|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.01.2014 23:15:09
|
|
|
Araablane, ma igaks juhuks rõhutan, et see kõik on vaid minu arvamus. Eks igaüks peab ikka omad otsused ise langetama ja oma käega järgi proovima.
iOS'i uuendamine on imelihtne (legaalse ja lukustamata isendi puhul), downgrade võib märksa keerulisem olla. Seetõttu ma rõhutasingi, et pigem iOS6'ga aparaate vaadata sest kui TÕESTI vaja siis võib ju neid uuendada 7 peale. aga 7't tagasi enam 6 peale ei saa. Vähemalt hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
11.01.2014 11:24:57
|
|
|
Küsisin sellepärast, et Klick müüb lukuvaba Iphone 4, soodsa hinnaga, kuid IOS 4 seal peal.
Ja kui uuendama hakata kas ta viskab kohe kõige uuema versiooni peale või saab minna Ios 5, siis 6.
Olen hetkeliselt Android süsteemi peal sellepärast uurin, meeldib Apple tootekvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.01.2014 11:33:41
|
|
|
| iPhone 4 on mõttetu osta täna, sest selle iOS 7 pead sa nagunii peale panema, sest suurem osa rakendustest ei jookse ios 4 peal enam ammu. Valdav enamik nõuavad iOS 6 või 7 - läbi telefoni ja itunesi saad sa uuendada ainult kõige uuema softi peale ja siis sa pehmelt öeldes kahetsed, et 4-da ostsid, sest see venimine on lootusetu sellisel juhul. Näinud erinevaid selliseid koomas neljasid. Minimaalselt võiks täna veel mõelda 4S peale, kuid ka see aegub päris kiiresti, sest suure tõenäosusega tuleb suvel tutvustamisele iOS 8 ning selle tulemusena tavaliselt vanem generatsioon saab korraliku koomalaksu osaliseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
16.01.2014 13:35:38
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
Küsisin sellepärast, et Klick müüb lukuvaba Iphone 4, soodsa hinnaga, kuid IOS 4 seal peal.
Ja kui uuendama hakata kas ta viskab kohe kõige uuema versiooni peale või saab minna Ios 5, siis 6.
Olen hetkeliselt Android süsteemi peal sellepärast uurin, meeldib Apple tootekvaliteet. |
iPhone 4 ja iOS 7 on käkk mis käkk. Vahest avab FB APPi juba 10 sekundit.
Vähe kasutatud iPhone 5 ja 5C on juba täitsa mõistliku hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.01.2014 13:54:52
|
|
|
| iPhone5 puhul on see "häda" (võinoh, omapära või puudujääk), et 4G sagedustest oli vist vaid 1800 MHz kui ma ei eksi. 5C puhul on kõik 4G sagedused olemas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
16.01.2014 16:59:56
|
|
|
| Palju seda saasta 4G vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.01.2014 17:15:36
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Palju seda saasta 4G vaja on? |
Jajah, sel teemal võiks lõputult vaielda.
Igaljuhul see on üks argument, mille poolest 5C on parem kui 5. Muidu vist väga suurt vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
16.01.2014 18:32:31
|
|
|
kaamera peaks ka nats parem olema 5c'l nagu netis võrdlusi vaadata. Järgmiseks telefoniks on ka mõtted iphone peal ja sai netist uuritud. Aga ega see internet kuldne tõde muidugi alati ei ole. Muidu suurt märgatavat erinevust pole jah.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
16.01.2014 18:37:26
|
|
|
| 4G toimib 5S puhul väga kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.01.2014 17:51:42
|
|
|
sellel triibul on point ka? Vaatan, et viimasel ajal on hakanud aegajalt tekkima. Korra lukust lahti tehes kaob ära ja uuesti ilmub suvalisel ajal. 4S, originaal ekraan, ametlik ios7.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
17.01.2014 17:56:12
|
|
|
arvatavasti ekraan pole kaabliga perfektselt ühenduses, vaevalt see surnud pixlite riba om.
