Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.01.2014 13:04:59 vasta tsitaadiga

Dave20, tore et asi paranes! thumbs_up.gif Mäletasin siis selle fps-i töusu öieti. Ka minul pilt paranes tunduvalt samade asetustega vörreldes Win7 ja win8. Pöhjust ei tea. Jäi lausa tunne, et win7 kasutab directx 10 ja win8 directx 11.
Kes rohkem asjaga kursis kommenteerige ja parandage nägemust.

Mis puutub Hz-e, siis arvan et see 59,97 Hz on öige. Kuna ka minul mängus 119,97 Hz, teist/paremat vöimalust mängu asetustes ei ole. Juu siis peab nii olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 13:10:43 vasta tsitaadiga

Tegelikult peakski see komaga asi õige olema, nimelt kaadrites pole ka 60 kaadrit vaid 59,** midagi icon_smile.gif
24p on filminduses 23,976 jne.

_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 11.01.2014 13:19:17 vasta tsitaadiga

No, ma ei viitsi endal windowsi (8) vahetada, hoopis enablesin updated ja rohkem pole mälu täis jooksnud thumbs_up.gif eks näis
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 13:37:57 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.01.2014 14:26:00 vasta tsitaadiga

lol.. so true.

hurr durr we cant do better netcode becuz of levolution shits.... hurr durr uuuuh no levolution in new expansions... doesnt matter, its there - invisibl

dice devvid
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 11.01.2014 15:08:35 vasta tsitaadiga

Admin läks vist vähe vihaseks, 3 korda lasin maha, siis ütles et ma aimbotter ning teabaggisin veits ja siis icon_biggrin.gif


_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 15:18:45 vasta tsitaadiga

Phah, rage peale teabaggi saamist on alati funny thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.01.2014 17:52:46 vasta tsitaadiga

Kardan et lastel on siin päris mitmes katsetus minekul , enne kui önnestus : http://www.youtube.com/watch?v=nteDP62uWcw

Huvitav kas soome foorumis on see sama "kuulus lendur" (bastard0), kes ka HV serveris oma lennuannet esitanud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 17:54:41 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Kardan et lastel on siin päris mitmes katsetus minekul , enne kui önnestus : http://www.youtube.com/watch?v=nteDP62uWcw

Huvitav kas soome foorumis on see sama "kuulus lendur" (bastard0), kes ka HV serveris oma lennuannet esitanud?

5+ trikk thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 18:16:58 vasta tsitaadiga

Ehk avaldaksid selle saladuse ka, mis Soome foorumit sa koguaeg loed, et teised ka veidikene aru saaks, millest sa koguaeg jutustad? icon_smile.gif
Avot kirjutas:
Kardan et lastel on siin päris mitmes katsetus minekul , enne kui önnestus : http://www.youtube.com/watch?v=nteDP62uWcw

Huvitav kas soome foorumis on see sama "kuulus lendur" (bastard0), kes ka HV serveris oma lennuannet esitanud?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 18:19:24 vasta tsitaadiga

Avot, 10/10, vahet pole kui palju seda prooviti aga trikk on ikka omaette klass thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 11.01.2014 18:49:22 vasta tsitaadiga

win7 ja win8 vahe bf4 ikka julm 20-40 fps vahet kohe icon_eek.gif i7 3770K core unparking ei aidanud ka win8 lähedalegi,kuigi paremaks läks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 11.01.2014 19:02:50 vasta tsitaadiga

lasid kõvakettalt win7 maha mida jutumärkides erinevate mängudega tuuninud ja siis win8 fresh installiga imestad et jõudlus kasvanud..... battlelog foorumis mitmed proovinud mõlamat operatsiooni süsteemi ilma muu pahnata ja pole seal mingit 40 fps-i vahet saavutatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 19:03:27 vasta tsitaadiga

Windows 8 ja 8.1's on CPU cored unparked by default.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.01.2014 19:04:40 vasta tsitaadiga

Vahe on jah märgatav ja nüüd mõjub see ka kui panen ultra või low kõik. Näiteks high peale fps 130-200, aga see ei ole linnamapis. Vahe on ja väga suur kohe!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 19:08:24 vasta tsitaadiga

norm et said masina normaalselt tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 19:09:44 vasta tsitaadiga

Jack.igg, Ma nii täpselt ei tea, kui suur vahe oleks puhtal Win7 vs Win8-l BF4-s, kuid juba enda kahes arvutis on nende OP-süsteemide (kiiruse)vahe märgatav (kui arvestada, et mõlemad puhtad, isiklikult testinud huvipärast nii). Nii bootimis kui muud laadimisajad tunduvalt kiiremad Win8-l.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 19:23:37 vasta tsitaadiga

Ta ongi kiirem, aga sellest hoolimata veel ei suuda Tableti GUIga OSi kasutada.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 19:27:33 vasta tsitaadiga

Olen sellega juba harjunud. Inimene harjub kõigega, nagu öeldakse. icon_smile.gif

