Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 21.01.2014 11:04:51 vasta tsitaadiga

Kõikidele huvilistele toimub taaskord TTÜ e-Sport lan, kus on ka esmakordselt CS:GO võistlusmänguna kirjas: www.ttu.ee/esport

NB! CS:GO jaoks otsitakse mänguvana.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 21.01.2014 20:53:16 vasta tsitaadiga

Nuh mayam paneb esimese lan'i kinni või icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 23:05:25 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
Nuh mayam paneb esimese lan'i kinni või icon_biggrin.gif

Esimene lan meil on Assembly Winter Soomes. 31 jaanuar - 2 veebruar icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 10:30:32 vasta tsitaadiga

cheti, seal veel keegi nii nimekas osaleja on kui teie?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 22.01.2014 15:38:32 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
cheti, seal veel keegi nii nimekas osaleja on kui teie?

Tiimid, kes minemas hetkel:
Cursive
ENCE eSports
MayaM Gaming
minttu
partyastronauts
Team Menace.fi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 15:45:25 vasta tsitaadiga

Easy win MayaMile sellise listi juures.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 22.01.2014 15:47:49 vasta tsitaadiga

Ära alahinda, ENCE on päris tugev tiim icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:32:10 vasta tsitaadiga

ENCE, partyastronauts, h2k ja minttu on väga tugevad tiimid jep, päris raskeks läheb.

e/ uudis kah väljas: http://www.hltv.org/news/11974-assembly-winter-2014-release-info


viimati muutis 2jalga 22.01.2014 18:46:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:43:41 vasta tsitaadiga

Me vaatasime kah klanniga, et pole väga mõtet tulla kui kõik tiimis vähemalt Legendary Eagle-id pole.
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 19:26:15 vasta tsitaadiga

aap14, mis klann teil? Vaatan, et H2k kohe vastaseks Mayamile.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 21:46:34 vasta tsitaadiga

Otsiks siis rahvast kellega mängida, sest solo on täiesti talumatu praegu. praegu siis Nova 1, endine Master Guardian. Lasta tajun ja käsi ei värise.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198093956114/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 22:56:42 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
aap14, mis klann teil? Vaatan, et H2k kohe vastaseks Mayamile.

Parafraseerides siis mitte ebatavalist public matchmakingu mängu algust siis "we're not a clan, just a couple of friends" icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 00:21:12 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Otsiks siis rahvast kellega mängida, sest solo on täiesti talumatu praegu. praegu siis Nova 1, endine Master Guardian. Lasta tajun ja käsi ei värise.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198093956114/


Sai selle kodanikuga 2 mängu tehtud ja ränk tõusis meil mõlemal, lisaks väga põnevad/pingelised mängud olid, nalja sai ka, seega soovitan! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.01.2014 02:09:26 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Easy win MayaMile sellise listi juures.

Sa ei tea vist väga palju cs comp skenest icon_biggrin.gif
Aga gl mayamile, lahe värk, et lan'ile ka saadetakse.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 09:00:45 vasta tsitaadiga

Mikiki, pigem lihtsalt optimistlik, sest alati meeldib omadele poistele kaasa elada. thumbs_up.gif

Pole ise nüüd pea kuu aega lasknud, aga kel huvi siis võiks teha. MGE rank siis, MGE ja DMG vahel pendeldama jäänud nüüd.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 25.01.2014 07:28:09 vasta tsitaadiga

välk tavaliselt samase kohta 2 korda ei löö aga.....

http://www.upload.ee/image/3846609/nuga2.jpg icon_biggrin.gificon_biggrin.gif beer_yum.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


