|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 11:55:45
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
See on sul vajalik juhul, kui sa emaplaati korpusesse ei paiguta, millel see switch juba küljes on. Kui seda pole, pead käivitamiseks käsitsi pinne lühistama, kui n.ö "nupust" käivitamine on päevakorras.  |
Seoses sellega olen hakanud hindama Asrocki 970 Extreme4 plaate - nendel on kenasti plaadi peal ka olemas power ning reset switch. Väike asi, aga mugavusele annab mõnusalt juurde.
http://www.asrock.com/mb/amd/970%20extreme4/
Nupud on kenasti emaplaadi allosas paremal.
viimati muutis yerba 29.01.2014 11:56:51, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.01.2014 11:58:00
|
|
|
| Need rebid mingilt vanalt pannilt korpuselt ära. Omalgi seisavad codegeni korpuste ajast need. Korpus ise ammu vanarauas.....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
29.01.2014 11:58:56
|
|
|
See juhe on muidu arvutikorpue küljes, ON/OFF nupp. Kui ehitad kuskile piimakasti, siis see vajalik asjandus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
29.01.2014 12:10:41
|
|
|
| yerba kirjutas: |
http://cn.bter.com - ka kiire ja hea koht kogu aeg olnud, kahjuks nad eac ei trade. Muidu küll soovitan, kui midagi muud tradeda tahad.
https://btc-e.com/ - väga hea kiire koht, nii maksete kui trademise osas. Nagu kellavärk. Ja maas pole kordagi olnud viimaste kuude jooksul. Kahjuks vaid seal kaubeldavaid asju on käputäis - peamiselt LTC, FTC, NMC ja paar asja veel.
https://coinedup.com - vahel töötab vahel ei tööta. On kas täitsa maas või siis trademine annab kenasti reject või fail order probleeme. Samas kanded sisse-välja toimivad suht kiirelt.
https://www.cryptsy.com - totaalne ikaldus. Sisse ja välja kanded võtavad teinekord päevade kaupa aega. Kauplemine toimib küll kiirelt. Aga jah, sisse ja välja kannete kiirus on totaalne ikaldus. Nii kiirelt muutuvas maailmas pole tahtmist oodata päevade kaupa, enne kui midagi kontole või välja laekub. Samas, laekutamata pole jäänud.
|
Ma omalt poolt lisaksin veel coinex.pw - olen ise ainult seal kaubelnud ja olen väga rahul. Mündid liiguvad kiirelt sisse-välja ja ka leht on kiire ja viisakas. Ainuke mure, et kauplemise maht on seal väike ja kui tahta suuremat kogust vahetada siis lööb sealse turu segamini. Peab natuke koguseid hajutama, siis saab juba hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
29.01.2014 12:18:29
|
|
|
| eltso kirjutas: |
töötamise ajal ilmselt suras millegagi sinna sisse  |
täpselt nii. on siin siis keegi kellel oli pakkuda neid fane või kust üldse võiks neid otsida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
29.01.2014 12:25:56
|
|
|
| Randombit kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
http://cn.bter.com - ka kiire ja hea koht kogu aeg olnud, kahjuks nad eac ei trade. Muidu küll soovitan, kui midagi muud tradeda tahad.
https://btc-e.com/ - väga hea kiire koht, nii maksete kui trademise osas. Nagu kellavärk. Ja maas pole kordagi olnud viimaste kuude jooksul. Kahjuks vaid seal kaubeldavaid asju on käputäis - peamiselt LTC, FTC, NMC ja paar asja veel.
https://coinedup.com - vahel töötab vahel ei tööta. On kas täitsa maas või siis trademine annab kenasti reject või fail order probleeme. Samas kanded sisse-välja toimivad suht kiirelt.
https://www.cryptsy.com - totaalne ikaldus. Sisse ja välja kanded võtavad teinekord päevade kaupa aega. Kauplemine toimib küll kiirelt. Aga jah, sisse ja välja kannete kiirus on totaalne ikaldus. Nii kiirelt muutuvas maailmas pole tahtmist oodata päevade kaupa, enne kui midagi kontole või välja laekub. Samas, laekutamata pole jäänud.
