|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui antakse valida nende konsoolide vahel, siis millise valid sina? |
| PlayStation 4 |
|
83% |
[ 275 ] |
| Xbox One |
|
16% |
[ 53 ] |
|
| hääli kokku : 328 |
|
| autor |
|
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
02.01.2014 03:06:41
|
|
|
Antud juhul eelistan PS4. Ja põhjused järgmised
- Parem riistvara odavamalt.
- Parem mängude valik. (Jaapani mängud jne, mis ainult Sony konsoolidel) Samuti on Sony first party mängud vaheldusrikkamad ning midagi minu maitsele.
- PS+ on parema väärtusega võrreldes Xbox live kullaga. Kuigi, et mõlemalt see kohustuslik on kindlasti miinus mõlemale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.01.2014 13:11:46
|
|
|
10.10.10, võta proovi ühendada, ilma PS4 välja tirimata sinna taha optilist kaablit kõrvaklappidele ja siis vahetada seda nt. hiljem kodukino oma vastu.
Getomees, Hispaania müüginumbrid tunduvad esiteks vaadates riigi majandust uskumatud. Kuid lähme sügavamale - Hispaania on läbi ajaloo olnud Playstationile hea maa - PS1, PS2 müüs seal riigis väga hästi, neid sai kergesti pirada omal ajal. Nüüd see innerts jätkub PS3 ja PS4 peal lisaks ligi 100$ odavam hind niigi räsitud majanduses teeb oma töö. Mis puutub UK'se siis see vahe tuleb seal ilmselt eeltellimuste ajast kus Microsofti algne poliitika mänguritele peale ei läinud - sai ju ette tellida ligi 10 kuud. Ühtlasi vaadates ajalugu on Euroopas PlayStation alati paremini müünud ning USA's Xbox. Eestis turuolukord PS3 ja Xbox360 vahel enamvähem pooleks jagunenud, ei imestaks kui Xbox ONE ja PS4 jaguneks eestis ka lõpuks pooleks. Minuteada hakkas eestis Xboxi müük edenema siis kui rohkem retailereid võtsid endale ka X360 mänge ja konsooli müüki. Kui mäletab veel eelmise generatsiooni algust, siis oli ju enamus poodides eksklusiivselt ainult Playstationi asjad müügil. Ilmselt läheb ka selle lanseerimisega samamoodi, kus Playstation jõuab enne turule kui Xbox kuid ei tohiks üldpildis tekitada suuri muresid.
Wiwefak, PS4 riistvara hinnaga keppis IMHO Sony mööda - oleks nad tahtnud turul tõsiselt domineerida, oleks hinnavahe pidanud olnud suurem kui 100$, pigem 200$. Mängude osas langeb asi pigem isikliku eelistuse leeri, vähemalt lanseerimisel on Xbox One'l rohkem mänge mida mängida, eks näis mis tulevik toob. Ning PS+ on parema väärtusega kui Kuld kuidas täpselt? Kuld avab sulle oluliselt rohkem privileege kui PS+ sama raha eest. Pigem annaks plussi PS4 selle eest, et vähem asju nõuavad tasulist subscriptionit (mis mõjutab pigem ostueelistuses neid kodanike, kes paar korda kuus konsooli sisse lülitavad).
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
02.01.2014 13:18:09
|
|
|
Hehee, mulle pakutakse Xbox One + COD vahetuseks PS4 vastu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.01.2014 13:23:25
|
|
|
| nii?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.01.2014 13:30:06
|
|
|
d3t, miks sa midagi ei tea?
PS4 puhul, kui sa soovid kõrvaklappe kasutada - saad sa need otse pulti pista. Sul ei ole selleks vaja konsooli ligigi vaja minna.
Müüginumbritest UK's niipalju, et see on nagu iga teine riik. Inimeste hulk kes tahavad Xbone, on lihtsalt märgatavalt väiksem kui PS4 soovijate number.
Kui sa kasvõi siinsamas HV's veidi ringi vaataks, siis peaks olema just üllatunud kui PS4/X1 müüginumbrid peaks kohalikul turul pooleks jagunema. Eks kevadel on vähe parem ülevaade asjast.
Sinu meelest oleks PS4 võinud maksta 299$ - ehk siis pmst WiiU (bundle) hinda?
See 100$ vahe domineerib turgu juba praegu. PlayStation 4 Had 'Largest Console Launch in History' ja PlayStation 4 is the UK's Fastest-Selling Console Ever.
Kui sa ei tea PS+ ja XBL Goldi vahesid, siis milleks esitada küsimus > "kuidas täpselt" < viitega, nagu tegu oleks pea-identsete teenustega.
