Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2014 21:18:18 vasta tsitaadiga

libe, sensitivity on vist dünaamiline - rannas spawnides on horisontaalne sens täiega pekkis, pärast läheb paremaks kui relvi leiad, nendel on mingi "handling" penalty või bonus, mis muudab sihtimiskiiruseid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 12.01.2014 21:25:26 vasta tsitaadiga

Mouse acceleration on see asi.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 15:12:52 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Mouse acceleration on see asi.

Alguses räigelt käis pinda see accel.. kuid nüüd vist olen ära harjunud

Eile sai korralik matk maha kõmbitud krazostovist berezinosse sealt saborri, ja siis sai ragequit tehtud kuna jooksmis bug tuli (karakter hakkab kohapeal keerlema ja peab alt f4-ma icon_rolleyes.gif Täna peaks veel pelama
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 16:32:52 vasta tsitaadiga

FFB kirjutas:
KurjaJuur kirjutas:
Mouse acceleration on see asi.

Alguses räigelt käis pinda see accel.. kuid nüüd vist olen ära harjunud

Eile sai korralik matk maha kõmbitud krazostovist berezinosse sealt saborri, ja siis sai ragequit tehtud kuna jooksmis bug tuli (karakter hakkab kohapeal keerlema ja peab alt f4-ma icon_rolleyes.gif Täna peaks veel pelama

Kyllä. Sinun pitäisi pelata enemmän tänään icon_smile.gif Oletko suomalainen? google translator icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 20:54:01 vasta tsitaadiga

Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 21:21:38 vasta tsitaadiga

Hakkab sul arvuti ikka Nvidia videokaarti kasutama või ehk jätab Inteli oma töösse?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 21:22:52 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Hakkab sul arvuti ikka Nvidia videokaarti kasutama või ehk jätab Inteli oma töösse?


Tuli hakkab põlema. Nagu kasutaks 765M-i. Just proovisin Battlefield 3 ULTRA setingutes, 30-40 fps..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 23:30:49 vasta tsitaadiga

Pead mulle selle läpaka ikka andma icon_lol.gif
Mis seadmed sul peal on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 12:50:30 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Pead mulle selle läpaka ikka andma icon_lol.gif
Mis seadmed sul peal on?


Ega väga vahet ei ole mis seaded on.(Kõiki proovitud) FPS üle 15 ei lähe. Mängu poolne probleem.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 13:04:44 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS

Vaealet, et kõige madalamatega. Mängu sätteid saad paremini muuta:
D:\Users\KARU\Documents\DayZ Other Profiles
D:\Users\KARU\Documents\DayZ

Lisaks pane steamist startup parameetrid paika.
-nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=4049
Muuda vastavalt oma süsteemile neid.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 13:16:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
HaXoR kirjutas:
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS

Vaealet, et kõige madalamatega. Mängu sätteid saad paremini muuta:
D:\Users\KARU\Documents\DayZ Other Profiles
D:\Users\KARU\Documents\DayZ

Lisaks pane steamist startup parameetrid paika.
-nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=4049
Muuda vastavalt oma süsteemile neid.


Ei aita...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 13:44:03 vasta tsitaadiga

Näita oma config failide sisu.

Siin mõned kohad minu vanadest CFG failidest, mis pani mängu jooksma perfektselt e8200, 8gb mälu, geforce 560ti. Graafika oli küll enamasti maha keeratud, aga oli selge vaenlase nähtavuse mõttes. Oleks saanud veel palju rohkem maha keerata.

Spoiler Spoiler Spoiler




... ja elementaarsed soovitused. Tee arvuti saastast puhtaks. Sulge kõik mittevajalikud programmid ja serviced. run services.msc, hijackthis, ccleaner, disk defragment, mängule võid panna high priority nt. Lisaks saad videokaardi (nt nvidia control tool) alt ka ppäris palju peale keerata/maha keerata).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 15:46:11 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS


Kas igalpool või ainult suurtes linnades?

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 18:37:31 vasta tsitaadiga

mtv0308 kirjutas:
HaXoR kirjutas:
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS


Kas igalpool või ainult suurtes linnades?


