Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 23:15:09 vasta tsitaadiga

Araablane, ma igaks juhuks rõhutan, et see kõik on vaid minu arvamus. Eks igaüks peab ikka omad otsused ise langetama ja oma käega järgi proovima.

iOS'i uuendamine on imelihtne (legaalse ja lukustamata isendi puhul), downgrade võib märksa keerulisem olla. Seetõttu ma rõhutasingi, et pigem iOS6'ga aparaate vaadata sest kui TÕESTI vaja siis võib ju neid uuendada 7 peale. aga 7't tagasi enam 6 peale ei saa. Vähemalt hetkel.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 11:24:57 vasta tsitaadiga

Küsisin sellepärast, et Klick müüb lukuvaba Iphone 4, soodsa hinnaga, kuid IOS 4 seal peal.
Ja kui uuendama hakata kas ta viskab kohe kõige uuema versiooni peale või saab minna Ios 5, siis 6.
Olen hetkeliselt Android süsteemi peal sellepärast uurin, meeldib Apple tootekvaliteet.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 11:33:41 vasta tsitaadiga

iPhone 4 on mõttetu osta täna, sest selle iOS 7 pead sa nagunii peale panema, sest suurem osa rakendustest ei jookse ios 4 peal enam ammu. Valdav enamik nõuavad iOS 6 või 7 - läbi telefoni ja itunesi saad sa uuendada ainult kõige uuema softi peale ja siis sa pehmelt öeldes kahetsed, et 4-da ostsid, sest see venimine on lootusetu sellisel juhul. Näinud erinevaid selliseid koomas neljasid. Minimaalselt võiks täna veel mõelda 4S peale, kuid ka see aegub päris kiiresti, sest suure tõenäosusega tuleb suvel tutvustamisele iOS 8 ning selle tulemusena tavaliselt vanem generatsioon saab korraliku koomalaksu osaliseks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 16.01.2014 13:35:38 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Küsisin sellepärast, et Klick müüb lukuvaba Iphone 4, soodsa hinnaga, kuid IOS 4 seal peal.
Ja kui uuendama hakata kas ta viskab kohe kõige uuema versiooni peale või saab minna Ios 5, siis 6.
Olen hetkeliselt Android süsteemi peal sellepärast uurin, meeldib Apple tootekvaliteet.


iPhone 4 ja iOS 7 on käkk mis käkk. Vahest avab FB APPi juba 10 sekundit.
Vähe kasutatud iPhone 5 ja 5C on juba täitsa mõistliku hinnaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 13:54:52 vasta tsitaadiga

iPhone5 puhul on see "häda" (võinoh, omapära või puudujääk), et 4G sagedustest oli vist vaid 1800 MHz kui ma ei eksi. 5C puhul on kõik 4G sagedused olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 16:59:56 vasta tsitaadiga

Palju seda saasta 4G vaja on?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 17:15:36 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Palju seda saasta 4G vaja on?
Jajah, sel teemal võiks lõputult vaielda. icon_lol.gif

Igaljuhul see on üks argument, mille poolest 5C on parem kui 5. Muidu vist väga suurt vahet pole.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 16.01.2014 18:32:31 vasta tsitaadiga

kaamera peaks ka nats parem olema 5c'l nagu netis võrdlusi vaadata. Järgmiseks telefoniks on ka mõtted iphone peal ja sai netist uuritud. Aga ega see internet kuldne tõde muidugi alati ei ole. Muidu suurt märgatavat erinevust pole jah.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 18:37:26 vasta tsitaadiga

4G toimib 5S puhul väga kenasti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 17:51:42 vasta tsitaadiga

sellel triibul on point ka? Vaatan, et viimasel ajal on hakanud aegajalt tekkima. Korra lukust lahti tehes kaob ära ja uuesti ilmub suvalisel ajal. 4S, originaal ekraan, ametlik ios7.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 17.01.2014 17:56:12 vasta tsitaadiga

arvatavasti ekraan pole kaabliga perfektselt ühenduses, vaevalt see surnud pixlite riba om.
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 20.01.2014 13:35:16 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
sellel triibul on point ka? Vaatan, et viimasel ajal on hakanud aegajalt tekkima. Korra lukust lahti tehes kaob ära ja uuesti ilmub suvalisel ajal. 4S, originaal ekraan, ametlik ios7.