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
20.01.2014 13:35:16
|
|
|
| Anti kirjutas: |
sellel triibul on point ka? Vaatan, et viimasel ajal on hakanud aegajalt tekkima. Korra lukust lahti tehes kaob ära ja uuesti ilmub suvalisel ajal. 4S, originaal ekraan, ametlik ios7.
Spoiler 
|
Sellist asja pole enne kohanud. Kui peale Restore sama asi jätkub, siis viia garantiisse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
20.01.2014 14:18:16
|
|
|
Niisiis, täna kilet vahetades avastasin, et ekraani all on mingi valge täpike, nagu mustus oleks, garantii ka selle kohta midagi räägib? Väga normaalne pole, kuidas midagi sinna alla üldse saada sai?
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
20.01.2014 20:00:33
|
|
|
Keegi puust ja punaselt oskab mulle selgeks teha kuidas oma helinat saaks lisada ios7 peal. Internet täis õpetusi kuid mitte ühegi õpetusega pole ma seda helinat endale peale saanud. Igas õpetuses on mingi punkt mida ma teha ei saa. Kasutan windows 8.1-de...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
20.01.2014 20:24:40
|
|
|
| hnz kirjutas: |
| Niisiis, täna kilet vahetades avastasin, et ekraani all on mingi valge täpike, nagu mustus oleks, garantii ka selle kohta midagi räägib? Väga normaalne pole, kuidas midagi sinna alla üldse saada sai? |
ma kardan et jäädaval katki on see...pead uue ostma
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.01.2014 23:40:58
|
|
|
| iOS 7.1 BETA 4 väljas
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
22.01.2014 15:10:49
|
|
|
No mis jamps?
Tahtsin uuendada "mitteametlikke" teid pidi 7.1 betale, ei lasknud telefoni aktiveerida. tõmbasin siis 7.0.4 ipsw ja taatasin telefoni, kuid enamik kontaktidest on jäljetult nii telefonist kui iPilvest kadunud. Alles on 6 kontakti, ja tundub, et suhteliselt suvalise põhimõtte alusel on jäetud siis mõned kontaktid alles, mitte a la tähestiku järjekorras vms. Lisaks ka mail accoundid ja ilmselt kui ma oleks kalendrit hoolega kasutan ud, sisi ka kalendrisündmused.
Igatahes rikuti minu icloud nüüd ära
Veel anomaaliaid: mõned äpid, näiteks Skype, on kadunud. App Store näitab kirja "open" ehk peaks olemas olema, kuid sellele vajutades ei juhtu midagi
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.01.2014 15:21:01
|
|
|
ega ilmaasjata beta juures ei ole märge, et kasutada ainult arendusvahenditel Kui kõik töötaks ideaalselt siis ei oleks tegu enam betaga.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
22.01.2014 17:44:50
|
|
|
Eks ta õige muidugi ole jah, aga see, et icloudist nüüd kustutatakse asjad ära ja jäetakse arbitraarsuse põhimõttel midagi alles, oli tõesti viimane asi, millele ma mõtlesin betale updatemisel. surely it could not... Ei ole ka kiire google tulemusel sarnaseid teemasid leidnud.
Imelik veel see, et ka arvuti bäkapist taastamisel ei õnnestunud midagi
edit: korras, apple supportitädiga rääkides sain selgusele, et kui taastada icloudist ilma itunesita, siis saab valida rohkemate backuppide seast
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.01.2014 23:12:39
|
|
|
Lahe
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
23.01.2014 08:37:32
|
|
|
Näeb päris seks välja jah Selge on see, et suurema ekraaniga on kindlasti, kui 5S ja vaikselt hakkab infot pudenema juba uue mudeli kohta.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.01.2014 08:46:27
|
|
|
| See seal pildil on mockup.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.01.2014 12:23:58
|
|
|
| miga kirjutas: |
| See seal pildil on mockup. |
Ja üldse mitte väga värske Levis vist enen 5S'i juba pool aastat vmt
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
23.01.2014 12:33:28
|
|
|
| Väga halb, üldse ei taha mingit hiigeltelefoni. Praeguse 5S'i ostsin osaliselt just sellepärast, et see on veel mõistliku suurusega. Enne oli HTC One, mis oli selgelt liiga suur.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.01.2014 13:52:31
|
|
|
+1
kaob ära ainuke tippklassi nutitelefon, mis ei ole labidas.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
23.01.2014 13:52:34
|
|
|
| Üldiselt on sellised analüütikute ennustused tulevaste apple toodete kohta on küllaltki väärtusetud. Mingi hetk võib tõesti ka ekraani suurus muutuda, aga see peab olema väga põhjalikult läbimõeldud uuendus. iPhone 4 ja 5 puhul muutus küll reso, aga vanem tarkvara töötas nende peal viisakalt. 4.8" ekraani puhul tuleks tõenäoliselt ka reso muuta, mis tähendaks et senised rakendused ei näeks enam väga viisakad välja, kui just reso 2272 x 1280 ei tule..
