|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
28.08.2013 08:50:03
|
|
|
Mitte midagi halba ei oska seni öelda, kõik on tipp-topp töötanud. Pingi ja marsruuti võid ise uurida (mingi suvaline naaber mul): ping 192.81.222.50
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.10.2013 17:31:46
|
|
|
Tellisin domeeni ja virtuaalserveri Virtuaal.com-st ja maksin pangalingiga. Iseteeninduses näitab, et arve on tasumata. Meilipeale tuli kiri, et kui ma ei ole saanud teenuste jaoks vajalikku infot peale arve tasumist, siis võtaksin ühendust klienditoega. Klienditoele helistades aga öeldakse, et mobiiltelefon on väljalülitatud või asub väljaspool võrgu teeninduspiirkonda...
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
04.10.2013 18:11:55
|
|
|
| Olen täheldanud, et Virtuaalis esineb see probleem ainult Swedbank pangalingi puhul. Kui tasuda SEB pangalingi vahendusel, siis näitab kohe peale tagasisuunamist, et arve tasutud ja domeen registreeritud. Reeglina on neil kasutajatugi tasemel isegi nädalavahetusel, seega ilmselt lähiajal muutub staatus makstuks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
04.10.2013 18:39:58
|
|
|
| Hmm, mul on iga kord SEB pangalingiga makstes, et "arve on tasumata". Mõne aja möödudes muutub makstuks jah.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.10.2013 23:10:06
|
|
|
Pangalingi puhul on kaks teavitust:
- sünkroonne mis saadetakse kohe kui kasutaja "tagasi kaupmehe juurde" klikib. Kinnitab, et kasutaja makse teostas
- asünkroonne mis saadetakse siis kui makse reaalselt laekub
Suurem osa kaupmehi jääb sünkroonsega rahule, aga mõni loeb arve makstuks alles siis, kui asünkroonne teavitus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
21.10.2013 13:39:02
|
|
|
Tantumi praegustel klientidel tuleks üle kontrollida, et nende lisadomeene (add-on) on kuni 10 ja mitte enam, sest alates 1. septembrist küsivad nad iga sellise eest 1 euro kuus. Mul oli juba sellega probleem, sest tasutud on aprillini 2014 ja kusagil augusti lõpus tegid "ettemaksu arve" seda piiri ületavate domeenide alusel. Sain selle tühistatud, sest tõestasin ära nende piiri ületavate eemaldamise 1. septembril.
Mis on probleem kliendile? Kui olete enda teada teenuste eest ette ära maksnud, siis võite näiteks järgmisel aastal avastada mitmeid kordi suurema arve, sest tagantjärgi küsitakse raha tarbitud teenuse eest. See muudatus lisadomeenide üle arvestuse pidamises oli ära peidetud muude uuenduste sisse. Samuti ei ole nad lisadomeenide arvestust oma süsteemis uuendanud pärast 1. septembrit. Ma ei tea, kas hinnakirja muutmine (limiidi kehtestamine) on juriidiliselt pädev alus ettemaksu järel veel tagantjärgi raha juurde küsida aga parem olla selle muutusega kursis kui tagantjärgi teenuse üle vaielda. Näiteks Directa OÜ ehk emateab.ee tegi midagi sarnast, kus telefonis toimus firma andmete kontroll, selle eest küsiti natuke raha ja siis aasta hiljem öeldi, et tegelikult te liitusite meie ülikalli andmete avaldamise teenusega (5000 krooni aastas).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
21.10.2013 15:38:23
|
|
|
Oh jah, olin ka aastaid ülihea hinna peal Tantumis.. aga ajalt oli ikka leht aeglane või maas. Lõpuks võtsin kätte ja kolisin rahulikuma elu peale Radicenterisse. Seal on iga lisadomeen 1 eur kuus ja kui pikemalt ette maksad, pole hind ka väga hull. Palju rahulikum ja kindlam tunne, kui varem. Tantumis julgesin muidugi ainult hobilehte hoida
_________________ www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
27.11.2013 15:19:32
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 14:33:32, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2010
|
27.11.2013 16:02:06
|
|
|
| Miks zone sulle maile peaks saatma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
02.12.2013 18:59:37
|
|
|
elkdata kogu täiega maas
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
10.12.2013 11:21:52
|
|
|
Mul on domeen Tantumi all, 2014. aasta arve kenasti novembri esimeseks kuupäevaks tasutud.
