Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 13.01.2014 22:52:32 vasta tsitaadiga

Ei tea mida EA tegi, aga uue patchiga pole sutterit ega midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.01.2014 23:29:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi "vertical sync on" ka mängib? Kuigi fps mul üle 100jne. panen selle peale, läheb 60, aga mäng muutub julmalt sujuvaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.01.2014 23:44:07 vasta tsitaadiga

Dave20, see on maitse asi. Paljudele see toob kaasa mingi hiire lag-i jne. Liikuv pilt on sellega vaieldamatult köige kvaliteetsem. Kui sa mingit lag-i sellega ei märka, siis soovitan soojalt, kuna sinu arvutis seda vöimsust on piisavalt, et köikke puhtalt ja ilma vigadeta välja joonistada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.01.2014 00:00:07 vasta tsitaadiga

vsync "on" muidu on räme tearing.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 14.01.2014 00:03:47 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas keegi "vertical sync on" ka mängib? Kuigi fps mul üle 100jne. panen selle peale, läheb 60, aga mäng muutub julmalt sujuvaks.

vsync tekitab mul ka hiirele üsna rämeda viivituse sisse, pool sek vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.01.2014 00:06:03 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
vsync "on" muidu on räme tearing.


Tearing?Mida tähendab?
Ps. Mul küll väga sujuv kõik sellega.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.01.2014 00:12:28 vasta tsitaadiga

Nonii, minul igastahes random fps dropid peale uut patchi, midagi muud ei ole paremaks läinud ainuke asi ongi fps dropid ja mu rank pole enam lilla.
kes mängib amd kaardiga, mis draiverid teil on kellel fps ei dropi ?


viimati muutis renekas 14.01.2014 00:30:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 14.01.2014 00:17:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
madness kirjutas:
vsync "on" muidu on räme tearing.


Tearing?Mida tähendab?
Ps. Mul küll väga sujuv kõik sellega.


http://en.wikipedia.org/wiki/Screen_tearing

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 03:04:27 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kas keegi "vertical sync on" ka mängib? Kuigi fps mul üle 100jne. panen selle peale, läheb 60, aga mäng muutub julmalt sujuvaks.

vsync tekitab mul ka hiirele üsna rämeda viivituse sisse, pool sek vist icon_biggrin.gif


vsync tekitab jah veidra uimase tunde.. n.ö hiire lag. Vsync off tearingut ei teki (vähemalt mitte wikis kirjeldatud moel), muus osas tundub ka pildikvaliteet sama nii et pelan ilma, lahtise fps'siga
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 14.01.2014 10:24:02 vasta tsitaadiga

mina ei saanud sellest patchist midagi aru... kõik on täpselt endine. const 100fps
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 11:02:01 vasta tsitaadiga

Minul veel laiskusest 13.11 Betav9.5 ning ei ole enam FPS drope. Loomulikult meil vähe erinevad kaardid ka ja draiveriversiooni põhjal väga suuri ennustusi tegema ei hakkaks.
renekas kirjutas:
Nonii, minul igastahes random fps dropid peale uut patchi, midagi muud ei ole paremaks läinud ainuke asi ongi fps dropid ja mu rank pole enam lilla.
kes mängib amd kaardiga, mis draiverid teil on kellel fps ei dropi ?


Üldiselt tuletan ka veelkord meelde, et HV serveri toetajad võiksid PS'i teada anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.01.2014 11:50:17 vasta tsitaadiga

Eile õhtul proovisin veel just seda sama driveri versiooni, esialgu igastahes fps droppe ei täheldanud.
Eks wndws7-ski pidin downgradema 13.12 pealt, ei tea miks ma arvasin, et w8's parem on.,
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 15:45:54 vasta tsitaadiga

jaaaa memory leak probleem pole samuti lahendatud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 16:16:26 vasta tsitaadiga

-Fixed problem with killer health in kill card not being correctly updated (showing 100% health even though the soldier was hurt)

Kui enne näitas killcam'is vastasel, pärast pihta saamist, 100% elusid, siis nüüd näitab 0% elusid. icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.01.2014 17:06:25 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
jaaaa memory leak probleem pole samuti lahendatud.


