Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:55:45 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
See on sul vajalik juhul, kui sa emaplaati korpusesse ei paiguta, millel see switch juba küljes on. Kui seda pole, pead käivitamiseks käsitsi pinne lühistama, kui n.ö "nupust" käivitamine on päevakorras. icon_smile.gif


Seoses sellega olen hakanud hindama Asrocki 970 Extreme4 plaate - nendel on kenasti plaadi peal ka olemas power ning reset switch. Väike asi, aga mugavusele annab mõnusalt juurde. icon_cool.gif
http://www.asrock.com/mb/amd/970%20extreme4/
Nupud on kenasti emaplaadi allosas paremal.


viimati muutis yerba 29.01.2014 11:56:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:58:00 vasta tsitaadiga

Need rebid mingilt vanalt pannilt korpuselt ära. Omalgi seisavad codegeni korpuste ajast need. Korpus ise ammu vanarauas.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:58:56 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
tutorialis soovitatakse sellist asja nagu motherboard power switch

http://www.amazon.com/HDE-Power-Motherboard-Switch-Button/dp/B00345WH4A/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1390985345&sr=8-5&keywords=motherboard+power+switch

see peaks olema? kas see on vajalik ja mille jaoks, ei saa täpselt pihta?


See juhe on muidu arvutikorpue küljes, ON/OFF nupp. Kui ehitad kuskile piimakasti, siis see vajalik asjandus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 29.01.2014 12:10:41 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

http://cn.bter.com - ka kiire ja hea koht kogu aeg olnud, kahjuks nad eac ei trade. Muidu küll soovitan, kui midagi muud tradeda tahad.

https://btc-e.com/ - väga hea kiire koht, nii maksete kui trademise osas. Nagu kellavärk. Ja maas pole kordagi olnud viimaste kuude jooksul. Kahjuks vaid seal kaubeldavaid asju on käputäis - peamiselt LTC, FTC, NMC ja paar asja veel.

https://coinedup.com - vahel töötab vahel ei tööta. On kas täitsa maas või siis trademine annab kenasti reject või fail order probleeme. Samas kanded sisse-välja toimivad suht kiirelt.

https://www.cryptsy.com - totaalne ikaldus. Sisse ja välja kanded võtavad teinekord päevade kaupa aega. Kauplemine toimib küll kiirelt. Aga jah, sisse ja välja kannete kiirus on totaalne ikaldus. Nii kiirelt muutuvas maailmas pole tahtmist oodata päevade kaupa, enne kui midagi kontole või välja laekub. Samas, laekutamata pole jäänud.

Ma omalt poolt lisaksin veel coinex.pw - olen ise ainult seal kaubelnud ja olen väga rahul. Mündid liiguvad kiirelt sisse-välja ja ka leht on kiire ja viisakas. Ainuke mure, et kauplemise maht on seal väike ja kui tahta suuremat kogust vahetada siis lööb sealse turu segamini. Peab natuke koguseid hajutama, siis saab juba hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:18:29 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
töötamise ajal ilmselt suras millegagi sinna sisse icon_biggrin.gif


täpselt nii. on siin siis keegi kellel oli pakkuda neid fane või kust üldse võiks neid otsida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:25:56 vasta tsitaadiga

Randombit kirjutas:
yerba kirjutas:

http://cn.bter.com - ka kiire ja hea koht kogu aeg olnud, kahjuks nad eac ei trade. Muidu küll soovitan, kui midagi muud tradeda tahad.

https://btc-e.com/ - väga hea kiire koht, nii maksete kui trademise osas. Nagu kellavärk. Ja maas pole kordagi olnud viimaste kuude jooksul. Kahjuks vaid seal kaubeldavaid asju on käputäis - peamiselt LTC, FTC, NMC ja paar asja veel.

https://coinedup.com - vahel töötab vahel ei tööta. On kas täitsa maas või siis trademine annab kenasti reject või fail order probleeme. Samas kanded sisse-välja toimivad suht kiirelt.

https://www.cryptsy.com - totaalne ikaldus. Sisse ja välja kanded võtavad teinekord päevade kaupa aega. Kauplemine toimib küll kiirelt. Aga jah, sisse ja välja kannete kiirus on totaalne ikaldus. Nii kiirelt muutuvas maailmas pole tahtmist oodata päevade kaupa, enne kui midagi kontole või välja laekub. Samas, laekutamata pole jäänud.