Ja täna saadab Eesti Interneti SA mulle teate, et mu domeen aegus eile ja võtku ma lahkesti midagi ette. WTF?
Pöördusin Tantumi poole, eks paistab, mis selgitus sealt tuleb. Seni pole mingeid märkimisväärseid kalasid Tantumi teenusega olnud ka...
Täiendus: Probleem lahenes umbes tunniga. Kui küsisin juhtunu kohta selgitust, teatati lakooniliselt, et "Automaatika ei pikendanud domeeni."
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
02.01.2014 09:13:18
|
|
|
Virtuaal.com OÜ tegi üllatuse 20% hinnatõusuga(10€). Eelmine aasta väike Veebimajutus I pakett 12 kuuks 41,58+KM 8,32=49,90€ ja nüüd sama teenus 49,90+KM 9,92=59,90€. Eelmine aasta ei olnud tegemist soodushinnaga. See tõstatab ilmse küsimuse, et mis mõte on jätkuvalt kliendiks jääda. Samuti on eksitav müügiväide "Domeenide arv piiramata", sest tegelikult on see 5 lisadomeeni ja 5 add-on domeeni.
Soovin kõigile head uut Virtuaal.com vaba aastat.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
03.01.2014 23:38:14
|
|
|
Ehk mitte kõige sobilikum teema, aga ilmselt siin on siiski kõige suurem tõenäosus vastust saada.
Kas eestis on võimalik oma isiklikku kasti (täiesti tavaline desktop korpus) majutada 100/100 ühenduse otsas eelarvega ca 70€/kuus?
Ei vaja varutoidet (kui just mingi liiga-ebastabiilne elekter ei ole majutuskohas) ega kliimat. Peale 100/100 tingimuse oleks vaja veel mõnda välist IP-d (3-5tk ja võimalusega neid juurde tellida).
Linx-is läheb moosiriiul ilmselt kallimaks (topelt või isegi rohkem), seega otsiks alternatiive (kui keegi teab, et sellise raha eest saab).
Hetkel rendin 3-ip'ga dedicated serverit ja elu on küll ilus, aga siiski kui saaks eestis kas või ainult ühenduse ja jääks omale võimalus vabalt masin kokku panna, meeldiks mulle see variant ikkagi rohkem. Ent kuna tegemist on masinaga, mis serveerib minu ja minu tuttavate/sõprade lihtsamaid teenuseid ning vähekriitilisemaid VPS-e, ei ole midagi eriti uhket vaja ja ei näe mõtet sadu eurosid kuus ainult ühenduse eest maksta (eraldi privaatserveri rent on vaata, et isegi soodsam kui oma serveri majutus).
Muidugi mingit suvalist keldrit ei sooviks ka - äkki ühel hetkel on keegi minu riistvaraga kadunud.
Hea meelega hostiks kodus elioni 100/100 otsas, aga ühe IP-ga ära ei majanda ja ärikliendi 100/50 on 625€+km...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.01.2014 00:06:45
|
|
|
| Kui kuskilt tellima hakkad, uuri enne firma tausta. Kui juhatuse liikme initsiaalid on T.M ja tegemist on väikefirmaga, siis esita küsimus küsimus koos konkreetse firma nimega uuesti. On üks tegelane, kes seni tegutseda ja sulle majutust pakkuda võib ja mõni server on tal isegi olemas, aga reaalselt ta midagi garanteerida ei suuda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
05.01.2014 23:32:54
|
|
|
| tsitaat: |
Hea meelega hostiks kodus elioni 100/100 otsas
|
switch huawei vahele ja saad 5 välist ipd
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
06.01.2014 07:26:22
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Hea meelega hostiks kodus elioni 100/100 otsas
|
switch huawei vahele ja saad 5 välist ipd |
Need on ju dünaamilised...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.01.2014 09:43:37
|
|
|
| Näiteks dyndns lahendab selle mure ära. Koduühenduse otsas hostides võib suuremaks probleemiks saada hoopis see, et pordid kinni on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
06.01.2014 13:34:01
|
|
|
| Elionil pordid ju lahti. Koduserveris hostimisel võtaksin nimeserverid siiski kuskilt vps-i pakkujalt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
06.01.2014 15:04:37
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Näiteks dyndns lahendab selle mure ära. Koduühenduse otsas hostides võib suuremaks probleemiks saada hoopis see, et pordid kinni on. |
Jah, mul on omal tehtud ka Zone REST API, et uuendada zone.ee-s registreeritud domeenide IP-si ja muid kirjeid perioodiliselt.
