Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 19:16:37 vasta tsitaadiga

Milenko, Kas BF3 puhul konsoolidel oli see klasside muutmine siis teistmoodi? Mismoodi? PC-l samuti saab klasse modida kas mängus sees või Battlelogis. Sama ka BF4-ja puhul PC-l ju?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 03.11.2013 13:12:42 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Milenko, Kas BF3 puhul konsoolidel oli see klasside muutmine siis teistmoodi? Mismoodi? PC-l samuti saab klasse modida kas mängus sees või Battlelogis. Sama ka BF4-ja puhul PC-l ju?


Ma ei leia kohta kus ma saaks klasse muuta main menu's.
BF3's sai muuta main menus, mängus sees ja battlelogis. BF4's hetkel, kui ma pime ei ole, vist mängus sees ja battlelogis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 21:43:41 vasta tsitaadiga

ei saa jah enam menüüs kasutajat seadistada, peab mängus sees hakkama kõike tegema...
thumbs_down.gif
kolm missiooni oli läbi ja läksin online ja jooksis kokku ja uuesti mängima hakates pakkus ainult uut mängu... save dataga midagi siis juhtus kui kokku jooksis... jama küll, nüüd tuleb pidevalt ise ka koopiat teha pilve...
Kusjuures ses mängus on ka targad kalad, ma ei tea kas nad eest ära lähevad, aga üle paadi oskavad küll hüpata, paari koera olen ka näinud juba.
icon_biggrin.gif
-----
MP hakkab juba meeldima, alguses oli jube imelik. Pluss serverite otsing on katki...
HC mode on ikka täielik HC, HUDil puudub kõik vajalik, ei tea mitu kuuli rauas on, mitu veel alles on. Reloadida ka ei julge, läheb terve salv põõsasse...
icon_smile.gif
Midagi aru ei saa kes on kes, kui näed kedagi siis läheb mingi pool sekki aega ennem kui "sõbralik" nooleke pea kohale ilmub, kui ei ilmu siis oled kutu juba...
Kui oma mehe maha lased siis enam ekraanile kirja ei tule ja keegi ei karju, et lõpeta tulistamine, ülal paremal nurgas on näha, et lasid oma venna maha...
icon_biggrin.gif
Snaiprite vastu ei saa enam millegagi... Neil on nüüd muutuva korduvaga optika, võivad majade vahel sama vindiga ringi jooksta ja siis minna kuskile mäe otsa noppima...
Kui tanki võtad ja loodad, et saad sellega nad maha notitud siis nüüd on neil miskipärast C4 kätte antud, ära parem metsa tankiga minegi...
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 08.11.2013 00:54:14 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:

Midagi aru ei saa kes on kes, kui näed kedagi siis läheb mingi pool sekki aega ennem kui "sõbralik" nooleke pea kohale ilmub, kui ei ilmu siis oled kutu juba...
Kui oma mehe maha lased siis enam ekraanile kirja ei tule ja keegi ei karju, et lõpeta tulistamine, ülal paremal nurgas on näha, et lasid oma venna maha...
icon_biggrin.gif


Sp ma väga HC ei tahagi mängida enam, enamus omad lasevad kaugelt maha või kostitavad paari kuuliga kuni aru saavad, et F oma oled.
Omade claymore'd ka tapavad krt icon_smile.gif

Aa ja muide scoreboardi saab mängu ajal vaadata kui START nuppu all hoiad (xboxi peal), alguses vajautasin STARTI ja siis valisin selle aga piisab lihtsalt nupu all hoidmisest.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 14:26:27 vasta tsitaadiga

claymore ka jah, seda ma ei teadnud, küll aga sõitsin rahumeeli omade miinist üle, kui käis pauk ja oligi kööga. mõtlesin, et kaval vaenlane oli jälle oma miini meie omade vahele pannud...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 10:42:49 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 14.11.2013 15:44:39 vasta tsitaadiga

Küsimus, tellisin BF4 PS3-le, aga pakutakse ju võimalust soetada £10 eest PS4 versioon BF4-jas (allalaaditav), kas tolle jaoks on mul vaja ka PS3 BF4 plaati või võin ma rahumeeli BF4 plaadi edasi müüa?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 16:08:23 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Küsimus, tellisin BF4 PS3-le, aga pakutakse ju võimalust soetada £10 eest PS4 versioon BF4-jas (allalaaditav), kas tolle jaoks on mul vaja ka PS3 BF4 plaati või võin ma rahumeeli BF4 plaadi edasi müüa?

