Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  PlayStation 4 vs. Xbox One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui antakse valida nende konsoolide vahel, siis millise valid sina?
PlayStation 4
83%
 83%  [ 275 ]
Xbox One
16%
 16%  [ 53 ]
hääli kokku : 328

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 02.01.2014 03:06:41 vasta tsitaadiga

Antud juhul eelistan PS4. Ja põhjused järgmised
- Parem riistvara odavamalt.
- Parem mängude valik. (Jaapani mängud jne, mis ainult Sony konsoolidel) Samuti on Sony first party mängud vaheldusrikkamad ning midagi minu maitsele.
- PS+ on parema väärtusega võrreldes Xbox live kullaga. Kuigi, et mõlemalt see kohustuslik on kindlasti miinus mõlemale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 13:11:46 vasta tsitaadiga

10.10.10, võta proovi ühendada, ilma PS4 välja tirimata sinna taha optilist kaablit kõrvaklappidele ja siis vahetada seda nt. hiljem kodukino oma vastu.
Getomees, Hispaania müüginumbrid tunduvad esiteks vaadates riigi majandust uskumatud. Kuid lähme sügavamale - Hispaania on läbi ajaloo olnud Playstationile hea maa - PS1, PS2 müüs seal riigis väga hästi, neid sai kergesti pirada omal ajal. Nüüd see innerts jätkub PS3 ja PS4 peal lisaks ligi 100$ odavam hind niigi räsitud majanduses teeb oma töö. Mis puutub UK'se siis see vahe tuleb seal ilmselt eeltellimuste ajast kus Microsofti algne poliitika mänguritele peale ei läinud - sai ju ette tellida ligi 10 kuud. Ühtlasi vaadates ajalugu on Euroopas PlayStation alati paremini müünud ning USA's Xbox. Eestis turuolukord PS3 ja Xbox360 vahel enamvähem pooleks jagunenud, ei imestaks kui Xbox ONE ja PS4 jaguneks eestis ka lõpuks pooleks. Minuteada hakkas eestis Xboxi müük edenema siis kui rohkem retailereid võtsid endale ka X360 mänge ja konsooli müüki. Kui mäletab veel eelmise generatsiooni algust, siis oli ju enamus poodides eksklusiivselt ainult Playstationi asjad müügil. Ilmselt läheb ka selle lanseerimisega samamoodi, kus Playstation jõuab enne turule kui Xbox kuid ei tohiks üldpildis tekitada suuri muresid.
Wiwefak, PS4 riistvara hinnaga keppis IMHO Sony mööda - oleks nad tahtnud turul tõsiselt domineerida, oleks hinnavahe pidanud olnud suurem kui 100$, pigem 200$. Mängude osas langeb asi pigem isikliku eelistuse leeri, vähemalt lanseerimisel on Xbox One'l rohkem mänge mida mängida, eks näis mis tulevik toob. Ning PS+ on parema väärtusega kui Kuld kuidas täpselt? Kuld avab sulle oluliselt rohkem privileege kui PS+ sama raha eest. Pigem annaks plussi PS4 selle eest, et vähem asju nõuavad tasulist subscriptionit (mis mõjutab pigem ostueelistuses neid kodanike, kes paar korda kuus konsooli sisse lülitavad).

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.01.2014 13:18:09 vasta tsitaadiga

Hehee, mulle pakutakse Xbox One + COD vahetuseks PS4 vastu icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 13:23:25 vasta tsitaadiga

nii?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.01.2014 13:30:06 vasta tsitaadiga

d3t, miks sa midagi ei tea?

PS4 puhul, kui sa soovid kõrvaklappe kasutada - saad sa need otse pulti pista. Sul ei ole selleks vaja konsooli ligigi vaja minna.
Müüginumbritest UK's niipalju, et see on nagu iga teine riik. Inimeste hulk kes tahavad Xbone, on lihtsalt märgatavalt väiksem kui PS4 soovijate number.
Kui sa kasvõi siinsamas HV's veidi ringi vaataks, siis peaks olema just üllatunud kui PS4/X1 müüginumbrid peaks kohalikul turul pooleks jagunema. Eks kevadel on vähe parem ülevaade asjast.

