|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
12.01.2014 21:18:18
|
|
|
| libe, sensitivity on vist dünaamiline - rannas spawnides on horisontaalne sens täiega pekkis, pärast läheb paremaks kui relvi leiad, nendel on mingi "handling" penalty või bonus, mis muudab sihtimiskiiruseid.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
12.01.2014 21:25:26
|
|
|
Mouse acceleration on see asi.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
13.01.2014 15:12:52
|
|
|
| KurjaJuur kirjutas: |
| Mouse acceleration on see asi. |
Alguses räigelt käis pinda see accel.. kuid nüüd vist olen ära harjunud
Eile sai korralik matk maha kõmbitud krazostovist berezinosse sealt saborri, ja siis sai ragequit tehtud kuna jooksmis bug tuli (karakter hakkab kohapeal keerlema ja peab alt f4-ma Täna peaks veel pelama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.01.2014 16:32:52
|
|
|
| FFB kirjutas: |
| KurjaJuur kirjutas: |
| Mouse acceleration on see asi. |
Alguses räigelt käis pinda see accel.. kuid nüüd vist olen ära harjunud
Eile sai korralik matk maha kõmbitud krazostovist berezinosse sealt saborri, ja siis sai ragequit tehtud kuna jooksmis bug tuli (karakter hakkab kohapeal keerlema ja peab alt f4-ma Täna peaks veel pelama |
Kyllä. Sinun pitäisi pelata enemmän tänään Oletko suomalainen? google translator
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
14.01.2014 20:54:01
|
|
|
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
14.01.2014 21:21:38
|
|
|
| Hakkab sul arvuti ikka Nvidia videokaarti kasutama või ehk jätab Inteli oma töösse?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
14.01.2014 21:22:52
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Hakkab sul arvuti ikka Nvidia videokaarti kasutama või ehk jätab Inteli oma töösse? |
Tuli hakkab põlema. Nagu kasutaks 765M-i. Just proovisin Battlefield 3 ULTRA setingutes, 30-40 fps..
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
14.01.2014 23:30:49
|
|
|
Pead mulle selle läpaka ikka andma
Mis seadmed sul peal on?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
15.01.2014 12:50:30
|
|
|
| Arvutipäss kirjutas: |
Pead mulle selle läpaka ikka andma
Mis seadmed sul peal on? |
Ega väga vahet ei ole mis seaded on.(Kõiki proovitud) FPS üle 15 ei lähe. Mängu poolne probleem.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.01.2014 13:04:44
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS |
Vaealet, et kõige madalamatega. Mängu sätteid saad paremini muuta:
D:\Users\KARU\Documents\DayZ Other Profiles
D:\Users\KARU\Documents\DayZ
Lisaks pane steamist startup parameetrid paika.
-nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=4049
Muuda vastavalt oma süsteemile neid.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
15.01.2014 13:16:31
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| HaXoR kirjutas: |
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS |
Vaealet, et kõige madalamatega. Mängu sätteid saad paremini muuta:
D:\Users\KARU\Documents\DayZ Other Profiles
D:\Users\KARU\Documents\DayZ
Lisaks pane steamist startup parameetrid paika.
-nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=4049
Muuda vastavalt oma süsteemile neid. |
Ei aita...
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
15.01.2014 15:46:11
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS |
Kas igalpool või ainult suurtes linnades?
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
15.01.2014 18:37:31
|
|
|
| mtv0308 kirjutas: |
| HaXoR kirjutas: |
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS |
Kas igalpool või ainult suurtes linnades? |
Igalpool. Eelnevalt sai just kõik puhtaks tehtud. Veelkord, asi ei ole arvutis vaid tõenäoliselt mängus, kuna ei ole ainuke, kellel esineb antud probleem. Selle sama probleemi kohta on mitu issuet tehtud juba DayZ foorumisse.