Ma omalt poolt lisaksin veel coinex.pw - olen ise ainult seal kaubelnud ja olen väga rahul. Mündid liiguvad kiirelt sisse-välja ja ka leht on kiire ja viisakas. Ainuke mure, et kauplemise maht on seal väike ja kui tahta suuremat kogust vahetada siis lööb sealse turu segamini. Peab natuke koguseid hajutama, siis saab juba hakkama.


www.coins-e.com on ka üks asjalik koht, coinide sissekandmine võib teinekord nati tõrkuda, kuid seal on suppordi all eraldi sektsioon, kus saab ülekande kinnitust kontrollida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 12:27:54 vasta tsitaadiga

Randombit ja lehto08, selle jutu võiks panna https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=599392 icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:33:18 vasta tsitaadiga

Nagu siin-seal näha, siis BAMT ja SMOS omavad reaalset jõudlusekasvu win7 ees, aga kas Ubuntu või näiteks Mint on aeglasem kiirem kui win7 ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:42:06 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Nagu siin-seal näha, siis BAMT ja SMOS omavad reaalset jõudlusekasvu win7 ees, aga kas Ubuntu või näiteks Mint on aeglasem kiirem kui win7 ?


Nende peale Afterburnerit vist ei pane? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:49:26 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus kirjutas:
Char kirjutas:
tutorialis soovitatakse sellist asja nagu motherboard power switch

http://www.amazon.com/HDE-Power-Motherboard-Switch-Button/dp/B00345WH4A/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1390985345&sr=8-5&keywords=motherboard+power+switch

see peaks olema? kas see on vajalik ja mille jaoks, ei saa täpselt pihta?


See juhe on muidu arvutikorpue küljes, ON/OFF nupp. Kui ehitad kuskile piimakasti, siis see vajalik asjandus.


tutorialis oli ka plastikust kast paljude võredega, oskad sa öelda, mis poodides neid müüakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:24:21 vasta tsitaadiga

Haa, unustage see müstikajutt, ma sain statistikast nähtavasti valesti aru - seal näitab "coins generated" tulbas nähtavasti seda, kui mitu coini iga bloki leidmine tervele poolile sisse tõi. Ehk siis ~65 coini ümber on olnud reward ja kolme coini leidmine on loomulikult kolm korda ka sellesama tasu saanud. icon_smile.gif

Veidi müstiline on siiski see, et see vana kaart on teistest "õnnelikuma käega", st et see on suutnud kõige rohkem blokke lahendada, n.ö fortuuna naeratab sellele sagedamini icon_lol.gif. Ju ta on nunnum icon_smile.gif
Sama kaardiga on ka üks Litecoini blokk lahendatud millalgi oktoobris-novembris, aga siis teisi kaarte veel ei olnud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:25:46 vasta tsitaadiga

mis arvate, kumb sobib paremini?

