Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 01:11:48 vasta tsitaadiga

Kas siin keegi 6 GPU ka ühe mobo peal tööle on saanud ?
Mul 5 tk korras, kuid 6 ei saa kuidagi tööle. Device manageris hüüumärgiga, code 43.
Googeldamine pole mingit tulemust andnud.

Proovisin moditud 13.11 driverit, siis näen kõiki kaarte, kuid minerit tööle panna ei saa, viskab kinni kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 01:19:55 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Kas siin keegi 6 GPU ka ühe mobo peal tööle on saanud ?
Mul 5 tk korras, kuid 6 ei saa kuidagi tööle. Device manageris hüüumärgiga, code 43.
Googeldamine pole mingit tulemust andnud.

Proovisin moditud 13.11 driverit, siis näen kõiki kaarte, kuid minerit tööle panna ei saa, viskab kinni kohe.

Mul väike kogemust on aga kas sellest tänapäeval abi on:
Windows 7 64bit
Catalyst 11.12, SDK 2.5
MSI 790FXA-GD70

2*HD5970+2*HD6870 toimib (kokku 4 füüsilist kaart, 6 füüsilist GPU-d). Aga kui ühe kaardi juurde lisasin (7 füüsilist GPU-d) siis andis cgminer veateate:
Error -6: Creating Command Queue. (clCreateCommandQueue)
Try to disable device 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 05:23:56 vasta tsitaadiga

degreal, pole abiks.
Ma nüüd ei saa aru, kas tarkvaraline või riistvaraline probleem icon_biggrin.gif

Edit:

Uskumatu, aga sain tööle.
Win 7 all koos moditud 13.1 driveriga (techpowerupi oma) thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Win8.1 all ei saanud mitte kuidagi.


Asus 280X DC2 korralik monstrum gigabuti kõrval.
Hashib 760, on tsips vaiksem kui Gigabutt, tempid täpselt 10c sitemad kui Gigabutil, mis sest et jahuti on 2 x suurem icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 06:20:28 vasta tsitaadiga

Doge käis hetk tagasi 300 peal ära. Uskumatu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 07:09:40 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
Doge käis hetk tagasi 300 peal ära. Uskumatu.

Pean vist Cryptsyt tänama, et ta mu raha kinni hoidis, täna on hind juba ulme icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 08:00:04 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
degreal, pole abiks.
Ma nüüd ei saa aru, kas tarkvaraline või riistvaraline probleem icon_biggrin.gif

Edit:

Uskumatu, aga sain tööle.
Win 7 all koos moditud 13.1 driveriga (techpowerupi oma) thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Win8.1 all ei saanud mitte kuidagi.


Asus 280X DC2 korralik monstrum gigabuti kõrval.
Hashib 760, on tsips vaiksem kui Gigabutt, tempid täpselt 10c sitemad kui Gigabutil, mis sest et jahuti on 2 x suurem icon_eek.gif



Asuse stock volt 1256mv vs Gigabuti 1200mv icon_wink.gif Flashi kaart 1100mv peale ja saad 10-15c alla ;D


Haha, seekord läks siis tõesti hästi, et cryptsy uima pani icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.01.2014 08:03:24 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi, ma sain eile teha ühe ostu 100 peal ja müügi 150 peal ja õhtul ostin jälle 130 peal ja panin 200 peal müüki ja oh üllatust hommikul, et oligi ära läinud icon_biggrin.gif Võiks veel paar korda lainetada mõnusalt ja siis oleks juba peaaegu 1 BTC maast leitud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 08:39:37 vasta tsitaadiga

Täna õhtul saab kahjuks kogu see kaevamise lõbu läbi - Next Diff 2000+ icon_cry.gif icon_biggrin.gif
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.01.2014 09:09:23 vasta tsitaadiga

No nüüd tuleb lihtsalt turul mängida icon_biggrin.gif aga küll see hind jälle langema hakkab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 09:24:17 vasta tsitaadiga

Ma lükkasin eile 500 000 doget 140 peal maha ja ise olin jube rahul.
Peale seda kukkus suht kohe 100 peale.
Vaadates tänast hinda nii rahul enam ei ole icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.01.2014 09:27:10 vasta tsitaadiga

ma pakun, et täna viskab Doge hinna kuskilt 350 peale veel icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 09:39:59 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma viimasel ajal jälginud olen siis Ameerika ja Hiina tavaliselt pumbivad ja kui Euroopa ärkab hakkab jube dump icon_biggrin.gif Pole küll jube sügavat ja tehnilist analüüsi teinud aga selline mulje on jäänud ja enda omad lükkasin nüüd 280 pealt maha.
EAC ei ole täna mõtet isegi praeguse diffi juures kaevata - kasumlikkus ikka 2x väiksem kui DOGE'l icon_razz.gif