Paljudel seda probleemi üldse pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.01.2014 18:45:02 vasta tsitaadiga

Dave20, nagu aru olen saanud, siis need probleemid amd kaartidega. Kunagi jamasin ka nende amd videokaartitega, tänaseks on see önneks ajalugu minu puhul.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 18:58:03 vasta tsitaadiga

Avot, kuidas on memory leak ja AMD kaart seotud?

Aga tundub jah, hetkel AMD poolne see. Samas mis memory leak probleem siis BF4-s parandati? icon_biggrin.gif

A mul suht vanad driverid ka peal. Ja beta oli veel, kui tõmbasin viimane kord.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 14.01.2014 19:13:06 vasta tsitaadiga

7870 AMD, pole mingit probleemi mänguga enam ja memory leak pole kunagi olnud.

Päris alguses crashis jah jubedalt, aga nüüd peale patche pole midagi kurta, graafika kaardi poolest.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.01.2014 19:24:00 vasta tsitaadiga

Lihtsalt jäi silma erinevates foorumites, et neil kellel amd kaart oli ja on probleeme memory leak jne. Endal on olnud kolm amd kaarti ja köigiga on probleeme olnud. Imestan ise ka, et võttis niikaua aega enne kui aru sain, "mis, kes, kus".

edit: Škoda on ka hea odav auto, aga ...


viimati muutis Avot 14.01.2014 19:27:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 19:25:10 vasta tsitaadiga

270x toimetab ka hästi
pole mingeid probleeme olnud
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 19:56:20 vasta tsitaadiga

See memory leak jama on ainuke probleem olnud mul oma AMD/ATI kaartidega ja sedagi juhtub nii vähe.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 22:51:42 vasta tsitaadiga

Mida rohkem mängid, seda rohkem aru saad, et seda "laggi" on ikka metsikult palju. ST just tüübid, kellel on sinust ca 4-5x suurem ping, teevad mingeid ime headshote püstolite ja asjadega nurga tagant. Ehk siis mida videotes kirjeldatakse, tema nurga tagant ammu väljas, aga sina näed oma surma ja teda tuppa jooksmas paraleelselt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2014 22:58:45 vasta tsitaadiga

Loodetavasti pole see siit veel läbi käind. Lihtsalt ei viitsi läbi lappata neid lehekülgi, kui igapäevaselt siia tuleb nii umbes 100 posti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 23:52:28 vasta tsitaadiga

No blin, admin balansib serverit siis, kui seis on miski 600 - 50, ja visatakse mind kaotajate tiimi. Tra mõistust sellele mehele vist küll ei jagatud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 00:12:45 vasta tsitaadiga

Üldjuhul admin ei balansi, vaid seda teeb autobalance.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 00:14:17 vasta tsitaadiga

No see oli admin, kes kas käivitas scripti, või viskas ise tüüpe üle. Sest chatis ütles ta ka "teams have been balanced", ja kui ma küsisin, et mis kuradi pärast sa seda praegu teed, siis vastus tuli - et ta koguaeg balansseerib kui vaja...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 15.01.2014 00:17:27 vasta tsitaadiga

Ja sina vaeseke ei saagi nüüd kekata, et tegite 600 ticketiga vastastele ära?
Aga muidu sul endal põnev mängida sellises võitjate tiimis, kus üks pool saab üle poolte ticketitega kotti?
Mis mänguelamust te sealt küll saate icon_question.gif

Admin arvatavasti muidugi tõstis ennast või kedagi sõpradest üle, et kaotust kirja ei saaks ja sind siis huubist visati üle muidugi icon_idea.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 00:19:28 vasta tsitaadiga

Oli see HV serveris?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 00:20:47 vasta tsitaadiga

Nagu ma ka adminnile ütlesin, siis balansseerigu varem tiime. Mäng oli päris aktiivne esimsed 15-20 minti, siis lagunes vastastel ära. Mis kuradi mõte on lõpus balansseerida, see ei muuda absoluutselt mittemidagi enam.
Ja pealegi, kui võit on välja teenitud, siis tahaks seda ka hea meelega saada.
Ei olnud HV servus. mingi taanlaste urgas oli äkki.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 15.01.2014 02:04:13 vasta tsitaadiga

Päris mitmel korral sellise balanseerimise peale sattunud icon_evil.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 03:54:24 vasta tsitaadiga

Nonii, tundub et see suur Easter Egg on lõpuks leitud!