5x 270x
2x http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/plus+gold/Corsair-CS-Series-CS650M-650-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-Modular-PSU-CP-9020077-EU-87111
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231

5x 270x
1x http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1810&Page=3&ItemID=1810-1459
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231


palju 5x 270x võtab üldse...ütleme et kui 1 on 180w..kokku 1000w..siis varusse 250-300w süsteemile ja psu effeciency kaole ? piisab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:33:01 vasta tsitaadiga

Ma ise ütleks et ei kumbki. Osta lihtsalt r9 270. ilma X värgita. Vaata vaid et tootja oleks MSI. Tarbib täpselt 160w seinast. Ja khashib ka kenasti ( I 18 juures on nad 450 khash kandis ).
Muu süsteem võtab Sul 100w max. Pigem 80. Kokku tarve 900w, millest siis võiks tulla seinast 1000w toitekaga, mis on 90+ effiga.
Ja selle GA-970A-DS3P GIGA-BYTE plaadil pead arvestama sellega, et kui üle 2 kaardi paned powerita riseritega, siis kukub süsteem kolinal. Blackout. Kogetud ja kaks päeva sellega jännatud.


Char kirjutas:
mis arvate, kumb sobib paremini?

5x 270x
2x http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/plus+gold/Corsair-CS-Series-CS650M-650-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-Modular-PSU-CP-9020077-EU-87111
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231

5x 270x
1x http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1810&Page=3&ItemID=1810-1459
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231


palju 5x 270x võtab üldse...ütleme et kui 1 on 180w..kokku 1000w..siis varusse 250-300w süsteemile ja psu effeciency kaole ? piisab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:37:12 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ma ise ütleks et ei kumbki. Osta lihtsalt r9 270. ilma X värgita. Vaata vaid et tootja oleks MSI. Tarbib täpselt 160w seinast. Ja khashib ka kenasti ( I 18 juures on nad 450 khash kandis ).
Muu süsteem võtab Sul 100w max. Pigem 80. Kokku tarve 900w, millest siis võiks tulla seinast 1000w toitekaga, mis on 90+ effiga.
Ja selle GA-970A-DS3P GIGA-BYTE plaadil pead arvestama sellega, et kui üle 2 kaardi paned powerita riseritega, siis kukub süsteem kolinal. Blackout. Kogetud ja kaks päeva sellega jännatud.


Char kirjutas:
mis arvate, kumb sobib paremini?

5x 270x
2x http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/plus+gold/Corsair-CS-Series-CS650M-650-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-Modular-PSU-CP-9020077-EU-87111
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231

5x 270x
1x http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1810&Page=3&ItemID=1810-1459
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231


palju 5x 270x võtab üldse...ütleme et kui 1 on 180w..kokku 1000w..siis varusse 250-300w süsteemile ja psu effeciency kaole ? piisab?


Kas need mis PCI-E16x pessa lähevad võivad ikka ilma powerita olla? Ainult lisad lähevad poweriga?

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:39:22 vasta tsitaadiga

Ise vaatad, et kui 2 tk on powerita siis ülejäänud olgu poweriga. Ma panin küll kõik poweriga igaks juhuks. See plaat on suht nõrgukene...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:43:51 vasta tsitaadiga

270seid leidsin selliseid, miks sa 270x ei soovita?

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=270+msi&ItemID=1700-2275&MC=KOMP&IC=1700
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/270+msi/MSI-VGA-PCIE16-R9-270-2GB-GDDR5-R9-270-GAMING-2G-BF4-MSI-86950
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.01.2014 15:54:12 vasta tsitaadiga

Sain ka enda 270X'i murest jagu.
Nähtavasti minu kaardile (Asus R9270X-DC2-2GD5) ei meeldi uuemat tüüpi CL fail.
Genereerisin bin faili vana CL failiga (CGMiner 3.7.2 originaal) ja hasrate on 250 kH/s pealt 474 kH/s.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:19:47 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
270seid leidsin selliseid, miks sa 270x ei soovita?

