|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
21.01.2014 11:04:51
|
|
|
Kõikidele huvilistele toimub taaskord TTÜ e-Sport lan, kus on ka esmakordselt CS:GO võistlusmänguna kirjas: www.ttu.ee/esport
NB! CS:GO jaoks otsitakse mänguvana.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
21.01.2014 20:53:16
|
|
|
Nuh mayam paneb esimese lan'i kinni või
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
21.01.2014 23:05:25
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
Nuh mayam paneb esimese lan'i kinni või  |
Esimene lan meil on Assembly Winter Soomes. 31 jaanuar - 2 veebruar
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
22.01.2014 10:30:32
|
|
|
| cheti, seal veel keegi nii nimekas osaleja on kui teie?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
22.01.2014 15:38:32
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| cheti, seal veel keegi nii nimekas osaleja on kui teie? |
Tiimid, kes minemas hetkel:
Cursive
ENCE eSports
MayaM Gaming
minttu
partyastronauts
Team Menace.fi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
22.01.2014 15:45:25
|
|
|
| Easy win MayaMile sellise listi juures.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
22.01.2014 15:47:49
|
|
|
Ära alahinda, ENCE on päris tugev tiim
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
22.01.2014 18:43:41
|
|
|
Me vaatasime kah klanniga, et pole väga mõtet tulla kui kõik tiimis vähemalt Legendary Eagle-id pole.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
22.01.2014 19:26:15
|
|
|
| aap14, mis klann teil? Vaatan, et H2k kohe vastaseks Mayamile.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
22.01.2014 22:56:42
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| aap14, mis klann teil? Vaatan, et H2k kohe vastaseks Mayamile. |
Parafraseerides siis mitte ebatavalist public matchmakingu mängu algust siis "we're not a clan, just a couple of friends"
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
23.01.2014 00:21:12
|
|
|
Sai selle kodanikuga 2 mängu tehtud ja ränk tõusis meil mõlemal, lisaks väga põnevad/pingelised mängud olid, nalja sai ka, seega soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
23.01.2014 02:09:26
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Easy win MayaMile sellise listi juures. |
Sa ei tea vist väga palju cs comp skenest
Aga gl mayamile, lahe värk, et lan'ile ka saadetakse.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
23.01.2014 09:00:45
|
|
|
Mikiki, pigem lihtsalt optimistlik, sest alati meeldib omadele poistele kaasa elada.
Pole ise nüüd pea kuu aega lasknud, aga kel huvi siis võiks teha. MGE rank siis, MGE ja DMG vahel pendeldama jäänud nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
25.01.2014 07:28:09
|
|
|
välk tavaliselt samase kohta 2 korda ei löö aga.....
http://www.upload.ee/image/3846609/nuga2.jpg 
Spoiler 
2 Well-Worni on müügis 170euri ringis
ei tea mis selle Battle-Scarred hinnaks panna
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.01.2014 14:55:13
|
|
|
lazynator, kastist said? niisama vist erilisemad relvad kätte ei dropi ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
25.01.2014 15:13:27
|
|
|
| rmc kirjutas: |
lazynator, kastist said? niisama vist erilisemad relvad kätte ei dropi ?  |
jah alles sain ja nüüd jälle eelmine läks 144euriga
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
25.01.2014 15:56:44
|
|
|
täitsa lõpp Palju kaste kahe noa vahel avasid vahepeal ?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
25.01.2014 16:02:01
|
|
|
| lazynator, enam tööl käima ei pea?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
25.01.2014 17:44:10
|
|
|
kaurrrr, 15 umbes
Evil14, jep tuleb paar accounti juurde osta ja idle serveri farmima panna
tean mõnda kes on juba üle 100 kasti avanud ja midagi pole saanud
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
25.01.2014 22:26:09
|
|
|
| TTÜ laniks on kellelgi tiimi pakkuda? Tahaks esimesel GO lanil ka ära käia. Rank kotka kandis (kui see üldse midagi loeb lol). 1.6-ga sai käidud oma 6-l lanil, kogemust peaks piisavalt olema.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
26.01.2014 12:54:24
|
|
|
Ostetakse neid itemeid siis tõsiselt ?
MUl mäng olemas aga pole seda absul mänginud kuigi see võtmete ja asjadesaamise süsteem paistab päris lõbus eriti kui keegi neid ostab ka.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts608
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
26.01.2014 15:10:49
|
|
|
| Mul on iga müüki pandud "skin" läinud põhimõtteliselt kohe ära (kohe tuleb e-kiri, et asi on müüdud).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceWeasy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
26.01.2014 19:31:21
|
|
|
Eks skinne ikka ostetakse, kes ostab odavaid paari sendiseid, et contracti kaudu midagi saada 10 relva siis vahetab ringi 1 parema vastu. Ja kes siis ostab endale kallimaid skinne... fäänsi ju.