2 Well-Worni on müügis 170euri ringis
ei tea mis selle Battle-Scarred hinnaks panna

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 14:55:13 vasta tsitaadiga

lazynator, kastist said? niisama vist erilisemad relvad kätte ei dropi ? icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 25.01.2014 15:13:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
lazynator, kastist said? niisama vist erilisemad relvad kätte ei dropi ? icon_razz.gif


jah icon_smile.gif alles sain ja nüüd jälle eelmine läks 144euriga

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 25.01.2014 15:56:44 vasta tsitaadiga

täitsa lõpp icon_biggrin.gif Palju kaste kahe noa vahel avasid vahepeal ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 16:02:01 vasta tsitaadiga

lazynator, enam tööl käima ei pea?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 25.01.2014 17:44:10 vasta tsitaadiga

kaurrrr, 15 umbes
Evil14, icon_biggrin.gif jep tuleb paar accounti juurde osta ja idle serveri farmima panna

tean mõnda kes on juba üle 100 kasti avanud ja midagi pole saanud

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 22:26:09 vasta tsitaadiga

TTÜ laniks on kellelgi tiimi pakkuda? Tahaks esimesel GO lanil ka ära käia. Rank kotka kandis (kui see üldse midagi loeb lol). 1.6-ga sai käidud oma 6-l lanil, kogemust peaks piisavalt olema.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2014 12:54:24 vasta tsitaadiga

Ostetakse neid itemeid siis tõsiselt icon_biggrin.gif?
MUl mäng olemas aga pole seda absul mänginud kuigi see võtmete ja asjadesaamise süsteem paistab päris lõbus eriti kui keegi neid ostab ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 26.01.2014 14:17:40 vasta tsitaadiga

neid skinne ostetakse ikka päris hoolega.. paari sendised skinnid lähevad kah päris ruttu.
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 26.01.2014 15:10:49 vasta tsitaadiga

Mul on iga müüki pandud "skin" läinud põhimõtteliselt kohe ära (kohe tuleb e-kiri, et asi on müüdud).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 26.01.2014 19:31:21 vasta tsitaadiga

Eks skinne ikka ostetakse, kes ostab odavaid paari sendiseid, et contracti kaudu midagi saada 10 relva siis vahetab ringi 1 parema vastu. Ja kes siis ostab endale kallimaid skinne... fäänsi ju.

Ise olen võtmete alla oma 60euroraha pannud ja parim mis vastu sain oli 2.15.- eurot maksev five-seven. Ülejäänud vahemikus 0,03.- senti kuni ~0.50.-senti. Ehk siis igasugune fortuuna mind küll soosinud ei ole. Samas sõber kellega koos mängin, temal on lood hoopis teistmoodi. Samamoodi investeerinud no nii ~60.-eurot ja saanud 2 nuga millest üks oli saamise ajal kõige kallim 315eurot ja teine odavamapoolsem mille ta maha müüs ja 75eurot sai(osteti 10minuti jooksul peale müüki panekut). Rääkimata igast AKdest, AWPdest mis olnud 50-90eurot väärt. Aga eks neid hoiab endal alles ja relvadel peal, miks ka mitte. Aga see kuidas mõni inimene neid kallimaid relvi ja asju ära kobistab on ikka kaunis uskumatu... ostab kasti, teeb lahti ja oih näe, AK47 case hardened ja koos stattrakiga.
Samas meenub aeg kus kastid alles tulid, korjasin 7 kasti kokku ja avasin ning sain 6 (jah KUUS) mag7 mementot järjest, säh sulle õnne.

Ega midagi väga viriseda pole, eks see üks paras õnnemäng ole mis saad ja mis kvaliteediga. Pigem on tüütud situatsioonid kui mängid MM ja vastu tuleb järjekordne 4-5 mehe premade. Noh heaküll, las mängivad mis seal ikka... tihti neile vee peale ka tõmmanud aga kui õhtul ikka mitu sellist mängu jutti siis vaikselt nagu tüütab ära.
Teine asi on muidugi see tickrate või lag või mis iganes see on, et kui lased vastast ja verd lendab ja miskit viga talle ei tee. Kuskil oli ka pikem seletus miks see nii on ja vist oli tickratega seotud aga kindlalt ei mäleta ja pead ei anna. Või siis hetked kui lased AKga ning tabad vastast ja hiljem näed, et tegid 3 dmg 2 hitiga.