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=270+msi&ItemID=1700-2275&MC=KOMP&IC=1700
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/270+msi/MSI-VGA-PCIE16-R9-270-2GB-GDDR5-R9-270-GAMING-2G-BF4-MSI-86950


Osta need arvutitark omad ära. Saad BF4 eest siin ka veel 10-15 eur tk. Ehk siis kaardi hinnaks jääb ca 150 eur.
270 on odavam, vähem jebimist stabiilsusega, vähem elektrit võtab ja teeb sama töö ära nagu X. Milleks X-i eelistada siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 29.01.2014 16:25:15 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
mis arvate, kumb sobib paremini?...


http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies

Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, aga võimalik närvikulu ja muud ohud... Eks jah, kasutavad ka siin foorumis ju paljud mitme toitega lahendust ja vist ei ole kellelgi miskit hullu juhtunud, aga 24x7 kodus lahtiselt omapäi jooksva masina puhul tasub ehk mõelda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:40:37 vasta tsitaadiga

darzik kirjutas:
Char kirjutas:
mis arvate, kumb sobib paremini?...


http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies

Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, aga võimalik närvikulu ja muud ohud... Eks jah, kasutavad ka siin foorumis ju paljud mitme toitega lahendust ja vist ei ole kellelgi miskit hullu juhtunud, aga 24x7 kodus lahtiselt omapäi jooksva masina puhul tasub ehk mõelda...



Äkki põhjendad oma väiteid ? icon_smile.gif

Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad icon_biggrin.gif

Niisama lahmida ei maksaks, kui ise kaheploki lahendust kasutanud pole...

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:41:25 vasta tsitaadiga

Võib-olla mõnele ei meeldi jebida mitme toitekaga korraga lihtsalt. Või ei taha või ei oska hästi.
Mulle ka ei meeldi - üks suurem jurakas on ikka lahedam kui mitu väikest. icon_smile.gif
Kellele ema, kellele isa - selline see elu juba on.

-cocain- kirjutas:
darzik kirjutas:
Char kirjutas:
mis arvate, kumb sobib paremini?...


http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies

Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, aga võimalik närvikulu ja muud ohud... Eks jah, kasutavad ka siin foorumis ju paljud mitme toitega lahendust ja vist ei ole kellelgi miskit hullu juhtunud, aga 24x7 kodus lahtiselt omapäi jooksva masina puhul tasub ehk mõelda...



Äkki põhjendad oma väiteid ? icon_smile.gif

Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:43:03 vasta tsitaadiga

mis jebimist siis on? Vaja ainult paar juhet ühendada ja ongi kõik.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:44:50 vasta tsitaadiga

Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....

Seda mõtlesin icon_wink.gif

Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt icon_wink.gif

1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:46:33 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
mis jebimist siis on? Vaja ainult paar juhet ühendada ja ongi kõik.


mitte paar juhet, vaid roheline ja must

mul näiteks üks 2x5 kaardine masin töötab nii, et 3 toitekat (1200w-1600w-1200w) ja keskmine toidab mõlemaid lisaks veel

http://www.techpowerup.com/articles/other/22


_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |


viimati muutis parm 29.01.2014 16:48:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:47:36 vasta tsitaadiga

Just. Ma ka ei leia et see mitme toiteka värk ohtlikum oleks. Samamoodi võib see 1 toitekas ohtlik olla, kui ta on vussis eksemplar. Ja vussis eksemplarid pakivad end kenasti kokku kui mingi jama on, mitte ei ole püssirohuga täidetud ning valmis plahvatama. icon_smile.gif Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel on toitekas lahtise leegiga põlema läinud.
Eelistus on jah teine asi.

-cocain- kirjutas:
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....

Seda mõtlesin icon_wink.gif

Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt icon_wink.gif

1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.01.2014 16:49:38 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....

Seda mõtlesin icon_wink.gif

Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt icon_wink.gif

1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on....


1600w lepad täitsa on. Ainult et liigub neid väga harva. 2 nädalat tagasi oli, nüüd jälle vaikus icon_sad.gif

sellised siis:

https://surfdata.ee/item/3d174244f0fa7ff5ed3d9654b07f93e7

üks sai vahepeal jaole kui neid laos oli, nüüd tellis juurde ja ootab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:49:51 vasta tsitaadiga

viskaks ka ühe probleemi üles - kaardid mis enne tegid eraldi platedel olles 720-730khs, teevad nüüd neljakesi koos 1 plate peal olles ~680khs per kaart, ja mitte mingi seadetega mängimine ei aita, kellelgi ideid on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:51:43 vasta tsitaadiga

parm, umm??