Näe. Hari end : http://us.playstation.com/playstation-plus
See, et ilma Gold'ita on su Xbone nagu tellis, on jäädavalt miinus.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.01.2014 16:05:19
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Kuld avab sulle oluliselt rohkem privileege kui PS+ sama raha eest. |
Ja need "privileegid" on...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
03.01.2014 00:00:36
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Kuld avab sulle oluliselt rohkem privileege kui PS+ sama raha eest. |
Ja need "privileegid" on...  |
Võibolla mõtleb ta selle all neid funktsioone, mis Xbox live gold avab. Pmst
PS+ annab sulle tasuta mänge ning online mängimise, kuid Xbox Gold Live lubab sul IE-d, Skypet, Netflix jne, mis paywalli taga. Nii võib kah seda vaadata, et seega saad PS+ eest endale vähem asju lahti kui võrreldes Live'ga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 01:07:08
|
|
|
eks iga l**s kiidab oma v****
Kogu selle teema peale siin.
Ise kavatsen mõlemad muretseda ja on kõik eksklusiivid ilusti kaetud
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.01.2014 03:15:07
|
|
|
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.01.2014 17:42:28
|
|
|
d3t, soovitan sulle poliitikasse siirduda (kui sa seal juba pole) - küsid konkreetset asja, vastuseks tuleb...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.01.2014 21:11:22
|
|
|
beastbeats, mu mõtte seletas ju Wiwefak lahti juba
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
05.01.2014 03:31:41
|
|
|
ma ka ei saa aru kellel eestis seda häälkäsklust ja mingit ie,netfllixi ja muud jama vaja on,minu jaoks on tähtis tasuta head mängud ,mida x-boxil pole,konsool on ikka mõeldud mängimiseks ja muud asjad saab arvutis tehtud palju lihtsamalt ja kiiremalt kui x-boxis,mina isiklikult küll konsooli ei osta mingiks digiboxiks seisma
ps+ ei tasu mängudega x-boxiga võrreldagi,nagu ja öö ja päev ps kasuks
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.01.2014 12:06:30
|
|
|
| Milliseid tasuta mänge PS4'le siis PS+'ga saanud juba on?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
05.01.2014 18:24:25
|
|
|
PS4 on ka hääljuhtimine. Mängud saab tööle, aga vat konsooli kinni ei saa. pool tundi jama - power pouer powwer pauer bla bla no ei saa aru, siis korra isegi sain järgmise menüü, seal tuli jälle valida, et "turn off ps4" või miskit. No jälle ei saa aru, hakka otsast peale Siis läks õnneks ja sain teise menüü ette ja siis ka turn off ps4 ja kinni ta läks.
Jube ikka. Ma ei tea kas asi minus või konsoolis, aga vähemalt pole vist nii hulluks mindud, et hakkab kollaseid kaarte jalkas viskama mingi fcuk´i peale
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
06.01.2014 11:47:04
|
|
|
iir, voice-commandide arv on momendil piiratud, ent neid tuleb aja jooksul juurde.
Pluss punktiks on muidugi asjaolu, et voice-commande on võimalik edasi anda ka ilma PS Eye kaamerata - piisab ka vaid kaasas olevast mono head-setist.
Siin on nimekiri momendil töötavatest commandidest > link.
Pleissil foul-language kontrolli ei ole ega tule.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axec
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2004
|
31.01.2014 22:47:58
|
|
|
mingid aHVid kustutavad mu kriitikat xbone arutelus aktiivselt, seega siis siia pildike jutule, et vii ps3 MSile ja saa X1 100 taala odavamalt:
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
31.01.2014 23:05:15
|
|
|
Sinine iga kell
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
01.02.2014 01:14:44
|
|
|
Haha, Sony järjekordselt paneb ära
Või on see ikka ametlik asi või kellegi suvaka ehitatud? Selles mõttes pani kahtlema, et kuidagi liiga isiklikult suunatud MS vastu ning reklaami disaingi pmst täiesti sama, ainult värv ja tekst erinev natuke.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.02.2014 03:50:38
|
|
|
Siim159, tõsiselt või
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.02.2014 18:53:42
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| d3t, soovitan sulle poliitikasse siirduda (kui sa seal juba pole) - küsid konkreetset asja, vastuseks tuleb... |
Antud kasutaja on kinnimakstud Microsofti AHV (Microsoft User Group'i liige, pmst ürituste ja nänniga kinniplekitud MSi promootor). Pole mingit lootust temalt saada objektiivset infot. Full HD ja HD vahet ei pea ükski tehnoloogiaga kursis olev inimene väikeseks erinevuseks, eriti kui gameplay on mõlemal konsoolil identne.
PS - Microsoft May Boost Xbox One’s GPU Performance by 8% - 10% - Report.