Aega saan võin ka need confid välja otsida.
http://feedback.dayzgame.com/view.php?id=3473
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
15.01.2014 18:52:52
|
|
|
| HaXoR, Sinu GPU jääb lahjaks selle mängu jaoks muud midagi. Üks GTX 680M vedas enam vähem keskmiste seadetega seda. Lõpuks leidsin viisi SLI tööle saada selles mängus aga sujuvat pilti maksimaalsete seadetega ikka ei andnud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
15.01.2014 19:11:09
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
| HaXoR, Sinu GPU jääb lahjaks selle mängu jaoks muud midagi. Üks GTX 680M vedas enam vähem keskmiste seadetega seda. Lõpuks leidsin viisi SLI tööle saada selles mängus aga sujuvat pilti maksimaalsete seadetega ikka ei andnud. |
Ega ikka jää küll. Recommended graphics: Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770 or faster with Shader Model 3 and 896 MB VRAM.
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-765M.92907.0.html
Pigem on probleem DayZ optimeerimises. Pole normaalne, et mängus min seadetega jookseb lagiselt asi..
Võib-olla neil on mingi anomaalia M kaartidega, kes teab.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
15.01.2014 19:23:29
|
|
|
| Pidasingi silmas, et hetkel jääb see kaart kehva mängu optimeerimise tõttu lahjaks. Seega arvuti töötab nagu peab ja eks pead uuendusi ootama ja lootma.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
15.01.2014 20:39:36
|
|
|
Mul i7-4770K @ 3.9GHz, GTX770, 16GB RAM'i (clocki ei mäleta) ning mäng on lisaks kõigele veel SSD peal..aga fps on ikka kena 25(linnas)-55 ja seda low settingute peal. Suht naeruväärne, kui aus olla . Tahaks 120Hz monitoriga ikka 120fps kätte saada mängudes..
Kui iga viimne kui setting põhja lükata, siis läheb see vahemik 15-40 peale, suht kahtlane, et nii väike erinevus low ja ultra high vahel
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
15.01.2014 21:04:03
|
|
|
| Early Access Alpha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
15.01.2014 21:21:03
|
|
|
| Varjud võtke maha, see andis mulle +20 fpsi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
15.01.2014 21:26:23
|
|
|
| möh... mul on profiilikaga medium-high sätetel, antialiasingud jne peal, 30-50fps olenevalt asukohast. chernost me muidugi ei räägi - seal läägib kõikidel, olenemata arvutist.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
15.01.2014 21:40:09
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
| Early Access Alpha |
Tõepoolest, arusaadav. Mäng näeb iseenesest väga ilus välja, kui kõik põhja lükata. Loodame, et asi on tõesti praegu optimeerimises kinni.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.01.2014 22:04:38
|
|
|
| HaXoR cfg failid muutsid ära, kasutasid sätteid, mis varem postitasin, startup parameetrid lisatud, muudetud vastavalt su masinale?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
16.01.2014 01:09:42
|
|
|
mul andis kõvasti fpsi juurde ainult need panna 2. 1 ja 0 oli halvem:
GPU_MaxFramesAhead=2;
GPU_DetectedFramesAhead=2;
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k3rmo
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2011
|
16.01.2014 01:34:58
|
|
|
| Ega praegu kuskilt DayZ'd odavamalt ei saa, kui Steami poest?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.01.2014 03:37:29
|
|
|
| FeZ kirjutas: |
mul andis kõvasti fpsi juurde ainult need panna 2. 1 ja 0 oli halvem:
GPU_MaxFramesAhead=2;
GPU_DetectedFramesAhead=2; |
Teoreetiliselt peaks sul nüüd FPS halvem olema ja lag suurem. Paljude meelest on 1 parim seadistus. Samas... ega siin mingit kindlat lahendust pole. Katsetan ka 2'ga.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
16.01.2014 11:48:18
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS |
Peale seda kui soovitatavad CFG faili muudatused oled ära teinud, vaata et in-game seaded oleks ka selliseid:
Quality
Clouds: Disabled
Shadows: Disabled
Rendering
HDR: Very low
Ambient Occlusion: Disabled
Post Processing: Low
Kõige suurem FPSi võit peaks SinuKasutaja.DayZProfile failis tulema "sceneComplexity" muutmisega 1000000 pealt kuhugi 20000 - 50000 vahele. Võib-olla on Timbergi postitatud CFG faili muudatusi raske jälgida seega panen kirja:
C:\Users\SinuKasutaja\Documents\DayZ
GPU_MaxFramesAhead=1;
GPU_DetectedFramesAhead=1;
(mõned soovitasid siin alateemas 2. Pole proovinud ja ei oska midagi kosta)
C:\Users\SinuKasutaja\Documents\DayZ Other Profiles
SinuKasutaja.DayZProfile
sceneComplexity=1000000; - selle paned 20k - 50k vahele, siis saab perforamance boosti
shadowZDistance=200; - 100 peale näiteks
viewDistance=2800; - nägemiskaugus, paned madalamaks võidad frame aga näed vähem
preferredObjectViewDistance=2000; - objekti joonistamiskaugus
NB! Nägemiskaugustega mässamine tekitab olukordi, kus teatud kauguses mängija pea rendertatakse ära aga keha mitte!