Kas keegi viimasel ajal MTGoxist on raha välja kandnud või on see koht surnud ? BTC hind on küll hea aga kui raha tuleb ikka kuid oodata pole asjal mõtet icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 09:42:43 vasta tsitaadiga

Viimati võttis sõber sealt välja 3 nädalaga
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2014 09:52:47 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Täna õhtul saab kahjuks kogu see kaevamise lõbu läbi - Next Diff 2000+ icon_cry.gif icon_biggrin.gif

Hind peab tõusma siis lihtsalt, aga seda juba raske öelda. Käive ikka müstiline dogel. Kui eeldame, et teatud kamp ostis kogu selle tõusu aja ja müüa ei kavatse, siis korruta hetke hind veel 2-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 09:55:09 vasta tsitaadiga

Ou my god, päris ulme, dogehouse ka nii umbe aetud .D
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 09:59:27 vasta tsitaadiga

watafaaak, mis toimub? kas peaks kõik maha müüma või veel suuremat tõusu ootama? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 10:04:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Täna õhtul saab kahjuks kogu see kaevamise lõbu läbi - Next Diff 2000+ icon_cry.gif icon_biggrin.gif

Hind peab tõusma siis lihtsalt, aga seda juba raske öelda. Käive ikka müstiline dogel. Kui eeldame, et teatud kamp ostis kogu selle tõusu aja ja müüa ei kavatse, siis korruta hetke hind veel 2-ga.



Arvestades, et 94% kõikidest DOGEdest kuulub 6% kõikidest rahkottidest ja 20% on üldse ainult viie rahkoti arvel siis ilmselt käib mäng üle meie pea jah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2014 10:23:36 vasta tsitaadiga

Heh, sellist hinda ei osanud isegi unes näha, mis täna hommikul vastu vaatab.

On mõni mitte-umbes suurem dogepool ka töös?
fast pool ja suchcoins mis ma olen kasutanud, on mõlemad umbe ära aetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 10:27:52 vasta tsitaadiga

Tundub suht standard graafik icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 10:29:49 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Tundub suht standard graafik icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd on ainult küsimus, kaua see tipp kestab icon_smile.gif, et õigel ajal sell nuppu peksaks.

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 10:31:44 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Tundub suht standard graafik icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


oi ma väga loodan, et see juhtub, hetkel wallet peaaegu tühi ja tegelikult oli plaan pikemalt hoida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 10:57:35 vasta tsitaadiga

Ilmselt täpselt see stsenaarium tulebki. Aastate jooksul taolisi kräshe päris mitmeid nähtud. Kuna cryptorahad on sellisele kukkumisele veel eriti "vastuvõtlikud", siis võib vabalt juhtuda, et peale uue low saabumist enam ei toibutagi.
DOGE varajane kuulsus võib hiljem karmilt kätte maksta.
Päris julm statistika. Pooleteist kuuga oli korraks mündi väärtus 80M USD. Tehke järgi. icon_biggrin.gif

Kes DOGE hinnast viimast võtta tahab siis liituge doge.muchdig.com
Neil hetkel boonus programm. Jagavad laiali 500K DOGE. Iga 1000 kaevatu kohta annavad 250 peale.
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1vobyu/giveaway_500000_doge_just_for_mining/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2014 11:03:01 vasta tsitaadiga

ärge väga tormake...
This will continue until we reach 500,000 Ð given out in bonuses...

Aga muidu poolid umbes, nii et eks sellisel väiksemal omad plussid thumbs_up.gif
Kuigi väiksus on volatiivse turu puhul alati miinus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 21.01.2014 11:08:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt täpselt see stsenaarium tulebki. Aastate jooksul taolisi kräshe päris mitmeid nähtud. Kuna cryptorahad on sellisele kukkumisele veel eriti "vastuvõtlikud", siis võib vabalt juhtuda, et peale uue low saabumist enam ei toibutagi.
DOGE varajane kuulsus võib hiljem karmilt kätte maksta.
Päris julm statistika. Pooleteist kuuga oli korraks mündi väärtus 80M USD. Tehke järgi. icon_biggrin.gif

Kes DOGE hinnast viimast võtta tahab siis liituge doge.muchdig.com
Neil hetkel boonus programm. Jagavad laiali 500K DOGE. Iga 1000 kaevatu kohta annavad 250 peale.
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1vobyu/giveaway_500000_doge_just_for_mining/


Ja Time Since Last Block 12 hours 2 minutes 55 seconds
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 11:30:23 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ilmselt täpselt see stsenaarium tulebki. Aastate jooksul taolisi kräshe päris mitmeid nähtud. Kuna cryptorahad on sellisele kukkumisele veel eriti "vastuvõtlikud", siis võib vabalt juhtuda, et peale uue low saabumist enam ei toibutagi.
DOGE varajane kuulsus võib hiljem karmilt kätte maksta.
Päris julm statistika. Pooleteist kuuga oli korraks mündi väärtus 80M USD. Tehke järgi. icon_biggrin.gif