Tundub, et nad ise peavad küll GPU jõudlust päris oluliseks...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
03.02.2014 22:19:08
|
|
|
| See GPU increase on pm developerite nõue, kuna nad ei ole rahul, et kahe konsooli vahel liiga suur jõu erinevus esineb. Midagi aitab, kuid olematuks probleemi ei muuda.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axec
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2004
|
03.02.2014 23:14:52
|
|
|
no see 8% tõus nüüd küll 30 freimi juurde ei anna
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.02.2014 17:56:20
|
|
|
| axec kirjutas: |
no see 8% tõus nüüd küll 30 freimi juurde ei anna  |
Tomb Raideri puhul oli tegelik erinevus umbes 45 fps @ Full HD vs 60 fps @ Full HD. 10%-st oleks abi küll. Lõplikus versioonis hard lockiti fps 30 peale lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axec
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2004
|
04.02.2014 22:28:06
|
|
|
| Krt ei taha uskuda, et 10% klokk 15 freimi annab, aga mine sa tea, lihtsalt vaadates pc kaartide peale nende stock ja siis oc kellade benchamarke on erinevus seal ca ~5 fps ja seda siis ca 12% kloki puhul, muidugi konsoolid töötavad natuke teisiti aga siiski.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.02.2014 20:45:51
|
|
|
| See võrdlus oli siiski XO vs PS4. Ehk kui XO fps poleks 30 peale lockitud, oleks mäng jooksnud ~45 fps kandis. Sinna 10% powerit juurde oleks juba tunda.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
06.02.2014 12:44:24
|
|
|
| Aga kust sa tead, et XO versioon jookseks ~45fpsi kanti? Pead sa sellega üldse silmas, et keskmine fps oleks ca 45 või lagi on 45? DF analüüsis mainiti, et see kõik on ainult spekuleeritav ja kindel on vaid see, et lukustamata lahendus oleks märksa silmariivavam. PS4 peal jäeti lukustamata, kuna keskmine fps oli 50,98, ehk raiskamine ju kui lukustada 30 peale. Samuti kas mitte 8% pole jõudluse kasv hoopis? Uudised rääkisid ju, et gpu reservi vähendatakse 10% pealt 2% peale, ehk 8% vabaneb. Sellega kahtlemata nõustun, et igasuguse lisajõudluse arvelt kasvaks ka fps, aga kas ka märgatavalt, see on teine küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
06.02.2014 13:18:21
|
|
|
| Jah ma näen seda kohta artiklis, aga mõistan seda teisiti. Mina saan aru, et enne DF analüüsi ilmumist raporteeriti (a'la gaf ja reddit), et TR on lukustamata 45fps XO-l (ja kuulujutt sai artikli ilmumisega ümber lükatud). Ütleks, et lukustatud 30fps on parem kui lukustamata 24-45, a noh, mida mina ka tean.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.02.2014 13:27:24
|
|
|
| warsteine kirjutas: |
| Ütleks, et lukustatud 30fps on parem kui lukustamata 24-45, a noh, mida mina ka tean. |
Õige jutt. Ma oma vana Radeon 9200SE lukustasin 60 fps'i peale ära ja nüüd jookseb ka metroLL max seadetel @60fps
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
06.02.2014 13:28:27
|
|
|
mis siin selle tomb raideriga ikka vaielda,selge see,et jookseb ps4 peal paremini nagu ka suurem osa teised mp mängud
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.02.2014 14:10:14
|
|
|
| warsteine kirjutas: |
| Jah ma näen seda kohta artiklis, aga mõistan seda teisiti. Mina saan aru, et enne DF analüüsi ilmumist raporteeriti (a'la gaf ja reddit), et TR on lukustamata 45fps XO-l (ja kuulujutt sai artikli ilmumisega ümber lükatud). Ütleks, et lukustatud 30fps on parem kui lukustamata 24-45, a noh, mida mina ka tean. |
Üldiselt on küll nii, TRi puhul see aitab vähendada frame rate variance'i, 24-30 fps tundub sujuvam kui 24-45 fps.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
17.02.2014 14:32:08
|
|
|
| Huvitav kui paljud pimetestis ära arvavad kas nad vaatavad HD või fullHD mängu...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
17.02.2014 17:08:43
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| Huvitav kui paljud pimetestis ära arvavad kas nad vaatavad HD või fullHD mängu... |
suur vahe kas on 720 nagu olid kõik ps3 ja xbox 360 mängud või Full HD 1080p mille vahe on selgelt näha suure 46-65 Full HD telku taga
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
17.02.2014 17:33:51
|
|
|
Wtf, mis küsimus see oli? isegi 10.1 tollisel tabletil(1600p) näeb 720p resoga mäng oma sakilise ja uduse ilmega lihtsalt jube välja. Peab ikka väga tuksis silmi omama, et mitte aru saada kui telekas jookseb 720p või native 1080p mängu pilt
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axec
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2004
|
17.02.2014 21:36:40
|
|
|
Jõle nadi et next gen maadleb 1080p reso ja 60fps-ga. Aga õnneks tundub, et ps4 seda ikka enamjaolt suudab aga xbone poistel on piss ahjus
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.02.2014 23:10:42
|
|
|
voltc, tabletil näed sa seda sellepärast, et sul on ta lähedal. Xboxi puhul istud sa 3+ meetrit eemal telekast.