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
16.01.2014 14:13:29
|
|
|
| k3rmo kirjutas: |
| Ega praegu kuskilt DayZ'd odavamalt ei saa, kui Steami poest? |
Soovitan ära osta, hind hakkab tõusma mingi hetk
Müüakse ainult Bohemia enda kodulehel ja läbi Steami.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruutjuur
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2013
|
16.01.2014 15:28:30
|
|
|
| mtv0308 kirjutas: |
| HaXoR kirjutas: |
| Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS |
...
Kõige suurem FPSi võit peaks SinuKasutaja.DayZProfile failis tulema "sceneComplexity" muutmisega 1000000 pealt kuhugi 20000 - 50000 vahele. ...
C:\Users\SinuKasutaja\Documents\DayZ Other Profiles
SinuKasutaja.DayZProfile
sceneComplexity=1000000; - selle paned 20k - 50k vahele, siis saab perforamance boosti
shadowZDistance=200; - 100 peale näiteks
viewDistance=2800; - nägemiskaugus, paned madalamaks võidad frame aga näed vähem
preferredObjectViewDistance=2000; - objekti joonistamiskaugus
NB! Nägemiskaugustega mässamine tekitab olukordi, kus teatud kauguses mängija pea rendertatakse ära aga keha mitte! |
mulle on mulje jäänud nagu nimetatud mängja renderdus kaugust ( pea renderdab, keha mitte) mõjutab kõige enam scene complexity. Sain endal murest lahti kui scene complexity on laes, aga object distance madal.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
16.01.2014 21:14:36
|
|
|
| parm kirjutas: |
| k3rmo kirjutas: |
| Ega praegu kuskilt DayZ'd odavamalt ei saa, kui Steami poest? |
Soovitan ära osta, hind hakkab tõusma mingi hetk
Müüakse ainult Bohemia enda kodulehel ja läbi Steami. |
Kui vastab tõele, et alphatestimised kestavad aasta lõpuni, siis pole ka hinnatõusu varem oodata. Muidugi odavamaks, kui praegu on, ka ilmselt lähema 2 aasta jooksul ei lähe.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.01.2014 21:26:04
|
|
|
| rocket ütles et lähima paari kuu jooksul hind ei tõuse. aasta jooksul kindlasti tõuseb.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
16.01.2014 21:36:13
|
|
|
Sellegippolest mina ei soovitaks praegu ostuga kiirustada, kui on valida selle projekti ja mõne muu väljamineku vahel, sest hetkel toimub arendustegevus ikka väga aeglaselt. Kaua sa ikka viitsid nii mängida, et korjad endale vaevaga nodi kokku ja siis hakkad teisi mängijaid vältima? Kui ma endale peaksin soovitama, siis soovitaks oodata, kuni sisu juurde tuleb. Teised võivad muidugi arvata teisiti.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2014 22:09:01
|
|
|
| Helbeke kirjutas: |
Sellegippolest mina ei soovitaks praegu ostuga kiirustada, kui on valida selle projekti ja mõne muu väljamineku vahel, sest hetkel toimub arendustegevus ikka väga aeglaselt. Kaua sa ikka viitsid nii mängida, et korjad endale vaevaga nodi kokku ja siis hakkad teisi mängijaid vältima? Kui ma endale peaksin soovitama, siis soovitaks oodata, kuni sisu juurde tuleb. Teised võivad muidugi arvata teisiti. |
soovitan vältida seda ajaraisku
pead ikka üksik inimene olema, et seda pikemalt pelada - internetisõbrad ei muuda inimest veel sotsiaalseks
graafika on niru, jookseb ulmesitasti, mingit postprocessingut on küll juurde tulnud, aga graafika näeb ikka välja , nagu flashpoint omal ajal
vähe sellest, kuna ka igasugune liikumine on absurdselt segane, üles-alla vaatamine on mõistlikult reaktiivne, kuid paremale-vasakule on uimane, nagu täi mööda märga...