Spoiler Spoiler Spoiler


Sellist asja pole enne kohanud. Kui peale Restore sama asi jätkub, siis viia garantiisse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 20.01.2014 14:18:16 vasta tsitaadiga

Niisiis, täna kilet vahetades avastasin, et ekraani all on mingi valge täpike, nagu mustus oleks, garantii ka selle kohta midagi räägib? Väga normaalne pole, kuidas midagi sinna alla üldse saada sai?
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 20.01.2014 20:00:33 vasta tsitaadiga

Keegi puust ja punaselt oskab mulle selgeks teha kuidas oma helinat saaks lisada ios7 peal. Internet täis õpetusi kuid mitte ühegi õpetusega pole ma seda helinat endale peale saanud. Igas õpetuses on mingi punkt mida ma teha ei saa. Kasutan windows 8.1-de... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 20:24:40 vasta tsitaadiga

hnz kirjutas:
Niisiis, täna kilet vahetades avastasin, et ekraani all on mingi valge täpike, nagu mustus oleks, garantii ka selle kohta midagi räägib? Väga normaalne pole, kuidas midagi sinna alla üldse saada sai?


ma kardan et jäädaval katki on see...pead uue ostma icon_neutral.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 23:40:58 vasta tsitaadiga

iOS 7.1 BETA 4 väljas
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 15:10:49 vasta tsitaadiga

No mis jamps?

Tahtsin uuendada "mitteametlikke" teid pidi 7.1 betale, ei lasknud telefoni aktiveerida. tõmbasin siis 7.0.4 ipsw ja taatasin telefoni, kuid enamik kontaktidest on jäljetult nii telefonist kui iPilvest kadunud. Alles on 6 kontakti, ja tundub, et suhteliselt suvalise põhimõtte alusel on jäetud siis mõned kontaktid alles, mitte a la tähestiku järjekorras vms. Lisaks ka mail accoundid ja ilmselt kui ma oleks kalendrit hoolega kasutan ud, sisi ka kalendrisündmused.
Igatahes rikuti minu icloud nüüd ära icon_confused.gif

Veel anomaaliaid: mõned äpid, näiteks Skype, on kadunud. App Store näitab kirja "open" ehk peaks olemas olema, kuid sellele vajutades ei juhtu midagi

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 15:21:01 vasta tsitaadiga

ega ilmaasjata beta juures ei ole märge, et kasutada ainult arendusvahenditel doh.gif Kui kõik töötaks ideaalselt siis ei oleks tegu enam betaga.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 17:44:50 vasta tsitaadiga

Eks ta õige muidugi ole jah, aga see, et icloudist nüüd kustutatakse asjad ära ja jäetakse arbitraarsuse põhimõttel midagi alles, oli tõesti viimane asi, millele ma mõtlesin betale updatemisel. surely it could not... Ei ole ka kiire google tulemusel sarnaseid teemasid leidnud.
Imelik veel see, et ka arvuti bäkapist taastamisel ei õnnestunud midagi

edit: korras, apple supportitädiga rääkides sain selgusele, et kui taastada icloudist ilma itunesita, siis saab valida rohkemate backuppide seast

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 22:58:38 vasta tsitaadiga

iPhone 6 design said to be finalized, including bigger 4.8-inch display
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 23:12:39 vasta tsitaadiga

Lahe thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 23.01.2014 08:37:32 vasta tsitaadiga

Näeb päris seks välja jah thumbs_up.gif Selge on see, et suurema ekraaniga on kindlasti, kui 5S ja vaikselt hakkab infot pudenema juba uue mudeli kohta.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 08:44:25 vasta tsitaadiga

Väga ilus thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 08:46:27 vasta tsitaadiga

See seal pildil on mockup.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 12:23:58 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
See seal pildil on mockup.
Ja üldse mitte väga värske icon_lol.gif Levis vist enen 5S'i juba pool aastat vmt
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 23.01.2014 12:33:28 vasta tsitaadiga