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
23.01.2014 14:19:48
|
|
|
No spekulatsioonid ja ennustused ei kao ennem, kuni pole apple enda ametlik spetsifikatsion väljas. Samas lähi kuud toovad selgust. Ekraani suurust on just enim kirutud kriitikute poolt interneeduses. Selles mõttes ilmselt on applel pointi uuendada ka ekraani suurust. Resoga ma ei muretseks, siis tehakse rakendused ümber ja IOS8 tulekuga uuenevad ka rakendused apple stores ju.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.01.2014 14:27:52
|
|
|
Kas ios rakendusi tehakse siiani piksel-perfektselt mitte matemaatiliselt nagu teistel OS'del?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.01.2014 17:51:52
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Kas ios rakendusi tehakse siiani piksel-perfektselt mitte matemaatiliselt nagu teistel OS'del? |
ei - aga paratamatult on rastergraafikat ka igal pool kasutatud - ja see ei skaleeru hästi - kui just varuga ei ole suuremaid elemente kasutatud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
23.01.2014 22:37:19
|
|
|
Mina suuremat ekraani küll ei tahaks. Telefoni suurust võiks pisut vähendada.
Lingil toodud "mockup"il on hästi näha, et kaamera ja kõlar on ühele joonele
toodud, see oleks päris arvestatav kokkuhoid, et telefon lühemaks teha.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
24.01.2014 08:09:57
|
|
|
| Loogiline on, et jääb ka väiksema ekraaniga mudel tootevalikusse nagu praegu on 5C ja 5S, sest on Apple ise öelnud, et praegune telefoni ekraan on ideaalne ja käepärane. Ise ootan suuremat ekraani ja 4.5" või 4.8" läheb kindlasti sügisel loosi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
24.01.2014 13:42:15
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Loogiline on, et jääb ka väiksema ekraaniga mudel tootevalikusse nagu praegu on 5C ja 5S, sest on Apple ise öelnud, et praegune telefoni ekraan on ideaalne ja käepärane. Ise ootan suuremat ekraani ja 4.5" või 4.8" läheb kindlasti sügisel loosi. |
Sama siin, sügisel ongi aeg telefoni vahetada ja suurema ekraaniga isend läheb loosi
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
28.01.2014 13:57:12
|
|
|
| Ei tea millal esimesed reaalsed pildid uuest iPhonest tulema hakkavad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.01.2014 13:58:07
|
|
|
| praegu kiire, järgmise nädala lõpul katsun uploadi tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
28.01.2014 19:20:08
|
|
|
eestirula3, pakun, et juppe hakkame ehk mai-juuni nägema. Samas ma ise loodan, et lekkimist ei toimu, sest seda ootusärevam kogu protsess oleks. Tim Cook ühes intervjuus eelmine aasta ütles selgelt välja, et ettevõtte prioriteediks saab olema lekete levitamise peatamine. Loodan, et neil õnnestub see, kuid raske saab olema Foxconni tuhandeid töötajaid regulaarselt kontrollida. Seega ise arvan küll, et lekkima hakkab ka seekord...