|
Ma omalt poolt lisaksin veel coinex.pw - olen ise ainult seal kaubelnud ja olen väga rahul. Mündid liiguvad kiirelt sisse-välja ja ka leht on kiire ja viisakas. Ainuke mure, et kauplemise maht on seal väike ja kui tahta suuremat kogust vahetada siis lööb sealse turu segamini. Peab natuke koguseid hajutama, siis saab juba hakkama. |
www.coins-e.com on ka üks asjalik koht, coinide sissekandmine võib teinekord nati tõrkuda, kuid seal on suppordi all eraldi sektsioon, kus saab ülekande kinnitust kontrollida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
29.01.2014 14:33:18
|
|
|
| Nagu siin-seal näha, siis BAMT ja SMOS omavad reaalset jõudlusekasvu win7 ees, aga kas Ubuntu või näiteks Mint on aeglasem kiirem kui win7 ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
29.01.2014 14:42:06
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| Nagu siin-seal näha, siis BAMT ja SMOS omavad reaalset jõudlusekasvu win7 ees, aga kas Ubuntu või näiteks Mint on aeglasem kiirem kui win7 ? |
Nende peale Afterburnerit vist ei pane?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
29.01.2014 14:49:26
|
|
|
| LaC3rtosus kirjutas: |
See juhe on muidu arvutikorpue küljes, ON/OFF nupp. Kui ehitad kuskile piimakasti, siis see vajalik asjandus. |
tutorialis oli ka plastikust kast paljude võredega, oskad sa öelda, mis poodides neid müüakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.01.2014 15:24:21
|
|
|
Haa, unustage see müstikajutt, ma sain statistikast nähtavasti valesti aru - seal näitab "coins generated" tulbas nähtavasti seda, kui mitu coini iga bloki leidmine tervele poolile sisse tõi. Ehk siis ~65 coini ümber on olnud reward ja kolme coini leidmine on loomulikult kolm korda ka sellesama tasu saanud.
Veidi müstiline on siiski see, et see vana kaart on teistest "õnnelikuma käega", st et see on suutnud kõige rohkem blokke lahendada, n.ö fortuuna naeratab sellele sagedamini . Ju ta on nunnum
Sama kaardiga on ka üks Litecoini blokk lahendatud millalgi oktoobris-novembris, aga siis teisi kaarte veel ei olnud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 15:33:01
|
|
|
Ma ise ütleks et ei kumbki. Osta lihtsalt r9 270. ilma X värgita. Vaata vaid et tootja oleks MSI. Tarbib täpselt 160w seinast. Ja khashib ka kenasti ( I 18 juures on nad 450 khash kandis ).
Muu süsteem võtab Sul 100w max. Pigem 80. Kokku tarve 900w, millest siis võiks tulla seinast 1000w toitekaga, mis on 90+ effiga.
Ja selle GA-970A-DS3P GIGA-BYTE plaadil pead arvestama sellega, et kui üle 2 kaardi paned powerita riseritega, siis kukub süsteem kolinal. Blackout. Kogetud ja kaks päeva sellega jännatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
29.01.2014 15:37:12
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Ma ise ütleks et ei kumbki. Osta lihtsalt r9 270. ilma X värgita. Vaata vaid et tootja oleks MSI. Tarbib täpselt 160w seinast. Ja khashib ka kenasti ( I 18 juures on nad 450 khash kandis ).
Muu süsteem võtab Sul 100w max. Pigem 80. Kokku tarve 900w, millest siis võiks tulla seinast 1000w toitekaga, mis on 90+ effiga.
Ja selle GA-970A-DS3P GIGA-BYTE plaadil pead arvestama sellega, et kui üle 2 kaardi paned powerita riseritega, siis kukub süsteem kolinal. Blackout. Kogetud ja kaks päeva sellega jännatud.
|
Kas need mis PCI-E16x pessa lähevad võivad ikka ilma powerita olla? Ainult lisad lähevad poweriga?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 15:39:22
|
|
|
Ise vaatad, et kui 2 tk on powerita siis ülejäänud olgu poweriga. Ma panin küll kõik poweriga igaks juhuks. See plaat on suht nõrgukene...