Sinu meelest oleks PS4 võinud maksta 299$ - ehk siis pmst WiiU (bundle) hinda?
See 100$ vahe domineerib turgu juba praegu. PlayStation 4 Had 'Largest Console Launch in History' ja PlayStation 4 is the UK's Fastest-Selling Console Ever.

Kui sa ei tea PS+ ja XBL Goldi vahesid, siis milleks esitada küsimus > "kuidas täpselt" < viitega, nagu tegu oleks pea-identsete teenustega.
Näe. Hari end : http://us.playstation.com/playstation-plus

See, et ilma Gold'ita on su Xbone nagu tellis, on jäädavalt miinus.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 13:49:44 vasta tsitaadiga

http://www.oxm.co.uk/68723/microsoft-considered-removing-xbox-ones-disc-drive/

iDemon, edu sulle puldist optika välja saamisega - http://mikeshouts.com/7-1-channel-right-next-to-your-ear-turtle-beach-ear-force-dpx-21/

PS: Uurin PS+ linki mis andsid, tänud.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 16:05:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kuld avab sulle oluliselt rohkem privileege kui PS+ sama raha eest.

Ja need "privileegid" on... icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 03.01.2014 00:00:36 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
d3t kirjutas:
Kuld avab sulle oluliselt rohkem privileege kui PS+ sama raha eest.

Ja need "privileegid" on... icon_rolleyes.gif


Võibolla mõtleb ta selle all neid funktsioone, mis Xbox live gold avab. Pmst

PS+ annab sulle tasuta mänge ning online mängimise, kuid Xbox Gold Live lubab sul IE-d, Skypet, Netflix jne, mis paywalli taga. Nii võib kah seda vaadata, et seega saad PS+ eest endale vähem asju lahti kui võrreldes Live'ga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 01:07:08 vasta tsitaadiga

eks iga l**s kiidab oma v****

Kogu selle teema peale siin.
Ise kavatsen mõlemad muretseda ja on kõik eksklusiivid ilusti kaetud icon_smile.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 03:15:07 vasta tsitaadiga


_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 17:42:28 vasta tsitaadiga

d3t, soovitan sulle poliitikasse siirduda (kui sa seal juba pole) - küsid konkreetset asja, vastuseks tuleb...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 21:11:22 vasta tsitaadiga

beastbeats, mu mõtte seletas ju Wiwefak lahti juba icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 05.01.2014 03:31:41 vasta tsitaadiga

ma ka ei saa aru kellel eestis seda häälkäsklust ja mingit ie,netfllixi ja muud jama vaja on,minu jaoks on tähtis tasuta head mängud ,mida x-boxil pole,konsool on ikka mõeldud mängimiseks ja muud asjad saab arvutis tehtud palju lihtsamalt ja kiiremalt kui x-boxis,mina isiklikult küll konsooli ei osta mingiks digiboxiks seisma
ps+ ei tasu mängudega x-boxiga võrreldagi,nagu ja öö ja päev ps kasuks

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 12:06:30 vasta tsitaadiga

Milliseid tasuta mänge PS4'le siis PS+'ga saanud juba on?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 12:09:03 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(PAL_region)#PlayStation_4
Contrast, Resogun ja kolme päeva pärast Don't Starve.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 18:24:25 vasta tsitaadiga

PS4 on ka hääljuhtimine. Mängud saab tööle, aga vat konsooli kinni ei saa. pool tundi jama - power pouer powwer pauer bla bla no ei saa aru, siis korra isegi sain järgmise menüü, seal tuli jälle valida, et "turn off ps4" või miskit. No jälle ei saa aru, hakka otsast peale icon_smile.gif Siis läks õnneks ja sain teise menüü ette ja siis ka turn off ps4 ja kinni ta läks.
icon_biggrin.gif
Jube ikka. Ma ei tea kas asi minus või konsoolis, aga vähemalt pole vist nii hulluks mindud, et hakkab kollaseid kaarte jalkas viskama mingi fcuk´i peale icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.01.2014 11:47:04 vasta tsitaadiga

iir, voice-commandide arv on momendil piiratud, ent neid tuleb aja jooksul juurde.
Pluss punktiks on muidugi asjaolu, et voice-commande on võimalik edasi anda ka ilma PS Eye kaamerata - piisab ka vaid kaasas olevast mono head-setist.
Siin on nimekiri momendil töötavatest commandidest > link.
Pleissil foul-language kontrolli ei ole ega tule.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 07.01.2014 20:43:18 vasta tsitaadiga