Ning alati võimalus kerge vaevaga külge pookida ka ju vana Start menüü, kus see nn "Metro" ära kaob. Kiirustevahe on ikka päris suur, see ka utsitas järjest enam Win8-le siiski jääma. Ning veel kui võimalus vana menüü tagasi panna (küll netis tõmmatava programmiga), siis ei tohiks nagu erilist muret ju olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.01.2014 19:37:09 vasta tsitaadiga

pohmakas, loen seda soome foorumit siin, viimane lehekylg, kus ka see video mille siia töin : http://murobbs.plaza.fi/pelit-ja-konsolit/826076-battlefield-4-a-514.html

Dave20-e poolest on hea meel, et noormees asja korda sai! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 11.01.2014 20:04:41 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Windows 8 ja 8.1's on CPU cored unparked by default.


Olen teadlik
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 20:38:05 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ta ongi kiirem, aga sellest hoolimata veel ei suuda Tableti GUIga OSi kasutada.


ot:
Omal kasutuses programmike nimega Classic Shell. Ehk siis minu w8.1 on põhimõtteliselt nagu w7
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.01.2014 21:14:52 vasta tsitaadiga

pohmakas, mida sa oma viimase kommentaariga öelda tahad? Ei saa aru icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.01.2014 21:29:43 vasta tsitaadiga

Nonii minul läks kehvemaks peale win8 installimist. Nüüd tõesti tundub et midagi on valesti nende low ja ultra asjadega samuti.
Lisaks ei saa win8äs hiire accelerationist lahti
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.01.2014 21:59:45 vasta tsitaadiga

renekas, ei muud kui KÖIK uuesti. Ja mitte Win 8, vaid Win 8.1.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.01.2014 22:09:33 vasta tsitaadiga

Ongi win 8.1 pro.
Aga jah ma ei saa enam paika neid ultraid ja lowsid ja mediumdeid ja highsid.
Aga jah jagage win8 tips and trickse. .mis ma tegema peaks et selle performance boosti kätte saaksin.
Mis metrohuisse puutub siis start8 läks esimese asjana peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 22:28:20 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ongi win 8.1 pro.
Aga jah ma ei saa enam paika neid ultraid ja lowsid ja mediumdeid ja highsid.
Aga jah jagage win8 tips and trickse. .mis ma tegema peaks et selle performance boosti kätte saaksin.
Mis metrohuisse puutub siis start8 läks esimese asjana peale icon_biggrin.gif


ot:
Nojah.. Kui selline suhtumine on uutesse asjadesse, siis muidugi tekib kohe sul arvamus, et asi on sitt jne. Tõesti nädalake ei kannata tutvuda asjaga?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.01.2014 22:31:27 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
renekas kirjutas:
Ongi win 8.1 pro.
Aga jah ma ei saa enam paika neid ultraid ja lowsid ja mediumdeid ja highsid.
Aga jah jagage win8 tips and trickse. .mis ma tegema peaks et selle performance boosti kätte saaksin.
Mis metrohuisse puutub siis start8 läks esimese asjana peale icon_biggrin.gif


ot:
Nojah.. Kui selline suhtumine on uutesse asjadesse, siis muidugi tekib kohe sul arvamus, et asi on sitt jne. Tõesti nädalake ei kannata tutvuda asjaga?


Olen juba varasemalt tutvunud, kus ma muidu teadsin start8 sikutada.

Tuleks ikkagi tagasi battlefieldi juurde, on soovitusi ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 22:48:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit foorumist muidu Premiumit ka keegi müüb? Netist leidsin 30 dollariga kõige soodsamalt, aga ei tea kas on usaldusväärsed kohad.

Samuti ka küsimus, et mis seaded oleks soovituslik MP mängus maha võtta, et äkki liiga palju detaile vms? Profiilikastiga(i5 3550, HD7970) jookseb mäng muidu täitsa ilusti, kohati langevad kaadrid u 40 kaadrit/sek, aga enamasti seal 55-60 kandis, seda siis 1900x1080 resol ja Ultra settingutel.

Võite Battlelogis lisada ka kasutaja kommionu, kui mängu soovi peaks olema. Praegu pelan suht random serverites, kus hea ping ja palju rahvast. HV serveris mina kahjuks oma 11h mängimisajaga näinud ainult 1 kord korralikult rahvast sees.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.01.2014 23:19:32 vasta tsitaadiga

Mängisin 8 vs 8 Lockerit. Üllatavalt hea oli... ei mingit spämmimist. Tuli üsna WolfET tunne icon_smile.gif
Kill register oli täitsa ok... paar korda muidugi jäi miskit "õhku", aga mitte nii palju kui 32vs32.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.01.2014 23:25:35 vasta tsitaadiga

Hiirega on küll jama windows8's, seda accelerationit ei saa kuidagi maha.. kohe mängus aru saada et ei lähe hiir täpselt sinna kus tahad..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 00:04:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.01.2014 00:19:39 vasta tsitaadiga

2560x1440 resoga on mäng päris hea pildiga. Ise juba pikemat aega mauranud 32" taga ja win7. ( win8 peal võibolla veelgi parem, kui eelnevaid poste lugeda ) . Pilt nagu mängu screenshotidel mis enne reliisi icon_smile.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 00:23:58 vasta tsitaadiga

ot:
Seda, et kasutan oma Windows 8.1 peal programmi nimega Classic Shell, mis toob tagasi kõigile tuntud startmenüü, nagu seda näiteks Windows 7'l oli. Ehk siis Metro UI'ga ei puutu ma üldse kokku.

