoks kenasti sissetöödanud.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.01.2014 17:14:55
|
|
|
| Meil oli päris korralik punt, kes seda teamspeaki külastas. Teatud asjaoludel kaob too server homme ära ja tegime uue. Ühtlasi on minu väljatoodud TS ka see, millest üldjuhul leiab meie hallatavate serverite adminid.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
29.01.2014 17:25:32
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Meil oli päris korralik punt, kes seda teamspeaki külastas. Teatud asjaoludel kaob too server homme ära ja tegime uue. Ühtlasi on minu väljatoodud TS ka see, millest üldjuhul leiab meie hallatavate serverite adminid. |
Aga kolige üle, siis ei pea iga paari kuu tagant nime vahetama ja nimi ka lihtsam meeles pidada. TS-i adminiõigused saab määrata, saate ise korda hoida kenasti.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
29.01.2014 20:15:27
|
|
|
Reedel tuleb patch ja Mantle-t ka see nädal oodata.
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.01.2014 20:33:32
|
|
|
| Viimasel ajal hakanud suht tihti kokku jooksma nii, et aitab ainult arvuti restart. Tea äkki patch aitab.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
29.01.2014 21:34:37
|
|
|
m1911 niigi elukas
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.01.2014 21:55:41
|
|
|
Langevarju võiks korda teha. Ma enamvähem pean spammima tühikut, et see lahti läheks. Pluss maandumine. Kui suunata maandumisel edasi, siis on enamvähem ok, aga kui vajutada mingi aeg tagasi, et üle mingite äärte ei lendaks siis lööb ekraani punaseid laike täis.
Selle brightness teema võiks ka korda teha. Shanghai kaardis kui on torn maha võetud, siis vaevu vaevu näeb mis teiselpool jõge toimub sniperiga, aga kui kuskilt ühe laksu pihta saad, siis pole enam üldse mõtet üle jõe vaadata, kuna scope on aint valge ja ei näe midagi.
Reaalsuses kui sa pihta saad kuuliga võib jah sul pilt virvendada, aga reaalsuses sa ei hakka uuesti sihtima, vaid otsid varju ja siis juba meediku abi. Mäng võiks ikkagi mänguks jääda ja seda punaseid laike ja udust pilti võik ikka mingi ajajooksul ära kaduda. Jutt käib harcore mode'st ja jah ma tean, et kõik see asi normalis kaob lühikese ajapärast ära.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
29.01.2014 22:16:58
|
|
|
| tsitaat: |
| Langevarju võiks korda teha. Ma enamvähem pean spammima tühikut, et see lahti läheks. |
Viga ilmselt sinupoolses rauas, tagumine aeg oleks sebida klaver mis toetab rohkem kui 3 nupu vajutamist samaaegselt.
| tsitaat: |
| Selle brightness teema võiks ka korda teha. Shanghai kaardis kui on torn maha võetud, siis vaevu vaevu näeb mis teiselpool jõge toimub sniperiga |
See on nagu asja point kui tolm õhus, et ei näe kaugele, või kuidas?
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
30.01.2014 00:04:38
|
|
|
Spawn-protect võiks tagasi tulla saast mängida nii, kui spawnin surnuna
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.01.2014 09:38:39
|
|
|
| Mulle tuli praegu igastahes mingi tilluke update.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
30.01.2014 10:44:48
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| Mulle tuli praegu igastahes mingi tilluke update. |
pics or didnt happen
ära aja segi mingi cloud synciga eks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
30.01.2014 10:55:27
|
|
|
| pigem oli tegu Origini enda uuendusega
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.01.2014 11:56:17
|
|
|
Eip, origin uuendus oli eile. Panin bf4 peal check for update , tõmbas midagi väikest ja ütles et "good to go" vms. tavaliselt kui update pole siis ütleb et is up to date.
Mul ei ole mingit cloudsynci seal.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
30.01.2014 12:12:30
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| Mulle tuli praegu igastahes mingi tilluke update. |
Mul tuli ka, aga ma ei ütleks, et see nii tilluke on.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
30.01.2014 12:20:32
|
|
|
| 1.23 gb update
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
30.01.2014 12:20:34
|
|
|
Ei ütleks, et 1,23GB just väike update on.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
30.01.2014 12:21:25
|
|
|
Tuli jah update. Väga pisike pole, algul näitas et 260MB aga nüüd näitab et tirib 1259MB
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
30.01.2014 12:27:57
|
|
|
| patchnotes kurat.. dice ei oska ikka
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
30.01.2014 12:35:29
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| patchnotes kurat.. dice ei oska ikka |
Patchnotes on nuubidele.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
30.01.2014 12:58:23
|
|
|
Hetkel siis Mantle ei toimi ja vaja oodata 14.1 Beta drivereid?