Värsked CESil väljakuulutatud müüginumbrid:
Playstation 4 - 4,2 miljonit
Xbox One - 3 miljonit

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 22:47:58 vasta tsitaadiga

mingid aHVid kustutavad mu kriitikat xbone arutelus aktiivselt, seega siis siia pildike jutule, et vii ps3 MSile ja saa X1 100 taala odavamalt:
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2014 23:05:15 vasta tsitaadiga

Sinine iga kell icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 01:14:44 vasta tsitaadiga

Haha, Sony järjekordselt paneb ära icon_lol.gif
Või on see ikka ametlik asi või kellegi suvaka ehitatud? Selles mõttes pani kahtlema, et kuidagi liiga isiklikult suunatud MS vastu ning reklaami disaingi pmst täiesti sama, ainult värv ja tekst erinev natuke.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 03:50:38 vasta tsitaadiga

Siim159, tõsiselt või icon_eek.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.02.2014 18:53:42 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
d3t, soovitan sulle poliitikasse siirduda (kui sa seal juba pole) - küsid konkreetset asja, vastuseks tuleb...


Antud kasutaja on kinnimakstud Microsofti AHV (Microsoft User Group'i liige, pmst ürituste ja nänniga kinniplekitud MSi promootor). Pole mingit lootust temalt saada objektiivset infot. Full HD ja HD vahet ei pea ükski tehnoloogiaga kursis olev inimene väikeseks erinevuseks, eriti kui gameplay on mõlemal konsoolil identne.

PS - Microsoft May Boost Xbox One’s GPU Performance by 8% - 10% - Report.

Tundub, et nad ise peavad küll GPU jõudlust päris oluliseks...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2014 22:19:08 vasta tsitaadiga

See GPU increase on pm developerite nõue, kuna nad ei ole rahul, et kahe konsooli vahel liiga suur jõu erinevus esineb. Midagi aitab, kuid olematuks probleemi ei muuda.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 23:14:52 vasta tsitaadiga

no see 8% tõus nüüd küll 30 freimi juurde ei anna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 12:20:58 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-ps4-vs-xbox-one-which-is-the-better-media-player
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.02.2014 17:56:20 vasta tsitaadiga

axec kirjutas:
no see 8% tõus nüüd küll 30 freimi juurde ei anna icon_biggrin.gif


Tomb Raideri puhul oli tegelik erinevus umbes 45 fps @ Full HD vs 60 fps @ Full HD. 10%-st oleks abi küll. Lõplikus versioonis hard lockiti fps 30 peale lihtsalt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 22:28:06 vasta tsitaadiga

Krt ei taha uskuda, et 10% klokk 15 freimi annab, aga mine sa tea, lihtsalt vaadates pc kaartide peale nende stock ja siis oc kellade benchamarke on erinevus seal ca ~5 fps ja seda siis ca 12% kloki puhul, muidugi konsoolid töötavad natuke teisiti aga siiski.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.02.2014 20:45:51 vasta tsitaadiga

See võrdlus oli siiski XO vs PS4. Ehk kui XO fps poleks 30 peale lockitud, oleks mäng jooksnud ~45 fps kandis. Sinna 10% powerit juurde oleks juba tunda.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 06.02.2014 12:44:24 vasta tsitaadiga