Avot kirjutas:
pohmakas, mida sa oma viimase kommentaariga öelda tahad? Ei saa aru icon_redface.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 12.01.2014 02:40:12 vasta tsitaadiga

Win 8.1 siis


Mõned korrad kokku ka joost 1 päevaga
Lisaks on helid väga imelikud, plahvatused on üle võimendatud jne
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 09:54:56 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Win 8.1 siis


Mõned korrad kokku ka joost 1 päevaga
Lisaks on helid väga imelikud, plahvatused on üle võimendatud jne

Lase DirectX uuesti üle
C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4\__Installer\directx\redist
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 10:36:07 vasta tsitaadiga

Sai eile ka proovitud siis. Vajab ikka kõvasti harjutamist.
IGN Zlangemon
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 13:27:55 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ta ongi kiirem, aga sellest hoolimata veel ei suuda Tableti GUIga OSi kasutada.

Selle jaoks on classic shell. Muudab Win 8 sisuliselt Win 7 sarnaseks, va. Win 8 eelised.

Ilma classic shell'ita pole Win8 midagi suurt teha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 14:35:10 vasta tsitaadiga

Tõstatan uuesti teema HV serveri kohta. Kui paljud huvilised oleksid nõus panustama, et server tegevust jätkaks? Teada võib anda PS'i teel.
Kui väga huvilisi ei tule, siis tuleb lihtsalt teenus ära katkestada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 14:42:51 vasta tsitaadiga

Suur see summa oli, mis vaja kokku saada? Ja samasse posti ka väike idee. Äkki teeks standard 32 mängijaga normal serveri, ehk täitub tihedamini?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 14:45:57 vasta tsitaadiga

Kokku hetkel vaja saada ~120€, mis on siis kolmekuulise perioodi makse. Loomulikult saaks ka serverit väiksemaks teha, 32p serveri eest oleks ~83€.
lauri23 kirjutas:
Suur see summa oli, mis vaja kokku saada? Ja samasse posti ka väike idee. Äkki teeks standard 32 mängijaga normal serveri, ehk täitub tihedamini?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 12.01.2014 15:32:02 vasta tsitaadiga

Võid ju küsitluse teha, kui paljud oleks nõus toetama. Saaks näha palju umbes igaüks maksma peaks, et summa kokku saada.

Näiteks siia võite vastata. KÜSITLUS


Tegelt, kirjutage jamh pohmakale ps, siis ise ütleb paljud on nõus maksma, kui tähtaeg on lähedal. Ise olen nõus, kui jääb ca 10 euri piirle icon_biggrin.gif

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 16:04:50 vasta tsitaadiga

32-48 oleks vast mõistlik...muidugi vastavad mapid ka
kuna järgmist makset nõutakse?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 16:20:46 vasta tsitaadiga

Veebruari esimestel päevadel tuleb uus makse.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 12.01.2014 19:14:10 vasta tsitaadiga

HV server.

1. HC = toetan.
2. Normal = ei toeta.

Hei mängusöbrad, soovitan filmi: Lone Survivor . Töstab mänguisu/motivatsiooni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2014 19:27:45 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Hiirega on küll jama windows8's, seda accelerationit ei saa kuidagi maha.. kohe mängus aru saada et ei lähe hiir täpselt sinna kus tahad..


bullshit

Control panel - Mouse - "enchance pointer precsison" linnuke maha ja korras.

Mis mängu puutub siis minul mingeid pretensioone enam pole - infantry combat töötab ideaalselt - vahet ei ole mis relvaga, vaenlased surevad kenasti.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 19:53:14 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
HV server.

1. HC = toetan.
2. Normal = ei toeta.

Hei mängusöbrad, soovitan filmi: Lone Survivor . Töstab mänguisu/motivatsiooni. thumbs_up.gif


Hei, kui kinno tuleb, võib täitsa vaadata. Mingit udust screenerit, ei aitäh.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.01.2014 19:54:46 vasta tsitaadiga

Korralik kvaliteet on saadaval , kino pilt 100 korda kehvem icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 20:12:36 vasta tsitaadiga

Avot, üle pika aja vägagi hea film imo.

280x = HD7970, aga kumba siis ikkagi osta tasub, kui nende vahel valida?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 20:16:31 vasta tsitaadiga

Osta uuem ikka, 280X.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.