Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 14 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 02.01.2014 00:40:08 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
Blää mul jääb vist ostmata, tellisin coinse, kuid ootsn juba 4 tundi.. Kaua seal veel aega on? 2 tundi vms. icon_confused.gif

Ma arvan, et nad lihtsalt täna ei tegele sellega - täna ju Uus Aasta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 00:49:11 vasta tsitaadiga

Palju coinid maksavad?
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 01:21:46 vasta tsitaadiga

Njh loll oleksin pidanud ette ostma. Aga ostan vipfifa14.com'ist. Seda RedFusioni soovitusel ning hinnad on väga odavad võrreldes teiste kohtadega thumbs_up.gif E: 100k - 5.39, 200k - 10.74, 300k - 16.07 jne.. Suur valik
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 02.01.2014 01:30:33 vasta tsitaadiga

Jep seal head hinnad, olen vaadanud. Kui keegi oskab soovitada mingit kohta, kus on veel paremad hinnad, siis laske tulla thumbs_up.gif

Varem ma sealt ei ostnud üldse, aga tundub et pärast FIFA 14 väljatulekut uute konsoolide peal on paljudel lehtedel PC coinside pakkumine kõvasti vähenenud ja see on hinna üles löönud kahjuks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 01:59:40 vasta tsitaadiga

Palju te korraga ostate siis? Mis selle 100k eest siis nt saab siis? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 02:16:24 vasta tsitaadiga

Coinse ostan siis, kui mingid normid pakid on väljas, muidu niisama ei raiska raha

E: Vauuuu, sain Klose. Jehhhuuuuu tux.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenerik
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 14:29:41 vasta tsitaadiga

keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2014 14:40:38 vasta tsitaadiga

stenerik kirjutas:
keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66


Ma aeg-ajalt mängin lolli ja teen vastastel elu "keeruliseks" oma Eesti koondisega icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stewel_92
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2014




sõnum 04.01.2014 15:12:54 vasta tsitaadiga

Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 16:33:28 vasta tsitaadiga

stewel_92 kirjutas:
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14? icon_smile.gif

Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see mäng mängitav ka üldse on, ükspäev proovisin sõbrapool ps3 peal ja see oli päris kohutav(räme lääg sita graafikaga)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 04.01.2014 17:40:03 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
stewel_92 kirjutas:
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14? icon_smile.gif

Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see mäng mängitav ka üldse on, ükspäev proovisin sõbrapool ps3 peal ja see oli päris kohutav(räme lääg sita graafikaga)

Mis jutt see veel on?! Ma nii xbox kui ka ps3 peal mänginud ning mitte mingisugust laggi ei olnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 17:54:49 vasta tsitaadiga

Väga huvitav arvamus töesti... icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.01.2014 18:13:40 vasta tsitaadiga

stenerik kirjutas:
keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66

Eks ikka. FIFA 14-s esimest korda nii palju eestlasi, et saab terve Eesti koondise kokku panna ja chemistry tuleb rohelises thumbs_up.gif

Paar esimest divisioni singleplayeris tegingi Eesti koondisega läbi, rohkem väga ei kannatanud...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.01.2014 19:20:15 vasta tsitaadiga

tarmo92 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
stewel_92 kirjutas:
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14? icon_smile.gif

Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see mäng mängitav ka üldse on, ükspäev proovisin sõbrapool ps3 peal ja see oli päris kohutav(räme lääg sita graafikaga)

Mis jutt see veel on?! Ma nii xbox kui ka ps3 peal mänginud ning mitte mingisugust laggi ei olnud.


Kusjuures ma mängisin FIFA14 PS3 peal sõbra juures ja lag oli tuntav.
PC peal probleeme pole.

Võibolla oli tal mingi graafika sätted valesti, aga igatahes lag oli reaalselt olemas.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.01.2014 19:29:05 vasta tsitaadiga

Ertai, konsoolidel ei ole graafikasätteid
ainus lag, mis võimalik, on kas võrgust või siis jooksis mäng 30fps piirajaga, kuid see pole ka lag, vaid silmale sitem vaadata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 20:12:26 vasta tsitaadiga

PC pealt PS3-le kolides on jah FPS silmaga näha. Mind isiklikult hullult ei häirinud aga nii sujuv ei olnud nagu PC peal.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 04.01.2014 20:19:05 vasta tsitaadiga

Tee või tina, aga ei ole minu puhul vahet kas ps3 või pc peal pelada. Teil ikka ps3 puhul mäng kõik ketta peal?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 21:01:52 vasta tsitaadiga

