|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
21.01.2014 01:11:48
|
|
|
Kas siin keegi 6 GPU ka ühe mobo peal tööle on saanud ?
Mul 5 tk korras, kuid 6 ei saa kuidagi tööle. Device manageris hüüumärgiga, code 43.
Googeldamine pole mingit tulemust andnud.
Proovisin moditud 13.11 driverit, siis näen kõiki kaarte, kuid minerit tööle panna ei saa, viskab kinni kohe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
21.01.2014 01:19:55
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Kas siin keegi 6 GPU ka ühe mobo peal tööle on saanud ?
Mul 5 tk korras, kuid 6 ei saa kuidagi tööle. Device manageris hüüumärgiga, code 43.
Googeldamine pole mingit tulemust andnud.
Proovisin moditud 13.11 driverit, siis näen kõiki kaarte, kuid minerit tööle panna ei saa, viskab kinni kohe. |
Mul väike kogemust on aga kas sellest tänapäeval abi on:
Windows 7 64bit
Catalyst 11.12, SDK 2.5
MSI 790FXA-GD70
2*HD5970+2*HD6870 toimib (kokku 4 füüsilist kaart, 6 füüsilist GPU-d). Aga kui ühe kaardi juurde lisasin (7 füüsilist GPU-d) siis andis cgminer veateate:
Error -6: Creating Command Queue. (clCreateCommandQueue)
Try to disable device 3
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
21.01.2014 05:23:56
|
|
|
degreal, pole abiks.
Ma nüüd ei saa aru, kas tarkvaraline või riistvaraline probleem
Edit:
Uskumatu, aga sain tööle.
Win 7 all koos moditud 13.1 driveriga (techpowerupi oma)
Win8.1 all ei saanud mitte kuidagi.
Asus 280X DC2 korralik monstrum gigabuti kõrval.
Hashib 760, on tsips vaiksem kui Gigabutt, tempid täpselt 10c sitemad kui Gigabutil, mis sest et jahuti on 2 x suurem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.01.2014 06:20:28
|
|
|
| Doge käis hetk tagasi 300 peal ära. Uskumatu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
21.01.2014 07:09:40
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| Doge käis hetk tagasi 300 peal ära. Uskumatu. |
Pean vist Cryptsyt tänama, et ta mu raha kinni hoidis, täna on hind juba ulme
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.01.2014 08:00:04
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
degreal, pole abiks.
Ma nüüd ei saa aru, kas tarkvaraline või riistvaraline probleem
Edit:
Uskumatu, aga sain tööle.
Win 7 all koos moditud 13.1 driveriga (techpowerupi oma)
Win8.1 all ei saanud mitte kuidagi.
Asus 280X DC2 korralik monstrum gigabuti kõrval.
Hashib 760, on tsips vaiksem kui Gigabutt, tempid täpselt 10c sitemad kui Gigabutil, mis sest et jahuti on 2 x suurem  |
Asuse stock volt 1256mv vs Gigabuti 1200mv Flashi kaart 1100mv peale ja saad 10-15c alla ;D
Haha, seekord läks siis tõesti hästi, et cryptsy uima pani
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.01.2014 08:03:24
|
|
|
Ei tea midagi, ma sain eile teha ühe ostu 100 peal ja müügi 150 peal ja õhtul ostin jälle 130 peal ja panin 200 peal müüki ja oh üllatust hommikul, et oligi ära läinud Võiks veel paar korda lainetada mõnusalt ja siis oleks juba peaaegu 1 BTC maast leitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.01.2014 08:39:37
|
|
|
Täna õhtul saab kahjuks kogu see kaevamise lõbu läbi - Next Diff 2000+
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.01.2014 09:09:23
|
|
|
No nüüd tuleb lihtsalt turul mängida aga küll see hind jälle langema hakkab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
21.01.2014 09:24:17
|
|
|
Ma lükkasin eile 500 000 doget 140 peal maha ja ise olin jube rahul.
Peale seda kukkus suht kohe 100 peale.
Vaadates tänast hinda nii rahul enam ei ole
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.01.2014 09:27:10
|
|
|
ma pakun, et täna viskab Doge hinna kuskilt 350 peale veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.01.2014 09:39:59
|
|
|
Nii palju kui ma viimasel ajal jälginud olen siis Ameerika ja Hiina tavaliselt pumbivad ja kui Euroopa ärkab hakkab jube dump Pole küll jube sügavat ja tehnilist analüüsi teinud aga selline mulje on jäänud ja enda omad lükkasin nüüd 280 pealt maha.