Igalpool. Eelnevalt sai just kõik puhtaks tehtud. Veelkord, asi ei ole arvutis vaid tõenäoliselt mängus, kuna ei ole ainuke, kellel esineb antud probleem. Selle sama probleemi kohta on mitu issuet tehtud juba DayZ foorumisse.
Aega saan võin ka need confid välja otsida.

http://feedback.dayzgame.com/view.php?id=3473
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 15.01.2014 18:52:52 vasta tsitaadiga

HaXoR, Sinu GPU jääb lahjaks selle mängu jaoks muud midagi. Üks GTX 680M vedas enam vähem keskmiste seadetega seda. Lõpuks leidsin viisi SLI tööle saada selles mängus aga sujuvat pilti maksimaalsete seadetega ikka ei andnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 19:11:09 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
HaXoR, Sinu GPU jääb lahjaks selle mängu jaoks muud midagi. Üks GTX 680M vedas enam vähem keskmiste seadetega seda. Lõpuks leidsin viisi SLI tööle saada selles mängus aga sujuvat pilti maksimaalsete seadetega ikka ei andnud.


Ega ikka jää küll. Recommended graphics: Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770 or faster with Shader Model 3 and 896 MB VRAM.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-765M.92907.0.html

Pigem on probleem DayZ optimeerimises. Pole normaalne, et mängus min seadetega jookseb lagiselt asi..

Võib-olla neil on mingi anomaalia M kaartidega, kes teab.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 15.01.2014 19:23:29 vasta tsitaadiga

Pidasingi silmas, et hetkel jääb see kaart kehva mängu optimeerimise tõttu lahjaks. Seega arvuti töötab nagu peab ja eks pead uuendusi ootama ja lootma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 20:39:36 vasta tsitaadiga

Mul i7-4770K @ 3.9GHz, GTX770, 16GB RAM'i (clocki ei mäleta) ning mäng on lisaks kõigele veel SSD peal..aga fps on ikka kena 25(linnas)-55 ja seda low settingute peal. Suht naeruväärne, kui aus olla icon_biggrin.gif. Tahaks 120Hz monitoriga ikka 120fps kätte saada mängudes..

Kui iga viimne kui setting põhja lükata, siis läheb see vahemik 15-40 peale, suht kahtlane, et nii väike erinevus low ja ultra high vahel
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 15.01.2014 21:04:03 vasta tsitaadiga

Early Access Alpha
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 21:21:03 vasta tsitaadiga

Varjud võtke maha, see andis mulle +20 fpsi
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2014 21:26:23 vasta tsitaadiga

möh... mul on profiilikaga medium-high sätetel, antialiasingud jne peal, 30-50fps olenevalt asukohast. chernost me muidugi ei räägi - seal läägib kõikidel, olenemata arvutist.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 21:40:09 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
Early Access Alpha


Tõepoolest, arusaadav. Mäng näeb iseenesest väga ilus välja, kui kõik põhja lükata. Loodame, et asi on tõesti praegu optimeerimises kinni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 22:04:38 vasta tsitaadiga

HaXoR cfg failid muutsid ära, kasutasid sätteid, mis varem postitasin, startup parameetrid lisatud, muudetud vastavalt su masinale?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 16.01.2014 01:09:42 vasta tsitaadiga

mul andis kõvasti fpsi juurde ainult need panna 2. 1 ja 0 oli halvem:
GPU_MaxFramesAhead=2;
GPU_DetectedFramesAhead=2;
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k3rmo
HV vaatleja
k3rmo

liitunud: 07.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 01:34:58 vasta tsitaadiga

Ega praegu kuskilt DayZ'd odavamalt ei saa, kui Steami poest?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 03:37:29 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
mul andis kõvasti fpsi juurde ainult need panna 2. 1 ja 0 oli halvem:
GPU_MaxFramesAhead=2;
GPU_DetectedFramesAhead=2;