Väga halb, üldse ei taha mingit hiigeltelefoni. Praeguse 5S'i ostsin osaliselt just sellepärast, et see on veel mõistliku suurusega. Enne oli HTC One, mis oli selgelt liiga suur.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 13:52:31 vasta tsitaadiga

+1

kaob ära ainuke tippklassi nutitelefon, mis ei ole labidas.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 13:52:34 vasta tsitaadiga

Üldiselt on sellised analüütikute ennustused tulevaste apple toodete kohta on küllaltki väärtusetud. Mingi hetk võib tõesti ka ekraani suurus muutuda, aga see peab olema väga põhjalikult läbimõeldud uuendus. iPhone 4 ja 5 puhul muutus küll reso, aga vanem tarkvara töötas nende peal viisakalt. 4.8" ekraani puhul tuleks tõenäoliselt ka reso muuta, mis tähendaks et senised rakendused ei näeks enam väga viisakad välja, kui just reso 2272 x 1280 ei tule..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 23.01.2014 14:19:48 vasta tsitaadiga

No spekulatsioonid ja ennustused ei kao ennem, kuni pole apple enda ametlik spetsifikatsion väljas. Samas lähi kuud toovad selgust. Ekraani suurust on just enim kirutud kriitikute poolt interneeduses. Selles mõttes ilmselt on applel pointi uuendada ka ekraani suurust. Resoga ma ei muretseks, siis tehakse rakendused ümber ja IOS8 tulekuga uuenevad ka rakendused apple stores ju.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 14:27:52 vasta tsitaadiga

Kas ios rakendusi tehakse siiani piksel-perfektselt mitte matemaatiliselt nagu teistel OS'del?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 17:51:52 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kas ios rakendusi tehakse siiani piksel-perfektselt mitte matemaatiliselt nagu teistel OS'del?
ei - aga paratamatult on rastergraafikat ka igal pool kasutatud - ja see ei skaleeru hästi - kui just varuga ei ole suuremaid elemente kasutatud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 20:15:24 vasta tsitaadiga

WSJ: iPhone 6 will definitely have a bigger screen, two new iPhones coming this fall
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 22:37:19 vasta tsitaadiga

Mina suuremat ekraani küll ei tahaks. Telefoni suurust võiks pisut vähendada.
Lingil toodud "mockup"il on hästi näha, et kaamera ja kõlar on ühele joonele
toodud, see oleks päris arvestatav kokkuhoid, et telefon lühemaks teha.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 08:09:57 vasta tsitaadiga

Loogiline on, et jääb ka väiksema ekraaniga mudel tootevalikusse nagu praegu on 5C ja 5S, sest on Apple ise öelnud, et praegune telefoni ekraan on ideaalne ja käepärane. Ise ootan suuremat ekraani ja 4.5" või 4.8" läheb kindlasti sügisel loosi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 24.01.2014 13:42:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Loogiline on, et jääb ka väiksema ekraaniga mudel tootevalikusse nagu praegu on 5C ja 5S, sest on Apple ise öelnud, et praegune telefoni ekraan on ideaalne ja käepärane. Ise ootan suuremat ekraani ja 4.5" või 4.8" läheb kindlasti sügisel loosi.


Sama siin, sügisel ongi aeg telefoni vahetada ja suurema ekraaniga isend läheb loosi

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 28.01.2014 13:57:12 vasta tsitaadiga

Ei tea millal esimesed reaalsed pildid uuest iPhonest tulema hakkavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 13:58:07 vasta tsitaadiga

praegu kiire, järgmise nädala lõpul katsun uploadi tõsta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 19:20:08 vasta tsitaadiga

eestirula3, pakun, et juppe hakkame ehk mai-juuni nägema. Samas ma ise loodan, et lekkimist ei toimu, sest seda ootusärevam kogu protsess oleks. Tim Cook ühes intervjuus eelmine aasta ütles selgelt välja, et ettevõtte prioriteediks saab olema lekete levitamise peatamine. Loodan, et neil õnnestub see, kuid raske saab olema Foxconni tuhandeid töötajaid regulaarselt kontrollida. Seega ise arvan küll, et lekkima hakkab ka seekord...