Ise olen võtmete alla oma 60euroraha pannud ja parim mis vastu sain oli 2.15.- eurot maksev five-seven. Ülejäänud vahemikus 0,03.- senti kuni ~0.50.-senti. Ehk siis igasugune fortuuna mind küll soosinud ei ole. Samas sõber kellega koos mängin, temal on lood hoopis teistmoodi. Samamoodi investeerinud no nii ~60.-eurot ja saanud 2 nuga millest üks oli saamise ajal kõige kallim 315eurot ja teine odavamapoolsem mille ta maha müüs ja 75eurot sai(osteti 10minuti jooksul peale müüki panekut). Rääkimata igast AKdest, AWPdest mis olnud 50-90eurot väärt. Aga eks neid hoiab endal alles ja relvadel peal, miks ka mitte. Aga see kuidas mõni inimene neid kallimaid relvi ja asju ära kobistab on ikka kaunis uskumatu... ostab kasti, teeb lahti ja oih näe, AK47 case hardened ja koos stattrakiga.
Samas meenub aeg kus kastid alles tulid, korjasin 7 kasti kokku ja avasin ning sain 6 (jah KUUS) mag7 mementot järjest, säh sulle õnne.
Ega midagi väga viriseda pole, eks see üks paras õnnemäng ole mis saad ja mis kvaliteediga. Pigem on tüütud situatsioonid kui mängid MM ja vastu tuleb järjekordne 4-5 mehe premade. Noh heaküll, las mängivad mis seal ikka... tihti neile vee peale ka tõmmanud aga kui õhtul ikka mitu sellist mängu jutti siis vaikselt nagu tüütab ära.
Teine asi on muidugi see tickrate või lag või mis iganes see on, et kui lased vastast ja verd lendab ja miskit viga talle ei tee. Kuskil oli ka pikem seletus miks see nii on ja vist oli tickratega seotud aga kindlalt ei mäleta ja pead ei anna. Või siis hetked kui lased AKga ning tabad vastast ja hiljem näed, et tegid 3 dmg 2 hitiga.
Mäng ise pakub õhtuti 1-2 sõbraga koos mängides siiski toredat meelelahutust, kui vaid oleks rohkem vanemaid ja/või toredamaid inimesi kellega mängida ilma, et peaks mikritest kuulama miskise tattnoka seosetut lalinat.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2014 23:39:25
|
|
|
| IceWeasy kirjutas: |
...
Mäng ise pakub õhtuti 1-2 sõbraga koos mängides siiski toredat meelelahutust, kui vaid oleks rohkem vanemaid ja/või toredamaid inimesi kellega mängida ilma, et peaks mikritest kuulama miskise tattnoka seosetut lalinat. |
Olen ka ca 10 euri pannud võtmete alla, aga pole kastidest midagi saanud. Õnneasi tõesti. Samuti ka see MM teema, et kui ise premade tiimiga ei lähe, siis on suur shanss omangut saada.
Mis puutub vanematesse mängijatesse, siis hiljaaegu samal teemal siin sõna võtsin, seega kui huvitab lisa "p2tu" steamis.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
28.01.2014 13:55:52
|
|
|
Placement matchid panid mind Master Guardian I-ks, need mängisin üksi. Pärast seda on mitmed sõbrad huvi hakanud tundma, ilma 1.6 kogemuseta, pole õnnestunud nendega veel mängu võita aga pole palju puudu ka jäänud. Vähemalt on lõbus.
Viimased paar kuud olen paar kasti kuus avanud, millegipärast on selline tunne et GO-s on lihtsurelikul nuga "lihtsam" saada kui TF2-s Unusuali, kuigi sisuliselt sama blingiga tegu... Vahepeal on on paar-kolm eurot steami istuma ka jäänud, paarikümne sendiga saab täitsa korralikke minimal wear lillasid skinne mida kastidest juba tuhandeid on kukkunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EC`hade
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ss4nder
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
31.01.2014 22:02:07
|
|
|
h2k vastu on küll hetkel natuke kurb.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ss4nder
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012
|
31.01.2014 22:09:53
|
|
|
| On tõesti, aga minu arvates täiesti erineva tasemega tiimid ka.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
31.01.2014 22:20:11
|
|
|
Seda küll h2k vendadel rohkem kogemust ka, esimesest lanist midagi ulmelist loota ei saagi
Samas cheti sai Andersi käest +rep nii et see on ka hea
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
31.01.2014 22:22:26
|
|
|
Pistol roundid olid vähemalt kenad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makipull
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2011
|
31.01.2014 23:00:05
|
|
|
| Kindlasti ei mänginud mayam vennad oma parimat päeva, teades ise lähemalt seda tiimi
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Verdungo
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2014
|
06.02.2014 04:54:22
|
|
|
| Parim päev või mitte, ära lasti nad valusalt ja tasemevahe mängis ka oma rolli. Eks sellest onlineri staatusest tuleb jagu saada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
06.02.2014 18:35:06
|
|
|
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?
Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
06.02.2014 18:44:20
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?
Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik. |
Igatpidi on 144hz/120hz parem kui 75 või 60hz!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
06.02.2014 19:30:33
|
|
|
Seda ma täna nägin, et keegi kleepsu sai. Nüüd saan vähemalt arvu, et see käib relvade peale
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
06.02.2014 20:42:34
|
|
|
| cheti kirjutas: |
| Redikate kirjutas: |
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?
Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik. |
Igatpidi on 144hz/120hz parem kui 75 või 60hz! |
Ise olen rahul 144Hz'ga (Asus VG248QE)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
06.02.2014 23:57:33
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?
Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik. |
75 pealt 120ne peale, nagu öö ja päev (benq XL2410T)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
07.02.2014 00:03:38
|
|
|
| Kuidas see erinevus nagu tunda annab visuaalselt ning kui palju l33t skilli juurde toksib?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
07.02.2014 00:06:35
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Kuidas see erinevus nagu tunda annab visuaalselt ning kui palju l33t skilli juurde toksib? |
Minu talupoja silmade jaoks jookseb pilt lihtsalt sujuvamalt. Muidugi selleks peaks fpsi olema sama palju kui kuvaril hertze vist.
Muidu viimase update'iga kaasa tulnud AUG on ikka väga tüütu.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
07.02.2014 01:06:51
|
|
|
| ei usu et mingit skilli juurde annab, eriti minu taseme juures, aga jah, vaadata on kõvasti parem seda pilti
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
07.02.2014 01:19:02
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| ei usu et mingit skilli juurde annab, eriti minu taseme juures, aga jah, vaadata on kõvasti parem seda pilti |
see ei tee sust paremat mängijat, aga see aitab sul paremini mängida
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
07.02.2014 02:16:44
|
|
|
Visuaalselt on kindlasti sujuvam kui fps võimaldab, kuid tegelt peaks olema ka üliväike advantage, s.t kuna monitor refreshib pilti vastavalt 2/2.4x kiiremini (120hz/144hz võrreldes 60hz'ga), siis oleks loogiline kui sa näed vastast varem kui 60hz monitoriga. (Vähemalt eeldusel kui viimane refresh toimus siis, kui vastane oli veel seina taga, s.t teda polnud näha. Liikudes nurga tagant välja, omakorda eeldades, et erineva refresh rate'ga monitorid alustavad nüüd samal ajal kaadri joonistamist, siis peaks 144hz monitoriga nägema vastast ligikaudu 0.01 sekundit varem, mis on tegelikult üliväike, kuid vähemalt midagigi).
Üldine eelis tuleb ikka esile sujuvuses ja ghosting'u puudumises - ei teki udust kujutist.
Loodan, et tekst liiga arusaamatuks ei jäänud
Pean veel mainima, et monitor sind tunduvalt paremaks mängijaks ei tee, kuid kindlasti toetab sinu arengut mingis mõttes - alguses võib natuke harjumist vajada.
Edu loomulikult ka chetile ja MayaM'ile. Loodan, et see üks lan ei morjendanud teid - eks neid võimalusi tuleb veel, kus äkki tiim suudab sind ka rohkem toetada (seekord jäi teiste esitus natukene alla arvestust)
E: Tohoh, see on küll tore uudis: http://www.hltv.org/news/12018-dodz-joins-mayam-gaming
1.6's oli küll tegija, loodame, et saab ka csgo's sellisele tasemele
viimati muutis Rand0m 07.02.2014 08:51:31, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.02.2014 02:35:18
|
|
|
ghosting ja refresh rate ei ole niimoodi seotud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
07.02.2014 13:05:58
|
|
|
| uus update on suht jama, nüüd kui horisintaalselt liigud siis kuulid ei lähe üldse pihta , nüüd on lihtsam CT olla sest AUG on väga overpowered
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
07.02.2014 14:43:33
|
|
|
120Hz jne monitorite kohta tasub uurida siit: http://www.blurbusters.com/
Kasu saamine sellest selgub pärast mõningast kasutamist. Kui arvestada seda, et need monitorid on bluri vabamad, siis tõenäoliselt on lihtsam eristada vaenalsi jne.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|