http://blog.us.playstation.com/2013/09/19/how-to-upgrade-select-ps3-games-to-their-ps4-versions/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 18:46:36 vasta tsitaadiga

plaat peab alles olema kahjuks... selle paned masinasse.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2013 13:19:46 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2013/11/15/psa-battlefield-4-commander-app-now-free-on-itunes/

EDIT:

Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 20.12.2013 04:25:07 vasta tsitaadiga

Anda ära tasuta PS3/PS4 BF 4 China Rising Dlc kood.Kes tahavad siis privage.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 13:13:59 vasta tsitaadiga

PS4 peal ei toimi preorderi china risingu tasuta allalaadimine, ps3 peal hakkas tööle. Näitab ainult 14.99 varianti...
kellelgi toimib?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 22.12.2013 10:03:45 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
PS4 peal ei toimi preorderi china risingu tasuta allalaadimine, ps3 peal hakkas tööle. Näitab ainult 14.99 varianti...
kellelgi toimib?
Kas teil ka instaleerib Bf4-ja väga kaua aega?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 10:09:31 vasta tsitaadiga

küsimus...kas PREMIUM koodi saaks kuskilt ka odavamalt kui ametlik 49,95EUR
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2013 10:40:40 vasta tsitaadiga

atliner kirjutas:
küsimus...kas PREMIUM koodi saaks kuskilt ka odavamalt kui ametlik 49,95EUR


Võimalik kahe peale osta, siis tuleb ~25€

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 12:59:30 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
iir kirjutas:
PS4 peal ei toimi preorderi china risingu tasuta allalaadimine, ps3 peal hakkas tööle. Näitab ainult 14.99 varianti...
kellelgi toimib?
Kas teil ka instaleerib Bf4-ja väga kaua aega?

mul oli poest võetud upgrade versioon ps4 jaoks mida tõmbas ja installis terve päev.
E: PS4 peale ei saagi tasuta china rising dlc edasi kanda, pakkumine kehtis ainult selle platformi peale millel oli eeltellimus tehutd...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.12.2013 14:48:37 vasta tsitaadiga

Kuna on Second Assault DLC tulemas?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 15:11:25 vasta tsitaadiga

PC ja PS3 release päeva pole avalikustatud. Ma ise arvan, et ehk võib loota selle kuu lõpus (ülejärgmine nädal?) või siis äärmisel juhul jaanuari algul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.12.2013 16:41:43 vasta tsitaadiga

Oot, PS4 peal on ka 64 mängijat nagu PC ? icon_smile.gif Arrrr must get PS4 again thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim944
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 19:16:47 vasta tsitaadiga

Kahjuks, aga on samad vead BF4-s mis Bf3-ski..

Kõige ettejäävam viga on see, kui mängu lähed, siis sul pole mingi 10 sekundit mängul häält, aga ise juba sõidad autos.. Nad seda ei plaanigi ära fixida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.12.2013 20:26:08 vasta tsitaadiga

Grrr pinda käib juba see kokkujooksmine, lähed mängu ei saa spawnidagi kui juba koomas kõik :S
Teise korraga sain mängu ja sain isegi kellegi maha lasta , ning jälle koomas :S

Katse nr 3 ... Ja see tõesti, et mängus alguses häält pole on jama tõesti. Kas see osaliselt HDMI hääleedastuse asi polegi? ... st otse optilisega panna peaks parem olema?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 22.12.2013 23:06:31 vasta tsitaadiga

China rising jagatud!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 12:42:12 vasta tsitaadiga