Teoreetiliselt peaks sul nüüd FPS halvem olema ja lag suurem. Paljude meelest on 1 parim seadistus. Samas... ega siin mingit kindlat lahendust pole. Katsetan ka 2'ga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 11:48:18 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS


Peale seda kui soovitatavad CFG faili muudatused oled ära teinud, vaata et in-game seaded oleks ka selliseid:
Quality
Clouds: Disabled
Shadows: Disabled
Rendering
HDR: Very low
Ambient Occlusion: Disabled
Post Processing: Low

Kõige suurem FPSi võit peaks SinuKasutaja.DayZProfile failis tulema "sceneComplexity" muutmisega 1000000 pealt kuhugi 20000 - 50000 vahele. Võib-olla on Timbergi postitatud CFG faili muudatusi raske jälgida seega panen kirja:
C:\Users\SinuKasutaja\Documents\DayZ
GPU_MaxFramesAhead=1;
GPU_DetectedFramesAhead=1;
(mõned soovitasid siin alateemas 2. Pole proovinud ja ei oska midagi kosta)

C:\Users\SinuKasutaja\Documents\DayZ Other Profiles
SinuKasutaja.DayZProfile
sceneComplexity=1000000; - selle paned 20k - 50k vahele, siis saab perforamance boosti
shadowZDistance=200; - 100 peale näiteks
viewDistance=2800; - nägemiskaugus, paned madalamaks võidad frame aga näed vähem
preferredObjectViewDistance=2000; - objekti joonistamiskaugus

NB! Nägemiskaugustega mässamine tekitab olukordi, kus teatud kauguses mängija pea rendertatakse ära aga keha mitte!

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 14:13:29 vasta tsitaadiga

k3rmo kirjutas:
Ega praegu kuskilt DayZ'd odavamalt ei saa, kui Steami poest?


Soovitan ära osta, hind hakkab tõusma mingi hetk icon_biggrin.gif

Müüakse ainult Bohemia enda kodulehel ja läbi Steami.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013




sõnum 16.01.2014 15:28:30 vasta tsitaadiga

mtv0308 kirjutas:
HaXoR kirjutas:
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS



...
Kõige suurem FPSi võit peaks SinuKasutaja.DayZProfile failis tulema "sceneComplexity" muutmisega 1000000 pealt kuhugi 20000 - 50000 vahele. ...

C:\Users\SinuKasutaja\Documents\DayZ Other Profiles
SinuKasutaja.DayZProfile
sceneComplexity=1000000; - selle paned 20k - 50k vahele, siis saab perforamance boosti
shadowZDistance=200; - 100 peale näiteks
viewDistance=2800; - nägemiskaugus, paned madalamaks võidad frame aga näed vähem
preferredObjectViewDistance=2000; - objekti joonistamiskaugus

NB! Nägemiskaugustega mässamine tekitab olukordi, kus teatud kauguses mängija pea rendertatakse ära aga keha mitte!


mulle on mulje jäänud nagu nimetatud mängja renderdus kaugust ( pea renderdab, keha mitte) mõjutab kõige enam scene complexity. Sain endal murest lahti kui scene complexity on laes, aga object distance madal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.01.2014 21:14:36 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
k3rmo kirjutas:
Ega praegu kuskilt DayZ'd odavamalt ei saa, kui Steami poest?


Soovitan ära osta, hind hakkab tõusma mingi hetk icon_biggrin.gif

Müüakse ainult Bohemia enda kodulehel ja läbi Steami.


Kui vastab tõele, et alphatestimised kestavad aasta lõpuni, siis pole ka hinnatõusu varem oodata. Muidugi odavamaks, kui praegu on, ka ilmselt lähema 2 aasta jooksul ei lähe.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 21:26:04 vasta tsitaadiga

rocket ütles et lähima paari kuu jooksul hind ei tõuse. aasta jooksul kindlasti tõuseb.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.01.2014 21:36:13 vasta tsitaadiga