Elioni puhul ei garanteeri keegi, et ühel suvalisel päeval on see "5 ip bug" parandatud ja olen päeva pealt kehvas olukorras.
Ja tegelikult olen juba otsustanud, et kodust siiski ei hosti (põhjuseid on omajagu). Koju sikutan juba öösiti backuppe, sellest piisab.
Linx tegi omapoolse hinnapakkumise, see ei sobi kohe kuidagi (eks kvaliteet ja majutustingimused maksavad, aga paraku ma ei vaja "kõike seda"). Selle raha eest rendin praegugi korraliku dedicated riistvara koos ühendusega, ei näe mõtet sama raha puhtalt ühenduse eest maksta, seega vaatan ringi...
Muidugi ei ole välistatud, et sellise eelarvega ei saagi miskit majutatud ja mul on mõistlik endiselt rentidagi masinat koos ühendusega - puudub ka kuluvate/praakide juppide ning oma närvi- ja ajakulu.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
06.01.2014 15:14:18
|
|
|
| Tõenäoliselt ajab su hinna kõrgeks 100/100 Mbps ühendus mida soovid. Seadmemajutused küsivad selle eest kallimat hinda kui Elion eraklientidelt kodus.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.01.2014 15:31:01
|
|
|
| Alan kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Näiteks dyndns lahendab selle mure ära. Koduühenduse otsas hostides võib suuremaks probleemiks saada hoopis see, et pordid kinni on. |
Jah, mul on omal tehtud ka Zone REST API, et uuendada zone.ee-s registreeritud domeenide IP-si ja muid kirjeid perioodiliselt.
Elioni puhul ei garanteeri keegi, et ühel suvalisel päeval on see "5 ip bug" parandatud ja olen päeva pealt kehvas olukorras.
Ja tegelikult olen juba otsustanud, et kodust siiski ei hosti (põhjuseid on omajagu). Koju sikutan juba öösiti backuppe, sellest piisab.
Linx tegi omapoolse hinnapakkumise, see ei sobi kohe kuidagi (eks kvaliteet ja majutustingimused maksavad, aga paraku ma ei vaja "kõike seda"). Selle raha eest rendin praegugi korraliku dedicated riistvara koos ühendusega, ei näe mõtet sama raha puhtalt ühenduse eest maksta, seega vaatan ringi...
Muidugi ei ole välistatud, et sellise eelarvega ei saagi miskit majutatud ja mul on mõistlik endiselt rentidagi masinat koos ühendusega - puudub ka kuluvate/praakide juppide ning oma närvi- ja ajakulu. |
79.68€ tuli , kui valida Wavecom.ee peal desktop serveri majutus. 5U, 2A ja /29.
Edit: Kui lisa-switchport IPMI tarbeks keelata saab 71.29€ eest kätte vajaliku.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
06.01.2014 15:53:01
|
|
|
| timothy kirjutas: |
| Lõpuks võtsin kätte ja kolisin rahulikuma elu peale Radicenterisse. |
Mina siinsamas pool aastat tagasi kirusin Radicenter'it hinnatõusu pärast, praegu aga peab ütlema, et 24/7 tugi, (ka telefoni teel) on ikka mugav asi. Seda ei lähe just väga tihti vaja, a'kui läheb, siis ikka hirmsasti.
Nädalavahetus on ju parim aeg hooldus- ja uuendustööde jaoks ja kui sul klient on kuskil kus 24/7 tuge ei ole (Zone nt. Virtuaali ei tea) siis võib juhtuda et esmaspäeva hommikul kostab kliendi poolt hirmus ulgumine ja hammastekiristamine.