10.10.10, mäng jookseb kokku või heli?
64 mängijat ongi põhjus üle kolida + rohkem lippe, mingil kaardil isegi 7 icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Enam ei jookse poolt kaarti läbi nii, et kedagi ei näe. istusin mingis majas, pimedas nurgas ja nottisin tegelasi maha, muudkui jooksid sülle, vasakul pool olid turvaväravad mis hakkasid piiksuma kui keegi läbi tuli ja korras icon_smile.gif
Rohkem masinaid, lennukid seal kus PS3 peal ei olnud. Hulgim tanke ja AA`sid asju. thumbs_up.gif
Väga jube on Locker 64p. Istud kuskil nurgas ja loobid granaate vahekoridori. teiselpool istub samamoodi vastaspool ... Kui tahad võid proovida flankida, mõned saavad kuskile seljataha väljast.
CR kaardid on meeletud (üks vähemalt icon_smile.gif ) Jala eriti midagi ei teegi, kas väsid ära või võtab mingi snaiper su maha...
kokkuvõttes meeldib isegi rohkem kui BF3, muidugi pc teemat vaadata siis võib asjast väga halb mulje jääda...
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.12.2013 13:45:00 vasta tsitaadiga

Jah mäng jookseb ise kokku. Ja kui töötab töötab kenasti tunde.

Eks otsin ära uuel aastal hetkel liiga vähe aega enivei.

Kui hetkel osta premium ps3-el kas saab ylekanda ps4 voi tuleb siis uus osta?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 14:08:14 vasta tsitaadiga

Mul on BF4 vaid korra kokku jooksnud. Heliga on koguaeg jamasid.
Võtsin premiumi ka ligi, äge mäng on ikka icon_smile.gif
Kahjuks mul eriti skilli ei ole ja olen teistele rohkem märklaua eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 19:19:52 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
atliner kirjutas:
küsimus...kas PREMIUM koodi saaks kuskilt ka odavamalt kui ametlik 49,95EUR


Võimalik kahe peale osta, siis tuleb ~25€


ehk annaks siis keegi teada, kes sooviks jagada koodi.....
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.01.2014 13:16:00 vasta tsitaadiga

Kas PS4 versioonil on 64 mängijat vaid conquestis?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 03.01.2014 19:25:42 vasta tsitaadiga

Double XP Weekend premium konto omanikele.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 14:51:44 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kuna PS3 peale need kasutajate enda serverid tulema hakkavad? Maru igavaks kisub see DICE serverites mängimine, kus pooled mängitavatest mappidest on igavad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 19:26:42 vasta tsitaadiga

võiks tulla jah, samas ei saa praegu kicki kuskilt
icon_biggrin.gif
Alguses mõtlesin milleks seda M2 slami vaja on, loopisin niisama maha, nagu miini. Pärast sain teada et asja saab ka seintele visata, kui maast osatakse otsida siis seina pealt ei vaadata tavaliselt. Lisaks on seda kihvt virutada mõne vastase tanki külge siis jooksed eemale ja niikui ta sõitma hakkab käib litakas ära.
icon_biggrin.gif
C4 ja miin ühes.
thumbs_up.gif
Eelnevalt veel panin selle läptopi pealt timeri käima mis korstna pikali viskab, jube õigelajal sattusin sinna, täpselt kui asi kokku vajus...
icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 21:25:35 vasta tsitaadiga

iir, mis konsooli peal mängisid?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 22:53:20 vasta tsitaadiga

PS4
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 23:30:20 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
PS4

Lased üksinda hardcoret?
Või suhtled ka squadiga?
Ma korra proovisin hardcoret aga jube harjumatu oli. Paras snaiperi sööda tunne.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 18:05:33 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Mismõttes üksi? See server oli veidi tühjem sestap ka tundub et ma üksi olen seal. ma tavaliselt valin mingi tühjema serveri ja siis lõpuks on alati rahvasti täis, saab paremini end sisse elada tühjemas servus, kui kohe 64 mängija sisse süstida.
Ma normalit ei kannata... Igasugu noolekesed peakohal ja värki, läbi seinte ka näha + kaardi peal näha kes kus on. Jookse järgi ja kõmmuta...
icon_biggrin.gif
Suhelda ei viitsi, sest keegi ei suhtle seal icon_smile.gif
PS3 peal nagu koguaeg mingi mõla käis siin on täielik vaikus...
Kõhe kohe...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 18:10:17 vasta tsitaadiga