Sellegippolest mina ei soovitaks praegu ostuga kiirustada, kui on valida selle projekti ja mõne muu väljamineku vahel, sest hetkel toimub arendustegevus ikka väga aeglaselt. Kaua sa ikka viitsid nii mängida, et korjad endale vaevaga nodi kokku ja siis hakkad teisi mängijaid vältima? icon_lol.gif Kui ma endale peaksin soovitama, siis soovitaks oodata, kuni sisu juurde tuleb. Teised võivad muidugi arvata teisiti.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2014 22:09:01 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Sellegippolest mina ei soovitaks praegu ostuga kiirustada, kui on valida selle projekti ja mõne muu väljamineku vahel, sest hetkel toimub arendustegevus ikka väga aeglaselt. Kaua sa ikka viitsid nii mängida, et korjad endale vaevaga nodi kokku ja siis hakkad teisi mängijaid vältima? icon_lol.gif Kui ma endale peaksin soovitama, siis soovitaks oodata, kuni sisu juurde tuleb. Teised võivad muidugi arvata teisiti.
soovitan vältida seda ajaraisku

pead ikka üksik inimene olema, et seda pikemalt pelada - internetisõbrad ei muuda inimest veel sotsiaalseks

graafika on niru, jookseb ulmesitasti, mingit postprocessingut on küll juurde tulnud, aga graafika näeb ikka välja , nagu flashpoint omal ajal
vähe sellest, kuna ka igasugune liikumine on absurdselt segane, üles-alla vaatamine on mõistlikult reaktiivne, kuid paremale-vasakule on uimane, nagu täi mööda märga...

isiklikult leian seda 20+€ täielikult mahavisatud rahaks - parem osta kast paremat õlut thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

https://www.humblebundle.com/weekly

odavaim variant hetkel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 23:01:05 vasta tsitaadiga

No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb.
Ja Chernaruse atmosfäär on lihtsalt ideaalne sellise mängu jaoks. thumbs_up.gif
tsitaat:
Pay $6 or more to unlock three more games!

LOL @ DayZ mod icon_lol.gif

Aga muidu jah, kes mängu ei raatsi osta, võtku ARMA 2 ligi - suht viimane aeg nagu icon_wink.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2014 23:07:29 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb.
kui minu profiilika peal nii sita graafikaga peab mediumi panema, siis tuleb tegijad tagasi praktikumi saata - amatöörid!
kusjuures paljud pean siiski disablema ja low panema icon_neutral.gif

gta4 on selle prügi kõrval sujuvuse etalon

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 23:11:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
allavett kirjutas:
No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb.
kui minu profiilika peal nii sita graafikaga peab mediumi panema, siis tuleb tegijad tagasi praktikumi saata - amatöörid!
kusjuures paljud pean siiski disablema ja low panema icon_neutral.gif

gta4 on selle prügi kõrval sujuvuse etalon


Millegipärast tundub, et see mäng ei salli kohe üldse nvidia kaarte.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2014 23:15:52 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
libe kirjutas:
allavett kirjutas:
No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb.
kui minu profiilika peal nii sita graafikaga peab mediumi panema, siis tuleb tegijad tagasi praktikumi saata - amatöörid!
kusjuures paljud pean siiski disablema ja low panema icon_neutral.gif

gta4 on selle prügi kõrval sujuvuse etalon


Millegipärast tundub, et see mäng ei salli kohe üldse nvidia kaarte.
fps kõigub 30-60, samas mingit actionit ei toimu - tiirutan kuskil metsavahel üksi
kurat

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.01.2014 23:17:42 vasta tsitaadiga

Tundub, et jõudlusprobleemid esinevad tõesti enamasti nVidia kaartidega.
_________________
i like my sugar with coffe and cream


viimati muutis Helbeke 16.01.2014 23:21:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2014 23:19:38 vasta tsitaadiga

ehk siis amatöörid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 23:25:02 vasta tsitaadiga

Ütleks, et Tere tulemast Alphasse! aga tegelikult on see mootor ikka selle koha pealt maru sitt ja mina eriti ei usu, et selles osas mingit müstilist läbimurret toimub.
See muidugi ei tähenda, et ta põhjas grafkaga sitt välja näeb. Aeg-ajalt saab isegi kõik viled mõõdukas(bloomi ja PPga ei maksa üle pingutada) koguses põhja lükata, et mõni kaunim screenshotikene salvestada ;P