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis KrisVr 15.01.2014 04:44:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 04:38:43 vasta tsitaadiga

Hmm, ma juba siis nägin seda, kui esimest korda bf4 mängisin... Reaalselt mu esimeses mängus.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 04:40:07 vasta tsitaadiga

Ise ka imestan, et see siis ongi? Mitu korda õhku lasknud ja arvasin, et see on osa selle mapi levolutionist icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 05:29:00 vasta tsitaadiga

Kindel et ikka seda sama nägite? Niipalju kui ma aru sain, siis peab täpses kohas seal katusel putka peal olema, et tuld näha ja asi toimiks, pole just midagi mis lihstalt õhku lendab.

Ise näen esimest korda ja video kommentaare/Battlelogi foorumit vaadates, siis ei kohanud ka kedagi kes seda varem näinud on.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 05:33:12 vasta tsitaadiga

Minuteada küll, jah, ehmatas äragi mind icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.01.2014 11:12:33 vasta tsitaadiga

need auto balance scriptid jms on täis porr...

"you have lowest score and died, balancing you"

ja siis pannakse mind kaotajate tiimi kes on niigi 200-ga maas. Miks? slackisin 10 min mängu algusest ja tegin reconiga PLD spottimist - lootuses, et mõni engi biiti klikib aga pmst võiks neid otse oksa tõmmata.

balanseeriks siis mõne top scorega tegelase üle, ei.. not going to happen icon_biggrin.gif ja mis on tulemus 600/0 mapi lõpuks icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

only in battlefield!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 11:35:11 vasta tsitaadiga

Balansseerimine peaks olema mängu endapoolne featuur, mis suudaks tuvastada, kas mängija on serveris oma grupiga (battlelog party nt). Sel juhul balanseeritakse terve squad, või ainult nö üksiküritajaid.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 11:47:12 vasta tsitaadiga

Eelnevail on veel hästi läinud, ühes mu lemmik serveris on kaks korda nii juhtunud, et lahingust eemal tapab mäng mu ära "killed in action" ja paneb teise teami. Ühe korra tõsteti nii võitvasse ja teist korda kaotavasse teami. Kõige rohkem võtab mängu isu ära ebavõrdsed teamid. Serverisse joinides on suur tõenäosus, et satud kaotavasse teami kuna seal on mängijate liikuvus suurem ning kui teami vahetamisel on piirangud, siis tulemuseks on pikad kaotuse seeriad. Või kui satud võitvasse teami, siis võtad sellest viimast ja kogu lühike list mängude tulemustest on sinises. Tõsiselt põnevaid mänge mida meenutada on väga vähe. Üks meenub, kus Rogue Transmission Conquest Large kaardil olime 40-90 taga aga lõpuks võitsime 3-0. Kas tõesti oleks raske teha automaatselt teamid skilli põhise jaotusega nii, et mõlemis oleks enam-vähem võrdse tasemega mängijad?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 12:05:43 vasta tsitaadiga

raidov kirjutas:
Kas tõesti oleks raske teha automaatselt teamid skilli põhise jaotusega nii, et mõlemis oleks enam-vähem võrdse tasemega mängijad?

Jah oleks, see on lausa võimatu.

Kes grindib mingit relva lahti, kes tegeleb mingi assignmentiga, kes niisama on trollimas sõpradega jne. Sa võid ju inimesed spm/level/kpm/kdr/... järgi ära jaotada, aga see ei taga veel võrdseid teame, sest mängijate eesmärgid roundis ei ole mingi statistika põhjal teada. Ma võtan seda lisaboonusena kui round on võrne ja põnev icon_smile.gif

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 12:14:52 vasta tsitaadiga

Minu arvates näitab skill number oskusi päris hästi, ja erinevate eesmärkidega mängijaid peaks ju mõlemisse teami umbes sama palju jaguma.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 15.01.2014 13:46:23 vasta tsitaadiga

raidov kirjutas:
Minu arvates näitab skill number oskusi päris hästi, ja erinevate eesmärkidega mängijaid peaks ju mõlemisse teami umbes sama palju jaguma.



icon_lol.gif

Kui ühined serveriga ja mäng lõppeb praktiliselt kohe, kui sisse jõuad, kaotad -36 skill, vms.