Kes DOGE hinnast viimast võtta tahab siis liituge doge.muchdig.com
Neil hetkel boonus programm. Jagavad laiali 500K DOGE. Iga 1000 kaevatu kohta annavad 250 peale.
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1vobyu/giveaway_500000_doge_just_for_mining/


Ja Time Since Last Block 12 hours 2 minutes 55 seconds


Diff on üleval ja pool on väike. Kui sa mõne tunni kaevata kavatsed, siis on ainuke loogiline lahendus minna PPS pooli.
Kui pidevalt hüpata ei kavatse, siis on väikesed stabiilsed poolid väga hea alternatiiv.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 11:32:04 vasta tsitaadiga

Doge hind ajab vererõhu kõrgeks, oeh icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 11:52:57 vasta tsitaadiga

Kas siin ka keegi BTC'si või LTC'i müüb? Ilma, et peaks kuskil mtgox's konto tegema?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 11:55:34 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Doge hind ajab vererõhu kõrgeks, oeh icon_lol.gif

Müüsin enda omad hetkehinnaga maha, muidu ei saagi tööd teha vaid vahid graafikut ja hoiad hinge kinni icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 11:56:46 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
martin366 kirjutas:
Doge hind ajab vererõhu kõrgeks, oeh icon_lol.gif

Müüsin enda omad hetkehinnaga maha, muidu ei saagi tööd teha vaid vahid graafikut ja hoiad hinge kinni icon_razz.gif


haha mul sama case eksamiteks õppimisega icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 11:57:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 12:00:45 vasta tsitaadiga

Heal ajal müüsite, sest crash on ilmselt kohal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.01.2014 12:01:59 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Heal ajal müüsite, sest crash on ilmselt kohal.


Crash jõudiski kohale kukub vast 140-150 peale.

Naljakas aga ka veidi tõsi - kui Euroopa ärkab hakatakse (panic) sellima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 12:03:12 vasta tsitaadiga

Eks ootame homse ära, kõik kaevandavad nüüd terve öö dogesid taaskord... .D
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 12:04:02 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Heal ajal müüsite, sest crash on ilmselt kohal.

Mul läks natuke kehvasti.
Tahtsin 250 juures müüa ja siis läks hind langusesse. 200 juures sain lahti.
Aga arvestades, et ostsin need 30 juures, siis pole paha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 12:04:33 vasta tsitaadiga

tavai, kellel miljonid veel alles, müüge maha, äkki lükkab hinna veelgi enam alla icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2014 12:12:05 vasta tsitaadiga

Mul osteti 244 juures väike kogus. Otse turul ilmselt keegi ostis....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.01.2014 12:29:45 vasta tsitaadiga

Hind juba kasvab, ma ju ütlesin, et täna läheb 350 peale ära, seega ärge muretsege seal icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.01.2014 12:39:24 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Hind juba kasvab, ma ju ütlesin, et täna läheb 350 peale ära, seega ärge muretsege seal icon_biggrin.gif


that is called the 2nd dump.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.01.2014 12:59:12 vasta tsitaadiga

see peaks olema juba 3rd seljuhul icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 21.01.2014 13:11:26 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Goon kirjutas:
Oluline teada Feds ready to auction off $25 million in Silk Road Bitcoin

http://arstechnica.com/tech-policy/2014/01/feds-ready-to-auction-off-25-million-in-silk-road-bitcoin/



Kuna kogu see teema on nii suure kella külge pandud siis ma üldse ei imestaks, kui mõni vaal hinna üles ajab seal eesmärgiga turgu kergitada icon_razz.gif


Vastupidi, ma arvan et selle tõttu võib hind läbi põranda kukkuda (hunnik bitcoine tuleb süsteemi juurde, millega saab tehinguid teha. Nagu raha trükkimisega - kui trükitakse juurde, raha väärtus kahaneb) ja teha korrektsiooni, enne uut tõusu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 13:13:41 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Goon kirjutas:
Oluline teada Feds ready to auction off $25 million in Silk Road Bitcoin

http://arstechnica.com/tech-policy/2014/01/feds-ready-to-auction-off-25-million-in-silk-road-bitcoin/



Kuna kogu see teema on nii suure kella külge pandud siis ma üldse ei imestaks, kui mõni vaal hinna üles ajab seal eesmärgiga turgu kergitada icon_razz.gif


Vastupidi, ma arvan et selle tõttu võib hind läbi põranda kukkuda (hunnik bitcoine tuleb juurde. Nagu raha trükkimisega - kui trükitakse juurde, raha väärtus kahaneb) ja teha korrektsiooni, enne uut tõusu.