Ise olen ka tähele pannud, et nii PS3 ja ka Xboxi peal on mäng tunduvalt uimasem ja on seda mikrolaggi päris palju.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 23:08:42 vasta tsitaadiga

No kel korralik PC olemas siis PS3 peal see fifa 14 on ikka paras jama... Aga eks see PS3 ajast ja arust kah, fifa 13 ja nhl 13 sai ka aastake tagasi seal mängitud ja karjääri tegemine ajas hinge korralikult täis, üle tunni aja läks, et 1 season ära simulaatida, arvuti peal sama asja teed 10 minutiga...
libe kirjutas:
Ertai, konsoolidel ei ole graafikasätteid
ainus lag, mis võimalik, on kas võrgust või siis jooksis mäng 30fps piirajaga, kuid see pole ka lag, vaid silmale sitem vaadata

Võibolla uuematel PS3'del on natuke parem jõudlus? Aga mu sõbra oma, mis juba päris vana, läägis fifa 14 korralikult(uimerdas ja input lääg, offline mängides). Muud mängud töötasid normaalselt. Mul endal oli vähe uuem PS3 aga müüsin maha mingi aeg, fifa 13 töötas normaalselt kuigi see üleüldine jõudlus oli ikka suht mage PS3'l
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.01.2014 23:57:11 vasta tsitaadiga

stenerik kirjutas:
keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66
futis ei viitsi, kuna parem squad olemas, millega lootus ka võita, kuid tegin pullipärast manager careeri premieri Cardiff City'sse ja ostsin kõik võimalikud eestlased kokku, vaatab, palju nad careri jooksul areneda suudavad ja kas õnnestub maha ka müüa suurematesse meeskondadesse icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 05.01.2014 01:08:34 vasta tsitaadiga

Just mängisin mingi idika vastu, kes afkis meelega ja siis kui tema mängija sai palli, klikkis kohe meelega "start" nuppu, et lihtsalt 35 sekundit aega venitada menüüs passides. Ja nii iga kord icon_confused.gif
Paar mänguminutit läks mööda ja lõin värava ära. Siis tüüp ragequittis lihtsalt kohe icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stewel_92
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2014




sõnum 05.01.2014 01:11:24 vasta tsitaadiga

www.sofifa.com
näeb career mode iga mängija potentsiaali ära, suhteliselt kasulik koht thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2014 02:14:39 vasta tsitaadiga

stewel_92 kirjutas:
www.sofifa.com
näeb career mode iga mängija potentsiaali ära, suhteliselt kasulik koht thumbs_up.gif
samas ei arvesta rookiesid, keda reaalselt ei eksisteeri, samuti ei ole ole see skoor absoluutne, sesmõttes, et iga mängija on võimalik careeris tugevalt ülemängida, et tema level tõuseks
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.01.2014 21:21:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
stenerik kirjutas:
keegi mõne eestlasega on proovinud mängida. Kõihe suurem raiting on Klavan 72, Ojamaa 69, Lindpere 66
futis ei viitsi, kuna parem squad olemas, millega lootus ka võita, kuid tegin pullipärast manager careeri premieri Cardiff City'sse ja ostsin kõik võimalikud eestlased kokku, vaatab, palju nad careri jooksul areneda suudavad ja kas õnnestub maha ka müüa suurematesse meeskondadesse icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
nüüd mõnda aega nendega pelanud, nooo täitsa perses, mis puujalad meeskonnas on, isegi Mošnikov, kes 4/4 mees.
uimased ja koperdavad, Mošnikov on vähemalt arenenud päris hästi, samuti Klavan thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 06.01.2014 22:06:43 vasta tsitaadiga

langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.01.2014 22:38:40 vasta tsitaadiga

HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal icon_lol.gif

Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.01.2014 22:47:25 vasta tsitaadiga

tanel1984 kirjutas:
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi


Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.01.2014 23:05:13 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal icon_lol.gif

Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE icon_lol.gif
linki?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 23:46:29 vasta tsitaadiga

Juba läbi... suht naljakas oli kohati vaadata jah... aga eks olen tähele pannud et tal on iga mänguga nii... settingute ja muude junnide peale läheb enamus aega tal. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2014 00:14:54 vasta tsitaadiga

no olgem ausad, ma pelan fifat juba kolmandat aastat, aga iga päev tuleb ette, kus jälle settinguid üritan muuta
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 07.01.2014 01:00:43 vasta tsitaadiga

tanel1984 kirjutas:
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi
.....tiitleid üldiselt raske saada, mõnel on neid ka 10 käes juba nagu näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenerik
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 17:43:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
RedFusion kirjutas:
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal icon_lol.gif

Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE icon_lol.gif
linki?