Ma ise ootan kõige enam suuremat ekraani ja võib siis jõuda tõdemiseni, et läks 7.a aega, et teha valmis telefon, millega oleksin algusest lõpuni rahul. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 00:26:34 vasta tsitaadiga

Kui suur on suurem, et oleks piisavalt suur? Kas aasta pärast võiks ehk ikkagi veel pisut suurem olla? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:29:46 vasta tsitaadiga

Ma usun, et 5" oleks lagi, sealt edasi läheb asi minu jaoks juba mõttetuks...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:38:37 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ma usun, et 5" oleks lagi, sealt edasi läheb asi minu jaoks juba mõttetuks...


iPhonele jah, sealt edasi tuleb iNote.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:43:18 vasta tsitaadiga

kui suure ekraani nutikalt ilma üleliigse raamita suudavad telefoni sisse pressida, on 4,5" veel arvestatav. Üle selle on järjekordne labidas.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:45:14 vasta tsitaadiga

Nojah, kellele labidas, kellele vastuvõetava suurusega multimeediaseade.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 12:49:10 vasta tsitaadiga

nagu vähe oleks tippklassi telefone "vastuvõetava" suurusega? Kui nüüd viimane käepärase suurusega tippklassi näitajatega telefon ka labidaks muudetakse, siis ei olegi enam kuhugi pöörduda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 13:02:35 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
nagu vähe oleks tippklassi telefone "vastuvõetava" suurusega? Kui nüüd viimane käepärase suurusega tippklassi näitajatega telefon ka labidaks muudetakse, siis ei olegi enam kuhugi pöörduda.

+1

Tegelikult isegi ekraanisuuruse poolest meeldis 4/4S rohkem, samuti disaini poolest kõige kenam iPhone. See oli muidugi siis, kui i5 veel tulemata oli, nüüd tundub 3.5'' väike.
Positiivne on see, et kuna lund on Eestis suhteliselt palju ja pikalt, siis saab suuremat telefoni ka millekski muuks kasutada

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:03:17 vasta tsitaadiga

Tellisin Camera Connection Kit'i, hiinaka, ühes otsas lightning ja teises otsas usb. Kirjelduses oli märgitud, et töötab iPad ja iPad miniga. Täpselt sama lugu on peaks olema ka Apple enda CCK'ga. Panin selle iPhone 5 taha (peal iOS7) ning olgugi et näidatakse "not certified" hoiatust, siis asi siiski töötab. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Testisin usb klaverit, midi klaverit ja paari usb audio device. Tore on veel see, et vaja pole ka mingit lisatoidet. Aga kui toitega hub taga, siis töötavad ka mitu seadet samaaegselt.

Kokku oli minu jaoks siin lausa 3 üllatavat momenti:
1) iOS 7 not certified warning ei põhjustanud mitte mingisugust probleemi. Endal on 2 hiiina laadimisjuhet, mis tänu sellele ei tööta. Samas JB peaks siin aitama.
2) CCK töötab iPhone'ga. (Netis leidus väga erinevaid väited selle kohta, kas ja mis iPhone'ga üldse töötama peaks..)
3) Üldiselt pole lisatoidet vaja. Samas kui hubis on mitu asja taga, siis loomulikult läheb lisavoolu vaja.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 01.02.2014 18:18:22 vasta tsitaadiga

Keegi oskab viidata mõnele akupangale mis oleks viimasele iphonele mõeldud, ning oleks kompaktne ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 15:59:18 vasta tsitaadiga

Bruntoni solar paketti kasutan ise, et ei pea ka reaalselt voolu tarbima kui pole võimalust
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 05.02.2014 16:09:17 vasta tsitaadiga

Kui tahad 4G Eestis kasutada siis seda pakub iPhone-le ainult EMT, et neil ainult litsents olemas ?
Elisas sai 4G pakett võetud, SIM vahetati välja ja 4G ei hakanud tööle, erinevad klienditeenindajad väitsid, et peab töötama. Lõpuks saadi targem klienditeenindaja ja ütles, et Elisal polegi litsentsi iPhonega, nemad ei saagi seda teenust pakkuda ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 16:12:13 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.