EAC ei ole täna mõtet isegi praeguse diffi juures kaevata - kasumlikkus ikka 2x väiksem kui DOGE'l
Kas keegi viimasel ajal MTGoxist on raha välja kandnud või on see koht surnud ? BTC hind on küll hea aga kui raha tuleb ikka kuid oodata pole asjal mõtet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
21.01.2014 09:42:43
|
|
|
Viimati võttis sõber sealt välja 3 nädalaga
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2014 09:52:47
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Täna õhtul saab kahjuks kogu see kaevamise lõbu läbi - Next Diff 2000+  |
Hind peab tõusma siis lihtsalt, aga seda juba raske öelda. Käive ikka müstiline dogel. Kui eeldame, et teatud kamp ostis kogu selle tõusu aja ja müüa ei kavatse, siis korruta hetke hind veel 2-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
21.01.2014 09:55:09
|
|
|
Ou my god, päris ulme, dogehouse ka nii umbe aetud .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
21.01.2014 09:59:27
|
|
|
watafaaak, mis toimub? kas peaks kõik maha müüma või veel suuremat tõusu ootama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.01.2014 10:04:45
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
Täna õhtul saab kahjuks kogu see kaevamise lõbu läbi - Next Diff 2000+  |
Hind peab tõusma siis lihtsalt, aga seda juba raske öelda. Käive ikka müstiline dogel. Kui eeldame, et teatud kamp ostis kogu selle tõusu aja ja müüa ei kavatse, siis korruta hetke hind veel 2-ga. |
Arvestades, et 94% kõikidest DOGEdest kuulub 6% kõikidest rahkottidest ja 20% on üldse ainult viie rahkoti arvel siis ilmselt käib mäng üle meie pea jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.01.2014 10:23:36
|
|
|
Heh, sellist hinda ei osanud isegi unes näha, mis täna hommikul vastu vaatab.
On mõni mitte-umbes suurem dogepool ka töös?
fast pool ja suchcoins mis ma olen kasutanud, on mõlemad umbe ära aetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.01.2014 10:27:52
|
|
|
Tundub suht standard graafik
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
21.01.2014 10:29:49
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Tundub suht standard graafik
Spoiler 
|
Nüüd on ainult küsimus, kaua see tipp kestab , et õigel ajal sell nuppu peksaks.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
21.01.2014 10:31:44
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Tundub suht standard graafik
Spoiler 
|
oi ma väga loodan, et see juhtub, hetkel wallet peaaegu tühi ja tegelikult oli plaan pikemalt hoida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
21.01.2014 10:57:35
|
|
|
Ilmselt täpselt see stsenaarium tulebki. Aastate jooksul taolisi kräshe päris mitmeid nähtud. Kuna cryptorahad on sellisele kukkumisele veel eriti "vastuvõtlikud", siis võib vabalt juhtuda, et peale uue low saabumist enam ei toibutagi.
DOGE varajane kuulsus võib hiljem karmilt kätte maksta.
Päris julm statistika. Pooleteist kuuga oli korraks mündi väärtus 80M USD. Tehke järgi.
Kes DOGE hinnast viimast võtta tahab siis liituge doge.muchdig.com
Neil hetkel boonus programm. Jagavad laiali 500K DOGE. Iga 1000 kaevatu kohta annavad 250 peale.
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1vobyu/giveaway_500000_doge_just_for_mining/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2014 11:03:01
|
|
|
ärge väga tormake...
This will continue until we reach 500,000 Ð given out in bonuses...
Aga muidu poolid umbes, nii et eks sellisel väiksemal omad plussid
Kuigi väiksus on volatiivse turu puhul alati miinus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
21.01.2014 11:08:04
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ilmselt täpselt see stsenaarium tulebki. Aastate jooksul taolisi kräshe päris mitmeid nähtud. Kuna cryptorahad on sellisele kukkumisele veel eriti "vastuvõtlikud", siis võib vabalt juhtuda, et peale uue low saabumist enam ei toibutagi.
DOGE varajane kuulsus võib hiljem karmilt kätte maksta.
Päris julm statistika. Pooleteist kuuga oli korraks mündi väärtus 80M USD. Tehke järgi.
Kes DOGE hinnast viimast võtta tahab siis liituge doge.muchdig.com
Neil hetkel boonus programm. Jagavad laiali 500K DOGE. Iga 1000 kaevatu kohta annavad 250 peale.