Elame näeme icon_wink.gif Ma kindlasti ei välista ka, et hind kukub aga ma ei usu. Esiteks müüakse neid oksjonil mitte ei paisata ühe suure orderina kuskile vahetusse ja tegu on ikkagi suhteliselt väikse summaga - Bitcoini päeva käive.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 14:24:46 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
watafaaak, mis toimub? kas peaks kõik maha müüma või veel suuremat tõusu ootama? icon_biggrin.gif

watafaak watafaak, ma kurat lükkasin 60k doge maha kui doge/LTC oli kursiga 0.000023, tra nüüd oleks saanud hea 4x rohkem icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 14:33:53 vasta tsitaadiga

Kiruda pole erilist mõtet. Terve elu ongi üks oleks ja poleks. Kui palju kaubelda, siis harjub selliste asjadega lõpuks ära. icon_smile.gif
Teoreetiliselt oleks minagi võinud mõne btc asemel 35 btc välja võtta, aga noh, mis teha. Samahästi oleks võinud ka veel vähem saada.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 14:41:28 vasta tsitaadiga

Hetkel pole muud, kui kühvelda palju saad ja looda, et õigeks hetkeks piisav kurss on, kui müüma hakkad .D
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 14:43:27 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Kiruda pole erilist mõtet. Terve elu ongi üks oleks ja poleks. Kui palju kaubelda, siis harjub selliste asjadega lõpuks ära. icon_smile.gif
Teoreetiliselt oleks minagi võinud mõne btc asemel 35 btc välja võtta, aga noh, mis teha. Samahästi oleks võinud ka veel vähem saada.

Aga sa võid ju hinna ära määrata mis hinnaga sa nõus ära andma oled ja siis kui see hind kätte jõuab lähevad ära icon_wink.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.01.2014 14:48:59 vasta tsitaadiga

Ennustamine on üks tänamatu töö icon_smile.gif
Kel kannatust ja kogemust, seal võib hästi minna, kes liiga ahneks läheb võib üldse ilma jääda icon_smile.gif
Eks ta ole.
Ise oleks saanud ka duubeldada, aga mis seal ikka, esimene õppetund on saadud.. või mitmes see nüüd oligi icon_biggrin.gif

võtsin veidi EACd ja Mooni eile müüdud kraami eest, hetkel on tsipa tõusnud, ehk suudan selle duubli muude vahenditega tagasi teha, risk on muidugi üpris suur, aga EAC on jälle tõusuteel kergelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 15:01:36 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Chaza! kirjutas:
OT: Kas erinevate tootjate kaardid ka kokku sobivad 2 tk näiteks gb ja msi r9 270 crossfiresse?


Crossfires ei oska öelda, aga endal tiksub AMD ja Nvidia ühes masinas..., crossfirest räägiti, et ei aita eriti kaevandamisel?

Mõtelsin tegelikult, et kui gaminguks vaja, siis võiks kokku sobida.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 15:09:33 vasta tsitaadiga

Kes pole veel tähele pannud, siis hea võimalus ka EAC müüa. Hind on võrreldes eilsega 2x.


reints kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Kiruda pole erilist mõtet. Terve elu ongi üks oleks ja poleks. Kui palju kaubelda, siis harjub selliste asjadega lõpuks ära. icon_smile.gif
Teoreetiliselt oleks minagi võinud mõne btc asemel 35 btc välja võtta, aga noh, mis teha. Samahästi oleks võinud ka veel vähem saada.

Aga sa võid ju hinna ära määrata mis hinnaga sa nõus ära andma oled ja siis kui see hind kätte jõuab lähevad ära icon_wink.gif

Sa ei saanud vist jutu mõttele üldse pihta. Kui on vaja riske maandada ja kulusid katta, siis ei ole võimalik "loteriid mängida" . On veidi arusaadavam nüüd?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2014 15:14:28 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:

Mõtelsin tegelikult, et kui gaminguks vaja, siis võiks kokku sobida.

Kui just FPS'e ei mängi on CF ok lahendus jah. R9 270 kiibistik on tegelikult üllatavalt ok...eriti arvestades kui vana see on.

Ise vahetan ikka 270 ja 270X ajapikku R9 280X/290 peale välja.
Kristoferr kirjutas:

Sa ei saanud vist jutu mõttele üldse pihta. Kui on vaja riske maandada ja kulusid katta, siis ei ole võimalik "loteriid mängida" . On veidi arusaadavam nüüd?

word thumbs_up.gif
See enamike probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 15:28:11 vasta tsitaadiga

Mida hetkel tasub kaevandada? Ma proovisin paar päeva tagcoine, kuid ei tea kas on mõtet, kuna ei tundu väga kuulus coin. Või tasuks koeri kaevata? icon_biggrin.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.