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.01.2014 15:54:12
|
|
|
Sain ka enda 270X'i murest jagu.
Nähtavasti minu kaardile (Asus R9270X-DC2-2GD5) ei meeldi uuemat tüüpi CL fail.
Genereerisin bin faili vana CL failiga (CGMiner 3.7.2 originaal) ja hasrate on 250 kH/s pealt 474 kH/s.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 16:19:47
|
|
|
Osta need arvutitark omad ära. Saad BF4 eest siin ka veel 10-15 eur tk. Ehk siis kaardi hinnaks jääb ca 150 eur.
270 on odavam, vähem jebimist stabiilsusega, vähem elektrit võtab ja teeb sama töö ära nagu X. Milleks X-i eelistada siis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
29.01.2014 16:25:15
|
|
|
| Char kirjutas: |
| mis arvate, kumb sobib paremini?... |
http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies
Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, aga võimalik närvikulu ja muud ohud... Eks jah, kasutavad ka siin foorumis ju paljud mitme toitega lahendust ja vist ei ole kellelgi miskit hullu juhtunud, aga 24x7 kodus lahtiselt omapäi jooksva masina puhul tasub ehk mõelda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.01.2014 16:40:37
|
|
|
| darzik kirjutas: |
| Char kirjutas: |
| mis arvate, kumb sobib paremini?... |
http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies
Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, aga võimalik närvikulu ja muud ohud... Eks jah, kasutavad ka siin foorumis ju paljud mitme toitega lahendust ja vist ei ole kellelgi miskit hullu juhtunud, aga 24x7 kodus lahtiselt omapäi jooksva masina puhul tasub ehk mõelda... |
Äkki põhjendad oma väiteid ?
Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad
Niisama lahmida ei maksaks, kui ise kaheploki lahendust kasutanud pole...
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 16:41:25
|
|
|
Võib-olla mõnele ei meeldi jebida mitme toitekaga korraga lihtsalt. Või ei taha või ei oska hästi.
Mulle ka ei meeldi - üks suurem jurakas on ikka lahedam kui mitu väikest.
Kellele ema, kellele isa - selline see elu juba on.
| -cocain- kirjutas: |
| darzik kirjutas: |
| Char kirjutas: |
| mis arvate, kumb sobib paremini?... |
http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies
Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, aga võimalik närvikulu ja muud ohud... Eks jah, kasutavad ka siin foorumis ju paljud mitme toitega lahendust ja vist ei ole kellelgi miskit hullu juhtunud, aga 24x7 kodus lahtiselt omapäi jooksva masina puhul tasub ehk mõelda... |
Äkki põhjendad oma väiteid ?
Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 16:43:03
|
|
|
mis jebimist siis on? Vaja ainult paar juhet ühendada ja ongi kõik.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.01.2014 16:44:50
|
|
|
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....
Seda mõtlesin
Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt
1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on....
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
29.01.2014 16:46:33
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| mis jebimist siis on? Vaja ainult paar juhet ühendada ja ongi kõik. |
mitte paar juhet, vaid roheline ja must
mul näiteks üks 2x5 kaardine masin töötab nii, et 3 toitekat (1200w-1600w-1200w) ja keskmine toidab mõlemaid lisaks veel
http://www.techpowerup.com/articles/other/22
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
viimati muutis parm 29.01.2014 16:48:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 16:47:36
|
|
|
Just. Ma ka ei leia et see mitme toiteka värk ohtlikum oleks. Samamoodi võib see 1 toitekas ohtlik olla, kui ta on vussis eksemplar. Ja vussis eksemplarid pakivad end kenasti kokku kui mingi jama on, mitte ei ole püssirohuga täidetud ning valmis plahvatama. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel on toitekas lahtise leegiga põlema läinud.
Eelistus on jah teine asi.
| -cocain- kirjutas: |
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....