2 asja, mis praegu meelde tuleb ja millest Radicenter'i puhul puudust tunnen:
- php imap (vb praeguseks on juba, kuigi aasta tagasi öeldi, et ei ole ja ei tule)
- alamdomeenil ja selle kaustal erinevad nimed (praegu on nii, et alamdomeeni ja selle kausta nimi, kus see asub, nimed on alati samad)
Muidu aga Radicenter v-hea teenus
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.01.2014 16:01:34
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
79.68€ tuli , kui valida Wavecom.ee peal desktop serveri majutus. 5U, 2A ja /29. |
Wavecom on väga spämmerite-sõbralik (hoiavad enda juures korduvalt ja korduvalt raporteeritud kliente ning ei muuda enda suhtumist), ma oleks selles suhtes väga ettevaatlik enne nende suunas piilumist. Võinoh, eks oleneb, mida nende juures hostida aga kui mailindust näiteks ja järjest hakatakse blacklistima teiste poolt siis võib olukord hapuks minna.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.01.2014 22:26:56
|
|
|
Tean jah. Kuid ei ole senimaani probleeme tekkinud. Meiliserver seal aastaid endal. Elioni "premium" teenust osta ei ole mõtet. Hostib teine samamoodi tuntuid spämmereid. Peaasi,et klient maksab. AKI suht hambutu loom.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
07.01.2014 13:23:02
|
|
|
| Kel huvi soodsa ja mahuka VPS'i järele siis http://www.vpsdime.com pakub 7 USD eest kuus 6GB rami ja 30GB ketast. Hetkel veel etteheiteid pole ja töötab täitsa kenasti. Kiirused head ja maasolekut pole veel avastanud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
11.01.2014 00:25:56
|
|
|
| Kas keegi on Tantumiga proovinud 100 GB käis ka kirjutada? Ühe arvuti backupi jaoks on mõte võtta, hind on välismaaga täiesti võrreldav. Või on teisi häid soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
11.01.2014 03:41:01
|
|
|
| mahfiaz kirjutas: |
| Kas keegi on Tantumiga proovinud 100 GB käis ka kirjutada? Ühe arvuti backupi jaoks on mõte võtta, hind on välismaaga täiesti võrreldav. Või on teisi häid soovitusi? |
Ei viitsinud lugeda nende lepingut, aga arvatavasti pole selline backup'imine lubatud.
http://www.backblaze.com/
http://www.adrive.com/
http://www.jottacloud.com/products/
Samas ei oska kiiruste kohta midagi kommenteerida. Ise pole kasutanud, kuigi võiks hakata isegi (jutt käib üldiselt online backupidest).
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.01.2014 23:31:27
|
|
|
Ühe arvuti backupi jaoks on suht mugav ja mitte üle mõistuse kallis näiteks Crashplan. Lisaboonusena saad kaasa proge, mis automaatselt backupi teeb, samuti saad 30 päeva tasuta proovida, kas teenus ikka sinu vajadustele vastab.
Edit: hetkel tuli Crashplan-st mail, et klientidele kes eelnevalt nende teenuseid kasutanud pole, saab teha kingituse aastane subscription $42(tavahind $59.99), pakkumine kehtib 15. jaanuarini. Kui keegi soovib, siis võin selle "kingituse" teha, aga mõistagi peab huviline selle pluss SEB virtuaalkaardi tegemise kompenseerima.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
17.01.2014 00:21:49
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| Ei viitsinud lugeda nende lepingut, aga arvatavasti pole selline backup'imine lubatud. |
Neil on lepingus punkte küll, mis on piisavalt ähmased, et nendega kõiki olukordi sobivalt lahendada saab.
Aga aitäh heade soovituste eest, Lord Ami ja napoleon. Kõik väljatoodud pakkujad tunduvad olevat head valikud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
19.01.2014 02:40:52
|
|
|
Pole küll päris see teema, aga proovisin/uurisin mõningaid pilvelahendusi ja siiski turvalisuse/kiiruse poolest paistab Jotta kõige etem.
Hea on ka see, et nt osade teenuste puhul ei saa syncimist katkestada (või ma ei oska?). Ala kui laadin 1GB pilte ühest arvutist üles, siis teises arvutis pean need ka alla laadima
Jottal on aga sync folder selle jaoks (nagu Dropboxil jms). AGAk faile saab arvutite kaupa üles laadida (backupida kaustu) nii, et teised neid alla ei pea tirima.