Paar juhet, et ühendada toitekate PS_ON-d omavahel ja noh, igaksjuhuks ka COM-d omavahel.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.01.2014 16:54:10 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Just. Ma ka ei leia et see mitme toiteka värk ohtlikum oleks. Samamoodi võib see 1 toitekas ohtlik olla, kui ta on vussis eksemplar. Ja vussis eksemplarid pakivad end kenasti kokku kui mingi jama on, mitte ei ole püssirohuga täidetud ning valmis plahvatama. icon_smile.gif Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel on toitekas lahtise leegiga põlema läinud.
Eelistus on jah teine asi.

-cocain- kirjutas:
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....

Seda mõtlesin icon_wink.gif

Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt icon_wink.gif

1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on....


üks kunagi toodi millel klient ütles et 20cm tulejutt lendas tagant välja (ise ma seda testima ei hakanud icon_biggrin.gif). Ise olen küll näinud mõnda mis sädemeid pillub ja hästi palju sinist suitsu tekitab. Mõni on ka suurema pauguga läinud. Kõike võib juhtuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:55:39 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
parm, umm??

Paar juhet, et ühendada toitekate PS_ON-d omavahel ja noh, igaksjuhuks ka COM-d omavahel.



must-roheline igal toitekal kokku, kõik toitekad lülitatava pikendusjuhtme taha ja korras.
(emaplaadil on power on after power failure, ja siis läheb kõik tööle kui pikendusel voolu peale lülitad)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:55:58 vasta tsitaadiga

PAUKA, no miks peaks selliselt tegema, kui mulle sobiks paremini näiteks lihtsalt paari juhtmega omavahel ühendamine?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 16:58:00 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
parm, umm??

Paar juhet, et ühendada toitekate PS_ON-d omavahel ja noh, igaksjuhuks ka COM-d omavahel.


mis umm

võtad 2cm jupi traati, väänad U kujuliseks ja torkad rohelise ja musta pinnidesse, peale seda lükkad toiteka lülitist toitekat sisse ja välja


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:01:36 vasta tsitaadiga

parm, see on ammuteada tõde, et nii saab toiteka tööle, aga kui vaja on, et mõlemad toitekad lähevad tööle sel hetkel kui arvuti sisse lülitada, siis on minu lahendus just see, mida kasutada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:02:05 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
PAUKA, no miks peaks selliselt tegema, kui mulle sobiks paremini näiteks lihtsalt paari juhtmega omavahel ühendamine?


no kui sulle meeldib sinna nende toitekate vahele punuda ämblikuvõrku, siis kes sind peatada saab, minu variant lihtsalt kõige vähem töömahukas ja kõige lihtsam, emaplaadil peab niiehknaa olema enabletud voolu taastumise korral automaatkne käimaminek, kui sa ei taha ise passida masina kõrval.

lihtsalt lülitad 1 lülitit pikendusjuhtmel ja kõik hakkab tööle.


viimati muutis PAUKA 29.01.2014 17:02:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:02:47 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:

üks kunagi toodi millel klient ütles et 20cm tulejutt lendas tagant välja (ise ma seda testima ei hakanud icon_biggrin.gif). Ise olen küll näinud mõnda mis sädemeid pillub ja hästi palju sinist suitsu tekitab. Mõni on ka suurema pauguga läinud. Kõike võib juhtuda.
Miski vana codegeniga võiks iseenesest suvel väljas testida icon_razz.gif