Seda mõtlesin
Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt
1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on.... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
29.01.2014 16:49:38
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....
Seda mõtlesin
Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt
1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on.... |
1600w lepad täitsa on. Ainult et liigub neid väga harva. 2 nädalat tagasi oli, nüüd jälle vaikus
sellised siis:
https://surfdata.ee/item/3d174244f0fa7ff5ed3d9654b07f93e7
üks sai vahepeal jaole kui neid laos oli, nüüd tellis juurde ja ootab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 16:49:51
|
|
|
| viskaks ka ühe probleemi üles - kaardid mis enne tegid eraldi platedel olles 720-730khs, teevad nüüd neljakesi koos 1 plate peal olles ~680khs per kaart, ja mitte mingi seadetega mängimine ei aita, kellelgi ideid on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 16:51:43
|
|
|
parm, umm??
Paar juhet, et ühendada toitekate PS_ON-d omavahel ja noh, igaksjuhuks ka COM-d omavahel.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
29.01.2014 16:54:10
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Just. Ma ka ei leia et see mitme toiteka värk ohtlikum oleks. Samamoodi võib see 1 toitekas ohtlik olla, kui ta on vussis eksemplar. Ja vussis eksemplarid pakivad end kenasti kokku kui mingi jama on, mitte ei ole püssirohuga täidetud ning valmis plahvatama. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel on toitekas lahtise leegiga põlema läinud.
Eelistus on jah teine asi.
| -cocain- kirjutas: |
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....
Seda mõtlesin
Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt
1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on.... |
|
üks kunagi toodi millel klient ütles et 20cm tulejutt lendas tagant välja (ise ma seda testima ei hakanud ). Ise olen küll näinud mõnda mis sädemeid pillub ja hästi palju sinist suitsu tekitab. Mõni on ka suurema pauguga läinud. Kõike võib juhtuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 16:55:39
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
parm, umm??
Paar juhet, et ühendada toitekate PS_ON-d omavahel ja noh, igaksjuhuks ka COM-d omavahel. |
must-roheline igal toitekal kokku, kõik toitekad lülitatava pikendusjuhtme taha ja korras.
(emaplaadil on power on after power failure, ja siis läheb kõik tööle kui pikendusel voolu peale lülitad)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 16:55:58
|
|
|
PAUKA, no miks peaks selliselt tegema, kui mulle sobiks paremini näiteks lihtsalt paari juhtmega omavahel ühendamine?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 17:01:36
|
|
|
parm, see on ammuteada tõde, et nii saab toiteka tööle, aga kui vaja on, et mõlemad toitekad lähevad tööle sel hetkel kui arvuti sisse lülitada, siis on minu lahendus just see, mida kasutada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 17:02:05
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| PAUKA, no miks peaks selliselt tegema, kui mulle sobiks paremini näiteks lihtsalt paari juhtmega omavahel ühendamine? |
no kui sulle meeldib sinna nende toitekate vahele punuda ämblikuvõrku, siis kes sind peatada saab, minu variant lihtsalt kõige vähem töömahukas ja kõige lihtsam, emaplaadil peab niiehknaa olema enabletud voolu taastumise korral automaatkne käimaminek, kui sa ei taha ise passida masina kõrval.
lihtsalt lülitad 1 lülitit pikendusjuhtmel ja kõik hakkab tööle.
viimati muutis PAUKA 29.01.2014 17:02:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.01.2014 17:02:47
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
üks kunagi toodi millel klient ütles et 20cm tulejutt lendas tagant välja (ise ma seda testima ei hakanud ). Ise olen küll näinud mõnda mis sädemeid pillub ja hästi palju sinist suitsu tekitab. Mõni on ka suurema pauguga läinud. Kõike võib juhtuda. |
Miski vana codegeniga võiks iseenesest suvel väljas testida
Aga vähegi korralikum toide peaks tänapäeval igasugu kaitseid nii täis olema, et peale tossu sealt suurt rohkem küll väljuda ei tohiks (muidugi leidub erandeid)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 17:02:59
|
|
|
Vat siis lihtsust mitme toiteka värgi osas. Isegi sama koolkonna esindajad oskavad omavahel vaidlema minna.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 17:05:31
|
|
|
no siin tegelikult ei olegi midagi ju vaielda, The_Boss'i variant on sama asi, ainult et päris korraliku ringiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 17:07:31
|
|
|
PAUKA, no siin tuleb jällegi vahe sisse, et kuidas kellelgi see rig on. Minul on ta nagunii enamus ajast 30cm kaugusel ja minule sobib kõige paremini just minu pakutud lahendus. Et sessuhtes miks on vaja just sinu lahendust kasutada, kui see sulle sobib ja mulle ei sobi?