Mäng ise pakub õhtuti 1-2 sõbraga koos mängides siiski toredat meelelahutust, kui vaid oleks rohkem vanemaid ja/või toredamaid inimesi kellega mängida ilma, et peaks mikritest kuulama miskise tattnoka seosetut lalinat.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2014 23:39:25 vasta tsitaadiga

IceWeasy kirjutas:

...

Mäng ise pakub õhtuti 1-2 sõbraga koos mängides siiski toredat meelelahutust, kui vaid oleks rohkem vanemaid ja/või toredamaid inimesi kellega mängida ilma, et peaks mikritest kuulama miskise tattnoka seosetut lalinat.


Olen ka ca 10 euri pannud võtmete alla, aga pole kastidest midagi saanud. Õnneasi tõesti. Samuti ka see MM teema, et kui ise premade tiimiga ei lähe, siis on suur shanss omangut saada.

Mis puutub vanematesse mängijatesse, siis hiljaaegu samal teemal siin sõna võtsin, seega kui huvitab lisa "p2tu" steamis.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 28.01.2014 13:55:52 vasta tsitaadiga

Placement matchid panid mind Master Guardian I-ks, need mängisin üksi. Pärast seda on mitmed sõbrad huvi hakanud tundma, ilma 1.6 kogemuseta, pole õnnestunud nendega veel mängu võita aga pole palju puudu ka jäänud. Vähemalt on lõbus.

Viimased paar kuud olen paar kasti kuus avanud, millegipärast on selline tunne et GO-s on lihtsurelikul nuga "lihtsam" saada kui TF2-s Unusuali, kuigi sisuliselt sama blingiga tegu... Vahepeal on on paar-kolm eurot steami istuma ka jäänud, paarikümne sendiga saab täitsa korralikke minimal wear lillasid skinne mida kastidest juba tuhandeid on kukkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EC`hade
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2014




sõnum 28.01.2014 16:17:36 vasta tsitaadiga

üleeilne ESEA 4k ja 1v4, hope you like it eat.gif
http://www.youtube.com/watch?v=L42bCZbgAiQ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 21:50:24 vasta tsitaadiga

Hetkel MayaM vs H2k vaadatav koos casteritega: http://www.twitch.tv/nipgamingtv
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 31.01.2014 22:02:07 vasta tsitaadiga

ss4nder kirjutas:
Hetkel MayaM vs H2k vaadatav koos casteritega: http://www.twitch.tv/nipgamingtv

h2k vastu on küll hetkel natuke kurb.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 22:09:53 vasta tsitaadiga

On tõesti, aga minu arvates täiesti erineva tasemega tiimid ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 31.01.2014 22:20:11 vasta tsitaadiga

Seda küll h2k vendadel rohkem kogemust ka, esimesest lanist midagi ulmelist loota ei saagi icon_biggrin.gif
Samas cheti sai Andersi käest +rep nii et see on ka hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 22:22:26 vasta tsitaadiga

Pistol roundid olid vähemalt kenad icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 31.01.2014 23:00:05 vasta tsitaadiga

Kindlasti ei mänginud mayam vennad oma parimat päeva, teades ise lähemalt seda tiimi
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Verdungo
HV vaatleja
Verdungo

liitunud: 04.02.2014




sõnum 06.02.2014 04:54:22 vasta tsitaadiga

Parim päev või mitte, ära lasti nad valusalt ja tasemevahe mängis ka oma rolli. Eks sellest onlineri staatusest tuleb jagu saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 06.02.2014 18:35:06 vasta tsitaadiga

Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?

Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 18:44:20 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?

Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik.

Igatpidi on 144hz/120hz parem kui 75 või 60hz!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 19:05:20 vasta tsitaadiga

Vaatan, et FB Eesti CS:GO jutt siia kohati ei jõua. Igatahes:
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/1x54df/counterstrike_global_offensive_update_for_2514/

Päris huvitavad muudatused. Kui see tõsi on...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 06.02.2014 19:30:33 vasta tsitaadiga

Seda ma täna nägin, et keegi kleepsu sai. Nüüd saan vähemalt arvu, et see käib relvade peale beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 06.02.2014 20:42:34 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
Redikate kirjutas:
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?

Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik.

Igatpidi on 144hz/120hz parem kui 75 või 60hz!

Ise olen rahul 144Hz'ga (Asus VG248QE) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.02.2014 23:57:33 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Siin kedagi on kes on 60Hz pealt 144Hz peale kolinud? Kommentaare?

Ei taha mingit flame wari, sõna võtta ainult siis kui oled 144Hz omanik.
75 pealt 120ne peale, nagu öö ja päev thumbs_up.gif (benq XL2410T)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 00:03:38 vasta tsitaadiga

Kuidas see erinevus nagu tunda annab visuaalselt ning kui palju l33t skilli juurde toksib?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 07.02.2014 00:06:35 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kuidas see erinevus nagu tunda annab visuaalselt ning kui palju l33t skilli juurde toksib?

Minu talupoja silmade jaoks jookseb pilt lihtsalt sujuvamalt. Muidugi selleks peaks fpsi olema sama palju kui kuvaril hertze vist.

Muidu viimase update'iga kaasa tulnud AUG on ikka väga tüütu.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.02.2014 01:06:51 vasta tsitaadiga

ei usu et mingit skilli juurde annab, eriti minu taseme juures, aga jah, vaadata on kõvasti parem seda pilti
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 01:19:02 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
ei usu et mingit skilli juurde annab, eriti minu taseme juures, aga jah, vaadata on kõvasti parem seda pilti

see ei tee sust paremat mängijat, aga see aitab sul paremini mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 07.02.2014 02:16:44 vasta tsitaadiga

Visuaalselt on kindlasti sujuvam kui fps võimaldab, kuid tegelt peaks olema ka üliväike advantage, s.t kuna monitor refreshib pilti vastavalt 2/2.4x kiiremini (120hz/144hz võrreldes 60hz'ga), siis oleks loogiline kui sa näed vastast varem kui 60hz monitoriga. (Vähemalt eeldusel kui viimane refresh toimus siis, kui vastane oli veel seina taga, s.t teda polnud näha. Liikudes nurga tagant välja, omakorda eeldades, et erineva refresh rate'ga monitorid alustavad nüüd samal ajal kaadri joonistamist, siis peaks 144hz monitoriga nägema vastast ligikaudu 0.01 sekundit varem, mis on tegelikult üliväike, kuid vähemalt midagigi).
Üldine eelis tuleb ikka esile sujuvuses ja ghosting'u puudumises - ei teki udust kujutist.

Loodan, et tekst liiga arusaamatuks ei jäänud icon_rolleyes.gif
Pean veel mainima, et monitor sind tunduvalt paremaks mängijaks ei tee, kuid kindlasti toetab sinu arengut mingis mõttes - alguses võib natuke harjumist vajada.

Edu loomulikult ka chetile ja MayaM'ile. Loodan, et see üks lan ei morjendanud teid - eks neid võimalusi tuleb veel, kus äkki tiim suudab sind ka rohkem toetada icon_smile.gif (seekord jäi teiste esitus natukene alla arvestust)
E: Tohoh, see on küll tore uudis: http://www.hltv.org/news/12018-dodz-joins-mayam-gaming
1.6's oli küll tegija, loodame, et saab ka csgo's sellisele tasemele thumbs_up.gif


viimati muutis Rand0m 07.02.2014 08:51:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 02:35:18 vasta tsitaadiga

ghosting ja refresh rate ei ole niimoodi seotud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 13:05:58 vasta tsitaadiga

uus update on suht jama, nüüd kui horisintaalselt liigud siis kuulid ei lähe üldse pihta , nüüd on lihtsam CT olla sest AUG on väga overpowered
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 07.02.2014 14:43:33 vasta tsitaadiga

120Hz jne monitorite kohta tasub uurida siit: http://www.blurbusters.com/

Kasu saamine sellest selgub pärast mõningast kasutamist. Kui arvestada seda, et need monitorid on bluri vabamad, siis tõenäoliselt on lihtsam eristada vaenalsi jne.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.