Aga kust sa tead, et XO versioon jookseks ~45fpsi kanti? Pead sa sellega üldse silmas, et keskmine fps oleks ca 45 või lagi on 45? DF analüüsis mainiti, et see kõik on ainult spekuleeritav ja kindel on vaid see, et lukustamata lahendus oleks märksa silmariivavam. PS4 peal jäeti lukustamata, kuna keskmine fps oli 50,98, ehk raiskamine ju kui lukustada 30 peale. Samuti kas mitte 8% pole jõudluse kasv hoopis? Uudised rääkisid ju, et gpu reservi vähendatakse 10% pealt 2% peale, ehk 8% vabaneb. Sellega kahtlemata nõustun, et igasuguse lisajõudluse arvelt kasvaks ka fps, aga kas ka märgatavalt, see on teine küsimus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.02.2014 12:51:52 vasta tsitaadiga

DF artiklist see "reports of 45 fps without being capped" info pärinebki: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-tomb-raider-definitive-performance-analysis

Nõus, et see pole just maailma kindlaim fakt, aga midagi ikka räägitakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 06.02.2014 13:18:21 vasta tsitaadiga

Jah ma näen seda kohta artiklis, aga mõistan seda teisiti. Mina saan aru, et enne DF analüüsi ilmumist raporteeriti (a'la gaf ja reddit), et TR on lukustamata 45fps XO-l (ja kuulujutt sai artikli ilmumisega ümber lükatud). Ütleks, et lukustatud 30fps on parem kui lukustamata 24-45, a noh, mida mina ka tean.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 13:27:24 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
Ütleks, et lukustatud 30fps on parem kui lukustamata 24-45, a noh, mida mina ka tean.
Õige jutt. Ma oma vana Radeon 9200SE lukustasin 60 fps'i peale ära ja nüüd jookseb ka metroLL max seadetel @60fps hevi.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 06.02.2014 13:28:27 vasta tsitaadiga

mis siin selle tomb raideriga ikka vaielda,selge see,et jookseb ps4 peal paremini nagu ka suurem osa teised mp mängud
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.02.2014 14:10:14 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
Jah ma näen seda kohta artiklis, aga mõistan seda teisiti. Mina saan aru, et enne DF analüüsi ilmumist raporteeriti (a'la gaf ja reddit), et TR on lukustamata 45fps XO-l (ja kuulujutt sai artikli ilmumisega ümber lükatud). Ütleks, et lukustatud 30fps on parem kui lukustamata 24-45, a noh, mida mina ka tean.


Üldiselt on küll nii, TRi puhul see aitab vähendada frame rate variance'i, 24-30 fps tundub sujuvam kui 24-45 fps.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.02.2014 14:10:46 vasta tsitaadiga

Veel üks 720p vs 1080p olukord PS4 kasuks: Metal Gear Solid V
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 14:32:08 vasta tsitaadiga

Huvitav kui paljud pimetestis ära arvavad kas nad vaatavad HD või fullHD mängu...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 17.02.2014 17:08:43 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Huvitav kui paljud pimetestis ära arvavad kas nad vaatavad HD või fullHD mängu...


suur vahe kas on 720 nagu olid kõik ps3 ja xbox 360 mängud või Full HD 1080p mille vahe on selgelt näha suure 46-65 Full HD telku taga

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 17.02.2014 17:33:51 vasta tsitaadiga

Wtf, mis küsimus see oli? isegi 10.1 tollisel tabletil(1600p) näeb 720p resoga mäng oma sakilise ja uduse ilmega lihtsalt jube välja. Peab ikka väga tuksis silmi omama, et mitte aru saada kui telekas jookseb 720p või native 1080p mängu pilt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 21:36:40 vasta tsitaadiga

Jõle nadi et next gen maadleb 1080p reso ja 60fps-ga. Aga õnneks tundub, et ps4 seda ikka enamjaolt suudab aga xbone poistel on piss ahjus icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 23:10:42 vasta tsitaadiga

voltc, tabletil näed sa seda sellepärast, et sul on ta lähedal. Xboxi puhul istud sa 3+ meetrit eemal telekast.
axec, nõus. kui resovahet ei märka siis kaadrisageduse vahet märkab küll. eks kasvamise mälud, said Xbox 360 peal tööle 720p valatult saavad ka siin. Küll jõuavad mängumootorid oma optimeerimisega ka järgi.
mxr, ma ei tee vahet väga mängu graafikal, kuna mängimise ajal tundub kõik reaalne nagunii - oblivioni või morrowindi tunde mängida siis ükshetk ei tee sa seda graafika vahet, loeb gameplay.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 23:28:27 vasta tsitaadiga

Olin väga suur X360 fänn (kuigi omasin ka PS3), pult meeldis kõvasti rohkem, aga tundub, et PS4 pult on nüüd ka väga hea nagu reviewdest lugeda võib ja tuleb vist PS4 peale kolida...