Aga vähegi korralikum toide peaks tänapäeval igasugu kaitseid nii täis olema, et peale tossu sealt suurt rohkem küll väljuda ei tohiks (muidugi leidub erandeid)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:02:59 vasta tsitaadiga

Vat siis lihtsust mitme toiteka värgi osas. Isegi sama koolkonna esindajad oskavad omavahel vaidlema minna. icon_wink.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:05:31 vasta tsitaadiga

no siin tegelikult ei olegi midagi ju vaielda, The_Boss'i variant on sama asi, ainult et päris korraliku ringiga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:07:31 vasta tsitaadiga

PAUKA, no siin tuleb jällegi vahe sisse, et kuidas kellelgi see rig on. Minul on ta nagunii enamus ajast 30cm kaugusel ja minule sobib kõige paremini just minu pakutud lahendus. Et sessuhtes miks on vaja just sinu lahendust kasutada, kui see sulle sobib ja mulle ei sobi?

Mina ütlesin ainult, et asi on megalihtne. Kõik...

Pole siin mingit ringi. Mulle mitte kuidagi ei sobi lihtsalt sinu lahendus.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.


viimati muutis The_Boss 29.01.2014 17:08:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:07:33 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
yerba kirjutas:
Just. Ma ka ei leia et see mitme toiteka värk ohtlikum oleks. Samamoodi võib see 1 toitekas ohtlik olla, kui ta on vussis eksemplar. Ja vussis eksemplarid pakivad end kenasti kokku kui mingi jama on, mitte ei ole püssirohuga täidetud ning valmis plahvatama. icon_smile.gif Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel on toitekas lahtise leegiga põlema läinud.
Eelistus on jah teine asi.

-cocain- kirjutas:
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....

Seda mõtlesin icon_wink.gif

Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt icon_wink.gif

1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on....


üks kunagi toodi millel klient ütles et 20cm tulejutt lendas tagant välja (ise ma seda testima ei hakanud icon_biggrin.gif). Ise olen küll näinud mõnda mis sädemeid pillub ja hästi palju sinist suitsu tekitab. Mõni on ka suurema pauguga läinud. Kõike võib juhtuda.



Mul oli kevadel üks Seasonic x 1250 Mis peale viit minutit tööd tegi sellise sähvaka nagu garaazis oleks välku löönud icon_biggrin.gif Kaitsmed lendasid nii maja sees kui tänaval välja icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:12:33 vasta tsitaadiga

The_Boss, ring on sees, sa tegid reaalset tööd, selleks et saada täpselt sama tulemus mis minul - mul on toitekad 24/7 sisse lülitatud, kui tahan midagi raua kallal teha, lasen masina shutdowni, lülitan 1 (ÜHEST) nupust voolu maha, teen mis vaja, lülitan voolu tagasi, ja imelugu - kõik asjad tulevad maagiliselt juba üles. kodus kapis nokitsedes vb tõesti on pohhui, kuidas asjad on, aga kui panna ikkagi serveriruumi rigid ära, niiet sa iga päev ei noki neid, siis on sellised asjad olulised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:15:37 vasta tsitaadiga

mis juppe siis dual psu jaoks vaja on ?

add2psu juppi, keegi müüb neid ka eestis, või peab tellima kaugelt?
mingeid juhtmeid ja asju ka veel? mis nimega nad on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:16:27 vasta tsitaadiga

PAUKA, miks on vaja vaielda?

Jah, ma tean, et sinu lahendus on hea SULLE ja ka paljudele teistele. Samas minu lahendus on hea MULLE ja ka paljudele teistele.
Ega ma ise kasutaks ka sinu lahendust, kui ma enda toas seda muude asjadega koos seda ei hoiaks.

Lisaks, mõlemad lahendused on ülimalt lihtsad ja ma ei näe mõtet edasisel vaidlusel. See on sama hea vaidlus kui see, et kuidas keegi banaani koorib või tossudele sõlme teeb.