Jube aeglaselt tuleb see BF4 update.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.01.2014 13:09:01
|
|
|
| tsitaat: |
| Note: AMD Catalyst™ 14.1 initially supports the AMD Radeon™ R9 290X, R9 290, R7 260X and “Kaveri” APU |
280x ja 270x omanikud peavad suu puhtaks pühkima praegu?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
30.01.2014 13:26:16
|
|
|
| tsitaat: |
We’ve started rolling out a new Battlefield 4 game update on PC. You may experience some downtime during this rollout, as we are also updating the game servers. As usual, it will take a few hours before the majority of servers are updated.
This update is mainly designed to prepare the game for the upcoming release of the expansion pack Battlefield 4 Second Assault. We will announce the release date for this expansion pack later.
This update also includes the first release of Mantle support for Battlefield 4 on PC. This update also addresses various other items, detailed in the patch notes below.
If the game update doesn't start automatically for you, you can trigger it by going into the Origin Client, right clicking Battlefield 4 and selecting "Check for updates".
Jan 30 PC Game Update Notes
Mantle Support
The new Mantle renderer has been added in Battlefield 4. Players who meet the system requirements can expect a performance increase by using this new low-level graphics API.
CPU/GPU performance and monitoring
-Tweaked and improved CPU multi-core utilization to try and avoid stuttering and low framerate due to stalls that happened on some CPU and OS configurations.
-Users can now configure and control themselves how many CPU cores should be used in the game with the new “Thread.MaxProcessorCount” settings in User.cfg.
-“Render.DrawScreenInfo 1” now also shows information about which CPU and GPU is in the system, how many GPUs & CPU cores are used and which renderer (DirectX 11 or Mantle) is active
-Added new “PerfOverlay.FrameFileLogEnable” command that records frame times on CPU & GPU and logs out to a .csv file
-AMD Catalyst driver 13.12 (or later) is now recommended instead of 13.9
-Enabled tile-based compute shader lighting optimization on Nvidia for improved GPU performance (already active on AMD GPUs)
-Improved performance with rendering and spotlights for all GPUs, primarily in in-door environments
DMR Balance Tweaks
-Increased the damage of all DMRs across all ranges. Specifically, damage has been increased at long ranges to allow three-hit kills against unarmored opponents. Additionally, reduced the penalty to accuracy for sustained DMR fire, allowing more rapid follow up shots in combat. The amount of the damage increase varies from weapon to weapon, according to its intended range, rate of fire, and damage. We will continue to monitor the effectiveness of DMRs in combat, and determine if additional action is needed to make DMRs a viable mid to long range weapon.
Other Items
-Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing
-Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot
-Fixed an issue in Squad Deathmatch where the “Win/Lose” text was overlapping
-Fixed an issue with players using an exploit for the SOFLAM
-Fixed an issue with players using an exploit for the MAV
-Fixed the gameplay code to properly track the FOV (Field of View) changes in the options menu
-Fixed an issue where chat would break when entering "false" or "true" in the chat window
-Fixed an out-of-helicopter glitch in Air Superiority where players could spawn on the ground and play as infantry
-Fixed the misaligned crosshairs on the T90 MBT
-Added setting to tweak joystick dead zone
-Various minor crash fixes |
http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150493815503479/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.01.2014 13:57:12
|
|
|
| tsitaat: |
-Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing
-Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot
|
Lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
30.01.2014 13:59:30
|
|
|
| Ei taha Origin update alla tirida, koguaeg failed või siis ülimadal kiirus
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
30.01.2014 14:26:56
|
|
|
| madness kirjutas: |
| Ei taha Origin update alla tirida, koguaeg failed või siis ülimadal kiirus |
Mul jooksis Origin updater keset uuendust 50% peal kokku aga mäng läheb ikka käima
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
30.01.2014 14:46:06
|
|
|
Patchi ei tõmba jamh
Ja kes vaidles ütles, et Mantle ei tule see nädal?
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|