Ma ise ootan kõige enam suuremat ekraani ja võib siis jõuda tõdemiseni, et läks 7.a aega, et teha valmis telefon, millega oleksin algusest lõpuni rahul.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.01.2014 00:26:34
|
|
|
Kui suur on suurem, et oleks piisavalt suur? Kas aasta pärast võiks ehk ikkagi veel pisut suurem olla?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
29.01.2014 12:29:46
|
|
|
| Ma usun, et 5" oleks lagi, sealt edasi läheb asi minu jaoks juba mõttetuks...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
29.01.2014 12:38:37
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Ma usun, et 5" oleks lagi, sealt edasi läheb asi minu jaoks juba mõttetuks... |
iPhonele jah, sealt edasi tuleb iNote.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.01.2014 12:43:18
|
|
|
| kui suure ekraani nutikalt ilma üleliigse raamita suudavad telefoni sisse pressida, on 4,5" veel arvestatav. Üle selle on järjekordne labidas.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
29.01.2014 12:45:14
|
|
|
Nojah, kellele labidas, kellele vastuvõetava suurusega multimeediaseade.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.01.2014 12:49:10
|
|
|
| nagu vähe oleks tippklassi telefone "vastuvõetava" suurusega? Kui nüüd viimane käepärase suurusega tippklassi näitajatega telefon ka labidaks muudetakse, siis ei olegi enam kuhugi pöörduda.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
29.01.2014 13:02:35
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| nagu vähe oleks tippklassi telefone "vastuvõetava" suurusega? Kui nüüd viimane käepärase suurusega tippklassi näitajatega telefon ka labidaks muudetakse, siis ei olegi enam kuhugi pöörduda. |
+1
Tegelikult isegi ekraanisuuruse poolest meeldis 4/4S rohkem, samuti disaini poolest kõige kenam iPhone. See oli muidugi siis, kui i5 veel tulemata oli, nüüd tundub 3.5'' väike.
Positiivne on see, et kuna lund on Eestis suhteliselt palju ja pikalt, siis saab suuremat telefoni ka millekski muuks kasutada
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
29.01.2014 14:03:17
|
|
|
Tellisin Camera Connection Kit'i, hiinaka, ühes otsas lightning ja teises otsas usb. Kirjelduses oli märgitud, et töötab iPad ja iPad miniga. Täpselt sama lugu on peaks olema ka Apple enda CCK'ga. Panin selle iPhone 5 taha (peal iOS7) ning olgugi et näidatakse "not certified" hoiatust, siis asi siiski töötab.
Testisin usb klaverit, midi klaverit ja paari usb audio device. Tore on veel see, et vaja pole ka mingit lisatoidet. Aga kui toitega hub taga, siis töötavad ka mitu seadet samaaegselt.
Kokku oli minu jaoks siin lausa 3 üllatavat momenti:
1) iOS 7 not certified warning ei põhjustanud mitte mingisugust probleemi. Endal on 2 hiiina laadimisjuhet, mis tänu sellele ei tööta. Samas JB peaks siin aitama.
2) CCK töötab iPhone'ga. (Netis leidus väga erinevaid väited selle kohta, kas ja mis iPhone'ga üldse töötama peaks..)
3) Üldiselt pole lisatoidet vaja. Samas kui hubis on mitu asja taga, siis loomulikult läheb lisavoolu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.02.2014 18:18:22
|
|
|
Keegi oskab viidata mõnele akupangale mis oleks viimasele iphonele mõeldud, ning oleks kompaktne ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
02.02.2014 15:59:18
|
|
|
| Bruntoni solar paketti kasutan ise, et ei pea ka reaalselt voolu tarbima kui pole võimalust
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
05.02.2014 16:09:17
|
|
|
Kui tahad 4G Eestis kasutada siis seda pakub iPhone-le ainult EMT, et neil ainult litsents olemas ?
Elisas sai 4G pakett võetud, SIM vahetati välja ja 4G ei hakanud tööle, erinevad klienditeenindajad väitsid, et peab töötama. Lõpuks saadi targem klienditeenindaja ja ütles, et Elisal polegi litsentsi iPhonega, nemad ei saagi seda teenust pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.02.2014 16:12:13
|
|
|
Jah.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|