Mina ütlesin ainult, et asi on megalihtne. Kõik...
Pole siin mingit ringi. Mulle mitte kuidagi ei sobi lihtsalt sinu lahendus.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
viimati muutis The_Boss 29.01.2014 17:08:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
29.01.2014 17:07:33
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Just. Ma ka ei leia et see mitme toiteka värk ohtlikum oleks. Samamoodi võib see 1 toitekas ohtlik olla, kui ta on vussis eksemplar. Ja vussis eksemplarid pakivad end kenasti kokku kui mingi jama on, mitte ei ole püssirohuga täidetud ning valmis plahvatama. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel on toitekas lahtise leegiga põlema läinud.
Eelistus on jah teine asi.
| -cocain- kirjutas: |
Jah aga üldistada nii ei maksaks. Üks asi eelistus, ent teine rääkimine et asi ohtlikum vms.....
Seda mõtlesin
Mul asi töötab nagu MISKA, niiet soovitan soojalt
1650w plokki osta, tundub ka kuidagi ajuvaba.....kui neid üldse on.... |
|
üks kunagi toodi millel klient ütles et 20cm tulejutt lendas tagant välja (ise ma seda testima ei hakanud ). Ise olen küll näinud mõnda mis sädemeid pillub ja hästi palju sinist suitsu tekitab. Mõni on ka suurema pauguga läinud. Kõike võib juhtuda. |
Mul oli kevadel üks Seasonic x 1250 Mis peale viit minutit tööd tegi sellise sähvaka nagu garaazis oleks välku löönud Kaitsmed lendasid nii maja sees kui tänaval välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 17:12:33
|
|
|
| The_Boss, ring on sees, sa tegid reaalset tööd, selleks et saada täpselt sama tulemus mis minul - mul on toitekad 24/7 sisse lülitatud, kui tahan midagi raua kallal teha, lasen masina shutdowni, lülitan 1 (ÜHEST) nupust voolu maha, teen mis vaja, lülitan voolu tagasi, ja imelugu - kõik asjad tulevad maagiliselt juba üles. kodus kapis nokitsedes vb tõesti on pohhui, kuidas asjad on, aga kui panna ikkagi serveriruumi rigid ära, niiet sa iga päev ei noki neid, siis on sellised asjad olulised.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
29.01.2014 17:15:37
|
|
|
mis juppe siis dual psu jaoks vaja on ?
add2psu juppi, keegi müüb neid ka eestis, või peab tellima kaugelt?
mingeid juhtmeid ja asju ka veel? mis nimega nad on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 17:16:27
|
|
|
PAUKA, miks on vaja vaielda?
Jah, ma tean, et sinu lahendus on hea SULLE ja ka paljudele teistele. Samas minu lahendus on hea MULLE ja ka paljudele teistele.
Ega ma ise kasutaks ka sinu lahendust, kui ma enda toas seda muude asjadega koos seda ei hoiaks.
Lisaks, mõlemad lahendused on ülimalt lihtsad ja ma ei näe mõtet edasisel vaidlusel. See on sama hea vaidlus kui see, et kuidas keegi banaani koorib või tossudele sõlme teeb.