isiklikult leian seda 20+€ täielikult mahavisatud rahaks - parem osta kast paremat õlut
https://www.humblebundle.com/weekly
odavaim variant hetkel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
16.01.2014 23:01:05
|
|
|
No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb.
Ja Chernaruse atmosfäär on lihtsalt ideaalne sellise mängu jaoks.
| tsitaat: |
| Pay $6 or more to unlock three more games! |
LOL @ DayZ mod
Aga muidu jah, kes mängu ei raatsi osta, võtku ARMA 2 ligi - suht viimane aeg nagu
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2014 23:07:29
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb. |
kui minu profiilika peal nii sita graafikaga peab mediumi panema, siis tuleb tegijad tagasi praktikumi saata - amatöörid!
kusjuures paljud pean siiski disablema ja low panema
gta4 on selle prügi kõrval sujuvuse etalon
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
16.01.2014 23:11:50
|
|
|
| libe kirjutas: |
| allavett kirjutas: |
| No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb. |
kui minu profiilika peal nii sita graafikaga peab mediumi panema, siis tuleb tegijad tagasi praktikumi saata - amatöörid!
kusjuures paljud pean siiski disablema ja low panema
gta4 on selle prügi kõrval sujuvuse etalon |
Millegipärast tundub, et see mäng ei salli kohe üldse nvidia kaarte.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2014 23:15:52
|
|
|
| HaXoR kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| allavett kirjutas: |
| No mina grafka osas küll nii kriitiline ei oleks. Muidugi, kui very low peal peab jooksutama, siis näeb jah veidi kandiline välja. Samas tahaks näha mängu, mis very low peal super välja näeb. |
kui minu profiilika peal nii sita graafikaga peab mediumi panema, siis tuleb tegijad tagasi praktikumi saata - amatöörid!
kusjuures paljud pean siiski disablema ja low panema
gta4 on selle prügi kõrval sujuvuse etalon |
Millegipärast tundub, et see mäng ei salli kohe üldse nvidia kaarte. |
fps kõigub 30-60, samas mingit actionit ei toimu - tiirutan kuskil metsavahel üksi
kurat
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
16.01.2014 23:17:42
|
|
|
Tundub, et jõudlusprobleemid esinevad tõesti enamasti nVidia kaartidega.
_________________ i like my sugar with coffe and cream
viimati muutis Helbeke 16.01.2014 23:21:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2014 23:19:38
|
|
|
ehk siis amatöörid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
16.01.2014 23:25:02
|
|
|
Ütleks, et Tere tulemast Alphasse! aga tegelikult on see mootor ikka selle koha pealt maru sitt ja mina eriti ei usu, et selles osas mingit müstilist läbimurret toimub.
See muidugi ei tähenda, et ta põhjas grafkaga sitt välja näeb. Aeg-ajalt saab isegi kõik viled mõõdukas(bloomi ja PPga ei maksa üle pingutada) koguses põhja lükata, et mõni kaunim screenshotikene salvestada ;P
_________________ Twitch.tv/allavett |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2014 23:30:19
|
|
|
| allavett kirjutas: |
Ütleks, et Tere tulemast Alphasse! aga tegelikult on see mootor ikka selle koha pealt maru sitt ja mina eriti ei usu, et selles osas mingit müstilist läbimurret toimub.