FIFA kohe esimene mäng .


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 19:43:10 vasta tsitaadiga

Mitte ükski mäng pole kunagi sita nii keema ajanud nagu fifa just. Offline div 2's oli mul 6'st mängust 6 võitu, enamik neist väga kindlad võidud ja siis otsustas EA mul kraanid kinni keerata ja 3 mängu jutti mehed lõid Absoluutselt kõik löögid latti/posti/mööda(ehk 3 kaotust jutti) ning loodetud karika asemel isegi edasipääsu ei saanud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2014 20:05:39 vasta tsitaadiga

stenerik kirjutas:
libe kirjutas:
RedFusion kirjutas:
HDTanel teeb praegu livestriimi FIFA 14-st uute konsoolide peal icon_lol.gif

Muidu next-gen FIFA tundub päris hea konsoolide peal, kui muidugi bugid välja arvata...aga Tanel...nojah, vend kulutab algul 15-20 minutit striimist selle peale, et valida tiim ja settingud ning 2-3 põhinuppu selgeks õppida - TASE icon_lol.gif
linki?


FIFA kohe esimene mäng .


Link
liga adelante icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 07.01.2014 20:38:14 vasta tsitaadiga

Ainult 21 minutit läks aega, enne kui mängu jõudis. Not bad..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2014 20:45:05 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Ainult 21 minutit läks aega, enne kui mängu jõudis. Not bad..
vanad fifahoolikud kindlasti jõuavad kiiremini
siis kui fifa12 ostsin, istusin ka nagu tumm leilis - futini ei jõudnudki, uurisin ja puurisin, pultigi ei tundnud.
nüüd lõpuks hakkavad nupud meelde jääma, kuigi X ja B lähevad aegajalt segamini

kusjuures f13 f14 üleminekul oli jälle paar kolm mängu kohanemist, just kaitseseisukohalt

oleks, et plätu mingi fifamees oleks, nagu ralle vms - pane nagu anu saagim fifat pelama, plätu siiski parem

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 07.01.2014 21:22:23 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi


Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?



mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2014 23:17:16 vasta tsitaadiga

tanel1984, online või offline ja sa olid see siim?
krt erinevad nimed ajavad segadusse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.01.2014 23:27:28 vasta tsitaadiga

tanel1984 kirjutas:
Ertai kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi


Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?



mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda icon_biggrin.gif


kes sul satsis muidu on ?
võid ju koosseisu üles visata ? Vahetused ka olemas ? icon_smile.gif

Mul itaalia liiga meekond.
442 ja 4321 vahel vahetan.
LF on Totti , on mees küll aeglane, aga löök + nurgalöögid..
ees tipus on Klose v Muriel, paremal Cerci.
Poolikus hetkel Hamsik De Rossi Hernanes (Hernanes on jõhker)
kaitses constant Ogbonna Barzagli Abate
Marchetti

sorri pilti ei viitsinud teha.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 08.01.2014 01:28:55 vasta tsitaadiga

ründes on mandzukits, keskväli borussia mehed nagu gündogan, bender, blazykowski grosgreuts, kaitses hummels, dante , alaba, pryschek


LIBE ikka online ja kasutajanimi on jah siimjp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 11:22:29 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
Ertai kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi


Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?



mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda icon_biggrin.gif


kes sul satsis muidu on ?
võid ju koosseisu üles visata ? Vahetused ka olemas ? icon_smile.gif

Mul itaalia liiga meekond.
442 ja 4321 vahel vahetan.
LF on Totti , on mees küll aeglane, aga löök + nurgalöögid..
ees tipus on Klose v Muriel, paremal Cerci.
Poolikus hetkel Hamsik De Rossi Hernanes (Hernanes on jõhker)
kaitses constant Ogbonna Barzagli Abate
Marchetti

sorri pilti ei viitsinud teha.