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 14:09:52 vasta tsitaadiga

proz213 kirjutas:
raidov kirjutas:
Minu arvates näitab skill number oskusi päris hästi, ja erinevate eesmärkidega mängijaid peaks ju mõlemisse teami umbes sama palju jaguma.



icon_lol.gif

Kui ühined serveriga ja mäng lõppeb praktiliselt kohe, kui sisse jõuad, kaotad -36 skill, vms.
Ma alguses olin suht mad sellise asja peale aga nüüd ei vaata seda skilli, sest see ei näita midagi. Mida rohkem numbrit on seda rohkem kukub ka. Kuskil kolmesaja juures tegin mängu kus mul oli kill rate kuskil 20/10 ja sain -16 skilli (punkte võtsin ka jne).
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 14:16:15 vasta tsitaadiga

Mul on endalgi nii juhtunud aga järgmise mänguga saad ju enamvähem vanale tasemele tagasi ning üldse on see parajalt erandlik näide. Parema skilliga mängija kaotab rohkem ja kehvemaga vähem, üldpilti see siiski ei muuda. 400 skilliga mängija ei kuku 200 peale jne. Ma polegi tahtnud, et skilli arvestamine käiks väga täpselt vaid üldjoontes oleks mõlemas teamis sarnase tasemega mängijad.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 15.01.2014 14:28:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Skill is made up of three factors, each weighted by a different amount: 60% SPM, 30% KPM, and 10% KDR.
OldValueWeight 0.9(90%)


http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1rlm5x/how_skill_is_calculated_solved/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 15:02:04 vasta tsitaadiga

Ma olen sellega tutvunud ja rääkisin skilli arvestamisel mängijate teamidesse jagamises - see ei pea väga täpne olema.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 15:03:34 vasta tsitaadiga

Fakt on see, et üks tiimidest saab alati põske. Ja seda tihti mitu roundi järjest. Mind on ka mitu korda top score playerina ümber tõstetud teise teami, kui alla saja ticketi järgi. Suht vihale ajab, kui mängid mõne sõbraga samas squadis ja siis tõstetakse enne lõppu. A ega siin suurt teha ei ole. Masetsemise asemel peaks kaotav team hoopis mängima hakkama ja mapi ääres istuvaid snaipreid jalaga perse taguma.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 15:54:40 vasta tsitaadiga

Väga tihti kui mitte alati saab see tiim kotti kellel rohkem päevitajaid on. Ma võtsin ATV vahepeal ja teamkillisin neid, hea lihtne moodus lahti saada.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.01.2014 15:55:59 vasta tsitaadiga

sniper limit 5 per team HV serverisse ja ehk mõtlen seal mängimisele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 15:59:00 vasta tsitaadiga

lauri23, Pooled snaipirid võik relva vahetada ja mängima hakata thumbs_up.gif
Kuskil oli vist 2 snaiprit tiimi kohta lubatud.


Ühest serverist ban kirjas juba icon_biggrin.gif
Helikopterite ja hävitajatega map ning stinger ja igla keelatud icon_eek.gif Kuskilt ei lugenud nagu reegleid ka välja.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.01.2014 16:31:05 vasta tsitaadiga

Red Orchestra 2 juba "vana" mäng ja köik need eeltoodud probleemid lahendatud (arendatakse, laijendatakse siiani). Dice vöiks öppida väikeselt firmalt kuidas asju tehakse. Relvi saad aintult selle järgi milline on vaba klass teamis. Hoolimata selllest, et oled köik relva omadused lahti mänginud. Autobalanse tehakse viimati serverisse tulnud mängijatega ja minuteada vöetakse ka arvesse mängija leveli tase. Mängus ei näidata yldse mitu korda oled surma saanud, ainult seda palju teamile oled punkte toonud ja palju vaenlasi maha lasknud.
Kahjuks paljudele mäng liiga realistlik ja seega mäng teatud mängija ryhmale möeldud. Ja tore et nii, igasugu cheatereid pole kohanud.

edit: steamis mäng 9,90, kes proovida tahab ei astu vähemalt liiga sygavasse ämbrisse (hea vaheldus BF sarjale).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.