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1vobyu/giveaway_500000_doge_just_for_mining/ |
Ja Time Since Last Block 12 hours 2 minutes 55 seconds
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
21.01.2014 11:30:23
|
|
|
| KAMY kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Ilmselt täpselt see stsenaarium tulebki. Aastate jooksul taolisi kräshe päris mitmeid nähtud. Kuna cryptorahad on sellisele kukkumisele veel eriti "vastuvõtlikud", siis võib vabalt juhtuda, et peale uue low saabumist enam ei toibutagi.
DOGE varajane kuulsus võib hiljem karmilt kätte maksta.
Päris julm statistika. Pooleteist kuuga oli korraks mündi väärtus 80M USD. Tehke järgi.
Kes DOGE hinnast viimast võtta tahab siis liituge doge.muchdig.com
Neil hetkel boonus programm. Jagavad laiali 500K DOGE. Iga 1000 kaevatu kohta annavad 250 peale.
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1vobyu/giveaway_500000_doge_just_for_mining/ |
Ja Time Since Last Block 12 hours 2 minutes 55 seconds |
Diff on üleval ja pool on väike. Kui sa mõne tunni kaevata kavatsed, siis on ainuke loogiline lahendus minna PPS pooli.
Kui pidevalt hüpata ei kavatse, siis on väikesed stabiilsed poolid väga hea alternatiiv.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
21.01.2014 11:32:04
|
|
|
Doge hind ajab vererõhu kõrgeks, oeh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
21.01.2014 11:55:34
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Doge hind ajab vererõhu kõrgeks, oeh  |
Müüsin enda omad hetkehinnaga maha, muidu ei saagi tööd teha vaid vahid graafikut ja hoiad hinge kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
21.01.2014 11:56:46
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Doge hind ajab vererõhu kõrgeks, oeh  |
Müüsin enda omad hetkehinnaga maha, muidu ei saagi tööd teha vaid vahid graafikut ja hoiad hinge kinni  |
haha mul sama case eksamiteks õppimisega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
21.01.2014 11:57:22
|
|
|
Spoiler 
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
21.01.2014 12:00:45
|
|
|
| Heal ajal müüsite, sest crash on ilmselt kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
21.01.2014 12:01:59
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Heal ajal müüsite, sest crash on ilmselt kohal. |
Crash jõudiski kohale kukub vast 140-150 peale.
Naljakas aga ka veidi tõsi - kui Euroopa ärkab hakatakse (panic) sellima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
21.01.2014 12:03:12
|
|
|
Eks ootame homse ära, kõik kaevandavad nüüd terve öö dogesid taaskord... .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
21.01.2014 12:04:02
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Heal ajal müüsite, sest crash on ilmselt kohal. |
Mul läks natuke kehvasti.
Tahtsin 250 juures müüa ja siis läks hind langusesse. 200 juures sain lahti.
Aga arvestades, et ostsin need 30 juures, siis pole paha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
21.01.2014 12:04:33
|
|
|
tavai, kellel miljonid veel alles, müüge maha, äkki lükkab hinna veelgi enam alla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2014 12:12:05
|
|
|
| Mul osteti 244 juures väike kogus. Otse turul ilmselt keegi ostis....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.01.2014 12:29:45
|
|
|
Hind juba kasvab, ma ju ütlesin, et täna läheb 350 peale ära, seega ärge muretsege seal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
21.01.2014 12:39:24
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Hind juba kasvab, ma ju ütlesin, et täna läheb 350 peale ära, seega ärge muretsege seal  |
that is called the 2nd dump.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.01.2014 12:59:12
|
|
|
see peaks olema juba 3rd seljuhul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
21.01.2014 13:11:26
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Kuna kogu see teema on nii suure kella külge pandud siis ma üldse ei imestaks, kui mõni vaal hinna üles ajab seal eesmärgiga turgu kergitada  |
Vastupidi, ma arvan et selle tõttu võib hind läbi põranda kukkuda (hunnik bitcoine tuleb süsteemi juurde, millega saab tehinguid teha. Nagu raha trükkimisega - kui trükitakse juurde, raha väärtus kahaneb) ja teha korrektsiooni, enne uut tõusu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.01.2014 13:13:41
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
Kuna kogu see teema on nii suure kella külge pandud siis ma üldse ei imestaks, kui mõni vaal hinna üles ajab seal eesmärgiga turgu kergitada  |
Vastupidi, ma arvan et selle tõttu võib hind läbi põranda kukkuda (hunnik bitcoine tuleb juurde. Nagu raha trükkimisega - kui trükitakse juurde, raha väärtus kahaneb) ja teha korrektsiooni, enne uut tõusu. |
Elame näeme Ma kindlasti ei välista ka, et hind kukub aga ma ei usu. Esiteks müüakse neid oksjonil mitte ei paisata ühe suure orderina kuskile vahetusse ja tegu on ikkagi suhteliselt väikse summaga - Bitcoini päeva käive.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.01.2014 14:24:46
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
watafaaak, mis toimub? kas peaks kõik maha müüma või veel suuremat tõusu ootama?  |
watafaak watafaak, ma kurat lükkasin 60k doge maha kui doge/LTC oli kursiga 0.000023, tra nüüd oleks saanud hea 4x rohkem
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
21.01.2014 14:33:53
|
|
|
Kiruda pole erilist mõtet. Terve elu ongi üks oleks ja poleks. Kui palju kaubelda, siis harjub selliste asjadega lõpuks ära.