Ma ka itaalia squadiga, eelkõige soovitaks Sul proovida väravas Handanovici. Keskväljale(eriti CDM) sobivad hästi Guarin ja Pogba, mõlemad mängu top 10 total stats mängijad kuigi overall pole eriti kõrge. Ma ise 3 kaitsjaga muidu mängin, itaalias äärekaitsjad pole eriti head, keskkaitsjate valik see-eest väga hea. Ning ründes kasutan ma Balotelli-Gomez, mõlemad head peaga mängijad ja jalgadega samuti hätta ei jää icon_smile.gif. Vasakäär on ka suht probleem, valikus palju mehi, aga keegi ennast lõplikult tõestanud ei ole, paremäär on lihtne - Candreva. Hernanes meeldib mullegi, aga hetke taktikaga pole tema jaoks ruumi väljakul, IF totti oli ka väga äge, aga samuti ei mahu tiimi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 08.01.2014 19:39:17 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ertai kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
Ertai kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
langesin vahepeal fut-is online div 1-st div 2-te.....kuid natuke pingutamist ja sain div 1 tagasi ja tiitli samamoodi....joppas icon_biggrin.gif ja üks mäng jäi veel ülegi


Mis satsidega muidu mängid ja custom tactics sul v lased defaulti vmt ?



mängin bundesliga meeskonnaga 4141...mõtlesin,et lihtsalt proovin järgi.....üldiselt võib rahule jääda....mängin rohkem kaitses ja olen vasturünnakute peale väljas......praegu aga div1 4 võitu ja 2 kaotus....tiitlit vast ei püüa kuid proovin vähemalt div püsima jääda icon_biggrin.gif


kes sul satsis muidu on ?
võid ju koosseisu üles visata ? Vahetused ka olemas ? icon_smile.gif

Mul itaalia liiga meekond.
442 ja 4321 vahel vahetan.
LF on Totti , on mees küll aeglane, aga löök + nurgalöögid..
ees tipus on Klose v Muriel, paremal Cerci.
Poolikus hetkel Hamsik De Rossi Hernanes (Hernanes on jõhker)
kaitses constant Ogbonna Barzagli Abate
Marchetti

sorri pilti ei viitsinud teha.

Ma ka itaalia squadiga, eelkõige soovitaks Sul proovida väravas Handanovici. Keskväljale(eriti CDM) sobivad hästi Guarin ja Pogba, mõlemad mängu top 10 total stats mängijad kuigi overall pole eriti kõrge. Ma ise 3 kaitsjaga muidu mängin, itaalias äärekaitsjad pole eriti head, keskkaitsjate valik see-eest väga hea. Ning ründes kasutan ma Balotelli-Gomez, mõlemad head peaga mängijad ja jalgadega samuti hätta ei jää icon_smile.gif. Vasakäär on ka suht probleem, valikus palju mehi, aga keegi ennast lõplikult tõestanud ei ole, paremäär on lihtne - Candreva. Hernanes meeldib mullegi, aga hetke taktikaga pole tema jaoks ruumi väljakul, IF totti oli ka väga äge, aga samuti ei mahu tiimi.



paremal äärel soovitaks biabiany-t, kes on kiire ja trikitab ka korralikult ja keskväljal pirlot, kes annab minu meelest väga täpselt sööte....itaalia meeskonnaga jõudsin kõigepealt div 1, siis kukkusin korra 2 ja mõtlesin proovida bundesliga meeskonnaga ja sain jälle esimesse.....varsti tõenäoliselt proovin BBVA meeskonnaga kui midagi head kokku saan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 08.01.2014 20:52:39 vasta tsitaadiga

Mul on tõenäoliselt kõige halvem pakiõnn ever. Kahe aasta jooksul, mil fifat mänginud, kalleim mängija pakist 40k. Get on my level.

viimati muutis Naysayer 08.01.2014 21:12:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 08.01.2014 20:53:26 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Mul on tõenäoliselt kõige halvem pakiõnn ever. Kahe aasta jooksul, mil fifat mänginud, kalleim mängija pakist 40k. Get on my level.



sama siin ja seetõttu ei julgegi neid eriti osta...rohkem nagu raha raiskamine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2014 20:56:43 vasta tsitaadiga

aga see on kõigest raha thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 08.01.2014 21:12:57 vasta tsitaadiga

Tundub, et peab "koguma" hakkama, et mõni kallim mängija ka kunagi platsile saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 08.01.2014 22:22:00 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Tundub, et peab "koguma" hakkama, et mõni kallim mängija ka kunagi platsile saada.


ma püüan siin ostes ja müües coinse saada ja pluss mängudega icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenerik
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 22:39:05 vasta tsitaadiga

uus TOTW

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 20:46:43 vasta tsitaadiga

Lähiajal miskeid 100000 coins'iseid pakke ka tulemas on ... 2013 aasta parimad vms? 600000 coinsi ootab kulutamist ...
_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 09.01.2014 21:11:06 vasta tsitaadiga

Milliste kaartidega kasumit teenida annab? Divisione mängides läheb ikka kõvasti aega, enne kui soovitud mängija(d) platsile saan.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 14 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.