Mingeid eraldi juppe polegi vaja. Asja saab koduste vahenditega toimima saada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.


viimati muutis The_Boss 29.01.2014 17:17:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:16:34 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
mis juppe siis dual psu jaoks vaja on ?

add2psu juppi, keegi müüb neid ka eestis, või peab tellima kaugelt?
mingeid juhtmeid ja asju ka veel? mis nimega nad on?


kirjaklambreid leiab tavaliselt lauapealt tasuta icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:16:41 vasta tsitaadiga

et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.

The_Boss kirjutas:
PAUKA, miks on vaja vaielda?

Jah, ma tean, et sinu lahendus on hea SULLE ja ka paljudele teistele. Samas minu lahendus on hea MULLE ja ka paljudele teistele.
Ega ma ise kasutaks ka sinu lahendust, kui ma enda toas seda muude asjadega koos seda ei hoiaks.

Lisaks, mõlemad lahendused on ülimalt lihtsad ja ma ei näe mõtet edasisel vaidlusel. See on sama hea vaidlus kui see, et kuidas keegi banaani koorib või tossudele sõlme teeb.


nagu näed, ilmselgelt on probleem, kuna inimesed lähevad segadusse ja hakkavad juba eiteamida taga ajama icon_smile.gif


viimati muutis PAUKA 29.01.2014 17:17:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:17:42 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:18:49 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
The_Boss, ring on sees, sa tegid reaalset tööd, selleks et saada täpselt sama tulemus mis minul - mul on toitekad 24/7 sisse lülitatud, kui tahan midagi raua kallal teha, lasen masina shutdowni, lülitan 1 (ÜHEST) nupust voolu maha, teen mis vaja, lülitan voolu tagasi, ja imelugu - kõik asjad tulevad maagiliselt juba üles. kodus kapis nokitsedes vb tõesti on pohhui, kuidas asjad on, aga kui panna ikkagi serveriruumi rigid ära, niiet sa iga päev ei noki neid, siis on sellised asjad olulised.


Edit


viimati muutis 10Fold 29.01.2014 17:21:06, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.01.2014 17:19:01 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.

The_Boss kirjutas:
PAUKA, miks on vaja vaielda?

Jah, ma tean, et sinu lahendus on hea SULLE ja ka paljudele teistele. Samas minu lahendus on hea MULLE ja ka paljudele teistele.
Ega ma ise kasutaks ka sinu lahendust, kui ma enda toas seda muude asjadega koos seda ei hoiaks.

Lisaks, mõlemad lahendused on ülimalt lihtsad ja ma ei näe mõtet edasisel vaidlusel. See on sama hea vaidlus kui see, et kuidas keegi banaani koorib või tossudele sõlme teeb.


nagu näed, ilmselgelt on probleem, kuna inimesed lähevad segadusse ja hakkavad juba eiteamida taga ajama icon_smile.gif


ma olen ka kirjaklambreid selleks kasutanud icon_biggrin.gif varsti hakakvad teised otsa juba saama, pidevalt kaovad ära icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:19:22 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


siis on mingi voolujaotur tõesti omal kohal, aga palju odavam on panna igale kaardile oma psu, kui et osta mingeid suuri ja kalleid plokke. (eesmärk on ikka raha teenida ju)


viimati muutis PAUKA 29.01.2014 17:20:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:19:36 vasta tsitaadiga

Char, ei ole seda vaja. Selle asemel võid kahe toiteka PS_ON-d omavahel ühendada ja kahe toiteka COM-d omavahel ühendada
Või siis teisel toitekal lihtsalt ühendad PS_ON ja COM omavahel ning paned toitekate ette lülitiga pikendusjuhtme + emaplaadi automaatselt bootima, kui voolu saab.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:20:18 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


Osta endale 150 eur eest 1000w kvaliteettoitekas ja mure lahendatud. Siin müügifoorumis on toitekamüüjaid küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.