See 50GB 2,79EUR/kuu eest on päris OK. Täiesti adekvaatne hind, kui silmas pidada, et siia võid seostada ükskõik mitu arvutit/seadet. Lisaks teeb see kõik, mida soovin. Varundab pildid, mida on 25GB ringis, ning saab ka syncida erinevaid faile arvutite/teiste seadmete vahel. Lisaks on veebis/programmis otsimise liides, mis on väga mugav. Eraldi mainiks korraliku kiirust
Veel jäi niiöelda sõelale Zoolz. Ka odav, aga kasutab Amazon Glacieri, mis muudab taasteprotsessi pikemaks. Mitte, et pilte jms oleks vaja koguaeg taastada, aga ikkagi. Vastupidiselt näiteks Backblazele, ei kustutata faile kunagi. BB kustutab failid 30 päeva pärast, kui ta neid enam kõvakettal "ei näe".
Jotta kohta kehtib umbes sama, aga siin tähendab see seda, et backitud kaustad (mille valid programmi sees) kustutamisel/eemaldamisel hoitakse neid veel 30 päeva prügikastis, mispeale need ka Jottast kustutatakse. Igaks juhuks saatsin kirja, et mis siis saab, kui arvuti raud üles ütleb/windowsi formatid (kas hakkab ka 30 päevane asi pihta). Ootan vastust...
Aga eks igaüks leiab oma. Mulle Jotta meeldib just lihtsuse ja kiiruse pärast. Eks tal ole natuke puudusi ka just kaustade tõstmisel jne, aga tavaline backup on lihtne ja kiire.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
23.01.2014 13:06:44
|
|
|
Keegi planet.ee teenust ka kasutab ?
Sai tellitud teenus neilt. Mitte kuskilt ei õnnestu leida ftp-sse sisse logimiseks andmeid. Meilidele ka ei vastata.
Väga kahtlane kasutajaliides on neil seal..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.01.2014 13:08:07
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
Keegi planet.ee teenust ka kasutab ?
Sai tellitud teenus neilt. Mitte kuskilt ei õnnestu leida ftp-sse sisse logimiseks andmeid. Meilidele ka ei vastata.
Väga kahtlane kasutajaliides on neil seal.. |
Mine kasuta zone enda oma siis näed mis on kahtlane minu hinnang on selline vähemalt
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
23.01.2014 13:16:01
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Sixten kirjutas: |
Keegi planet.ee teenust ka kasutab ?
Sai tellitud teenus neilt. Mitte kuskilt ei õnnestu leida ftp-sse sisse logimiseks andmeid. Meilidele ka ei vastata.
Väga kahtlane kasutajaliides on neil seal.. |
Mine kasuta zone enda oma siis näed mis on kahtlane minu hinnang on selline vähemalt |
Need ongi üsna sarnased...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
23.01.2014 13:24:19
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 22:23:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
23.01.2014 13:26:31
|
|
|
Ei logi sisse selle parooliga, mis oli kontot luues pandud
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
23.01.2014 13:48:28
|
|
|
Kindel et kasutad ftps kasutajanime formaadis "kasutajanimi.planet.ee" ja host on sama "kasutajanimi.planet.ee"?
Ise kasutan planeti teenuseid, hea odav ja töötab alati
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
23.01.2014 14:42:35
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Kindel et kasutad ftps kasutajanime formaadis "kasutajanimi.planet.ee" ja host on sama "kasutajanimi.planet.ee"?
Ise kasutan planeti teenuseid, hea odav ja töötab alati  |
100% kindel
EDIT: Muutsin esialgse parooli ära ja nüüd läks sisse
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
23.01.2014 19:07:49
|
|
|
Mina olen planet.ee-ga 101% rahul. Minu küsimustele on nad küll viivitusega (nädal või nii) vastanud, aga seevastu põhjalikult ja rohkem, kui oleks osanud oodata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
28.01.2014 10:43:35
|
|
|
| Millist teenuspakkujat soovitada, kui kunagi kasutasin netpointi (nüüd neil miski uus nimi) sain oma Joomla asjad seal tehtud aga kuna vahepeal polnud vaja panin kinni. Seega, millist HV rahvas soovitab?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.01.2014 14:47:00
|
|
|
Zone
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
28.01.2014 15:53:21
|
|
|
Ma lihtsalt huvipärast küsin, kas 5,50 € Kuu on nagu normaalne, selles mõttes, et mulle tundub see jube kirves. Mingeid vanu arveid vaadates pole nagu väga üle 3,5 € kuus maksnud.
| Renka kirjutas: |
Zone  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.01.2014 16:01:27
|
|
|
jah see on normaalne
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|