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2014 23:30:19 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Ütleks, et Tere tulemast Alphasse! aga tegelikult on see mootor ikka selle koha pealt maru sitt ja mina eriti ei usu, et selles osas mingit müstilist läbimurret toimub.
See muidugi ei tähenda, et ta põhjas grafkaga sitt välja näeb. Aeg-ajalt saab isegi kõik viled mõõdukas(bloomi ja PPga ei maksa üle pingutada) koguses põhja lükata, et mõni kaunim screenshotikene salvestada ;P
mul on arma2 olemas ning seegi neäb sarnane välja, mitte hullem, kuid jookseb sama sitasti ning samuti fps sedavõrd ei häirigi, kui üldine liikumine
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 23:32:08 vasta tsitaadiga

nvidia mehed, ostke päris videokaardid endale, küll siis ka effpeeessi juurde tuleb.
gg no re.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2014 23:37:28 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
nvidia mehed, ostke päris videokaardid endale, küll siis ka effpeeessi juurde tuleb.
gg no re.
kas kaamera liikumine sellest paraneb, kui y teljel liigub okeilt, kuid x teljel uimerdab
kas füüsika hakkab ka toimima?

sesmõttes, et mingi tont võib risc protsessorile ka pela teha, aga kui raha tahab teenida, siis on vaja kooli tagasi minna - prügi ei ole vaja osta ja sittasid progejaid pole vaja toetada - see ei ole mingi sotsiaalprogramm, kus arengupeetusega inimesi aidatakse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 23:41:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
nvidia mehed, ostke päris videokaardid endale, küll siis ka effpeeessi juurde tuleb.
gg no re.
kas kaamera liikumine sellest paraneb, kui y teljel liigub okeilt, kuid x teljel uimerdab
kas füüsika hakkab ka toimima?

sesmõttes, et mingi tont võib risc protsessorile ka pela teha, aga kui raha tahab teenida, siis on vaja kooli tagasi minna - prügi ei ole vaja osta ja sittasid progejaid pole vaja toetada - see ei ole mingi sotsiaalprogramm, kus arengupeetusega inimesi aidatakse


kes sul käskis osta?

mina tahtsin toetada, seepärast ka ostsin. oli ju ette teada et asi on bugine ja võib iga hetk katki minna, caps lockiga igal pool hoiatused üleval.
kui lugeda siiamaani ei oska siis võiks arengupeetusega inimesi peeglist otsida.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 23:51:10 vasta tsitaadiga

Bohemia võimetus oma mootoreid tööle saada on legendaarne. Ei tohiks tulla kellelegi üllatusena, et nad lihtsalt ei oska.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 16.01.2014 23:52:32 vasta tsitaadiga

Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:06:01 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada icon_lol.gif


Hetkel on peal maha võtmatu mouse acceleration. Ju käis jutt sellest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:07:54 vasta tsitaadiga

Panen märgi maha. Tundub väga vinge asi olevat.
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 17.01.2014 00:22:08 vasta tsitaadiga

Need kes siin erinevaid teemasid loevad peaks juba teadma, et *libele meeldivad mängud ala Codemastersi Operation Flashpoint ja Need For Speed Rivals (ehk üldtunnustatud p**k).

Bohemia on siiski indie arendaja olnud. See kommerts edu on ju saabunud alles hiljuti (eelmisel aastal?). Eks nüüd kui rohkem raha käes on võimalik ka suuremaid summasid paigutada graafilisse poolde.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:27:33 vasta tsitaadiga

KRJ kirjutas:

Bohemia on siiski indie arendaja olnud. See kommerts edu on ju saabunud alles hiljuti (eelmisel aastal?). Eks nüüd kui rohkem raha käes on võimalik ka suuremaid summasid paigutada graafilisse poolde.


Lolwut? Bohemia on high end development stuudio tänu oma eri riikide sõjavägedele tehtud simudele juba ikka päris kaua aega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.