Üks suur eelis veel PS4-l X1 ees - nagu näha, siis PS4-ja omab või hakkab omama kõvasti rohkem inimesi, ehk mängijaid multiplayeris kellega mängida kõvasti rohkem. Ja tundub, et eestlased eriti suured PS4 pooldajad icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.02.2014 01:32:35 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
voltc, tabletil näed sa seda sellepärast, et sul on ta lähedal. Xboxi puhul istud sa 3+ meetrit eemal telekast.
axec, nõus. kui resovahet ei märka siis kaadrisageduse vahet märkab küll. eks kasvamise mälud, said Xbox 360 peal tööle 720p valatult saavad ka siin. Küll jõuavad mängumootorid oma optimeerimisega ka järgi.
mxr, ma ei tee vahet väga mängu graafikal, kuna mängimise ajal tundub kõik reaalne nagunii - oblivioni või morrowindi tunde mängida siis ükshetk ei tee sa seda graafika vahet, loeb gameplay.


no kuidas sa reso vahet ei märka 720p ja 1080 p vahel,sa arvutiga ka mängiks 720p peal kui saaksid 1080p peal mängida icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 02:20:20 vasta tsitaadiga

sellest ikka saate aru, et see 720p upscaletakse 1080p peale? Ja 3-4m kauguselt ei tee sa konsoolil küll vahet kas pilt on upscaled või native 1080p
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 02:26:11 vasta tsitaadiga

Vahe on olemas, aga tõesti 3-4 meetri pealt oleks see väga väike.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.02.2014 10:38:31 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
sellest ikka saate aru, et see 720p upscaletakse 1080p peale? Ja 3-4m kauguselt ei tee sa konsoolil küll vahet kas pilt on upscaled või native 1080p


olen võrrelnud kahte mängu nii ps4 kui ka xone peal,vahe on ikka olemas ps 4 kasuks vähemalt codis ja AC minu 55 tollises led telkus,bf4 saan nädalalõpus võrrelda,aga pilt on sigailus kui killzone või ac mängida 27 apple cinema display taga,igatahes kenam kui naabri 21 LG lcd mille taga oma pc-l ac black flagi mängib

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 10:39:57 vasta tsitaadiga

Vici, siin võrdled sa juba ekraane , mitte konsooli või pc'd ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.02.2014 10:50:06 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Vici, siin võrdled sa juba ekraane , mitte konsooli või pc'd ...


võrdlesin ikka konsooli mänge telku taga,apple cinema taga võrdlesin ps4 ac-bf varianti naabri pc-ga,kuvari ajasin sassi tal 22 Lg lcd,aga eriti mõtet võrrelda pole apple cinema displayd LG-ga

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.02.2014 11:13:52 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Huvitav kui paljud pimetestis ära arvavad kas nad vaatavad HD või fullHD mängu...

eShelobik kirjutas:
sellest ikka saate aru, et see 720p upscaletakse 1080p peale? Ja 3-4m kauguselt ei tee sa konsoolil küll vahet kas pilt on upscaled või native 1080p


Jaa, need on tüüpilised Microsofti vabandused. Ma tean veel ühte: Xbox One on väga tasakaalustatud konsool. Milliseid teie veel teate?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 11:16:26 vasta tsitaadiga

missasja? PS3 upscaletud BF4 FHD pilt jääb kõõõõvasti alla PS4 BF4 FHD pildile...
Oleks mul 4K monitor laseks mõlemad 4K peale üles ja võrdleks uuesti...
Ega siis detaile juurde ei tule upscalega, vaata seda MGS pilti ja mõtle nüüd ise...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  PlayStation 4 vs. Xbox One mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.