Teoreetiliselt oleks minagi võinud mõne btc asemel 35 btc välja võtta, aga noh, mis teha. Samahästi oleks võinud ka veel vähem saada.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
21.01.2014 14:41:28
|
|
|
Hetkel pole muud, kui kühvelda palju saad ja looda, et õigeks hetkeks piisav kurss on, kui müüma hakkad .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
21.01.2014 14:43:27
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Kiruda pole erilist mõtet. Terve elu ongi üks oleks ja poleks. Kui palju kaubelda, siis harjub selliste asjadega lõpuks ära.
Teoreetiliselt oleks minagi võinud mõne btc asemel 35 btc välja võtta, aga noh, mis teha. Samahästi oleks võinud ka veel vähem saada. |
Aga sa võid ju hinna ära määrata mis hinnaga sa nõus ära andma oled ja siis kui see hind kätte jõuab lähevad ära
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
21.01.2014 14:48:59
|
|
|
Ennustamine on üks tänamatu töö
Kel kannatust ja kogemust, seal võib hästi minna, kes liiga ahneks läheb võib üldse ilma jääda
Eks ta ole.
Ise oleks saanud ka duubeldada, aga mis seal ikka, esimene õppetund on saadud.. või mitmes see nüüd oligi
võtsin veidi EACd ja Mooni eile müüdud kraami eest, hetkel on tsipa tõusnud, ehk suudan selle duubli muude vahenditega tagasi teha, risk on muidugi üpris suur, aga EAC on jälle tõusuteel kergelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
21.01.2014 15:01:36
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Chaza! kirjutas: |
| OT: Kas erinevate tootjate kaardid ka kokku sobivad 2 tk näiteks gb ja msi r9 270 crossfiresse? |
Crossfires ei oska öelda, aga endal tiksub AMD ja Nvidia ühes masinas..., crossfirest räägiti, et ei aita eriti kaevandamisel? |
Mõtelsin tegelikult, et kui gaminguks vaja, siis võiks kokku sobida.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
21.01.2014 15:09:33
|
|
|
Kes pole veel tähele pannud, siis hea võimalus ka EAC müüa. Hind on võrreldes eilsega 2x.
| reints kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Kiruda pole erilist mõtet. Terve elu ongi üks oleks ja poleks. Kui palju kaubelda, siis harjub selliste asjadega lõpuks ära.
Teoreetiliselt oleks minagi võinud mõne btc asemel 35 btc välja võtta, aga noh, mis teha. Samahästi oleks võinud ka veel vähem saada. |
Aga sa võid ju hinna ära määrata mis hinnaga sa nõus ära andma oled ja siis kui see hind kätte jõuab lähevad ära  |
Sa ei saanud vist jutu mõttele üldse pihta. Kui on vaja riske maandada ja kulusid katta, siis ei ole võimalik "loteriid mängida" . On veidi arusaadavam nüüd?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2014 15:14:28
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
Mõtelsin tegelikult, et kui gaminguks vaja, siis võiks kokku sobida. |
Kui just FPS'e ei mängi on CF ok lahendus jah. R9 270 kiibistik on tegelikult üllatavalt ok...eriti arvestades kui vana see on.
Ise vahetan ikka 270 ja 270X ajapikku R9 280X/290 peale välja.
| Kristoferr kirjutas: |
Sa ei saanud vist jutu mõttele üldse pihta. Kui on vaja riske maandada ja kulusid katta, siis ei ole võimalik "loteriid mängida" . On veidi arusaadavam nüüd? |
word
See enamike probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
21.01.2014 15:28:11
|
|
|
Mida hetkel tasub kaevandada? Ma proovisin paar päeva tagcoine, kuid ei tea kas on mõtet, kuna ei tundu väga kuulus coin. Või tasuks koeri kaevata?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
|