axec, nõus. kui resovahet ei märka siis kaadrisageduse vahet märkab küll. eks kasvamise mälud, said Xbox 360 peal tööle 720p valatult saavad ka siin. Küll jõuavad mängumootorid oma optimeerimisega ka järgi.
mxr, ma ei tee vahet väga mängu graafikal, kuna mängimise ajal tundub kõik reaalne nagunii - oblivioni või morrowindi tunde mängida siis ükshetk ei tee sa seda graafika vahet, loeb gameplay.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Codecci
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2007
|
17.02.2014 23:28:27
|
|
|
Olin väga suur X360 fänn (kuigi omasin ka PS3), pult meeldis kõvasti rohkem, aga tundub, et PS4 pult on nüüd ka väga hea nagu reviewdest lugeda võib ja tuleb vist PS4 peale kolida...
Üks suur eelis veel PS4-l X1 ees - nagu näha, siis PS4-ja omab või hakkab omama kõvasti rohkem inimesi, ehk mängijaid multiplayeris kellega mängida kõvasti rohkem. Ja tundub, et eestlased eriti suured PS4 pooldajad
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
18.02.2014 01:32:35
|
|
|
| d3t kirjutas: |
voltc, tabletil näed sa seda sellepärast, et sul on ta lähedal. Xboxi puhul istud sa 3+ meetrit eemal telekast.
axec, nõus. kui resovahet ei märka siis kaadrisageduse vahet märkab küll. eks kasvamise mälud, said Xbox 360 peal tööle 720p valatult saavad ka siin. Küll jõuavad mängumootorid oma optimeerimisega ka järgi.
mxr, ma ei tee vahet väga mängu graafikal, kuna mängimise ajal tundub kõik reaalne nagunii - oblivioni või morrowindi tunde mängida siis ükshetk ei tee sa seda graafika vahet, loeb gameplay. |
no kuidas sa reso vahet ei märka 720p ja 1080 p vahel,sa arvutiga ka mängiks 720p peal kui saaksid 1080p peal mängida
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.02.2014 02:20:20
|
|
|
| sellest ikka saate aru, et see 720p upscaletakse 1080p peale? Ja 3-4m kauguselt ei tee sa konsoolil küll vahet kas pilt on upscaled või native 1080p
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
18.02.2014 02:26:11
|
|
|
Vahe on olemas, aga tõesti 3-4 meetri pealt oleks see väga väike.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
18.02.2014 10:38:31
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| sellest ikka saate aru, et see 720p upscaletakse 1080p peale? Ja 3-4m kauguselt ei tee sa konsoolil küll vahet kas pilt on upscaled või native 1080p |
olen võrrelnud kahte mängu nii ps4 kui ka xone peal,vahe on ikka olemas ps 4 kasuks vähemalt codis ja AC minu 55 tollises led telkus,bf4 saan nädalalõpus võrrelda,aga pilt on sigailus kui killzone või ac mängida 27 apple cinema display taga,igatahes kenam kui naabri 21 LG lcd mille taga oma pc-l ac black flagi mängib
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.02.2014 10:39:57
|
|
|
| Vici, siin võrdled sa juba ekraane , mitte konsooli või pc'd ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
18.02.2014 10:50:06
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Vici, siin võrdled sa juba ekraane , mitte konsooli või pc'd ... |
võrdlesin ikka konsooli mänge telku taga,apple cinema taga võrdlesin ps4 ac-bf varianti naabri pc-ga,kuvari ajasin sassi tal 22 Lg lcd,aga eriti mõtet võrrelda pole apple cinema displayd LG-ga
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
18.02.2014 11:13:52
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| Huvitav kui paljud pimetestis ära arvavad kas nad vaatavad HD või fullHD mängu... |
| eShelobik kirjutas: |
| sellest ikka saate aru, et see 720p upscaletakse 1080p peale? Ja 3-4m kauguselt ei tee sa konsoolil küll vahet kas pilt on upscaled või native 1080p |
Jaa, need on tüüpilised Microsofti vabandused. Ma tean veel ühte: Xbox One on väga tasakaalustatud konsool. Milliseid teie veel teate?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.02.2014 11:16:26
|
|
|
missasja? PS3 upscaletud BF4 FHD pilt jääb kõõõõvasti alla PS4 BF4 FHD pildile...
Oleks mul 4K monitor laseks mõlemad 4K peale üles ja võrdleks uuesti...
Ega siis detaile juurde ei tule upscalega, vaata seda MGS pilti ja mõtle nüüd ise...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|