See muidugi ei tähenda, et ta põhjas grafkaga sitt välja näeb. Aeg-ajalt saab isegi kõik viled mõõdukas(bloomi ja PPga ei maksa üle pingutada) koguses põhja lükata, et mõni kaunim screenshotikene salvestada ;P |
mul on arma2 olemas ning seegi neäb sarnane välja, mitte hullem, kuid jookseb sama sitasti ning samuti fps sedavõrd ei häirigi, kui üldine liikumine
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.01.2014 23:32:08
|
|
|
nvidia mehed, ostke päris videokaardid endale, küll siis ka effpeeessi juurde tuleb.
gg no re.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2014 23:37:28
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
nvidia mehed, ostke päris videokaardid endale, küll siis ka effpeeessi juurde tuleb.
gg no re. |
kas kaamera liikumine sellest paraneb, kui y teljel liigub okeilt, kuid x teljel uimerdab
kas füüsika hakkab ka toimima?
sesmõttes, et mingi tont võib risc protsessorile ka pela teha, aga kui raha tahab teenida, siis on vaja kooli tagasi minna - prügi ei ole vaja osta ja sittasid progejaid pole vaja toetada - see ei ole mingi sotsiaalprogramm, kus arengupeetusega inimesi aidatakse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.01.2014 23:41:17
|
|
|
| libe kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
nvidia mehed, ostke päris videokaardid endale, küll siis ka effpeeessi juurde tuleb.
gg no re. |
kas kaamera liikumine sellest paraneb, kui y teljel liigub okeilt, kuid x teljel uimerdab
kas füüsika hakkab ka toimima?
sesmõttes, et mingi tont võib risc protsessorile ka pela teha, aga kui raha tahab teenida, siis on vaja kooli tagasi minna - prügi ei ole vaja osta ja sittasid progejaid pole vaja toetada - see ei ole mingi sotsiaalprogramm, kus arengupeetusega inimesi aidatakse |
kes sul käskis osta?
mina tahtsin toetada, seepärast ka ostsin. oli ju ette teada et asi on bugine ja võib iga hetk katki minna, caps lockiga igal pool hoiatused üleval.
kui lugeda siiamaani ei oska siis võiks arengupeetusega inimesi peeglist otsida.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.01.2014 23:51:10
|
|
|
| Bohemia võimetus oma mootoreid tööle saada on legendaarne. Ei tohiks tulla kellelegi üllatusena, et nad lihtsalt ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
16.01.2014 23:52:32
|
|
|
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.01.2014 00:06:01
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada  |
Hetkel on peal maha võtmatu mouse acceleration. Ju käis jutt sellest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
17.01.2014 00:07:54
|
|
|
Panen märgi maha. Tundub väga vinge asi olevat.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
17.01.2014 00:22:08
|
|
|
Need kes siin erinevaid teemasid loevad peaks juba teadma, et *libele meeldivad mängud ala Codemastersi Operation Flashpoint ja Need For Speed Rivals (ehk üldtunnustatud p**k).
Bohemia on siiski indie arendaja olnud. See kommerts edu on ju saabunud alles hiljuti (eelmisel aastal?). Eks nüüd kui rohkem raha käes on võimalik ka suuremaid summasid paigutada graafilisse poolde.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.01.2014 00:27:33
|
|
|
| KRJ kirjutas: |
Bohemia on siiski indie arendaja olnud. See kommerts edu on ju saabunud alles hiljuti (eelmisel aastal?). Eks nüüd kui rohkem raha käes on võimalik ka suuremaid summasid paigutada graafilisse poolde. |
Lolwut? Bohemia on high end development stuudio tänu oma eri riikide sõjavägedele tehtud simudele juba ikka päris kaua aega.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|