"Üksi" all mõtlesingi et ilma tiimiga suhtlemata.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 18:11:21 vasta tsitaadiga

nojah, vaikus on jah...
raske leida mingit tiimi kah, ikka kõik jooksevad omapäi ringi...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaartin
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2012




sõnum 24.01.2014 17:19:20 vasta tsitaadiga

Keegi PS4 peal online tahab koos mängida? Prooviks headsetid ka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaikoL
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2014 01:01:11 vasta tsitaadiga

Maaartin kirjutas:
Keegi PS4 peal online tahab koos mängida? Prooviks headsetid ka ära icon_biggrin.gif


Lisa mind: fanqsp
Pelaks hea meelega kellegagi koos icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 27.01.2014 08:24:56 vasta tsitaadiga

Maaartin kirjutas:
Keegi PS4 peal online tahab koos mängida? Prooviks headsetid ka ära icon_biggrin.gif


Ootaks siis muljeid ja mis margi/mudeliga tegu. Tänud ette =)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 13:59:58 vasta tsitaadiga

Miks HV server on Rootsis, mitte Soomes?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaartin
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2012




sõnum 01.02.2014 15:02:49 vasta tsitaadiga

Keegi neid veterani märkidega saadud camosi on lahti saanud? Tahaks ise saada Black Shark camo lahti, selleks vaja Land Vehicles Veteran saada, mis kujutab endast põhimõtteliselt sõidukiga teise sõiduki hävitamist teatud arv kordi, kuid mul pole paljud korrad miskipärast üldse arvessegi läinud...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 19:28:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas on vaja seda playstation plusi osta, et bf4 onlines mängida? Euronicsis on võrgu mängimise tasu: Ei
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 19:34:55 vasta tsitaadiga

PS4 puhul on vaja. PS3 omal mitte.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 21:18:52 vasta tsitaadiga

Maaartin kirjutas:
Keegi neid veterani märkidega saadud camosi on lahti saanud? Tahaks ise saada Black Shark camo lahti, selleks vaja Land Vehicles Veteran saada, mis kujutab endast põhimõtteliselt sõidukiga teise sõiduki hävitamist teatud arv kordi, kuid mul pole paljud korrad miskipärast üldse arvessegi läinud...

täitsa olemas, midagi rasket küll vist ei olnud...
AWARD REQUIREMENTS
In a round, kill 10 enemies with any Land Vehicle10/10
Destroy 50 vehicles with any Land Vehicle50/50

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaartin
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2012




sõnum 01.02.2014 21:50:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Maaartin kirjutas:
Keegi neid veterani märkidega saadud camosi on lahti saanud? Tahaks ise saada Black Shark camo lahti, selleks vaja Land Vehicles Veteran saada, mis kujutab endast põhimõtteliselt sõidukiga teise sõiduki hävitamist teatud arv kordi, kuid mul pole paljud korrad miskipärast üldse arvessegi läinud...

täitsa olemas, midagi rasket küll vist ei olnud...
AWARD REQUIREMENTS
In a round, kill 10 enemies with any Land Vehicle10/10
Destroy 50 vehicles with any Land Vehicle50/50


Hmm, okei, proovin edasi, vahepeal tundus nagu mõned korrad poleks arvesse läinud.

EDIT: Tean, miks mul seal arvesse ei läinud. Enne kui veterani saab teha, on vaja land vehicles basic kätte saada.


viimati muutis Maaartin 02.02.2014 17:23:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 23:07:13 vasta tsitaadiga

Lisage mind PS4 psni Jerox1337. Tellisin bf4 ära, tulevasel nädalal peaks kohale tulema.

EDIT: Mu battlelog http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Jerox1337/stats/988651162/ps4/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollumees
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2005




sõnum 16.02.2014 14:47:15 vasta tsitaadiga

Teeks hea meelega pühapäevase Battlefieldi rümamise Eesti squadiga. Platvormiks PS4 ja PSN: Tammtammm, headset olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 12:08:57 vasta tsitaadiga

Second Assault arrives February 18
Battlefield 4 Second Assault, featuring four fan-favorite maps from Battlefield 3 – Operation Metro, Caspian Border, Gulf of Oman, and Operation Firestorm.

Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 15:34:01 vasta tsitaadiga

teeks täna bf4 ps4 peal... headset ka olemas... psn: MadisV
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 20:18:48 vasta tsitaadiga

Omani liivatorm on vägev
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.