Mingeid eraldi juppe polegi vaja. Asja saab koduste vahenditega toimima saada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
viimati muutis The_Boss 29.01.2014 17:17:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
29.01.2014 17:16:34
|
|
|
| Char kirjutas: |
mis juppe siis dual psu jaoks vaja on ?
add2psu juppi, keegi müüb neid ka eestis, või peab tellima kaugelt?
mingeid juhtmeid ja asju ka veel? mis nimega nad on? |
kirjaklambreid leiab tavaliselt lauapealt tasuta
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 17:16:41
|
|
|
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.
| The_Boss kirjutas: |
PAUKA, miks on vaja vaielda?
Jah, ma tean, et sinu lahendus on hea SULLE ja ka paljudele teistele. Samas minu lahendus on hea MULLE ja ka paljudele teistele.
Ega ma ise kasutaks ka sinu lahendust, kui ma enda toas seda muude asjadega koos seda ei hoiaks.
Lisaks, mõlemad lahendused on ülimalt lihtsad ja ma ei näe mõtet edasisel vaidlusel. See on sama hea vaidlus kui see, et kuidas keegi banaani koorib või tossudele sõlme teeb. |
nagu näed, ilmselgelt on probleem, kuna inimesed lähevad segadusse ja hakkavad juba eiteamida taga ajama
viimati muutis PAUKA 29.01.2014 17:17:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
29.01.2014 17:17:42
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka. |
aga kui mul on 5 kaarti?
midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
29.01.2014 17:18:49
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| The_Boss, ring on sees, sa tegid reaalset tööd, selleks et saada täpselt sama tulemus mis minul - mul on toitekad 24/7 sisse lülitatud, kui tahan midagi raua kallal teha, lasen masina shutdowni, lülitan 1 (ÜHEST) nupust voolu maha, teen mis vaja, lülitan voolu tagasi, ja imelugu - kõik asjad tulevad maagiliselt juba üles. kodus kapis nokitsedes vb tõesti on pohhui, kuidas asjad on, aga kui panna ikkagi serveriruumi rigid ära, niiet sa iga päev ei noki neid, siis on sellised asjad olulised. |
Edit
viimati muutis 10Fold 29.01.2014 17:21:06, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
29.01.2014 17:19:01
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.
| The_Boss kirjutas: |
PAUKA, miks on vaja vaielda?
Jah, ma tean, et sinu lahendus on hea SULLE ja ka paljudele teistele. Samas minu lahendus on hea MULLE ja ka paljudele teistele.
Ega ma ise kasutaks ka sinu lahendust, kui ma enda toas seda muude asjadega koos seda ei hoiaks.
Lisaks, mõlemad lahendused on ülimalt lihtsad ja ma ei näe mõtet edasisel vaidlusel. See on sama hea vaidlus kui see, et kuidas keegi banaani koorib või tossudele sõlme teeb. |
nagu näed, ilmselgelt on probleem, kuna inimesed lähevad segadusse ja hakkavad juba eiteamida taga ajama  |
ma olen ka kirjaklambreid selleks kasutanud varsti hakakvad teised otsa juba saama, pidevalt kaovad ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.01.2014 17:19:22
|
|
|
| Char kirjutas: |
| PAUKA kirjutas: |
| et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka. |
aga kui mul on 5 kaarti?
midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/ |
siis on mingi voolujaotur tõesti omal kohal, aga palju odavam on panna igale kaardile oma psu, kui et osta mingeid suuri ja kalleid plokke. (eesmärk on ikka raha teenida ju)
viimati muutis PAUKA 29.01.2014 17:20:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 17:19:36
|
|
|
Char, ei ole seda vaja. Selle asemel võid kahe toiteka PS_ON-d omavahel ühendada ja kahe toiteka COM-d omavahel ühendada
Või siis teisel toitekal lihtsalt ühendad PS_ON ja COM omavahel ning paned toitekate ette lülitiga pikendusjuhtme + emaplaadi automaatselt bootima, kui voolu saab.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.01.2014 17:20:18
|
|
|
| Char kirjutas: |
| PAUKA kirjutas: |
| et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka. |
aga kui mul on 5 kaarti?
midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/ |
Osta endale 150 eur eest 1000w kvaliteettoitekas ja mure lahendatud. Siin müügifoorumis on toitekamüüjaid küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|